کارگران مجرب و متعهد در باربری فرحزاد

باربری شهرک اکباتان

فهرست مطالب

باربری شهرک اکباتان با چند سال فعالیت در این منطقه از تهران جزو نام آشنا ترین شرکت باربری در این محدوده به حساب می‌آید و از طرفی این شرکت مشتریان ثابت زیادی در این منطقه به دست آورده است.

باربری شهرک اکباتان بهترین بسته بندی و خدمات حمل و نقل اثاث منزل در کل تهران

ارائه انواع خدمات حمل بار سنگین و اثاثیه منزل، انواع خدمات اسباب کشی از جمله بسته بندی اثاثیه و باربری توسط باربری شهرک اکباتان، تضمین سلامت کامل اسباب و اثاثیه شما، بسته بندی حرفه‌ای با کارتن های چند لایه و ضربه گیرهای مخصوص اقلام شکستنی، بدون کوچکترین آسیب به اثاثیه شما به همشهریان عزیز ارائه می‌گردد.

باربری شهرک اکباتان بهترین انتخاب برای خیال راحتی شما

اگر شما جزو افرادی هستید که در محدوده اکباتان استان تهران ساکن هستید و می‌خواهید اسباب کشی از جمله منزل، اداره، شرکت، جهیزیه، کالا و … را انجام دهید، باربری شهرک اکباتان با تجربه‌ای که در طول سالها کار کسب کرده است اثاث کشی شما را به نحو احسنت انجام خواهد داد. شهرک اکباتان که در دهه ۴۰ شمسی ساخت آن آغاز شده و در سالهای بعد مرتباً در حال تکمیل و افزایش تعداد ساختمانها در این محله بود.

بسته بندی و حمل اسباب منزل در شهرک اکباتان تهران

این شهرک به واسطه موقعیتی که دارد، ساکنین بسیار زیادی را در خود جای داده و به نوعی پر جمعیتترین شهرک در تهران محسوب می‌شود که دارای چندین فاز است. پس اگر در شهرک اکباتان ساکن هستید و نیاز دارید که از باربری برای حمل وسایل خود استفاده کنید می‌توانید در اسرع وقت با باربری شهرک اکباتان تماس بگیرید و حمل بار خود را به متخصصان باربری بسپارید.

در باربری شهرک اکباتان خدمات بسیار با کیفیتی ارائه می‌شود که در مقایسه با سایر باربری‌ها بسیار قابل توجه است.

در باربری شهرک اکباتان خدمات بسیار با کیفیتی ارائه می‌شود که در مقایسه با سایر باربری‌ها بسیار قابل توجه است.

 

خدمات باربری در اکباتان

خودروهای شرکت باربری شهرک اکباتان برای انواع باربری‌ها و طبق نیاز شما برای اسباب کشی استفاده می‌شوند. اسباب کشی با خودروهای مسقف و موکت بندی شده از جمله ویژگی‌های شرکت باربری اکباتان است. شرکت باربری شهرک اکباتان برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز خدمات ارزنده‌ای به شما در کنار اسباب کشی ارائه می‌دهد که می‌توان به بسته بندی اثاثیه منزل و ارائه بار نامه رایگان برای راحت کردن خیال شما ارائه می‌شوند، اشاره کرد.

اما برخی از ویژگی‌های خدمات شرکت باربری شهرک اکباتان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالا در جابجایی
 • دقت در حمل بار و اثاثیه
 • بهره گیری از کارگران ماهر
 • استفاده از خودورهای جدید و متنوع
 • تخفیف ویژه در فصولی که بیشترین جابجایی منزل اتفاق می‌افتد.
 • مشاوره‌های لازم برای انتخاب خودرو و تعداد کارگران
 • صدور بیمه نامه بار
 • عقد قرارداد رسمی با مشتریان عزیز
 • همکاری با اشخاص، شرکتها و سازمانها
 • بسته بندی اثاثیه به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی و خسارت

باربری شهرک اکباتان ارزان و مطمئن در تهران با بسته بندی با کیفیت

 

پایین ترین هزینه باربری در اکباتان

هزینه یک معیار مهم برای مشتریان باربری در اکباتان است و معمولاً سعی می‌کنند با چند اتوبار تماس بگیرند و با بررسی تمامی جوانب، انتخاب نهایی خود را انجام دهند که در این میان توجه به هزینه و حق الزحمه‌ها، وزن بیشتری دارد و ذهن مشتری را بیشتر از سایر معیارها درگیر خود می‌کند. برخی از اتوبارها هم قیمتی که در ابتدا اعلام می‌کنند را بعداً افزایش می‌دهند و این اصلاً اخلاقی نیست.

اما شرکت باربری شهرک اکباتان نه تنها پایین‌ترین قیمت را به شما اعلام می‌کنند بلکه با ثبت آن در قرار داد در پایان اسباب کشی و باربری در اکباتان عیناً همان هزینه و حتی با در نظر گرفتن تخفیف در صورت امکان، دریافت می‌شود.

باربری 24 ساعته و با کارگران متخصص در کل مناطق تهران

 

 

تنوع خودروهای حمل بار در باربری شهرک اکباتان

به چه خودرویی نیاز دارید، بار شما زیاد است یا کم، چه ابعادی دارد، اگر به وانت کوچک نیاز دارید کارشناسان باربری اکباتان در اختیارتان قرار می‌دهند. نیسان ، کامیونت ، کامیونهای بزرگ و خاور هم جز خودروهای مورد استفاده در این باربری هستند و هیچ گونه محدودیتی برای تأمین خودرو از جانب آنها وجود ندارد.

این تنوع خودرویی در کمتر اتوباری در محدوده اکباتان دیده می‌شود ولی شرکت باربری شهرک اکباتان توانسته به منظور رفاه حال مشتریان خود و بالا بردن کیفیت خدمات چنین مجموعه‌ای از خودروهای متنوع را گرد هم آورد.

باربری شهرک اکباتان ارسال به کل ایران و با قیمت مناسب

 

استفاده از کارگران ماهر

بدون کارگر عملاً نمی‌توان اسباب کشی کرد. معمولاً برای بار کم یا جابجایی یکی دو تا اثاثیه خود فرد می‌تواند جابجایی را انجام دهد، اما برای بارهای بزرگ مثل بار صنعتی یا اثاث کشی یک منزل حتماً باید از کارگر استفاده کرد. در باربری شهرک اکباتان کارگرانی در اختیار دارند که نه فقط ورزیده بلکه آموزش دیده هستند و می‌دانند که هر وسیله را چگونه و با چه شرایطی جابجا کنند.

کارگر آموزش دیده با یک فرد ناشی تفاوتهای زیادی دارد که باعث می‌شود حتی کوچکترین خط و خشی به بدنه اثاثیه نیفتد.

باربری شهرک اکباتان بصورت تضمینی و مطمئن با متخصصین حمل بار

انجام اسباب کشی و حمل اثاثیه در شهرک اکباتان

معضل اسباب کشی و جابجایی منزل در شهرهای بزرگ و مخصوصاً تهران، انرژی بسیاری را می‌گیرد. به ویژه اینکه برای باربری در اکباتان ساختمانهای بلند و چندین طبقه این شهرک نیز سختی را دو چندان می‌کنند. چه بخواهید اثاثیه را به درون یکی از واحدهای طبقات بالای اکباتان منتقل کنید یا بالعکس، نمی‌توانید طبق مقررات ساختمان از آسانسور استفاده کنید. راه حل را از یک اتوبار معتبر بخواهید.

نیروهای باربری شهرک اکباتان تخصص دارند که چگونه اثاثیه را بسته بندی و سپس به طبقات همکف منتقل کنند و با چه ترتیب و روشی درون خودرو قرار دهند تا هیچ گونه تکانی در جابجایی خودرو نداشته باشد.

اسباب کشی پدیده‌ای سخت و نفسگیر و خسته کننده است ولی چه می‌توان کرد که یک فرد ساکن تهران حداقل یک بار در طول عمر خود با اسباب کشی مواجه می‌شود. فرار از ترافیک تهران، سریع رسیدن به مقصد، جلوگیری از آسیب اثاثیه و… چالش‌هایی هستند که حتی فکر کردن به آنها نیز خسته کننده است. اما باربری شهرک اکباتان به عنوان یک شرکت باربری در اکباتان باتجربه و دقت و تخصص کافی این فرآیند را برای شما به بهترین نحو ساده سازی خواهند کرد.

بسته بندی عالی و حمل اثاثیه منزل با باربری شهرک اکباتان

 

بهره گیری از تجهیزات مدرن باربری در اکباتان

در اسباب کشی، حمل بار و باربری در اکباتان نیروی کار انسانی و تجهیزات و ماشین آلات در کنار هم قرار می‌گیرند. نبود هرکدام از این ها می‌تواند باعث کاستی و نقص جابجایی بار شود. آنها از جدیدترین تجیزات برای بسته بندی و جابجایی بار استفاده می‌کنند. مثلاً برای برخی از وسایلی که سنگین هستند مثل گاوصندوق از چرخهای ویژه استفاده می‌کنند. همچنین جهت بسته بندی از ابزار ویژه استفاده خواهد شد.

در گذشته ماشین آلات سخت افزاری کمی برای حمل بار وجود داشت اما امروزه با پیشرفت این صنعت در کشورهای پیشرفته، شرکتهای قدیمی ایرانی نیز از مدرن‌ترین تجهیزات استفاده می‌کنند تا هم کار خود را راحت کنند و هم رضایت مشتری را تأمین نمایند. تجهیزات بسته بندی، بالابر، خودورهای جدید، نگهدارنده‌ها و محکم کننده‌های بار در کابین خودرو همگی ابزارهای مدرنی هستند که در گذشته کمتر مورد توجه قرار می‌گرفتند اما امروزه نقش حیاتی در اسباب کشی و جابجایی بار دارند.

باربری شهرک اکباتان بسیار سریع در تهران با تجهیزات به روز و کامل آماده ارائه خدمات اثاث کشی

 

بسته بندی در باربری شهرک اکباتان

اولین مرحله در اسباب کشی بسته بندی وسایل و اثاثیه شما است که باربری شهرک اکباتان این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد، بسته بندی اثاثیه بخصوص وسایل شکستنی نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد که پرسنل متخصص و حرفه‌ای تیم بسته بندی باربری شهرک اکباتان این کار را به راحتی و با استفاده از کارتن های محکم و چند لایه و ضربه گیر برای شما انجام می‌دهند

و به شما اطمینان خاطر می‌دهند که در طول جابجایی و اسباب کشی هیچ گونه ضربه و آسیبی به اثاثیه و وسایل شما وارد نخواهد شد. بسته بندی اثاثیه منزل بخش مهمی از این خدمات است و بیشتر مشتریان از نقاط مختلف تهران در واقع به منظور اسباب کشی منزل و حمل اسباب و اثاثیه محل سکونت خود با همکاران باربری اکباتان تماس می‌گیرند.

امروزه نحوه بسته بندی اسباب و لوازم منزل اهمیت زیادی دارد و کیفیت بسته بندی اثاثیه موجب می‌شود که تا حد زیادی ایمنی و سلامت بار تضمین شود.

باربری شهرک اکباتان ارزان ترین بابری در تهران با کارگران متخصص بدون انعام

مزایای بسته بندی صحیح و اصولی

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان و افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند نحوه بسته بندی است. بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است:

 • بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم به صورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می‌شود.
 • بسته بندی اسباب منزل و شرکتها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می‌گردد.
 • نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده‌اند جای کمتری را اشغال می‌کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تأثیر می‌گذارد.
 • زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریعتر انجام می‌گیرد.

باربری شهرک اکباتان با سالها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل آماده ارائه خدمات حرفه‌ای خود جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداره و شرکتها و کارخانه‌ها است.

می‌توانید جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند پیانو، یخچالهای ساید و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد از خدمات بسته بندی و جابجایی و حتی چیدن وسایل همراه با ضمانت از پک ویژه بسته بندی باربری شهرک اکباتان استفاده نمایید و سرعت و کیفیت در باربری را تجربه کنید.

شرکت باربری شهرک اکباتان خیال شما را از اضطراب و استرسهای طبیعی مربوط به اسباب کشی و خستگی‌های ناشی از بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل آسوده می‌کند.

باربری شهرک اکباتان بهترین بابری در تهران جهت جابجایی جهیزیه و اثاث

چرا برای باربری به نیروی حرفه‌ای احتیاج دارد؟

ممکن است باربری و جابجایی وسایل از نظرتان راحت به نظر برسد ولی اینکه درست به مقصد برسد بدون اینکه آسیبی برسد نیاز به یک نیروی حرفه‌ای دارد. پرسنل شرکت باربری شهرک اکباتان، در مناطق مختلف تهران در امر جابجایی وسایل شما بسیار حرفه‌ای و با دقت عمل می‌کنند تا آسیبی به وسایل شما نرسد و اینکه تمام پرسنل آنها آموزش دیده‌اند تا کار را به صورت ماهرانه انجام دهند و اینکه شما یک باربری راحت داشته باشید.

نیروی حرفه‌ای که برای باربری در اکباتان در نظر گرفته شده است به شما این اطمینان را می‌دهد که تمام اثاثیه شما با تمام جزئیات سالم به مقصد می‌رسد و بدون هیچ مشکلی جابجا می‌شود و اینکه مطمئن باشید بدون هیچ مشکل و استرسی باربری شما انجام می‌شود.

شرکت باربری شهرک اکباتان تمام پرسنل را با متدهای روز آشنا می‌کند و از یادگیری دست نمی‌کشد و بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، هر زمان که احتیاج به باربری و جابجایی اسباب منزل یا اداره‌ی خود بودید می‌توانید این کار را به باربری اکباتان بسپارید زیرا فرقی نمی‌کند در کدام منطقه از تهران هستید کافیست با شماره‌های آن تماس گرفته تا بهترین خدمات باربری را خدمت شما عرضه نمایند.

همه می‌دانید که هر کاری را به متخصصش باید سپرد تا کارها با دقت و با نتیجه‌ی خوبی انجام شود پس بهتر است این زمینه را هم به نیروی حرفه‌ای بسپارید تا اثاثیه ی خود با سلامت به مقصد برسد. مخصوصاً اثاثیه‌ای مثل جهیزیه که سالم رسیدن آن شرط است و باید حتماً سالم به مقصد برسد را باید با نیروی متخصص در میان بگذارید.

باربری شهرک اکباتان شبانه روز در آماده خدمت در کل مناطق تهران

 

باربری شهرک اکباتان صفر تا صد جابجایی با شما خواهند بود.

نیروهای باربری شهرک اکباتان از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما هستند اگر نگران سختی و استرس اسباب کشی هستید باربری اکباتان به شما اطمینان می‌دهد که این کار را به بهترین نحو احسن انجام خواهند داد. هدیه باربری اکباتان به شما یک اسباب کشی بدون دغدغه است. باربری شهرک اکباتان با استفاده از کارگران آموزش دیده و حرفه‌ای تمام نیازهای شما مربوط به حمل بار، اثاث منزل و دفتر کارتان را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

باربری شهرک اکباتان  با کارگران حرفه ای و بدون انعام

 

باربری شهرک اکباتان شرکتی متعهد به مشتریان

شرکت باربری شهر اکباتان به عنوان یک شرکت باربری در تهران، دلسوزانه به مشتریان خود توجه می‌کنند و برای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان با روشهای تماماً اصولی مجدانه تلاش می‌کنند. همچنین برای بسته بندی از لوازم بسیار با کیفیت استفاده می‌نمایند.

برای راحتی شما عزیزان در باربری، فروش آنلاین لوازم بسته بندی را در قسمت فروشگاهی سایت باربری اکباتان راه اندازی کردیم. ساختار شرکت شهرک اکباتان و استراتژی آنها به این گونه است که همواره در مراحل کار از شروع تا پایان شفافیت و پاسخگویی به مشتریان را رعایت می‌کنند.

ارائه کل خدمات اثاث کشی تضمینی در باربری شهرک اکباتان

پرسنل و رانندگان باربری شهرک اکباتان

باربری شهرک اکباتان مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه در کنار شما ساکنین استان تهران توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را به دست آورند. شرکت باربری اکباتان به منظور ارائه خدمات هر چه بهینه و عالی‌تر در استان تهران و حمل بار به تمامی شهرستانهای کشور آماده است به صورت شبانه روزی و ارسال نیرویی حرفه‌ای به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات خود در تمامی مناطق استان تهران خدمات صفر تا صد خود را به شما ارائه دهد.

پرسنل و افرادی که در مؤسسه باربری سپند بارشهرک اکباتان مشغول به کار هستند افرادی خوش اخلاق و خوش برخورد هستند و جهت اسباب کشی و حمل بار به شهر و شهرستان دوره دیده هستند و طرز برخورد با مشتری و اصول مشتری مداری را می‌دانند و راننده‌هایی که در این مؤسسه باربری کار می‌کنند دارای گواهینامه مخصوص ماشینهایی که در اختیارشان قرار گرفته‌اند را هستند.

این افراد مسئولیت چیدمان وسایل منزل را در داخل کانتن کامیونها را نیز بر عهده می‌گیرند و به عبارتی ضامن بار شما راننده کامیونها هستند. این افراد بر روی تمامی مناطق استان تهران مسلط بوده و با تمامی خیابانها آشنایی کامل را دارند، همین امر باعث شده که مؤسسه باربری شهرک اکباتان به بهترین و بزرگترین باربری تهران تبدیل شود.

باربری شهرک اکباتان بصورت تضمینی با بیمه

 

انواع کارتن بسته بندی مناسب برای بسته بندی وسایل

به منظور بسته بندی وسایل و اثاثیه از کارتنهای مختلفی استفاده می‌شود که مهمترین آنها بر اساس استاندارد حمل بار موارد ذیل را شامل می‌شوند:

 • کارتنهای پنج لایه که مقاومت بسیار بالایی را دارند و اندازه آنها دو برابر اندازه کارتنهای موز هستند و برای بسته بندی اجناس شکستنی مثل چینی و کریستال به کاربرده می‌شود.
 • کارتنهای رگال دار که مخصوص بسته بندی لباسها هستند و در واقع شبیه کمدی با ظرفیت دوازده دست لباس از جمله کت و شلوار است.
 • ساکهای مخصوص حمل رختخواب که سه لایه است و به وسیله زیپ نیز بسته می‌شود.
 • لایف پک شامل دو الی سه کشو است که به آسانی می‌توان در آنها لباسها را قرار داد.

باربری ارزان در شهرک اکباتان با کارگران حرفه ای

 

اسباب کشی آسان در باربری شهرک اکباتان

نیروی متخصص و آموزش دیده در عین رعایت نکات امنیتی بدون ایجاد کوچکترین لطمه به اثاثیه شما در کوتاهترین زمان ممکن فرآیند بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل و شرکت شما را انجام خواهند داد.

مجوز رسمی از اتحادیه

شرکت باربری اکباتان با مجوز رسمی از اتحادیه با باربری شهرک اکباتان و به عنوان بهترین باربری تهران آماده اند تا بهترین سرویس دهی را برایتان انجام دهند.

رضایت مشتریان

شرکت باربری شهرک اکباتان با یک دهه سابقه‌ای که در امور اسباب کشی و باربری در تهران داشتند توانسته‌اند رضایت ۹۹ درصدی مشتریان را به دست بیاورند.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در باربری شهرک اکباتان

 

 

سؤالات متداول

 1. اتوبار شهرک اکباتان شبانه روزی است؟

بله سرویس دهی اتوبار شهرک اکباتان شبانه روزی و هفت روز هفته است.

 1. باربری شهرک اکباتان کارگر خالی هم ارسال می‌کند؟

بله در صورت نیاز به کارگر خالی بدون کامیون جهت جابجایی وسایل شما کارگر خالی نیز ارسال می‌گردد.

 1. آیا می‌توان برای چند روز بعد رزرو کرد؟

بله، می‌توان چند روز قبل از جابجایی رزرو را انجام داد اما حتماً ۲ روز قبل از روز اسباب کشی جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید.

باربری شهرک اکباتان- ارائه خدمات در کل تهران بصورت 24 ساعته

 

 

نقاطی از تهران که ما ارائه خدمات میدهیم:

اتوبار تهران

باربری تجریش

باربری توحید

باربری رسالت

باربری پونک

باربری آزادی

باربری ارزان

باربری اسنپ

اسباب کشی

باربری تهران

باربری شریعتی

صداقت بار

باربری گیشا

باربری چیتگر

باربری ولیعصر

باربری اکباتان

باربری آزادگان

باربری البرز

باربری اوین

باربری دریاچه

باربری دزاشیب

باربری شهران

باربری ستاری

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *