باربری تهرانسر با ارائه انواع خدمات حمل و نقل

باربری تهرانسر

باربری و اتوبار تهرانسر مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه تهرانسر باشد، باربری تهرانسر آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و آنلاین به همشهریان ساکن این منطقه است. باربری تهرانسر آماده جابجایی کالا و اثاثیه شما در سطح شهر تهران در تمامی مناطق آن و همچنین شهرستانها خواهد بود. باربری و اتوبار تهرانسر تهران یکی از بهترین و مطمئن‌ترین شرکتهای باربری در شهر تهران است که توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد.

باربری تهرانسر با خدمات بسته بندی

اگر می‌خواهید یک جابجایی ایمن و بدون دردسر داشته باشید پیشنهاد می‌شود که باربری تهرانسر را برای حمل و جابجایی وسایل خود انتخاب کنید. شرکت باربری تهرانسر آماده است تا تمامی وسایل و لوازم بزرگ و کوچک و سبک و سنگین مشتریان را در نهایت دقت و توجه به شکل کاملاً مناسب و اصولی جابجا نماید. تیم باربری تهرانسر با ارائه خدمات بسته بندی آسایش را در اسباب کشی برای شما به ارمغان خواهد آورد. باربری تهرانسر با سالها سایقه تمام نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

باربری تهرانسر با خدمات بسته بندی

 

دلیل استفاده از شرکتهای باربری برای اثاث کشی

زندگی انسان مدرن در عصر حاضر تغییرات فراوان کرده است. با توجه به اهمیت زمان برای انسانها، شرکتهای باربری چون باربری تهرانسر به عنوان تسهیل کننده و تسریع کننده‌ی امور برای انسانها پا به عرصه گذاشته‌اند. حمل و نقل و جابجایی وسایل یکی از پر دردسرترین و در عین حال زمان برترین کارها به حساب می‌آید. به نحوی که حس شد به شرکت خدماتی در این زمینه نیاز است تا با تخصص در این زمینه، مسئولیت جابجایی وسایل را به عهده بگیرد.

باربری تهرانسر با کارگر حرفه ای

خدمات ارائه شده توسط شرکت باربری تهرانسر به طور کلی جهت تسهیل و همچنین سریعتر شدن فرآیند جابجایی وسایل همچنین وظیفه‌ی بسته بندی و همچنین حمل و نقل را به عهده گیرد. عملاً اسباب کشی و حمل و نقل دیگر کاری طاقت فرسا و خسته کننده نخواهد بود و مطمئن خواهید بود که به بهترین نحو ممکن و توسط افراد کاربلد و قابل اطمینان انجام خواهد شد.

سفارش دهندگان می‌توانند افرادی باشند که قصد جابجایی اسباب و اثاثیه‌ی خود را دارند اما به افراد محدود نمی‌شود و تمامی ادارات و شرکتها و همچنین آزمایشگاه‌ها و مراکز بهداشتی درمانی که قصد دارند جابجایی ایمن و مطمئنی داشته باشند می‌توانند با مشاوران شرکت باربری تهرانسر تماس بگیرند تا توضیحات لازم در اختیارشان قرار بگیرد.

باربری تهرانسر با کارگر حرفه ای

 

حالا چرا باربری تهرانسر؟

شرکت اتوبار و باربری تهرانسر با بسته بندی حرفه‌ای بار و ارائه خدمات جابجایی و حمل با کیفیت بالا و همچنین با دارا بودن کادر و کارگران خوش رفتار توانسته برای سالیان متمادی در حوزه باربری و حمل و نقل افتخارآفرین باشد. کادر این مجموعه از مدیر گرفته تا کارگران حمل به صورت یک تیم در این اتوبار تلاش می‌نمایند تا رضایتمندی شما دوستان عزیز را حاصل نمایند.

تلاش و پشتکار و مشتری مداری کادر باربری تهرانسر باعث شده که یکی از باربریهای موفق در تهران باشد. رانندگان و کارگران باربری تهرانسر با آشنایی دقیقی که از مناطق مختلف تهران و شهرستانها چه از نظر موقعیت جغرافیایی و چه از نظر مردم شناسی دارند باعث شده با دیدی بازتر از مشتریان خود استقبال کرده و رفتار مناسبی با آنها داشته باشند.

این اتوبار از روشهای نوین در اسباب کشی استفاده می‌کند که همین باعث سرعت بخشیدن در امرجابجایی و همینطور ایمنی بیشتر شده است. باربری تهرانسر به خانواده‌هایی که قصد اثاث کشی دارند پیشنهاد می‌کند که جهت بالا بردن آرامش روحی در خانواده از مشاوره رایگان بهرمند شوند و با یک برنامه ریزی و مدیریت دقیقتر جابجایی خود را شروع کنند.

باربری تهرانسر با ارائه کل خدمات حمل اثاثه

 

پرسنل مجرب و آموزش دیده

اعتماد به هر شرکت باربری چندان کار آسانی نیست و خیلی راحت نمی‌توان اسباب اثاثیه خود را به آنها سپرد. احتمال سرقت وسایل و یا هر گونه آسیب و خسارت حین جا به جایی وجود دارد و یا اینکه ممکن است بارها و وسایل دیر به مقصد برسد. اما با باربری تهرانسر اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا رانندگان آنها به تمامی مسیرها آشنا هستند و به حدی قابل اعتماد‌اند که می‌توانید با خیالی آسوده وسایل را به آنها بسپارید.

استخدام راننده و پرسنل حمل بار در باربری تهرانسر کار هر کسی نیست و باید پس از گذراندن آموزشهای لازم و عبور از فیلتر این باربری به استخدام شرکت باربری تهرانسر در آیند.

باربری تهرانسر دارای پرسنل مجرب و بدون انعام

 

ویژگی کارتن های بسته بندی در باربری تهرانسر

از آنجا که بسته بندی مهمترین امر در امور باربری و اثاث کشی است، کارتنهای بسته بدی نیز مهمترین اصل در بسته بندی محسوب می‌شود. شروع اغلب بسته بندی‌ها با کارتن شروع می‌شود. په بسا کیفیت پایین این کارتنها می‌توانند خسارتهای بسیار بالایی به بار بیاورند و فاجعه رخ بدهد.

از آنجا که تمامی وسایل و اثاثیه حساس، با ارزش و قیمتی و حتی مدارک مهم شما ممکن است در این کارتنها جای بگیرند باید از ضخامت و کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در حین حمل و جابجایی و حتی شرایط جوی مانند باران به وسایل شما آسیبی نرسد. شرکت باربری تهرانسر نیز برای بسته بندی و امنیت بار شما از کارتنهای سه لایه و پنج لایه با اسحکام و مقاومت بالا استفاده می‌نماید تا شما خاطری آسوده در جابجایی وسایلتان داشته باشید.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهرانسر

 

مجوز رسمی باربری تهرانسر

باربری تهرانسر با دارا بودن مجوز اتحادیه آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به شهروندان عزیز به صورت حمل و نقل داخل شهری و بین شهری است. همکاران آنها در اتوبار و باربری تهرانسر به منظور تسهیل امور باربری شما عزیزان همواره تلاش نموده که با یک برنامه ریزی دقیق تمام خدمات باربری اعم از بسته بندی، حمل و جابجایی اثاثیه‌ها و تحویل سالم آن در مقصد را فراهم نمایند.

در شرکت باربری تهرانسر تمام امکانات و تجهیزات مناسب و همچنین پرسنل حرفه‌ای و توانمند در تمام زمینه‌های اثاث کشی را در اختیار شما قرار خواهند داد. تیم باربری تهرانسر هر ساله توانسته‌اند نشان اعتماد و افتخار را از شما مشتریان گرامی دریافت کنند. فقط کافی است با شرکت باربری تهرانسر تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

باربری با سابقه در تهرانسر

 

تضمین بار شما با ارائه بیمه نامه

برای اسباب و لوازمی که تحت عنوان باربری و حمل بار در نقاط مختلف کشور حمل می‌شوند نوع خاصی بیمه تحت عنوان بیمه باربری تعریف شده است که بر اساس این نوع بیمه، شرکت باربری متعهد می‌شود که در ازای دریافت حق بیمه از بیمه گذار، در صورت بروز خسارت و صدمه به اثاثیه‌ها در حین باربری و حمل بار، خسارت وارده را جبران کند. بیمه باربری به چند دسته مختلف تقسیم بندی می‌شود که یکی از انواع مهم آن که در باربری و حمل بار داخلی انجام می‌گیرد بیمه باربری داخلی است.

در نوع بیمه باربری داخلی با توجه به خطرات و آسیبهای احتمالی در حین بارگیری، تخلیه و سرقت کلی مورد بیمه با وسیله نقلیه و هم چنین پرت شدن کالا از وسیله نقلیه حمل بار در زمان حمل و نقل که سبب خسارت می‌شود به شکلی آثار حادثه و مورد بیمه خسارت دیده را بتوان مشاهده کرد جز مشمولیتهای بیمه قرار می‌گیرد.

شرکت باربری تهرانسر نیز به منظور آسوده سازی خیال مشتریان در هنگام حمل بار این بیمه نامه را برای کالاها و لوازم شهروندان عزیز فراهم نموده است. شروع این بیمه نامه با پرداخت حق بیمه پیش از آغاز اسباب کشی است و تا تحویل آخرین محموله توسط باربری تهرانسر در مقصد ادامه دارد. اگر این اسباب کشی توسط خود بیمه گذار انجام شود، از زمان بارگیری کامل کالا روی وسیله حمل تا زمان تخلیه کالا در مقصد پوشش دارد.

باربری تضمینی در تهرانسر

 

بسته بندی اثاثیه و لوازم توسط باربری تهرانسر

بسته بندی اثاثیه در هر جابجایی مهم ترین گام است. بسته بندی، جابجایی و چیدمان وسایل در هنگام اثاث کشی لوازم منزل کاری پیچیده و وقت گیر است و نیاز به مهارت و توانایی جسمی و بدنی خاصی دارد. در این مواقع حضور کارگرانی که در این زمینه آموزشهای لازم را دیده باشند، روند کارها را سریعتر و راحتتر خواهد کرد. اولین مرحله‌ای که به محض تماس با باربری تهرانسر از طرف آنها انجام می‌شود اعزام نیروهای متخصص بسته بندی بر حسب نباز شما هستند.

باربری با خدمات بسته بندی در تهرانسر

شاید یکی از پر استرس‌ترین مرحله اسباب کشی، بسته بندی لوازم باشد که کارگران آموزش دیده باربری تهرانسر به راحتی این کار را در سریعترین زمان ممکن برای شما به انجام می‌رسانند.

تهیه باکسهای بسته بندی نیز یکی دیگر از دردسرهای اکثر همشهریان محترم است که در باربری تهرانسر باکسهای مخصوص بسته بندی در ابعاد و اندازه‌های مختلف را نیز برای شما تهیه کرده‌اند. اگر خودتان اقدام به بسته بندی و حمل بار به مقصد کنید، (به خصوص اگر قصد حمل بار به شهرستان و یا مکانی دور دست در حاشیه یا اطراف تهران را دارید) با این کار ریسک سالم رساندن وسایل زندگی یا محل کارتان را بالا می‌برید.

باربری با خدمات بسته بندی در تهرانسر

 

نحوه بسته بندی اثاث شما در باربری تهرانسر

یکی از موارد خیلی مهم در بسته بندی وجود وسایل شکستنی و حساس در بار است که خوشبختانه باربری تهرانسر با داشتن تجهیزات مدرن از قبیل استرچ رپ و بابل رپ مانند سلفون، برچسب، ضربه گیر و فوم با فرستادن افراد تخصصی در بسته بندی این کار را برای شما انجام می‌دهند تا وسایل شما با امنیت کافی به مقصد برسد. در اتوبار و شرکت تهرانسر از وسایل کوچک شروع کرده تا وسایل بزرگ را برای شما بسته بندی می‌کنند.

یکی از ایراداتی که خیلی از افراد در حمل بار انجام می‌دهند بسته بندی غیر اصولی توسط خود افراد است که ممکن است در حمل بار با مشکل رو به رو شده چون تخصص کافی را ندارند. راه حل این مورد را به جهت داشتن متخصصان حرفه‌ای در بسته بندی وسایل به باربری تهرانسر بسپارید.

بعد از بسته بندی تمامی وسایل شما و قرار دادن آنها درون کارتنهای بسته بندی تمامی فضاهای خالی کارتن با فوم و روزنامه باطله پر خواهد شد تا وسایل در حین انتقال درون ماشین حتی کوچکترین آسیبی نیز نبیند.

باربری با خدمات بسته بندی در تهرانسر

 

خدمات باربری تهرانسر برای شما

شرکت باربری تهرانسر با تکیه بر خدمات ارزشمند خود قصد دارد. پروسه اسباب‌کشی و جابجایی هر نوع. بار را آسان‌تر نماید. در این راستا خدمات زیر توسط این شرکت ارائه می‌شود:

 • تمام مشتریان می‌توانند پیش از انجام هرگونه جابجایی بار از خدمات مشاوره تخصصی مشاورین باربری تهرانسر در زمینه باربری و اتوبار بهره‌مند شوند. در طی مشاوره رایگان، مشتریان می‌توانند. بهترین زمان و برنامه را برای جابجایی بار خود انتخاب نمایند.
 • بسته‌بندی اثاثیه منزل، اشیاء قیمتی و انواع بار کوچک و بزرگ. توسط پرسنل باربری تهرانسر با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا و بهترین تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل صورت می‌گیرد.
 • چیدمان بار قبل از جابجایی بار و همین‌طور بعد از اثاث‌کشی توسط افراد مجرب انجام می‌شود.
 • ارائه مجهز‌ترین ماشینهای باری کوچک و بزرگ مانند وانتهای باری، نیسان، خاورهای شش متری، هیوندا و ایسوزو،. انواع ماشینهای تک و ترانزیت برای بارهای بین شهری مسقف و موکت کاری شده.
 • ارائه بیمه باربری
 • اجاره انبار
 • استفاده از پرسنلی مجرب و کارآزموده که با تخصص و رفتار خوب خود، امور باربری را به‌خوبی انجام می‌دهند.
 • حمل بار به تمامی شهرستانهای کشور
 • ارائه خدمات و تعرفه‌های باربری زیر نظر اتحادیه

باربری در تهرانسر با کل خدمات حمل اثاثیه

 

تعرفه ارزان در باربری تهرانسر

باربری تهرانسر با بیش از چند سال سابقه در حوزه حمل بار و اسباب کشی به کسانی که برای اولین بار قصد استفاده از خدمات باربری را دارند توصیه می‌کند در انتخاب شرکت باربری بیشتر دقت کنند. بعضی دفاتر باربری در تهران مشغول فعالیت هستند که با فریب هموطنان و دادن تعرفه باربری ارزان در ابتدای باربری جلب مشتری کرده و در پایان کار هزینه باربری بیشتری را از مشتریان می‌گیرند و موجب نارضایتی هموطنان عزیز شده است.

اما با انتخاب درست و هوشمندانه باربری تهرانسر چنین مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. شرکت باربری تهرانسر این اطمینان را به شما خواهد داد که نرخ باربری که در ابتدا ارائه می‎دهد نرخ باربری تصویب شده در اتحادیه باربری است و هیچ گونه هزینه باربری اضافه از شما گرفته نخواهد شد.

باربری ارزان و مقرون به صرفه در تهرانسر

 

تجهیزات بسته بندی در باربری تهرانسر

شرکت باربری تهرانسر با ارائه انواع تجهیزات باربری توسط خود باربری سبب شده تا دیگر نگران تهیه این تجهیزات نباشید. در صورت سپردن امور بسته بندی به این باربری تمامی تجهیزات لازمه شامل موار زیر برای شما ارسال خواهند شد:

 • کیسه‌های حباب دار: در اندازه‌های مختلف جهت بسته بندی لباس و …
 • کارتنهای سه لایه و پنج لایه: جهت محافظت وسایل قابل آسیب و گران قیمت
 • نوار چسب در اندازه‌های مختلف: برای بستن و محکم کردن بسته بندی‌ها.
 • کیسه‌های پلاستیکی زیپ دار: جهت بسته بندی پتو و ملحفه و رخت خواب و …
 • انواع فیبرها و یونولیت در اندازه و شکلهای متفاوت برای بسته بندی وسایل دیجیتال و حساس
 • کارتنهای معمولی: در سایزهای کوچکتر و بزرگتر از کارتنهای موز

باربری مقرون به صرفه در تهرانسر

 

حمل بار به شهرستان در باربری تهرانسر

شرکت اتوبار و باربری تهرانسر با سالها تجربه و برخورداری از رانندگانی ماهر و دلسوز آماده ارائه خدمات باربری به شهرستان نیز خواهد بود تا رضایت شما همشهریان عزیز را کسب نماید.

از آنجاکه باربری برون شهری متفاوتتر از باربری درون شهری است و مستلزم رعایت نکات ایمنی بیشتری است، باربری تهرانسر نیز با استفاده از نیروهای آموزش دیده و متخصص در این امور، همچنین به کارگیری ماشینهای مجهز با کف موکت کاری شده و مسقف باربری و جابجایی به دورترین راه را نیز برای شما آسان کرده است.

باربری تهرانسر حمل به سراسر کشور

 

چند نکته از طرف باربری تهرانسر

باربری تهرانسر همواره به فکر راحتی و آسایش مشتریانش هست و خواهد بود، به همین دلیل پیشنهاد می‌کند که حتماً چند روز قبل از اقدام به کار اثاث کشی نوبتهای خود را رزرو کرده و تاریخ جابجایی را تعیین نمایند تا با مشکلی مواجه نشوند. با برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران حاضر در باربری تهرانسر می‌توانید سؤالات، نظرات و پیشنهادات خود را با آنها مطرح نمایید تا پاسخ شما عزیزان را بدهند.

باربری تهرانسر ۲۴ ساعته آماده شنیدن صدای گرم شما مشتریان گرامی هستند. همچنین به یاد داشته باشید زمانی را برای جابجایی خود انتخاب کنید که با ساعات شلوغی و ترافیک و استراحت همسایه‌ها برنخورد تا اسباب کشی  برای شما و تیم باربری نیز راحتتر و با آرامش بیشتری صورت بگیرد.

باربری تهرانسر با کامیون مسقف

 

بار نامه

ارائه بار نامه معتبر نیز از جمله ویژگی‌های اتوبار و باربری تهرانسر است.

نظم و مدیریت دقیق

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های این باربری داشتن مدیریت حرفه‌ای با چندین سال سابقه و همچنین برنامه ریزی دقیق برای پش بردن کارها با سرعت و نظم بالاست.

ارائه خدمات وانت بار و نیسان بار

باربری تهرانسر برای حمل و جابجایی وسایل کم و کوچک شما در سطح شهر با ارائه خدمات وانت بار و نیسان بار این کار را برای شما راحتتر کرده است.

باربری تهرانسر تهران

دیگر مناطق تحت پوشش خدمات ما:

باربری قیطریه

باربری کامرانیه

باربری پیروزی

باربری نارمک

باربری جردن

باربری آزادی

باربری ارزان

باربری اسنپ

اسباب کشی

باربری تهران

باربری هفت حوض

باربری جنت آباد

باربری ولنجک

باربری مجیدیه

باربری شریعتی

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *