اسباب کشی سریع و مطمئن رو با ما در سایت شانی لند تجربه کنید

اسباب کشی

از دیرباز تا کنون یکی از دغدغه‌های مهم بشر جابجایی است. انسان با پدیده حمل و نقل از زمان باستان آشنا گردیده و هم زمان با پیدایش انسان و با توسعه فرهنگ و تمدن انسانی ارتباطات و حمل و نقل روشهای جابجایی و اسباب کشی تکامل یافته است و این تکامل روند تدریجی خود را طی نموده است تا به پیشرفت و نوآوری‌های موفقیت آمیزی دست پیدا کرده است.

اسباب کشی در تهران با ارائه انواع خدمات

اکثر شما در طول دوران زندگی خود به اسباب کشی و جابجا کردن اسباب و وسایل خانه از مکانی به مکان دیگر نیاز پیدا کرده‌اید. اغلب تجربه‌های این کار به دلیل سختی بیش از حد و وقت گیر بودن، سخت و آزار دهنده است، با شنیدن این اسم به یاد شلوغی بیش از حد خانه تا چند روز و بعضاً تا چند هفته می‌افتید. شاید مادرها بیش از سایر افراد خانواده، از جا به جا شدن تمام وسایل خانه، آن هم در بازه زمانی کم بیزار باشند.

اسباب کشی در تهران همیشه در دسترس و ارسال به سراسر ایران

در ابتدا لازم است درباره معنی لغوی اسباب کشی بدانید. اصلاً آیا اثاث کشی درست است یا اسباب کشی؟ اگر چه هر دوی این کلمات بسیار به جای یک دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند و درست هستند، ولی بهتر است که کلمه‌ی اسباب کشی را به کار ببرید، گرچه هر دو واژه مصطلح هستند. کلمه‌ی اسباب کشی به معنی حمل و نقل اثاث منزل، اسباب و لوازم زندگی را از خانه‌ای به خانه‌ای دیگر بردن است. همچنین اثاث به معنی رخت خانه و قماش خانه است.

بهترین باربری در تهران برای اسباب کشی منزل با بیمه

 

چطور یک اسباب کشی راحت را تجربه کنیم؟

در گذشته‌های نه چندان دور، پیدا کردن باربری مناسب برای حمل لوازم شرکت و یا خانه امری چندان ساده نبود، همیشه باید زمان زیادی صرف هماهنگی برای پیدا کردن باربری مناسب می‌کردید و در نهایت هم نگران از عوض شدن قیمتها و تغییر آنها هنگام اسباب کشی بوده‌اید. همچنین از دیگر نگرانی‌های همیشگی، نبود افراد مجرب حین حمل بار و نبود نظارت کافی شرکت‌های باربری بود.

اسباب کشی منزل خود را به بهترین باربری های تهران بسپارید

ولی امروزه تمام این مشکلات با حضور اتوبارها یا همان شرکتهای ارائه دهنده خدمات اسباب کشی مرتفع شده است.

یکی از فرقهایی که شرکتهای باربری و شرکتهای ارائه دهنده‌ی خدمات اسباب کشی دارند این است که، باربری‌ها فقط حمل بار شما را بر عهده دارند و نظارت خاصی بر، به سلامت رساندن وسایل شما بر عهده ندارند ولی شرکتهای اتوبار، در تمامی مراحل از جمله بسته بندی، حمل، چیدن و سایر مسائل می‌توانند به شما کمک کنند و امر سرسام آور اسباب کشی را تا حد زیادی برایتان تسهیل کرده وحتی به تجربه‌ای لذت بخش تبدیل کنند.

هزینه باربری یا تعرفه باربری بین شهری و باربری درون شهری می‌تواند با توجه به نوع، جنس، وزن و مسیری که باید طی شود متفاوت باشد. امروزه معمولاً شرکتها در حوزه باربری تخصصی شده‌اند و همین امر باعث شده که مردم دنبال بهترین باربری باشند.

اسباب کشی سریع و ارزان در تهران

 

نکاتی که باید قبل از اسباب کشی به آنها توجه کنید.

پیش از آنکه اسباب کشی را شروع و به مرحله حمل بار و رساندن آن به محل جدید کنید، باید به نکاتی مخصوصاً در حین بسته بندی لوازم توجه کنید تا دچار مشکی نشوید. از جمله این نکات:

 • اول از همه تمام کارهایی که باید انجام دهید را لیست کرده و در یک کاغذ یادداشت کنید.
 • شروع به بسته بندی وسایل کنید.
 • تجهیزاتی که برای بسته بندی به آن نیاز دارید همگی را از سوپر مارکتها و ابزار فروشی‌ها قابل خرید هستند. وسایلی همچون طناب، چسب، جعبه مقوایی، روزنامه باطله، فوم، نایلونهای حبابدار و …
 • قبل ار بسته بندی وسایل حتما همه آنها را تمیز کنید.
 • وسایل بدرد نخور را دور بریزید: اسباب کشی بهترین زمان ممکن برای راحت شدن از شر لوازمی است که دیگر قدیمی شده‌اند و به کار نمی آیند. سعی کنید از شر آنها راحت شوید.
 • لوازم شکستنی به دقت روزنامه پیچ شود و با چسب بسته بندی کنید. پس از قرار دادن آنها در جعبه نام وسایل شکستنی را روی جعبه حتماً یادداشت کنید.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهرانسر

 • محل اتصالهای جعبه‌ها را قبل از پر کردنشان حتماً بررسی کنید.
 • هر چقدر بسته بندی شما حرفه‌ای باشد میزان خراب شدن وسیله‌ها کمتر خواهد بود.
 • برای کثف نشدن فرشها روی ان پارچه انداخته و از محل ریشه هایش با چسب به فرش متصل کرده. سپس روی قسمت پشتی فرش هم می‌توان پارچه وصل کرد.
 • تمامی وسایل داخل میز آرایش و پاتختی و غیره را در یک کیسه زباله بزرگ ریخته و گر وسایل سنگین بود از یک لایه اضافه‌تر کیسه برای افزایش مقاومت استفاده کنید.
 • گوشه‌های میز و دراورها را با روزنامه یا محافظ ضربه بپوشانید.
 • از پر کردن کارتنهای بزرگ به صورت کامل با کتابها خودداری کنید، زیرا این کار، کار کارگران را مشکل می‌کند. میتوانید مقادییر کمی از کتابها را درون کارتنهای مختلف قرار دهید و سایر حجم کارتن را ب وسایل سبک یا خرده ریزه‌ها اختصاص دهید.
 • مدارک، وسایل و اجناس گران قیمت و با ارزش خود را با وسیله نقلیه خود حمل کنید.
 • با آمدن کارگران وسایل سنگین‌تر را جلو دست قرار داده تا آنها اول ار همه چنین وسایلی را جابجا کنند.
 • قبل از ورود وسایل به منزل جدید می‌بایست قبل از روز اسباب کشی منزل جدید کاملاً تمیز شده باشد.

بسته بندی کل اسباب منزل و حمل اثاثیه در کل مناطق تهران

 

نکاتی که باید روز اسباب کشی به آنها توجه کنید.

داشتن یک اسباب کشی منظم و با برنامه ریزی دقیق سبب می‌شود که یک اسباب کشی با دقت و سرعت داشته باشید، همچنین وسایل شا کمترین آسیب را میبینند و حداقل فشار و نگرانی بر افراد خانواده وارد می‌شود. به همین دلیل در زیر بسیاری از نکاتی که برای این روز می‌تواند کار شما را راحتتر کنند نام برده شده‌اند:

اسباب کشی در تهران و ارسال به سراسر ایران

 • رزرو خدمات توسط شرکتهای اسباب کشی

اولین نکته این است که برخلاف تصور بسیاری از عموم مردم، در اغلب موارد جهت جابجایی اسباب و اثاثیه و یا لوازم شرکتها و مؤسسات به محلی دیگر، نیاز به رزرو و استفاده از خدمات شرکتهای اسباب کشی است. این مسئله به خصوص در مواردی مانند جابجایی وسایل و یا اثاثیه زیاد و یا حمل بار به شهرستان اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و حساستر است. چرا که مسیر طولانی‌تر است و نمی‌توان جهت حمل بار به هر فردی اعتماد کرد.

به همین جهت بهتر است از همان ابتدا خوب فکر کنید و از شرکتهای باربری جهت اثاث کشی خود کمک بگیرید.

 • وسایل را دسته بندی کنید.

پیش از آنکه کارگران حمل بار به منزل و یا محل کار شما جهت جمع آوری و بسته بندی لوازم بیایند، از قبل کلیه وسایلی که قرار است بسته بندی شوند را آماده و هر کدام در بخشی از فضای منزل و یا دفتر کار خود قرار دهید. برای مثال جهت بسته بندی لوازم آشپزخانه، وسایل آشپزخانه در گوشه‌ای جمع آوری شده و ترجیحا وسایل شکستنی را از سایر وسایل جدا کنید.

همچنین وسایلی مانند ابزار و آلات موسیقی، وسایل صوتی تصویری، پوشاک، وسایل اتاق خوابها و غیره هر کدام به تناسب جدا شوند و در بخشهای مختلفی از خانه قرار داده شوند تا کارگران اسباب کشی در روز اسباب کشی، راحتتر آنها را جمع آوری و سریعتر بسته بندی کنند. بنابراین توصیه می‌شود که جدا از هرگونه به هم ریختگی و بی نظمی پرهیز کنید.

باربری با سابقه در تهران برای اسباب کشی

 • آماده کردن و جدا کردن وسایلی که باید خودتان حمل کنید.

 برخی وسایل و لوازم را باید خود شما به محل جدید حمل و نقل کنید که البته جای نگرانی نیست چرا که معمولاً این لوازم و یا وسایل جای زیادی اشغال نمی‌کنند و حمل آنها چندان دردسری ایجاد نمی‌کند. هرچند که ارزش زیادی برای صاحبان و مالکان آنها دارند. لوازمی از قبیل: طلا و جواهرات، مدارک و اسناد و غیره.

 • استفاده از پتو، روزنامه کهنه و یا لحاف اضافه

این روزها در بسیاری از خانه‌ها می‌توان پتو یا لحاف کهنه پیدا کرد. یکی از مزایای در اختیار داشتن چنین وسایلی مفید بودن آنها در باربری و اثاث کشی است. به طوری که حتی با وجود استفاده از بهترین لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه، کارگران حمل بار از وسایلی مانند پتو، روزنامه کهنه و موارد دیگری از این دست نیز می‌توان جهت بسته بندی برخی وسایل حساس و مهم و به منظور افزایش ایمنی آنها استفاده کنند.

باربری با سابقه در تهران برای اسباب کشی منزل با کارگر بدون انعام

 • تهیه کارتن به تعداد کافی

یکی از مهمترین اقداماتی که باید پیش از آغاز بسته بندی اثاثیه و باربری صورت بگیرد، خرید کارتن اسباب کشی به تعداد کافی است. خوشبختانه امروزه می‌توانید این کار را از طریق برخی از شرکتهای معتبر اسباب کشی انجام دهید. به این منظور پیش از اسباب کشی می‌توانید با آنها تماس گرفته و جهت خرید کارتن اثاث کشی اقدام کنید. همچنین می‌توانید تعدادی کارتن رگال دار جهت حمل لباس های رسمی درخواست کنید.

 • یک برچسب و یا لیست حاوی لوازم درون هر جعبه را تهیه و بر روی آن بچسبانید. برای تکمیل بسته بندی ظروف چینی و لوازم شکستنی با ماژیک قرمز واژه احتیاط در حمل روی بسته قید کنید.
 • روی هر جعبه علاوه بر لیست لوازم محل قرارگیری آنها را نیز قید کنید تا در هنگام نقل مکان هر کارتن به اتاق مورد نظر انتقال یابد. این امر در اسباب کشی مرتب بسیار تاثیر دارد.
 • در بسته بندی لوازم توازن را برقرار کرده و جعبه‌ها را به طور مساوی از وسایل سنگین و سبک پر کنید تا حمل آنها راحت تر باشد.
 • قبل از نقل مکان به جای جدید برای داشتن یک اسباب کشی راحت و مرتب آنجا را تمیز و برای جلوگیری از ورود حشرات سمپاشی کنید.
 • اگر کف منزل جدید موکت کاری شده است قبل از انتقال بار کف را با پلاستیک ‌یا پارچه‌های زخیم بپوشانید تا در جابجایی بار کثیف نشود.
 • در پایان کار عجله نکنید.

بسیاری از مواقع در پایان کار اثاث کشی، اعضای خانواده و یا کارکنان مجموعه خسته هستند و ممکن است انرژی کافی جهت باز کردن تمام کارتنهای حاوی وسایل سبک و سنگین جهت قرار دادن آنها در محل جدید نداشته باشند. به همین جهت توصیه می کنیم که عجله نکنید و ضمن استراحت و با داشتن آرامش، چیدمان وسایل و یا باز کردن کارتن هایی که محتوای آنها چندان برای شب نخست استقرار شما در محل جدید ضروری نیستند، را به بعد موکول کنید.

 • برای آخرین بار همه جا را چک کنید.

 پیش از اینکه خانه قبلی‌تان را ترک کنید به کمدها، قفسه‌های آشپزخانه، اتاق‌ها، انباری‌ و پارکینگ سرک بکشید تا مبادا شما و یا کارگران وسایلی را جا گذاشته باشید. یک صاحبخانه خوب منزل را تمیز تحویل نفر بعدی می‌دهد و بقایای وسایل اسباب‌کشی را به حال خود رها نمی‌کند.

اسباب کشی راحت و مطمئن رو با ما تجربه کنید

 

مناسبترین زمان برای اسباب کشی

سوال بیش تر افراد این است که زمان مناسب اسباب کشی کی است، در جواب باید گفت اولین مورد خود شما هستید، شما کی وقتتان خالی است تا اسباب کشی کنید.

اسباب کشی منزل با کارگر بدون انعام

 

فصل مناسب برای اسباب کشی

تابستان مناسبترین فصل برای اسباب کشی و جابجایی است. اولین دلیل آب و هوای خوب است که نقش اصلی در باربری را ایفا می‌کند ولی در فصلهای پاییز و زمستان هم می‌شود به راحتی تابستان یک باربری و اسباب کشی خوب داشت و دلیل آن هم انتخاب یک باربری مطمئن و خوب است.

دومین دلیل انتخاب تابستان تعطیل بودن مدارس است چون اسباب کشی در زمان باز بودن مدارس یک دردسر بزرگ برای والدین است و برای کودکان هم خیلی سخت است که از دوستان خود در مدرسه دست بکشند و با افرادی جدید آشنا شوند و به همین خاطر مدارس که معمولا از اواخر خرداد تا ابتدای مهر تعطیل می باشند.

اسباب کشی بصورت 24ساعته در اختیار

روزهای مناسب هفته برای اسباب کشی

هنگام تعیین تاریخ حرکت و انتخاب بهترین روز اسباب کشی، سعی کنید یک روز در هفته را انتخاب کنید. جابجایی بین روزهای شنبه تا چهارشنبه برای اجتناب از افزایش درخواستها و سفارشها در روزهای تعطیل مانند پنج‌شنبه و جمعه بهترین نتیجه برای شماست. بنابراین اگر به دنبال کاهش هزینه‌های جابجایی تان هستید پیشنهاد می‌شود از روزهای پنج شنبه و جمعه صرف نظر نمایید.

اسباب کشی ارزان و تضمینی در تهران

 

روزهای مناسب در ماه برای اسباب کشی

افراد معمولاً زمانی که از محل کار یا دانشگاه خارج می‌شوند. اثاث کشی را برای تعطیلات آخر هفته برنامه‌ریزی می‌کنند. انتخاب روزهای جابجایی در ماه نیز اهمیت زیادی دارد. برنامه‌ریزی برای حرکت در اواسط ماه بهترین زمان ممکن است. برای اجتناب از شلوغی جاده‌ها و خیابان‌ها خواهد بود. سعی کنید روزهای ابتدا یا انتهایی ماه را انتخاب نکنید.

چون این زمانی است که اکثر مردم در حال جابجایی به محل جدید هستند. زیرا معمولاً روزهای ابتدا و انتهای ماه زمان اتمام اجاره‌نامه‌ها است. بنابراین توجه به بهترین روز اسباب کشی در ماه بسیار مهم است.

اسباب کشی سریع و تضمینی در تهران

 

مناسبترین ساعات روز برای اسباب کشی

بهترین ساعت برای اسباب کشی شما صبح زود است. ساعتهای ابتدایی صبح، به‌خصوص در ماه‌های تابستان، خنک‌تر هستند و این برای انجام کارهای فیزیکی سخت مثل جابجایی لوازم منزل بسیار خوب است. شروع زودتر به معنی زمان بیشتر برای سازمان‌دهی کارها، باز کردن بسته بندی‌ها، داشتن زمان کافی برای لذت بردن از محل جدید است. از سوی دیگر، اگر شما چندان سحرخیز نیستید.

حرکت شبانه نیز می‌تواند در زمانی که بودجه شما برای جابجایی کم است مقرون ‌به ‌صرفه باشد. ولی توجه داشته باشیدکه باید خیلی بی سرو صدا این کار را انجام دهید تا با اعتراض دیگران مواجه نشوید. توجه کنید که ساعت جابجایی شما باعث ایجاد مزاحمت برای همسایه‌ها نشود.

اسباب کشی با بسته بندی و کارگران حرفه ای در تهران

سایر نقاط:

باربری تهران

باربری هفت حوض

باربری جنت آباد

باربری ولنجک

باربری مجیدیه

باربری شریعتی

صداقت بار

باربری گیشا

باربری هفت تیر

باربری آفریقا

باربری چیتگر

باربری زعفرانیه

باربری استاد معین

باربری آرژانتین

باربری اقدسیه

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *