باربری ارم تهران انواع خدمات در حوزه حمل و جابجایی بار و اثاث منزل

باربری ولیعصر معتبرترین شرکت حمل بار در تهران

فهرست مطالب

باربری از سری شغل‌های پر مخاطبی است که به شکل‌های مختلف دریایی یا زمینی و دریایی صورت می‌پذیرد که بخش مهمی از آن در تجارت و توسعه کشور نقش مهمی ایفا می‌کند. یکی از بخش‌های باربری ولیعصر حمل اثاث منزل یا شرکت و فروشگاه‌های مختلفی بوده که کار را به شرکت حمل بار می‌سپارند. از جمله معتبرترین این شرکت‌ها باربری ولیعصر بوده که در تهران مستقر ولی دامنه فعالیت آن در کشور گسترده است.

باربری ولیعصر بهترین در اسباب کشی و حمل بار تهران

باربری در گذشته به شکل امروزی رواج نداشت اما با وجود فناوری و پیشرفت در صنعت ماشین سازی شکل دیگری به خود گرفت. در گذشته حمل بار به وسیله کوله بران یا ارابه انجام می‌شد که زمان زیادی را می‌طلبید و بار در مسیر آسیب زیادی می‌دید. اما امروز با باربری ولیعصر سریع‌ترین باربری را بدون آسیب جدی و پرهزینه تجربه می‌کنید که برای شما خاطره ساز خواهد شد. جابجایی اثاث خود را به باربری ولیعصر بسپارید تا به شیوه نوینی برای شما حمل بار کنند.

باربری ولیعصر سریعترین و ارزان در اسباب کشی و حمل بار تهران

 

از وظایف اصلی باربری ولیعصر چه می دانید؟

باربری از ارگان‌های مهمی است که در سراسر کشور فعالیت دارد. دامنه این فعالیت بسیار بالا بوده و محدوده خاصی ندارد به  طوری که شما در هر منطقه از کشور که هستید می‌توانید بدون آنکه نگران باشید نزدیک‌ترین باربری را پیدا کنید. باربری ولیعصر از بهترین مراکزی است که در این حیطه خدمات ارزنده‌ای به مشتریان خود ارائه می‌کند. باربری ولیعصر برحسب وظایفی که دارد بهترین عملکرد را از خود نشان داده است.

باربری جهت بسته بندی و جمل بار سریع و ارزان در محدوده ولیعصر تهران

از اصلی‌ترین وظایفی که باربری ولیعصر  دارد احترام به حقوق مشتریانی می‌باشد که به صورت حضوری یا آنلاین با این مرکز در ارتباط هستند. از سری وظیفه دیگری که باربری ولیعصر دارد امانت‌داری در باری که به آنها سپرده می‌شود. به صورت تضمینی و در زمان مقرر شده بار شما را در هر مبدا که لازم است ارسال می‌کند. هزینه‌ای طبق چیزی که این صنف مقرر کرده برای شما مشتریان عزیز اعلام می‌کند.

باربری ولیعصر تهران با تجربه 40 ساله در اسباب کشی و حمل بار تهران

 

وجه تمایز اتوبار و باربری در چیست؟

اتوبار و باربری هر دو در واقع در یک مسیر به مردم خدمت می‌کنند اما باربری بخش تمام و تکمیل شده بوده و از اتوبار کلی تر است. در اتوبار شما فقط می‌توانید به صورت زمینی بار خود را به صورت درون شهری حمل کنید. اما در باربری ولیعصر شما محدوده خاصی ندارید و بار خود را در داخل کشور می‌توانید حرکت دهید. از تفاوت‌های عمده‌این دو این است که در باربری حمل به صورت دریایی و هوایی یا ترن و کابلی نیز امکان‌پذیر است.

در باربری ولیعصر می‌توان برروی بارنامه تکیه داد و اطمینان داشته باشی که در صورت اتفاقی یا شکایتی می‌توانید این سند را در محکمه استفاده کنید. اما در اتوبار بیشتر به جای بارنامه از حواله بار استفاده می‌شود که سندیت بارنامه را ندارد. اگر بخواهیم به یک تفاوت عمده این دو نیز بپردازیم می‌توانیم به بیمه باربری اشاره‌ای بی‌اندازیم. در نظر داشته باشید که بیشتر اتوبارها فاقد بیمه نامه هستند اما باربری ولیعصر دارای بیمه نامه است.

باربری ولیعصر با انواع کامیون و کامیونت جهت ارسال به سراسر ایران

 

آیا باربری ولیعصر برای بسته بندی اثاث کارگر ماهری دارد؟

از مشکلات شایعی که مردم در بسته بندی وسایل دارند شکسته شدن یا ضربه خوردن دیوار یا وسایل است. حتی برای تهیه تجهیزات نیز با مشکلاتی روبرو هستند. اما باربری ولیعصر با داشتن کادری مجرب و ماهر بهترین بسته بندی را برای شما مشتریان عزیز انجام می‌دهد. این کارگران قبل از آنکه به محل مورد نظر اعزام شوند به درستی کار را آموزش میبینند تا به بهترین نحو ممکن بتوانند خدمات درستی به شما ارائه کنند.

چون این پرسنل خود تجهیزات لازمه را به همراه دارند کار شما را بسیار آسان می‌کنند شما در قبال تجهیزات و کار آنها هزینه پرداخت می‌کنید و در عوض بهترین بسته بندی را خواهید داشت. علاوه بر همه این موارد این پرسنل دارای اخلاق حرفه‌ای هستند و شما در کنار این افراد احساس راحتی و حریم امنی را تجربه خواهید نمود. برخی از افراد ترجیح می‌دهند خودشان به این کار بپردازند ولی این کار کاملا اصولی و حرفه‌ای باید انجام شود.

باربری ولیعصر تهران بهترین بسته بندی اثاثیه منزل

 

نکته‌های طلایی در انتخاب باربری مناسب

وقتی بار و محموله خود را به یک شرکت حمل و نقل یا باربری واگذار می‌کنید این موضوع که آیا این شرکت مورد اعتماد است یا نه شما را آزار می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به نکات طلایی که ارائه می‌کنیم از مناسب و معتبر بودن این شرکت‌ها اطلاع یابید.

 • به جوازی که از سوی ارگان‌های مربوطه کسب کرده دقت کنید که معمولا در پایان سایت دیده می‌شود.
 • نظرات کاربران را با دقت بخوانید اگر اکثریت آنها رضایت داشتند حتما این باربری مورد اعتماد است.
 • به مدیریت و پرسنلی که دارد بنگرید مشتری مداری و تعهد به حقوق مشتری از مهمترین خصلت این افراد باشد.
 • به وسایل نقلیه‌ای که دارند توجه کنید که به روز و مدرن بوده و بدون عیب و نقص باشد.

خوشبختانه باربری ولیعصر از این خصایص برخوردار بوده و رضایت مشتریان را به خوبی دارد. شمانیز می‌توانید جزء مشتریانی باشید که یک خاطره خوش با این باربری دارند.

باربری ولیعصر تهران با بسته بندی متنوع و ارزان اثاثیه منزل

 

با نکات مهم اسباب کشی در باربری ولیعصر آشنا شوید!

 اسباب کشی کاری اصولی و نیاز به مهارت خاصی دارد که بهتر است این قبیل کارها را به شرکت باربری ولیعصر سپرد تا با بهترین مهارت این اصول را انجام دهند. برای یک اسباب کشی منظم به دور از آشفتگی بهتر است به مواردی دقت کنید. به طور مثال ابتدا نیاز است یک لیست از وسایلی تهیه کنید که قرار است آنها را در کارتون قرار دهید و با ماژیک برروی کارتون علامت بزنید تا در مواقع چیدن زود آنها را پیدا کنید.

اول از همه ویترین‌ها را خالی کنید و درون جعبه‌های مقاوم قرار دهید. بعد از آن نوبت به قطع کردن برق یخچال و شیر گاز و شوفاژ است. وسایلی که مورد استفاده قرار نمی‌گیرند فروخته یا انبار شوند. برای هر وسیله‌ای یک کارتون یا روکش مخصوص استفاده کنید. برای مبلمان یا وسایل چوبی از کاور ضخیم یا پلاستیک مخصوصی استفاده کنید که به مبلمان آسیبی وارد نشود. از کشوها قافل نشوید محل خوبی برای چیدن وسایل ریز و دست‌ و پا گیر هستند.

بابری ولیعصر در تهران بی نظیر و بی رقیب

 

خدمات مهمی که هر باربری ولیعصر برای مشتریان در نظر دارد

باربری از ارگان‌های معروفی است که متناسب با نیاز مشتریان برای آنان خدماتی را در نظر گرفته است. این خود مشتری انتخاب می‌کند و متناسب با نیازی که دارد آن را سفارش می‌دهد. باربری ولیعصر در این بابت خدماتی را دارد که می‌توان آنها را در چند دسته تقسیم بندی کرد.

 1. مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان عزیز
 2. امانت داری و حفظ اسرار مردم و احترام به حریم خصوصی افراد
 3. اعزام کارگران زبده و معروف برای بسته بندی و چیدن بار درون ماشین
 4. اعزام بار در هر منطقه‌ای از تهران یا شهرستان‌ها در هر مبدا و مقصدی
 5. حمل بارهای سنگین و سبک با انواع ماشین‌های سبک و سنگین
 6. با هزینه مناسبی با توجه به مسیر و باری که دارید باربری انجام می‌شود
 7. با داشتن سامانه هوشمند مشتری به راحتی می‌تواند سفارش خود را ثبت کند.
 8. صدور بارنامه الکترونیکی و عدم نیاز به مراجعه حضوری به این مرکز
 9. خودرهایی که دارای سیستم جی پی اس و ردیاب هستند و ضد سرقت می‌باشند.

با خیال راحت و آسوده اسباب کشی منزل و شرکت خود را به باربری ولیعصر بسپارید

 

صدرو بارنامه الکترونیکی در باربری ولیعصر به چه صورت است؟

یکی از بهترین خدماتی که باربری ولیعصر برای مشتریان خود اندیشیده خدماتی اینترنتی می‌باشد. این مقوله مربوط به پذیرش سفارش مشتری و اعزام تیم کارگران و راننده و وسایل نقلیه خواهد بود. بارنامه از مهمترین موضوعی است که در حمل بار باید حتما آن را به همراه داشت. عدم داشتن بارنامه دردسرهای زیادی به همراه دارد و ممکن است بار شما توقیف شود.

باربری ولیعصر برای راحتی کار مشتریان خود اقدام به صدور بارنامه الکترونیکی می‌کند تا مشتری نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد. زمانی که برای صدور بارنامه الکترونیکی وجود دارد با گرفتن بارنامه به صورت حضوری تفاوت خیلی زیادی دارد. در این صورت خود باربری اقدام یه صدور بارنامه می‌کند و از وظایف خود شرکت است و مشتری در این امر به صورت مستقیم دخالت نمی‌کند.

باربری ولیعصر 24 ساعت 7 روز هفته در خدمت تهرانی ها

 

آیا بارنامه در باربری ولیعصر ارائه می شود؟

بارنامه همانند یک شناسنامه برای بار شما بوده و برگ شناسایی است که در آن تمامی موارد ذکر شده و با مشاهده آن می‌توان به محتویات درون ماشین پی برد. در این بارنامه اطلاعات زیادی همچون نوع ماشینی که بار را حمل می‌کند، میزان و وزن بار، مبدا و مقصدی که در نظر دارید همه و همه ذکر می‌شود. افرادی که بار برون شهری دارند یا باری تجاری دارند بیشتر به سراغ اخذ بارنامه می‌روند.

حتما به این موضوع فکر می‌کنید که آیا داشتن بارنامه الزام دارد یا اختیاری می‌باشد؟

این موضوع بیشتر تمایلی بوده اما با شرایطی که وجود دارد بهتر است به دنبال بارنامه باشید. بارنامه به بار شما سندیت می‌دهد. برای اینکه ثابت کنید محموله دزدی نبوده و متعلق به شما است باید این بارنامه را در دست داشته باشید. در مواقعی که کار به دادگاه قضایی کشانده شود حتما باید بارنامه به دادگاه ارائه شود تا صحت حرف شما مشخص شود. باربری ولیعصر اقدام به صدور بارنامه می‌کند.

باربری ولیعصر 24 ساعت 7 روز هفته در خدمت تهرانی ها جهت اثاث کشی

 

تماس با باربری ولیعصر چگونه است؟

باربری ولیعصر برای تماس مردم با این شرکت تدابیر خوبی اندیشیده و برای این موضوع اقدام به تاسیس سایتی اینترنتی کرده که بهترین راه برای کسب اطلاعات و تماس با این مرکز به شمار می‌رود. ساعات پاسخگویی در این سایت به صورت شبانه روزی بوده و هیچ محدودیتی در مورد این موضوع ندارد. تماس با این مرکز تنها به این راه ختم نمی‌شود و مراجعه حضوری نیز پذیرفته می‌شود.

در صورت مراجعه حضوری می‌توانید به صورت مستقیم این مرکز را ببینید و از داشتن تجهیزات و اتومبیل و کامیونت‌های مجهز آگاه شوید. حتی در شبکه‌های اجتماعی دیگری نیز این شرکت فعال بوده و مشتریان زیادی از این راه با این مرکز در تماس هستند. با مراجعه به این سایت به راحتی می‌توانید بدون آنکه زمان و هزینه اضافی را پرداخت کنید با این مرکز در ارتباط باشید.

باربری ولیعصر با کارگران حرفه ای

 

خودروهای مجهز برای حمل انواع بار

باربری ولیعصر برای همه نوع بار تدابیر خوبی دارد به این صورت که خودروهای خود را به سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مجهز نموده تا در مواقع لازم از آنها استفاده شود. برای حمل برخی از وسیله‌ها مانند لوازم فروشگاهی مانند یخچال‌ّای بزرگ صنعتی یا خانگی و گاو صندوق و.. نیاز است که از خودروهای استفاده شود که کشش تحمل بار سنگین را داشته باشد. برای این موضوع از کامیون یا کانتینرهای مجهزی استفاده می‌کنند.

برای اسباب کشی معمولا از نیسان یا وانت استفاده می‌شود که بسته به میزان اسباب منزل افراد متغیر می‌باشد. اما با دارا بودن ماشین‌های مسقف و موکت شده دیگر نگرانی بابت شرایط جوی نامساعد بیهوده اسست. شما می‌توانید برای سفارش هر کدام از این خودروها به سایت مربوطه مراجعه کنید.

باربری در ولیعصر تهران با انواع ماشین مسقف

 

باربری ولیعصر در تهران

همشهریان تهرانی می‌توانند حمل بار خود را به صورت شبانه روزی به باربری ولیعصر بسپارند. در هر کجایی از تهران که قرار دارید و به هر مقصدی در کل کشور که ارسال بار دارید می‌توانید با این باربری در تماس باشید. مشتریانی که بار زمینی، هوایی یا دریایی دارند می‌توانند از مشاورینی که در این مجموعه هستند راهنمایی لازمه را بگیرند. باربری ولیعصر با دارا بودن مجوزهای لازم از سوی نهادهای دولتی از معتبرترین مراکز باربری به شمار می‌رود.

باربری ولیعصر با صدور بیمه نامه یا بارنامه مشتری را بابت هر گونه خسارت احتمالی آسوده خاطر می‌کند. این شرکت از معتبرترین مراکز در شهر تهران است که محدوده کاری خود را یه شهرهای دیگری نیز وسعت داده است. در این راستا مشتری در هر کجای ایران که باشد بار خود را دریافت می‌کند. مشتری مداری و تعهد به قول و قرارهای که با مشتری دارند و هزینه مناسب برای حمل بار از سری ویژگی‌های مهم آن به شمار می‌رود.

باربری ولیعصر تهران با انواع ماشین مسقف و تجهیزات به روز

 

ارسال به موقع بار با باربری معتبر

باربری از سری شغل‌های است که زمان در آن اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و مشتری می‌تواند با سپردن بار خود به یک باربری معتبر به خوبی برای این کار برنامه ریزی کند. برخی از بارهای کارخانه‌جات در صورت دیر کرد موجب خسارت مالی زیادی به کارخانه می‌شوند. برخی از مواد غذایی یا دارویی به دلیل دیر رسیدن به مقصد خراب یا فاسد می‌شوند از این رو می‌توان اهمیت زمان در باربری را به خوبی درک نمود.

باربری ولیعصر به مشتری این اطمینان را می‌دهد که در زمان مناسب و به موقع بار مشتری را به مقصد می‌رساند. برای اینکار می‌توان قراردادی را تنظیم نمود که خیالی آسوده داشته باشید. از شمال تا جنوب یا شرق تا غرب اهمیتی ندارد مطابق با قراردادی که ذکر شده مرسوله به مقصد رسیده و هر گونه تاخیر مساوی با جبران خسارت خواهد بود. اصل امانتداری و مراقبت از باری که تحویل می‌گیرند در کنار ارسال به موقع از مزیت‌های مهم این کار می‌باشد.

باربری سریع و ارزان در محدوده ولیعصر تهران

 

سوالات متداول

آیا باربری ولیعصر بارنامه الکترونیکی صادر می‌کند؟

بله این باربری جهت آسایش حال شهروندان عزیز اقدام به صدور بارنامه به صورت الکترونیکی می‌کند.

می‌توانم بار خود را از تهران به شهرهای اطراف ببرم؟

بله شما می‌توانید بار خود را از تهران به هر شهر دیگری بدون معطلی انتقال دهید.

آیا باربری ولیعصر خودروهای با سیستم سرمایشی دارد؟

بله شما می‌توانید هر گونه بار فاسد شدنی و مواد غذایی یا دارویی را با ماشین‌های مجهز به سیستم سرمایشی منتقل کنید.

باربری جهت بسته بندی و جمل بار سریع و ارزان در محدوده ولیعصر تهران

سایر مناطق تهران و کرج:

باربری جمهوری

باربری جیحون

باربری اکباتان

باربری میرداماد

باربری کریم خان

باربری آزادگان

باربری البرز

باربری حکیم

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری اوین

باربری دریاچه

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *