باربری فلسطین آماده ارائه خدمات باربری و بسته بندی در تهران

باربری حصارک

فهرست مطالب

باربری حصارک با سالها سابقه ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل و شرکتها در محدوده حصارک، با کادری مجرب آماده ارائه خدمات باربری، بسته بندی و حمل بار و اثاثیه به شهروندان گرامی است.

باربری حصارک 24 ساعته در کل تهران و کرج آماده ارائه خدمات باربری به کل ایران

یکی از دغدغه‌های مهم افرادی که قصد جابجایی اثاثیه دارند، بسته بندی اثاثیه خصوصاً لوازم قیمتی و گرانبها به جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به آنها و تسهیل در امر انتخاب وسیله نقلیه مناسب، حمل و جابجایی نهایی از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است که نیازمند تجربه و تخصص است و کادر مجرب باربری حصارک در این زمینه آماده خدمات رسانی به شهروندان گرامی هستند. انتخاب وسیله نقلیه مناسب بسته به نوع و حجم اثاثه متفاوت است.

باربری حصارک کرج بصورت 24 ساعته در کل تهران و کرج آماده ارائه خدمات باربری به کل ایران

اتوبار حصارک با امکان سفارش انواع وسایل نقلیه همچون وانت بار، نیسان، کامیونت و کامیون آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه و حمل اثاثیه و بار به همشهریان گرامی هستند. اگر به دنبال یک باربری مناسب و مطمئن می‌گردید، باربری حصارک با تیم حرفه‌ای و کارآزموده مناسبتر گزینه برای شما هستند. زمانکه باربری حصارک را برای روز جابجایی خود انتخاب کردید با خیالی آسوده فقط نظاره گر امور خود باشید، تا این روز را برای شما به روزی خاطره انگیز تبدیل کنند.

باربری حصارک کرج بصورت 24 ساعته در کل تهران و کرج آماده ارائه خدمات باربری به سراسر کشور

 

چرا باید باربری حصارک را انتخاب کنید؟

در جواب این سؤال باید گفت که مهمترین هدف باربری حصارک تهران، جلب اعتماد و رضایت مشتریان است. که در طول سالها فعالیت خود توانسته است که خدمات و قابلیت خود را به مشتریانش ثابت کند. مهمترین دلیل این جلب اعتماد، استفاده از نیروهای متخصص، کارآمد و مشتاق است. بیشتر افرادی که تصمیم به جابجایی می‌گیرند یا تصمیم به نقل مکان از یک جا به جای دیگری را دارند برایشان مشکل است که تمامی مراحل انجام کار را از ابتدا تا انتها خودشان انجام دهند،

باربری حصارک، دوست دار محیط زیست

این گونه که بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله مشغله کاری، یا نبود وقت کافی قادر به انجام بسته بندی، حمل و نقل و یا جابجایی وسایل خود نیستند. در همین راستا باربری حصارک تهران کار مشتریان را راحت کرده است به این صورت، اشخاصی که قصد جابجایی اثاثیه  منزل و یا اداره خود را دارند بدون مراجعه حضوری به دفاتر اتوبار، تنها با یک تماس با شماره‌های درج شده می‌توانند کارکنان حصارک را مطلع کرده تا در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان باشند.

بسته بندی متنوع و حمل اثاثیه منزل ارزان در باربری حصارک تهران

 

ارائه خدمات ارزان و با کیفیت توسط باربری حصارک

شرکت حمل و نقل و باربری حصارک تهران به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به تمامی همشهریان محترم در سرتاسر شهر تهران و سایر شهرستانهای همجوار، امکان تماس سریع را، هم به صورت اینترنتی و هم به صورت تلفنی فراهم آورده است. تا مشتریان به راحتی بتوانند بهترین خدمات را دریافت کنند. همچنین باربری حصارک، در تهران نرخ هزینه‌های حمل و جابجایی انواع اثاثیه و لوازم را بر اساس نرخ مصوبه از سوی اتحادیه بنا نهاده است.

با انتخاب باربری حصارک در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی خواهید کرد زیرا هیچ مبلغ اضافی و غیر معقولی از شما گرفته نخواد شد.

با انتخاب باربری حصارک در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی خواهید کرد

 

حمل بار با خودروهای متنوع در باربری حصارک

شرکت باربری حصارک مجهز به خودروهای حمل بار متفاوتی است که در این سرویسها می‌توان به انواع ماشینهای باری سبک مانند سرویس وانت بار، نسیان و انواع ماشینهای حمل بار سنگین مانند کامیون، ایسوز و خاور هم اشاره کرد .همچنبن باربری و اتوبار حصارک با دارا بودن تعرفه مناسب و هزینه کارشناسی شده و ارسال به موقع خودروهای حمل بار (مسقف و روباز) و دارا بودن بهترین امکانات و تجهیزات توانسته رضایتمندی مشتریان خود را به دست بیاورد.

علاوه بر موارد گفته شده نیز، خودروهایی که جهت حمل بار مورد استفاده قرار می‌گیرند پس از شروع پروسه باربری سرویس شده تا بتوانند در طی مسیر امنیت بار را تضمین نمایند. از طرفی از ماشینهای باربری مسقف و ضد ضربه استفاده می‌شود تا خسارت و آسیبهای بار در حین جابجایی به حداقل برسد.

حمل بار با خودروهای متنوع در باربری حصارک

 

استفاده از وسایل مخصوص جهت بسته بندی در باربری حصارک

وسایلی که در بیشتر مواقع باربری حصارک برای بسته بندی از آن استفاده می‌کند شامل کارتنها و جعبه‌های بسیار مقاوم و محکم، چسبهای مخصوص، فومهای مخصوص پوشش دهی وسایل ظریف و حساس و انواع نایلون های ضخیم حبابدار هستند که استفاده از این وسایل جهت جلوگیری از به وجود آمدن خطرات احتمالی در زمان جابجایی و حمل باراند.

همچنین برای بسته بندی لوازم با توجه به کوچک و بزرگ بودن اشیا، شکستنی بودن یا نبودن آن و همینطور میزان قیمتی بودن هر وسیله از بسته بندی مخصوص استفاده می‌شود. اشیا کوچک و بزرگ جداسازی می‌گردد و از انواع کارتن و فومهای چند لایه، نایلونهای کوچک و بزرگ و انواع چسبهای بزرگ و قطور برای بسته بندی لوازم استفاده می‌شود.

خدمات با کیفیت بسته بندی و اثاث کشی 24 ساعته در باربری حصارک تهران

 

ویزگی‌های باربری حصارک

 • باربری حصارک دارای مجوز رسمی باربری در کرج و سایر نقاط کشور است.
 • باربری حصارک دارای پرسنل مجرب و کارآزموده جهت حمل صحیح بار در کرج و حومه است.
 • باربری حصارک مجهز به انواع وسایل نقلیه جهت حمل بار در کرج و سایر نقط کشور است.
 • حمل بار در کرج همراه با بسته بندی صحیح و اصولی بار و اثاثیه در وسیله نقلیه همراه خواهد بود.
 • رعایت احترام به مشتریان گرامی و جلب رضایت ایشان از اولویتهای اتوبار حصارک است.
 • باربری حصارک به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری در کرج و کل تهران است.
 • باربری حصارک پایینترین قیمت باربری در کرج را به شما پیشنهاد می‌کند.
 • حمل اثاثیه و اسباب کشی در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفت از اهداف باربری حصارک است.
 • رعایت نظم در چیدن بار در وسیله نقلیه به جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به اثاثیه جزو آموزشهای پرسنل اتوبار کرج است.
 • اتوبار حصارک هیچ هزینه اضافی بابت افزایش زمان باربری از مشتریان گرامی دریافت نمی‌نماید.
 • باربری حصارک حفظ امانت در حمل بار و احترام به کارفرما را جزو وظایف اولیه خود می‌داند.
 • باربری حصارک اسباب کشی سریع و مطمئنی را در کرج و شهرهای حومه، برای شما فراهم می‌کند .
 • بیمه باربری در صورت تمایل مشتریان گرامی برای کلیه مسیرها در کرج صادر می‌گردد.

باربری حصارک ارزان و با کیفیت در کرج و تهران و بصورت 24 ساعته

 

بسته بندی لوازم در باربری حصارک

شرکت باربری حصارک آماده است که وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کند، برای بسته بندی از وسایل به روز دنیا استفاده می‌کنند، شما می‌توانید جابجایی وسایل و لوازم محیط کار خود را به باربری حصارک بسپارید تا در سریعترین زمان و بدون شلوغی وسایل شما را به محل مقصد جابجا نمایند.

برای بسته بندی از لوازم استاندارد استاده می‌کنند و قیمت بسته بندی لوازم را هم بسیار مناسب در نظر گرفته‌اند که می‌توانید برای مطلع شدن از قیمت بسته بندی لوازم در باربری حصارک با شماره‌های باربری و مولوی تماس بگیرید و قیمت را از همکاران آنها بپرسید .تیم باربری حصارک از لحظه بسته بندی تا چیدمان تک تک لوازم در محل مقصد در کنار شما هستند. باربری حصارک یکی از مطمئن‌ترین باربری هاست که زیر نظر اتحادیه بهترین قیمت باربری را به شما ارائه می‌کند.

باربری حصارک کرج در تهران با کیفیت ترین بسته بندی و حمل بار و اثاث در کل مناطق کرج و تهران

 

کارگران حرفه‌ای در باربری حصارک

از دیگر ویژگی‌های باربری حصارک در اختیار داشتن کارگران حرفه‌ای و کاربلد است که این کار با داشتن کارگرهای ماهر و حرفه ای میسر می‌شود. کارگرانی که در شرکت باربری و حمل و نقل حصارک استخدام می‌شوند بایستی دارای برخی ویژگی‌ها و خصوصیات مانند توانایی جسمی بالا و از همه مهمتر امانت دار بودن و برخورداری از روحیه‌ی کاری بالا و داشتن رابطه‌ی مناسب اجتماعی و برخورد مناسب برای ارائه‌ی سرویس مناسب جهت مشتریان باشد.

همین طور ذکر این موضوع از این قاعده مستثنی نیست که کارگرانی که در باربری حصارک برای این کار در نظر گرفته می‌شوند باید از توان جسمی کافی جهت جابجایی انواع لوازم خانگی و یا اداری برخوردار باشند. از دیگر موارد به عنوان ویژگی‌های یک کارگر مناسب برای کار در شرکت باربری حصارک این است که از سر و وضع مناسب برخوردار بوده و ترجیحاً لباس فرم شرکت را در تن داشته باشند و به موقع و سر وقت در محل برای انجام پروسه‌ی اسباب کشی حاضر شوند.

باربری حصارک، با سابقه‌ای درخشان تجربه‌ای بی نظیر در جابجایی برای شما، با ما تماس بگیرید

 

عضویت حصارک در اتحادیه

یکی دیگر از ویژگی‌های این باربری, عضویت آن در اتحادیه است که از مهمترین اتحادیه‌های باربری, اتحادیه باربری تهران بزرگ است که شرکت باربری و حمل و نقل حصارک به عنوان یکی از شرکتهای معتبر در این اتحادیه عضو بوده و تمامی قوانین و مقررات آن را رعایت می‌نماید.

اتحادیه‌های باربری شرکتهای حمل و نقل و باربری سعی در ارائه‌ی هزینه‌ها و نرخ‌های جدید هر سال که باید در اواخر خرداد به صورت سالیانه به روز شوند, بوده و تمامی اعضای این اتحادیه مؤظف به رعایت آن هستند و در صورت تخلف بایستی پاسخگو باشند. در همین راستا در صورت بروز هرگونه آسیب و صدمه به لوازم مشتریان در حین حمل و نقل و جابجایی باید شرکت باربری حصارک پاسخگو بوده و تمامی خسارتهای وارده را به مشتری‌های خود پرداخت نمایند.

قبل ار بسته بندی و جمع آوری اثاث با مشاوران باربری حصارک تماس بگیرید.

 

عوامل مؤثر بر هزینه‌های باربری

در این مسأله شکی نیست که شرکتهای جابجایی مختلف ممکن است قیمتهای مختلفی را برای خدمات خود داشته باشند. مبالغ دریافتی این کار نیز تحت تأثیر کیفیت سرویسهای حمل و نقل و وسایل نقلیه مورد استفاده قرار گرفته و… قرار خواهد گرفت.

در حقیقت، هزینه استخدام بسترهای حرفه‌ای و جابجایی بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. در اینجا بهترین و دقیق‌ترین اطلاعات را در مورد عوامل مؤثر بر هزینه‌های جابجایی لوازم و بسته بندی اسباب در اختیار شما قرار می‌گیرد.

حجم وسایل:

حجم و تناژ بار اولین عامل مؤثر بر قیمتهای باربری است. از آنجا که وسایل بزرگتر و بیشتر نیاز به جابجایی ویژه، نیروهای بیشتر، بسته بندی مخصوص، زمان بیشتر و … خواهد بود، بنابراین هر چه تناژ بار بیشتر باشد هزینه و تعرفه باربری نیز بیشتر خواهد بود.

طول و فاصله حمل بار:

مسافتی که ماشین باربری از مبدأ تا مقصد طی می‌کند نیز از عوامل دیگری ست که در هزینه باربری تأثیر دارد. مسافت و ساعت کاری راننده کامیون تأثیر مستقیمی بر قیمت باربری دارد. با این حال سازمان راهداری و حمل بار، پایانه‌ها را مؤظف کرده است که نرخ مصوب حمل بار را دریافت نمایند. نرخ تعیین شده تعرفه‌های حمل بار بین شهری توسط ماشین سواری، کامیونت و کامیون را مشخص می‌کند.

نوع ماشین حمل بار:

با توجه به اینکه نوع ماشین حمل بار با توجه به تناژ، وزن و نوع بار مشخص می‌گردد، می‌تواند از عوامل مؤثر بر هزینه باربری باشد. در این صورت با انتخاب و تعیین هر ماشین با تعرفه‌های متفاوتی رو به رو خواهید شد. هر کدام از این ماشینها قیمت باربری مخصوصی دارند که با توجه به نوع باری که شما دارید تعیین می‌شود.

بسته بندی کل اثاث و انواع ماشین در ارائه خدمات 24 ساعته اسباب کشی در باربری حصارک کرج و تهران

نوع بسته بندی بار:

از عوامل دیگر مؤثر بر هزینه باربری می‌توان نوع بسته بندی بار را نیز نام برد. هر بار می‌تواند بسته بندی مخصوص داشته باشد و توسط افراد متخصص که اجرا می‌شود. به عنوان مثال بار چوبی در بین پالت قرار می‌گیرند و بارهایی مانند کاسه و سیمان در گونی پر می‌شوند. پر و خالی کردن بارها به عهده این افراد است که به طور جداگانه اجرت خود را دارند.

مقدار سوخت وسیله:

از دیگر عوامل مؤثر بر هزینه باربری، هزینه سوخت وسیله نقلیه است که به طور سالیانه با توجه به افزایش نرخ قیمت سوخت افزایش می‌یابد. این عامل به شرکت باربری مربوط نمی‌شود و از مسائل اقتصادی و سیاستی است. به یاد داشته باشید کامیون و ماشین‌های حمل بار قدیمی‌تر با توجه به استهلاک بالایی که دارند نسبت به مدلهای جدید خود، سوخت بیشتری را طلب می‌کنند.

این مورد می‌تواند در افزایش قیمت باربری نیز دخیل باشد که در باربری حصارک با استفاده از ماشینهای به روز و سالم موجب صرفه جویی در هزینه‌های شما می‌گردند.

در کل سال با خیال راحت اثاث کشی و بسته بندی وسایل خود را به باربری حصارک بسپارید

 

مشاوره رایگان حصارک برای شما

یکی از اولین اقداماتی که شرکت باربری معتبر و خوب حصارک قبل از تعیین زمان باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه انجام می‌دهد ارائه‌ی مشاوره رایگان در این زمینه است.

اکثرا مشاوره‌های باربری به شکل تلفنی صورت می‌گیرد و این مشاوره شامل راهنمایی و پاسخگویی به تمامی سؤالاتی است که در ذهن شما شکل می‌گیرد اعم از بسته بندی لوازم و وسیله‌های منزل و چگونگی جابجایی و حمل و نقل آنها و تعرفه‌ها و هزینه‌های آن و تعیین زمان است که بایستی تمامی این موارد زمانی که مشتری برای رزرو وقت, تماس گرفت صورت پذیرد.

چون تمامی مشتریان این حق را دارند تا از همه‌ی جزئیات و خدماتی که شرکتهای حمل و نقل و باربری ارائه می‌دهند به صورت مشاوره به آنها اطلاع داده شود.

یک تجربه عالی با باربری حصارک

 

تیم حصارک وقت شناس هستند!

از دیگر شرایط شرکت خوب حمل و نقل و باربری حصارک در زمان سرویس دهی مناسب آنها است. از آن جایی که در اواخر سال و روزهای تعطیل شرکتهای حمل و نقل و باربری دچار ترافیک زمانی می‌شوند, از ویژگی‌های باربری حصارک در این است که تمامی خدمات خود را در زمانهای معین برای مشتریان خود ارائه دهند تا موجب کسب رضایت آنها شده و به این صورت مشتریان زیادتری را به خود جلب نماید.

باربری حصارک همیشه در دسترس با کادری مجرب و قیمت عالی

 

انتقاد پذیر بودن باربری حصارک

از دیگر ویژگی‌های این باربری در انتقاد پذیر بودن آنها است. در برخی مواقع احتمال دارد مشتری‌ای که از شرکت باربری تقاضای خدمات نموده به هر نحو ناراضی شده که ممکن است به علت عملکرد کارگران و یا نحوه‌ی انجام دادن خدمات بوده و از آنها رضایت کافی را نداشته باشد.

در این موارد بایستی این نارضایتی را به گوش مدیران رسانده تا در سایر موارد پرسنل به نحو احسنت اقدام به انجام امور نمایند, این موضوع در انجام امور و خدمات شرکت باربری و حمل و نقل حصارک نیز صدق داشته و امکان انجام انتقاد از مشتریان در این راستا وجود دارد تا با ارائه‌ی پیشنهادها و راهکارهای مناسب به مدیریت این شرکت سعی در افزایش کیفیت کار خود داشته و کمک شایان به ذکری در ارائه‌ی خدمات هر چه بهتر نماید.

قبل از خدمات بسته بندی و جابجایی از باربری حصارک مشاوره بگیرید

 

ارائه بیمه نامه توسط شرکت باربری حصارک

اگر چه امروزه با پیشرفت جوامع بشری از شدت برخی ریسکها در جریان حمل و نقل کاسته شده است اما افزایش حجم حمل و نقل محصولات مختلف ریسکهای بسیاری را به بار آورده است. شرکت باربری حصارک با ارائه بیمه‌های باربری تلاش دارد تا امنیت سرمایه شما را در برابر ریسکهای محتمل و غیر قابل پیش بینی فراهم آورد. هدف باربری حصارک فراهم آوردن خدمات هرچه سریعتر و مطلوبتر برای مشتریان گرامی است.

برای حمل بار به شهرستان بارنامه دولتی رایگان صادر می‌گردد و نوع بیمه نیز بنابر نوع بار و درخواست مشتری برای نوع تعهدات شرکت بیمه متفاوت است. برای اکثر بارها از طرف شرکت باربری حصارک، بیمه رایگان صادر می‌شود اما در صورتی که مشتری درخواست افزایش تعهدات شرکت بیمه و تغییر در شرایط بیمه را داشته باشد، پرداخت هزینه بیمه بار جدید به عهد وی خواهد بود.

ارائه بیمه نامه توسط شرکت باربری حصارک

 

خدمات شبانه روزی باربری حصارک

شرکت باربری حصارک به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی می‌کند.

تجربه و تخصص در وسایل سنگین

حمل وسایل سنگین خود همچون یخچال و پیانو و … که دارای ظرافت خاصی هستند را می‌توانید به کارگران با تجربه حصارک بسپارید. باربری و اتوبار حصارک با داشتن سالها تجربه در عرصه باربری و حمل و نقل کار بسته بندی را با دقت و کیفیت بالا انجام می‌دهد.

بسته بندی پیشرفته

با بسته بندی پیشرفته و ویژه اثاثیه منزل دیگر نگران شکستن و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید، چون اتو بار حصارک با بسته بندی حرفه‌ای با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا این کار را انجام می‌دهد و در این کار تجربه‌ای طولانی دارد.

باربری حصارک کرج با بیمه و تضمینی اسباب کشی میکند

 

سؤالات متداول

 1. آیا می‌توان جهت بسته بندی و حمل جهیزیه عروس نیز با باربری حصارک تماس گرفت؟

بله، شرکت اتوبار و باربری حصارک آماده است تا با بسته بندی ویژه و حمل توسط نیروهای آموزش دیده این نگرانی را برطرف کرده و جهت حمل و جابجایی جهیزیه عروس با بهترین کیفیت در زمینه باربری و کلیه خدمات اسباب کشی، خدمات خود را ارائه کند.

 1. آیا شما خدمات حمل بار به شهرستان را نیز انجام می‌دهید؟

بله، حمل بار و اثاثیه به شهرستان همراه با بارنامه دولتی و بیمه معتبر انجام می‌شود.

 1. شا در چه ساعاتی خدمات حمل بار را انجام می‌دهید؟

کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند و در هر ساعاتی از شبانه روز شما درخواست جابجایی کنید نیروهای ما در خدمت شما خواهند بود.

باربری حصارک 24 ساعته در 7 روز هفته خدمات با کیفیت انجام میدهد

 

مناطق دیگر تهران که ما بسیار سریع و ارزان خدمات باربری و بسته بندی انجام میدهیم:

باربری تجریش

باربری توحید

باربری رسالت

باربری باغ فیض

باربری انقلاب

باربری سعادت آباد

باربری پونک

باربری ستارخان

باربری ونک

باربری جنت آباد

باربری ولنجک

باربری چیتگر

باربری استاد معین

باربری جمهوری

باربری جیحون

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری دریاچه

باربری ستاری

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *