امداد خودرو همدان

شماره تماس امداد خودرو همدان

امداد خودرو همدان

امروزه با توسعه و گسترش استفاده از خودرو‌ها، امداد خودرو همدان به یکی از ضروری‌ترین خدمات اجتماعی تبدیل شده است و می‌تواند در رفع مشکلات و نقص‌های فنی خودرو به رانندگان کمک بزرگی کند. با توجه به اهمیت امداد خودرو بین جاده‌ای تصمیم گرفتیم در این مطلب شما را با ویژگی‌های یک امداد خودرو خوب، وظایف امداد خودرو، هزینه خدمات امداد خودرو و حمل خودرو در همدان و غیره آشنا کنیم.

چه زمانی باید از خدمات امداد خودرو استفاده کرد؟

در اولین قدم برای آشنایی بیشتر با امداد خودرو در همدان، لازم است از این موضوع آگاهی داشته باشید که در چه مواقعی می‌توانید از کمک امداد خودرو در همدان یا یدک‌کش در همدان استفاده نمایید.

در این باره لازم است بدانید چه خودرو شما در حال حرکت باشد و چه متوقف باشد و شما متوجه وجود نقص فنی در سیستم خودرو شوید می‌توانید با مراکز ارائه‌دهنده خدمات امداد خودرو همدان تماس حاصل نمایید.

شماره تماس امداد خودرو همدان

امداد خودرو حجازی
تعمیر در محل دارای پیشرفته ترین دستگاه دیاگ
حمل انواع خودرو همدان و سراسر کشور
بصورت۲۴ساعته

چه زمانی باید از خدمات امداد خودرو استفاده کرد؟

 

 

اگر نقص فنی و مشکل اتومبیل شما جزئی بوده و حاد نباشد؛ کارشناسان امداد خودرو در همدان در همان محل توقف به رفع ایرادات خودرو و تعمیر آن اقدام می‌کنند. اما در صورت نیاز به تعمیرات اساسی و وجود ایرادات جدی در سیستم اتومبیل لازم است خودروبر در همدان خودرو شما را به یک تعمیرگاه معتبر و مجرب منتقل کرده و اقدامات لازم به‌منظور تعمیرات اتومبیل انجام شود.

خدمات امداد خودرو شامل چه مواردی است؟

به‌طورکلی خدماتی که توسط امداد خودرو همدان ارائه می‌شوند در حوزه عیب‌یابی خودرو و رفع ایرادات جزئی و اساسی انواع اتومبیل است. خدمات امداد خودرو در همدان به دو صورت درون‌شهری و برون‌شهری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و افراد می‌تواند در هر مکان و در هر ساعتی از شبانه‌روز از خدمات حمل ماشین در همدان و امداد خودرو همدان بهره‌مند شوند.

مثلاً اگر خودرو شما از قطعه معیوبی برخوردار باشد و نیاز به تعویض داشته باشد؛ متخصصان امداد خودرو همدان این کار را با استفاده از بهترین تجهیزات و قطعات انجام داده و پس از بررسی نهایی، خودرو را در سلامت کامل به مشتری تحویل می‌دهند. عمدتاً خدمات امداد خودرو بین جاده‌ای شامل موارد زیر است:

پنچرگیری

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که رانندگان در جاده‌ها با آن روبرو می‌شوند پنچر شدن لاستیک خودرو است. خدمات پنچرگیری سیار یکی از اصلی‌ترین وظایف امداد خودرو همدان است که در آن کارشناسان به پنچرگیری، تعویض یا باد لاستیک‌های خودرو می‌پردازند.

امروزه در صنعت خودروسازی معمولاً از دو نوع لاستیک استفاده می‌شود که شامل لاستیک‌های تیوبلس و لاستیک‌های تیوب دار هستند. اغلب خودرو‌ها از لاستیک‌های تیوبلس برخوردار هستند و امور پنچرگیری و تعویض این نوع لاستیک برای متخصصان امداد خودرو همدان راحت‌تر است.

لازم به ذکر است اگر در حین رانندگی متوجه صدا‌های غیر نرمال از لاستیک‌های خودرو شدید یا احساس کردید فرمان ماشین به سمتی تمایل پیدا می‌کند؛ باید بدانید این نشانه‌ها حاکی از پنچر شدن لاستیک خودرو بوده و در صورت عدم دسترسی به تعمیرگاه، لازم است با امداد خودرو تماس حاصل نمایید.

پس از تماس با شماره امداد خودرو همدان و بیان مشکل، کارشناسان در اسرع وقت خود را به محل رسانده و با استفاده از بهترین تجهیزات به پنچرگیری و رفع ایرادات لاستیک خودرو شما می‌پردازند.

خدمات امداد خودرو شامل چه مواردی است؟

 

 

 

امداد باتری خودرو

یکی از رایج‌ترین مشکلات خودرو‌ها در فصول سرد سال که از دغدغه‌های اصلی رانندگان به شمار می‌آید؛ انتخاب باتری خودرو و تعویض باتری در صورت نیاز است. امداد باتری خودرو یکی از اصلی‌ترین وظایف امداد خودرو است.

کلیه باتری‌هایی که توسط کارشناسان امداد خودرو برای مشتریان مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ همگی از نشان استاندارد برخوردار بوده و در صورت تعویض باتری، از سوی امداد خودرو ضمانت‌نامه معتبری به مشتریان ارائه می‌شود و خیال آن‌ها از بابت کیفیت باتری آسوده خواهد شد.

شماره تماس امداد خودرو همدان

 از دیگر خدمات مربوط به باتری خودرو می‌توان به خدمات باتری به باتری اشاره کرد که در بسیاری موارد بنا به شرایط توسط امداد خودرو همدان ارائه می‌شود. در صورت ازکارافتادن باتری و روشن نشدن خودرو، می‌توانید با امداد خودرو تماس حاصل کرده و از کمک آن‌ها در زمینه امداد باتری خودرو بهره‌مند شوید.

مکانیک سیار

خدمات مکانیک سیار همدان یا مکانیک در محل، به مجموعه‌ای از اقدامات متخصصان امداد خودرو گفته می‌شود که به‌منظور رفع هرگونه نقص فنی شامل ایرادات موتوری و مشکلات داخلی اتومبیل‌ها انجام می‌شود.

خدمات مکانیک سیار طیف وسیعی از مشکلات خودرو همچون ایرادات مربوط به برق خودرو، مشکلات موتور، ایرادات قطعات مختلف و غیره را شامل می‌شود و تکنسین‌های امداد خودرو همدان می‌توانند با استفاده از تجهیزات مدرن و دانش و تخصص خود این ایرادات را در کمترین زمان ممکن رفع کنند.

تعویض روغن خودرو

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که رانندگان باید پیش از سفر‌های جاده‌ای به آن بپردازند؛ چک کردن روغن‌های خودرو اعم از روغن‌موتور و روغن ترمز است. در صورت عدم توجه به این موضوع ممکن است در میان راه دچار مشکل شده و به خدمات تعویض روغن نیاز پیدا کنید.

نگران نباشید در صورت فراموشی بررسی روغن‌های خودرو و اتمام روغن در راه، می‌توانید با امداد خودرو همدان تماس حاصل کنید. تکنسین‌های مربوطه در اسرع وقت خود را به شما رسانده و پس از بررسی به رفع مشکل روغن خودرو می‌پردازند.

تعویض روغن خودرو

 

 

 

سوخت‌رسانی در محل

سوخت‌رسانی سیار یکی از خدمات شبانه‌روزی امداد خودرو همدان است که در هر ساعتی از شبانه‌روز، چه در روز‌های عادی و چه روزهای تعطیل برای مشتریان انجام می‌شود. امداد خودرو در همدان جهت رفع این مشکل رانندگان از سوخت‌های بنزین و گازوئیل استفاده می‌کند و بر اساس نوع ماشین، سوخت ویژه آن را به کار می‌گیرد.

شماره تماس امداد خودرو همدان

در مورد کیفیت سوخت‌های ارائه‌شده توسط امداد خودرو همدان نیز لازم است بدانید کلیه سوخت‌های مصرفی خالص و استاندارد بوده و پس از به‌کارگیری آن‌ها هیچ مشکلی برای موتور خودرو حرکت آن ایجاد نخواهد شد.

قفل و سوئیچ خودرو

در بسیاری از موارد پیش می‌آید که هنگام باز کردن قفل خودرو، کلید درون قفل گیر کرده و دچار شکستگی می‌شود و یا هنگام روشن کردن خودرو و استارت زدن، سوئیچ ماشین داخل قفل گیر کرده و می‌شکند. در این شرایط نیز می‌توان روی کمک امداد خودرو همدان حساب باز کرد.

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو رفع مشکلات قفل و سوئیچ خودروها است و امدادگران می‌توانند با استفاده از مجهزترین امکانات بدون وارد شدن هیچ‌گونه آسیبی به خودرو شما این مشکل را رفع نمایند.

قفل و سوئیچ خودرو

 

 

حمل خودرو

یکی دیگر از پرکاربردترین خدمات امداد خودرو خدمات ماشین بر در همدان است. در مواقعی که خودرو قادر به حرکت نبوده و روشن نمی‌شود یا شرایط جوی به‌گونه‌ای است که امکان مکانیک سیار وجود ندارد؛ امداد خودرو در همدان با استفاده از خدمات حمل ماشین در همدان یا یدک‌کش در همدان، خودرو موردنظر را در ایمنی کامل، صحیح و سالم به نزدیک‌ترین تعمیرگاه انتقال می‌دهد.

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو چیست؟

اگر گمان می‌کنید تا زمانی که اتومبیل شما دچار مشکلات اساسی نشده و این مشکلات به عدم روشن شدن خودرو منجر نشود؛ نیازی به مراجعه به تعمیرگاه و امداد خودرو همدان ندارید؛ باید بدانید سخت در اشتباه هستید.

 

سرویس دوره‌ای خودرو و تعمیرات جزئی و مستمر برای خودرو‌ها بسیار سودمند بوده و از بروز ایرادات بزرگ‌تر و حوادث ناگوار جلوگیری می‌کند. اگر به طور منظم وضعیت فنی خودرو خود را مورد بررسی قرار دهید دیگر لازم نیست در آینده به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی‌تر هزینه هنگفتی پرداخت نمایید و در هزینه و وقت شما صرفه‌جویی می‌شود.

شما می‌توانید از خدمات امداد خودرو همدان چه در داخل شهر و چه جاده‌ها به‌منظور سرویس خودرو، بررسی نقص‌های فنی و رفع آن‌ها کمک بگیرید.

شماره تماس امداد خودرو همدان

از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو در همدان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیرات سیار خودرو در کمترین زمان
 • هزینه معقول و به‌صرفه
 • استفاده از قطعات اورجینال در صورت تعویض قطعات
 • استفاده از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین تکنیک‌ها و امکانات
 • حمل خودرو در همدان بدون هیچ‌گونه آسیب
 • ارائه خدمات امداد به‌صورت شبانه‌روزی و حتی در روز‌های تعطیل
 • تعمیر حرفه‌ای انواع خودرو با رعایت کلیه استاندارد‌ها
 • تعمیر انواع خودرو در کمترین زمان ممکن
 • پیشگیری از بروز حوادث خطرناک در آینده
 • ارائه ضمانت‌نامه معتبر و فاکتور پس‌ از اتمام کار

امداد خودرو سیار چیست؟

یکی از بهترین و مهم‌ترین خدمات امداد خودرو همدان ارائه خدمات سیار به مشتریان است. این نوع از خدمات در لیست خدمات پس از فروش شرکت‌ها قرار دارد و شامل اقدامات زیر است:

 • تعمیرات خودرو در محل توسط تعمیرکار سیار ماشین همدان
 • حمل خودرو به تعمیرگاه
 • انتقال سرنشینان خودرو آسیب‌دیده به مکان مناسب
 • مشاوره فنی به‌صورت تلفنی

شماره تماس امداد خودرو همدان

در مورد اهداف امداد خودرو سیار نیز باید بدانید؛ امدادگران امداد خودرو همدان به‌منظور دستیابی به اهداف زیر این خدمات را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان به رانندگان ارائه می‌دهند:

 • افزایش رضایت مشتریان
 • احترام به مشتری
 • صرفه‌جویی در وقت مشتری
 • ایجاد تنوع در لیست خدمات
 • درآمدزایی برای شرکت
 • کارآمد بودن در زمینه خدمات پس از فروش
 • پیشگیری از صرف هزینه‌های اضافی از سوی مشتری

ویژگی‌های یک امداد خودرو معتبر

با توجه به اهمیت نقش امداد خودرو بر سلامت فنی خودرو شما و پیشگیری از حوادث غیرمنتظره، لازم است در انتخاب امداد خودرو همدان دقت کافی به خرج داده و از خدمات معتبرترین و بهترین مراکز امداد خودرو بهره‌مند شوید. یک امداد خودرو خوب و حرفه‌ای باید از ویژگی‌های زیر برخوردار باشد:

 • بهترین امداد خودرو باید در کمترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و نسبت به وقت مشتری ارزش قائل باشد.
 • امداد خودرو باید خودرو شما را بیمه کرده و با ارائه ضمانت‌نامه سلامت و ایمنی خودرو شما را تضمین نماید.
 • یک امداد خودرو خوب باید در مواقع نیاز خودرو شما را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه خودرو برساند.
 • بهترین امداد خودرو باید به‌صورت ۲۴ ساعته و در روز‌های تعطیل نیز به خدمات‌رسانی ادامه دهد.
 • یک امداد خودرو معتبر از پرسنل متخصص و کاربلد به‌منظور ارائه خدمات امداد به مشتریان استفاده می‌کند.
 • باید از هزینه معقول و به‌صرفه‌ای طبق نرخ تصویب‌شده برخوردار باشد.
 • پرسنل امداد باید از تجهیزات لازم برای تعمیر سیار خودرو شما برخوردار باشند.
 • یک امداد خودرو خوب باید از قطعات اورجینال و باکیفیتی جهت امور تعویض استفاده کند.
 • باید از مجهزترین و جدیدترین خودرو‌های امداد خودرو برخوردار باشد.
 • پرسنل باید به رعایت کلیه نکات ایمنی به هنگام یدک‌کشی پرداخته و خودرو را صحیح و سالم به مقصد برسانند.
 • امدادگران باید خوش‌برخورد و خوش‌اخلاق بوده و به مشتری احترام بگذارند.

ویژگی‌های یک امداد خودرو معتبر

 

 

 

هزینه خدمات امداد خودرو

در ادامه به‌منظور آشنایی دقیق با نرخ هزینه‌های خدمات امداد خودرو همدان می‌توانید از لیست زیر که طبق مصوبه سال ۱۴۰۱ است استفاده نمایید.

عیب‌یابی خودرو هزینه رفت‌وآمد برای خودرو‌های ایرانی: ۹۳ هزار تومان

عیب‌یابی خودرو هزینه رفت‌وآمد برای خودرو‌های خارجی: ۱۶۰ هزار تومان

خدمات باتری به باتری برای خودرو‌های ایرانی: ۱۳۰ هزار تومان

باتری به باتری و تست دینام خودروهای ایرانی: ۱۵۰ هزار تومان

باتری به باتری و تست دینام خودرو‌های خارجی: ۱۷۰ هزار تومان

حمل خودرو ایرانی با ماشین یدک‌کش: ۳۳۸ هزار تومان

حمل ماشین غیر ایرانی و انواع وانت با استفاده از یدک‌کش: ۳۹۰ هزار تومان

حمل کفی (خودرو سوار): از ۶۰۰ الی ۷۰۰۰ هزار تومان

به‌منظور بهره‌مندی از دانش و تجربه بهترین امدادگران همدان و استفاده از خدمات امداد خودرو همدان می‌توانید با شماره‌های درج شده در انتهای مطلب تماس حاصل نمایید:

شماره امداد خودرو همدان:

شماره حمل خودرو همدان:

شماره یدک‌کش همدان:

شماره تماس امداد خودرو همدان

شارینو

اگر به دنبال یافتن بهترین روان‌شناس‌های شهر همدان و دسترسی به اطلاعات آن‌ها هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم حتماً از مطالب سایت شارینو در زمینه بهترین روانشناس‌های همدان استفاده نمایید.

شهر همدان به دلیل جایگاه ویژه‌ای که در حوزه پزشکی و درمانی کشور دارد؛ از بیمارستان‌های مجهز و حرفه‌ای نیز برخوردار است که به‌منظور آشنایی بیشتر با این مراکز درمانی می‌توانید از مطالب سایت شارینو با موضوع بیمارستان‌های همدان استفاده نمایید.

به‌منظور شناخت بیشتر معروف‌ترین و بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی همدان، توصیه می‌کنیم به مقاله سایت شارینو در زمینه کلینیک دندانپزشکی در همدان مراجعه نمایید.

اگر قصد دارید سایت کسب‌وکار خود را از طریق ارائه محتوای جذاب و کاربردی به مخاطبان، گسترش داده و جایگاه مناسبی در موتور‌های جستجو کسب کنید؛ می‌توانید از متخصصان تیم شارینو در زمینه تولید محتوا کمک بگیرید.

از دیگر خدمات تیم شارینو که می‌تواند شما را در جذب بیشتر مخاطبان یاری کند می‌توان به طراحی تیزر، طراحی سایت در همدان، طراحی اپلیکیشن و غیره اشاره کرد.

ویژگی‌های یک امداد خودرو معتبر

 

 

 

اگر به دنبال یافتن بهترین متخصصان امور ساختمانی و تأسیسات ساختمان هستید؛ مطالعه مطالب سایت شارینو در زمینه‌هایی همچون نقاش ساختمان در همدان، برق کار در همدان، کناف کار در همدان، گچ کار ساختمان در همدان و غیره می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

سخن پایانی

امداد خودرو همدان یکی از مهم‌ترین خدمات امدادی است که متخصصان آن با استفاده از تجهیزات و امکانات حرفه‌ای به رانندگانی که خودروی آن‌ها چه در داخل شهر و چه در خارج از شهر دچار نقص فنی شده است کمک کرده و از بروز اتفاقات ناگوار و حوادث مختلف جلوگیری می‌کنند.

در این مطلب به‌منظور آشنایی بیشتر شما با این حوزه به ارائه موضوعات مهمی‌ همچون انواع خدمات امداد خودرو همدان، مزایای خدمات امداد خودرو، هزینه خدمات و غیره پرداختیم.

 

تعمیر ماشین لباسشویی در همدان
تعمیر آیفون تصویری در همدان
بهترین روان شناس های همدان

 

شماره تماس امداد خودرو همدان

۵ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *