کاملترین بسته بندی و مطمئن ترین حمل اثاثیه منزل در تهران با باربری آپادانا

باربری دریاچه

فهرست مطالب

حمل اثاث و جابجایی از دیرباز تا به امروز توسط چهارپایان، تا ماشینها حمل بار ادامه داشته است. به همین دلیل شرکتهای باربری نیز برای پاسخ به نیازهای حمل بار و اثاثیه تأسیس شده‌اند. شرکت باربری دریاچه نیز به عنوان یکی از شرکتهای حمل بار در شهر تهران آماده ارائه تمامی خدمات حمل و نقل و جابجایی بار و اثاثیه برای همشهریان عزیز است. به جرأت می‌توان گفت که شرکت باربری ما از ایده‌آل‌ترین شرکتهای حمل بار در شهر تهران است.

حمل و جابجایی بار و اثاث منزل بصورت تضمینی با باربری دریاچه

این باربری با بیش از دو دهه سابقه‌ای که در امر باربری دارد، توانسته رضایت تمامی مشتری‌های خود را به دست آورد. باربری دریاچه با نیروهای کاری و ماهر در تمامی زمینه‌های بسته بندی، حمل، تخلیه و بارگیری و چیدمان بار امور جابجایی شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهند داد. با سپردن جابجایی خود به باربری دریاچه دیگر هیچ دغدغه‌ای نخواهید داشت و با خیالی آسوده به محل جدید منتقل خواهید شد.

بسته بندی متوع و حمل اثاثیه منزل ارزان در باربری دریاچه تهران

تمامی پرسنل و کارگران ما افرادی کاملاً دلسوز هستند و وسایل منزل و اثاثیه شما را مانند وسایل خود می‌دانند.

 

بسته بندی عالی و کاملترین خدمات حمل اثاثیه منزل در تهران با باربری دریاچه

شیوه بسته‌ بندی وسایل در باربری دریاچه

بسته بندی وسایل نقطه شروع اثاث کشی است، همه چیز از بسته بندی آغاز می‌شود. همه می‌دانید که بسته بندی وسایل از وقت گیر ترین و حتی دشوارترین مراحل جابجایی است. تیم مجرب باربری دریاچه با متدهای روز دنیا و با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و مدرن تمامی اسباب و اثاثیه شما را طوری بسته بندی خواهند کرد که بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد خواهند رسید.

تیم مجرب بسته بندی در این باربری آموزشهای لازم را در این زمینه گذرانده و به طور اصولی و تخصصی عمل خواهند کرد. آنها ابتدا تمامی وسایل و اثاثیه شما را دسته بندی می‌کنند سپس با تجهیزات مخصوص بسته بندی کرده و متناسب با نوع آنها، وسایل را درون کارتن و جعبه‌ها قرار می‌دهند. تیم بسته بندی در باربری دریاچه برای سهولت حمل و چیدمان آنها روی هر کدام از بسته‌ها محتویات درون آن را می‌نویسند تا مراحل بعدی راحتتر صورت بگیرد.

تخصص این افراد در زمینه کار خود همچنین سبب افزایش روند پروسه جابجایی نیز می‌شود.

 

با جابجایی با باربری دریاچه خودتون رو دوست داشته باش

 

تنوع وسایل نقلیه در باربری دریاچه

شرکت باربری دریاچه برای رفاه حال مشتریان و ارائه خدماتی کامل برای رفع تمامی نیازهای باربری شما همشهریان عزیز، دارای انواع ماشینهای حمل بار سبک و سنگین هستند.

این باربری با برخورداری از ماشینهای سبک باری مانند نیسان و وانت بار، ماشینهای سنگین مانند انواع کامیونت، خاور، کامیون، تریلی و … مناسب برای حمل انواع بار خواهند بود. در نتیجه چه برای حمل و اثاث کشی‌های عظیم و چه برای حمل بارهای سبک و کم حجم درون شهری می‌توانید با باربری دریاچه تماس بگیرید.

باربری دریاچه چیتگر با انواع کامیون و کامیونت مسقف جهت ارسال به سراسر ایران

 

ارتباط با باربری دریاچه

شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی با تیم باربری دریاچه در ارتباط باشید. راه‌های ارتباطی مختلفی برای ارتباط و دسترسی به این باربری ایجاد شده است تا شما مشتریان گرامی مجبور به حضور در ساعات خاص در باربری نشوید.

هر زمان و در هر جایی که باشید می‌توانید فقط با گرفتن شماره‌های درج شده در سایت باربری دریاچه با آنها در تماس باشید. در حالت بعدی می‌توانید به صورت حضوری با کارشناسان صحبت کنید و یا اینکه با ورود به سایت باربری و ثبت نام در سایت با کارشناسان و مشاوران باربری در ارتباط باشید.

باربری دریاچه تهران بسیار سریع و همیشه در دسترس با یک تماس

 

دسترسی شبانه روزی به باربری دریاچه

با وجود خدمات بی‌نظیر باربری چون این باربری شما می‌توانید هر زمان که شرایط و نیاز به باربری داشتید با تیم باربری دریاچه تماس بگیرید و سرویس مورد نظر را رزرو کنید. باربری دریاچه خدمات خود را به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل به شما همشهریان گرامی ارائه می‌دهد. با وجود چنین خدماتی در باربری دیگر دغدغه زمان و تعیین روز جابجایی را نخواهید داشت.

تیم ما همیشه در دسترس شما خواهند بود و در دو شیفت شب و روز آماده خدمات رسانی در زمینه اسباب کشی به تمامی نقاط شهر هستند.

تیم ما همیشه در دسترس شما خواهند بود و در دو شیفت شب و روز آماده خدمات رسانی در زمینه اسباب کشی به تمامی نقاط شهر هستند.

 

تجهیزات مورد استفاده برای بسته بندی وسایل

در باربری دریاچه جهت بسته بندی وسایل و اثاثیه ریز و درشت خانه و محل کار از جدیدترین روشهای بسته بندی و با کیفیت ترین تجهیزات استفاده خواهد شد. همچنین تمامی وسایل بنابر نوع و اندازه آنها دارای روش جداگانه‌ای برای بسته بندی هستند. در زیر به برخی از اقلام مورد استفاده که در باربری دریاچه به کار گرفته می‌شود، اشاره شده است:

 • نایلونهای حبابدار و ضربه گیر مناسب برای اقلام ریز و درشت
 • سلفونهای ضخیم برای پیچیدن دور مبلمان و وسایل بسته بندی شده
 • کارتن های ضخیم سه لایه و پنج لایه در اندازه‌های متفاوت جهت بسته بندی اقلام مختلف
 • استفاده از چسبهای محکم با قطرهای متفاوت
 • طناب جهت بستن بسته بندی برخی وسایل مهم و حساس
 • فومهای بسته بندی جهت پیچیدن دور وسایل بزرگ برای جلوگیری از شکسته شدن آنها
 • پتو و موکت جهت پر کردن فضای خالی درون ماشین حمل بار
 • کارتن های رگال دار جهت بسته بندی و حمل لباس (دارای ظرفیت ۱۲ دست لباس)

بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در باربری دریاچه چیتگر تهران

 

 

ارائه خدمات ویژه توسط باربری دریاچه

شرکت ما با سابقه درخشان و موفقی که در طول سالها ارائه خدمات خود به همشهریان عزیز داشته است توانسته جای خود را درون قلب آنها باز کند. شما فقط با یک بار تجربه اثاث کشی با این تیم تبدیل به مشتری دائمی آنها خواهید شد. با سپردن اثاث کشی خود به این باربری، روز جابجایی را به روزی خاطره انگیز برای خود تبدیل خواهید کرد.

شما می‌توانید برای انتقال وسایل و اسباب خود از هر نقطه‌ی تهران به تمامی مناطق آن روی تیم کاربلد باربری دریاچه حساب باز کنید. در زیر به برخی از خدمات با کیفیت و ویژه توسط باربری دریاچه اشاره شده است:

 • بسته بندی اثاثیه و وسایل محیط کار به شیوه‌های نوین
 • ارائه بیمه و بارنامه‌ی دولتی برای بار و وسایل شما
 • حمل بارهای حجیم و سنگین توسط افراد آموزش دیده و متخصص
 • انجام تمام کارهای فنی بسته بندی
 • مشاور و راهنمایی توسط کارشناسان و مشاوران با تجربه در زمینه باربری
 • بارچینی لوازم در سرویس باربری با رعایت تمام نکات ایمنی
 • نظافت منزل در مبدأ بعد از اتمام بارگیری وسایل
 • نظافت منزل شما در مقصد قبل از رسیدن بار
 • اعزام نیروی متخصص بسته بندی به محل مورد نظر شما
 • ارائه با کیفیتترین اسباب کشی در کمترین زمان ممکن توسط بهترین نیروها

تنوع در بسته بندی و حمل آسان و سریع اثاثیه منزل شما در باربری دریاچه تهران

 

 

چیدمان بار توسط تیم باربری دریاچه

در این مرحله تمامی بار و اثاثیه شما توسط نیروهای باربری به محل مورد نظر شما منتقل و تمام آنها از ماشینهای حمل بار نیز تخلیه شده‌اند. حال شما با باری از خستگی مانده‌اید با یک خانه پر از اثاث که باید همه را در جای خود قرار دهید. در این مرحله در صورت درخواست از جانب شما نیروهای باربری دریاچه شما را تنها نخواهند گذاشت.

آنها با تجربه و تخصصی که دارند با سرعتی بیشتر از شما تمامی وسایل را دوباره درون کارتنها و تجهیزات بسته بندی خارج نموده و هرکدام را بنابر سلیقه و دستور شما در جای خود قرار خواهند داد. با خدمات ویژه چیدمان باربری دریاچه، صفر تا صد جابجایی همراه شما خواهند بود. باربری دریاچه با برنامه ریزی دقیقی که برای کارهای خود دارند، تمامی مراحل را با دقت و سرعت کافی به پیش خواهند برد.

باربری دریاچه چیتگر تهران بالاترین کیفیت را در خدمات اثاث کشی ارائه می دهد

 

نحوه بسته بندی کردن ظروف آشپزخانه توسط باربری دریاچه

بسته بندی کردن وسایل به خصوص وسایل شکستنی و حساسی مانند ظروف آشپزخانه از اهمیت ویژه‌ای برای تیم باربری دریاچه برخوردار است. همانطور که می‌دانید متأسفانه بسته بندی آشپزخانه وقت گیرتر و سختتر از تمامی قسمتهای خانه است. تیم باربری دریاچه این بار نیز با برنامه ریزی و مدیریت دقیق تمامی مراحل را با نکات ایمنی بالا انجام خواهند داد. آنها ابتدا تمامی وسایل را بررسی خواهند کرد و در دسته‌های هم نوع دسته بندی می‌کنند.

سپس تجهیزات بست بندی بسته به نوع وسایل شما را تهیه خواهند کرد. کارتنهای پنج لایه به عنوان یکی از تجهیزات مورد استفاده برای بسته بندی در این باربری مناسبترین گزینه برای قرار دادن وسایل شکستنی و حساس آشپزخانه است. تیم باربری دریاچه ابتدا زیر کارتنها را برای محکم کاری چسب خواهند زد و یک لایه کارتن اضافی کف کارتن نیز قرار می‌دهند تا مقاومت کارتن را افزایش دهند.

سپس تمامی وسایل توسط نایلونهای حبابدار و چسب پیچیده خواهند شد. آنها تمامی ظروف هم شکل و نوع را روی هم قرار می‌دهند و فضاهای خالی را توسط فوم و نایلونهای حبابدار پر می‌کنند تا در فاصله حمل و درون ماشین احتمال صدمه به وسایل شما به صفر برسد.بسته بندی های متنوع، شیک و مطمئن اثاثیه منزل در باربری دریاچه تهران

 

 

عوامل مؤثر بر افزایش سرعت در باربری دریاچه

افزایش سرعت، نظم و دقت از مؤلفه‌های مهم در برنامه کاری تیم باربری دریاچه است. در پروسه جابجایی فقط دقت و امنیت کار کافی نیست. تیمی حرفه‌ای هستند که در کنار تمامی نکات گفته شده دارای سرعت کافی نیز باشد. تیم مجرب باربری دریاچه با رعایت اصول باربری با نهایت سرعت لازم تمام امور جابجایی شما را انجام خواهند داد. افزایش سرعت علاوه بر افزایش روند کار شما موجب کاهش هزینه‌های نهایی در تعرفه باربری نیز خواهد شد.

افزایش سرعت در باربری لازمه برخی نکات و اصول است که در زیر به آنها اشاره شده است:

 • مهمترین و مؤثرترین امر بسته بندی صحیح و اصولی است. با بسته بندی صحیح در زمان جابجایی سرعت کارهای شما به طور چشم گیری افزایش خواهد یافت. چه بسا بسته بندی که به صورت غیر اصولی و نامنظم انجام بگیرد علاوه بر صدمه به وسایل شما سبب کاهش روند کار کارگران باربری خواهد شد.
 • برخورداری و استفاده از نیروهای آموزش دیده در تمامی زمینه‌های باربری
 • استفاده از ماشینهای حمل بار مجهز و سالم برای جابجایی
 • استفاده از رانندگان حرفه‌ای و باتجربه
 • انتخاب زمان مناسب برای جابجایی
 • و از همه مهمتر انتخاب باربری دریاچه است.

حمل و جابجایی وسایل سبک و سنگین آشپزخانه با کارگران حرفه ای در باربری دریاچه

 

ویژگی کارتن های بسته بندی در باربری دریاچه

یکی از مهمترن اصل در بسته بندی باربری دریاچه، استفاده از کارتنهای محکم و با مقاومت بالاست. کارتنهای مورد استفاده در در باربری دریاچه دارای ضخامتهای مختلف برای بسته بندی وسایل مختلف و همچنین در اندازه و ابعادهای متفاوتی هستند و شما می‌توانید به راحتی برای ریزترین اقلام تا وسایل سنگین و پرحجم نیز استفاده کنید.

علاوه بر کارتنهای بسته بندی وسایل یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد در کارتنهای دریاچه وجود کارتنهای رگال دار برای بسته بندی لباسهای شماست. کارتنهای رگال دار با ظرفیت و مقاومت بالایی که دارند علاوه بر محافظت از لباسهای شما در طول اثاث کشی از کثیف شدن آنها نیز جلوگیری می‌کنند.

با سابقه ترین باربری در محدوده دریاچه چیتگر تهران

 

نیروی متخصص در باربری دریاچه

تیم حرفه‌ای باربری دریاچه به طور کامل از افراد زبده و متخصص تشکیل شده است که تمامی آنها دارای سابقه کار در باربری بوده و پس از پذیرش در باربری دریاچه آموزشهای لازم در تمامی امور جابجایی از بسته بندی گرفته تا حمل و تخلیه بار تا چیدمان آنها در مقصد را گذرانده‌اند و با تخصص کامل در حرفه خود وسایل و اثاثیه شما را جابجا خواهند کرد.

علاوه بر تمامی این موارد تیم باربری دریاچه دارای افرادی خوش اخلاق و صبور هستند که دلسوزانه و صادقانه خدمات خود را ارائه خواهند داد.

با کیفیت ترین باربری در محدوده دریاچه چیتگر تهران

 

از باربری دریاچه مشاوره رایگان دریافت کنید!

افرادی که می‌خواهند برای بار اول اقدام به جابجایی کنند و یا تجربه کافی در این امور را نداشته و در دفعات قبل دچار مشکلاتی در طول پروسه جابجایی شده‌اند، توصیه می‌شود که از مشاوره رایگان باربری دریاچه استفاده کنند. شما در هر صورتی که بخواهید با باربری دریاچه قرار داد ببندید و یا خودتان مراحل باربری را انجام دهید باز می‌توانید از اطلاعات و تجربیات باربری دریاچه بهره‌مند شوید.

مشاوران و کارشناسان خبره و باتجربه در باربری دریاچه اطلاعات کاملی از چگونگی تمام مراحل جابجایی، تعیین روز و زمان مناسب برای جابجایی و هر آنچه که برای یک جابجایی بدون دغدغه نیاز خواهید داشت را راهنمایی می‌کنند.

مشاوره در خصوص جابجایی اثاثیه منزل به صورت کاملاً رایگان و توسط افراد با تجربه در باربری دریاچه

 

بیمه نامه باربری در باربری دریاچه

از آنجا که شرکت باربری دریاچه دارای پرسنلی متخصص و کاربلد هستند تمامی مراحل باربری شما را با دقت و امنیت کامل به مقصد خواهند رساند، اما از طرفی شرکت باربری دریاچه برای تضمین و اطمینان خاطر بیشتر در شما، تمامی بار و اثاثیه شما را در طول تمام مراحل پروسه جابجایی بیمه خواهند کرد تا در صورت احتمال آسیب و یا خطرات طبیعی مانند تصادف تمامی خسارتهای وارد شده را برای شما به طور کامل جبران کنند.

بیمه باربری دریاچه از اولین دقیقه شروع باربری تا پایان کار تمامی اسباب و اثاثیه شما را تحت پوشش خود قرار خواهند داد.

بیمه باربری دریاچه از اولین دقیقه شروع باربری تا پایان کار تمامی اسباب و اثاثیه شما را تحت پوشش خود قرار خواهند داد.

 

تعرفه جابجایی در باربری دریاچه

هزینه باربری جزو اولین سؤالاتی است که بعد از چگوگی خدامت باربری از باربری مورد نظر پرسیده خواهد شد. باربری دریاچه نسبت به خدمات بی نظیر و کاملی که ارائه می‌دهد دارای تعرفه و قیمتهای بسیار مناسبی است. تمامی هزینه و تعرفه‌های موجود در این باربری زیر نظر اتحادیه باربری تهران اعلام می‌شود و هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد. در نتیجه باید اعلام کنیم که با انتخاب باربری دریاچه صحیح‌ترین گزینه را انتخاب کرده‌اید.

البته باید ذکر این نکته فراموش نشود که قیمت و تعرفه باربری بنابر شرایط شما نیز تعیین خواهد شد، به همین دلیل قیمت نهایی شما ممکن است با خانواده دیگری کاملاً متفاوت باشد.

از جمله عوامل مؤثری که می‌توانند بر روی هزینه نهایی شما تأثیر داشته باشند، می‎توان به میزان حجم بار شما، بسته بندی، میزان تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی، تعداد کارگران مورد نیاز، تعداد طبقات و پله‌ها در مقصد و مبدأ، نوع و تعداد ماشینهای مورد نیاز برای حمل بار، فاصله مبدأ تا مقصد، تعداد دفعات سرویس دهی، مزان زمان سپری شده و … اشاره کرد.

حمل وسایل سنگین

شرکت باربری دریاچه تمامی وسایل سنگین و بزرگی چون گاوصندوق، میزهای بزرگ، بوفه، آینه و شیشه‌های بزرگ، یخچال ساید بای ساید و … را برای شما با رعایت نکات ایمنی و ضمانت سالم رسیدن آن به مقصد را تضمین خواهند کرد.

رانندگان مجرب

شرکت باربری دریاچه با استفاده از رانندگان ماهر و با تجربه وسایل شما را راهی جاده‌ها خواهند کرد. همچنین این افراد آشنایی کامل به تمامی راه‌های فرعی و اصلی را دارند و مناسبترین راه را انتخاب می‌کنند.

باربری با سابقه

شرکت باربری دریاچه با سالها تجربه کاری و ارائه خدمات خود در شهر تهران توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را به دست آورد. و همواره تلاش بر ارائه خدماتی باکیفیت و بی نظیر را برای شما همشهریان گرامی دارد.

24 ساعت 7 روز هفته باربری دریاچه آماده ارائه خدمات

 

سؤالات متداول

 1. در باربری دریاچه بسته بندی و حمل بار هم آیا انجام می‌دهید؟

بله، خدمات بسته بندی وسایل منزل نیز توسط شرکت حمل و نقل و باربری دریاچه نیز انجام می‌شود برای دریافت نمونه‌های بسته‌بندی می‌توانید به صفحه بسته بندی وسایل منزل مراجعه کنید تا نمونه کارها را ببینید.

 1. در صورت نیاز آیا پرسنل بدون کامیون هم ارسال می‌کنید؟

بله، در صورت عدم نیاز به کامیون و یا نیسان می‌توانید کارگر خالی را نیز از شرکت باربری و اتوبار دریاچه سفارش دهید.

 1. خدمات اتوبار و باربری دریاچه به چه صورتی است؟

اگر برای اثاث کشی نیازمند خدمات اتوبار هستید این شرکت آماده است به صورت فعال با سالها سابقه درخشان در امر اثاث کشی بهترین سرویس دهی حمل بار را برای شما به عمل خواهد آورد و ارائه این خدمات در طول تمام روزهای هفته به صورت شبانه روزی خواهد بود.

24 ساعت 7 روز هفته باربری دریاچه آماده ارائه خدمات به کل تهران

 

در هر جای تهران هستید با ما تماس بگیرید:

باربری چیذر

باربری دزاشیب

باربری شهران

باربری ستاری

باربری جوادیه

باربری دامپزشکی

باربری حصارک

باربری سعد آباد

باربری فرشته

باربری سعدی

باربری لویزان

باربری شهرک اکباتان

باربری صادقیه

باربری نیاوران

باربری سهروردی

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *