باربری جردن با سابقه بالا و کادری مجرب

باربری جردن

باربری جردن، با توجه به سابقه چند سال فعالیت متوالی در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل، با تمام قوای خود آماده است که تمام اثاثیه شما را از کوچکترین جزء تا بزرگترین را طبق نکات و اصولهای درست بسته بندی کند و خدماتی بی‌نظیر را به همشریان عزیز بدهد.

باربری جردن با ارائه خدمات کامل اثاث کشی

احتمالاً شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که وقتی حرف از اسباب کشی و جابجایی خانه به میان می‌آید یاد سختی‌ها و شلوغی خانه می‌افتید. مسلماً کمتر کسی پیدا می‌شود که از اسباب کشی خاطره‌ای لذت بخش داشته باشد. شاید سخت‌ترین بخش اسباب کشی برای شما بسته‌بندی وسایل و چیدن آن در مقصد باشد یا شاید حمل و جابجایی آن و یا اینکه نگران شکستن وسایل دوست داشتی خود باشید.

شاید دلیل تمام این موارد، نداشتن تخصص و تجربه کافی در امور بسته بندی وسایل باشد. دلیل شما هر چه باشد، اسباب کشی کاری وقت گیر و طاقت فرسا است مخصوصا زمانی که مشغله کاری زیاد داشته باشید. خب با این اوصاف؛ چی بهتر از این که، از این همه نگرانی و استرس رهایی یابید. اما چطور؟ از قدیم گفتن “کار را باید به کاردان سپرد

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در باربری جردن

 

چرا باربری جردن

باربری جردن با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده، با توجه به سابقه چند سال سابقه فعالیت به شما تضمین می‌دهد که تمام وسایل و اثاثیه را طبق اصول بسته بندی کند و همچنین جهت اطمینان خاطر، تمام وسایل را بیمه می‌کند و این کار هم با ارائه بیمه‌نامه معتبر صورت می‌گیرد. پس شما می‌توانید فقط با گرفتن یک تماس با باربری جردن، صفر تا صد کار را به این باربری بسپارید و از تمام نگرانی‌ها و دغدغه‌های اسباب کشی رهایی یابید.

با سپردن جابجایی خود به باربری جردن کار را به کاردان سپرده‌اید.

البته ذکر این نکته هم الزامی است که باربری و اتوبار جردن دارای رانندگانی ماهر و صبور است که تمام سعی و تلاش آنها سالم رساندن اثاثیه‌های شما به مقصد است. رانندگان باربری جردن با تمام مسیرهای سطح شهر تهران آشنایی دارند و بهترین مسیر را انتخاب می‌کنند.

باربری جردن متشکل از تیمی توانمند و کاربلد است که با استفاده از ماشینهای مجهز و کاملاً مدرن به صورت ۲۴ ساعته آماده حمل و نقل اسباب و اثاثیه از تهران به تمام نقاط استان تهران و شهرستانها است و یک اسباب کشی راحت و مطمئن را برای شما به ارمغان می‌آورند.

با سپردن جابجایی خود به باربری جردن کار را به کاردان سپرده‌اید.

 

یکی از توصیه‌های باربری جردن

شاید در ذهن خود فکر کنید که بسته بندی چند وسیله کاری ندارد وسایل را در کارتن قرار می‌دهید سپس چسپ می زنید. اما طبق تجربه‌ای که در طول چند سال فعالیت کاری خود کسب کرده‌ایم می‌گوییم این کاری کاملاً اشتباه است. همین سهل انگاری ممکن است باعث شکستن با ارزشمندترین وسایل شما شود.

اگر تا حدودی در اینترنت سرچ کرده باشید متوجه خواهید شد که بسته‌بندی باید طبق یک سری اصول و قوائد صورت بگیرد. خب اگر حوصله دارید یا اینکه مشغله‌ی کاری کمی دارید می‌توانید خود بسته‌بندی را انجام دهید. البته ناگفته نماند که مسئولیت این کار بر عهده خودتان است و هیچ تضمینی بابت بسته‌بندی توسط باربری جردن به شما داده نمی‌شود.

باربری در جردن تهران با بسته بندی

 

مزیتهای بسته بندی لوازم توسط باربری جردن

هزینه آسیب دیدن لوازم شما و احتمالاً جایگزین کردن آن به مراتب هزینه بیشتری نسبت به بسته بندی دارد. بسته بندی اثاثیه منزل یک نوع بیمه کردن وسایل شما در مقابل آسیب دیدگی احتمالی است. بنابراین بسته بندی اثاثیه منزل کاری منطقی به نظر می‌رسد. همچنین بسته بندی اثاثیه منزل باعث سهولت در اسباب کشی شما می‌شود و جابجایی لوازم شما را راحتتر می‌کند. از دیگر مزایای بسته بندی، کاهش هزینه‌های اسباب کشی شماست، زیرا هر چه اسباب کشی منزل شما کمتر طول بکشد، هزینه کمتری بابت کارگر و جابجایی بار پرداخت می‌کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم به صورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی و همچنین عدم آسیب آنها می‌شود.

 • جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه
 • افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی
 • دقت ، انضباط و سرعت در چیدمان
 • عدم کلافگی و سردرگمی هنگام چیدمان

باربری در جردن تهران با بسته بندی

 

ویژگی کارتنهای بسته بندی در باربری جردن

شرکت باربری جردن با ارائه انواع کارتن بسته بندی در انجام اسباب کشی در انتقال اثاثیه به شما کمک می‌کند تا وسایل و بار خود را به بهترین نحو ممکن بسته بندی و جابجا کنید. نوع، جنس و مقاومت کارتن در اسباب کشی به عنوان یکی از ارکان اصلی در بسته بندی برای تیم باربری جردن محسوب می‌شود. یکی از عوامل مهم بی مخاطره بودن اسباب کشی، بسته بندی محکم و ایمن وسایل است.

ذکر این نکته لازم است که استفاده از کارتنهای مقاوم در جابجایی هنگام باز کردن وسایل موجب کاهش آشفتگی و چیدمان سریعتری نیز می‌شود. کارتن های بسته بندی در باربری جردن شامل کارتن های ۵ لایه با بیشترین مقاومت و کارتن های بسته بندی لباس با کارتنهای رگال دار هستند.

باربری تضمینی در جردن تهران

 

هزینه‌های اثاث کشی در باربری جردن

عوامل گوناگونی در هزینه باربری تأثیرگذار هستند. با جمع بندی هریک از این اِلمانها ، هزینه نهایی باربری محاسبه خواهد شد. در حمل بار درون شهری ، زمان صرف شده و میزان مسافت طی شده دو فاکتور مهم در افزایش یا کاهش هزینه باربری شما هستند. طبیعتاً هرچه فاصله بین مبدأ و مقصد زیادتر باشد ، وقت بیشتری صرف رساندن بار به مقصد خواهد شد. البته اتوبار حرفه‌ای جردن با داشتن رانندگانی زبده و آشنا به سراسر نقاط شهر می‌توانند تدابیری را بیندیشند و از مسیرهایی حرکت کنند تا با ترافیک کمتری رو به رو شوند.

یکی دیگر از این موارد میزان حجم بار شماست. اگر وسیله‌های بزرگ و سنگین زیادی در زمان اسباب کشی داشته باشید، باید ماشین بزرگتری کرایه کنید. اما برای حمل بار با حجم کم و سبک اغلب می‌تواند ماشین نیمه سنگین مانند وانت یا نیسان هم در اختیار داشت.

همچنین تعداد کارگران را بر مبنای حجم وسایل و اثاثیه خود تعیین کنید. درست است که هرچه تعداد کارگران کمتر باشد، هزینه نهایی کاهش می‌یابد ولی تعداد بیشتر کارگران می‌توانند سریع تر اسباب را جابجا کنند و زمان کلی صرف شده بسیار کم خواهد شد. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که کارگر اضافی یا کمبود کارگر هر دو عاملی خواهند بود که در روند طی شدن پروسه اسباب کشی شما و هزینه‌های ناشی از آن تأثیر بسزایی دارند، پس توصیه می‌شود که به تعداد مناسب از کارگران استفاده نمایید.

باربری ارزان در جردن با کارگران حرفه ای

 

عوامل مؤثر در افزایش هزینه‌های باربری

در محاسبه هزینه اسباب کشی علاوه بر قیمت ثابت بر اساس موارد اصلی ذکر شده (حجم وسایل و فاصله) ممکن است در مواردی خاص و قرار گرفتن در شرایطی مکانی و زمانی ویژه مقداری این هزینه‌ها را تغییر بدهد. در زیر به برخی از این شرایط اشاره شده که مشمول هزینه‌های اضافی هستند:

 • در صورت جابجایی به شهری دیگر، ایمن‌ترین روش بیمه کردن لوازم است، که مشمول هزینه اضافی از هزینه اصلی است.
 • برخی وسایل بزرگ و سنگین، دارای شرایط ویژه‌ای برای جابجایی و حمل هستند، درنتیجه به صورت جدا و به شکل طبقه‌ای محاسبه می‌شوند.
 • در شرایطی که جابجایی در مبدأ و مقصد دارای پله و طبقات بیشتر از یک طبقه فاقد آسانسور باشد، برای حمل وسایل از راه پله ممکن است متحمل هزینه‌های بیشتری شوید.
 • برای کوچه‌های بسیار باریک و صعب العبور که ورود ماشینهای باربری امکان ندارد، برای رساندن لوازم به مقصد باید از نیروی بیشتری برای حمل وسایل استفاده شود در نتیجه احتمال هزینه‌ اسباب کشی بیشتر نیز وجود دارد.

باربری جردن تهران مقرون به صرفه و سریع

 

وسایل نقلیه باربری جردن

از دیگر خدمات باربری جردن می‌توان به استفاده از وسایل نقلیه برای حمل اثاثیه شما اشاره کرد ، البته بستگی به میزان لوازم شما دارد که چه نوع وسیله‌ی نقلیه‌ای برای حمل اسباب و اثاثیه شما مناسب است. کارشناسان جردن یک روز قبل از اینکه باربری و اتوبار را انجام دهند به محل مود نظر می‌آیند و حجم وسایل شما را نظارت می‌کنند و سپس به شما می‌گویند که چه نوع وسیله‌ی نقلیه‌ای مناسب است تا اثاثیه شما صدمه نبیند.

تنها یک فرد حرفه‌ای و کاربلد می‌تواند بگوید که چه نوع خودرویی برای وسایل شما مناسب است بعضی وقتها دیده‌اید که شرکتهای باربری با یک کامیون بزرگ برای باربری آمده‌اند ولی داخل کامیون را که نگاه کنید می‌بینید که نصفش خالی است و اسباب مشتری به اتمام رسیده است بسیاری از شرکتهای باربری از این کار برای اخذ هزینه‌ی بیشتر استفاده می‌کنند ولی شما با انتخاب بابری معتبری چون جردن گول شرکتهای باربری غیر معتبر را نخواهید خورد.

باربری جردن تهران با کامیونت مسقف

 

کارگران اسباب کشی باربری جردن

کارگران باربری جردن آموزش دیده‌اند تا در زمان اسباب کشی بتوانند بهترین سرویس ممکن را به شما ارائه دهند. کارگران اسباب کشی جردن بسیار با تجربه و خوش اخلاق و ماهر هستند. یکی از نکاتی که در هنگام اثاث کشی می‌تواند تاثیرگذار باشد و روی شما تاثیر بگذارد رفتار کارگران است . ما تلاش کرده‌ایم تا کارگران خوش اخلاق را جذب کنیم و با آموزش آنها خدمات مطلوبی را به شما ارائه دهیم.

عواملی که در زمان حمل اثاثیه بسیار اهمیت دارد فشار روحی و عصبی است که شما در آن قرار می‌گیرید. باربری جردن برای داشتن یک اسباب کشی آسان برای شما از نیروهای آموزش دیده استفاده می‌کنند. شما می‌توانید مطمئن باشید که هیچ مشکلی از ناحیه کارگران اسباب کشی نخواهید داشت.

باربری جردن تهران با کادری با اخلاق و با سابقه

 

خدمات باربری جردن

باربری جردن با کادری مجرب و حرفه‌ای، داشتن رانندگانی دلسوز با تسلط کامل به راه‌ها، پاسخگویی و همکاری و بهترین مشاوره در زمینه اسباب کشی، قیمت مناسب برای اسباب کشی، دارای بهترین ماشینهای باربری و حمل بار، کارگران خوش اخلاق و مسئولیت پذیر، دارای بهترین ابزارها و وسایل مورد نیاز بسته بندی اثاثیه، سرویس دهی در طول شبانه روز و در تمام نقاط تهران و سرعت عمل و دقت زیاد در انجام کار آنها را متفاوت از سایر باربری‌ها کرده است.

یکی از افتخارات مجموعه باربری جردن این است که در تمام سالهای سرویس دهی باربری هرگز و حتی برای یک بار از کارگران غیر متخصص در حمل بار و اثاثیه استفاده نکرده است. از خدمات باربری جردن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اسباب کشی و باربری منازل
 • بسته بندی حرفه‌ای با استفاده از جدیدترین روشهای روز دنیا
 • چیدمان وسایل در مقصد پس از اسباب کشی
 • حمل بار بین شهری به تمام نقاط ایران
 • خدمات وانت بار و حمل و نقل کالاهای جزئی
 • خدمات باربری به ادارات، شرکتها و فروشگاه‌ها
 • استخدام افراد آموزش دیده جهت بسته بندی و جابجایی وسایل
 • استفاده از وسایل کاملا حرفه‌ای جهت بسته بندی وسایل
 • اطمینان از سرعت و قدت کافی در اسباب کشی و عدم وارد شدن هر گونه آسیب و یا گم شدن وسایل شما

باربری جردن تهران با ارائه کل خدمات اثاث کشی و بسته بندی وارسال به کل کشور

 

بارنامه و بیمه باربری جردن

غیر از بارنامه، بیمه بار نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. بیمه حمل بار یا بیمه باربری از جمله قدیمی ترین بیمه‌ها است. در حقیقت بیمه باربری جهت جبران خسارت به بار و لوازم و وسایل آن در طول مسیر حمل بار بر اثر اتفاقهای ذکر شده در بیمه نامه است (مانند آتش سوزی ، انفجار ، تصادف ، واژگونی ، سرقت کلی محموله و…) معمولً شرایط بیمه بار در اکثر کشورها یکسان و مشخص است.

برای حمل بار به شهرستان بارنامه دولتی رایگان صادر می‌گردد و نوع بیمه نیز بنابر نوع بار و درخواست مشتری برای نوع تعهدات شرکت بیمه متفاوت است. برای اکثر بارها از طرف شرکت باربری جردن ، بیمه رایگان صادر می‌شود اما در صورتی که مشتری درخواست افزایش تعهدات شرکت بیمه و تغییر در شرایط بیمه را داشته باشد، پرداخت هزینه بیمه بار جدید به عهد وی خواهد بود.

باربری جردن بصورت تضمینی با بیمه

 

حمل و جابجایی پیانو توسط باربری جردن

شرکت باربری جردن با سالها تجربه در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل و همچنین حمل بار به شهرستان، آماده است با بهترین کیفیت تضمین شده در زمینه حمل و جابجایی پیانو شما هنرمندان و هنردوستان عزیز، به محل سکونت و یا محل کار جدید، در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

اگر پیانوی شما از هر نوع شامل گراند (پیانوی رویال)، دیواری، دیجیتالی، اسپینت، کنسول و غیره باشد، و یا پیانوی اتریشی، آلمانی ، ژاپنی، کره ای و یا … باشد، بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید جابجایی پیانوی تان را به باربری جردن بسپارید.

بابری با سابقه در محدوده جردن تهران

 

مشاوره رایگان باربری جردن

بیشتر همشهریان عزیز با خدمات باربری‌ها آشنایی کافی ندارند و به همین خاطر نمی‌توانند در انتخاب یک باربری درست عمل کنند. باربری جردن به صورت رایگان جلسات مشاوره‌ای را برای مشتریان عزیز ترتیب داده است تا بتوانند با خدمات باربری به طور کامل آشنا شوند.

مشاوران جردن در باربری جردن به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و مشاوره به مشتریان عزیز هستند، هدف بابری جردن این است که شما با آگاهی کامل از تمامی مراحل اسباب کشی از جمله بسته بندی، حمل و نقل، هزینه‌ی حمل بار به شهرستان و نوع وسیله‌ی نقلیه‌ی به کار رفته، اسباب کشی را شروع کنید، با این کار هم در زمان و هم در هزینه‌ها و … صرفه جویی و شرایط را می‌توانید با کمک اتوبار جردن، مدیریت نمایید.

اگر با هزینه باربری و خدمات باربری جردن آشنایی ندارید می‌توانید با مشاوران جردن تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

همکاری با تیم جردن تجربه‌ای متفاوت در جابجایی

 

نحوه بارگیری توسط تیم جردن

باربری جردن برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود ، انواع بار را از هم تفکیک می‌کند. بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف ، نازک و شکستنی در بخشی دیگر قرار می‌گیرند.

لوازمی چون مبل، یخچال، کمد لباس و میز و صندلی نهار خوری و غیره که سنگین هستند، با دقت فراوان و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین حمل بار منتقل شده و درون ماشین محکم و منظم چیده می‌شوند و از پتو ، نایلونهای مخصوص ، فوم و پوششهای سه لایه که وسط آن از پشم شیشه است برای استقرار محکم و با دوام اثاثیه استفاده می‌شود.

ارائه کل خدمات اثاث کشی در باربری جردن

 1. خدمات شبانه روزی در باربری جردن

ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه، حمل و انتقال بار به تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل برای همشهریان عزیز انجام می‌گردد.

 1. امنیت و سرعت عمل بالا

اطمینان کامل و دقت زیاد در زمینه بسته بندی و چیدمان اثاثیه در کنار سرعت عمل بالا از دیگر خدمات تیم کاربلد جردن است.

 1. بسته بندی و جابجایی وسایل عروس

پرسنل مجرب و کارآزموده باربری جردن با داشتن سالها تخصص و تجربه در امر بسته بندی و حمل بار، به شما این اطمینان را می‌دهند که ظریفترین و حساسترین وسایل جهیزیه شما را سالم به مکان جدید انتقال دهند.

ارائه کل خدمات اثاث کشی در باربری جردن

 

سوالات متداول

 1. آیا باربری جردن یک شرکت معتبر محسوب می‌شود؟

بله. شرکت باربری جردن با بیش از چند دهه فعالیت دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران است.

 1. آیا هزینه بسته بندی با هزینه حمل بار یکی است؟

خیر، در صورت نیاز مشتری به بسته بندی بار ، کارگران بسته بندی به صورت جداگانه بار را بسته بندی نموده و هزینه بسته بندی جداگانه محاسبه می‌شود.

 1. بهترین زمان برای اثاث کشی چه ساعتی از روز است؟

بهترین زمان برای حمل اثاثیه منزل ساعات ابتدایی روز است و همچنین بعد از ظهر تا پیش از غروب آفتاب زیرا بار ترافیکی در این ساعتها کم است.

باربری 24 ساعته جردن

 

دیگر نقاط تهران:

باربری آزادی

باربری ارزان

باربری اسنپ

اسباب کشی

باربری تهران

باربری هفت حوض

باربری جنت آباد

باربری ولنجک

باربری مجیدیه

باربری شریعتی

صداقت بار

باربری گیشا

باربری هفت تیر

باربری آفریقا

باربری چیتگر

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *