بسته بندی عالی و سریعترین حمل اثاثیه منزل در تهران با باربری شهرزیبا

باربری دزاشیب

فهرست مطالب

باربری دزاشیب متخصص در امر اسباب کشی و بسته بندی وسایل و حمل اثاثیه منزل در محدوده دزاشیب تهران است. این شرکت اسباب کشی با تخصصی که در زمینه حمل و نقل و باربری دارد خود را مفتخر می‌داند که شما را برای یک اسباب کشی بی دردسر به صورت کاملاً حرفه‌ای همراهی کند. خدمات این شرکت به صورتی است که کلیه قیمتهای باربری در منطقه دزاشیب زیر نظر اتحادیه باربری استان تهران اراده می‌شود.

خاطره به یاد ماندنی با باربری دزاشیب اتفاق می افتد

ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به سبکی درست و شیوه‌ای نوین انجام می‌شود در هر مرحله از اسباب کشی این شرکت شما را همراهی کرده و خدمات تخصصی خود را به شما ارائه می‌دهد. این مؤسسه باربری به روشی درست و حرفه‌ای در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده دزاشیب است که از خدمات حرفه‌ای این مؤسسه می‌توان انجام امور مشاوره در کلیه مراحل اسباب کشی را نام برد.

باربری مطمئن، با سابقه، سریع و ارزان در محدوده دزاشیب تهران

باربری دزاشیب با بهبود هر چه بهتر سرویس دهی خود در خدمت شما خواهد بود تا یک اسباب کشی حرفه‌ای و بدون مشکلی را برای شما به وجود بیاورد و خدمات خود را به شما ارائه بدهد. این شرکت اتوبار با سالها سابقه درخشان در زمینه اثاث کشی در خدمت شما خواهد بود.

باربری دزاشیب با انواع کامیون مسقف در حمل و جابجایی اثاثیه منزل شما در کل تهران

 

 

اثاث کشی و سختی‌های آن

مستأجران این نکته را خوب درک می‌کنند که اثاث کشی منزل می‌تواند چقدر استرس آور باشد و چقدر این استرس می‌تواند روی روحیه هر انسانی تاثیر گذار باشد. استرس بنگاه و اجاره خانه جدید و اضافه شدن کرایه ها و پول پیش می‌تواند ذهن هر کسی که باید اسباب کشی کند را به خود درگیر کند. اما اثاث کشی و معضلات آن نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که می‌تواند خاطره‌ای بد را در ذهن شما به جای بگزارد.

تیم باربری دزاشیب این نوید را به شما می‌دهند که در باربری دزاشیب توانسته‌اند با پرسنل و نیروی کاری حرفه‌ای و با مدیریتی قوی در این چند سال اخیر بهترین خدمات را به مشتریان خود در محدوده دزاشیب تهران ارائه دهند. اتوبار و باربری دزاشیب با داشتن نیرویی حرفه‌ای و زبده و کاربلد آماده‌اند تا خاطره شیرین را از یک اسباب کشی برای شما جای بگذارند.

بسته بندی کل اثاث و انواع ماشین در ارائه خدمات 24 ساعته اسباب کشی در باربری دزاشیب تهران

 

رانندگان باربری دزاشیب

رانندگان باربری و اتوبار دزاشیب جزو بهترین رانندگان پایه یک در رانندگی هستند که تمامی مسیرها و راه‌ها را به خوبی می‌دانند. همچنین از وظایف راننده چیدن اثاثیه در کامیون و خالی کردن بار در مقصد نیز است. رانندگان باربری دزاشیب بیسار وظیفه شناس و وقت شناس هستند که در وقت تعیین شده مشتری برای حمل و نقل درب منزل مشتری آماده‌ی بارگیری هستند.

آنها قبل از حرکت به مدیر شرکت مراجعه می‌کنند و مهر و تایید فاکتور و نرخ تعیین شده را در فاکتور قید می‌کند، و راننده آن را به مشتری تحویل می‌دهد. رانندگان اتوبار و باربری دزاشیب از فرهنگ و شخصیت بالایی برخورداراند و طرز رفتار درستی با مشتری دارند یعنی راننده باربری و اتوبار دزاشیب چشمه‌ی مدیر شرکت محسوب می‌شود.

باربری دزاشیب همیشه در دسترس با تجهیزات کامل در کل تهران

 

امکان حمل اثاثیه با وانت بار و نیسان بار در باربری دزاشیب

باربری دزاشیب مجهز به ماشینهای حمل بار مختلفی از جمله وانت بار و نیسان بار هستند، در صورت تمایل می‌توانید از ماشینهای حمل بار کوچکتر استفاده کنید. در مواقعی که فکر می‌کنید میزان وسایل و اثاثیه‌ای که قرار است جابجا کنید کم است و یا حجم و وزن زیادی ندارد می‌توانید از سرویس وانت تلفنی دزاشیب و یا نیسان بار استفاده کنید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای حمل و جابجایی وسایلی مانند گاو صندوق، بوفه، یخچال فریزر و…… که می‌توانید با وانت آن را حمل کنید لازم نیست که از خودروها و ماشینهای حمل بار بزرگ استفاده کنید، پس بهتر است که برای کاهش در هزینه‌های باربری هم که شده است از خودروهای حمل بار کوچک در باربری دزاشیب استفاده کنید.

باربری دزاشیب با کارگران حرفه ای، با اخلاق و بدون انعام آماده ارائه خدمات شبانه روزی اسباب کشی در کل تهران

 

 اهمیت بسته بندی درست در باربری دزاشیب

همان طور که گفته شد بسته بندی وسایل منزل باعث کاهش چشم گیر خسارات می‌شود و انجام بسته ‌بندی نیز یک حرفه محسوب می‌شود. شاید شما بتوانید وسایل کوچک را به هر روشی که شده بسته ‌بندی کنید اما وسایل بزرگ مثل صندلی، یخچال، مبلها و … برای بسته بندی شدن نیاز به مهارت دارند البته بسته بندی وسایل کوچک شاید آسان باشد اما مهم بسته بندی درست این وسایل است تا در نهایت منجر به آسیب دیدن آنها نشود.

بسته بندی وسایل بزرگ علاوه بر مهارت به امکانات و ابزار خاصی نیاز دارد که این ابزار در اختیار همگان نیست.

حرفه ایی بودن، حرفه ماست

 

انواع ماشینهای باربری در دزاشیب

در باربری دزاشیب انواع خودروهای به روز و مناسب جهت باربری و حمل و نقل موجود است مثل انواع کامیونهای سقف دار یا بدون سقف، تریلی‌های کفی یا لبه‌دار، ده چرخ جفت یا تک، وانتها، نیسان بارها و… البته استفاده از این ماشینها بر اساس وسایل شما توسط کارشناسان باربری دزاشیب تعیین می‌‌شود و ممکن است برای خدمت رسانی به شما یک یا دو خودروی کوچکتر مثل وانت و یا یک خودروی بزرگتر مثل کامیون مورد استفاده قرار بگیرد،

در نتیجه نیازی نیست برای حجم کمی از و سایل هزینه‌‌های گزاف و زیادی را پرداخت کنید چون بسیار دیده شده است که افراد برای یک یا چند وسیله که در وانت جا داده می‌شوند به دلایل مختلف مجبور به استفاده از کامیونها می‌شوند و در نهایت مجبور به پرداخت هزینه بیهوده‌ای خواهند شد.

باربری دزاشیب با انواع کامیونت مسقف و با به روزترین تجهیزات آماده ارائه خدمات اثاث کشی و حمل بار در کل مناطق تهران

 

نظم و ترتیب در باربری دزاشیب

یکی از مؤلفه‌‌های مهم در اسباب کشی نظم و ترتیب و سرعت کار است، در انجام مراحل مختلف اسباب کشی منزل مثل بسته بندی، انتقال به خودرو و سپس چیدن آن در مکان مورد نظر باید بر اساس نظم و ترتیب خاص انجام بپذیرند ولی این نظم نباید سرعت کار را کاهش بدهد زیرا سرعت هم از جمله مواردی است که مشتری به آن توجه ویژه‌ای دارد و این یک ویژگی است که باربری دزاشیب را از بسیاری از اتو بارهای دیگر متمایز کرده

چون نیروهای مجرب و دوره دیده این اتوبار علاوه بر انجام کارها به صورت منظم و دقیق سرعت بالایی نیز دارند که می ‌توانند اسباب کشی شما را در زمان کم ولی با دقت بسیار بالا انجام دهند لذا اتو بار و باربری دزاشیب تمام ویژگی‌های یک اتوبار خوب را برای شما مهیا می‌کند و اطمینان خاطر بزرگی به شما برای انتخاب خود می‌دهد.

باربری دزاشیب همیشه در دسترس با کادری مجرب و قیمت عالی

 

ویژگی کارگران دزاشیب

باربران (کارگران) باربری و اتوبار دزاشیب دارای کارگرانی خلاق و خوش اخلاق است که در حمل و نقل و جابجایی اثاث حرفه‌ی بالایی دارند. کارگرانی منظم و وقت شناس اند که عفت کلام دارند و بسیار متشخص و خوش برخورد هستند با مشتریان عزیز به آرامی تمام صحبت می‌کنند. خشونت در ذات کارگران باربری و اتوبار دزاشیب نیست کارگرانی که در حمل انواع اثاثیه منزل مهارت دارند و بدون هیچ مشکلی اثاث و کالا یا محموله را جابجا می‌کنند و از مسیری به مسیر دیگر حمل می‌کنند.

کارگرانی حرف گوش کن، تند و زیرک، سریع وچابک قوی و نیرمند در جابجایی حمل گاو صندوق، پیانو، تردمیل، بوفه، ساید و… در کمترین وقت کارگران باربری دزاشیب با فرم لباسهای ایمن به خانه شما مشتریان می‌آیند. کارگران همه ایرانی بوده و چندین سال در شرکت باربری واتوبار دزاشیب کار کرده و مورد اعتماد و اطمینان شرکت باربری دزاشیب هستند.

همچنین ارسال کارگر خالی وکارگر با کامیون نیز از خدمات این باربری محسوب می‌شود.کارگران نمونه باربری و اتوبار دزاشیب در طی سابقه کاری باربری و اتوبار دزاشیب توانسته شرکت را به بهترین شرکت با کرگران و باربران نمونه تعیین کنند و نام شرکت باربری دزاشیب را برسر زبانها اندازد و مشتریان زیادی را به خود جلب کنند.

باربری دزاشیب با سابقه کهن و 24 ساعته در 7 روز هفته خدمات با کیفیت و قانونی انجام میدهد

 

چیدمان خانه توسط نیروهای باربری دزاشیب

پس از این که وسایل مورد نظر شما توسط نیرو های حوزه اتوبار تهران به بهترین شکل ممکن بسته بندی و به ماشین حمل بار منتقل شدند به مکان مورد نظر شما برده می‌‌شوند و کار باربری دزاشیب در همین جا به پایان نمی‌‌رسد و این فراد متخصص برای منتقل کردن این وسایل به داخل خانه و چیدن آنها نیز شما را همراهی می‌کنند.

یکی از مشکلات اسباب کشی توسط خود افراد این است که پس از بسته ‌بندی و منتقل کردن آنها دیگر نیرو و توانی برای چیدن آنها باقی نخواهند ماند و این باعث خواهد شد که هر چند مکان جدید شما زیباتر از مکان قبلی باشد اما چیدن نامرتب و غیر اصولی وسایل زیبایی حداکثری را به شما ندهد و در نهایت از جا به جا شدن پشیمان بشوید ولی افراد متخصص اتوبار تهران در این زمینه تخصص و تجربه کافی دارند

و واگذار کردن این کار به این افراد نتیجه خروجی مناسب و مشتری پسندی خواهد داشت البته ممکن است شما خواسته باشید که چیدمان وسایل خانه بر اساس سلیقه شخصی خود شما باشد در این صورت می‌‌توانید از نیروهای باربری دزاشیب درخواست کنید تا وسایل را در مکان دل خواه شما قرار دهند تا خانه‌ای بر اساس سلیقه خود چیده باشید و بعد از انجام کار از کرده خود پشیمان نباشد.

این مرحله نیز آخرین مرحله اسباب کشی است که در آن افراد متخصص اتوبار شما را همراهی می‌‌کنند.

باربری دزاشیب نازل ترین قیمت در کل مناطق تهران با کامیونت های مسقف و امکان ارسال بار و اثاثیه به سراسر کشور

 

بسته بندی اثاثیه و تجهیزات آن در باربری دزاشیب

در صورتی که شما بخواهید نیروهای باربری دزاشیب در مرحله اول اثاث کشی کار بسته بندی را برای شما انجام می‌دهند این کار در صورتی انجام می‌شود که قبلاً با باربری دزاشیب هماهنگی‌های لازم را انجام داده باشید و درخواست خدمات بسته بندی را کرده باشید. این خدمات توسط پرسنلی حرفه‌ای انجام می‌شود که کار بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را به صورت حرفه‌ای و هماهنگ برایتان انجام خواهند داد.

این افراد در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل شما متخصص هستند و کار بسته بندی را با وسایلی که شرکت باربری و حمل و نقل دزاشیب برای شما ارسال می‌کند بسته بندی خواهند کرد. کار بسته بندی وسایل منزل یکی از مراحل اولیه اسباب کشی است و در این راستا تمامی مراحل اسباب کشی و بسته بندی را برای شما انجام خواهند داد تا به بهترین روال ممکن این خدمات برای شما به وجود بیاید.

شرکت باربری دزاشیب با تجربه کافی در این امر می‌داند که به چه صورتی خدمات بست بندی را برای شما به وجود بیاورد و در همین راستا تجربه کافی را در این امر دارد. وسایلی که برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال می شود می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • کارتن های سه لایه و پنج لایه برای بسته بندی هر چه بهتر وسایل منزل شما
  • کارتن های رگال دار که توسط باربری دزاشیب برای شما ارسال می‌شود و برای پک کردن لباسها مناسب هستند.
  • ضربه گیرهای حبابدار برای بسته بندی کردن سایر وسایل منزل
  • چسپهای میکرون بالا
  • سلفونهای ۵۰۰ و ۶۰۰ متری برای پک کردن سایر وسایل منزل شما
  • ساک زیپ دار مخصوص بسته بندی

در صورتی که خودتان می‌خواهید کار بسته بندی را انجام بدهید می‌توانید این وسایل را از شرکت حمل و نقل دزاشیب خرید کرده تا وسایل برای شما ارسال بشوند‌، کار بسته بندی یک کاری است که باید با برنامه ریزی دقیق صورت بگیرد.

قبل از خدمات بسته بندی و جابجایی از باربری دزاشیب مشاوره بگیرید

 

 

کارتن های اسباب کشی

 برای اسباب کشی نیاز به کارتنها و جعبه‌های زیادی دارید تا وسایل را بسته بندی کنید و تأمین این جعبه‌ها علاوه بر هزینه زمان زیادی نیز از شما خواهد گرفت اما این مشکل هم با بهره گرفتن از باربری دزاشیب رفع می‌شود به صورت کلی زمانی که شما درخواست استفاده از اتوبار و باربری دزاشیب را می‌دهید

با حضور نیروهای این حرفه در مکان مورد نظر شما نیازی نیست خودتان کاری انجام دهید و می ‌توانید فقط نظاره‌ گر کار آن ها باشید و دیگر دغدغه کمر درد و دیگر دردهای ناشی از بلند کردن وسایل سنگین را نخواهید داشت.

با باربری دزاشیب بدون دغدغه اسباب کشی کنید

 

دلایل استفاده از باربری برای اثاث کشی

اگر شما هم از خسارات اسباب کشی به تنگنا آمده‌اید می توانید از اتو بار تهران استفاده کنید قطعاً در اولین دفعه که شما اقدام به اسباب کشی می‌کنید صدمات وارد شده به وسایل بیشتر هستند و هر چه این کار را بیشتر انجام دهید این خسارات کاهش پیدا می ‌کنند و این تأثیر کسب تجربه و مهارت است.

لذا افراد متخصص حوزه اتو بار به دلیل انجام مکرر این کار تجربه فراوانی دارند اما اگر خواسته باشید خود شما اسباب کشی را به عهده بگیرید علاوه بر زمان زیادی که باید صرف این کار کنید باید از عده‌‌ای دیگر نیز کمک بگیرید و هر چقدر که مراحل مختلف این کار را به درستی انجام دهید نخواهید توانست صدمات ناشی از تکان خوردن ماشین حمل بار را کاهش دهید.

باربری دزاشیب با کامیونت های مسقف و امکان ارسال بار و اثاثیه به سراسر کشور

 

بیمه وسایل شما توسط باربری دزاشیب

افرادی که در شرکت باربری دزاشیب مشغول به کار هستند دوره‌هایی را برای کار خود دیده‌اند و این موضوع خیال مشتریان را برای سپردن کار به دست آنها راحت می‌کند و خدماتی که توسط باربری دزاشیب انجام می‌پذیرد دارای بیمه باربری است.

لذا آسوده خاطر برای اسباب کشی‌های خود از این باربری بهره ببرید، این اتوبار معروف و مشهور تاکنون هزاران درخواست از مشتریان داشته که آنها را به درستی انجام داده است و رضایت اکثر مشتریان را جلب کرده است.

علاوه بر بیمه باربری وسایل حمل و نقل موجود در اتوبار و باربری دزاشیب دارای بیمه حمل و نقل عمومی هستند و در صورت وجود هرگونه مشکل می ‌توان از امکانات  وخدمات مختلف این بیمه ‌ها بهره کافی را برد.

بسته بندی های عالی، شیک و مطمئن اثاثیه منزل در باربری دزاشیب تهران با کارگران حرفه ای و متخصص

 

چه زمانی می‌توان از باربری برای جابجایی استفاده کرد؟

شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که در چه زمانی می‌توانید به سراغ استفاده از باربری دزاشیب بروید در پاسخ باید گفت در هر مرحله‌‌ای از جابجایی و اثاث کشی، شما می‌‌توانید با تماس با شماره تلفن اتو بار از خدمات متفاوت و گسترده آن بهره مند شوید، عده‌ای ابتدا گمان می‌‌کنند که اسباب کشی کردن کار راحتی است لذا شروع به انجام این کار می‌کنند اما با انجام برخی از کارهای مربوط به اسباب کشی به سختی این کار پی می‌‌برند،

از طرفی گمان می‌‌کنند چون این کار را شروع کرده‌اند دیگر نمی‌‌توانند آن را به کسی واگذار کنند و خود را مجبور به ادامه دادن آن کار می‌دانند اما این افراد بهتر است بدانند که در هر مرحله از اسباب کشی که باشند می‌‌توانند به اتو بار و باربری دزاشیب مراجعه کرده و ادامه کار را به آنها واگذار کنند.

بسته بندی های متنوع، شیک و مطمئن اثاثیه منزل در باربری دزاشیب تهران

 

دزاشیب، ارزان‌ترین باربری در تهران

تعرفه‌های باربری دزاشیب کاملاً قانونی و طبق تعرفه‌های اعلام‌شده از اتحادیه شرکتهای باربری است و البته با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، تخفیفات ویژه‌ای برای رضایت و رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

باربری سریع، ایمن، مطمئن

اثاث‌کشی ایمن، راحت و مطمئن را با باربری دزاشیب تجربه کنید. باربری دزاشیب، تعهد خدمات دارد که اثاثیه منزل، ادارات و شرکتهای خصوصی و دولتی را سالم و بدون هیچ مشکلی به مشتریان تحویل دهد.

حمل و نقل بار درون شهری و برون شهری با دزاشیب

شرکت باربری دزاشیب جابجایی اثاثیه و حمل بار را به مناطق داخل شهری محدود نکرده است؛ بلکه خدمات باربری را برای شهرستانهای اطراف و مناطق برون شهری نیز ارائه می‌دهد.

باربری دزاشیب 24 ساعته 7 روز هفته

 

سؤالات متداول

  1. باربری دزاشیب دارای مجوز رسمی است؟

بله شرکت باربری دزاشیب خدمات اثاث کشی را زیر نظر اتحادیه انجام می‌دهد.

  1. اتوبار دزاشیب شبانه روزی است؟

بله خدمات شرکت باربری دزاشیب به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در تعطیلات خدمت همشهریان عزیز اراده می‌گردد.

  1. در باربری دزاشیب به شهرستان نیز بار حمل می‌کنید؟

بله، ما اثاثیه منزل را به صورت تخصصی همراه با بسته بندی به شهرستان مورد نظرتان منتقل می‌کنیم.

  1. آیا در باربری دزاشیب کارگر خالی برای جابجایی هم دارید؟

بله، اگر فقط نیاز به پرسنل بدون کامیون دارید شرکت اتوبار دزاشیب این خدمات را برایتان انجام خواهند داد و برای شما پرسنل را اعزام خواهد کرد.

24 ساعت 7 روز هفته باربری دزاشیب آماده ارائه خدمات به کل تهران

 

ارائه خدمات بسته بندی در کل تهران:

باربری شهران

باربری ستاری

باربری جوادیه

باربری دامپزشکی

باربری حصارک

باربری سعد آباد

باربری فرشته

باربری سعدی

باربری لویزان

باربری شهرک اکباتان

باربری صادقیه

باربری نیاوران

باربری سهروردی

باربری طرشت

باربری هروی

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *