بهترین بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در باربری ملاصدرا تهران

 باربری جمهوری

فهرست مطالب

خیابان جمهوری یکی از خیابانهای اصلی و مهم شرقی- غربی در مرکز تهران است که شرکت باربری جمهوری نیز در این منطقه واقع شده است. شرکت باربری جمهوری یکی از محبوبترین شرکتهای باربری در شهر تهران است که خدماتی بی نظیر را در زمینه اثاث کشی و باربری به شما ارائه می‌دهد. به دلیل اهمیت ویژه‌ای که این باربری به نیروها و خدمات ارئه شده داده است توانسته رضایت تمام مشتریان خود را به دست آورد.

بسته بندی متوع و حمل اثاثیه منزل ارزان در باربری جمهوری تهران

اگر به دنبال یک شرکت حرفه‌ای برای جابجایی و یا اثاث کشی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که شرکت باربری جمهوری را برای اثاث کشی خود انتخاب کنید. شرکت باربری جمهوری، با بهره مندی از تیم آموزش دیده و متعهد در باربری خود در تلاش است تا تمامی خدمات خود را به صورت تخصصی ارائه دهد. عضویت در اتحادیه یکی از بزرگترین تضمینهای باربری برای کسب اعتماد شماست.

باربری جمهوری با سابقه 40 ساله خیلی ارزان و سریع در اثاث کشی و بسته بندی و ارسال به کل کشور

شرکت باربری جمهوری با عضویت در این اتحادیه این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که تمامی وسایل شما در امنیت کامل به مقصد خواهند رسید و تمامی قیمتها مقرون به صرفه خواهند بود.

باربری جمهوری تهران با انواع کامیون مسقف و تجهیزات به روز

 

ویژگی‌های باربری جمهوری

 • برخورداری از مجوز رسمی فعالیت از طرف اتحادیه باربری تهران
 • مشاوره و پشتیبانی به صورت شبانه روزی جهت پاسخگویی به تمامی سؤالات شما
 • تمامی تعرفه‌های و سایر خدمات تکمیلی زیر نظر اتحادیه باربری ارائه می‌شود.
 • برای تمامی بارهای بیمه باربری رایگان صادر خواهد شد.
 • بیمه باربری تا سقف ۱۰ میلیون تومان رایگان است. در صورت افزایش حجم بار شما امکان افزایش سقف بیمه وجود خواهد داشت.
 • در دوره‌هایی از سال برای امور باربری تهران به شهرستان تخفیف ویژه در نظر گرفته خواهد شد.
 • امور حمل بار و اثاث کشی در باربری جمهوری به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته ارائه می‌گردد.
 • ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل
 • دارای انواع ماشینهای باربری در انواع سبک و سنگین
 • کارگران باربری علاوه بر توانایی بالا، از از ترفندهای لازم جهت حمل و بسته بندی را نیز بلداند.
 • رانندگان ماشینهای باربری افرادی صبور و دلسوز هستند.
 • شرکت باربری جمهوری تجهیزات پیشرفته به منظور بسته بندی را به فروش می‌رساند.
 • تجهیزات بسته بندی به منظور ایجاد خاصیت ضد ضربگی و عایق حرارت و آلودگی محیطی و در کل حفاظت از کالا هستند.
 • با انتخاب باربری جمهوری کادر بسته بندی مسلط و متخصص با تجهیزاتی مدرن و پیشرفته برای شما ارسال می‌گردد.
 • تیم باربری جمهوری آماده است تا در صورت تمایل مشتریان عزیز در مقصد اسباب کشی خدمات چیدمان اثاثیه را نیز انجام دهد.
 • تیم حمل بار به نصب وسایل برقی و الکترونیکی آشنایی کامل دارند.

باربری جمهوری تهران بالاترین کیفیت را در خدمات اثاث کشی ارائه می دهد

 

وانت بار ارزان در باربری جمهوری

اگر به دنبال یک سرویس وانت بار برای حمل و جابجایی بار با کمترین هزینه ممکن هستید، می‌توانید از سرویس وانت بار شرکت باربری جمهوری استفاده کنید. تیم باربری جمهوری با رعایت تمامی اصول و نکات ایمنی بهترین سرویس دهی را در تمام مناطق تهران با سرویسهای وانت بار ارزان ارائه می‌دهند. هدف تیم باربری جمهوری ارائه خدمات با کفیت و ارزان قیمت به شما و ایجاد یک خاطره شیرین با شما است.

تجربه کافی باربری جمهوری سبب می‌گردد تا رضایت صد در صدی شما را جلب کنند. برای شرکت باربری جمهوری تفاوتی ندارد که شما در کدام منطقه از تهران قرار دارید و قصد دارید به کجا اسباب کشی کنید، فقط کافیست با کارشناسان باربری تماس بگیرید تا سرویس مورد نیاز برای شما ارسال شود. تیم باربری جمهوری خدماتی بی‌نظیر و بی همتا را برای شما به عمل آورده و با روال کلی و اصولی کار اسباب کشی را برای شما آسان و بدون دردسر خواهند کرد.

از فواید استفاده از خدمات وانت بار در شرکت باربری می‌توان به سریع و مطمئن بودن آن، صرفه جویی در هزینه، صرفه جویی در زمان، مناسب برای حمل انواع بارهای خرده ریز، دسترسی به جاهایی که ماشینهای سنگین باری چون خاور یا کامیون نمی‌توانند از آن عبور کنند و مناسب برای حمل بارهایی با وزن ۶۰۰ تا ۸۰۰ کیلوگرم اشاره کرد.

باربری جمهوری سریعترین و ارزان در اسباب کشی و حمل بار تهران

 

ارائه بیمه نامه و بارنامه رایگان

نوعی دیگر از خدمات شرکتهای باربری که موجب کسب اعتماد و رضایت شما خواهد شد، ارائه بارنامه و بیمه نامه رایگان است. نوعی دیگر از بیمه، بیمه باربری است که صاحبان بار و یا اثاثیه برای ضمانت بار خود به مقصد آن را در قرار داد خود لحاظ می‌کنند. در برخی شرایط صاحبان بار می‌توانند شرایط و حوادث دیگری را که در بیمه نامه ذکر نشده را به آن اضافه نموده که در این صورت می‌تواند هزینه اضافی را برای شما در بر داشته باشد.

به طور معمول زمان اعتبار بیمه ارائه شده در باربری جمهوری از زمان شروع بارگیری آغاز و تا زمان رسیدن تمامی بارها به مقصد و تحویل آنها به مشتریان اعتبار خواهد داشت. در همین راستا شرکت باربری جمهوری نیز برای تضمین جبران تمامی خسارات وارده و سالم رسیدن بارهای شما، بار و اثاثیه را به صوت کاملاً رایگان بیمه خواهد کرد.

باربری جمهوری ارزان و با کیفیت در تهران و بصورت 24 ساعته

 

خدمات ارائه شده در باربری جمهوری

شرکت باربری جمهوری در کنار ارائه خدمات خود به صورت حرفه‌ای و اصولی، با برنامه ریزی و زمان بندی دقیق طبق یک برنامه از پیش تعیین شده تمامی کارها را به پیش خواهد برد. درنتیجه شما می‌توانید با انتخاب و سپردن تمامی امور مربوط به اثاث کشی خود به تیم باربری جمهوری بدون نیاز به کمک اطرافیان و یا فشار آوردن به سلامتی خود و خانواده نیز این روز را بدون نگرانی و استرس سپری کنید.

ازجمله به مهمترین خدمات باربری جمهوری در زیر اشاره شده است:

 • ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و محیط کاری به صورت اصولی توسط افراد ماهر و آموزش دیده.
 • حمل انواع بار به تمام نقاط کشور
 • ارسال کارگر خالی به محل مورد نظر شما
 • ارائه خدمات چیدمان
 • ارسال تمامی تجهیزات لازم برای بسته بندی
 • ارسال انواع ماشینهای روباز و مسقف بنابر شرایط شما
 • بی شک با انتخاب باربری جمهوری می‌توانید با کیفیتترین خدمات را به صورت کاملاً قانونی از پرسنل با اخلاق و حرفه‌ای آنها دریافت کنید.

باربری جمهوری با کادری مجرب و با اخلاق در خدمت همشهریان عزیز تهرانی

 

ویژگی پرسنل باربری جمهوری

از انجا که پرسنل و نیروهای باربری نقش اساسی در موفقیت شرکت مورد نظر دارند، شرکت باربری جمهوری نیز به همین دلیل از افرادی نیرومند و ماهر در این زمینه برای ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز استفاده خواهد کرد. توانایی و تخصص افراد موجود در باربری تأثیر بسزایی در چنین روزی بر روی کیفیت و چگونگی روند کارهای شما خواهند داشت.

اخلاق و توانایی بالا در تمامی پرسنل باربری جمهوری از رانندگان و مشاوران گرفته تا کارگران حمل و بسته بندی سبب می‌شود که از چنین روزی به عنوان یک روز خاطره انگیز و به یاد ماندنی یاد کنید. همچنین شرکت باربری جمهوری از افرادی متعهد که همگی دارا سابقه درخشانی هستند برای ارائه خدمات خود استفاد خواهد کرد تا رضایت شما را به دست آورد.

اتوبار و باربری جمهوری به نیازهایتان در هنگام اسباب کشی به بهترین نحو ممکن پاسخگو است.

 

چرا از خدمات بسته بندی استفاده کنیم؟

شاید این سؤال برای همه افرادی که اقدام به جابجایی و اثاث کشی خواهند کرد، پیش بیاید که به چه دلیل از خدمات بسته بندی به خصوص توسط شرکتهای باربری استفاده کرد! اهمیت بسته بندی در طول اسباب کشی امری غیر قابل انکار است. همچنین از طرفی پیدا کردن شرکت باربری مناسب و حرفه‌ای نیز در این زمینه بسیار دشوارتر است.

کیفت و چگونگی بسته بندی سبب می‌گردد تا روند کار و تمام مراحل بعدی نیز به درستی و بدون دردسر پیش بروند. شما تصور کنید که در صورت نبود بسته بندی تمامی وسایل روی هم قرار خواهند گرفت و وزن آنها روی هم باعث شکستن و آسیب به همدیگر خواهد شد، از طرفی قرار دادن تمامی وسایل و اثاثیه در کف ماشینها به فضای بیشتری نیاز خواهد داشت درنتیجه باید هزینه بیشتری بابت تعداد ماشینهای بیشتری بپردازید.

استفاده از خدمات بسته بندی نوعی تضمین برای سالم رسیدن بارهای شماست، همچنین روند کارها سرعت بیشتری خواهند داشت زیرا راحتتر حمل می‌شوند. با بسته بندی مناسب و اصولی هم در زمان و هم در هزنیه‌های خود صرفه جویی خواهید کرد. شرکت باربری جمهوری نیز با استفاده از باکیفیتترین تجهیزات بسته بندی اقدام به بسته بندی تمامی اقلام ریز و درشت و حساس شما خواهند کرد.

نیروهای بسته بندی در باربری جمهوری افرادی متخصص و با تجربه در زمینه بسته بندی هستند و تمامی بار و اثاثیه شما را با بیشترین دقت و سرعت بسته بندی خواهند کرد تا در طول تمام پروسه جابجایی دچا هیچ گونه آسیبی نشوند.

بسته بندی کل اثاث و انواع ماشین در ارائه خدمات 24 ساعته اسباب کشی در باربری جمهوری تهران

 

عوامل افزایش هزینه‌های شما در باربری

در یک نگاه کلی قیمتهای ارائه شده در باربری جمهوری بر اساس نوع خدمات و ماشینهای باربری یکسان است. برای مثال هزینه‌های لازم برای استفاده از یک کامیون همراه با سه کارگر حمل بار مشخص است. اما گاهی ممکن است شریط شما متفاوت باشد و یا نیازمند خدماتی بیشتر و متفاوتتر باشید.

برای مثال استفاده از خدمات ویژه صفر تا صد باربری، چیدمان وسایل در مقصد، وجود طبقات بیشتر از یک طبقه، نظافت منزل قبل از رسیدن بارها، استفاده از خدمات بسته بندی، خرید تجهیزات بسته بندی از شرکت باربری مورد نظر، تعداد ماشینهای مورد نیاز و نوع آنها، ساعات کار تیم باربری برای شما (در صورتی که بیشتر از حد تعیین شده باشد)، تعداد کارگران مورد نیاز بیشتر از تعداد تعیین شده و بسیاری موارد دیگر که ممکن است در طول پروسه کار به وجود بیاید و موجب افزایش هزینه‌های شما گردد.

در نتیجه شما می‌توانید با بسته بندی مناسب و کم کردن حجم وسایل خود با استفاده از نیروهای خبره و ماهر در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

باربری میدان جمهوری نازلترین قیمت در تهران و بصورت 24 ساعته

 

مراحل انجام کار شما در باربری جمهوری

مراحل روند انجام کارهای شما در باربری جمهوری طبق برنامه ریزی دقیق و اصولی به ترتیب زیر خواهد بود:

 • شما در مرحله اول با انتخاب باربری جمهوری با شماره تلفنهای آن تماس خواهید گرفت و یا در باربری حضور پیدا خواهید کرد.
 • پس از تماس شما، مشاوران و کارشناسان باربری مشاوره رایگان به شما ارائه می‌دهند و تمامی مراحل و شرایط کار را برای شما شرح خواهند داد.
 • پس از دریافت اطلاعات لازم از طرف مشاوران قرار داد مابین شما و باربری جمهوری بسته خواهد شد .
 • به محض تعیین زمان اسباب کشی شما، در زمان تعیین شده نیروهای باربری با تمامی تجهیزات و وسایل مورد نیاز به محل شما اعزام خواهند شد.
 • نیروهای بسته بندی شروع به بسته بندی وسایل و اثاث شما خواهند کرد و در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل ممکن آن را انجام خواهند داد.
 • نیروهای حمل بار با رعایت تمامی جوانب ایمنی و ترفندهای لازم وسایل را درون ماشینهای حمل بار خواهند چید به گونه‌ای اصولی که به هیچ کدام آسیبی وارد نشود.
 • رانندگان باری دیگر قبل از حرکت به سمت مقصد تمامی بار را چک خواهند کرد تا مشکلی در طول مسیر پیش نیاید.
 • بارهای شما در مقصد توسط نیروهای حمل بار برای باری دیگر تخلیه خواهند شد و هر کدام را در قسمت مربوطه در خانه قرار خواهند داد.
 • تیم چیدمان باربری نیز طبق سلیقه و خواست شما تمامی وسایل منزل را برایتان خواهند چید و تا آخرین لحظه شما را تنها نخواهند گذاشت.

با اخلاق ترین کارگران در باربری جمهوری با تجربه 40 50 ساله در تهران

 

حمل اجسام سنگین توسط باربری جمهوری

حمل اجسام سنگین در طول جابجایی و اسباب کشی از دشوارترین و سختترین کارهای ممکن است که ممکن است به شما آسیب بزند. شرکت باربری جمهوری یکی از شرکتهای باربری در شهر تهران است که کاملترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

افراد نیرومند و ماهر در این باربری مناسبترین تیم برای جابجایی انواع وسایل بزرگ و سنگین هستند. شرکت باربری جمهوری با تجربه‌ای چند ساله که در این زمینه دارد، انواع وسایل سنگینی چون پیانو، آکواریوم، گاو صندوق، کمد، میز، مبلمان، یخچال و … را با دقت و استفاده از بهترین تکنیکها بسته بندی و حمل خواهند کرد.

باربری میدان جمهوری نازلترین قیمت در تهران و بصورت 24 ساعته در کل هفته و با سابقه بالا در منطقه

 

بسته بندی لباس

اگر نگران بسته بندی لباسهای خود هستید، شرکت باربری جمهوری از بهترین روشها جهت بسته بندی آنها استفاده خواهد کرد. از آنجا که لباسهای شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند تیم باربری جمهوری نیز از جدیدترین متدهای روز اروپا برای بسته بندی آنها استفاده خواهند کرد. مهمترین و مناسبترین روش برای بسته بندی لباسهای شما، استفاده از کارتن رگال دار در این باربری است.

کارتنهای رگال دار یکی از تجهیزات بسته بندی در باربری جمهوری است که برای آویزان کردن لباسها گزینه بسیار خوبی هستند. استفاده از این کارتنها بخصوص برای لباسهای مجلسی بسیار گزینه خوبی است چراکه علاوه بر محافظت از لباس از کثیف شدن و چروک شدن آنها نیز جلوگیری خواهد کرد. بنابر حساسیت لباسهای دیگر نیز می‌توان از کارتنهای ضخیم بسته بندی و ساکهای پارچه‌ای نیز استفاده کرد.

بسته بندی های عالی، شیک و مطمئن اثاثیه منزل در باربری جمهوری تهران با کارگران حرفه ای و متخصص

 

چیدمان بار

با وجود شرکت باربری جمهوری دیگر نگران چیدمان وسایل بعد از اتمام اثاث کشی نخواهید بود. خدمات چیدمان بار یکی دیگر از خدمات ویژه از طرف تیم باربری جمهوری است که به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در چنین مرحله‌ای نیاز نیست که شما کاری را انجام دهید بلکه فقط در گوشه‌ای بایستید و جایگاه هر وسیله را برای تیم چیدمان باربری جمهوری مشخص کنید.

نیروهای چیدمان در باربری جمهوری، افرادی بسیار صبور، خوش سلیقه و نیرومند هستند که هر وسیله‌ای را برای شما جابجا خواهند کرد. با مشخص کردن محتویات درون کارتنهای بسته بندی توسط نیروها از قبل مشخص شده که باعث سرعت بخشیدن به کار چیدمان خواهد کرد و شما و افراد باربری را نیز از آشفتگی نجات خوهد داد.

یک تجربه شیرین با باربری جمهوری و اثا کشی بدون خسارت را تجربه کنید

 

چند نکته از طرف باربری جمهوری برای شما

از آنجا که اسباب کشی می‌تواند کاری بسیار دشوار و زمان بر باشد، می‌توان با استفاده از ترفندها و نیروهای متخصص این امر را برای خود آسان کرد. شرکت باربری جمهوری نیز با تجربه‌ای چندین ساله در این زمینه می‌تواند مناسبترین راهنما و همراه برای شما باشد.

 • برای آسان کردن اسباب کشی وسایل غیر ضروری مانند لباسهای کهنه و یا وسایل شکسته را رها کنید.
 • چند روز قبل از اسباب کشی خود وسایل غیر ضروری خود را اهداء کنید.
 • از کارتنهای کوچک برای وسایل سنگین استفاده کنید زیرا حمل آنها هم آسانتر خواهد بود و هم سریعتر.
 • ظروف را به صورت عمودی بسته بندی کنید زیرا به این روش فشار کمتری به آنها وارد خواهد شد و احتمال شکستگی کاهش خواهد یافت.
 • یک کیف ملزومات وسایل شخصی از لوازم بهداشتی گرفته تا شارژر موبایل را برای خود تهیه کنید.
 • برای آسان کردن اسباب کشی کارتن های خود را برچسب گذاری کنید تا در حین قرار دادن آنها درون کامیون حمل بار و چیدمان در منزل جدید دچار آشفتگی نشوید.
 • فضای خالی را در کارتن ها باقی نگذارید. می‌توانید از روزنامه، کاغذهای باطله، حوله و لباس نیز برای این کار استفاده کنید.

باربری جمهوری با انواع کامیونت مسقف، امکان ارسال به شهرستان

 

اسباب کشی آسان

تیم حمل بار باربری جمهوری شما را در تمام طول اثاث کشی همراهی و یاری می‌کنند تا یک اسباب کشی آسان و ایمن را برای شما به ارمغان بیاورد و در کنار یک روز به یاد ماندنی داشته باشید.

سابقه درخشان

مؤسسه باربری جمهوری بیش از یک دهه سابقه درخشان تا به امروز سعی و تلاش خود را برای راحتتر کردن اثاث کشی برای مشتریان خود کرده‌اند.

فعالیت ۲۴ ساعته

شرکت باربری جمهوری برای رفاه حال شما و تأمین تمامی درخواستهای شما در هر زمانی خدمات خود را به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته ارائه می‌دهد.

برای مشاوره در زمینه حمل و نقل حتما با باربری جمهوری در ارتباط باشید

 

سؤالات متداول

 1. آیا باربری جمهوری باربری به شهرستان را نیز انجام خواهد داد؟

بله، شما می‌توانید برای خدمات باربری و اثاث کشی به شهرستان نیز با باربری جمهوری تماس حاصل فرمایید.

 1. اگر زمان باربری من در همان لحظه تماس با باربری باشد، آیا سرویس مورد نظر برای من ارسال می‌گردد؟

بله، در صورت نیاز شما در هر زمان و ساعاتی سرویس مورد نیاز برای شما ارسال خواهد شد.

 1. آیا به سلامت رسیدن بار و اثاثیه به مقصد را تضمین می‌کنید؟

بله، شرکت باربری جمهوری با بهترین کیفیت، رساندن بار و اثاثیه شما به مقصد را کاملاً تضمین می‌کند.

باربری جمهوری با کادری مجرب و بدون انعام آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات اثاث کشی منزل در تهران

در جای جای تهران ۲۴ ساعته آماده ارائه خدماتیم:

باربری جیحون

باربری اکباتان

باربری میرداماد

باربری کریم خان

باربری آزادگان

باربری البرز

باربری حکیم

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری اوین

باربری دریاچه

باربری چیذر

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *