درباره ی ما

درباره شرکت:

اپلیکیشن سنه آگرین یکی از معتبرترین و محبوبترین خدمات ارائه شده توسط شرکت دانش بنیان ایده آگرین است. با نصب این اپلیکشین روی گوشی موبایل خود می‌توانید از خدمات فوق العاده سودمند آن بهره مند شوید. از جمله مهم‌ترین قسمت ارائه شده در این اپلیکیشن خدمات مکان یابی مربوط به شهر سنندج است. به این معنا که شما می‌توانید تنها با یک جستجو در دسته بندی‌های مربوطه، در کم‌تر از چند ثانیه به بیش از ۵۰ هزار مکان مختلف در این شهر اعم از مکان‌های صنفی، تفریحی، اداری، عمومی، آموزشی، شخصی، ورزشی، درمانی و … دسترسی داشته باشید. از جمله دیگر خدمات ارائه شده در اپلیکیشن سنه آگرین معرفی مشاغل سیاری است که پیدا کردن آن‌ها می‌تواند بسیار دشوار باشد که در مقابل در این اپلیکیشن به راحتی برای شما قابل دسترسی است.

ارائه مشاوره پزشکی توسط پزشکان مجرب این شهر نیز یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط سنه آگرین است. شما می‌توانید با ورود به صفحه پزشک مورد نظر خود در این اپ به صورت مستقیم و کاملاً رایگان با پزشک خود در ارتباط باشید و مشاوره پزشکی دریافت نمایید. با وجود هزاران کاربر فعال در این اپلیکیشن بستر بسیار مناسبی جهت معرفی کسب و کار شماست. با معرفی کسب و کار خود در اپلیکیشن سنه آگرین می‌توانید به راحتی خود را به هزاران نفر معرفی و در جهت افزایش و ارتقا فروش خود مؤثر باشید.

از دیگر مشخصه‌های بسیار بارز در این اپلیکیشن می‌توان به دسترسی آسان به تمامی قسمت‌های آن، نصب رایگان و کاربر پسند بودن فضای آن اشاره نمود. با نصب اپلیکیشن سنه آگرین از جدیدترین و معتبرترین اخبار روز نیز باخبر خواهید شد.

حقایق و ارقام ما

۵+سال ها تجربه
۳۰+نمونه کار
۲۰۰۰۰+کاربران اپلیکیشن
۳۰+مشتریان

به مشتریان راضی ما بپیوندید

شما می توانید طراحی سایت و اپلیکیشن خود را به ما بسپارید