باربری آفریقا بهترین در منطقه با بسته بندی و ارسال به کل کشور

باربری آفریقا

فهرست مطالب

اگر موعد قرار داد منزل و یا محل کار شما رو به اتمام است و باید اسبب کشی کنید، باید گفت که روز سختی را در پیش دارید. همچنین اگر به دنبال یک شرکت باربری مناسب و حرفه‌ای برای حمل و نقل و انتقال به مکان جدید لازم دارید و مخصوصاً در منطقه آفریقا تهران قرار دارید توصیه می‌شود که شرکت باربری آفریقا را انتخاب کنید. شرکت حمل و نقل و باربری آفریقا با سالها تجربه در زمینه باربری و اثاث کشی به همشهریان عزیز خود خدمت رسانی می‌کنند.

باربری آفریقا بهترین خدمات را ارائه میدهد

این باربری از زمان آغاز فعالیت خود به طور مداوم در تلاش بوده است که با استفاده از کارشناسان و نیروهای متخصص و آموزش دیده و همچنین به کارگیری و استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بهترین خدمات را در این زمینه عرضه کند. با انتخاب باربری آفریقا روز جابجایی خاطره انگیزی خواهید داشت.

با انتخاب باربری آفریقا روز جابجایی خاطره انگیزی خواهید داشت.

از طرفی همه می‌دانید که اثاث کشی یک پروسه سخت، زمان بر و هزینه بردار است و باید گفت که افراد عادی به راحتی قادر به انجام آن نیستند و باید انرژی بسیار زیادی در این زمینه صرف کنند. اما خوشبختانه با وجود شرکتهای باربری چون باربری آفریقا می‌توان کار باربری را به یک پروسه بسیار آسان و سریع تبدیل کرد. شرکت باربری آفریقا از بهترین راهکارهای بسته بندی، حمل و انتقال برای جابجایی شما استفاده خواهد کرد.

با انتخاب باربری آفریقا روز جابجایی خاطره انگیزی خواهید داشت.

 

مزایای استفاده از اتوبار و باربری آفریقا

امروزه به دلیل دغدغه‌های روزمره اسباب کشی نیز به یکی از کارهای سخت و وقت گیر تبدیل شده است که می‌تواند یکی از دلایل ایجاد شرکتهای باربری نیز باشد. با تأسیس شرکتهای مختلف باربری اثاث کشی برای مردم به امری آسان و بدون دغدغه تبدیل شده است. از آنجا که امروزه هر کاری را به متخصص آن می‌سپارند باربری نیر نیازمند افراد متخصص در زمینه خود است.

باربری آفریقا دارای انواع تجهیزات و کامیونهای سبک و سنگین جهت اثاث کشی و حمل بار شما

شرکت اتوبار و باربری آفریقا بهترین گزینه در این مورد برای حمل بار و اثاثیه شما است. از مزایای استفاده از این باربری برای جابجایی خود می‌توان به وجود نیروهای کاملاً حرفه‌ای، مجرب و آموزش دیده در آن اشاره کرد. همین تخصص افراد باعث ایجاد سهولت و تسریع در کارهای شما می‌گردد. افراد با آموزشهایی که دیده‌اند با ترفندهای خاص اقدام به حمل و جابجایی وسایل شما خواهند کرد، درنتیجه وسایل و اسباب شما با امنیت کامل و سالم به مقصد خواهند رسید.

با استفاده از شرکت باربری آفریقا برای اثاث کشی دیگر لزومی ندارد وسایل سنگین را از ‌پله‌ها بالا و پایین کنید و سبب صدمه به بدن خود شوید. از دیگر مزایای آن نیز می‌توان استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مناسب و مختص اسباب کشی، بسته بندی و بارگیری اصولی و دقیق، کاهش هزینه‌ها و خسارتهای احتمالی و … را نام برد.

باربری آفریقا دارای انواع تجهیزات و کامیونهای سبک و سنگین جهت اثاث کشی و حمل بار شما در تهران

 

راه های دسترسی به باربری آفریقا

برای دسترسی داشتن به باربری آفریقا و برقراری ارتباط با آنها برای راحتی حال شما چند راه مختلف وجود دارد. شما می‌توانید در سایتهای مربوط به باربری آفریقا شماره تماس دفتر این باربری را جستجو کنید و در صورت نیاز برای حمل بار و اثاث خود بوسیله شماره تلفنهای آن با کارشناسان باربری آفریقا تماس برقرار کنید.

شما بعد از تماس با کارشناسان باربری آفریقا در مدت زمان کوتاه خواهید دید که تیم باربری، خود را برای کمک به شما خواهند رساند و شما به هیچ وجه وقت اتلافی نخواهید داشت. هم‌چنین می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی باربری با آنها ارتباط برقرار کنید و از اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می‌دهند نیز بهره‌مند شوید.

باربری آفریقا در تهران بصورت 24 ساعته در کل هفته با انواع ماشین بزرگ و کوچک

 

فعالیت شبانه روزی باربری آفریقا

شما در هر ساعاتی که به باربری احتیاج داشته باشید می‌توانید از باربری آفریقا درخواست کنید تا برای حمل و نقل بار و اثاثیه شما اقدام کنند. شرکت باربری آفریقا با برخورداری از تیم دو شیفت به صورت شبانه روزی خدمات خود را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز در هر روزی از هفته حتی روزهای تعطیل نیز از این باربری درخواست خدمات کنید. بدون شک می‌توان گفت که شما با مشاهده خدمات این تیم و تها داشتن یک تجربه کاری با آنها، مشتری همیشگی آنها خواهید شد.

باربری آفریقا در تهران بصورت 24 ساعته در کل هفته

 

ارائه مشاوره رایگان توسط باربری آفریقا

افرادی که تا به حال تجربه اثاث کشی نداشته‌اند و برای بار اول است که اقدام به جابجایی می‌کنند، بهتر است از مشاوره رایگان باربری آفریقا استفاده کنند. البته ارائه مشاوره برای همه افراد ممکن است حتی اگر قصد همکاری و سپردن امور خود به باربری آفریقا را نداشته باشید، برای کسب اطلاعات مفید و کامل از مشاوره باربری آفریقا استفاده کنید.

شما با دریافت این جلسات مشاوره اطلاعات کاملی از چگونگی بسته بندی، حمل، جابجایی اصولی، چیدمان و حتی روز جابجایی را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید بدون حضور در باربری و به صورت تلفنی مشاره رایگان از مشاوران باربری آفریقا دریافت کنید که در صورت نیاز نیز می‌توانند در محل شما حضور پیدا کنند.

باربری آفریقا در تهران بصورت 24 ساعته در کل هفته آماده ارائه خدمات بسته بندی و اثاث کشی

 

خدمات صفر تا صد یا VIP در باربری آفریقا

شاید تا چند سال قبل وجود این امر که در جابجایی خود فقط گوشه‌ای بایستید و دستور دهید امری غیر ممکن بود. اما امروزه با وجود شرکتهای باربری چون باربری آفریقا و همچنین وجود خدمات ویژه توسط آنها این کار را به امری ممکن و دست یافتنی تبدیل کرده است. در خدمات ویژه یا صفر تا صد اسباب کشی باربری آفریقا شما فقط نظاره گر کارهای انجام شده خواهید بود و مانند یک جادو خانه شما به مکان جدید منتقل می‌شود بدون اینکه کاری کرده باشید.

در خدمات صفر تا صد نیروهای متخصص باربری آفریقا از مرحله جدا سازی و دسته بندی وسایل تا بسته بندی اصولی هر کدام از آنها، چیدمان اثاثیه بسته بندی شده در کارتنهای محکم، حمل و چیدمان وسایل و اثاثیه در ماشینهای حمل بار، انتقال آن به مقصد، سپس تخلیه تمامی آنها با رعایت اصول ایمنی و دوباره تخلیه تمامی وسایل درون کارتنها و در نهایت چیدمان آنها در محل مورد نظر شما همراه شما خواهند بود.

باربری آفریقا در تهران بصورت 24 ساعته در کل هفته آماده ارائه خدمات بسته بندی و اثاث کشی

 

قیمت خدمات در اتوبار و باربری آفریقا

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، شرکت اتوبار و باربری آفریقا با داشتن سالها تجربه کاری در زمنیه حمل بار و جابجایی جزء بهترین شرکتهای باربری در شهر تهران به حساب می‌آید و خدماتی بی‌نظیر را ارائه می‌دهد. از آنجایی که بحث هزینه و قیمت یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب مردم است، شرکت باربری آفریقا نیز تلاش کرده است که همواره با ارائه قیمتهای مناسب در صدد جلب رضایت مشتریان خود بربیاید.

از آنجا که شرکت باربری آفریقا جزء اتحادیه باربری‌های تهران است، تمامی خدمات و هزینه‌هایی که ارائه می‌دهند طبق تعرفه‌های این سازمان است. البته باید اشاره کرد که قیمت نهایی برای هر شخصی بنابر شرایط آنها می‌تواند متفاوت باشد. قیمت این خدمات با توجه به فاکتورهایی مانند مسافت مبدأ تا مقصد، حجم وسایل و تعداد سرویسهای مورد نیاز، نوع ماشین، تعداد نیروهای تیم اعزامی، تعداد طبقات ساختمان و … محاسبه می‌شود و کاملاً متفاوت خواهند بود.

باربری آفریقا با نازلترین قیمت در تهران آماده ارائه خدمات بسته بندی و اثاث کشی منزل شما

 

خدمات حمل بار و باربری آفریقا

با توجه به سابقه بلند مدت و درخشانی که باربری آفریقا در طول سالها خدمات به مشتریان خود کسب کرده است می‌توان انتظار داشتن خدمات منحصر به فرد را از آنها داشت.

باربری آفریقا با به کارگیری نیروهای زبده و ماهر توانسه رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کند و همواره از بهترین و متعهدترین نیروهای خود و همچنین به رزوترین امکانات دنیا استفاده کرده است. از مهم ترین خدماتی که این شرکت در زمان اسباب کشی و انتقال بار به مشتریان خود ارائه می‌کند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از نیروهای آموزش دیده و متخصص در زمینه‌های بسته بندی، بارگیری و چیدمان و طراحی نهایی. اعزام تیمهای خدماتی در تعداد درخواستی مشتریان به محل و ماهرترین راننده‌ها و همچنین استفاده از بهترین ماشینها برای انتقال بار و اثاثیه مشتریان
 • فراهم کردن امکان انتقال لوازم مشتریان به تمام شهرستانهای کشور
 • تضمین و بیمه کردن لوازم مشتریان در شرکتهای معتبر بیمه گذار و صدور بیمه نامه به صورت رایگان
 • خدمات رسانی به مشتریان به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در تمام ایام سال حتی ایام تعطیل و ایام پر ترافیک اسباب کشی
 • امکان رزرو آنلاین خدمات به صورت شبانه روزی و ارائه انواع مشاوره‌های رایگان از طرف کارشناسان متخصص در تمام مراحل اسباب کشی
 • استفاده از انواع ماشینهای سبک و سنگین، مسقف و روباز و موکت کاری شده به محل
 • استفاده از تجهیزات مدرن و به روز دنیا برای بسته بندی لوازم

باربری آفریقا با نازلترین قیمت آماده ارائه خدمات بسته بندی و اثاث کشی منزل شما

 

بسته بندی اصولی لوازم با باربری آفریقا

شاید برای شما پیش آمده باشد که بعد از جابجایی و باز کردن وسایل بسته بندی شده، باز هم وسایل شکسته شده را درون آنها مشاهده کرده‌اید. اگر با بسته بندی اصولی وسایل و اثاثیه خود آشنایی کامل ندارید می‌توانید از تجربیات شرکت باربری آفریقا استفاده کنید.

شرکت باربری آفریقا با استفاده از نیروهای متخصص در امور بسته بندی از جدیدترین روشهای بسته بندی روز و با به کارگیری تجهیزات روز دنیا این کار را برای شما به بهترین حالت ممکن انجام خواهند داد. برخی از مهم ترین بسته بندی لوازم منزل توسط باربری آفریقا به شرح زیر است:

در بسته بندی مبلمان شما نیروهای باربری آفریقا تا جای ممکن قطعات جدا شونده را در جعبه‌های جداگانه‌ای قرار خواهند داد و مابقی مبل را توسط سلفونهای ضخیم به طور کامل می‌پوشانند تا در حین جابجایی آسیبی نبینند. همچنین در برخی موارد برای جلوگیری از نشستن گرد و غبار روی مبلمان از کاورهای پارچه‌ای ضخیم مخصوص مبل استفاده می‌کنند.

بهترین بسته بندی در باربری آفریقای تهران

نیروهای متخصص در امور بسته بندی در باربری آفریقا در بسته بندی ظروف شیشه‌ای از کارتنهای چند لایه استفاده می‌کنند. آنها ابتدا تمامی این ظروف حساس و شکستنی را توسط نایلونهای حبابدار بسته بندی کرده و درون کارتنهای چند لایه روی هم می‌چینند، به طوری که هر ظرف به طور جداگانه بسته بندی شده و سپس روی هم قرار خواهند گرفت.

نیروهای باربری آفریقا در بسته بندی و آماده سازی یخچال نیز خدماتی بی نظیر و اصولی را ارائه می‌دهند. آنها برای آماده سازی یخچال ابتدا ۴۸ ساعت قبل از حمل آن را خاموش می‌کنند سپس قطعات متحرک را جدا کرده و به صورت کاملاٌ اصولی بسته بندی می‌کنند و جداگانه در کارتن قرار می‌دهند. بعد از آن قسمتهای متحرکی که از یخچال جدا نخواهند شد نیز با نوار چسب در محل خود محکم می‌کنند تا در حین جابجایی و حمل تکان نخورند.

درنهایت نیز برای جلوگیری از آسیب به بدنه یخچال تمامی بدنه آن را با فوم می‌پوشانند.

حمل و جابجایی وسایل سبک و سنگین آشپزخانه با کارگران حرفه ای در باربری آفریقا

 

بسته بندی در اتوبار و باربری آفریقا

پروسه اسباب کشی به طور کلی از سه قسمت اصلی شامل بسته بندی، حمل و چیدمان اثاثیه تقسیم می‌شود. از آنجا که بسته بندی صحیح و اصولی می‌تواند تمامی مراحل جابجایی و باربری را تحت تأثیر قرار دهد بسیار حائز اهمیت است و باید حساسیت خاصی در آن به خرج داد.

اگر بسته بندی به طرز صحیح و اصولی انجام نگیرد مراحل باربری نیز مانند بارگیری، حمل و چیدمان وسایل با مشکل اساسی روبه رو خواهد شد و چه بسا ممکن است خسارتهای بزرگی را نیز برای شما به بار آورد.

باربری آفریقا با انواع کامیونت مسقف و ارسال به سراسر کشور

از مهم ترین خدمات و تجهیزات بسته بندی در باربری آفریقا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در شرکت باربری آفریقا از انواع کاورهای ضد ضربه حبابی، چسبهای قوی، پارچه، روزنامه، سلفون ضخیم، استرچ و کارتنهای سه لایه و پنج لایه و ضد ضربه برای بسته بندی استفاده می‌گردند.
 • در این باربری همچنین لوازم سنگین و حجیم مانند یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی و … به صورت اصولی و دقیق بسته بندی می‌شود و بدون رسیدن هر گونه آسیبی به آنها به مقصد خواهند رسید. همچنین لوازمی که قابل جداسازی هستند به طور کامل قطعات آن را از هم جدا کرده و به صورت جدا بسته بندی خواهند کرد مانند سرویس خواب و آلات موسیقی و… که به بهترین شکل ممکن جداسازی و در جعبه‌های مخصوص بسته بندی خواهند شد.
 • بسته بندی تمامی وسایل و لوازم شکستنی و حساس به ضربه در کارتنهای چند لایه توسط تیم بسته بندی باربری آفریقا
 • استفاده از ابزارهایی مانند نایلونهای حبابدار، پتو و پارچه برای نگهداری و محافظت لوازم در برابر آسیب و ضربات درون ماشین حمل بار
 • تفکیک انواع وسایل بر اساس نوع و محل استفاده و بسته بندی در جعبه‌های مخصوص و گذاشتن برچسب روی هر کدام از آنها برای تشخیص بهتر در حمل و حتی چیدمان آن

بسته بندی، حمل و جابجایی وسایل سبک و سنگین آشپزخانه با کارگران حرفه ای در باربری آفریقا

 

استفاده از رانندگان ماهر در باربری آفریقا

بعد از بسته بندی و آماده سازی اثاثیه نوبت به حمل آن به مقصد می‌رسد که توسط رانندگان باربری انجام می‌گیرد. باربری آفریقا از رانندگان مجرب و ماهر برای حمل و انتقال بار شما استفاده می‌کنند. رانندگان باربری آفریقا دارای چند سال سابقه رانندگی در جاده‌های بیرون شهری دارند و با رعایت تمامی اصول ایمنی بدون رساندن هر گونه آسیبی به وسایل و بار شما آنها را انتقال می‌دهند.

همچنین این رانندگان بر تمامی جاده‌های داخل و بیرون شهری آگاهی کامل دارند و مناسبترین مسیر را برای انتقال اتخاب می‌کنند.

باربری آفریقا با انواع ماشین مسقف جهت جابجایی اثاث منزل شما

 

حمل بار برون شهری با آفریقا

باربری آفریقا تمامی خدمات بسته بندی، حمل و چیدمان را برای جابجایی به شهرستان نیز ارائه می‌دهد.

از آنجا که باربری به شهرستان دشوارتر و هزینه بردارتر از باربری درون شهری است، همچنین به علت دور بودن راه باید برخی نکات ایمنی را بیشتر رعایت کرد درنتیجه تمامی باربری‌ها قادر به انجام باربری برون شهری نخواهند بود. باربری آفریقا با استفاده از نیروهای آموزش دیده و تجهیزات و ماشین آلات مجهز و ایمن حمل بار و اثاثیه شما را به تمام شهرهای کشور نیز ارائه می‌دهد.

باربری آفریقا با انواع ماشین مسقف جهت جابجایی اثاث منزل شما به سراسر ایران

 

ارائه بیمه در باربری آفریقا

با وجود رعایت تمامی نکات ذکر شده در برخی موارد نادر ممکن است اتفاقاتی رخ بدهد که سبب رسیدن آسیب به اثاثیه شما گردد. باربری آفریقا برای جبران چنین خسارتهایی و همچنین ایجاد خاطری آسوده برای شما مشتریان گرامی تمامی اسباب و اثاثیه شما را به طور رایگان بیمه خواهند کرد. بیمه باربری آفریقا هیچ هزینه اضافی نخواهد داشت مگر در صورت اضافه کردن بندهای اضافی به دستور شما.

تمامی بار و اثاثیه شما از زمان آغاز جابجایی تا آخرین لحظه پایان کار اعتبار خواهد داشت و در صورت رسیدن هر گونه آسیبی به بار شما هزینه‌های آن توسط بیمه مورد نظر پرداخت خواهد شد.

باربری آفریقا با بیمه و بصورت تضمینی

 

ارائه خدمات نیسان و وانت بار توسط باربری آفریقا

گاهی اوقات برای شما پیش آمده که وسایل و اثاثیه چندانی برای جابجایی ندارید، در این صورت استفاده از ماشینهای بزرگ مانند کامیون باربری بسیار هزینه بردار خواهد بود. باربری آفریقا با ارائه خدمات نیسان و وانت بار علاوه بر ماشینهای سنگین برای جابجایی کار شما را در سطح شهر آسان کرده است.

با استفاده از ماشینهایی چون نیسان و وانت بار می‌توانید وسایل سنگین مانند یخچال، گاو صندوق و یا هر باری را که حجم آن کمتر از ظرفیت یک کامیون است، را با آنها جابجا کنید که علاوه بر صرفه جویی در هزینه در زمان نیز صرفه جویی خواهید کرد. تمامی خدمات باربری آفریقا توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام می‌گیرد و یک جابجایی بدون دغدغه را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

باربری آفریقا در تهران بصورت 24 ساعته در کل هفته با انواع ماشین بزرگ و کوچک

 

باربری در خانه یا محل کار با تیم آفریقا

مهم نیست که اثاث کشی و باربری شما منزلتان یا محل کارتان است تیم باربری آفریقا در هر دو زمینه تخصصهای لازم را دارند و بهترین خدمات را به شما ارئه می‌دهند.

انعطاف پذیری در زمان بندی

ممکن است بعد از تنظیم روز باربری برنامه‌های شما تغییر نماید. شرکت باربری آفریقا آمادگی و انعطاف پذیری لازم جهت تعیین روز و زمان دیگری برای باربری شما را دارد، فقط کافیست با کارشناسان آنها تماس بگیرید.

قیمت گذاری شفاف

بعد از اینکه با شرکت تماس گرفتید بعد از بررسی‌های لازم قیمت گذاری انجام شده و به شما اعلام می‌شود. شرکت باربری آفریقا قیمتهای خود را زیر نظر تعرفه‌های اتحادیه تهران اعلام می‌کند.

باربری آفریقا با بهترین کادر و مجرب ترین در خدمت شما

 

سؤالات متداول

 1. آیا شرکت باربری آفریقا در تمامی محدوده‌ها سرویس اثاث کشی را انجام می‌دهد؟

بله، این شرکت برای ارائه هر چه بهتر خدمات اثاث کشی در تهران در تمامی نقاط تهران خدمات نوین اثاث کشی را ارائه می‌دهد.

 1. چند روز قبل از جابجایی سرویس خود را رزرو کنم؟

همیشه بهتر است برای رزرو سرویس و ارائه خدمات حرفه‌ای از یک الی سه روز زودتر سرویس خود را رزرو کنید تا هماهنگی‌ای لازم صورت بگیرد. هر چند ما خدمات سرویس دهی بلادرنگ را نیز ارائه می‌دهیم.

 1. بسته بندی توسط باربری آفریقا هزینه جداگانه‌ای دارد؟

بله، در صورت انجام بسته بندی و تهیه تجهیزات آن توسط باربری آفریقا هزینه جداگانه‌ای در برخواهد داشت.

 

در هر نقطه از تهران برای بسته بندی وحمل بار و اثاثیه منزل خود با ما تماس بگیرید:

باربری چیتگر

باربری زعفرانیه

باربری استاد معین

باربری آرژانتین

باربری اقدسیه

باربری پاسداران

باربری جمشیدیه

باربری ولیعصر

باربری جمهوری

باربری جیحون

باربری اکباتان

باربری میرداماد

باربری کریم خان

باربری آزادگان

باربری البرز

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *