بسته بندی و حمل بار اثاثیه منزل و شرکتها در تهران با باربری نیاوران با کارگران حرفه ای

باربری آزادی

فهرست مطالب

به جرأت می‌توان گفت که پروسه اثاث کشی از مرحله بسته بندی وسایل گرفته تا حمل و در نهایت چیدمان از پردردسرترین اتفاقات زندگی محسوب می‌شود که بدون برنامه ریزی و کمک امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین بهتر است، برای جابجایی و اثاث کشی خود از خدمات یک شرکت باربری حرفه‌ای و معتبر مانند شرکت باربری آزادی کمک بگیرید.

باربری آزادی 24 ساعته آماده ارائه خدمات در کل تهران

اغلب باربری‌ها به طور رسمی دارای مجوز فعالیت نیستند و فقط با برخورداری چند ماشین حمل بار و تعدادی نیروی انسانی اقدام به انجام اثاث کشی برای شما خواهند کرد، اما شرکتهای باربری حرفه‌ای مانند شرکت باربری آزادی با استفاده از پرسنلی آموزش دیده و تجهیزاتی به روز در تلاش هستند تا خدماتی تخصصی و متنوع را به مشتریان خود ارائه دهند.

اصلی ترین معیار برای سنجش و انتخاب باربری مناسب بررسی اعتبار، تجربه و مجوز قانونی آن است. شرکت باربری آزادی دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران دارای سابقه درخشانی در ارائه خدمات تخصصی و متنوع به همشهریان خود است، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت شرکت باربری آزادی به دلیل اعتبار و تجربه بالایی که دارد می‌تواند مناسبترین و بهترین انتخاب برای شما باشد.

شرکت باربری آزادی یکی از شرکتهای معتبر در شهر تهران است که توانسته با فعالیت و ارائه خدماتی بینظیر رضایت صد درصدی تمامی مشتریان خود را به دست آورد.

باربری آزادی 24 ساعته آماده ارائه خدمات در کل تهران

 

ارائه بیمه نامه توسط باربری آزادی

با رعایت تمامی نکات ایمنی و آموزشهای لازم نیز ممکن در طول مراحل مختلف انجام اثاث کشی خطرات احتمالی برای بار و وسایل شما وجود داشته باشد. شرکت باربری آزادی با استفاده از کارگران با تجربه و تجهیزات با کیفیت تمامی خطرات پیش بینی شده را تا حد ممکن کاهش می‌دهند.

تجربه ای متفاوت با باربری آزادی

اما با وجود تمامی این نکات و رعایتها ممکن است در برخی موارد نادر خساراتی جزئی پیش بیاید و یا اتفاقاتی در طول راه مقصد پیش بیاید، به همین دلیل باربری آزادی برای رفع این مشکل و جبران خسارتهای وارده در طول پروسه جابجایی تمامی بار و اثاثیه شما را به طور رایگان بیمه خواهد کرد.

در صورت رسیدن هر گونه آسیبی به وسایل شما تمامی خسارات وارده پرداخت خواهد شد. شرکت باربری آزادی برای تضمین امنیت بار و اطمینان خاطر شما اقدام به بیمه وسایل و بار شما خواهد کرد و از زمان آغاز جابجایی تا پایان کار تمامی شرایط بیمه برای اثاثیه شما فعال خواهد بود.

باربری آزادی با بیمه و تضمینی آماده ارائه خدمات در کل تهران

 

هزینه‌های منصفانه

از آنجا که شرکت باربری آزادی دارای عضویت رسمی در اتحادیه باربری تهران است درنتیجه تمامی قیمتهای آن طبق تعرفه‌های ارائه شده توسط این سازمان محاسبه خواهد شد. شرکت باربری آزادی بر اساس خدمات متنوعی که ارائه می‌دهد دارای هزینه‌هایی بسیار منصفانه است و به گونه‌ای ارائه خواهند شد که تمام افراد جامعه بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند.

شرکتی حرفه‌ای مانند باربری آزادی نسبت به هزینه‌های خود کاملاً صادق است و پس از مشاوره برآوردی از هزینه‌های نهایی را به شما اعلام خواهد کرد و درصورتی که در طول پروسه اثاث کشی خدماتی را اضافه نکنید، قیمت نهایی نیز تغیری نخواهد کرد. هدف باربری آزادی تلاش برای ارئه خدمات با کیفیت و تخصصی به شما مشتریان عزیز است تا رضایت شما را به دست آورد.

باربری آزادی مقرون به صرفه

 

بهره‌گیری از کارکنان حرفه‌ای و با تجربه در باربری آزادی

شرکت باربری ‌آزادی با استفاده از نیروهای آموزش دیده و ماهر در تیم خود سعی بر آن دارد که مناسبترین و کاملترین پکیج خدماتی را به همشهریان خود ارائه دهد. تمامی افرادی که در باربری آزادی استخدام شده‌اند از فیلترهای مهارتی و تخصصی مورد قبول واقع شده‌اند و آموزشهای لازم را در تمامی زمنیه‌های باربری گذرانده‌اند.

پرسنل و نیروهای کار در تمامی زمینه‌های بسته بندی، مشاوره، بارگیری، تخلیه، حمل بار و رانندگی و … در پروسه جابجایی در باربری آزادی متخصص هستند و کار خود را به شکلی اصولی و تخصصی انجام خواهند داد. با سپردن جابجایی خود به تیم زبده باربری آزادی روزی پر خاطره را با این افراد خواهید داشت.

باربری آزادی با کارگران حرفه ای و بدون انعام

 

باربری به شهرستان با باربری آزادی

شرکت باربری آزادی با ارائه خدماتی سریع و ایمن، در زمینه حمل بار و اسباب کشی از تهران به تمام شهرستانهای کشور مفتخر است تا خدمات خود را به شما همشهریان گرامی ارائه دهد. باربری آزادی با کادری حرفه‌ای و ماهر همواره تلاش می‌کنند تا رضایت قلبی شما را به دست آورند. شما فقط با یک بار تجربه با تیم باربری آزادی، قطعا مشتری دائمی آنها خواهید شد.

باربری آزادی با کادری زبده و مجرب تمامی خدمات خود اعم از مشاوره، ارسال کارشناسان به محل بارگیری، به کارگیری پرسنل ماهر، بسته بندی و حمل بار به شهرستان را نیز برای شما انجام خواهد داد. با این تفاوت که شرایط و نکات ایمنی رعایت شده در طول مسیر شهرستان‌ بیشتر خواهد بود تا اسباب و اثاثیه شما سالم به مقصد برسند.

باربری آزادی با کارگران حرفه ای ارسال به سراسر ایران

 

بسته بندی اثاثیه

یکی دیگر از خدمات باربری آزادی که به صورت تخصصی انجام خواهد شد، بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه است. بسته بندی اثاثیه در باربری آزادی توسط افراد آموزش دیده و متخصص انجام می‌شود و با رعایت تمامی اصول و نکات ایمنی به گونه‌ای کار خود را انجام می‌دهند که در طول تمامی مراحل باربری هیچ صدمه‌ای به وسایل وارد نخواهد شد.

تخصصی بودن بسته بندی در این باربری به این معناست که هر وسیله‌ای دارای روش خاصی برای بسته بندی است و بنابر اندازه، جنس، نوع و میزان حساس بودن وسیله مورد نظر با استفاده از تجهیزات و روشهای مختلف بسته بندی خواهند شد. شرکت باربری آزادی تمامی اقلام ریز و درشت، اجسام بزرگ و حجیم، اثاث منزل و محیط کاری و … را برای شما بسته بندی خواهند کرد. تمامی تجهیزات لازم جهت بسته بندی از با کیفیت ترین مواد و جدیدترن متدهای روز دنیا تهیه و استفاده خواهند شد.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در آزادی تهران

 

چرا اثاثیه خود را بسته بندی کنیم؟

شاید در نگاه اول بسته بندی کاری ساده به نظر بیاید که چندان اهمیت بالایی نیز نداشته باشد. در واقع بسته بندی صحیح جابجایی را برای شما آسان خواهد کرد و بلعکس، یعنی بسته بندی نادرست و غیر اصولی موجب مشکلات فراوان و همچنین سختی کار شما خواهد شد که اولین نکته بعد از ترفندها و روشهای صحیح بسته بندی برای انجام آن؛ استفاده از وسایل و تجهیزات با کیفیت جهت بسته بندی است. از مزایای بسته بندی صحیح می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • بسته بندی صحیح موجب جلوگیری از آسیب دیدن وسایل و اثاثیه خواهد شد.
 • بسته بندی اصولی سبب افزایش سرعت در حمل و نقل و کل پروسه اسباب کشی خواهد شد.
 • بسته بندی اصولی و درست دقت، انضباط و سرعت در چیدمان را افزایش می‌دهد.
 • با بسته بندی منظم در هنگام چیدمان دچار کلافگی و سردرگمی نخواهید شد.
 • با حفظ امنیت وسایل شما از هزینه‌های اضافی و خسارات وارده جلوگیری خواهد کرد.
 • با افزایش سرعت در روند کار موجب صرفه جویی در زمان شما که در نتیجه صرفه جویی در هزینه‌های شما نیز خواهد شد.

بسته بندی متنوع در باربری آزادی

 

باربری آزادی چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

شرکت باربری آزادی با ارائه خدماتی ویژه و منحصر به فرد در زمینه اسباب کشی و حمل بار در شهر تهران همواره سعی در جلب رضایت شما دارد. شرکت باربری آزادی با بهره‌گیری از نیروهای کاملاً حرفه‌‌ای و برخورداری از مجهزترین وسایل نقلیه و آشنایی به تمام راه‌های داخلی و خارج از شهر در خدمت شما عزیزان است. باربری آزادی خدماتی نظیر موارد زیر را به شما ارائه خواهد کرد:

 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
 • داشتن ماشین آلات متنوع برای حمل بار اعم از انواع وانت، نیسان، کامیونت و کامیون
 • ارائه قیمتهای معقول و منصفانه زیر نظر اتحادیه تهران
 • بسته بندی و حمل جهیزیه عروس، لوازم ادارات و شرکتها و هر آنچه که شما بخواهید.
 • حمل اثاثیه منزل به تمام شهرستانهای کشور
 • ساک رختخواب (۳لایه – پشم شیشه دارای زیپ) جهت قرار دادن لباس، پارچه و رختخواب درون آن
 • حمل بارهای حجیم و سنگین و بدون محدودیت وزنی با تجهیزاتی ایمن و مطمئن
 • بسته بندی بابل رپ و استرج رپ (وکیوم ۹۰ متری)
 • حمل یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق، میز بیلیارد، پیانو، بوفه و …
 • ارائه متدهای جدید و روز جهان برای چینش لوازم در منزل جدید توسط افراد با سلیقه و با حوصله
 • بهره مندی از کارگران باربری خوش اخلاق و مسئولیت پذیر
 • دارای نیروی با تجربه و مسلط در مسائل فنی اسباب کشی

بهترین باربری در منطقه آزادی تهران

 

بهترین زمان برای اسباب کشی

دوره اسباب کشی به محل جدید معمولاً چند روز طول خواهد کشید باید طوری برنامه‌های خود را تنظیم کنید، که روز اسباب کشی و آمادگی شما برای انتقال روزی مناسب باشد. تعیین روز مناسب روز اسباب کشی می‌تواند در هزینه، زمان، نحوه روند کارها، چگونگی انجام کارها و … تأثیر داشته باشد. اکثر خانوده‌ها فصل تابستان را برای اثاث کشی انتخاب می‌کنند.

تابستان با تمام روزهای گرم و طاقت فرسا نیز دارای مزیتهای فراوانی برای خانواده‌ها به خصوص افرادی که دارای فرزندان محصل هستند. در تابستان شرایط آب و هوایی بدی همچون بارش برف و باران وجود ندارد و مجبور نیستید از بسته بندی عایق برای وسایل خود استفاده کنید. همچنین با تعطیل شدن مدارس در این فصل دیگر نگران انتقال بچه‌های خود به مدرسه جدید نخواهید بود.

برای تعیین روز مناسب اسباب کشی، بهتر است روزی را در هفته انتخاب کنید که بین روزهای شنبه تا چهارشنبه باشد زیرا آخر هفته و روزهای تعطیل با ترافیک بیشتری مواجه خواهید شد. در مقایسه با روزهای ماه نیز بهتر است اواسط ماه را انتخاب کنید زیرا ممکن است به علت رفت و آمدهای شهرستان روزهای اول و آخر ماه ترافیکهای جاده‌ای بسیار زیاد باشند. در نهایت به زمان استراحت همسایگان خود در مبدأ و مقصد نیز توجه کنید.

باربری آزادی شبانه روز در خدمت کل تهران

 

ارائه خدمات درون شهری با نیسان بار و وانت بار

شرکت باربری آزادی با داشتن سابقه کاری درخشان و طولانی مدت آماده است تا بهترین روال کاری و کاملترین خدمات را به شما ارائه دهد. شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که مقداری بار و یا با خرید چند وسیله خانگی نیاز به ماشینی متناسب برای حمل آنها داشته‌اید و استفاده از کامیونهای حمل بار برای آنها بسیار بزرگ بوده و مقرون به صرفه نیز نخواهد بود.

شرکت باربری آزادی با برخورداری از انواع ماشینهای سبک و سنگین و بالاخص ماشینهای باری سبکی مانند نیسان بار و وانت بار تمامی نیازهای شما را در زمینه جابجایی و حمل بار را برآورده خواهد کرد. استفاده از خدمات نیسان بار و وانت بار در باربری آزادی دارای مزیتهای فراوانی است، از جمله:

 • سریع و مطمن
 • حمل بار که برای نیسان تا تناژ یک ۱۵۰۰ کلیوگرم می‌توانید حمل کنید و برای وانت تا ۶۰۰ الی ۷۰۰ کلیوگرم را می‌توانید حمل کنید.
 • صرفه جویی در هزینه‌ها
 • صرفه جویی در وقت شما
 • حمل بارهای خرده ریز
 • حمل ساید بای ساید و وسایل آشپرخانه
 • دسترسی به جاهایی که خاور و یا کامیون نمی‌توانند از آنجا عبور کنند.

باربری آزادی شبانه روز آماده خدمت در کل مناطق تهران

 

تجهیزات بسته بندی در باربری آزادی

از آنجا که با اهمیت بسته بندی آشنا شدید ذکر این نکته لازم است که باید از تجهیزات و وسایل با کیفیتی جهت بسته بندی استفاده کنید. شرکت باربری آزادی نیز با تهیه تمامی تجهیزات با کیفیت و درجه یک برای بسته بندی وسایل شما، اثاث شما را با بالاترین کیفیت بسته بندی خواهند کرد.

شرکت باربری آزادی جهت بسته بندی لوازم و اثاث شما از وسایلی مانند کارتنهای بسته بندی سه لایه و پنج لایه مقاوم، چسبهای میکرون بالا در قطرهای مختلف، نایلونهای حبابدار ضربه گیر، سلفون ضخیم، فومهای بسته بندی و برچسب جهت مشخص کردن اقلام درون کارتنهای بسته بندی استفاده می‌کنند. با سپردن امور بسته بندی خود به تیم باربری تهران وسایل خود را بابت هر گونه صدمه‌ای بیمه خواهید کرد.

باربری آزادی با بسته بندی آماده خدمت در کل مناطق تهران

 

عوامل تعیین کننده هزینه در باربری

همانطور که اشاره شد هزینه‌های ارائه شده در باربری آزادی طبق تعرفه‌های اتحادیه اعلام خواهد شد. تمامی شرایط شما و نوع و میزان بار بر هزینه نهایی تأثیر خواهند گذاشت. از جمله موارد مؤثر بر تعرفه باربری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد طبقات در مقصد یا مبدأ در صورت نبود آسانسور
 • مسافت جابه‌جایی میان مبدأ و مقصد
 • مجموع ساعات دریافت خدمت
 • تعداد نیروی کار درخواست شده
 • حجم اثاثیه مشتری
 • خدمات اضافی درخواست شده
 • نوع امکانات درخواست شده
 • استفاده از خدمات بسته بندی
 • میزان وسایل مورد نیاز برای بسته بندی

باربری آزادی ارسال به کل ایران با قیمت ارزان

 

ساعت کاری در باربری آزادی

از آنجا که بیشتر افراد شاغل هستند و نمی‌توانند در ساعت کاری مرخصی بگیرند، و زمان کافی در طول روز برای اثاث کشی نخواهند داشت، باربری آزادی در این راستا نیز برای تأمین تمام نیازهای شما در زمینه باربری خدمات شبانه روزی را ارئه می‌دهد.

در خدمات شبانه روزی تمامی سرویسها و خدمات طبق روز و با امنیت بیشتر نیز انجام خواهد گرفت. تیم باربری آزادی به صورت دو شیفت و ۲۴ ساعته آماده خدمت گذاری به مشتریان گرامی هستند. شما حتی می‌توانید در روزهای تعطیل نیز روی باربری آزادی حساب باز کنید زیرا تعطیلی و توقف در کار در این باربری معنی ندارد.

باربری آزادی همیشه در دسترس در کل تهران

 

مشاوره رایگان برای شما

یکی دیگر از خدمات ویژه باربری آزادی ارائه مشاوره رایگان به تمام مشتریان و همشهریان خود است. مشاوره برای افرادی که تجربه کافی در این کار ندارند و اولین بار اقدام به اثاث کشی خواهند کرد مناسبترین گزینه است تا از چگونگی روند کار و ترفندهای لازم برای نحوه اسباب کشی را یاد بگیرند.

شما با دریافت مشاوره از باربری آزادی از باتجربه‌ترین و زبده‌ترین کارشناسان مشاوره خواهید گرفت که به وسیله آن اطلاعاتی نظیر چگونگی روند کار با تیم باربری، چگونگی انجام تمامی مراحل اثاث کشی و حتی برآوردی از هزینه‌های شما ارائه خواهد شد. مشاوره توسط این باربری کاملاٌ رایگان بوده و می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی از آن بهره بگیرید. کار اسباب کشی خود را به باربری آزادی بسپارید تا جابجایی بدون دغدغه و آسان را تجربه کنید.

باربری آزادی همیشه در دسترس در کل تهران

 

قابلیت اطمینان باربری آزادی

مسلماً استخدام تیم باربری مطمئن و با تجربه برای شما بهتر از رو انداختن به افراد فامیل و افراد بدون تجربه خواهد بود. از آنجا که باربری ازادی قابل اطمینان و دارای نیروهای متخصص و آموزش دیده هستتند، از بهترین ترفندها و روشهای جدید برای امور جابجایی شما استفاده می‌کنند تا بار شما سالم به مقصد برسد.

مسئولیت پذیری

یک شرکت باربری مورد اطمینان باید مسئولیت پذیر باشد. و در وقت تعیین شده تمام کارهای خود را طبق قرار داد انجام و به اتمام خواهند رساند.

زمان انجام کار

یک شرکت باربری حرفه‌ای مانند باربری آزادی به شما تاریخ و زمان دقیقی برای جابه‌جایی وسایلتان به محل جدید می‌دهد. با این حساب می‌توانید برنامه دقیقی برای جابه‌جایی وسایلتان داشته باشید.

با حمل اثاثیه در باربری آزادی تجربه ای متفاوت احساس کنید

 

سؤالات متداول

 1. اگر روز اسباب کشی من در همان روز و همان لحظه باشد این شرکت نیرو و پرسنل را برای من ارسال می‌کند؟

وقتی که شما در همان لحظه به پرسنل و برای اسباب کشی نیاز داشته باشید این شرکت باربری به صورت بلادرنگ سرویس اسباب کشی شما را ارسال خواهد کرد.

 1. تعداد افرادی که برای اسباب کشی من اعزام می‌شوند چند نفر هستند؟

تعداد افرادی که برای شما ارسال می‌شود بستگی به تعداد طبقات شما و حجم وسایل شما دارد.

 1. آیا باربری آزادی بارها را بیمه می‌کند؟

بله، باربری آزادی تمامی بارها را بیمه می‌کند و سقف بیمه نیز با توجه به ارزش کالا قابل افزایش خواهد بود.

باربری آزادی با سابقه ترین در منطقه و همیشه در دسترس در کل تهران

 

ارائه خدمات تیم ما در کل تهران:

باربری ارزان

باربری اسنپ

اسباب کشی

باربری تهران

باربری هفت حوض

باربری جنت آباد

باربری ولنجک

باربری مجیدیه

باربری شریعتی

صداقت بار

باربری گیشا

باربری هفت تیر

باربری آفریقا

باربری چیتگر

باربری زعفرانیه

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *