مجهزترین باربری را با جیحون تجربه کنید

باربری جمشیدیه

امروزه امر اثاث ‌کشی و جابجایی نسبت ‌به سالهای گذشته و سالهای بسیار دورتر به امری آسانتر تبدیل شده ‌است. چرا که با وجود و تأسیس شرکتهای باربری و خدمات آنها در این زمینه به مشتری این امر بسیار دشوار و زمانبر را به اتفاقی بسیار عادی و روزمره و بدون دغدغه تبدیل کرد. انجام دادن و سپردن امور اثاث‌ کشی و اسباب ‌کشی به شرکتهای باربری سبب می‌شود که این امر به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد.

باربری جمشیدیه با بهترین بسته بندی و سریعترین حمل اثاثیه منزل در تهران

انجام تمامی مراحل پروسه اثاث‌ کشی و اسباب ‌کشی نیازمند متخصصان مختلف، تجربه و مهارت لازم در این زمینه است. به ‌همین دلیل در این ‌جا دوباره ضرورت استفاده از شرکتهای باربری و تیم آنها برای اثاث‌ کشی اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. شرکت باربری جمشیدیه دارای خدماتی بی‌نظیر است که ازجمله مهم‌ترین آنها برخورداری از تجهیزاتی مدرن و کارکنانی ماهر برای سرویس ‌دهی به شما عزیزان هستند.

باربری جمشیدیه با نازلترین قیمت در منطقه خدمات اسباب کشی را انجام می دهد.

تیم باربری جمشیدیه با آموزشهای لازمی که در زمینه کاری خود دیده‌اند تمامی مراحل را طبق برنامه ‌ریزی و متدهای روز دنیا انجام خواهند داد. شرکت باربری جمشیدیه صفر تا صد اثاث کشی را برای شما انجام خواهند داد، به این معنا که تمامی کارهای شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت و شما در گوشه‌ای فقط نظاره گر خواهید بود.

باربری جمشیدیه با انواع ماشین مسقف خدمات اسباب کشی را انجام می دهد.

 

خدمات ارائه شده در باربری جمشیدیه

شرکت باربری جمشیدیه ارائه دهنده خدماتی متنوع و با کیفیت است که توسط افراد حرفه‌ای و ماهر به مشتریان ارائه داده می‌شود. از جمله خدماتی که باربری پاسارگاد به مشتریان خود ارائه می‌دهد:

 • بسته بندی وسایل منزل و محیطهای کاری توسط پرسنلی آموزش دیده
 • ارائه خدمات حمل و نقل به صورت درون شهری به تمامی نقاط تهران
 • ارائه خدمات حمل بار و اثاث کشی به خارج از شهر و تمامی شهرستانها
 • ارائه خدمات رایگان مشاوره در زمینه حمل و نقل بار و اثاثیه
 • خدمات تخصصی بیمه نامه و بارنامه به صورت رایگان
 • تهیه و ارسال تجهیزات لازم جهت بسته بندی
 • ارسال سرویسهای وانت بار به صورت مسقف و روباز
 • استفاده از کاگران و پرسنلی متخصص و ماهر
 • دارای مجوز از اتحادیه باربری تهران
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی

باربری جمشیدیه کل خدمات اسباب کشی را ارائه می دهد.

 

خدمات بسته بندی

امروزه به دلیل وجود مشغله‌های فراوان در زندگی و نداشتن وقت کافی برای انجام دادن پروسه سخت و زمان بر اثاث کشی به یکی از مراحل سخت و معضلهای زندگی تبدیل شده است. زمانی که اسم اسباب کشی و عوض کردن خانه به گوش همه ما می‌رسد استرس و نگرانی قبل از شروع کار به سراغ ما می‌آید. همه افرادی که برای یک بار تجربه اثاث کشی را داشته‌اند به خوبی می‌دانند که پروسه اسباب کشی از بسته بندی وسایل آغاز می‌شود.

بسته بندی وسایل از زمان برترین و سختترین مراحل اسباب کشی است که نیازمند مهارت و تخصص لازم در این زمینه است. به همین دلیل شرکت باربری جمشیدیه برای راحتی حال شما خدمات خود را گسترش داده است تا بتواند خدمات بسته بندی را نیز به شما ارائه دهد. شرکت باربری جمشیدیه با ارائه خدمات بسته بندی به صورت تخصصی و توسط افرادی آموزش دیده این امر را برای شما بسیار آسان نموده.

از جمله مزیتهای استفاده از خدمات بسته بندی شرکت باربری جمشیدیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درگیر نشدن با سختی‌ها و مسائل مربوط به بسته بندی
 • صرفه جویی در زمان و هزینه‌های شما
 • رفع هر گونه نگرانی بابت آسیب دیدن وسایل در طول مسیر
 • کاهش استرس و آسودگی بیشتر از داشتن یک جابجایی مطمئن

در صورتی که شما خدمات بسته بندی خود را به شرکت باربری جمشیدیه بسپارید علاوه بر بسته بندی وسایل دیگر دغدغه تهیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای بسته بندی وسایل را نیز نخواهید داشت زیرا شرکت باربری جمشیدیه خود تمامی وسایل مورد نیاز را بر اساس میزان و حجم بار شما تهیه خواهد کرد. از جمله تجهیزات مورد استفاده در باربری جمشیدیه:

 • انواع کارتن های بسته بندی سه لایه و پنج لایه
 • کارتنهای رگال دار مخصوص لباس
 • سلفونهای ضخیم
 • بابل رپ یا نایلونهای حبابدار
 • چسب
 • طناب و …

باربری جمشیدیه تهران با کیفیت ترین بسسته بندی و جابجایی اثاث منزل

 

اهمیت بسته بندی در اثاث کشی چیست؟

شرکت باربری جمشیدیه آماده است تا با استفاده از باکیفیت ترین تجهیزات و افرادی ماهر و متخصص بسته بندی اثاثیه و وسایل شما را برایتان انجام دهد. شرکت باربری جمشیدیه تمام اقلام ریز و درشت، سبک و سنگین را برای شما به صورت تخصصی به بهترین شکل ممکن بسته بندی می‌کند. از مهمترین مزیتهای بسته بندی توسط شرکتهای حرفه‌ای باربری همچون جمشیدیه می‌توان به ایجاد امنیت برای وسایل شما اشاره کرد.

تیم باربری جمشیدیه تمامی وسایل را بر اساس نوع و حجم آن بسته بندی خواهند کرد سپس روی کارتن ها و جعبه‌های بسته بندی محتویات درون آن را می‌نویسند تا زمان بارگیری و چیدمان آنها دچار مشکل نشوید و در نهایت کارها با سرعت بیشتری انجام بگیرند.

باربری جمشیدیه تهران با کیفیت ترین بسته بندی و حمل بار و اثاث در کل مناطق تهران

 

باربری به شهرستان

یکی دیگر از خدمات بی نظیری که در باربری جمشیدیه به شما مشتریان عزیز ارائه داده می‌شود، ارائه خدمات خود به صورت تخصصی توسط افراد آموزش دیده به شهرستان است. شما می‌توانید در صورت نیاز برای اثاث کشی و حمل بار به شهرستان با شرکت باربری جمشیدیه تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن سرویس مورد نیز برای شما ارسال گردد.

ارائه خدمات به شهرستان نیازمند تجهیزات و تخصص بیشتر و حرفه‌ای‌تری نسبت به باربری درون شهری است به همین دلیل برای حفظ امنیت بیشر بار و اثاثیه شما از ماشینهای مجهز، مسقف و رانندگانی ماهر استفاده خواهند کرد.

باربری جمشیدیه با ماشین های مسقف امکان ارسال به کل کشور را دارد

 

پرسنل باربری جمشیدیه

شاید برایتان پیش آمده باشد که با استخدم افرادی غیر حرفه‌ای در این زمینه دچار آسیب به وسایل خود شده باشید و خساراتی را به بار آورده باشند. در صورت سپردن وسایل خودبه پرسنل باربری جمشیدیه دیگر جای نگرانی نیست. تمامی پرسنل و نیروهای باربری جمشیدیه افرادی متعهد، ماهر، نیرومند و صبور هستند که صفر تا صد کارهای شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهند داد.

کارگران باربری جمشیدیه افرادی با تجربه و آموزش دیده هستند که با دقت بسیار و طبق برنامه ریزی کارها را به پیش خواهند برد. زمانیکه چنین افرادی اقدام به حمل بار و اثاث کشی شما خواهند کرد کارها با سرعت بیشتری انجام می‌گیرند، درنتیجه در زمان و هزینه‌های شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

باربری جمشیدیه با کادری مجرب و با اخلاق در خدمت همشهریان عزیز تهرانی

 

ماشینهای حمل بار در  باربری جمشیدیه

یکی از ویژگی‌هایی که شرکت باربری جمشیدیه را از سایر شرکتهای باربری متمایز می‌کند، برخورداری از ناوگان حمل و نقل مجهز و به روز است. این شرکت با برخورداری از جدیدترین و مجهزترین ماشینهای حمل بار اقدام به حمل بار یا اثاثیه شما خواهد کرد. شما می‌توانید بر اساس حجم و نوع بارتان از انواع ماشینهای باری سبک مانند وانت بار و نیسان بار، یا انواع ماشینهایی چون انواع کامیون، کامیونت، خاور، تریلی و … در شرکت باربری جمشیدیه استفاده نمایید.

تمامی ماشینهای موجود در این باربری بر اساس شرایط شما به صورت مسقف و روباز قابل استفاده خواهند کرد. از طرفی تمامی رانندگان موجود در باربری جمشیدیه افرادی ماهر و دارای تجربه کافی در جاده‌های خارج از شهری نیز هستند که با تمام راه‌های داخل و خارج از شهر نیز آگاهی دارند و مناسبترین راه را نتخاب خواهند کرد.

باربری جمشیدیه دارای انواع کامیون، وانت و نیسان مسقف جهت حمل و جابجایی بار و اثاثیه منزل

 

نحوه محاسبه هزینه در باربری جمشیدیه

محاسبه هزینه در باربری جمشیدیه با توجه به نحوه و میزان خدماتی که به شما ارائه داده می‌شود محاسبه خواهد شد. تمامی قیمتهای ارائه شده در این شرکت طبق تعرفه‌های اعلام شده اتحادیه باربری تهران خواهد بود و این تضمین را به شما خواهند داد که هیچگونه هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد. از جمله عوامل تأثیر گذار بر روی تعرفه‌های باربری شما در زیر ذکر شده‌اند:

 • استفاده از خدمات بسته بندی که به میزان حجم وسایل شما بستگی دارد و هر چه میزان اثاث و وسایل شما بیشتر باشد هزینه های بیشتری را در بر خواهد داشت.
 • تعداد کارگران درخواستی که باز به حجم و میزان وسایل شما بستگی دارد. در شرکت باربری جمشیدیه تعداد کارگران مورد نیاز به صورت نامحدود برای شما ارسال می‌شود.
 • نوع ماشین حمل بار که بر اسا نوع و میزان بار تعیین می‌گردد و مسلماً هزینه‌ای که بابت یک سرویس وانت پرداخت خواهید کرد با یک سرویس خاور متفاوت خواهد بود.
 • یکی دیگر از عوامل تدثیر گذار در هزینه‌های باربری طول مسافت جابجایی از مبدأ تا مقصد است.
 • تعداد ساعات کار باربری برای شما
 • تعداد طبقات شما
 • و از همه مهمتر حجم وسایل و اثاثیه شماست که با افزایش آن به صورت صعودی سبب افزایش تمامی موارد بالا و درنتیجه افزایش هزینه‌های نهایی خواهد شد .

باربری ارزان و با کیفیت در محدوده جمشیدیه و شمال تهران و بصورت 24 ساعته

 

بیمه نامه رایگان

با وجود تمامی افراد متخصص و حرفه‌ای در شرکتهای باربری نیز در تمامی مراحل خطراتی وجود دارد که ممکن است سبب آسیب به وسایل شما گردد. به همین دلیل شرکتی چون باربری جمشیدیه برای اطمینان خاطر شما تمامی وسایل و بار شما را به صورت کاملاً رایگان بیمه خواهد کرد تا در صورت هر گونه آسیبی به آنها خسارات وارده پرداخت شود.

البته ناگفته نماند که تجربه و تخصص پرسنل باربری جمشیدیه به همراه روش اصولی بسته بندی و وسایل با کیفیت خود نوعی بیمه برای وسایل شما محسوب می‌شود. با این حال برای آرامش و اعتماد شما به تیم باربری جمشیدیه آنها تمامی وسایل را از ابتدای شروع کار تا انتهای اسباب کشی بیمه خواهند کرد.

باربری جمشیدیه با تجهیزات کامل و تضمینی در تهران جهت اسباب کشی و حمل بار

 

برنامه ریزی صحیح در باربری جمشیدیه

از آنجا که فرآیند اسباب کشی یک پروسه زمان بر است باید طبق برنامه ریزی دقیق و اصولی آن را انجام دهید. شرکت باربری جمشیدیه با استفاده از نیروهای حرفه‌ای و برنامه ریزی از پیش تعیین شده پروسه اثاث کشی را به شکلی برنامه ریزی شده و دقیق مرحله به مرحله انجام خواهند داد.

در نتیجه با چنین تیمی نگرانی بابت مشکلها و چالشهایی که طول کار پیش بیاید نخواهید داشت زیرا کارشناسان باتجربه جمشیدیه با زمان بندی دقیق و راهکارهای مناسب این موانع را رد خواهند کرد.

با باربری جمشیدیه تهران با خیال آسوده اسباب کشی کنید

 

بسته بندی لباس در باربری جمشیدیه

بسته بندی و حمل لباسهای شما برای تیم باربری جمشیدیه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. آنها برای بسته بندی لباسهای شما از چند روش مختلف بر اساس نوع لباسها استفاده خواهند کرد.

برای مثال برای بسته بندی و حمل لباسهای حساس و ظریف از کارتنهای رگال دار استفاده خواهند کرد تا کوچکترین آسیبی به آنها نیز وارد نشود. برای بسته بندی لباسهای عادی مانند لباسهای ورزشی و انواع ملحفه و پارچه ها نیز از ساکهای زیپ دار استفاده می‌کنند. این ساکها در ابعاد مختلف موجود هستند که در باربری جمشیدیه قابل تهیه هستند.

خدمات بسته بندی و اثاث کشی در باربری جمشیدیه

 

چرا باربری جمشیدیه؟

شرکت باربری جمشیدیه یک باربری قابل اعتماد است به طوری که با سپردن امور جابجایی خود به آنها دیگر هیچ نگرانی و استرسی نخواهید داشت. زیرا تمامی کارها با برنامه و توسط افراد با تجربه و ماهر انجام می‌گیرند. تمامی سرویسها و خدمات باربری جمشیدیه در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهند شد و در زمان تعیین شده کارهای شما آغاز و به پایان خواهد رسید زیرا زمان برای آنها بسیار با ارزش است.

شرکت باربری جمشیدیه با بیش از ده سال سابقه در زمینه حمل بار و اثاث کشی توانسته همواره لبخند رضایت را بر لب مشتریان خود بنشاند. شما با انتخاب شرکت باربری جمشیدیه کمترین و نازلترین قیمتها را نسبت به خدماتی بی‌نظیر پرداخت خواهید کرد که در هیچ شرکت باربری چنین خدماتی را نخواهید یافت. از طرفی با مدیریت باتجربه این باربری همواره توانسته است رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

باربری جمشیدیه تهران 24 ساعت هفته ارائه خدمات می دهد

 

بسته بندی حرفه‌ای

همانطور که بسته بندی اثاثیه منزل کار دشوار و پر زحمتی است و نیاز به مهارتهایی دارد، شرکت باربری جمشیدیه با کارگران آموزش دیده و کار آزموده تمامی بسته بندی لوازم شما را به نحو احسنت انجام می‌دهند.

بسته بندی حرفه‌ای در باربری جمشیدیه

 

خیالی آسوده با باربری جمشیدیه

با شرکت باربری جمشیدیه خیالتان از هر لحاظی راحت زیرا باربری جمشیدیه با برنامه و بدون هیچ گونه نگرانی تمام خدماتی که برای یک جابجایی بی دردسر لازم است را انجام میدهند.

خیالی آسوده با باربری جمشیدیه

 

باربری ارزان

باربری جمشیدیه ارزانترین و تخصصی‌ترین خدمات باربری را از تهران به صورت همه روزه ارائه خدمات حرفه‌ای را در دستور کار دارد تا در کمترین زمان ممکن حمل و نقل حرفه ای را تجربه کنید.

با خیال راحت اثاث کشی خود را به باربری جمشیدیه بسپارید

 

سؤالات متداول

 1. تعداد کارگرانی که باربری جمشیدیه برای من ارسال می‌کنند چند نفر است؟

تعداد کارگران ارسال شده برای شما بر اساس میزان حجم و کارهای شما تعیین خواهد شد.

 1. آیا باربری جمشیدیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه میدهد؟

بله، شرکت باربری جمشیدیه به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان عزیز هستند.

 1. آیا کارتن های باربری هزینه جداگانه‌ای دارند؟

بله، تمامی هزینه‌ها مطابق با تعرفه‌های درج شده محاسبه می‌شود.

باربری جمشیدیه بسیار سریع و ارزان

سایر مناطق:

باربری ولیعصر

باربری جمهوری

باربری جیحون

باربری اکباتان

باربری میرداماد

باربری کریم خان

باربری آزادگان

باربری البرز

باربری حکیم

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری اوین

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *