باربری مطمئن، با سابقه، سریع و ارزان در محدوده شهرک محلاتی تهران

باربری بهبودی

شرکت باربری بهبودی از معتبرترین شرکتهای باربری در تهران با برخورداری از بیشترین تعداد نیروی کار است. همه شما تا جایی که به یاد بیاورید و یا اینکه پدربزرگ و مادربزگهایتان برایتان تعریف کرده باشند اسباب کشی را به یاد دارید و آن را حداقل یک بار در زندگی خود تجربه کرده‌اید. همه ما با شنیدن کلمه اسباب کشی به صورت ناخود آگاه به یاد روزهایی خسته کننده، خانه‌ای شلوغ و بسته بندی وسایل خواهید افتاد.

باربری بهبودی با کارگرهای با تجربه

شرکتهای اتوبار و باربری در سالهای اخیر جهت انجام دادن پروسه اثاث کشی و آسان نمودن روند آن به وجود آمده‌اند. در اصل شرکتهای باربری یک ارگان حقوقی است که در ازای تعرفه‌های مشخصی خدمات خود را در زمینه باربری، جابجایی و حمل بار، اسباب کشی منازل و … به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شرکتهای باربری معتبر باید دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران باشند.

باربری بهبودی با کارگر حرفه ای و بدون انعام

شرکت باربری بهبودی نیز یکی از محدود باربری‌های شهر تهران است که توانسته در طول سالها ارائه خدمات خود به همشهریان عزیز رضایت کامل آنها را به دست آورند.

خدمات اثاث کشی خود را به باربری بهبودی بسپارید

باربری بهبودی با برخورداری از پرسنلی حرفه‌ای و تجهیزاتی به روز و جدید با کفیت‌ترین خدمات را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه می‌دهند. شرکت باربری بهبودی این اطمینان را به شما خواهد داد که با سپردن وسایل خود به آنها هرگز پشیمان نخواهید شد زیرا با این تصمیم کار را به کاردان سپرده‌اید. برای شناخت کامل از باربری بهبودی با ما همراه باشید تا درست انتخاب کنید.

جابجایی با باربری بهبودی، یعنی جابجایی سریع-ایمن-مطمئن

 

خدمات باربری بهبودی چیست؟

در اصل این خدمات ارائه‌ شده از طرف شرکتهای باربری است که سبب تمایز آنها از همدیگر خواهد شد و تمامی خدمات ارائه ‌شده توسط شرکت باربری بهبودی به ‌صورت کاملاً حرفه‌ای و توسط افرادی آموزش‌دیده به شما ارائه خواهد شد. از آنجا که شرکتهای باربری فراوانی در سطح شهر تهران وجود دارند شناخت و انتخاب صحیح باربری کار بسیار دشواری است،به ‌همین دلیل باید ابتدا با خدمات ارائه ‌شده و رضایت مشتریان درباره باربری موردنظر آگاهی کامل دست یابید.

سپس اقدام به استخدام باربری نمایید. شرکت باربری بهبودی با برخورداری از مدیریتی متعهد و دلسوز به تمام تعهدات خود در طول کار عمل خواهد کرد و پیگیر رضایت مشتریان خود خواهد بود تا هیچ ‌گونه کم ‌و کاستی در کار وجود نداشته باشد.

تمامی خدمات و پرسنل این باربری در تمامی مراحل طبق برنامه ‌ریزی از پیش‌ تعیین ‌شده انجام خواهد شد و این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد تا هیچ نگرانی بابت لوازم منزل و بار خود در حین اسباب ‌کشی و جابجایی نداشته باشید. از جمله خدماتی که در شرکت باربری بهبودی به شما ارائه داده می‌شود به ‌شرح زیر است:

 • ارائه خدمات صفر تا صد بسته ‌بندی، به این معنا که از مرحله تهیه و تأمین تمامی تجهیزات لازم برای بسته ‌بندی وسایل شما تا آماده ‌سازی و بسته ‌بندی وسایل و آماده بارگیری و حمل را انجام خواهند داد.
 • ارائه خدمات هم به ‌صورت درون ‌شهری و هم برون ‌شهری
 • بهره ‌مندی از جدیدترین ناوگان حمل‌ و نقل باری و دستگاه‌های حمل باری جدید
 • برخورداری از افراد و پرسنل نیرومند، متعهد و دلسوز
 • ارائه بیمه ‌نامه و بارنامه به ‌صورت کاملاً رایگان
 • ارائه خدمات مشاوره توسط کارشناسان با تجربه به‌ صورت حضوری و تلفنی
 • ارائه خدمات بسته ‌بندی، حمل و چیدمان به نو عروسان برای جهیزیه
 • ارائه خدمات به ‌صورت شبانه ‌روزی
 • ارائه خدمات چیدمان منزل پس ‌از پایان کار
 • ارائه قیمتهایی مقرون ‌به ‌صرفه و ارزان

باربری با کامیون مسقف در بهبودی

 

 

خدمات ۲۴ ساعته

شرکت باربری بهبودی با هدف ارائه خدماتی مناسب و بهترین خدمات به مشتریان و همشهریان عزیز تمامی خدمات و سرویسهای خود را به تمام نقاط شهر تهران ارائه خواهد داد. شرکت باربری بهبودی با ارائه خدمات و تجهیزات به ‌روز و استاندارد و استفاده از جدیدترین متدهای روز اروپا در زمینه اسباب‌ کشی و جابجایی آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه باربری و اثاث‌ کشی به مشتریان خود است.

شما هر زمان که به باربری احتیاج داشته باشید می‌توانید با شماره ‌تلفنهای باربری بهبودی تماس حاصل فرمایید. شرکت باربری بهبودی از جمله شرکتهای حرفه‌ای در شهر تهران است که خدمات خود را به ‌صورت شبانه ‌روزی و ۲۴ ساعته به شهروندان گرامی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در ۷ روز هفته به‌ صورت شبانه‌ روزی و در صورت نیاز به خدمات باربری با آن‌ها تماس حاصل فرمایید.

شرکت باربری بهبودی حتی خدمات خود را در روزهای تعطیل نیز ارائه خواهد داد تا شما نگرانی بابت تعیین زمان و روز اثاث کشی نداشته باشید.

باربری بهبودی ارئه دهنده بهترین خدمات اسباب کشی

 

پرسنل باربری بهبودی

شرکت باربری بهبودی در نظر دارد که از حرفه‌ای‌ترین و نیرومندترین افراد برای اسباب‌ کشی شما استفاده کند. تمامی پرسنل و نیروهای شرکت باربری بهبودی افرادی کاملاً متخصص در زمینه کاری خود هستند و با در اختیار داشتن تجهیزاتی به‌ روز و مجهز با کیفیت‌ترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می‌دهند.

پرسنل و نیروهای شرکت باربری بهبودی متشکل از کارگران بسته‌ بندی، کارگران حمل بار، کارگران و نیروهای چیدمان بار، رانندگان، مشاوران و کارشناسان با تجربه باربری هستند.

تمامی نیروهای باربری بهبودی دارای حداقل ۵ سال سابقه کاری در زمینه اثاث کشی هستند و پس‌ از استخدام در شرکت باربری بهبودی نیز آموزشهای لازم را در زمینه کاری خود خواهند گرفت این افراد با تخصص و سرعت عملی که در کار خود دارند تمامی کارهای شما را بدون ایجاد هرگونه مشکل و صدمه به وسایل شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

باربری ارزان با کارگر حرفه ای در باربری بهبودی

 

خدمات بسته بندی- از اهمیت تا تجهیزات مورد نیاز

همه شما در طول زندگی حداقل برای یک ‌بار پروسه اسباب ‌کشی را تجربه کرده‌اید و می‌دانید که اسباب‌ کشی شما از مرحله بسته ‌بندی آغاز خواهد شد. تمامی کارها از یک دسته ‌بندی اساسی آغاز می‌شود. بسته ‌بندی وسایل و اثاثیه نیازمند تخصص و مهارت لازم در این زمینه است. برای اینکه وسایل شما در طول کار با هم صدمه‌ای نبینند شرکت باربری بهبودی نیز با ارائه خدمات بسته‌ بندی به شکلی کاملاً حرفه‌ای به شما این اطمینان را خواهد داد

که تمامی وسایل به‌ گونه‌ای بسته ‌بندی خواهند شد که کوچک‌ترین آسیبی در طول پروسه اثاث ‌کشی شما نخواهند دید. شرکت باربری بهبودی افرادی مجرب و حرفه‌ای را برای بسته ‌بندی وسایل در اختیار شما قرار می‌دهد. اقلام ریز تا درشت لوازم منزل و یا محل کار را برای شما در کمترین زمان با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت بسته ‌بندی خواهند کرد.

در صورتی‌ که بسته ‌بندی وسایل خود را به تیم باربری بهبودی بسپارید و هیچ این اطمینان را به شما خواهند داد که هیچ گونه آسیبی به وسایل شما وارد نخواهد شد و کلیه خدمات همان‌طور که گفته شد در این باربری با کیفیتی بالا و توسط افرادی باتجربه و دلسوز ارائه خواهد شد.

بسته بندی اثاثیه منزل با باربری بهبودی

 

 

انواع بسته بندی در باربری بهبودی

در شرکت باربری بهبودی تمامی وسایل و اقلام ریز و درشت، وسایل بزرگ و سنگینی مانند یخچالهای ساید، تردمیل، گاوصندوق، مبلمان، میزهای ناهارخوری بزرگ و … ، تمامی وسایل شکستنی و حساس مانند بوفه آشپزخانه، ظروف شکستنی و … برای شما توسط جدیدترین روشها و باکیفیت‌ترین تجهیزات بسته‌ بندی خواهند شد، تا در طول مسیر صدمه‌ای به آنها وارد نشود.

از جمله تجهیزات بسته ‌بندی در این باربری می‌توان به کارتنهای بسته ‌بندی مخصوص در انواع سایزهای مختلف در دو نوع کارتنهای سه‌ لایه و پنج لایه نام برد. همچنین کارتنهای رگال دار مخصوص حمل و بسته ‌بندی انواع لباس برای محافظت از لباسها در طول جابجایی را نیز می‌توان نام برد.

استفاده از نایلونهای حباب دار یا بابل رپ برای بسته ‌بندی ظروف شکستنی و حساس، استفاده از فومهای ضخیم و قابل ‌انعطاف و یا استرچ رپ و سایر چسبهای پهن، چسبهای مخصوص کارتن انواع طناب محکم و …. در بسته بندی وسایل و اثاثیه شما در این باربری مورد استفاده قرار می‌گیرند.روش بسته ‌بندی وسایل در شرکت باربری بهبودی کاملاً تخصصی است، به این معنا که بنا به نوع و میزان حساسیت وسایل شما بسته‌ بندی خواهند شد.

نوع بسته بندی برای هر وسیله‌ای بر اساس میزان شکنندگی و امینت آنها انجام می‌گیرد. برای مثال در بسته ‌بندی ظروف شکستنی و ظروف آشپزخانه همچنین لوازمهای برقی با استفاده از کارتنهای ۵ لایه و نایلونهای حباب دار این کار انجام خواهد شد.

اما برای بسته ‌بندی وسایل نرم و قابل ‌انعطاف مانند مبلمان و یا رختخواب و پتوها لازم به استفاده از چنین تجهیزاتی نیست و معمولاً از ساکهای زیپ‌دار پارچه‌ای و پیچیدن سلفون به دور آنها جهت جلوگیری از کثیف شدن استفاده می‌گردد. در بسته ‌بندی اقلام بزرگی مانند یخچال و گاوصندوقهای بزرگ نیز از فومهای ضخیم و محکم استفاده خواهد شد و در پایان کار نیز به دور آن چند لایه سلفون پیچیده می‌شود تا امنیت آنها در طول مسیر و جابجایی بیشتر باشد.

باربری بهبودی بسیار ارزان و با تجربه و مطمئن در تهران

 

 

ارائه مشاوره رایگان در باربری بهبودی

روز اثاث کشی شما می‌تواند به بدترین خاطره زندگی شما تبدیل شود و یا بلعکس، یکی از هیجان ‌انگیزترین و شیرین‌ترین روزهای شما در خاطرتان باقی بماند، به شرطی که انتخاب صحیحی داشته باشید. با انتخاب شرکت باربری حرفه‌ای و مناسب برای انجام دادن کارهای خود می‌توانید تمامی مشکلات و سختی‌های این روز را برای خود آسان کنید. ارائه مشاوره توسط مشاوران و کارشناسان باربری یکی دیگر از خدمات متمایز و بی‌نظیر شرکت باربری بهبودی به مشتریان خود است.

شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به‌صورت رایگان چه به‌ صورت حضوری و چه به‌ صورت تلفنی با مشاوران و کارشناسان در ارتباط باشید و تمامی سؤالات و اطلاعاتی که در مورد جابجایی نیاز دارید از آنها به دست بیاورید. در صورت سپردن روز جابجایی خود به شرکت باربری بهبودی آنها شما را از تمام مراحل آگاه خواهند کرد.

باربری در بهبودی با تجهیزات و امگانات به روز

 

تعرفه‌های باربری در باربری بهبودی

شرکت باربری بهبودی دارای مجوز رسمی از سازمان اتحادیه باربری تهران است به همین جهت مناسبترین و ارزانترین قیمتها را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. عضویت باربری بهبودی در این اتحادیه سبب افزایش اطمینان خاطر شما نیز خواهد شد، زیرا اعتبار باربری برای شما ثابت شده است و شما می‌توانید به راحتی در صورت هرگونه تخلفی خدمات آنها را از طریق این سازمان پیگیری کنید.

از آنجا که قیمت ارائه شده در باربری‌ها از اصول مهم و اولیه در جذب و رضایت مشتری محسوب می‌گردد. شرکت باربری بهبودی نیز در تلاش است تا خدماتی کامل و با کیفیت را با قیمتهایی ارزان و مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه دهد تا رضایت قلبی آنها را به دست آورد.

تعرفه های باربری بهبودی بر اساس خدمات ارائه شده ثابت هستند اما بر اساس نوع خدماتی که به شما ارائه داده می‌شوند هزینه‌های نهایی شما ممکن است با فرد دیگری متفاوت باشد. در زیر عواملی که می‌تواند بر روی قیمت و تعرفه نهایی شما تاثیر گذار باشند ذکر شده است:

 • میزان بار یا اثاثیه شما
 • مسافت طی شده از مبدأ تا مقصد
 • هزینه‌های ماشین مانند سوخت مصرفی
 • خدمات بسته بندی
 • تعداد کارگران مورد نیاز
 • توجه داشته باشید برای چگونگی محاسبه نرخ حمل بار هر کدام از عوامل ذکر شده به نحوی تاثیرگذار هستند و در اکثر باربری‌ها نیز به همین شیوه تعیین خواهد شد.

بسته بندی مرتب باربری بهبودی

 

 

چند راه حل برای کاهش هزینه باربری شما

اگر بودجه کافی برای پرداخت تمامی هزینه‌های باربری را ندارید و می‌خواهید خودتان قسمتی از کارها را انجام دهید باید قبل از هرچیزی با تمامی مراحل روز اثاث کشی آشنایی داشته باشید. بدون آگاهی و برنامه برای چنین روزی میتواند علاوه بر عدم کاهش هزینه های شما موجب به بار آوردن بسیاری مشکلات دیگر نیز در این روز شود.

در ابتدا این تصمیم برعهده خود شماست که بخواهید قسمتی از کارها را برعهده بگیرید تا از هزینه های شما کاسته شود اما باید بدانید که کیفیت و سرعت کار شما در مقایسه با تیم باربری کاهش خواهد یافت.

شما با این شرایط و به جان خریدن تمامی این سختی‌ها، میتوانید با چند راه حل ساده نیز از هزینه‌های نهایی خود بکاهید.

برای مثال با کم کردن وسایل خود سبب کاهش حجم وسایل و در نهایت کم شدن تمامی هزینه‌های شما خواهد شد. قبل از بسته ‌بندی وسایل کهنه و قدیمی که قابل استفاده نخواهند بود را دور بیندازید. با این کار در خانه جدید نیز با کمبود جا برای قرار دادن این وسایل اضافی نخواهید داشت. با این کار در زمان، نوع و تعداد ماشین مورد نیاز و حتی وسایل مورد استفاده برای بسته بندی را کاهش خواهید داد.

بسته بندی و حمل لوازم خانگی در بهبودی

 

 

مزایای استفاده از شرکت باربری بهبودی

همانطور که گفته شد اسباب کشی نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد و افراد عادی نمی‌توانند به راحتی آن را انجام دهند. شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند و به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کنند و هر کدام دارای مزایا و فواید بسیاری هستند. استفاده از خدمات باربری بهبودی با توجه به سابقه درخشان خود در طی سالها تجربه کاری برای شما میتواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد.

از جمله مزایای استفاده از شرکت باربری بهبودی برای اثاث کشی خود میتواند موارد زیر باشند:

 • سرعت بخشیدن به انجام کارهای شما
 • دادن اطمینان خاطر به مشتریان از نظر امنیت و سلامت لوازم آنها
 • جبران خسارتهای احتمالی وارد شده به لوازم با توجه به صدور بیمه نامه معتبر
 • استفاده از ماشین آلات مجهز
 • استفاده از انواع تجهیزات مدرن و به روز
 • کاهش هزینه ها
 • کاهش فشارهای روانی و استرس و اضطراب مشتریان

باربری تضمینی با بیمه در بهبودی

 

 

تجربه یک خدمات عالی

با انتخاب تم باربری بهبودی تمامی کارها با برنامه ریزی و هماهنگی دقیق توسط افرادی آموزش دیده و متخصص انجام میشود. تیم باربری بهبودی همواره بهترین خدمات را جهت رفاه مشتریان ارائه می‌دهند.

بیمه باربری

باربری بهبودی با بیمه کردن اثاث و کالاهای شما عزیزان با بیمه نامه‌های معتبر نگرانی شما را بابت آسیب اثاث و کالاهای خود برطرف می‌کند.

مشاوره

باربری بهبودی مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار باربری و حمل و نقل آگاه می سازد.

بهترین باربری تهران باربری بهبودی

 

سؤالات متداول

 1. آیا شرکت باربری بهبودی یک شرکت معتبر است؟

شرکت باربری بهبودی با بیش از ۱۰ سال سابقه دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران است.

 1. آیا باربری بهبودی به شهرستان ها هم خدمات باربری ارائه می‌دهد؟

بله، شرکت باربری بهبودی در تیم حمل بار خود خدمات باربری به شهرستانها را توسط خودروهای مناسب و افرادی ماهر در این زمینه انجام می‌دهند.

 1. قیمت جعبه‌ها و کارتنهای اسباب کشی چقدر است؟

بسته به نوع کارتن قیمتها متفاوت هستند که می توانید برای استعلام قیمت با شماره باربری بهبودی تماس بگیرید.

باربری بهبودی با انواع کامیون مسقف بصورت 24 ساعته

 در هر جایی از تهران هستید به ما اعتماد کنید:

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری اوین

باربری دریاچه

باربری چیذر

باربری دزاشیب

باربری شهران

باربری ستاری

باربری جوادیه

باربری دامپزشکی

باربری حصارک

باربری سعد آباد

باربری فرشته

باربری سعدی

باربری لویزان

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *