حمل با نیسان با قیمت مناسب در تهران+ 5مزیت نیسان بار شهرستان

حمل با نیسان با قیمت مناسب در تهران

 آیا به دنبال شماره ‌تلفن حمل با نیسان با قیمت مناسب می‌گردید؟ تمامی مراکز نیسان‌ بارها همیشه در تلاش هستند که تمامی مشتری‌های خودشان را راضی نگه دارند و درعین‌حال نام مؤسسه به‌صورت مداوم بر سر زبان‌ها باقی بماند.

دفاتر نیسان بارها با شعار می‌بندیم، می‌چینیم و می‌بریم در ابتدای هر کار با فرستادن بهترین تجهیزات بسته‌بندی و پرسنل مجربش تمامی وسایل شما را به مقصد جدید منتقل می‌کنند؛ سپس در آخرین مرحله افراد تمامی وسایل را بادقت تمام در داخل خانه می‌چینند.

حمل بار با نیسان بار در تهران

این ماشین‌های قدرتمند همانند یک غول نوپا عمل می‌کنند که شما می‌توانید از آن‌ها برای حمل وسایلی نظیر میز و مبل، اسباب‌کشی‌های کوچک، حمل بارهای سبک و خریدهای روزانه استفاده کنید؛ اما متأسفانه به دلیل نظارت نادرست روی کرایه نیسان بارها هر کدام از آن‌ها یک قیمت متنوع را ارائه می‌دهند.

همان‌طور که می‌دانید کرایه حمل با نیسان با قیمت مناسب تابع یک سری‌کارهای متفاوت نظیر مسیر دسترسی از مبدأ تا مقصد، فاصله مبدأ و مقصد، ترافیک این مسیر،‌ نوع حجم بار و ساعت موردنظر برای حمل بار است.

نیسان بارها به دلیل قطعات مقاوم، ظرفیت بالا و تعمیرات آسانی که دارند به یکی از محبوب‌ترین ماشین‌‌های باربری در سطح ایران تبدیل شده‌اند.

ظرفیت و ابعاد نیسان بار

به‌احتمال زیاد برای هر شخصی در زندگی‌اش پیش‌آمده است که برای ارسال و حمل محموله بار با وانت تلفنی تماس گرفته باشد؛ اما درعین‌حال از ابعاد باربندهای خودرو و ظرفیت این ماشین آشنا نشده باشد. آیا می‌دانستید که یکی از معروف‌ترین ماشین‌ها برای جابه‌جای وسایل استفاده از نیسان است؟ همچنین این خودرو در میان همنوعان خودش بی‌رقیب شده است.

در هنگام انتخاب این مدل از ماشین‌ها جهت حمل‌ونقل، اولین سؤالی که در ذهن هر شخصی به وجود می‌آید این است که ظرفیت بار این ماشین‌ها چقدر است؟ نیسان بارها قادر هستند که به‌راحتی خوردن یک لیوان آب از وانت بیشتر و از خاور کمتر بار جابه‌جا کنند؛ به همین دلیل این خودروهای آبی دوست‌داشتنی برای حمل بارهای سبک بسیار مناسب هستند.

شرکت باربری تهران به شهرستان- نیسان بار

حمل با نیسان با قیمت مناسب در تهران

 

اگر قصد استفاده از حمل با نیسان با قیمت مناسب را دارید؛ بدانید که این نیسان‌های زامیاد می‌توانند تا ۲.۲ تن را به‌راحتی جابه‌جا کند؛ اما واقعیت ماجرا به این منوال نیست؛ چراکه به علت دور بودن از چشم بد قدرت واقعی این ماشین را پنهان کرده‌اند.

نیسان‌های آبی قادر هستند که ۲۸۰۰ کیلوگرم وزن را روی هر چهارچرخ خودش به‌راحتی پیاده کنند و اصلاً آخ هم نگویند. در کل می‌توان برای حمل بار ۱ الی ۲ تن روی این غول‌های کوچک حساب باز کنید. تابه‌حال برایتان پیش‌آمده است که نیسانی را مشاهده کنید که تا نیم‌متری  آسمان بار زده باشد؟

به‌احتمال زیاد هر شخصی با این مدل از صحنه‌ها در خیابان مواجه شده و از خودش پرسیده که چطور این ماشین توانسته این حجم از بار را حمل کند و درعین‌حال از ماشین‌های سواری نیز سبقت بگیرد؟ اگر به‌صورت علمی بخواهید به این سؤال جواب بدهیم؛ باید گفت که تمامی قدرت‌ها از گیربکس‌های قوی این ماشین نشئت‌گرفته شده است.

پانزده دقیقه فاصله با نیسان بار

اگر در تهران زندگی کرده باشید؛ می‌دانید که حمل‌ونقل بیشتر بارها توسط نیسان صورت می‌گیرد. چه دکتر باشید چه بیکار به‌احتمال زیاد در طی زندگی‌تان کارتان به نیسان جهت حمل‌ونقل افتاده است. حمل با نیسان با قیمت مناسب آرزوی هر مشتری در هنگام استفاده از خدمات این مجموعه است.

دفاتر نیسان ‌بارها در تهران با ارائه خدمات در تمامی روزهای هفته، توسط بهترین و حرفه‌ای‌ترین کادر آماده خدمت‌رسانی به مردم عزیز هستند.

ویژگی‌های نیسان بار

باربری‌ های نیسان قادر هستند که در تمامی روزهای هفته و در تمام موقعیت‌های مکانی تهران آماده سرویس‌دهی به مردم عزیز باشند. این افراد با استفاده از غول‌های کوچک خود تمامی بارهای شما را به‌راحتی و با امنیت کامل به مقصد می‌رسانند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های حمل با نیسان با قیمت مناسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارابودن انواع ماشین حمل بار
 • دسترسی داشتن به مکان‌های که خاور و نیسان نمی‌توانند به آنجا بروند.
 • حمل وسایل و ساید‌ باید ساید‌ها
 • حمل انواع بارهای ریز
 • هزینه حمل بار منصفانه و ارزان
 • امکان حمل بارهای ارزان و سبک با تناژ بالا
 • خدمات‌رسانی سریع و مطمئن

نیسان وانت یک خودرو با کاربردهای متفاوت

درصد زیادی از خیابان‌های ایران امروزه شاهد انواع زیادی از نیسان بارها هستند. خیلی از مردم دیگر تمام درآمد خود را توسط این ماشین‌ها به دست می‌آورند. اگر شما هم به‌تازگی قصد استفاده از این ماشین‌ها را دارید بهتر است که از تماس با آن‌ها با انواع این ماشین‌ها آشنا شوید.

یکی از بهترین گزینه‌های برای حمل‌ونقل استفاده از نیسان زامیاد است. این ماشین از زمان‌های خیلی قدیم برای حمل‌ونقل‌های بیرون و درون‌شهری مورداستفاده قرار گرفته است. حدود ۵۰ سال از اولین تولیدی این ماشین گذشته؛ ولی این خودرو همچنان توسط شرکت سایپا تولید می‌شود.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این خودروها توان و قدرتی است که این ماشین‌ها برای حمل انواع و اقسام بار دارند؛ به همین دلیل خیلی از افراد از این وسیله برای حمل‌ونقل کالا استفاده می‌کنند. شرکت زامیاد این خودروها را در سه مدل گازسوز آپنشال، گازسوز و بنزینی طراحی و روانه بازار کرده است. در ادامه مطلب به‌صورت کاملاً نکته‌ای درباره انواع نیسان‌ها صحبت خواهیم کرد.

باربری نیسان بار

حمل با نیسان با قیمت مناسب در تهران

 

نیسان زامیاد معمولی

یکی از راحت‌ترین و رایج‌ترین کاری که یک نیسان می‌تواند انجام دهد، ‌ حمل بارهایی نظیر کارتن، منزل، اثاثیه و… است. اگر می‌خواهید این مدل از وسیله‌ها یا کالا را جابه‌جا کنید، نیسان زامیاد معمولی، بهترین انتخاب جهت حمل با نیسان با قیمت مناسب است.

این ماشین قادر است که تا وزن ۲۱۰۰ کیلوگرم وزن را به‌راحتی جابه‌جا کند؛ ولی قدرت این ماشین از آنچه که نشان می‌دهد، بسیار بیشتر است؛ چراکه در مواقع ضروری می‌توانید روی جابه‌جایی ۳۰۰۰ کیلوگرم وزن از طریق این خودرو حساب باز کنید.

نیسان وانت کمپرسی

یکی از دیگر مواردی که می‌توانید برای حمل‌ونقل روی این ماشین‌ها حساب باز کنید، ‌ تخلیه زباله‌های شهری و نخاله‌های ساختمان است. به دلیل اینکه انجام این حرفه یک کار سخت و وقت‌گیر است خیلی از افراد از نیسان برای راه‌انداختن این کار استفاده می‌کنند. قسمت بار این ماشین به حال شیب طراحی شده که می‌تواند به‌راحتی محتویات داخل خودش را خالی کند.

نیسان وانت یخچال‌دار

از دیگر کارهایی که می‌توانید جهت حمل با نیسان با قیمت مناسب روی این ماشین‌ها حساب باز کنید، پخش مواد غذایی زود مصرف است. ازآنجایی‌که خیلی از مواد غذایی خیلی سریع فاسد می‌شوند؛ باید برای حمل آن‌ها یک از یک ماشین یخچال‌دار استفاده می‌کنند و چه ماشینی از نیسادیون وانت یخچال‌دار بهتر؟

مزایای استفاده از نیسان بار شهرستان

استفاده از نیسان‌ بار برون‌شهری یا نیسان بار شهرستان مزیت‌های بسیار زیادی را به ‌دنبال دارد که در ادامه به معرفی مهم‌ترین خدمات و مزایای استفاده از این خودرو را با شما در میان خواهیم گذاشت:

 • با استفاده از شرکت باربری و نیسان‌ها به وسایل و تجهیزات شما آسیب نخواهد رسید.
 • در روزهای تعطیل و کم‌ترین زمان، می‌توانید وسایل خودتان را جابه‌جا کنید.
 • هزینه کرایه نیسان نسبت به ماشین‌های بزرگ‌تر بسیار مناسب است.
 • باربری نیسان بار دارای محافظ هستند و از همین طریق از وسایل شما به‌خوبی محافظت می‌کنند.
 • به طور معمول بیشت نیسان‌ها قادر هستند که بیشتر از ۲۰۰۰ کیلوگرم وسیله را جابه‌جا کنند؛ به همین دلیل می‌توانند کمک بسیار زیادی برای شما باشند.
مزایای استفاده از نیسان بار شهرستان

حمل با نیسان با قیمت مناسب در تهران

 

خصوصیت یک نیسان بار شهرستان خوب چیست؟

خیلی از نیسان بارهایی که به‌منظور حمل‌ونقل مورداستفاده قرار می‌گیرند، دارای خصوصیات منفی و مثبت بسیار زیادی هستند. همین نکات مثبت باعث می‌شوند که رضایت و اعتماد بیشتر مردم نسبت به این خودروها زیاد شود.

از مهم‌ترین و بهترین خصوصیات یک حمل با نیسان با قیمت مناسب می‌توان به متعلق بودن به یک شرکت باربری تهران به شهرستان، مجوز حمل‌ونقل، ارسال سریع نیسان به محل باربری، استفاده از راننده حرفه‌ای و باتجربه، قیمت مناسب برای حمل کالا، دردسترس‌بودن همیشگی حتی در روزهای تعطیل نیز اشاره کرد.

تمامی این موارد باعث می‌شوند که در کسب رضایت بیشتر مردم تأثیر بسیار زیادی داشته باشند، طوری که برای اسباب‌کشی‌های بعدی نیز از خدمات شرکت موردنظرشان استفاده کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *