باربری سیدخندان

باربری سیدخندان

فهرست مطالب

اسباب کشی اصولاً کار استرس زا و نگران کننده‌ای است. اما راه‌هایی وجود دارد که بتوانید استرسهای موقع اثاث کشی را کنترل کنید. یکی از این راه حلها سپردن جابحایی و اثاث کشی خود به باربری سیدخندان است. کا با تیم حرفه‌ای سیدخندان یعنی کار را به کاردان سپرده‌اید و با خیالی آسوده فقط نظاره‌گر باشید. باربری سیدخندان باتجربه‌ترین و باسابقه ترین باربری در شهر تهران است که بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما هموطنان عزیز است.

باربری 24ساعته سیدخندان

باربری سیدخندان ارائه دهنده خدمات حمل و  نقل و باربری در سیدخندان است که آماده ارائه خدمات متنوع به شما مشتریان عزیزی که می‌خواهید کار جابجایی و حمل و نقل را در کمترین زمان و با هزینه منصفانه انجام دهید ولی تجربه و آشنایی کافی در زمینه جابجایی حمل وسایل ندارید. باربری سیدخندان این کار را با بهترین کیفیت ممکن برای شما انجام خواهد داد.

این باربری ارائه دهنده خدمات باربری در سیدخندان بوده و هم اکنون با کادری مجرب آماده است تا فعالیت شما در این زمینه را سهولت بخشیده و بهترین خدمات باربری در سیدخندان را به شما عزیزان ارائه نماید. دارا بودن کادر مجرب و استفاده از مدرن‌ترین متدها و تجهیزات بسته بندی همواره باعث شده تا در این زمینه بتوانند خدماتی در شان شما همشهریان گرامی ارائه دهند.

باربری ارزان سیدخندان

 

خدمات در باربری سیدخندان

شرکت باربری سیدخندان خدمات متنوعی را جهت کسب رضایت مشتریان خود ارائه می‌دهد که این خدمات کاملاً متناسب با دانش و تجربه همچنین متخصصین شاغل در شکتهای باربری است. در زیر برخی از خدمات این شرکت ذکر شده است:

 • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار سیدخندان، نیسان بار سیدخندان) مسقف و روباز – موکت کاری شده
 • حمل و جابجای وسایل و لوازم سنگین و حساس
 • جابجایی و حمل وسایل سنگین ( پیانو ، ساید بای ساید، گاوصندوق ، تردمیل )
 • مشاوره و راهنمایی رایگان جهت اسباب کشی و باربری
 • حمل و جابجای وسایل و لوازم سنگین و جابجایی جهیزیه عروس
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • کاهش کل مقدار زمانی که لازم است برای امور اسباب کشی صرف کنید
 • تضمین سلامت وسایل
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • بسته بندی و حمل جهیزیه عروس با امنترین روشهای روز دنیا
 • تمامی اینها بخشی از خدماتی است که باربری سیدخندان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. مشتریان عزیز در صورت هرگونه سوال می‌توانند با کارشناسان تماس گرفته و بهترین راه حلها را دریافت نمایند.

باربری خوب در سیدخندان

 

دانش و تخصص نیروهای باربری سیدخندان

در شرکت حمل بار سیدخندان از علم و دانش روز برای حمل و نقل بار استفاده می‌شود. برخی‌ها گمان می‌کنند که حمل بار توسط کارگر و انتقال ایمن آن از یک مکان به مکانی دیگر کاری سهل و آسان است و نیاز به تخصص ندارد. اما آنها اشتباه می‌کنند، حمل ایمن و سالم بار اهمیت فوق العاده‌ای دارد و برای انجام آن تخصص و مهارت لازم است.

دانش و تخصص در زمینه چگونگی حمل و نقل بار از مکان اولیه به داخل ماشینهای حمل بار، بسته بندی، چیدمان اصولی بار در داخل ماشین حمل بار و انتقال صحیح آن به مقصد و استقرار بار در مکان ثانویه اصولی دارد که افراد حرفه‌ای در رابطه با آن دانش کسب کرده و مهارت اندوخته‌اند. امروزه دانش و تخصص بخشی جدایی ناپذیر از زندگی و حرفه افراد شده است. بدون دانش و تخصص هیچ کاری به درستی انجام نمی شود.

دانش و تخصص در زمینه بسته بندی و چیدمان بار از دیگر موارد تخصصی است که در باربری سیدخندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

تفکیک بار در باربری سیدخندان

تیم کاربلد باربری سیدخندان برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود، انواع بار را از هم تفکیک می‌کنند. بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در بخشی دیگر قرار می‌گیرد.

لوازمی چون مبل، یخچال، کمد لباس و میز و صندلی نهار خوری و غیره که سنگین هستند، با دقت فراوان و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین حمل بار منتقل شده و درون ماشین محکم و منظم چیده می‌شوند و از پتو، نایلونهای مخصوص، فوم  و پوششهای سه لایه که وسط آن از پشم شیشه است برای استقرار محکم و با دوام اثاثیه استفاده می‌شود.

باربری با سابقه سیدخندان

 

اهمیت بیمه در باربری سیدخندان

در باربری سید خندان بیمه بار و اثاثیه شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بیمه حمل بار یا بیمه باربری از جمله قدیمی‌ترین بیمه‌ها است.

در حقیقت بیمه باربری جهت جبران خسارت به بار و لوازم و وسایل آن در طول مسیر حمل بار بر اثر اتفاقهای ذکر شده در بیمه نامه است (مانند آتش سوزی ، انفجار ، تصادف ، واژگونی ، سرقت کلی محموله و…). برای حمل بار به شهرستان بارنامه دولتی رایگان صادر می‌گردد و نوع بیمه نیز بنابر نوع بار و درخواست مشتری برای نوع تعهدات شرکت بیمه متفاوت است.

برای اکثر بارها از طرف شرکت باربری سیدخندان، بیمه رایگان صادر می‌شود اما در صورتی که مشتری درخواست افزایش تعهدات شرکت بیمه و تغییر در شرایط بیمه را داشته باشد، پرداخت هزینه بیمه بار جدید به عهد وی خواهد بود.

باربری با بیمه در سیدخندان

 

برنامه ریزی برای بسته بندی در سیدخندان

بسته بندی اقلام و اثاثیه یکی از مواردی است که باید در حین حمل و نقل و جابجایی بار به آن توجه زیادی را داشت، اگر بسته بندی را با دقت و طبق اصول انجام دهید مطمئن هستید که در خانه جدیدتان وسایل منزلتان را سالم تر تحویل خواهید گرفت. شرکت باربری سیدخندان با داشتن تجربه در زمینه اسباب کشی و حمل بار در خدمت مشتریان خواهد بود تا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه دهد.

اسباب کشی و حمل وسایل فرآیندی است که ممکن است در یک روز تمام نشود. بلکه مدت بیشتری برای آن باید صرف شود. داشتن یک برنامه مشخص باعث می‌شود تا نظم برقرار شده و اوامر باربری با سرعت بهتری پیش بروند. باربری سیدخندان نیز از این موضوع آگاه بوده و هر اصلی که بتواند به تیم باربری خود جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان کمک کند اجرا خواهد شد.

باربری با تجربه در سیدخندان

 

اهمیت بسته بندی برای تیم سیدخندان

بسته بندی وسایل و اثاثیه شما می‌تواند در کیفیت جابجایی شما بسیار تأثیر گذار باشد. بسته بندی مناسب بسیاری از نگرانی‌های شما را حین جابجایی و حمل اثاثیه کاهش می‌دهد. برخی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که بسته بندی بجز هزینه‌های اضافی هیچ کارایی دیگری ندارد. شاید بسته بندی دارای هزینه‌های جداگانه‌ای برای مشتریان باشد اما بسته بندی صحیح موجب کاهش هزینه‌های شما در نهایت می‌شود.

در این صورت اسباب و اثاثیه شما کمترین جای ممکن را اشغال می‌کنند درنتیجه برای انتقال آنها به مقصد از ماشینهای کوچکتر و تعداد رفت و آمد کمتری استفاده می‌گردد. علاوه بر آن با بسته بندی وسایل خود، میزان آسیبهای احتمالی را به حداقل می‌رسانید و در زمان نیز صرفه جویی کرده‌اید که خود یکی از عوامل افزایش هزینه برای شماست.

یکی از خدمات تیم حرفه‌ای باربری سیدخندان بسته بندی تمامی وسایل و بار شما با مدرنترین تجهیزات و جدیدترین متدهای روز است که توسط افرادی کاملاً آموزش دیده و مجرب انجام می‌شود و خیال شما را از انتقال آنها به مقصد آسوده می‌کند.

باربری با بسته بندی در سیدخندان

 

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل در باربری سیدخندان

باربری سیدخندان با سالها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل آماده ارائه خدمات حرفه‌ای خود جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداره و شرکتها و کارخانه‌ها است. می‌توانید جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند پیانو، یخچال های ساید و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد از خدمات بسته بندی و جابجایی و حتی چیدن وسایل به همراه تضمین و گارانتی باربری سیدخندان استفاده نمایید.

بسته بندی مطمئن در باربری سیدخندان

باربری سیدخندان لوازمی از جمله استرچ رپ و بابل رپ و به خصوص کارتن بسته بندی چند لایه و مقاوم، برچسب و … استفاده از چنین لوازمی و صد البته داشتن دقت و رعایت استانداردهای لازم در زمینه بسته بندی موجب می شود که لوازم خانگی و یا اداری از جمله میز و مبلمان، ظروف و بشقابها و لوازم آشپزخانه، وسایل شخصی و یا صوتی تصویری در زمان حمل و جابجایی دچار آسیب نشوند.

برای مثال این نکته اهمیت زیادی دارد که هنگام قرار دادن شکستنی ها از جمله بشقاب ها و یا ظروف چینی، در کارتنهای اسباب کشی بین ظروف و بشقابها لایه‌های پلاستیک حبابدار و یا لایه‌های کاور گذاشته شود. همچنین بسته بندی به گونه‌ای صورت گیرد تا وسایل شکستنی تا حد امکان در کارتنها و یا جعبه‌های کوچکتر و وسایل دیگر در کارتنهای بزرگ تر قرار داده شوند. به این ترتیب حمل وسایل سنگین نیز راحتتر و امنتر خواهد شد.

یکی دیگر از موارد بسته بندی توسط این تیم برچسب گذاری و جداسازی لوازم قسمتهای مختلف خانه با هم است. با سپردن امور بسته بندی خود به باربری سیدخندان لوازم شما از هر گونه آسیب محفوظ خواهند بود.

نحوه کار با تیم باربری سیدخندان

مراحل ارتباط و انجام کارهای بسته بندی، حمل و جابجایی اثاثیه و بار شما به صورت زیر است:

 • مشتری تصمیم می‌گیرد اسباب، اثاثیه و لوازم محل کار یا زندگی خود را از یک مکان به مکانی دیگر منتقل نماید.
 • پس از انتخاب باربری مناسب (باربری سیدخندان) با مشاورین این مرکز تماس برقرار می‌کند.
 • پس از برقراری تماس، مشاوره و راهنمایی کامل جهت مراحل کار، هزینه و نحوه همکاری با هم انجام می‌گیرد.
 • پیمان همکاری بین مشتری و مدیر باربری بسته می‌شود.
 • کادر مجرب شرکت به محل اعزام می‌شوند و در محل اولیه حمل بار مستقر می‌شوند.
 • کادر باربری در صورت درخواست مشتری در بسته بندی اصولی بار به مشتری کمک می‌کنند.
 • بارها از هم تفکیک شده و دسته بندی و بسته بندی کامل می‌شوند.
 • بارها با رعایت تمام نکات ایمنی به داخل خودرو حمل بار منتقل می‌شوند.
 • چیدمان بار درون خودرو به خوبی و با ترفند تفکیک بار انجام می‌شود.
 • پس از اطمینان از محکم بودن بار خودرو مورد نظر به سمت مقصد حرکت می‌کند.
 • در مقصد کارگران آموزش دیده بار را به محل اصلی با رعایت نکات امنیتی و تخصصی منتقل می‌کنند.
 • کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتری کمک می‌کنند.
 • پس از اتمام کار و تحویل بار به مشتری یک چرخه از فعالیتهای این مرکز حمل بار به پایان می‌رسد. پس از استراحت کامل، نیروها برای خدمت رسانی به سایر هموطنان آماده می‌شوند و چرخه بعدی و حمل باری دیگر انجام می‌شود.

باربری مطمئن در سیدخندان

 

مناسبترین وسایل نقله در باربری سیدخندان

بهره‌گیری از وسایل نقلیه استاندارد و حرفه‌ای یکی از نکات مهم و ضروری برای حمل انواع بار به صورت ایمن است که در لیست امور حیاتی در برنامه‌های شرکت باربری سیدخندان است. نوع و اندازه وسایل نقلیه در نظر گرفته شده برای حمل و نقل انواع بار مخصوصاً وسایل شکستنی و حساس، تأثیر زیادی در کیفیت کار و سرعت عمل در انجام امور اسباب کشی دارد.

مؤسسه حمل و نقل و باربری سیدخندان نیز به سبکی استاندارد و به روز امور حمل بارها و اثاثیه را انجام می‌دهد. بدین صورت در شرکت باربری سیدخندان متناسب با نوع بار از انواع وسیله نقلیه استاندارد از جمله وانت بار، نیسان بار، کامیون و خاور بهره گرفته می‌شود که کلیه رانندگان آن از تجربه و دانش کافی در این حوزه برخوردار هستند.

کامیون مسقف در باربری سیدخندان

باربری سیدخندان با در اختیار گذاشتن چندین کارمند و کارگر با تجربه کلیه عوامل را بدون دخالت شما انجام می‌دهند. کلیه خودروها باید وسایل ایمنی لازم برای حمل را داشته باشند. این مسئله در زمانی که حجم بار بیشتر است بسیار مهم تر است زیرا اگر ماشینها حجم و اندازه را مناسب نداشته باشند مجبور خواهید شد برای حمل بار، به دفعات مکرر این کار را انجام دهید که همین مسئله موجب اذیت و خستگی بی مورد مشتری می‌شود.

باربری سیدخندان کلیه امور اسباب کشی و جابجایی بار را برای شما انجام خواهد داد. در باربری سیدخندان با توجه به حجم بار شما، خودروی مناسب را برای انتفال بار شما ارسال می‌نماید و این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می‌گردد.

کامیون مسقف در باربری سیدخندان

 

عوامل مؤثر در هزینه‌های باربری

یکی از نکاتی که برای مشتری خیلی با ارزش است و از اهمیت ویژه برخوردار است، بحث هزینه‌های انتقال بار است. باربری سیدخندان با در نظر گرفتن تمامی اقشار جامعه و طبق تعرفه‌های باربری قیمتهای خود را مشخص میکند.

یکی از مهمترین عواملی که در هزینه باربری تأثیر گذار است حجم بار شماست زیرا حجم بار در زمان حمل، بارگیری و تخلیه آنها همچنین در نوع ماشین استفاده شده و تعداد دفعات رفت و برگشت ماشین باربری تأثیر گذار است و هر چه حجم بار بیشر باشد شما را متحمل هزینه های بیشتری خواهد کرد. مسافت نیز از عوامل مهم دیگر در تعیین قیمت باربری است.

از آنجا که هزینه باربری بر اساس هر یک کیلومتر نرخ ثابتی دارد هرچه مسزان مسافت مبدأ تا مقصد بیشتر باشد هزینه ها نیز بیشتر خواهد بود.

 باربری سیدخندان مقرون به صرفه

 

بسته بندی لوازم ورزشی در باربری سیدخندان

 این روزها بسیاری از افراد در منزل و حتی محل کار خود، وسایل و لوازم ورزشی و یا سرگرمی‌های مختلف در اختیار دارند. لوازمی که البته جمع آوری و حمل آنها در اسباب کشی گاهی دشوار و وقت گیر است. از چنین لوازمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

میز پینگ پنگ، میز بیلیارد یا اسنوکر، دستگاه‌های بازی آرکید (مخصوص شهربازی‌ها و مراکز تفریحی نوجوانان و جوانان)، لوازم بازی‌های والیبال، بسکتبال و غیره.

بسته بندی و حمل چنین اقلامی کار هر کسی نیست. در حقیقت کارگران باربری با داشتن مهارت بالا در حمل و بسته بندی چنین وسایلی به راحتی می توانند این کار را در مدت زمان کوتاهی انجام بدهند. هر یک از قطعات و بخشهای لوازم نام برده در صورت امکان، یک به یک جدا شده و سپس هر بخش جداگانه بسته بندی و به درون خودروهای حمل بار منتقل می‌شوند.

 باربری سیدخندان

 

فعالیت ۲۴ ساعته

شما می‌توانید اسباب کشی بدون دردسر را در هر زمانی که دوست دارید با باربری سیدخندان تجربه کنید. باربری سیدخندان، با برخورداری از تیم حرفه‌ای و کاربلد خود با تمامی خدمات خود بدون وقفه و در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

شما می‌توانید از طریق سایت باربری سیدخندان و یا شماره‌های درج شده در این سایت با کارشناسان این تیم تماس گرفته و از خدمات بی‌نظیر و برنامه ریزی شده آنها بهره بگیرید.

 باربری در دسترس سیدخندان

 

بسته بندی و حمل لباس

روشهای مختلفی جهت آماده کردن البسه و پوشاک در اسباب کشی و باربری می‌توان استفاده کرد. شاید ساده ترین و سریع ترین روش قرار دادن کلیه پوشاک و لباسها در ساکهای بزرگ، کارتنها و یا چمدان باشد. به این منظور یک کارگر باربری (در واقع کارگران شرکت باربری سیدخندان) با استفاده از تکنیکها و وسایل زیر اقدامات لازم را در جهت بسته بندی پوشاک و لباس در اسباب کشی انجام می‌دهند:

 • بسیاری از لباسهای ورزشی، لباس های زیر، جوراب، البسه کودک و موارد دیگری از این قبیل را با لایه ای از کاورهای پلاستیکی پوشانده و سپس در ساک و کارتنها قرار می‌دهند.
 • لباسهای رسمی مانند کت و شلوار آقایان و برخی لباسهای خانمها جهت بسته بندی و حمل بار در کارتنهای رگال دار قرار داده می‌شوند. این کارتنها به گونه ای طراحی شده اند که دارای بیشترین استحکام و کیفیت هستند و با ارتفاع مناسب و استفاده از رگال برای لباسها از چروک شدن و آسیب به آنها جلوگیری می‌کند و به راحتی می‌توانید آنها را بیرون آورده و در محل جدیدشان آویزان کنید.

 باربری باتجربه در سیدخندان

 

حمل وسایل سنگین

حمل تخصصی وسایل سنگین و حساس منزل و دفتر کار مانند گاوصندوق، یخچال ساید، پیانو، قفسه‌های فروشگاه و … تخصص ماست.

باربری سیدخندان

 

حمل و جابجایی در برف و باران

باربری سیدخندان با بهره گیری از تجربه چندین ساله و به کار بردن تجهیزات مخصوص مانند چادرهای ضد آب، بسته بندی مخصوص و استفاده از روکشهای پلاستیکی روی وسایل در روزهای بارانی نیز بدون هیچ گونه نگرانی در کنار شما خواهند بود.

جابجایی گیاهان با باربری سیدخندان

اگر تصمیم به انتقال گیاهان خود به خانه جدید گرفتید و اطمینان داشتید که در محل جدید فضا کافی و محیط مناسب برای گیاهان را دارا هستید فقط کافی است با تیم باربری سیدخندان هماهنگ کرده و نگران انتقال آن به مکان جدید نباشید.

باربری سریع در تهران

 

سؤالات متداول

۱. در صورت وارد شدن خسارت به وسایل آیا شرکت باربری مسئول است؟

در صورتی که واقعا کارگران شرکتهای اتوبار در زمان بسته بندی و یا حمل بار مقصر باشند و موجب خسارت وارد شدن به شما شده باشند، در صورتی که شرکت مورد نظر عضو اتحادیه باربری تهران باشد، مسئول است و خسارت را به مشتری پرداخت می‌کند.

۲. آیا محدودیتهایی در خدمات اسباب کشی شما وجود دارد؟

بله. برخی از اقلام توسط باربری، حمل و یا بسته بندی نمی‌شوند. برای مثال مواد غذایی.

۳.هزینه کارتن بسته بندی چقدر است؟

برای اطلاع کامل از قیمت کارتن ها باید با مشاوران ما تماس بگیرید تا بنابر نیاز و حجم وسیله‌های شما هزینه های حاصل از کارتن را برای شما برآورد کنند.

باربری سیدخندان

 

مناطقی از تهران که ارائه خدمت میدهیم:

باربری انقلاب

باربری سعادت آباد

باربری پونک

باربری ستارخان

باربری ونک

باربری تهرانسر

باربری قیطریه

باربری کامرانیه

باربری پیروزی

باربری نارمک

باربری جردن

باربری آزادی

باربری ارزان

باربری اسنپ

اسباب کشی

 

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *