باربری طرشت با بهترین خدمات و با اخلاق ترین کارگران آماده ارائه خدمات حمل و جابجایی اثاثه منزل در کل تهران

باربری طرشت

فهرست مطالب

زمانی که صحبت از اثاث کشی می‎شود، بسیاری از افراد تصور می‌کنند به راحتی و بدون برنامه قابل انجام است. البته نه اینکه با این شرایط غیر ممکن باشد اما بسیار دشوار خواهد بود و می‌تواند مشکلات فراوانی را به بار آورد. بسیاری از افراد برای بار اول است که اقدام به جابجایی می‌کنند و از تجربه کافی برخوردار نیستند و لازمه برنامه ریزی و زمان بندی صحیح هستند.

باربری طرشت، دوست دار محیط زیست است

به همین دلیل شرکتهای باربری همچون باربری طرشت با برخورداری از تجربیات و روشهای جدید برای اثاث کشی و جابجایی بخصوص برای چنین افرادی بسیار توصیه می‌شود. شما می‌توانید از اولین مرحله اسباب کشی از بسته بندی گرفته تاچیدمان بار در منزل جدید روی تیم باربری طرشت حساب باز کرده و تمامی امور جابجایی خود را به آنها بسپارید.

بسته بندی متنوع و حمل اثاثیه منزل ارزان در باربری طرشت تهران

 شرکت باربری طرشت یکی از شرکتهای باربری حرفه‌ای و فعال در سطح شهر تهران است که با استفاده از امکانات و نیروی کار باتجربه آماده خدمات‌رسانی به شهروندان در سطح شهر و استان تهران قرار گرفته است. شرکت باربری طرشت با استفاده از نیروهای آموزش دیده و زبده با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیق؛ تمام مراحل اسباب‌کشی را بر طبق یک برنامه درست و به ‌موقع برای شما انجام خواهد داد.

باربری طرشت تهران با تجربه 40 ساله در اسباب کشی و بسته بندی تهران

 

مجوز رسمی از اتحادیه

امروزه بسیاری از افراد با تهیه چند ماشین حمل بار و استخدام نیروی انسانی معمولی اقدام به تأسیس یک شرکت باربری کرده‌اند و بدون داشتن مهارت و تخصص خاصی جابجایی منزل و محیط کار را برای مردم انجام می‌دهند.

باربری طرشت بهترین در اسباب کشی و حمل بار تهران

شما زمانی که وسایل خانه و محل کار خود را به دست نیروهای باربری می‌سپارید و آنها اقلام ریز و درشت زندگی شما را بسته بندی و حمل می‌کنند باید اطمینان کاملی به این افراد داشته و نیروهای باربری نیز باید افرادی قابل اعتماد و دلسوزی باشند تا آرامش خیال شما حفظ شود و هیچ نگرانی بابت وسایل و اثاث خود نداشته باشید.

درنتیجه هنگام انتخاب یک شرکت باربری باید علاوه بر نوع خدمات و مهارت آنها با سابقه و اعتبار آن باربری میان مشتریان قبلی خود و همچنین مهمتر از همه داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران توجه داشته باشید. شرکت باربری طرشت با مجوز رسمی از اتحادیه تمامی فعالیتها و تعرفه‌های خود را زیر نظر این سازمان به شما همشهریان گرامی ارائه می‌دهد.

با خیال راحت اثاث کشی خود را به باربری طرشت بسپارید

 

بیمه اثاثیه و اهمیت آن در باربری طرشت

هرگز قبل از شناخت با باربری مورد نظر و آگاهی از خدمات آنها، اقدام به جابجایی نکنید. بیمه اثاثیه یکی از معیارهای مهم برای سنجش یک باربری حرفه‌ای و قابل اطمینان است. بیمه اثاثیه از طرف شرکت باربری مورد نظر مانند باربری طرشت تمامی اثاث و بار شما را در کل زمان پروسه جابجایی مشمول شرایط بیمه خواهد کرد و در صورت ایجاد هر گونه آسیب تمامی خسارتها از طرف بیمه طرف قرار داد پرداخت خواهد شد.

البته ناگفته نماند که شرکت باربری طرشت با استفاده از تجهیزات و نیروی کار آموزش دیده و کاربلد احتمال صدمه به وسایل شما را به صفر خواهند رساند اما مدیریت باربری طرشت برای افزایش آرامش خیال شما تمام اثاثیه را تا انتهای اسباب کشی بیمه خواهد کرد تا جای هیچ ریسکی باقی نماند.

طبق قرار داد بیمه اثاثیه شما در صورت رسیدن هر گونه آسیبی به آنها از طرف تیم باربری خسارت شما به طور کامل پرداخت خواهد شد.

خیالی آسوده و راحت با باربری طرشت

 

 

برنامه ریزی مناسب با باربری طرشت

از آنجا که پروسه اثاث کشی یک فرآیند طاقت فرسا، خسته کننده و پر دردسر است، باید قبل از شروع یک برنامه کامل برای چنین روزی تهیه کنید. اغلب فعالیتهای آغازی برای جابجایی از چند هفته قبل از روز اثاث کشی شروع خواهد شد. زمان مناسب برای بسته بندی، وسایل و تجهیزات لازم، تهیه آنها، زمان بارگیری و تخلیه بار، زمان مناسب برای تمیز کردن مقصد یا خانه جدید همگی نیازمند یک برنامه ریزی و مدیریت دقیقی هستند.

شرکت باربری طرشت با داشتن تجربه چندین ساله در رمینه حمل بار و جابجایی برای تمام کارهای خود از قبل برنامه ریزی دقیقی تهیه می‌کنند و تمامی امور مرحله به مرحله منظم و طبق برنامه جلو خواهد رفت تا شما یک اثاث کشی بدون دغدغه و آسان را تجربه نمایید.

بسته بندی و اسباب کشی با کارگران حرفه‌ای در باربری طرشت

 

کارتن های مرغوب در باربری طرشت

کارتن های بسته بندی در امر بسته بندی و حمل وسایل اولویت اول را دارند. این کارتن ها در مرحله اول باید دارای سایزهای متنوعی باشند تا انواع مختلف وسایل ریز و درشت در آنها جای بگیرد، سپس استحکام و مقاومت آنها اهمیت دارد. استحکام این کارتن ها باید به گونه‌ای باشند که با قرار دادن وسایل سنگین درون آنها با یلند کردن آن پاره نشود و استحکام کافی داشته باشند.

مقاوت آنها نیز از آن جهت حائز اهمیت است که با قرار دادن کارتن های دیگر روی آن نشکند و موجب صدمه به وسایل شما نگردد. شرکت باربری طرشت با برخورداری از کارتن های سه و پنج لایه تمامی وسایل و اثاث شما را به صورت کاملاً ایمن و سالم به مقصد خواهند رساند.

باربری طرشت تهران انواع خدمات در حوزه حمل و جابجایی بار و اثاث منزل

 

وجود و اهمیت نیروی متخصص در باربری طرشت

تمام مراحل باربری شما از لحظه آغاز تا پایان اعم از دسته بندی وسایل، بسته بندی آنها، قرار دادن درون کارتن ها، بارگیری درون ماشینهای حمل بار، تخلیه در مقصد و همچنین چیدمان در مقصد توسط نیروهای باربری انجام می‌گیرند. همین طور علاوه بر ارتباط وسایل، خود شما نیز در طول روز جابجایی بیشترین برخورد را با نیروها و کارگران باربری خواهید داشت.

در نتیجه حالا اهمیت تخصص در رفتار و عمل این افراد را درک می‌کنید. نیروها و کارگان باربری باید در تمام زمینه های باربری تخصص کافی را داشته باشند تا مراحل کار به طور صحیح و اصولی پیش برود. در غیر این صورت کار شما می‌تواند دچار بی نظمی و آشفتگی، خستگی مفرط، آسیب دیدن وسایل و ایجاد خسارتهای فراوان دیگر شود.

نیروهای باربری طرشت دارای تخصص و کاملاً حرفه‌ای هستند که بعد از پذیرش در باربری طرشت آموزشهای لازم را نیز دیده‌اند و تمامی مراحل را با دقت و امنیت کامل انجام خواهند داد. همچین نیروهای باربری طرشت دارای افرادی خوش اخلاق، صبور، کاری و زبده هستند که در طول روز با آنها دچار خستگی نخواهید شد و چنین روزی را به یک خاطره زیبا برایتان تبدیل خواهند کرد.

سپردن جابجایی به تیم طرشت = کار را به کاردان سپرده‌اید

 

تجهیزات مورد استفاده برای بسته بندی در باربری طرشت

از آنجا که بسته بندی مهمترین قسمت جابجایی است، می‎تواند تمامی مراحل بعدی را نیز تحت تأثیر خود قرار دهد. یعنی اگر به درستی انجام شود مراحل بعدی نیز بهتر و برعکس خواهد بود. به همین دلیل بسته بندی نیز تحت تأثیر تجهیزات و وسایل مورد استفاده قرار دارد.

شرکت باربری طرشت با استفاده از با کیفیت‌ترین تجهیزات بسته بندی و جدیدترین متدهای اروپایی وسایل و اثاث شما را بسته بندی خواهند کرد. در زیر به برخی از تجهیزات بسته بندی مورد استفاده در باربری طرشت اشاره شده، که شامل:

 • کارتنهای محکم چند لایه
 • پاپل رپ یا نایلونهای حبابدار به عنوان ضربه گیر
 • استرچ رپ یا سلفونهای ضخیم برای بسته بندی و پیچیدن دور وسایل
 • چسبهای قوی در قطهای مختلف
 • برچسب جهت مشخص کردن محتویات داخل کارتنها
 • طناب یا سیم جت بستن بسته بندی یا کارتنهای بسته بندی
 • فوم مخصوص بسته بندی در قطرهای مختلف برای پیچیدن دور وسایل بزرگ و بسته کردن آنها

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در باربری طرشت تهران و ارسال 24 ساعته به سراسر ایران

 

خدمات باربری طرشت برای شما چیست؟

شاید از خود بپرسید که برای چه خدماتی و چه حجم کاری و حتی در چه زمانی برای جابجایی و اثاث کشی به یک شرکت باربری مانند باربری طرشت مراجعه کنیم. باربری طرشت با ارائه خدماتی متنوع و کامل این امکان را فراهم نموده برای هر نوع و میزان خدماتی بتوانید با آنها تماس بگیرید.

همچنین شما در هر زمان و مرحله‌ای از اسباب کشی که قرار دارید می‌توانید با کارشناسان باربری طرشت تماس بگیرید و درخواست خدمات کنید تا برای شما ارسال شود. در زیر با برخی از خدمات باربری طرشت نیز آشنا خواهید شد:

 • ارائه پکیج کامل بسته بندی به صورت تخصصی که تمامی وسایل منزل و محیط کار اعم از اقلام ریز و درشت، وسایل حساس مانند لوسترها و وسایل روشنایی، وسایل بزرگ و حجیم، بسته بندی لباسها، بسته بندی ظروف برقی و اشپزخانه و …
 • استفاده از نیروهای متخصص و کاربلد برای تمامی امور جابجایی
 • استفاده از رانندگان ماهر و با تجربه
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار و اثاثیه شما در طول جابجای
 • ارائه خدمات مشاوره توسط مشاوران و کارشناسان باتجربه به صورت کاملاً رایگان
 • برخورداری از ماشینهای حمل بار مجهز و ایمن برای حمل بار
 • حمل بار به صورت درون شهری و برون شهری
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی با دو شیفت کاری مجزا

در کل سال با خیال راحت اثاث کشی و بسته بندی وسایل خود را به باربری طرشت تهران بسپارید

 

 

برآورد هزینه در باربری طرشت

همه ما دوست داریم خدماتی بی نظیر و کامل را با هزینه‌ای بسیار کم دریافت کنیم اما باید با عواقب آن نیز توجه کرد. همانطور که هر ارزانی دلیل بر بی کیفیتی خدمات یک باربری نیست و گران بودن آنها نیز دلیل بر با کیفیت بودن نیز نخواهد بود. شناخت کامل از باربری مورد نظر و بررسی خدمات و اعتبار آن می‌تواند بهترین معیار برای سنجش و انتخاب آنها باشد.

شما تنها با یک بار انتخاب باربری طرشت، به مشتری دائم آنها تبدیل خواهید شد. تمامی هزینه‌ها و تعرفه‌های باربری طرشت زیر نظر اتحادیه باربری تهران ارائه می‌شود و در کنار خدماتی کامل و متنوع قیمتهایی بسیار مناسب ارائه می‌کنند که تمام افراد جامعه می‌توانند به راحتی از آنها استفاده کنند.

قیمت ثابت باربری برای همه یکسان خواهد بود اما برخی از شرایط بار و موقعیت جغرافیایی شما نیز می‌تواند بر روی قیمت نهایی تأثیر داشته باشد. مانند:

 • مجموع تعداد پله‌ها و طبقات در مبدأ و مقصد
 • مسافت جابه‌جایی میان دو مکان
 • مجموع ساعت دریافت خدمت
 • تعداد نیروی کار مورد نیاز
 • حجم اثاثیه مشتری
 • خدمات اضافی درخواست شده (مانند بسته‌بندی اثاثیه، بازکردن کارتنها)
 • نوع ماشین مورد نیاز برای جابجایی
 • شرایط آب و هوایی سخت مانند هوای برفی یا بارانی

باربری طرشت با تجربه ترین کارگران حرفه ای را در اختیار دارد

 

انتخاب زمان مناسب برای اسباب کشی

تعیین زمان مناسب برای اسباب کشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید بعد از سنجیدن شرایط خود، آن را به درستی انتخاب کنید. از آنجا که باربری طرشت خدمات خود را بدون محدودیت، همه روزه و هر ساعتی به شما ارائه می‌دهد، می‌توانید هر زمانی را تعیین کنید اما با در نظر گرفتن برخی نکات می‌توانید هم در هزینه های خود و هم در زمان خود صرفه جویی کرده باشید.

در طول کل سال مناسبترین زمان برای جابجایی فصلهای سرد سال است که جابجایی و رفت و آمد کمتر است. اسباب کشی در روزهای پایانی سال نیز پیشنهاد نمی‌شود زیرا در پایان سال اکثر خانواده‌ها مشغول جابجایی و تمیز کاری هستند و جنب و جوشها اغلب بیشتر است و با ترافیک بیشتری نیز مواجه خواهید شد.

بعد از انتخاب فصل و ماه مناسب برای جابجایی، بهتر است روزهای اول و آخر ماه را انتخاب نکنید، زیرا رفت و آمدهای شهری و جاده‌ای بیشتر است. در نتیجه بهتر است که در روزهای اواسط ماه اقدام به جابجایی کنید.

بعد از تعیین روز مناسب برای اثاث کشی به کمک مشاوران باربری طرشت ساعت آن را نیز باید طوری تعیین کنید که به زمان شلوغی و ترافیک درون شهر بر نخورید و در مقابل موجب ایجاد مزاحمت برای همسایه‌ها نشوید. اغلب بهترین ساعات در روز، ساعات اولیه روز است، زیرا در چنین ساعاتی اکثر افراد سر کار هستند و شما نیز در طول روز زمان بیشتری برای کارهای جابجایی و چیدمان خواهید داشت.

باربری طرشت عالی ترین بسته بندی و امکانات به روز

 

 

۷ روز هفته با باربری طرشت

شرکت باربری طرشت خدمات صفر تا صد باربری و جابجایی را توسط افراد ماهر و کاربلد ارائه می‌دهد. تیم باربری طرشت با استفاده از متخصصین و به روزترین و مجهزترین تجهیزات جهت بسته بندی و حمل اثاثیه یک جابجایی ایمن و بدون دغدغه را انجام می‌دهند.

این باربری خدمات خود را به صورت شبانه روزی و بدون وقفه در طول هفت روز هفته حتی روزهای تعطیل به همشهریان گرامی ارائه می‌دهد. با سپردن بار و اثاثیه به باربری طرشت دیگر نگران سالم رسیدن و تعیین زمان اثاث کشی نخواهید بود زیرا هر موقع که شما بخواهید آنها در خدمت شما خواهند بود.

باربری طرشت همیشه در دسترس با تجهیزات کامل در کل تهران

 

 

جابجایی و حمل وسایل سنگین

جابجایی جعبه‌های بزرگ، مبلمان سنگین و دست و پا گیر می‌تواند به کمر شما آسیب برساند یا مفاصل شما را اذیت کند. در صورت عدم مراقبت، همچنین می‌توانید صدمات جدی به وسایل شخصی خود وارد کنید. باید خود را دوست داشته باشید و با سپردن این امور به شرکتهای باربری از ایجاد این صدمات به خود جلوگیری کنید.

شرکت باربری طرشت با بهره گیری از تیم آموزش دیده و نیرومند در کنار قدرت بدنی بالا و ترفندهای لازم تمامی وسایل سنگین شما مانند انواع گاو صندوق و یخچالهای ساید را برای شما جابجا خواهند کرد.

قبل از اثاث کشی با مشاوران باربری طرشت تماس بگیرید

 

چیدمان بار در مقصد جدید

یکی از معضلات اسباب کشی توسط خود افراد چیدمان دوباره تمامی وسایل بسته بندی شده در محل جدید بعد از پایان کار است. افراد با خستگی بسیار باید دوباره دست به کار شوند و کارتنهای بسته بندی را باز کنند. خوشبختانه خبر خوب در مورد یکی از خدمات بی نظیر و ویژه باربری طرشت، خدمات چیدمان منزل جدید است.

نیروهای باربری طرشت شما را در هیچ مرحله‌ای از کار تنها نخواهند گذاشت و در هر مرحله‌ای نیز که به آنها احتیاج داشته باشید به کمک شما خواهند آمد. نیروهای باربری طرشت کارآزموده و ماهر هستند و با رعایت نکات ایمنی و تضمین سلامت اثاثیه شما با سرعتی بالا تک تک آنها را از بسته بندی خارج و در هر جایی که شما دستور دهید خواهند چید.

اسباب کشی جهیزیه عروس و داماد با باربری طرشت تهران

 

 

ماشینهای حمل بار در باربری طرشت

تنوع بالای ماشینهای حمل بار در باربری طرشت سبب شده تا هر نوع سرویسی اعم از حمل بار سبک تا سنگین را با ماشینهای سبک و سنگین به شما ارائه دهند.

خدمات وانت و نیسان بار طرشت یعنی ارائه خدمات حمل بار به صورت بی نقص و با کیفیت، زمانی که می‌خواهید باری را از جایی به جایی دیگر منتقل کنید که وزن و حجم آن کم است و برای حمل بار نیازمند یک سرویس کوچک مانند وانت یا نیسان هستید و نمی‌توانید از خاور و ماشینهای بزرگتری استفاده کنید،

این شرکت به بهترین روال ممکن این خدمات را به شما ارائه می‌دهد. همچنین از طرفی برای حمل بارهای حجیم و اثاث کشی‌های بزرگ دارای ماشینهای حمل بار مانند انواع کامیونت، کامیون، خاور، تریلی و … هستند.

باربری طرشت با انواع کامیونت مسقف و موکت کاری و با به روزترین تجهیزات آماده ارائه خدمات اثاث کشی و حمل بار در کل مناطق تهران

 

حمل بار به شهرستان با باربری طرشت

شرکت باربری طرشت تمامی خدمات خود را به صورت ویژه علاوه بر جابجایی درون شهری به تمامی شهرستانها و نقاط مختلف تهران نیز ارائه می‌دهد.

عضویت در اتحادیه

شرکت باربری طرشت عضو اتحادیه باربری تهران است و خدمات خود را زیر نظر این سازمان ارائه خواهد داد.

بالاترین کیفیت حمل اثاثیه

باربری طرشت با استفاده از کارگران ماهر و استفاده از کامیونهای مسقف و مجهز حمل اثاثیه، تجربه یک اسباب کشی آسان را برای شما رقم خواهند زد.

باربری طرشت همیشه در دسترس با کادری مجرب و قیمت عالی و اراده خدمات در کل مناطق تهران

 

سؤالات متداول

 1. برای خرید وسایل بسته بندی چه فروشگاهی را پیشنهاد می‌دهید؟

در باربری طرشت فروشگاه وسایل با کیفیت بسته بندی وجود دارد که می‌توانید به صورت تلفنی تجهیزات را سفارش دهید.

 1. شرکت باربری طرشت به کدام شهرهای ایران باربری دارد؟

شرکت اتوبار و باربری طرشت به تمامی شهرستانهای ایران خدمات رسانی دارد.

 1. آیا شرکت باربری طرشت قانونی است؟

بله. باربری طرشت دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری است.

 1. آیا کارگر خالی برای انجام کار حمل بار ارسال می‌شود؟

بله برای حمل بارهایی که نیاز به ماشین ندارید می‌توانید از خدمات کارگر خالی نیز استفاده کنید.

باربری طرشت با سابقه دیرینه در مناطق مرکز و غرب تهران و امکان ارسال بار و اثاثیه به سراسر کشور

 حمل بار و اثاث کل مناطق تهران:

باربری الهیه

باربری سیدخندان

باربری انقلاب

باربری پیروزی

باربری ارزان

اسباب کشی

باربری مجیدیه

باربری چیتگر

باربری پاسداران

باربری اکباتان

باربری آزادگان

باربری بهبودی

باربری شهران

باربری حصارک

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *