بسته بندی تضمینی و حمل اثاثیه مطمئن منزل در تهران را با باربری فرمانیه تجربه کنید

باربری اکباتان

فهرست مطالب

همه شما حداقل یک بار در طول زندگی تجربه اثاث کشی را داشته‌اید و می‌دانید که پروسه‌ای بسیار طاقت فرسا و نیازمند زمان و حتی قدرت بدنی خاصی است. شرکت باربری اکباتان به همین دلیل تأسیس گردیده است تا جوابگوی نیازهای شما در زمینه حمل بار و اثاث کشی باشد. این شرکت باربری فعالیت خود را به صورت شبانه روزی به تمامی نقاط تهران ارائه می‌دهد.

حمل و جابجایی بار و اثاث منزل بصورت تضمینی با باربری اکباتان

شرکت باربری اکباتان با بیش از دو دهه سابقه کاری در زمینه باربری و جابجایی بهترین تجربه اسباب کشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. باربری اکباتان با تیم حرفه‌ای و آموزش دیده خود آماده است تا اثاث کشی شما را با جدیدترین متدهای روز دنیا و در کمترین زمان ممکن بدون هیچ دغدغه‌ای برای شما انجام دهند.

خدمات بسته بندی و اسباب کشی بصورت 24 ساعته در کل مناطق تهران با باربری اکباتان

یکی از نقطه تمایزهای این باربری با سایر شرکتهای دیگر انجام خدمات ویژه به عنوان صفر تا صد اسباب کشی برای شماست که توانسته با ارائه چنین خدماتی رضایت صد درصدی مشتریان خود را به دست آورد. تمامی پرسنل و نیروهای باربری اکباتان فیلترهای لازم برای مورد تأیید واقع شدن توسط مدیریت باربری را دریافت کرده و سپس استخدام شده‌اند.

خاطره به یاد ماندنی با باربری اکباتان اتفاق می افتد

 

دلیل استفاده از شرکت باربری اکباتان

اگر تصمیم به جابجایی و اثاث کشی دارید و به خصوص در منطقه اکباتان در تهران قرار دارید، شرکت باربری اکباتان بهترین گزینه برای شماست و می‌توانید به عنوان یکی از بهترین باربری‌ها در شهر تهران روی آن حساب باز کنید، زیرا:

 • این باربری با برخورداری از تیمی حرفه‌ای، کاری، متعهد و خوش اخلاق و با استفاده از جدیدترین تجهیزات و ماشینهای حمل بار و اعزام آنها خدمات جابجایی را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهند داد. شما با انتخاب شرکت باربری اکباتان سبب می‌شوید که تجربه‌ای زیبا از این روز برایتان باقی بماند.
 • از آنجا که اسباب کشی توسط خود شما ممکن است بسیار طاقت فرسا و خسته کننده باشد بنابراین لزوم استفاده از شرکتهای باربری نیز برای شما بیشتر خواهد بود. در صورت استفاده از شرکتهای باربری امنیت و تضمین سلامت کالا و اثاث شما نیز بیشتر خواهد بود و شما هیچ نگرانی بابت پیش رفت مراحل نخواهید داشت.
 • همچنین پروسه اسباب کشی از آنجا که به زمان زیادی توسط خودتان نیاز دارد و ممکن است در کارهای روزمره و حتی در مسائل کاری شما اختلال ایجاد کند، بهتر است انجام این پروسه را به شرکت باربری اکباتان بسپارید تا بدون دغدغه اثاث کشی شما انجام بگیرد و شما به کارهای روزمره خودتان برسید.
 • یکی دیگر از دلایل و همچنین مزیت استفاده از شرکتهای باربری صرفه جویی در هزینه‌های اضافی است. از آنجا که شرکت باربری اکباتان تمامی امور جابجایی شما را توسط افراد متخصص انجام خواهد داد سرعت و روند کاهای شما بیشتر خواهد بود.

جدیدتری متدها در اثاث کشی و بسته بندی در باربری اکباتان تهران

 

حمل بار به شهرستان

حمل بار و ارائه خدمات به شهرستان یکی از خدمات ویژه‌ای است که توسط هر باربری ارائه نمی‌گردد، زیرا نیازمند شرایط، تجهیزات و نیروهای متخصص برای این زمینه است. شرکت باربری اکباتان با برخورداری از ماشینهای سبک و سنگین، نیروهای متخصص و آموزش دیده و همچنین رانندگانی دلسوز و ماهر و صد البته با تجربه در رانندگی جاده‌های بین شهری نیاز مشتریان خود را در رابطه با اثاث کشی و حمل بار به تمامی شهرستانهای کشور برآورده می‌کند.

شرکت باربری اکباتان همچنین در جابجایی بین شهری تمامی بار و اثاثیه شما را بیمه خواهند کرد و از ایمن ترین راه‌ها بار شما را کاملاً سالم تحویل خواهند داد.

باربری اکباتان امکان ارسال سریع و تضمینی به سراسر ایران

 

چیدمان بار

چیدمان بار توسط نیروهای باربری اکباتان در دو مرحله انجام می‌گیرد، به همین دلیل دارای اهمیت ویژه‌ای است و باید با رعایت نکات ویژه و توسط افراد متخصص در این زمینه انجام گیرد. اولین مرحله چیدمان، چیدمان آنها درون ماشین حمل بار است که توسط افراد ماهر و حرفه‌ای به صورت تفکیک شده انجام می‌شود تا هیچ صدمه‌ای به بار و وسایل وارد نشود. مرحله دوم چیدمان نیز، چیدمان وسایل در مقصد و یا منزل جدید خواهد بود.

این مرحله نیز بعد از اتمام تخلیه بار بنابر دستور شما در هر جایی که شما دستور دهید چیده خواهند شد که این مرحله نیز توسط افراد آموزش دیده و متخصص در این زمینه انجام می‌شود.

بسته بندی عالی و جابجایی اسباب و وسایل منزل و شرکت در باربری اکباتان

 

ماشینهای حمل بار در باربری اکباتان

شرکت باربری اکباتان دارای ماشینهای حمل بار مجهز و ایمن در مدل و نوعهای گوناگون که دارای ظرفیت کالای قابل حمل ۳ تن تا ۳۶ تن موجود هستند. این خودروها در تمام طول هفته در ۲۴ ساعته شبانه روز آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی هستند.

انواع وانت و نیسان، کامیونهای کوچک و بزرگ و ترانزیتهای مجهز و پیشرفته در باربری اکباتان برای خدمت رسانی به مشتریان گرامی جمع آوری شده است تا تمامی نیازهای شما به باربری را رفع کنند. اثاث و بار شما در هر اندازه و نوعی که باشند، متناسب با آن در این اتوبار ماشین حمل و نقل مناسب موجود است.

باربری اکباتان 24 ساعت 7 روز هفته در خدمت تهرانی های دوست داشتنی

 

ویژگی باربری اکباتان

از آنجا که شما دار و ندار و تمام اسباب زندگی خود را که نتیجه تلاش یک عمر زحمات شماست را در اختیار نیروهای باربری و شرکت آنها قرار می‌دهید، انتخاب شرکت باربری مناسب و قابل اعتماد مسئله‌ای بسیار مهم خواهد بود. از خدمات و ویژگی شرکتهای باربری می‌توان کمک گرفت تا یک شرکت باربری مناسب را انتخاب کرد. از مهمترین ویژگی‌های باربری اکباتان نیز می‌توان به شرح زیر اعلام کرد:

 • استفاده از ابزارهای بسته بندی مدرن برای تضمین امنیت و سلامت بیشتر اثاثیه شما
 • استفاده از نیروهای حرفه‌ای و متخصص و ماشین آلات سبک و سنگین برای اثاث کشی
 • بسته بندی وسایل و اثاثیه منازل و اداره‌ها به صورت دقیق و اصولی
 • اطمینان از سرعت و دقت بالا در انجام کارها
 • تضمین امینت و سلامت وسایل
 • بیمه کردن اثاثیه توسط شرکت باربری اکباتان
 • کمک در چیدمان نهایی وسایل در مقصد نهایی
 • صرفه جویی در هزینه و زمان و اطمینان از انجام کامل کار

با باربری اکباتان تماس بگیرید و خیالتان راحت

 

خدمات ارائه شده توسط باربری اکباتان

با توجه به توسعه و پیشرفت ساختمان سازی در این منطقه از تهران سبب شده تا نیاز به شرکتهای باربری روز به روز افزایش یابد به همین دلیل شرکتهای باربری بسیاری در این منطقه در حال ارائه خدمات خود به همشهریان عزیز هستند. شرکت باربری اکباتان نیز مستثنی از این قاعده نیست و خدماتی نظیر موارد زیر را ارائه می‌کند:

 • انجام و ارائه انواع سرویسهای بسته بندی به صورت تخصصی توسط افراد آموزش دیده در این زمینه با استفاده از تجهیزات و روشهای روز دنیا
 • حمل بار به تمامی نقاط داخل شهر و همچنین تمام شهرستانها
 • تیمی متشکل از پرسنلی خوش اخلاق و مؤدب برای حمل بار که هر کدام حداقل دارای ۵ سال سابقه کاری در زمینه باربری هستند.
 • حمل بار درون شهری با به کارگیری از بهترین و جدیدترین کامیونها
 • سرویس دهی نیسان بار و وانت بار در تمامی محله‌های تهران برای سرویس دهی کم حجم و سبک
 • حمل بار شرکتها و ادارات دولتی و خصوصی مستقر در محدوده اکباتان در تهران
 • تضمین ارائه بهترین خدمت برای حمل اثاثیه و بار شما
 • مشاوره در خصوص جابجایی اثاثیه منزل به صورت کاملاً رایگان و توسط افراد با تجربه

مشاوره در خصوص جابجایی اثاثیه منزل به صورت کاملاً رایگان و توسط افراد با تجربه در باربری اکباتان

 

روال کار اثاث کشی با باربری اکباتان

مراحل انجام کار در باربری اکباتان طبق برنامه ریزی و با نظارت دقیق انجام خواهد گرفت. در این باربری مراحل زیر طی خواهد شد تا بار و اثاثیه شما کاملاً سالم به مقصد برسند و یک پروسه اسباب کشی به پایان برسد. مراحل و روال کاری در باربری اکباتان به شرح زیر است:

 • مشتری ابتدا با استفاده از شماره‌های درج شده در صفحه سایت باربری اکباتان با دفتر اتوبار تماس می‌گیرد.
 • مشاوران و کارشناسان کاربلد در باربری اکباتان در رابطه با چگونگی ارائه خدمات و برآورد هزینه‌های باربری به مشتری مشاوره خواهند داد.
 • پس از دادن اطلاعات از طرف کارشناسان، مشتری تصمیصم به همکاری با باربری اکباتان خواهد گرفت.
 • پس از توافق طرفین، بارنامه تنظیم و به امضای دو طرف خواهد رسید.
 • پس از عقد قرارداد از طرف شرکت باربری اکباتان تمامی بار و وسایل شما بیمه خواهد شد.
 • سپس نیروهای باربری به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.
 • نیروهای باربری اکباتان تمامی وسایل واثاثیه منزل یا محیط کار مشتری را به صورت کامل و اصولی بسته بندی خواهند کرد.
 • خودرو حمل بار به سمت مقصد راهی می‌شود و در مقصد با احتیاط همه لوازم به محل اصلی و منزل نو منتقل می‌گردند.
 • کادر متخصص با روشهای دکوراسیون و چیدمان منزل و محل کار به خوبی آشنا هستند و همه وسایل را در زمان اندک مرتب و منظم می‌چینند در این مرحله فقط کافیست شما در گوشه‌ای بایستید و دستور دهید هر وسیله‌ای در کجای خانه قرار بگیرد.

کادر متخصص باربری اکباتان با روشهای دکوراسیون و چیدمان منزل و محل کار به خوبی آشنا هستند

 

قیمت باربری در اکباتان

با توجه به شرایط سخت زندگی هزینه اسباب کشی یکی از نکات مهم در انتخاب باربری است که بنابر نوع خدمات آنها سنجیده خواهد شد. با وجود اینکه شرکتهای حمل باربری متعددی در تهران مشغول به کار هستند اما اگر توجه کرده باشید نرخ و تعرفه‌های هر کدام متفاوت هستند که عوامل مختلفی در تعیین آن دخالت دارند، ازجمله:

خدمات بسته بندی

یکی از خدمات جانبی در باربری اکباتان بسته بندی اثاثیه منزل است. از آنجا که بسته بندی نیازمند تجهیزات و نیروی مختص به خود است، طبیعتاً هزینه‌هایی جدا نیز در پی خواهد داشت که بسته به حجم وسایل و بار شما متفاوت خواهد بود.

نوع ماشین حمل بار

نوع ماشین مورد استفاده و تجهیزات مورد استفاده درون ماشینهای حمل بار از جمله مسقف بودن یا نبودن، دارای کف‌پوش بودن یا نبودن و همچنین تعداد ماشین مورد نیاز نیز در تعیین هزینه نهایی باربری بسیار تأثیر گذار خواهد بود.

تعداد طبقات ساختمان

با توجه به دشواری حمل برخی وسایل سنگین در برخی ساختمانها تعداد طبقات ساختمان در صورت عدم وجود آسانسور نیز مهم است. در این حالت به ازای هر طبقه هزینه‌ای جدا حساب خواهد شد.

باربری مطمئن، با سابقه، سریع و ارزان در محدوده اکباتان تهران

مسافت مبدأ تا مقصد

قطعاً فاصله بین مبدأ و مقصد در تعیین نرخ و قیمت باربری تاثیر بسیار زیادی دارد. میزان مسافت طی شده هر چه بیشتر باشد، درنتیجه معطلی، استهلاک و میزان مصرف سوخت ماشین باربری نیز بیشتر خواهد بود که در نهایت هزینه بیشتری در پیش خواهد داشت.

تعداد نیروهای مورد نیاز

برای انجام کار اسباب کشی تیم بابری در قالب بسته بندی، حمل و بارگیری، تخلیه بار و حتی کمک به چیدمان طبق نیاز حجم کار به محل اعزام می‌شوند که هر چه تعداد این افراد بیشتر باشند شما نیز مشمول هزینه‌های بیشتری خواهید بود.

نوع خدمات ارائه شده

شرکت بابری اکباتان علاوه بر تمامی خدمات ذکر شده، برخی خدمات منحصربه فرد را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد که بر اساس هر کدام از آنها نیز هزینه‌هایی جدا محاسبه خواهد شد. مانند چیدمان نهایی، نظافت مبدأ بعد از بارگیری یا منزل جدید قبل از تخلیه بار و … .

تعداد ساعات کار

یکی از مواردی که به طور مستقیم بر روی هزینه باربری تأثیر خواهد گذاشت، میزان ساعت کاری است. در باربری تهران برای ۳ ساعت اول هزینه معینی معلوم خواهد شد که پس از آن به ازای هر ساعت اضافی مبلغی جداگانه دریافت خواهد شد.

بسته بندی لوازم منزل

همانظور که گفته شد پروسه جابجایی یا اسباب کشی منزل نیازمند برنامه ریزی دقیقی است تا بتوان تمامی کارها را طبق آن انجام داد تا از سختی‌های آن کاسته شود. بسته بندی وسایل نیز در این پروسه از مهمترین عوامل در سرعت، کیفیت و حتی هزینه‌های باربری است.

به این معنا اگر بسته بندی به صورت اصولی و صحیحی صوت نگیرد ممکن است در طول حمل کارتنها و وسایل بسته بندی شده، باز شوند و خسارتهای گزافی را به بار آورند، یا اینکه با بسته بندی نامنظم و غلط و به هم ریختن کارها موجب افزایش تایم کاری باربری شوند که خود سبب افزایش قیمت نهایی نیز خواهد شد. از طرفی همین بسته بندی اگر به شکلی درست صورت نگیرد سرعت عمل نیروهای باربری را نیز پایین خواهد آورد.

شرکت باربری اکباتان با استفاده از زبده‌ترین و ماهرترین نیروهای بسته بندی وسایل و اثاث را برای شما انجام خواهند داد. بسته بندی در این شرکت توسط با کیفیتترین تجهیزات انجام می‌گیرد. از جمله تجهیزات بسته بندی در این باربری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی لباس
 • سلفون
 • چسپ
 • ضربه گیر‌های حبابدار
 • کارتنهای سه لایه و پنج لایه
 • ساکهای زیپ دار مخصوص بسته بندی کردن رختخواب و لباس
 • و سایر وسایل بسته بندی

بابری اکباتان در تهران بی همتا و بی رقیب

 

خدمات نیسان بار و وانت بار در باربری اکباتان

زمانیکه یک شرکت باربری حرف از خدمات متنوع به میان می‌آورد باید بتواند جوابگوی هر نوع نیازی در زمینه باربری برای مشتریان خود باشد. شرکت باربری اکباتان با برخورداری از انوع سرویسهای نیسان و وانت بار نیز در سطح شهر به صورت روباز و مسقف آماده خدمت رسانی به مشهریان گرامی هستند.

شما می‌توانید برای انتقال بارهای کم حجم از نقاط مختف شهر به نقطه‌ای دیگر با این باربری تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بار شما به صورت تضمینی و سالم به مقصد برسد.

انواع کامیون و کامیونت سبک و سنگین در حمل بار و اثاث کشی منازل در باربری اکباتان تهران

 

باربری اکباتان، همیشه در دسترس

اتوبار و باربری اکباتان یکی از باربری‌های بزرگ تهران است که با بهره گیری از متخصصین و وسایل تخصصی، کار بسته بندی و ارسال بار را انجام می‌دهد. مهمتر از آنچه گفته شد، همیشه در دسترس بودن این باربری است. در باربری اکباتان شما تعیین کننده زمان هستید یعنی هر وقتی که بخواهید و نیاز به باربری داشته باشید فقط کافیست با شماره تلفنهای باربری اکباتان تماس بگیرید.

تیم باربری اکباتان خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته به شما ارائه خواهند داد و این اطمینان را به شما می‌دهند که متفاوتترین باربری را با آنها تجربه خواهید کرد.

باربری اکباتان بسیار سریع و همیشه در دسترس با یک تماس

 

دلیل اسباب کشی در زمستان

برخی از خانواده‌ها به دلیل صرفه جویی در هزینه‌های خود در فصل زمستان اقدام به جابجایی می‌کنند. از آنجا که قیمت خانه و اجاره در این فصل پایینتر از فصول دیگر سال است برخی از خانواده‌ها زمستان را برای اتمام قرار داد منزل خود انتخاب می‌کنند. از طرفی شرکتهای باربری نیز در زمستان دارای تعرفه‌های کمتری نسبت به سایر فصول هستند. نکاتی را که تیم باربری اکباتان در فصل زمستان رعایت می‌کنند، عبارتند از:

 • باربری اکباتان در زمستان از ماشینهای حمل بار مسقف استفاده خواهند کرد تا وسایل و بار شما خیس نشوند.
 • قبل از حرکت از باز بودن مسیر خود اطمینان حاصل می‌کنند.
 • در صورت بارش شدید باران یا برف در زمستان وسایل را عایق بندی خواهند کرد و روشهای تخصصی‌تری برای بسته بندی وسایل به کار خواهند گرفت.
 • در صورت برفی بودن مسیر کیسه‌های ماسه و نمک را درون کامیون قرار می‌دهند تا در طول مسیر دچار مشکل نشوند.

در کل سال با خیال راحت اثاث کشی و بسته بندی وسایل خود را به باربری اکباتان بسپارید

 

عضویت در اتحادیه

شرکت باربری اکباتان دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران است و تمامی خدمات و فعالیتهای خود را طبق تعرفه‌های این سازمان ارائه می‌دهد.

درصد بالای رضایتمندی

تیم باربری اکباتان با ارائه خدماتی دلسوزانه توانسته‌اند درصد بسیار بالایی از رضایت مشتریان را به دست آورند.

ارائه بیمه نامه رایگان

تمامی بار و اثاثیه شما از طرف باربری اکباتان جهت افزایش آرامش خیال شما بیمه خواهند شد و در صورت رسیدن هر گونه آسیبی به آنها تمامی خسارات وارده از طرف بیمه طرف قرارداد پرداخت خواهد شد.

حمل بار و بسته بندی کل اثاث و انواع ماشین در ارائه خدمات 24 ساعته اسباب کشی در اکباتان تهران

 

سؤالات متداول

 1. هزینه پرسنل و تیم اعزامی شرکت چگونه خواهد بود؟

هزینه نیروها بر اساس تعداد آنها و طبق تعرفه‌های اتحادیه محاسبه خواهد شد.

 1. آیا باربری اکباتان تجهیزات بسته بندی را نیز تهیه خواهد کرد؟

بله، در صورت نیاز شما به تجهیزات باربری تمامی تجهیزات جهت بسته بندی توسط خود باربری تهیه خواهد شد.

 1. در صورت نیاز آیا کارگر خالی برای من ارسال خواهد شد؟

بله، باربری اکباتان جهت رفاه و آسایش شما کارگر خالی نیز به محل مورد نظر در هر تعدادی که نیاز داشته باشید ارسال خواد کرد.

 

باربری اکباتان تهران با انواع کامیون مسقف و تجهیزات به روز

 

کل مناطق تهران:

باربری میرداماد

باربری کریم خان

باربری آزادگان

باربری البرز

باربری حکیم

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری اوین

باربری دریاچه

باربری چیذر

باربری دزاشیب

باربری شهران

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *