جدیدتری متدها در اثاث کشی و بسته بندی در باربری ملاصدرا تهران

باربری حکیم

فهرست مطالب

شرکت اتوبار و باربری حکیم با استفاده از نیروهای آموزش‌ دیده و مجرب خدمات خود را به شما ارائه می‌دهد. باربری حکیم در زمینه جابجایی، حمل و انواع اثاث ‌کشی منازل و محیطهای اداری و کاری یکی از بزرگترین شرکتهای باربری در منطقه حکیمیه تهران است که خدمات خود را به ‌صورت درون و برون‌ شهری نیز به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد. باربری حکیم با سابقه بیش ‌از ۴۰ سال در این زمینه بهترین خدمات را با استفاده از مناسبترین و جدیدترین تجهیزات به شما عرضه می‌کند.

باربری حکیم تهران با سابقه بالای 40 سال و تجهیزات به روز

یکی از نقطه تمایزهای این باربری با سایر شرکتهای باربری، قابلیت دسترسی آسان به باربری حکیم است. مدیریت باتجربه باربری حکیم این امکان را فراهم نموده تا مشتریان عزیز بتوانند بنابر هر شرایطی که دارند با باربری حکیم ارتباط برقرار کنند. شما می‌توانید به راحتی در هر جایی و هر زمانی که نیاز به خدمات باربری حکیم داشته باشید، از طریق شماره تماس و یا سایت باربری با آنها در ارتبط باشید و یا به صورت حضوری در شرکت حضور پیدا کنید.

باربری حکیم بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات اسباب کشی منزل و حمل به سراسر کشور

 

خدمات باربری حکیم

تمامی خدمات ارائه‌ شده از طرف شرکت باربری حکیم توسط افرادی ماهر، آموزش ‌دیده متعهد و دلسوز ارائه خواهد شد و شما به‌ صورت شبانه روزی می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید. خدمات ارائه شده از طرف یک شرکت باربری می‌تواند معیاری برای سنجش آن نیز باشد. شرکت باربری حکیم تمامی خدمات خود را طبق برنامه ریزی دقیق و درست در زمان تعیین شده انجام خواهند داد.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران با باربری حکیم

خدمات باربری حکیم شامل:

 • مشاوره رایگان توسط مشاورین و کارشناسان باربری
 • حمل بار توسط بهترین ماشینهای حمل بار اعم از انواع کامیون و نیسان
 • بسته‌ بندی حرفه‌ای اثاثیه توسط نیروهای آموزش‌ دیده
 • ارائه خدمات به شهرستانها
 • بهره‌مندی از کارگران متخصص
 • استفاده از ماشینهای موکت کاری شده
 • دارای مجوز رسمی از اتحادیه
 • چیدمان صحیح و منظم وسایل در مقصد طبق سلیقه شما
 • حمل بار به ‌صورت شبانه ‌روزی
 • تضمین سالم رسیدن بار تا مقصد
 • ارائه قیمتهای منصفانه و همچنین همیشه در دسترس بودن باربری حکیم از ویژگی‌های بارز در این شرکت است.
 • ارائه بیمه ‌نامه به‌ صورت رایگان
 • بسته بندی، حمل و جابجایی وسایل سنگینی چون بوفه، کمد، پیانو، یخچال و …

باربری حکیم مطمئن و سریع در اثاث کشی منازل تهران

 

ارائه بیمه باربری توسط باربری حکیم

همانطور که در بالا نیز اشاره شد ارائه بیمه نامه و بارنامه به صورت رایگان یکی از خدمات سودمند باربری حکیم برای مشتریان گرامی است. شرکت باربری حکیم تمامی بار و وسایل شما را بیمه خواهد کرد تا در صورت ایجاد هر گونه آسیبی به آنها خسارات پیش آمده را برایتان جبران کند. ارائه بیمه نامه از طرف باربری حکیم برای افزایش اطمینان خاطر شما و همچنین اعتماد به تیم باربری خواهد بود.

از طرفی با عضویت باربری حکیم در اتحادیه باربری تهران در صورت ایجاد هر گونه مشکلی می‌توانید به اتحادیه مراجعه و آن را پیگیری کنید که می‌تواند یکی دیگر از تضمینهای این باربری برای شما باشد.ارائه بهترین خدمات اسباب کشی در باربری حکیم

 

ماشینهای حمل بار

تنوع در نوع و تعداد ماشینهای حمل بار موجود در باربری حکیم یکی از خدمات بدون محدودیت دیگر در این باربری است. شرکت باربری حکیم با بهره مندی از انواع ماشینهای مختلف سبک و سنگین باری آماده حمل انواع بارهای کم و پر حجم خواهد بود. در شرکت باربری حکیم انواع ماشینهای سبک مانند وانت ‌بار و نیسان بار، انواع ماشینهای سنگین چون خاور، کامیون، کامیونت و تریلی موجود هستند.

درصورتی‌ که شما وسایل کمی برای جابجایی داشته باشید می‌توانید از سرویسهای وانت ‌بار و نیسان بار باربری حکیم به ‌صورت درون‌ شهری و برون ‌شهری به شکل روباز و مسقف نیز استفاده نمایید. تمامی خودروهای باربری حکیم جدید و مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات هستند که به ‌صورت روزانه توسط تیم فنی بررسی خواهد شد تا درطول پروسه جابه‌جایی دچار مشکل نشوند.

باربری حکیم با انواع ماشین بزرگ و کوچک جهت اثاث کشی منازل

 

انواع کارتن بسته بندی در باربری حکیم

کارتن های بسته‌ بندی در باربری حکیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که کیفیت کارتن ها می‌تواند بر روی کیفیت بسته ‌بندی بسیار تاثیر گذار باشد. در این باربری از انواع کارتن های سه ‌لایه و ۵ لایه برای بسته ‌بندی تمامی اقلام ریز و درشت استفاده خواهد شد. کارتن های بسته ‌بندی در انواع سایزهای مختلف و حتی بنابر وسایل شما نیز طراحی خواهند شد.

شما می‌توانید برای تهیه این کارتن ها فقط با شماره تماسهای باربری حکیم تماس حاصل فرمایید تا بنابر نیاز و حجم وسایل کارتنهای مورد نیاز برایتان ارسال شود. یکی دیگر از کارتنهای متمایز برای بسته ‌بندی در این باربری وجود کارتن های رگال دار است. کارتنهای رگال دار جهت بسته ‌بندی و قرار دادن لباس درون آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند و علاوه ‌بر اینکه از کثیف شدن لباسهای شما جلوگیری خواهد کرد سبب جلوگیری از هرگونه آسیب و یا پاره شدن لباسهای شما نیز خواهد شد.

باربری حکیم آماده ارائه خدمت به کل تهران و ارسال به سراسر ایران می باشد

 

خدمات بسته بندی در باربری حکیم

بسته بندی بار و اثاثیه مهمترین و زمانبرترین قسمت اثاث کشی خواهد بود، به همین دلیل انجام دادن اصولی آن می‌تواند مراحل بعدی را نیز برایتان بسیار آسانتر کند. به همین دلیل انجام دادن این مرحله نیازمند تخصص و تجهیزات مناسبی است که باید با روشهای مناسب و جدیدی انجام بگیرد.

شرکت باربری حکیم از با کیفیتترین تجهیزات بسته بندی مانند: کارتن های بسته بندی، جعبه‌های مقاوم و بزرگ، انواع فومهای نازک و ضخیم، نایلونهای حبابدار، سلفون ضخیم، روزنامه، چسب، طناب و … جهت بسته بندی وسایل شما اقدام خواهد کرد. تیم باربری حکیم وسایل و بارهای شما را به صورت تخصصی و بنابر نوع و میزان مقاومت آنها بسته بندی خواهند کرد به گونه‌ای که تا رسیدن آنها به مقصد هیچ آسیبی به آنها نخواهد رسید.

در صورت سپردن اسباب و اثاثیه خود به تیم بسته بندی باربری حکیم دیگر نگرانی بابت آنها نداشته باشید.

بسته بندی عالی و مطمئن را در باربری حکیم تجربه کنید

 

خدمات حمل بار در باربری حکیم

شرکت باربری حکیم آماده ارائه خدمات حمل بار و اسباب کشی تمامی بارهای سبک و سنگین شما در هر نقطه ای از شهر تهران است. شرکت باربری حکیم با برخورداری از انواع ماشینهای سبک و سنگین باری هر نوع باری را برای شما جابجا خواهد کرد. تیم حمل بار در این باربری از افرادی کاملاً حرفه‌ای، نیرومند و آموزش دیده متشکل شده است.

این افراد با احتیاط کامل و رعایت تمامی جوانب وسایل شما را ابتدا دسته بندی و از هم تفکیک می‌کنند سپس بنابر نوع و سایز آنها را درون ماشینهای حمل بار قرار خواهند داد. تیم حمل بار با برخورداری از نیرو و مهارت کافی در این زمینه بدون کوچکترین آسیبی تمامی وسایل را بارگیری خواهند کرد. پس از رسیدن به مقصد نیز باری دیگر نیروهای حمل بار تمامی وسایل را با احتیاط از ماشینهای حمل بار تخلیه خواهند کرد.

خدمات حمل بار در باربری حکیم همانند تمامی مراحل دیگر به صورت تخصصی انجام خواهد گرفت، شما نیز می‌توانید با خیالی آسوده تمامی اسباب و اثاثیه خود را به آنها بسپارید.

یک تجربه خوب اسباب کشی را با باربری حکیم تجربه کنید

 

پرسنل باربری حکیم

پرسنل باربری حکیم متشکل از کارگران حمل بار، نیروهای متخصص بسته بندی، رانندگان، مشاوران و کارشناسان هستند. تمامی این افراد قبل از استخدام فیلترهای لازم را جهت استخدام رد کرده و طبق اولویتها و معیارهای مدیریت باربری مورد قبول واقع شده‌اند. همچنین از طرفی این افراد بعد از استخدام در باربری حکیم دوره‌های آموزشی را در زمینه کاری خود گذرانده تا به صورت کاملاٌ تخصصی عمل کنند.

رانندگان موجود در این باربری دارای سالها تجربه در جاده‌های بین شهری هستند. از طرفی تمامی نیروهای بسته بندی و کارگران حمل بار نیز افرادی نیرومند و زبده هستند و کارهای شما را با بیشترین سرعت ممکن انجام خواهند داد. تمامی مشاوران و کارشناسان باربری حکیم افرادی با تجربه و ماهر در زمینه باربری هستند و کارهای شما را طبق برنامه ریزی دقیق و منظم به پیش خواهند برد.

تمامی پرسنل باربری حکیم خود را مؤظف می‌دانند که بهترین و با کیفیتترین خدمات را به شما ارائه دهند.

باربری حکیم با بیمه و تضمینی توسط کارگران حرفه ای و با اخلاق در جابجایی اثاث منزل ارائه خدمت مینماید

 

نمونه بسته بندی وسایل در باربری حکیم

بسته بندی اصولی و صحیح سبب آسانتر شدن کارهای شما خواهد شد. بسته بندی صحیح نیز در گرو تجهیزات با کیفیت و با کار بردن روشها و ترفندهای مناسب خواهد بود. شرکت باربری حکیم تمامی بار و اثاثیه شما را به بهترین نحو ممکن و ایمنترین شیوه‌های روز بسته بندی خواهد کرد به صورتی که خاطر شما از سالم رسیدن آنها به مقصد آسوده باشد. برای نمونه:

بسته بندی لباسها در این باربری به وسیله کارتنهای رگال دار و ساکهای زیپ دار پارچه‌ای صورت می‌گیرد. به صورتی که لباسهای مجلسی و حساس را درون کارتنهای رگال دار آویزان کرده و سایر لباسهای معمولی و راحتی ماند لباسهای ورزشی را درون ساکهای پارچه‌ای قرار خواهند داد.

در بسته بندی ظروف شکستنی مانند چینی نیز در این باربری ابتدا کارتنهای پنج لایه را آماده خواهند کرد. تمامی کارتنها از نو در محلهای اتصال چسب کاری خواهند شد و یک لایه کارتن ضخیم دیگر کف کارتن قرار خواهند داد تا هنگام حمل دچار پارگی نشوند و تحمل بیشتری داشته باشند. تمامی ظروف نیز از ابتدا توسط نایلونهای حبابدار بسته بندی خواهند شد سپس درون کارتنها قرار داده می‌شوند.

برای بسته بندی وسایل بزرگتر که درون کارتنهای بسته بندی جای نگیرند نیز از فومهای دارای حبابهای نخودی و استرچ رپ استفاده می‌کنند. به گونه‌ای که دور تا دور وسایل مانند کمد وبوفه‌ها را توسط فومهای ضخیم خواهند پیچید و سپس چند دور کامل نیز با سلفون ضخیم دور آن را می‌پیچند تا کوچکترین آسیبی به آنها وارد نشود.

بهترین بسته بندی جهت اسباب کشی در تهران با باربری حکیم

 

برآورد هزینه باربری

میزان هزینه و قیمت در هر باربری می‌تواند مهمترین عامل انتخاب آن باربری توسط مشتریان باشد به همین دلیل باربری حکیم همواره در تلاش است که با کیفیتترین خدمات را با مناسبترین و کمترین هزینه ارائه دهد. هزینه‌های ارائه شده در باربری حکیم طبق تعرفه‌های اتحادیه اعلام خواهند شد. تمامی هزینه‌ها بر اساس مسافت، میزان بار و نوع خدمات ارائه شده محاسبه خواهد شد.

در کل می‌توان گفت که میزان حجم و تناژ بار شما مهمترین عامل تعیین کننده هزینه‌های شما در اثاث کشی خواهد بود. یعنی هرچه میزان و حجم بار و اثاث شما بیشتر باشد:

 • شما به تعداد کارگران بیشتری برای حمل و جابجایی آنها نیاز خواهید داشت
 • به ماشینهای بزرگتر و حتی تعداد بیشتری برای حمل و انتقال آنها به مقصد نیاز خواهید داشت.
 • با بیشتر بودن حجم بار و اثاث شما به تجهیزات بسته بندی بیشتری نیز نیاز خواهید داشت.
 • هر چه میزان حجم بار بیشتر باشد، ساعات بیشتری برای بسته بندی، حمل، بارگیری و حتی تخلیه آنها نیاز خواهید داشت در نتیجه با افزایش ساعات کاری باربری برای شما هزینه‌ها نیز افزایش خواهد یافت.
 • از دیگر عوامل مؤثر بر هزینه نهایی شما که می‌تواند به حجم بار بستگی نداشته باشد، مسافت طی شده از مبدأ تا مقصد است که هر چه این میزان بیشتر باشد تعرفه‌های شما افزایش خواهد یافت.
 • استفاده از خدمات ویژه‌ای مانند چیدمان و نظافت در مقصد نیز بر روی هزینه‌های شما تأثیر گذار خواهد بود که خود این عوامل نیز به حجم بار شما بستگی دارند.

کارگران حرفه ای و بدون انعام در باربری حکیم برای ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی

 

خدمات شبانه روزی در باربری حکیم

انتخاب دقیق و انجام تمامی مراحل باربری به دلیل مشغله‌های فراوان در زندگی امروزه کاری دشوار و حتی غیر ممکن است. در نتیجه شرکت باربری حکیم با ارائه خدمات خود به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته این مشکل را برای شما برطرف کرده است. شما هر زمانی را که مناسب بدانید و وقت کافی داشته باشید فقط کافیست با شماره تلفنهای باربری حکیم تماس حاصل فرمایید.

شما حتی می‌توانید در روزهای تعطیل نیز با این باربری تماس حاصل فرمایید و از خدمات آنها بهره مند شوید.

باربری حکیم با سابقه ترین در منطقه در اثاث کشی و بسته بندی

 

دریافت مشاوره رایگان

یکی از مهمترین موضوعات تأثیر گذار در باربری و اثاث کشی دریافت مشاوره و کسب اطلاعات مفید از افراد با تجربه در این زمینه است. ارائه مشاوره رایگان در باربری حکیم توسط افرادی با تجربه و ماهر یکی دیگر از خدمات سودمند باربری حکیم برای شما مشتریان عزیز است.

شما می‌توانید هم به صورت حضوری در باربری و هم غیر حضوری با تماس با شماره تلفنهای باربری با مشاوران باربری در تماس باشید تا اطلاعاتی جهت چگونگی و نحوه انجام تمامی مراحل را در اختیار شما قرار دهند.

باربری حکیم در تهران بصورت 24 ساعته در کل هفته آماده ارائه خدمات بسته بندی و اثاث کشی می باشد با ما تماس بگیرید

 

حمل بار به شهرستان با باربری حکیم

حمل بار به شهرستان یکی از خدماتی است که بسیاری از مشتریان باربری خواهان آن هستند. از طرفی شرایط باربری و اثاث کشی به شهرستان خواهان شرایطی ویژه‌ای خواهد بود که در باربری حکیم تمامی این خدمات به صورت تخصصی و توسط افرادی متخصص و آموزش دیده ارائه خواهد شد.

از آنجا که باربری به شهرستان دارای مسافت طولانی‌تری نسبت به خدمات درون شهری است، تمامی خدمات بسته بندی، حمل، چیدمان و حتی ماشینهای باربری دارای امنیت و رعایت اصول امنیتی بیشتری خواهند بود تا در طول مسیر کوچکترین مشکلی برای بار و اثاثیه شما پیش نیاید.

باربری حکیم با انواع کامیونت مسقف و با به روزترین تجهیزات آماده ارائه خدمات اثاث کشی و حمل بار در کل مناطق تهران

 

خدمات صفر تا صد در باربری حکیم

در خدمات صفر تا صد باربری حکیم آنها به جای شما اسباب کشی خواهند کرد. شما با سپردن امور جابجایی و اثاث کشی خود به این تیم، جابجایی خود را آسان و بدون استرس خواهید کرد. شرکت باربری حکیم با ارائه خدمات با کیفیت در تمامی نقاط تهران شناخته شده است و محبوبیت فراوانی میان همشهریان عزیز به دست آورده است.

تیم مجرب و آموزش دیده باربری حکیم با ارائه پیشنهادها و راه حلهای کاربردی در طول پروسه باربری و جابجایی به رفع تمامی مشکلات،سختی‌ها و موانع موجودکمک خواهند کرد. در خدمات صفر تا صد شما به راحتی می‌توانید به سایر کارهای روزمره خود رسیدگی کرده و کارهای جابجایی را صفر تا صد به باربری حکیم بسپارید. در این خدمات شما می‌توانید بر کیفیت و چگونگی کار نظارت بهتری داشته باشید.

تمامی مراحل از بسته بندی تا حمل و جابجایی وسایل، انتقال آنها به مقصد و تخلیه وسایل، تا چیدمان وسایل در منزل جدید توسط نیروهای باربری حکیم انجام خواهد گرفت.

باربری حکیم نازلترین قیمت در تهران و بصورت 24 ساعته

 

ارائه بیمه نامه حمل بار

ارائه بیمه نامه معتبر برای باربری و حمل بار، این بیمه نامه از زمانی که کارگران باربری شروع به کار می‌کنند تا زمانی که اثاثیه توسط کارگران باربری حکیم به مشتری تحویل داده می‌شود اعتبار دارد.

بسته بندی اصولی و منظم

استفاده از بهترین روشهای بسته بندی در اتوبار و باربری حکیم توسط کارگران ماهر و آموزش دیده جهت بسته بندی و حمل بار شما صورت خواهد گرفت.

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات باربری

شرکت باربری حکیم مناطق مختلفی از غرب، شرق، مرکز و شمال تهران را تحت پوشش خود قرار داده است در هر زمان از شبانه روز آماده ارائه خدمات حمل بار در کمترین زمان است.

باربری حکیم تهران با انواع کامیون مسقف و تجهیزات به روز

 

سؤالات متداول

 1. تعداد پرسنل باربری برای انجام یک اثاث کشی چند نفر هستند؟

تعداد نفرات مورد نیاز برای حمل و نقل اسباب و وسایل شما بر اساس سرعت مورد نیاز، تعداد طبقات، حجم وسایل و… مشخص می‌شود.

 1. بسته بندی بار و وسایل توسط باربری حکیم چگونه انجام خواهد گرفت؟

بسته بندی هر محصول متفاوت است. بر اساس ابعاد، جنس، نوع و… از بسته بندی کارتن، سلفون پیچی، فوم ضربه گیر، پلاستیک و… استفاده می‌شود. کلیه بسته بندی‌ها به دقت تمام انجام می‌شود.

 1. اگر روز اسباب کشی من در همان روز و همان لحظه باشد این شرکت نیرو و پرسنل را برای من ارسال می‌کند؟

وقتی که شما در همان لحظه به پرسنل و برای اسباب کشی نیاز داشته باشید شرکت باربری حکیم به صورت بلادرنگ سرویس اسباب کشی شما را ارسال خواهد کرد.

باربری حکیم تهران با کارگران حرفه ای و بهترین تجهیزات، اسباب کشی و بسته بندی را انجام میدهد.

 

سایر مناطق:

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری اوین

باربری دریاچه

باربری چیذر

باربری دزاشیب

باربری شهران

باربری ستاری

باربری جوادیه

باربری دامپزشکی

باربری حصارک

باربری سعد آباد

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *