تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان

فهرست مطالب

آیا نیاز دارید ظرفشویی خود را تعمیر کنید؟ امروزه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان یکی از پرتقاضاترین خدمات محسوب می‌شود؛ زیرا این وسیله در بیشتر خانه‌ها یافت می‌شود. اگر اشکالی در عملکرد ماشین ظرفشویی شما وجود دارد، این مقاله را مطالعه کنید؛ زیرا در آن نکات زیادی در مورد اجزا و رایج‌ترین علل افت عملکرد آن گنجانده شده است.

طریقه کار ماشین ظرفشویی

طی چند دهه اخیر ماشین ظرفشویی رفته‌رفته از دسته اقلام لوکس به تجهیزات استاندارد فضای آشپزخانه تبدیل شده است. امروزه انواع مختلفی از این دستگاه به صورت توکار و مستقل در بازار وجود دارند.

بررسی‌هایی که طی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان انجام شده است نشان می‌دهد که تفاوت موجود در برخی مدل‌ها ممکن است در عملکردها و برخی امکانات اضافی باشد.

پس از گذاشتن ظروف در سبد، بستن درب و انتخاب برنامه شستشو، دستگاه شروع به جمع‌آوری آب سرد یا گرم می‌کند. آب با عبور از شیلنگ ورودی و شیر اتوماتیک جمع‌آوری می‌شود. در مرحله بعد، مایع از یک مبدل یونی عبور می‌کند. ماشین ظرفشویی‌ها از فولاد ضدزنگ ساخته شده که باعث دوام بیشتر تجهیزات آن‌ها می‌شود.

علاوه بر این، در ماشین‌ها می‌توانید نه‌تنها بشقاب‌ها، بلکه ظروف بزرگ‌تر مانند قابلمه و تابه را نیز بشویید. در ماشین‌های مدرن استفاده از پودر، قرص یا فرمولاسیون مایع برای شستن ظروف مجاز است. استفاده از فن ظروف را خیلی سریع‌تر خشک می‌کند؛ با این حال، این روش باعث مصرف بیشتر انرژی می‌شود.

قطعات ماشین ظرفشویی در کرمان

قطعات ماشین ظرفشویی

در طراحی هر ماشین ظرفشویی از اجزای به خصوصی استفاده شده است و این قطعات به صورت هماهنگ با یکدیگر هدف اصلی ماشین که شستن تمیز و بهداشتی ظروف است را انجام می‌دهند. متأسفانه در برخی شرایط تعرفه تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در کرمان بالا بوده و مردم به دلیل بالا بودن قیمت تعمیر انواع ظرفشویی در کرمان ترجیح می‌دهند خودشان تعمیر آن را انجام دهند.

شناخت انواع قطعات برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان ضروری بوده و یکی از قدم‌های اولیه است. به همین دلیل ما قسمتی از مطلب خود را به معرفی این قطعات و ذکر وظیفه آن‌ها در ظرفشویی اختصاص داده‌ایم. مهم‌ترین قطعات ماشین ظرفشویی شامل موارد زیر می‌شوند.

موتور ماشین ظرفشویی

موتور مهم‌ترین قسمت هر دستگاه محسوب می‌شود. کار اصلی موتور راه‌اندازی واحدهای مختلف ماشین ظرفشویی است. این قسمت در صورت سوختن می‌تواند جایگزین شود؛ اما بهتر است در مراقبت از آن نهایت تلاش خود را انجام دهید.

پمپ تخلیه ظرفشویی

هر ظرفشویی به یک یا چند پمپ تخلیه مجهز شده است. پمپ تخلیه‌ای که در ماشین ظرفشویی تعبیه شده فاضلاب را از مخزن به بیرون پمپاژ می‌کند و مانع انباشته شدن یا نشت آب می‌شود. لازم است هر چند وقت یک‌بار این قسمت را از آلودگی‌ها و آشغال‌های ریز پاک کنید.

لوله تخلیه ظرفشویی

لوله‌ها و شیلنگ مخصوص تخلیه در پشت ظرفشویی قرار گرفته‌اند و نقش مهمی در ماشین دارند. شیلنگ ورودی از تجهیزات در برابر نشت محافظت کرده و علاوه بر آن جریان خروجی را به سیستم فاضلاب هدایت می‌کند. توصیه می‌کنیم این شیلنگ را از لحاظ سالم بودن بررسی کنید.

فیلتر توری ظرفشویی

فیلتر توری ظرفشویی

کسانی که تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان انجام می‌دهند می‌دانند که فیلتر توری در ورودی شیر پرکننده ماشین ظرفشویی از سیستم در برابر انسداد منبع آب به وسیله زنگ‌زدگی یا زباله‌های کوچک محافظت می‌کند. این توری نیز مانند سایر اجزا به تمیزکاری نیاز دارد.

عایق صدا ظرفشویی

ماشین ظرفشویی در آشپزخانه قرار دارد؛ بنابراین سروصدای زیاد آن آزاردهنده است. برخی از ماشین‌ها صداخفه‌کن دارند و در کمال سکوت شستن ظروف را انجام می‌دهند. در هنگام خرید ماشین ظرفشویی دقت کنید که به عایق صدا مجهز باشد و انرژی کمی نیز مصرف کند.

کنترل پنل با نمایشگر ظرفشویی

در هر ماشین ظرفشویی یک صفحه نمایشگر وجود دارد که می‌توانید از طریق آن دما و سایر اطلاعات را بخوانید یا تنظیم کنید. صفحه نمایشگر همچنین به شما امکان می‌دهد تمام تنظیمات لازم را انجام دهید و نوع شستشو (سریع، حساس و…) را تعیین کنید.

آب‌پاش ظرفشویی

اکثر ماشین‌ها دارای یک نسخه آب‌پاش در بالا و پایین هستند و کار آن نیز وارد کردن آب به دستگاه است. آب گرم و سرد از طریق آن‌ها با سرعت به ظرفشویی وارد شده و ظروف را تمیز می‌کند.

محفظه داخلی ظرفشویی

سبدهایی درون ماشین ظرفشویی برای قرار دادن ظروف یا قاشق و چنگال تعبیه شده است. این سبد‌ها معمولأ از جنس استیل ضد زنگ هستند. تعداد سبدها به حجم و ظرفیت دستگاه بستگی دارد.

فیلتر فاضلاب ظرفشویی

فیلتر فاضلاب ظرفشویی

فیلتر فاضلاب در ماشین ظرفشویی برای نگهداری بقایای مواد غذایی مورد نیاز است. این وسیله ممکن است جزئی و حتی بی‌اهمیت به نظر برسد؛ اما نقش مهمی در ماشین ایفا می‌کند.

سنسور برای تعیین درجه خلوص آب ظرفشویی

اگر می‌خواهید تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان را انجام دهید باید بدانید که سنسورهایی در ماشین ظرفشویی هستند که دما و سطح مایع داخل سینک را کنترل می‌کنند. این سنسورها به دستگاه کمک می‌کنند تا به طور خودکار برنامه‌ای برای شستن ظروف، تعیین مقدار مواد شوینده و آب، دما انتخاب کند.

پمپ زهکشی ظرفشویی

این پمپ در دستگاه وجود دارد و وظیفه آن تخلیه فاضلاب است.

شیلنگ ظرفشویی

در دستگاه دو شیلنگ وجود دارد که یکی برای تخلیه و دیگری برای تأمین آب ماشین ظرفشویی در آن تعبیه شده است.

قیمت قطعات ماشین ظرفشویی در کرمان

قیمت قطعات ماشین ظرفشویی

خرابی‌های ماشین ظرفشویی معمولاً به سادگی قابل رفع هستند و خیلی کم پیش می‌آید که وسیله شما درست نشود. گاهی نقص به وجود آمده بسیار جزئی است و خودتان با خرید قطعه و تعویض آن می‌توانید تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان را انجام دهید. در جدول زیر قیمت قطعاتی که در قسمت‌های مختلف این ماشین به کار رفته است را مشاهده می‌کنید.

قطعات ماشین ظرفشویی قیمت قطعات ماشین ظرفشویی
رسوب‌گیر ۴۰ تا ۸۵ هزار تومان
پمپ ظرفشویی از ۸۰۰ هزار تومان به بالا
هیت پمپ ظرفشویی با کابل از ۵.۵ میلیون تومان به بالا
آکوا ستاپ از ۹۰۰ هزار تومان به بالا
پمپ تخلیه ظرفشویی اورجینال از ۱.۵ میلیون به بالا
بند ماشین ظرفشویی از ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان
فیلتر یونیزه ظرفشویی از ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان
پروانه آب‌پخش‌کن از ۷۰۰ هزار تومان به بالا
سبد برای قاشق و چنگال در ماشین ظرفشویی از ۷۰۰ تا ۸۵۰ هزار تومان
سبد ماشین ظرفشویی از ۱.۵ میلیون تومان به بالا
برد ظرفشویی از ۳.۵ میلیون تومان به بالا
شیر برقی مخزن کنار ظرفشویی از ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان
رابط شیلنگ ورودی آب ۵ تا ۱۵ هزار تومان
سبد بالای ظرفشویی از ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان

 

رایج‌ترین خرابی‌های ماشین ظرفشویی

اجزای مختلف دستگاه ممکن است خراب شوند و به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان احتیاج پیدا کنند. شایع‌ترین خرابی‌های ماشین ظرفشویی می‌توانند به دلیل موارد زیر باشند:

 • قطعات بی‌کیفیت در مدل‌های ارزان
 • تمیز کردن نامناسب و ضعیف ظرف‌ها قبل از بارگیری
 • استفاده از مواد شوینده بی‌کیفیت
 • نصب درب بی‌کیفیت و نشت آب
 • شستشوی بی‌کیفیت

در ادامه این مطلب ما به رایج‌ترین خرابی‌های این دستگاه‌ها، علل و راهکار تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان اشاره می‌کنیم.

خرابی سنسور سطح آب

در ماشین ظرفشویی اغلب قسمت الکتریکی سنسور سطح آب می‌سوزد؛ بنابراین باید با یک قطعه جدید جایگزین شود. قبل از شروع تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان لازم است از خرابی سنسور مطمئن شوید. چنانچه این علام را مشاهده کردید، به طور قطع سنسور ظرفشویی خراب شده است.

 • ماشین ظرفشویی دائماً آب را می‌کشد و تخلیه می‌کند.
 • دستگاه بیش از حد معمول آب استفاده می‌کند.

اگر یکی از این علائم رخ دهد، برای برداشتن سنسور باید دستگاه را جدا کنید؛ اما بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان را به تعمیرکار ماهر یا نمایندگی ظرفشویی در کرمان بسپارید.

خرابی پمپ تخلیه

شما با برخی از علائم می‌توانید متوجه شوید که پمپ تخلیه به خوبی کار نمی‌کند و خراب شده است. این علائم عبارت‌اند از:

 • موتور پمپ صدا می‌دهد؛ اما آب به دستگاه پمپ نمی‌شود.
 • در زمانی که طبق برنامه دستگاه باید آب را تخلیه کند، متوقف می‌شود.

چنانچه ماشین شما چنین عملکردی داشت، برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان و رفع نقص خرابی پمپ تخلیه باید به ترتیب زیر عمل کنید.

 • اول از همه باید دستگاه و منبع آب را خاموش کنید.
 • شلنگ ورودی و تخلیه را بردارید.
 • پارچه‌ای را روی زمین بگذارید و ماشین را روی آن بکشید.
 • ماشین ظرف‌شویی را در قسمت پشتی قرار بدهید.
 • پیدا کردن پمپ دشوار نیست. پمپ قسمی از دستگاه است که لوله و شیلنگ‌ها به آن متصل هستند.
 • تمام سیم‌ها را از کنتاکت‌های پمپ جدا کرده و باپروب‌های مولتی‌متر آنها را لمس کنید.
 • اگر اندازه‌گیری‌ها سیم‌پیچ باز یا کوتاه را نشان دهند، پمپ باید تعویض شود.

باقی ماندن کثیفی در ماشین ظرفشویی

خرابی‌های ماشین ظرفشویی

گاهی اوقات کثیفی یا مواد غذایی باقی مانده در ماشین باقی می‌ماند و به درستی تخلیه نمی‌شود. برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان مراحل زیر را انجام دهید.

 • با استفاده از دکمه روشن و خاموش ماشین ظرف‌شویی، دستگاه را خاموش کنید.
 • پس از باز کردن درب محفظه، پوشش شناور را بگیرید و بقایای مواد غذایی را با یک پنبه پاک کنید.
 • پس از این کار دستگاه را روشن کرده و عملکرد آن را بررسی کنید.

خرابی شیر داخلی ماشین ظرفشویی

این مورد می‌تواند شایع‌ترین خرابی در ماشین‌های ظرفشویی باشد. قبل از شروع تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان باید مطمئن شوید که دقیقاً چه چیزی در این شیر خراب شده است. در صورت خرابی قطعه الکتریکی باید تعویض شود. برای تعمیر خرابی شیر داخلی ماشین ظرفشویی به موارد زیر توجه کنید:

 • منبع تغذیه را جدا کنید.
 • پانل جلویی را که زیر درب قرار دارد بردارید.
 • در سمت چپ، جلوی دستگاه، می‌توانید خود شیر را مشاهده کنید که شیلنگ به آن متصل است.
 • قبل از شروع اندازه‌گیری، باید مقدار مقاومت را به حداقل برسانید.
 • اگر در حین اندازه‌گیری، تستر از ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ اهم را نشان دهد، این بدان معنی است که سیم‌پیچ الکتریکی کار می‌کند.
 • اگر مقادیر خیلی کم یا خیلی زیاد باشد، سیم‌پیچ غیر قابل استفاده شده است و به تعمیر نیاز دارد.

خرابی المنت گرمایشی، سنسور دما، فن خشک‌کن یا ماژول کنترل

دلایل رایج نیاز به تعمیرات فنی ماشین ظرفشویی ممکن است خرابی المنت گرمایشی، خرابی سنسور دما، خرابی فن خشک‌کن یا ماژول کنترل باشد. تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان و تعویض فن و همچنین سنسور دمای ماشین باید توسط استاد در مرکز خدمات انجام شود؛ زیرا شما نمی‌توانید همه خرابی‌ها را درست کنید و علاوه بر آن به یک تعمیرکار ماهر نیاز است تا به درستی نقص ماشین را تشخیص دهد.

مسدود شدن سیستم تخلیه

خرابی‌های ماشین ظرفشویی

هنگامی که سیستم تخلیه مسدود می‌شود، پمپ از کار می‌افتد. مشتریان همچنین از نشتی  در هنگام کار ماشین ظرفشویی شکایت دارند. برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان با تعویض عنصر آب‌بندی مشکل برطرف می‌شود. همچنین تمیز کردن مرتب فیلتر دستگاه برای جلوگیری از مسدود شدن سیستم تخلیه لازم است.

نشت آب در ماشین ظرفشویی

گاهی ماشین خراب شده و آب از زیر آن نشت می‌کند. دلیل نشت آب ماشین ظرف‌شویی شما ممکن است موارد زیر باشد:

 • ظاهرشدن یک ترک در مخزن
 • نشت شیلنگ زهکشی
 • شل‌شدن گیره‌های اتصال
 • گیرکردن شیر تغذیه

برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان در صورت نشت آب باید با یک استاد متخصص تماس بگیرید؛ زیرا واحد باید کاملاً جدا شود. تعمیر ماشین ظرفشویی به تنهایی در چنین مواقعی مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند؛ بنابراین بهتر است از قیمت تعمیرات ظرفشویی در کرمان چشم‌پوشی کرده و از متخصصین کمک بخواهید.

 خرابی گیره و شیلنگ‌های ماشین ظرفشویی

به هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان می‌توانید گیره‌ها و شیلنگ‌ها را به تنهایی تعویض کنید و برای این کار به نیروی متخصص نیازی ندارید. برای تعویض شیلنگ به موارد زیر نیاز دارید:

 • دستگاه را خاموش کنید.
 • آب را ببندید.
 • شلنگ تخلیه را از فاضلاب و دستگاه جدا کنید.
 • همه کارها را با یک شلنگ جدید به ترتیب معکوس انجام دهید.
 • در نقطه‌ای که شیلنگ ورودی وارد واشر می‌شودیک شیر ورودی وجود دارد. اگر هنگام بررسی با اهم‌متر تستر نشان داد که مقاومتی وجود ندارد، قطعه باید جایگزین شود.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان

ماشین ظرفشویی در آشپزخانه جزو وسایل کاربردی است که با استفاده از آن می‌توانید وقت و انرژی خود را ذخیره کنید. خراب شدن این وسیله می‌تواند دردسرساز باشد. چنانچه وسیله شما نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید با بررسی جدول زیر از تعرفه‌های تعمیر ظرفشویی در کرمان برای قطعات مختلف اطلاع پیدا کنید.

نام قطعه هزینه تعمیر قطعات
تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ۴ تا ۱۰ میلیون تومان
تعویض موتور ۹ میلیون تومان
تعویض المنت و پمپ ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان
تعویض المنت ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان
تعویض چاهک ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان
تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ۳۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان
تعویض آکوا استاپ ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان
تعمیر و تعویض جت پمپ ۱۸۰ تا ۲۸۰ هزار تومان
جرم‌گیری و رفع رسوب‌ها ۱۰۰ تا ۲۸۰ هزار تومان
هزینه نصب ماشین ظرفشویی ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان
تعویض شیر برقی ۱۲۰ تا ۲۵۰ هزار تومان

 

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در کرمان

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در کرمان

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان می‌تواند پیچیده و تخصصی باشد. کسانی که این کار را انجام می‌دهند با قطعات و ویژگی‌های انواع برندها آشنایی دارند. در این بخش ما در مورد تعمیر مدل‌های ظرفشویی در کرمان صحبت خواهیم کرد. خواندن این قسمت از مقاله برای شما با هر مدل ماشینی که دارید مفید است.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرمان

برند بوش به حدی معروف و شناخته شده است که نیازی به معرفی به مشتریان ندارد. انواع لوازم‌خانگی این برند در بازار حرف اول را می‌زنند و انتخاب بدون چون و چرای مشتریان سخت‌پسند هستند. این محصولات گارانتی دو‌ساله دارند و بسیار به ندرت به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان نیاز پیدا می‌کنند.

اگر برای نصب یا تعمیر آن به کمک نیاز دارید، با نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش در کرمان تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرمان

با ماشین ظرفشویی پاکشوما در آشپزخانه وقت زیادی را صرفه‌جویی می‌کنید؛ زیرا این دستگاه علاوه بر ظروف می‌تواند میوه‌ها و حتی سبزی را نیز برای شما بشورد. می‌توانید به کیفیت بالا و کارایی چندجانبه آن اطمینان کنید و مطمئن باشید که باعث خرابی مواد غذایی شما نمی‌شود.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان یا عیب‌یابی آن کافی است با نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرمان تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در کرمان

برند دوو نیز در کنار سایر رقبا توانسته است سال‌ها دوام بیاورد و با افزودن برخی امکانات متمایز به لوازم خانگی خود مشتریان را راضی و وفادار نگه دارد. لوازم خانگی دوو با گارانتی دو‌ساله و قیمت‌های متوسط در بازار انتخاب بسیاری از افراد هستند.

ماشین ظرفشویی این برند ظرفیت ۱۴ نفر را دارد و به رنگ‌های سفید و نقره‌ای موجود است. کارشناسان فعال در نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو در کرمان برای نصب، عیب‌یابی یا تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان در خدمت شما هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی مایدیا در کرمان

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در کرمان

شاید برند مایدیا به‌اندازه بوش یا دوو در بازار شناخته شده نباشد؛ اما این به معنی بی‌کیفیت بودن این محصولات نیست. این محصول در انواع رومیزی و توکار موجود است. خودتان می‌توانید ظرفیت آن را انتخاب کنید.

انواع رومیزی آن با ظرفیت ۶ نفر و گارانتی ۱۸ماهه انتخاب مناسبی برای خانواده‌های کم‌جمعیت یا افراد مجرد هستند. نمایندگی ماشین ظرفشویی مایدیا در کرمان پاسخگوی انواع سؤالات شما در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان است.

تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در کرمان

آیا با برند جی پلاس آشنایی دارید یا تابه‌حال از محصولات آن استفاده کرده‌اید؟ ماشین ظرفشویی این برند دارای کیفیت عالی بوده و با ضمانت ۲۴ماهه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این محصول به رنگ سفید است و در داخل آن دو سبد قرار می‌گیرد که برای شستن وسایل ۱۳ نفر مناسب هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان یا عیب‌یابی و نصب را بهتر است فقط تحت نظارت نمایندگی ماشین ظرفشویی جی پلاس در کرمان انجام دهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در کرمان

بکو برندی جدید است که به‌تازگی در بازار دیده می‌شود و قابلیت‌های گوناگونی مانند شستشوی سریع، شستشوی اقتصادی و… را ارائه می‌دهد و ظرفیت آن نیز ۱۳ نفر است. این محصول با گارانتی ۲۴ماهه و قیمت ۲۰ تا ۲۲ میلیون تومان در بازار موجود است و عملکرد چندان بالایی ندارد.

به همین دلیل هرگاه در کار آن نقصی ایجاد شد، بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان از یک تعمیرکار ماهر یا نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو در کرمان کمک بخواهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرمان

سامسونگ انتخاب بسیاری از خانواده‌ها است. دلیل چنین اتفاقی اعتماد چندین ساله‌ای است که این برند در بازار ایجاد کرده است. ظرفشویی برند سامسونگ در رنگ سفید یا طراحی شیک و داشتن صداخفه‌کن انتخاب مناسبی برای آشپرخانه شما است. جهت نصب، سرویس یا تعمیر آن کافی است با شماره تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرمان تماس حاصل فرمائید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در کرمان

ماشین ظرفشویی ایکس ویژن با طراحی زیبا و شیک، رنگ سفید و ظرفیت ۱۴ نفر موجود است. انواع ظروف مختلف اعم از شیشه‌ای، ملامین و پیرکس را می‌توانید با آن بشورید و از تمیز بودن ظروف مطمئن باشید. درون این محصول سه سبد را درون خود جای می‌دهد و از جنس استیل ضدزنگ است.

یکی از ویژگی‌های برجسته آن برچسب انرژی A++ بوده که نشان دهنده مصرف بودن محصول است. تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان یا سرویس کردن آن بهتر است توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در کرمان انجام شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در کرمان

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در کرمان

کندی برندی قدیمی است؛ اما نام آن چندان در بازار شناخته شده نیست. ماشین کندی دارای قفل کودک و ۸ برنامه شستشو است، امکان شستشوی میوه و سبزی را برای شما فراهم می‌کند و در عین حال کم‌مصرف و بی‌صدا است.

شما با این دستگاه حتی می‌توانید قابلمه و دیس را نیز بشورید یا سینی‌های بزرگ را درون آن جای دهید. برای عیب‌یابی یا تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان بهتر است با نمایندگی ماشین ظرفشویی کندی در کرمان در ارتباط باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی امرسان در کرمان

امرسان برند باکیفیتی است و برای خرید انواع لوازم خانگی در طی دهه مورد اعتماد مشتریان مختلف بوده است. با این دستگاه می‌توانید شستشوی با تأخیر، شستشوی ظروف حساس و شستشوی سریع را انجام دهید. تمام تنظیمات از طریق نمایشگر آن قابل برنامه ریزی هستند.

طراحی شیک و مدرن به همراه کم‌صدا بودن آن را برای نصب در آشپزخانه شما مناسب کرده است. سرویس، عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان زیر نظر کارشناسان و در نمایندگی ماشین ظرفشویی امرسان در کرمان انجام می‌شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در کرمان

برای آسان کردن کار در خود در آشپزخانه می‌توانید ماشین ظرفشویی کنوود را تهیه کنید که دارای ظرفیت ۱۴ نفر است و با مصرف انرژی کم ظروف شما را در بهترین حالت ممکن تمیز می‌کند. این محصول را برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان یا سرویس و عیب‌یابی به نمایندگی ماشین ظرفشویی در کرمان معرفی کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سام در کرمان

با خرید ماشین ظرفشویی سام می‌توانید از قابلیت‌هایی مانند ظرفیت ۱۵ نفره، برنامه‌های شستشوی مختلف، تمیزکنندگی فوق‌العاده و خشک‌کن اضافی بهره‌مند شوید. این محصولات را بهتر است سالی یکبار سرویس یا عیب‌یابی تا اگر به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان نیاز داشتند، بتوانید با نمایندگی ماشین ظرفشویی در کرمان تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در کرمان

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در کرمان

ماشین ظرفشویی مجیک می‌تواند انتخاب کسانی باشد که طرح‌های ساده و شیک را دوست دارند. قابلیت‌های آن مانند کم‌مصرف بودن، ظرفیت ۱۵ نفره و برنامه‌های متنوع شستشو نیز ویژگی‌های متمایز این محصول محسوب می‌شوند. برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان یا نصب و سرویس آن با کارشناسان نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک در کرمان صحبت کنید.

شارینو

سایت شارینو یکی از مفیدترین سایت‌هایی است که هر شخص می‌تواند داشته باشد؛ زیرا در این سایت در مورد خدمات مختلف و زیادی مانند سالن‌های زیبایی کرمان، کاشت مو در سمنان، برق‌ کار در کرمان و… توضیح داده شده است. برای اطلاع از انواع خدمات کافی است وارد سایت شده و در قسمت وبلاگ به جستجو بپردازید.

این مقالات به همین تعداد محدود نمی‌شوند و عنوان‌های دیگری نیز در مورد مبل ‌شویی در کرمان، مشاوره خانواده در کرمان، مکانیک سیار در کرمان و… برای مطالعه در دسترس کاربران است.

پیشنهاد می‌کنیم برای خواندن مقالات دیگر مانند باشگاه‌های بدنسازی در کرمان، آموزشگاه موسیقی در کرمان و لوله‌کشی گاز در کرمان وارد این سایت شوید و از مقالات کاربردی آن استفاده کنید.

همچنین جهت پیشرفت کسب و کار و افزایش درآمدتان می‌توانید مقالات طراحی سایت در کرمان، سئو سایت در کرمان و ادمین اینستاگرام در کرمان را مطالعه کنید.

برای آشنایی بیشتر با شهر گردشگری و تاریخی کرمان نیز مطالعه مقالات مراکز تفریحی کرمان، رستوران‌های کرمان و نویسندگان کرمان را پیشنهاد می‌کنیم.

سخن پایانی

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان موضوع اصلی مقاله حاضر است. در این مطلب ما در مورد قطعات و رایج‌ترین خرابی‌های انواع ماشین ظرفشویی صحبت کردیم تا از این طریق بتوانیم علاوه بر بالا بردن اطلاعات خوانندگان در این خصوص به آن‌ها کمک کنیم تا تعمیرات جزئی وسایل خود را در منزل انجام دهند.

این مطلب با هدف پاسخ به سؤالات خوانندگان در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان به رشته تحریر درآمده است.

سؤالات متداول

 1. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان چقدر است؟

هزینه تعمیرات تخصصی ظرفشویی در کرمان به نوع خرابی و مدل ماشین ظرفشویی شما بستگی دارد.

 1. برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان چه اقداماتی باید انجام شوند؟

به این منظور بهتر است قبل از هر کاری با تعمیرکار ماشین ظرفشویی در کرمان صحبت کنید.

 1. آیا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان در نمایندگی‌ها رایگان است؟

بله در صورتی که دستگاه شما شامل گارانتی باشد، قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان برای شما رایگان خواهد بود.

 1. آیا امکان تعویض موتور سوخته ماشین ظرفشویی وجود دارد؟

بله در صورت نیاز افراد فعال در تعمیرات ظرفشویی در کرمان این کار را برای شما انجام می‌دهند.

 1. هرچند وقت یک بار لازم است ماشین ظرفشویی خود را تعمیر کنیم؟

به طور کلی هر سال یک‌بار از سرویس‌کار ماشین ظرفشویی در کرمان بخواهید تا دستگاه شما را سرویس کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *