درباره شارینو : 

ما در شارینو با رویکردی تحول‌گرا و تسلط بر تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کنیم تا در دنیای دیجیتالی امروز، حرفی برای گفتن داشته باشید و برای تحقق این هدف از حرفه‌ای‌ترین منابع انسانی استفاده می‌کنیم.

شما برای متمایز شدن در بین رقبای خود به نوآوری، ایده‌پردازی و دانش نیاز دارید. تیم ما مأمور تحقق اهداف شماست؛ پس چالش‌های کسب‌وکار خود را به ما بسپارید. شارینو نامی معتبر برای اجرای ایده‌های شما در زمینه‌های طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو تخصصی و تولید محتوا است تا برندی موفق داشته باشید؛ پس کسب‌وکارتان را با ما به‌روز کنید!

چرا شارینو ؟

          درک دقیق نیاز مشتری                                          ارائه خدمات باکیفیت

           پشتیبانی متعهدانه                                              همکاری بُرد بُرد و بلندمدت

طراحی سایت با چاشنی سئو تخصصی

در حال حاضر حتی کوچک‌ترین کسب‌وکارها هم اهمیت حضور فعال در دنیای بی‌حدومرز موتورهای جستجو را درک کرده و به دنبال شکار مشتریان هدف خود هستند. شارینو با خدمات طراحی سایت و سئوی تخصصی به دیده شدن هر چه بیشتر شما کمک می‌کند و به سازگاری این خدمات با اهداف شما متعهد است.

طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای

گاهی تا موفقیت کسب‌وکار خود تنها به یک اپلیکیشن نیاز دارید. بسیاری از کسب‌وکارها با یک اپلیکیشن موفق تکمیل می‌شوند و این همان چیزی است که تیم برنامه‌نویس ما به شما هدیه می‌دهند. با یک اپلیکیشن حرفه‌ای موبایل، گوی سبقت را از رقبای خود بگیرید و حضور قدرتمندی در عرصه دیجیتال داشته باشید.

تولید محتوای پادشاهانه

احتمالاً این جمله معروف بیل گیتس که «محتوا پادشاه است!» را شنیده‌اید؛ اما چرا؟ زمانی که تیم سئو ما بهترین استراتژی را تنظیم می‌کند، این تیم تولید محتواست که آن را اجرا کرده و با ریزه‌کاری‌های زیادی مواجه می‌شود؛ پس نمی‌توان اهمیت محتوای باکیفیت را در ترغیب مشتریان شما و موفقیت استراتژی سئو نادیده گرفت.

حقایق و ارقام ما

۷+سال ها تجربه
۱۵۰+نمونه کار
۲۷۰+مشتریان

به مشتریان راضی ما بپیوندید

شما می توانید طراحی سایت و اپلیکیشن خود را به ما بسپارید