حمل بار و اثاث منزل و سازمان ها در تهران به همراه بسته بندی در باربری حکمت

باربری آزادگان

شرکت باربری آزادگان با سالها تجربه در زمینه باربری و اثاث‌ کشی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی است. منطقه بزرگ آزادگان تهران شامل بزرگراه آزادگان از شمال غرب تا جنوب شرقی تهران ادامه دارد که شرکت باربری آزادگان در این منطقه آماده ارائه خدمات تخصصی به تمام همشهریان عزیز علاوه بر منطقه آزادگان و همچنین سایر مناطق دیگر در شهر تهران است.

باربری آزادگان بسته بندی و حمل بار سریع و ارزان در تهران

اگر شما نیز در این منطقه قرار دارید و قصد جابجایی و یا نیاز به باربری و حمل بار دارید فقط کافی‌ است با شماره تماسهای باربری آزادگان تماس حاصل فرمایید. شما می‌توانید جهت دریافت خدمات اثاث‌ کشی و باربری به ‌صورت تخصصی روی تیم باربری آزادگان حساب باز کنید. شرکت باربری آزادگان یکی از حرفه‌ای‌ترین و مجرب‌ترین شرکتهای باربری در تهران است که از زمان‌های گذشته تا کنون توانسته رضایت مشتریان خود را کسب کند.

باربری آزادگان بسیار سریع و همیشه در دسترس با یک تماس

با گذشت زمان و با گسترش شهر تهران این منطقه نیز همانند بسیاری از مناطق دیگر به ‌مرور با افزایش ساخت ‌و سازها و توسعه منازل مسکونی و اداری نیاز به وجود شرکتهای باربری روز به ‌روز در حال افزایش بوده و است.

باربری آزادگان با انواع ماشین مسقف خدمات اسباب کشی را انجام می دهد.

به ‌همین دلیل شرکتی مانند شرکت باربری آزادگان با سالها تجربه به ‌عنوان یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین شرکتهای باربری در این منطقه مشغول به سرویس‌ دهی و ارائه خدمات به مشتریان گرامی است. باربری آزادگان به ‌عنوان بهترین و مناسبترین شرکت باربری برای اسباب‌کشی در این منطقه تأسیس شده است.

باربری آزادگان تهران با کارگران حرفه ای و بهترین تجهیزات، اسباب کشی و بسته بندی را انجام میدهد.

 

خدمات ارائه شده

شرکت باربری آزادگان به عنوان یک بابربری موفق و با تجربه آماده است تا خدماتی متنوع را به همشهریان خود ارائه دهد. به این معنا که با سپردن وسایل و اثاث خود به این باربری یعنی خاطر خود را آسوده خواهید کرد.

از آنجا که شما تمامی اثاث و وسایل خود را به تیم باربری خواهید سپرد به همین دلیل انتخاب یک شرکت باربری حرفه‌ای و از همه مهمتر قابل اعتماد مهمترین کار در اسباب کشی شما محسوب می‌شود. از جمله خدماتی که در این باربری به شما ارائه داده می‌شود به شرح زیر خواهد بود:

 • حمل و جابجایی لوازم سنگین و مهم نظیر(پیانو، بوفه، شیشه، میز نهار خوری، یخچال ساید بای ساید، کنسول و …)
 • ارسال کارگر خالی و ماشینهایی نظیر کامیون، وانت، وانت نیسان به تمام نقاط تهران
 • بسته بندی ویژه تخت خواب
 • بسته بندی ویژه مبل
 • بسته بندی ویژه بوفه
 • بسته بندی ویژه تلویزیون و انواع لوازم برقی
 • بسته بندی ویژه ماشین لباسشویی و ظرفشویی
 • استفاده از فوم برای بسته بندی وسایل حساس و شکستنی
 • استفاده از چرخ مخصوص حمل بار برای جابجا کردن وسایل سنگین و حساس
 • ارایه خدمات شبانه روزی به تمام تقاط تهران و شهرستان
 • صدور بیمه نامه رایگان
 • ارائه بهترین و سریعترین خدمات به مشتریان عزیز
 • بسته بندی ویژه به صورت فوم، استرج رپ، بابل رپ و … که ضد ضربه و خش خوردگی هستند.
 • حمل بار با کارگر به تمام نقاط کشور

باربری آزادگان: همیشه با یک تلفن برای خدمت رسانی آماده هستیم

 

تجهیزات باربری آزادگان

از آنجا که یک باربری و اثاث‌ کشی موفق در گرو تجهیزاتی مجهز و به‌ روز و با کیفیت و همچنین استفاده از نیروی متخصص ممکن است، شرکت باربری آزادگان نیز با استفاده از وسایل نقلیه مجهز و جدید جهت حمل و انتقال بار و اثاثیه شما همچنین با برخورداری از تجهیزات بسته ‌بندی و حمل بار مستحکم و با کیفیت خدمات خود را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد.

به ‌جرات می‌توان گفت که شرکت باربری آزادگان توانسته با برخورداری از چنین نیروها و تجهیزاتی با سایر شرکت‌های باربری بزرگ در سطح تهران رقابت و پیروز میدان نیز شود. شرکت باربری آزادگان با استخدام نیروهای جوان و قدرتمند متعهد و خوش ‌اخلاق و از همه مهمتر حرفه‌ای و باتجربه در زمینه اثاث‌ کشی همواره توانسته خدماتی بی‌نظیر را به مشتریان خود ارائه دهد، و رضایت آنها را به دست آورد.

شما نیز می‌توانید علاوه ‌بر جابجایی منازل جهت اثاث‌ کشی و حمل بارها و جابجایی محیطهای کاری مانند شرکتها و فروشگاه‌ها، ادارات، مراکز درمانی، مراکز فروشگاهی و … نیز با شرکت باربری آزادگان تماس حاصل فرمایید.

باربری آزادگان ارزان و سریع

 

کارگران باربری آزادگان

از آنجا که تمامی تجهیزات شما و پروسه جابجایی توسط کارگران باربری انجام خواهد گرفت، به این معنا که شما در طول روز جابجایی خود بیشترین تعامل و برخورد را با کارگران اسباب‌کشی خواهید داشت. در نتیجه در کیفیت، روند و چگونگی کار شما بسیار تأثیر گذار خواهند بود. شرکت باربری آزادگان با استفاده از استخدام کارگرانی نیرومند، ماهر و زبده اقدام به حمل و جابجایی بارهای شما خواهند کرد.

در صورتی‌که شاید برای شما پیش‌آمده باشد که مقدار و حجم وسایل بسیار کم‌ بوده و اینکه خودتان برخی از امور جابجایی را انجام دهید و فقط با یک سرویس وانت‌ بار کار شما انجام می‌گیرد. شرکت باربری آزادگان در این ‌جا شرکت باربری آزادگان باز هم با ارائه خدماتی بدون محدودیت این امکان را برای شما فراهم می‌کند که سرویسهایی بدون کارگر و در صورت نیاز کارگرانی برای انجام کارهای شما ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های کارگران موجود در باربری آزادگان بر اساس تمامی تعرفه‌های ارائه‌ شده از طرف اتحادیه باربری تهران ارائه خواهد شد. همچنین براساس سرعت کارهای شما، میزان حجم بار و نوع وسایل شما نیز تعداد آنها متغیر و در تعداد نامحدودی نیز برای شما قابل ‌ارسال خواهند بود.

باربری آزادگان ارزان و با کیفیت در تهران و بصورت 24 ساعته

 

چرا باربری آزادگان؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا انتخاب ما باربری آزادگان باشد؟! شرکت باربری آزادگان به دلیل برخورداری از تیمی متخصص و ماهر برای ارائه خدمات خود به شما، همچنین ارائه بیمه ‌نامه رایگان برای تمامی بار و وسایل شما خدمات آن‌ها را از سایر شرکتهای باربری متمایز می‌نماید. تیم باربری آزادگان با برخورداری از تخصص کافی در این زمینه تمامی کارهای شما را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین سرعت انجام خواهند داد.

این باربری با برخورداری از سالها تجربه در زمینه اثاث‌کشی و باربری می‌تواند بهترین و باکیفیت ترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهند. زمانیکه شما شرکت باربری آزادگان را برای حمل بار و اثاث‌ کشی خود انتخاب خواهید کرد، در نتیجه انتخابی صحیح برای داشتن باربری و اثاث‌کشی بدونه دغدغه را تجربه خواهید کرد. شما در این روز با سپردن تمامی وسایل و بار خود به تیم زبده شرکت باربری آزادگان هیچ‌ گونه استرس و مشکلی نیز نخواهید داشت.

بسته بندی و اسباب کشی با کارگران حرفه‌ای در باربری آزادگان

 

فعالیت ۲۴ ساعته

شرکت باربری آزادگان تمامی خدمات خود را بدون وقفه زمانی و بدون محدودیت به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهند. به این معنا که شما می‌توانید به ‌صورت ۲۴ ساعته و شبانه ‌روزی در ۷ روز هفته حتی ایام تعطیل نیز جهت دریافت خدمات باربری و اثاث‌کشی با شرکت باربری آزادگان تماس حاصل فرمایید. شرکت باربری آزادگان به‌صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

این باربری با در نظر گرفتن ارائه خدمات خود در روزهای تعطیل و حتی شبانه مشتریان خود و همشهریان خود را در هیچ شرایطی تنها نخواهد گذاشت. فقط کافیست برای دریافت خدمات اسباب‌ کشی و باربری آزادگان به ‌صورت تمام و با کیفیتی بسیار بالا با شماره‌های این مجموعه تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات و سرویسهای مورد نیاز برای شما ارسال شود.

باربری آزادگان 24 ساعت 7 روز هفته در خدمت تهرانی های دوست داشتنی

 

محدوده فعالیت

در صورتی‌که شما ساکن منطقه آزادگان تهران هستید شاید این تصور را داشته باشید که فقط خدمات باربری آزادگان به افراد ساکن این منطقه و در این محدوده نیز ارائه داده می‌شود. اما باید به شما بگوییم که شرکت باربری آزادگان همانگونه که ذکر شد بدون محدودیت خدمات خود را به شما ارائه می‌دهند. شما می‌توانید در هر منطقه‌ای از تهران که قرار دارید برای اسباب‌کشی و حمل بار به تمامی نقاط تهران با شرکت باربری آزادگان تماس حاصل فرمایید.

تمامی خدمات اثاث ‌کشی و حمل بار شرکت باربری آزادگان بدون هیچ کم ‌و کاستی به سرتاسر تهران ارائه می‌شود. همچنین علاوه ‌بر باربری درون‌ شهری شما نیز می‌توانید برای حمل بار و اثاثیه خود از شهر تهران به تمامی شهرهای ایران نیز با این شرکت تماس حاصل فرمایید، تا درعین برخورداری از کیفیت از سرعت عمل آنها نیز بهره‌مند شوید. کادر مجرب این باربری باعث شده تا وسایل شما به‌ صورت تضمینی و بدون کوچک‌ترین آسیبی در مقصد تحویل شما داده شود.

باربری آزادگان با انواع کامیون و کامیونت جهت ارسال به سراسر ایران

 

پرسنل باربری

همان‌طور که گفته شد یکی از حساسیتهایی که شرکت باربری آزادگان در ساختار خود به خرج داده است، استخدام نیروها و پرسنل شرکت است. این باربری با انتخاب بهترین و متخصص‌ترین افراد در مدت‌ زمانی کوتاه و بدون هیچ دغدغه و مشکلی وسایل و اثاث شما را بار می‌زنند. پرسنل حمل اثاثیه و حمل بار در شرکت باربری  آزادگان شامل افرادی نیرومند، متعهد و صبور هستند.

این افراد در ابتدا با حمل وسایل شما درون ماشینهای حمل بار کار خود را آغاز می‌کنند، به‌گونه‌ای که تمامی وسایل و بار شما را به ‌صورت تفکیک ‌شده درون ماشین‌های حمل بار قرار خواهند داد تا کمترین آسیبی شامل حال آنها نشود. سپس با رسیدن تمامی بارها به مقصد نیز به همان شیوه تمامی وسایل تخلیه خواهند شد و در قسمتهای مربوطه درون خانه شما چیده خواهند شد.

افرادی که افرادی که مسئولیت حمل بار و اثاثیه شما را برعهده دارند همانند سایر پرسنل شرکت باربری آزادگان در زمینه‌ی کاری خود مهارت لازم را دارند.

تجهیزات متنوع و کامل در بسته بندی اثاث در باربری آزادگان با کادری مجرب

خدمات بسته بندی باربری آزادگان

بسته ‌بندی اثاثیه یکی از مهم‌ترین نکات و قسمت‌های حساس اسباب کشی ‌است. این مرحله باید با دقت و ظرافت بیشتری انجام بگیرد و البته از وسایل و تجهیزات باکیفیت‌ و مقاوم‌ باید استفاده شود که به‌ طور قطع تمامی مراحل بعدی نیز بدون دردسر و به ‌آسانی پیش خواهد رفت. خدمات بسته ‌بندی به شما کمک می‌کنند که وسایل و اسباب شما در معرض خطر کمتری قرار بگیرند و حتی در معرض گم شدن نیز نخواهند بود.

به ‌همین‌ منظور شرکت باربری آزادگان در تلاش است که با ارائه خدمات بسته ‌بندی توسط افرادی کاملاً حرفه‌ای و آموزش ‌دیده طبق جدیدترین روشها و متدهای روز دنیا خدمات خود را ارائه دهد. شرکت باربری آزادگان تمامی لوازم منزل، اثاثیه شرکتها و مؤسسات، فروشگاه‌ها، بانک، مراکز اداری، درمانی و … را برای شما به‌ صورت اصولی بسته ‌بندی و آماده حمل خواهند کرد.

این شرکت انواع لوازم‌ خانگی، اقلام کوچک و حساس تا وسایل سنگین و حجیم مانند انواع یخچالهای ساید بای ‌ساید، مبلمان، آلات موسیقی، دستگاه‌ها و لوازم بازی را بسته‌ بندی خواهند کرد. در هر حالت برای بسته ‌بندی لوازم خانه و یا محیط‌های کاری تفاوتی برای تیم باربری آزادگان ندارد در هر دو حالت کیفیت و در کنار امنیت از اهمیت ویژه‌ای برای آنها برخوردار است.

خدمات با کیفیت بسته بندی و اثاث کشی 24 ساعته در باربری آزادگان

 

خدمات امن با تیم باربری آزادگان

با استفاده از شرکت باربری آزادگان برای جابجایی اثاثیه و حمل بارهای خود از هر جهت خیالتان آسوده خواهد بود، چرا که باربری آزادگان در امنیت و دقت کامل تمامی پروسه را برای شما انجام خواهد داد. شرکت باربری آزادگان به ‌منظور برخورداری از کامیونهای مسقف مخصوص باربری و موکت کاری شده بسیار تمیز بوده و علاوه بر آن دیواره‌های آن نیز از آسیب و برخورد با اثاثیه‌ها جلوگیری خواهد کرد.

تمامی ماشینهای حمل بار کاملاً ایمن و پس ‌از هر بار سرویس ‌دهی توسط تیم فنی بررسی خواهند شد تا وسایل و بار شما را در امنیت کامل و به‌ دور از هرگونه آسیبی به مقصد برسند.

بابری آزادگان در تهران بی همتا و بی رقیب

 

عوامل تعیین کننده تعرفه باربری در آزادگان

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با استخدام شرکتهای باربری در تهران برای اکثر خانواده‌ها، هزینه و تعرفه‌های باربری است. چرا که این خدمات نیز مانند تمامی خدمات و شرکتهای دیگر هزینه‌های خاص خود را دارد و در بسیاری از موارد شهروندان به دلیل بالا بودن این تعرفه‌ها توانایی استفاده از خدمات باربری را نخواهند داشت.

از آنجایی ‌که شرکت باربری آزادگان خود را متعهد به ارائه خدماتی با کیفیت و مقرون ‌به ‌صرفه می‌داند، در این زمینه تلاش می‌کند تا بهترین و کامل‌ترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمتها و تعرفه‌ها به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت باربری آزادگان دارای عضویت رسمی در اتحادیه باربری تهران است، به ‌همین ‌جهت تمامی هزینه‌های خودرا زیر نظر این سازمان به شما ارائه می‌دهد.

شرکت باربری آزادگان این اطمینان را به شما خواهند داد که هزینه‌های اضافی از شما دریافت نخواهد شد. از جمله عوامل تعیین ‌کننده قیمت و تعرفه‌های باربری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد خودروهای مورد استفاده در باربری که تعداد آنها به حجم وسایل شما بستگی دارد و با افزایش وسایل شما تعداد بیشتری نیاز خواهید داشت.
 • تعداد کارگران مورد نیاز
 • تعداد ساعاتی که باربری و تیم آنها در خدمت شما خواهند بود
 • منطقه مورد نظر شما برای حمل بار، در صورتی ‌که کوچه‌های شما صعب ‌العبور باشد و ماشین‌ها به‌راحتی وارد آن نشوند باید هزینه اضافی بابت حمل و تعداد کارگران بیشتر نیز بپردازید.
 • نوع ماشین مورد نیاز
 • استفاده از خدمات ویژه‌ای مانند چیدمان در مقصد، نظافت مقصد، بسته ‌بندی توسط تیم باربری، تهیه و خرید وسایل و تجهیزات بسته‌ بندی، بسته بندی با وجود شرایط جوی و آب‌ و هوایی نامناسب مانند آب‌ و هوای برفی یا بارانی که در این صورت تمامی تجهیزات و روشهای قابل ‌استفاده نیازمند امنیت بیشتری خواهند بود.

باربری آزادگان تهران با کیفیت ترین بسته بندی و حمل بار و اثاث در کل مناطق تهران

 

مشاوره رایگان

شما در اولین مرحله تماس با باربری آزادگان با مشاوران و کارشناسان این باربری در تماس خواهید بود. مشاوره اسباب کشی توسط باربری آزادگان این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا اطلاعاتی کامل و مفید درباره چگونگی داشتن یک اثاث کشی مناسب و صحیح و همچنین روند کار خود با آنها را بدانید. در نتیجه کارهای شما با برنامه‌ریزی دقیق و اگاهی بیشتری انجام خواهد گرفت.

مشاوره ارائه شده توسط مشاوران و کارشناسان با تجربه باربری آزادگان کاملاً رایگان و بنابر شرایط شما به صورت حضوری و تلفنی نیز ارائه داده خواهد شد. یکی دیگر از مزیتهای مشاوره اثاث کشی در این است که این کمک را به شما خواهد کرد، در صورت ایجاد هر گونه مشکلی راه کارها و راه حلهای مناسب به شما ارائه دهند.

باربری آزادگان، با سابقه‌ای درخشان تجربه‌ای بی نظیر در جابجایی برای شما

 

سرعت انجام امور باربری

شرکت باربری آزادگان به دلیل تجربه بالا و کادر آموزش دیده خود قادر است انواع خدمات اسباب کشی را با بالاترین دقت و سریعترین زمان به انجام برساند.

ایمن و مطمئن

شرکت باربری آزادگان با برخورداری از مدیریتی باتجربه و همچنین با وجود افرادی قابل اعتماد تمامی وسایل و اثاثیه شما را با بالاترین امنیت ممکن جابجا خواهند کرد.

پشتیبانی آزادگان

باربری آزادگان گروهی متشکل از بهترین و با تجربه‌ترین افراد آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند، همچنین با ارائه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته همواره در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

انواع کامیون سبک و سنگین مسقف و موکت کاری شده در باربری آزادگان

 

سؤالات متداول

 1. هزینه دیرکرد ماشین حمل بار در شرایط مختلف بر عهده کیست؟

این موضوع به عوامل زیادی بستگی دارد. در کل درصورت اشتباه از طرف مشتری، هزینه ی دیرکرد از مشتری دیافت خواهد شد و در مقابل در صورت دیرکرد از طرف نیروهای باربری مبلغی از هزینه‌های شما کسر خواهد شد.

 1. آیا شرکت باربری آزادگان ماشینهای خود را نیز بیمه می‌کنند؟

از آنجایی که نمی‌توان حادثه را پیش ‌بینی کرد و ممکن است اتفاقات ناگواری در طول مسیر برای کارگران و یا ماشین آنها پیش آید شرکت باربری آزادگان نیز تمامی تجهیزات و پرسنل خود را بیمه خواهد کرد.

 1. تعداد کارگران حمل باری که برای من فرستاده خواهند شد چند نفر است؟

بنا به نیاز مشتریان و میزان بارهایی که حمل می‌کنند، این تعداد ممکن است متغیر باشد.

باربری آزادگان با کلیه خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران

 

سایر مناطق:

باربری البرز

باربری حکیم

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری اوین

باربری دریاچه

باربری چیذر

باربری دزاشیب

باربری شهران

باربری ستاری

باربری جوادیه

باربری دامپزشکی

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *