باربری رسالت

باربری رسالت

فهرست مطالب

شرکت اتوبار و باربری رسالت شامل مناطق اطراف میدان رسالت تهران است. به این صورت که همشهریان گرامی که قصد بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یا شرکت، اسباب کشی، جابجایی و حمل بار در محدوده رسالت تهران را دارند، می‌توانند از خدمات آنها در این بخش از تهران بهره‌مند شوند. همانطور که می‌دانید تیم حرفه‌ای باربری رسالت در طول سالهای گذشته در اغلب نقاط تهران مشغول سرویس دهی و خدمت به همشهریان عزیز بوده اند.

میدان رسالت یکی از مهمترین میدانهای شرق تهران است. البته یکی از مهمترین بزرگراه‌های تهران به نام بزرگراه رسالت نیز از این میدان عبور می‌کند. از آنجایی که بزرگراه رسالت یکی از بزرگراه‌های پر تردد شرق تهران است، در واقع یکی از مهمترین مسیرهای باربری و حمل بار در تهران نیز محسوب می‌شود.

باربری رسالت

 

به خصوص اینکه با افتتاح تونل رسالت چند سال پیش، بزرگراه رسالت از طریق تونل به بزرگراه حکیم متصل شد. این امر سبب شده که امروزه با توجه به طول دوازده کیلومتری بزرگراه رسالت تهران، این مسیر تبدیل به یکی از پر رفت و آمدترین بزرگراه‌ها جهت باربری و جابجایی شود. البته علاوه بر این بزرگراه رسالت مناطق زیادی را به یکدیگر متصل می‌کند.

در تمامی این مسیرها تیم باربری رسالت به ارائه سرویسهای باربری و اسباب کشی به مشتریان و همشهریان گرامی مشغول بوده و خواهند بود و در واقع کلیه مسیرهای فوق تحت پوشش خدمات باربری رسالت در تهران قرار دارد.

باربری ارزان در رسالت

 

چه افرادی می‌توانند باربری رسالت را انتخاب کنند!

حال با این تفاصیل چنانچه شما هم قصد اسباب کشی و باربری در محدوده رسالت تهران را دارید و هر یک از شرایط زیر را دارید می‌توانید با تماس با شماره‌های این شرکت جابجایی خود را انجام دهید:

دارای منزل شخصی (و یا رهن و اجاره‌ای) هستید و قصد اسباب کشی از رسالت به بخشهای دیگر این منطقه و یا نواحی دیگر تهران را دارید.

دارای شرکت یا مؤسسه در منطقه رسالت تهران هستید و قصد انتقال و جابجایی آن را دارید.

مدیر و یا مسئول مؤسسه، سازمان، ارگان خصوصی، نیمه خصوصی و یا دولتی هستید و باید مکان آن جابجا شود.

مالک یک واحد تجاری، اداری، فروشگاه، باشگاه ورزشی، گالری هنری یا فرهنگی در محدوده رسالت هستید و قصد دارید که اقدام به جابجایی لوازم و وسایل آن به مکان دیگری کنید.

بسته بندی حرفه ای در باربری رسالت

 

قصد حمل بار به شهرستان از رسالت تهران را دارید.

در اسن صورت می‌توانید با کارشناسان باربری رسالت جهت رزرو خدمات بسته بندی، حمل و نقل بار و اسباب و اثاثیه تماس بگیرید. بسته بندی حرفه‌ای و تخصصی وسایل و لوازم و همچنین اثاث کشی در رسالت تخصص این تیم است. اگر به دنبال بهترین باربری برای صفر تا صد جابجایی در تهران هستید، تردید نکنید که چاره شما شرکت خدمات اسباب کشی و باربری رسالت است.

باربری رسالت کل نقاط ایران

 

تعهد رسالت به مشتریان خود

شرکت باربری رسالت به عنوان یک شرکت باربری در شهر بزرگ تهران، دلسوزانه به مشتریان خود توجه می‌کنند و برای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان با روشهای تماماً اصولی تلاش می‌کنند. همچنین برای بسته بندی از لوازم بسیار با کیفیت استفاده می‌نمایند.

برای راحتی شما عزیزان در باربری، فروش آنلاین لوازم بسته بندی را در قسمت فروشگاهی سایت باربری رسالت نیز راه اندازی شده است. ساختار این شرکت و استراتژی آن به این گونه است که همواره در مراحل کار از شروع تا پایان شفافیت و پاسخگویی به مشتریان را رعایت می‌نمایند.

باربری ارزان در تهران

 

نحوه سرویس دهی باربری رسالت

تیم باربری رسالت به جای شما اسباب کشی می‌کنند. با سپردن جابجایی خود به باربری رسالت باربری خود را آسان، بدون استرس و مطابق با برنامه ریزیتان انجام دهید. آنها برای شما اثاث کشی دقیق می‌کنند به گونه‌ای که به خاطره‌ای زیبا برایتان تبدیل شود. شرکت باربری رسالت برای ارائه خدمات باکیفیت و استثنائی همچنین پرسنل آموزش دیده در مناطق مختلف تهران شناخته شده است.

باربری رسالت با پیشنهادهای خود و ارائه راه حلهای کاربردی در طی مراحل باربری و اثاث کشی منزلتان این امر را برای شما آسان می‌کنند. همچنین به شما در از میان برداشتن موانعی که احتمالاً در طول حرکت از آپارتمان قدیمی به آدرس جدیدتان خواهید داشت، کمک می‌کنند.

باربری شرق تهران

 

هدف باربری رسالت از خدمت رسانی به شما

هدف تیم مجرب رسالت در مؤسسه باربری رسالت ارائه پر کیفیتترین و بهترین خدمات در حوزه باربری است تا بتوانند بهترین خدمات را با به صرفه‌ترین و کمترین هزینه را برای شما انجام دهند. باربری و اسباب کشی جزء مواردی حساس و پر دردسر است که می‌تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد و یا برای بعضی از کسانی که اسباب کشی می‌کنند تجربه‌ای سخت و برای بعضی‌ها خاطره انگیر باشد.

خاطره انگیز بودن یک اسباب کشی نیازمند تخصص و یک برنامه ریزی دقیق است که باربری رسالت با ایجاد یک برنامه ریزی دقیق برای انجام صفر تا صد کار این کار را برای شما انجام می‌دهد و آماده است بهترین خدمات باربری در سطح استان تهران را برای شما به وجود بیاورد. اگر قصد دارید یک اثاث کشی بدون مشکل را تجربه کنید فقط با یک تماس با شرکت باربری رسالت شما را یاری می‌کنند تا سرویس دهی اثاث کشی را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

حمل بار در شرق تهران

 

رانندگان و نیروهای باربری رسالت

شرکت اتوبار و باربری رسالت با سالها سابقه در کنار شما ساکنین استان تهران به منظور ارائه خدمات هر چه بهینه و عالی‌تر و حمل بار به تمامی شهرستان‌های کشور آماده است به صورت شبانه روزی و ارسال نیرویی حرفه‌ای به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات خود در تمامی مناطق استان تهران خدمات صفر تا صد خود را به شما ارائه دهد.

پرسنل و افرادی که در مؤسسه باربری رسالت مشغول به کار هستند افرادی خوش اخلاق و خوش برخورد هستند و جهت اسباب کشی و حمل بار به شهر و شهرستان دوره دیده هستند و طرز برخورد با مشتری و اصول مشتری مداری را می‌دانند. همچنین راننده‌هایی که در این مؤسسه باربری کار می‌کنند دارای گواهینامه مخصوص ماشینهایی که در اختیارشان قرار گرفته‌اند هستند.

این افراد مسئولیت چیدمان وسایل منزل را در داخل کامیونها بر عهده می‌گیرند و به عبارتی ضامن بار شما خواهند شد. این افراد بر روی تمامی مناطق استان تهران مسلط بوده و با تمامی خیابانها آشنایی کامل را دارند، همین امر باعث شده که مؤسسه باربری رسالت به بهترین و بزرگترین باربری تهران تبدیل شود.

باربری رسالت

 

قیمت باربری رسالت

نرخ و تعرفه خدمات اسباب کشی و حمل بار در محدوده رسالت یکسان نیست و بسته به اینکه مشتریان محترم دارای چه شرایطی هستند، هزینه نهایی اسباب کشی آنها متفاوت خواهد بود. چند فاکتور و معیار مهم در زمینه تعیین قیمت باربری رسالت دخیل هستند از جمله:

 • مقدار وسایل و لوازم مشتریان که باید حمل شوند.
 • تعداد ماشینهای باربری مورد نیاز
 • مسافت بین مبداء (در رسالت) و مقصد (داخل منطقه، خارج از منطقه و یا شهرستان)
 • تعداد کارگران حمل بار مورد نیاز
 • طبیعتاً هر چه فاصله و مسافت بیشتر باشد، تعداد کارگران مورد نیاز شما، تعداد خودروهای باربری، و حجم وسایل شما بیشتر باشند، هزینه نهایی جابجایی و اثاث کشی در رسالت بیشتر خواهد بود. البته نرخهای پایه آنها همگی زیر نظر اتحادیه باربری تهران هستند.
 • در نهایت با اطمینان به شما اعلام می‌کنند که اگر قصد اثاث کشی و جابجایی بار در رسالت تهران را دارید و مایلید که از مزایای اسباب کشی با شرکتهای باربری تهران بهره مند شوید، به شرکت اتوبار رسالت اطمینان کنید.

باربری رسالت

 

 

اهمیت بسته بندی در باربری رسالت

بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد، اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه‌ای حرفه‌ای صورت بگیرد مطمناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدون هیچ مشکل و هیچ دردسری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید.

از این رو باربری رسالت آماده است خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام دهد تا خودتان مجبور نشوید کار بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام بدهید چون برای بسته بندی وسایل منزل باید تخصص کافی را داشته باشید تا به بهترین روش ممکن کار بسته بندی لوازم منزلتان را انجام دهید.

بسته بندی اصولی و دقیق اثاثیه و لوازم منزل می‌تواند کار اثاث کشی را آسان کرده و باعث شود که اسباب و اثاثیه منزل به راحتی و بدون شکستن به خانه جدید برسد اما عدم انجام بسته بندی به صورت حرفه‌ای می‌تواند عکس این مسئله را به وجود بیاورد و خساراتی را به وجود بیاورد که شاید از نظر معنوی قابل جبران نباشد.

بسته بندی عالی در باربری رسالت

 

اهمیت ارائه بیمه باربری در باربری رسالت

در عصر حاضر با افزایش شیوه‌های حمل و نقل و توسعه‌ی آن مطرح ترین بحث سالم رسیدن بار به مقصد است و با پیشرفته شدن این صنعت مشکلات آسیب رسیدن به بار و سالم نرسیدن آنها به کمترین میزان خود رسیده است. با تمامی این پیشرفت باز هم امکان به وجود آمدن مشکل صفر درصد نبوده و ممکن است کالا و بارها در هنگام جابجایی و حمل و نقل دچار حادثه شوند.

پس بارها و وسایل شما با توجه به اهمیتشان نیازمند بیمه شدن می باشند. به همین دلیل شرکت باربری رسالت نیز برای تأمین امنیت و جبران خسارتهای پیش آمده در طول راه و یا از طرف کارکنان باربری تمامی بار و اثاثیه شما را به صورت رایگان بیمه خواهد کرد. بیمه نامه صادر شده از طرف باربری رسالت از زمان شروع باربری تا پایان کار اعتبار خواهد داشت.

باربری رسالت تهران

 

مزایای خدمات باربری رسالت

اسباب کشی آسان و راحت تخصص این تیم است. شرکت باربری رسالت با اختیار داشتن بهترینها در اسباب کشی حاضر است نهایت تلاش خود را به کار گیرد تا حمل و انتقال اسباب و اثاثیه شما در محدوده رسالت به نقاط دیگر پایتخت و یا شهرستانها (حمل بار به شهرستان) را با بیشترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

باربری رسالت می‌خواهد شما همشهریان محترم مقیم منطقه رسالت تهران، بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌ای از عهده این کار یعنی اثاث کشی بر‌آیید و در پایان احساس آرامش کنید. به همین جهت می‌خواهیم که صادقانه مزایای خدمات حمل بار در رسالت تهران را به شما معرفی کنیم:

 • اعزام سریع السیر کارگران حمل بار و بهترین خودروهای باربری به محل شما
 • رعایت کلیه نکات بسته بندی لوازم خانگی و همچنین اصول بسته بندی لوازم شرکتی و اداری
 • به کارگیری نهایت دقت و رعایت استانداردهای لازم جهت بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و خدمات اتوبار رسالت
 • بسته بندی کاملاً اصولی و حرفه‌ای کلیه اسباب و لوازم خانگی، اداری، تجاری، فرهنگی، ورزشی و… جهت اسباب کشی
 • رعایت کلیه انتظارات و خواسته‌های مشتریان (به ویژه زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند، افراد سالمند و یا کسانی که دچار ناراحتی و یا بیماری هستند)
 • عدم وارد شدن آسیب و یا خسارت به وسایل شما
 • ارائه بهترین تعرفه‌ها و قیمت اتوبار در باربری رسالت
 • بهره مندی از بهترین لوازم بسته بندی از جمله کارتن بسته بندی چند لایه، استرچ رپ، بابل رپ، فوم، نایلون های مقاوم حبابدار و دستگاه های حرفه‌ای چسب زن
 • امکان ارائه کلیه خدمات باربری رسالت در کلیه مناطق اطراف میدان و بزرگراه رسالت
 • داشتن تجربه کافی و آشنایی کامل به نیازها و الزامات اثاث کشی و حمل بار در رسالت
 • بیمه باربری

باربری با سابقه در تهران

 

بسته بندی لباس

در باربری رسالت برای بسته بندی وسایل شما چند راهکار وجود دارد اولین مورد اگر می‌خواهید خودتان کار بسته بندی لباس را انجام دهید و می‌خواهید این لباسها برای مدتی در کمد و یا چمدان شما بماند می‌توانید از کیسه وکیوم بگ استفاده کنید. این کیسه‌ها پلاستیکی هستند و در ابعاد مختلف وجود دارند این کیسه‌های وکیوم بگ را می‌توانید از سپند بار تهیه کنید.

برای خرید وکیوم بگ اینجا کلیک کنید، اگر می‌خواهید اثاث کشی کنید می‌توانید از کارتن های رگال دار برای بسته بندی کردن لباسها استفاده کنید کارتنهای رگال دار تقریبا ۱۲ دست لباس در آن جای می‎گیرند و برای حمل لباسها می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. استفاده از این روشها هم توسط خودتان و هم توسط نیروهای باربری رسالت انجام خواهد گرفت.

بسته بندی فوق العاده در باربری تهران

 

بسته بندی ظروف چینی و شکستنی

برای بسته بندی ظروف بهتر است که هر ظرف را جدا از هم بسته بندی کنید می‌توانید برای بسته بندی از روزنامه و یا لباس و نایلونهای جبابدار استفاده کنید. در باربری رسالت برای بسته بندی ظروف هر ظرف را جدا از هم بسته بندی کرده و با دقت بسیار در داخل کارتنها قرار می‌گیرند تا بر روی هم دیگر نیفتند چون اگر بیفتند احتمال شکستن ظرف و ظروف زیاد می‌شود.

همچنین برای افزایش ایمنی ظروف در کف کارتنهای یک تکه ضربه گیر را قرار می‌دهند تا وقتی که جابجا می‌شوند این وسایل‌ها نشکنند. در زیر کارتنها نیز در مرحله اول کاملاً با چسپ محکم می‌شوند و زیر کارتن را با چسپهای نواری اگر نیاز است دو بار چسپ خواهند زد. برای راحتی چیدمان دوباره ظروف نیز بر روی کارتنها برچسپ مخصوص را قرار می‌دهند و روی آن نوشته می‌شود که مربوط به کجاست.

خدمات باربری رسالت تهران

 

تجهیزات بسته بندی

شرکت باربری و اتوبار رسالت برای بسته بندی وسایل منزل خدمات ویژه‌ای را انجام می‌دهد.

برای بسته بندی کردن وسایل منزل از ضربه گیرهای حبابدار، سلفون، چسپ، فوم، کارتن، وکیوم بگ، کارتنهای رگال دار و … استفاده می‌شود. بسته بندی اثاثیه منزل یکی از مهمترین کارهای اولیه اثاث کشی است و شرکت باربری رسالت با تجربه کافی این خدمات را به خوبی برای شما ساکنین استان تهران انجام می‌دهد همچنین خدمات ویژه‌ای را در این راستا به شما ارائه خواهند داد.

باربری سریع در تهران

 

قیمت گذاری شفاف و معقول

شاید شما توقع داشته باشید یک جدول قیمت ثابت در این قسمت مشاهده کنید. اما همانطور که می‌دانید شرایط هر سرویس می‌تواند با سرویس دیگر متفاوت باشد. مثلاً شما یک سرویس اسباب کشی از طبقه ۴ به طبقه ۳ بدون آسانسور دارید که انجام آن ۲ ساعت زمان خواهد برد.

اما همشهری دیگری یک سرویس ۵ ساعته طبقه همکف دارد. اعلام قیمت ثابت برای هر دو حالت نشان از غیر واقعی بودن قیمت هاست. لذا اعلام قیمت نیاز به استعلام شرایط سرویس شما دارد که به صورت رایگان انجام می‍‌شود.

قیمت ارائه شده طبق تعرفه های اتحادیه محاسبه می‌گردد و هیچ گونه مبلغ اضافی از شما دریافت نخواهد شد. همچنین قیمت نهایی شما بسته به شرایط بار اعم از حجم بار، نوع بار، استفاده از خدمات بسته بندی شرکت، میزان تجهیزات مصرفی برای بسته بندی، نوع ماشین استفاده شده، تعداد کارگران و … تعیین می‌شود.

مدیریت باربری رسالت بر این باور است که قیمتهای باربری باید به گونه‌ای باشد تا تمامی اقشار جامعه به راحتی بتوانند از این سرویسها استفاده کنند.

بسته بندی ارزان باربری رسالت تهران

 

مجوز رسمی از اتحادیه

باربری رسالت با مجوز رسمی از اتحادیه با برند رسالت بار و به عنوان بهترین باربری تهران آماده‌اند تا بهترین سرویس دهی را برایتان انجام دهند.

 رضایت مشتریان

شرکت باربری رسالت با سالها سابقه‌ای که در امور اسباب کشی و باربری در تهران داشته توانسته‌اند رضایت ۹۹ درصدی مشتریان را به دست بیاورند.

 سرعت در انجام حمل بار

تیم آموزش دیده رسالت با نهایت سرعت و دقت بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال داده و با قیمتهای زیر نظر اتحادیه بهترین سرویس دهی را انجام می‌دهند.

باربری حرفه ای در تهران

 

سؤالات متداول

 1. آیا سرویس دهی باربری رسالت شبانه روزی است ؟

بله، شرکت باربری رسالت برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود سرویس دهی حمل اثاثیه را به صورت شبانه روزی انجام می‌دهد. در هر ساعتی از شبانه روز بخواهید این شرکت امور حمل اثاث را برای شما انجام خواهد داد.

 1. آیا وانت و نیسان هم دارید؟

بله، برای اینکه توانسته باشیم خدمات حرفه‌ای باربری را انجام دهیم ماشینهای وانت و نیسان را برای حمل بارهای کوچک در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید استفاده کنید.

 1. چند روز قبل از جابجایی سرویس خود را رزرو کنم؟

همیشه بهتر است برای رزرو سرویس و ارائه خدمات حرفه‌ای ۴ تا ۷ روز زودتر سرویس حمل بار را رزرو کنید هر چند ما خدمات سرویس دهی بلادرنگ را نیز ارائه می‌دهیم.

 

سایر مناطق تهران:

باربری باغ فیض

ظریف بار

باربری سیدخندان

باربری انقلاب

باربری سعادت آباد

باربری پونک

باربری ستارخان

باربری ونک

باربری تهرانسر

باربری قیطریه

باربری کامرانیه

باربری پیروزی

باربری نارمک

باربری جردن

باربری آزادی

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *