با سپردن جابجایی خود به باربری جردن کار را به کاردان سپرده‌اید.

همه چیز درباره باربری فرشته

فهرست مطالب

باربری فرشته با سال‌ها سابقه درخشانی که دارد به صورت شبانه‌روزی در امور بسته بندی اثاثیه منزل، وسایل اداره‌جات، خرده ریز، اقلام درشت و حمل و نقل باربری آماده خدمت به هموطنان عزیز در سطح تهران و شهرستان‌ها را دارد. این باربری با بهره‌گیری از تجربیات و دانش روز و همچنین تجهیزات مدرن یک حمل و نقل و باربری اثاثیه بدون دغدغه را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بهترین و به روزترین امکانات در باربری فرشته

مشتریان عزیز می‌توانند با توجه به رزومه کاری اطمینان باربری و پرسنل اجرایی مجرب و کاردان یک تجربه اثاث کشی منظم و برنامه‌ریزی شده را داشته باشند. خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه، بیمه نامه، بارنامه، حمل بار بین شهری و درون شهری و اجاره کانتینر جزء ناچیزی از خدمات باربری فرشته به حساب می آید که راحتی و آسودگی خیال را به صاحبین بار می بخشد.

باربری فرشته با سابقه بالا و کارگران حرفه ای

هموطنان گرامی تجربه باور‌نکردنی از یک باربری، اسباب‌کشی منظم و بدون استرس را همراه با باربری فرشته تجربه خواهند کرد.

هموطنان گرامی تجربه باور‌نکردنی از یک باربری، اسباب‌کشی منظم و بدون استرس را همراه با باربری فرشته تجربه خواهند کرد.

 

چرا باربری فرشته را انتخاب کنیم؟

گرچه خدمات باربری بسیار مفید و ارزنده می‌باشد و اکثر افرادی که امروزه دغدغه اسباب‌کشی و باربری را دارند به خوبی به این خدمات واقف هستند. ولی عده‌ای هستند که از مزیت شرکت باربری فرشته آگاهی لازم را ندارند. باربری فرشته یکی از معروف‌ترین باربری در سطح استان تهران به حساب می‌آید. از دلایلی که این باربری را انتخاب می‌کنیم این است که دارای تیم باربری زیاد و در عین حال منظم و با‌سابقه که حمل بار درون شهری و برون شهری را به راحتی انجام می‌دهد.

همچنین دارای خودرو‌های حمل بار مسقف و روباز و همچنین کوچک و بزرگ نیز می‌باشد. بسته‌بندی اصولی و تخصصی توسط پرسنل مجرب و با‌اخلاق  که با چیدمان درستی که انجام می‌دهند و برنامه ریزی دقیق و منظم جزء مهمترین اصل در باربری فرشته است. صدور بارنامه معتبر دولتی و همچنین هزینه و قیمت باور نکردنی که بیشتر اقشار جامعه به راحتی می‌توانند آن را پرداخت نمایند.

باربری فرشته با نازلترین قیمت در منطقه خدمات اسباب کشی را انجام می دهد.

 

اساسی ترین خدمات باربری فرشته

باربری فرشته یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال با‌سابقه ترین باربری در سطح استان به شمار می‌رود که برای جلب نظر و اعتماد مشتریان خود همواره تلاش و کوشش زیادی می‌کند و خدمات ارزنده‌ای را انجام می‌دهد. اساسی‌ترین خدماتی که یک باربری در مقابل مشتریان خود انجام می‌دهد. مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان عزیز می‌باشد، امانت‌داری و حفظ حریم خصوصی افراد جزء مهمترین خدمات است.

داشتن کادری مجرب، پر‌تلاش و خوش‌رو که سرعت عمل بالایی در بسته بندی، حمل و چیدمان درست را به خوبی انجام دهند، داشتن انواع خودرو‌های باربری در اندازه و ابعاد متفاوت با توجه به نیاز مشتریان برای جابجایی و داشتن چی پی اس که ایمنی باربری را افزایش می‌دهد،  صدور بارنامه الکترونیکی بدون نیاز به  مراجعه حضوری نیز ممکن می‌باشد.

با توجه به بار و مسیر حمل بار قیمت گذاری صورت می‌پذیرد، باربری فرشته خدمات الکترونیکی نیز دارد که به راحتی می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

باربری فرشته خدمات الکترونیکی نیز دارد که به راحتی می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

 

علت استفاده از خدمات شرکت باربری فرشته چیست؟

شاید در گذشته مشاهده کردید که افراد مختلف با اجاره ماشین به همراه دوستان و آشنایان کار اسباب‌کشی و حمل بار را انجام می‌دادند اما با گذشت زمان به خاطر به وجود آمدن شرکت باربری مختلف و همچنین مشغله زیاد کاری افراد و شلوغی بیش از حد شهر تهران موجب شده امروزه بیشتر افراد از شرکت باربری فرشته بهره لازم را ببرند و از خدمات ویژه آن استفاده کنند.

شرکت باربری رفته رفته تمام کار‌های یک اسباب‌کشی را از بسته بندی اصولی و تخصصی گرفته تا چیدمان وسایل را انجام می‌دهد . این باربری دارای بیمه‌نامه برای کلیه اثاث از کوچک تا بزرگ را صادر می‌کند و دارای بارنامه نیز می‌باشد. همچنین باربری فرشته دارای مشاوره رایگان نیز است که بیشتر افراد با توجه به نیاز خود ماشین‌های مسقف و یا روباز را انتخاب می‌کنند.

این شرکت باربری به تمام نقاط ایران خدمات خود را ارائه می‌دهد به علاوه هزینه و قیمت آن با توجه به تعرفه اتحادیه صنف می‌باشد.

باربری فرشته تهران به تمام نقاط ایران خدمات خود را ارائه می‌دهد

 

نحوه ارتباط با باربری فرشته

باربری فرشته با‌سابقه دیرینه کیفیت کاری بالا که غیرقابل رقابت می‌باشد با تخصصی‌ترین متد روز دنیا که خدمات ارزنده که با قیمت مناسب عرضه می‌کند. با ارتباط آسان می‌توانید صفر تا صد اسباب کشی اثاثیه منزل و اداره‌جات و خرده وسایل را به این باربری بسپارید. این شرکت باربری با انواع راه‌های ارتباطی در نظر دارد که همشهریان به راحتی با کارشناسان و پرسنل این باربری ارتباط برقرار کنند.

یکی از راه‌های  ارتباطی با باربری فرشته خطوط تلفن همراه و ثابت می‌باشد که چندین خط ارتباطی را در برگرفته است و بیشتر افراد می توانند به صورت کاملا رایگان با مشاوران این باربری ارتباط برقرار کرده و از نحوه باربری و حمل و نقل آگاهی لازم را بدست آورند.

از دیگر راه‌های ارتباطی صفحه مجازی این شرکت باربری می‌باشد که تمام خدمات ویژه و اساسی در آن ثبت شده است و افرادی که به این صفحات مراجعه می‌کنند به راحتی می‌توانند برای روز‌های خاص نیز رزو انجام دهند و بدون اتلاف وقت به دیگر کار‌های خود بپردازند.

 

باربری فرشته تهران بصورت تضمینی خدمات اثاث کشی و بسته بندی انجام میدهد

 

باربری فرشته در چه محدوده‌ای کار باربری خود را انجام می‌دهد؟

خیابان فرشته و یا خیابان فیاضی یکی از بزرگترین خیابان شار تهران به حساب می اید که دادای باربری است که کار حمل و نقل اثاثیه منزل و اسباب ‌کشی را به خوبی از این منطقه به سایر نقاط شهر تهران و یا کشور انجام می دهد و هیچ مانعی برای خدمات درون شهری و یا برون شهری ندارد. باربری فرشته در منطقه یک تهران است که از طرف غرب به سمت خیابان ولیعصر بالاتر از چهار‌راه  پارک وی قرار دارد و از طرف شرق به پل رومی نیز نزدیک می‌باشد.

باربری فرشته تمام کار‌های حمل نقل منطقه الهیه را انجام می‌دهد و با تجهیزات و پرسنل بسیار با تجربه و با اعتماد به سایر نقاط ایران نیز خدمات خود را عرضه می‌کند.

رانندگان باربری فرشته به تمام پیچ و خم و فرعی شهر تهران آگاهی لازم را دارند به همین خاطر در کمترین زمان کار باربری را به صورت بسیار عالی و با‌کیفیت انجام می‌دهند. از آنجا که باربری فرشته خودرو‌های متنوع و مناسب زیادی دارد در تمام فصول سال و ایام تعطیل به صورت شبانه روز خدمات خوبی را در تمام محدوده شهر تهران و شهرستان انجام می‌دهد.

باربری سریع و ارزان در منطقه فرشته و شمال تهران همراه با بهترین بسته بندی

 

کارگران باربری فرشته چه ویژگی‌هایی دارند؟

کارگران باربری نقش پر رنگی در اعتبار یک شرکت باربری ایفا می‌کنند. انتخاب یک باربری مناسب راحتی و آسودگی زیادی برای یک اسباب کشی بدون دغدغه به همراه دارد. کارگران نقش کلیدی دارند و این افراد باید دارای ویژگی‌های زیادی باشند. کارگران و پرسنل باربری فرشته باید حتما سابقه دیرینه داشته باشند که به راحتی صاحبین بار به آن‌ها اعتماد کنند و کار باربری را به آن‌ها محول نمایند. همچنین این کارگران باید دارای مجوز‌های رسمی و کارت باربری باشد.

که با نشان دادن آن افراد بتوانند به آن ها اعتماد کنند و کار اسباب‌کشی را به آن‌ها بسپارند. داشتن دانش برای حمل باربری و حمل و نقل نیز یکی دیگر از اساسی‌ترین ویژگی کارگران باربری می‌باشد. با این دانشی که این پرسنل از آن آگاهی دارند صاحبین بار به راحتی اثاثیه خود را به آن‌ها می‌سپارند و با دانشی که دارند به سرعت در کمترین زملن کاملا تخصصی و اصولی کار بسته بندی و چیدمان را انجام می‌دهند.

مشاوره رایگان توسط مشاوران باربری فرشته فقط کافیه تماس بگیرید

 

هزینه و قیمت اسباب‌کشی در باربری فرشته چگونه محاسبه می‌شود؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در اسباب کشی به آن توجه زیادی می‌کنند هزینه و قیمت آن می‌باشد. اولین چیزی که باید بدانید این است که قیمت در باربری به عوامل زیادی بستگی دارد و همواره این قیمت با توجه به موارد مختلف متغیر می‌باشد. یکی از مهمترین عواملی که در قیمت و هزینه تاثیرگذار می‌باشد مسافت و جا به جایی و حمله بار است همچنین اگر خدمات بسته بندی و چیدمان نیز استفاده کنند در قیمت آن نقش پر‌رنگی دارد.

استفاده از خودرو‌های مسقف و یا روباز و تعداد پرسنل  زبده در هزینه اسباب‌کشی و باربری تاثیر می‌گذارد. همچنین تعداد طبقات حمل و نقل اثاثیه، استفاده از راه پله و یا آسانسور نیز در قیمت باربری اثر‌بخش می باشد. باربری فرشته دارای مشاوران زیادی می‌باشد که به صورت شبانه روز به تمام سوالات هموطنان به صورت کاملا رایگان پاسخگو می‌باشد و قیمت و هزینه اولیه طبق اتحادیه تعیین شده است.

باربری فرشته با تجربه ترین کارگران حرفه ای را در اختیار دارد

 

تجهیزات لازم برای اثاث‌کشی چیست؟

از گذشته تاکنون اثاث‌کشی یکی از کارهای خسته کننده و ملال آور بوده است که اکثر افراد سالانه و یا ماهانه با آن درگیر هستند با به وجود آمدن باربری در سطح کشور این کار پرزحمت کمی آسان و راحت شده است امروزه افراد مشغله فراوانی دارند به همین خاطر باربری فرشته تجهیزات زیادی برای اثاث کشی در نظر گرفته است.

پرسنل خلاق و زبده این باربری با داشتن تجهیزاتی از جمله: کارتن‌های پنج لایه محکم در اندازه‌های متنوع برای انواع وسایل برقی، شکستنی و گرانقیمت در نظر گرفته شده است. همچنین دادای چسب پنج سانتی که کارتن ها پس از اینکه پر شود با چسب محکم بسته شود. پلاستیک‌های حباب‌دار و محکم برای وسایل شکستنی و گرانقیمت و در آخر داشتن ماژیک نقش پر‌رنگی را ایفا می‌کند با نوشتن بر روی کارتن‌ها به راحتی می‌توانید نوع چیدمان آن را مشخص کنید و با احتیاط آن را حمل و نقل کنید.

باربری فرشه با کامیونت های مسقف و امکان ارسال بار و اثاثیه به سراسر کشور

 

باربری فرشته بارنامه صادر می‌کند؟

بارنامه یکی از مهمترین سندی است که در باربری و حمل و نقل از آن استفاده می کنند و در واقع سندی است بین فرستنده کالا، شرکت باربری و گیرنده بار که در آن تمام مشخصات بار و گیرنده به طور کامل یاداشت شده است. بارنامه مشخص می‌کند بار چقدر ارزشمند است و با توجه به آن بیمه صدور می‌شود.

باربری فرشته با سال‌ها سابقه برای کالا‌های مختلف بارنامه صدور‌ می‌کند به همین خاطر برای خدمات برون شهری و درون شهری هیچ ممانعتی ندارد. همچنین در بارنامه تمام مشخصات راننده نیز ثبت می‌شود به همین خاطر صاحبین بار می‌توانند با خاطری آسود ه بار خود را بدون حضور خود به تمام نقاط کشور بفرستند. باربری فرشته برای کاهش در اتلاف وقت بارنامه الکترونیکی نیز صدور می‌کند.

باربری فرشته نازل ترین قیمت در کل مناطق تهران با کامیونت های مسقف و امکان ارسال بار و اثاثیه به سراسر کشور

 

همه چیز در مورد خودرو‌های باربری فرشته

خودرو یکی از مسائل اصلی است که در باربری به آن توجه زیادی می‌کنند و تقریبا نقش پر رنگی در قیمت گذاری نیز دارد. خودرو اسباب کشی با توجه به حجم بار و مسافت انتخاب می‌شود. باربری فرشته یکی از بزرگترین باربری در سطح شهر تهران است که انواع خودرو‌ها نظیر: ایسوز، خاور، کامیون، کامیونت، نیسان، وانت‌بار دارد که با توجه به حجم بار یکی از آن‌ها انتخاب می‌شود

باربری فرشته دادای خودرو‌هایی است که مسقف و روباز هستند که در تمام فصول سال به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.

همچنین این خودرو‌ها کاملا موکت شده می‌باشند و در بعضی جا‌ها به صورت مسقف موکت شره می‌باشند که از وسایل حساس همانند یخچال ساید بای ساید محافظت کند. خودرو‌های باربری فرشته دارای ردیاب و جی پی اس نیز می‌باشند که در هر مسیر به وسیله صاحبین بار و شرکت باربری کاملا تحت کنترل است و اصلا مورد سرقت قرار نمی‌گیرد چون ضد سرقت بر روی آن نصب شده است.

بسته بندی، حمل و جابجایی وسایل سبک و سنگین آشپزخانه با کارگران حرفه ای در باربری فرشته در کل تهران

 

نکات مهمی که قبل از باربری باید به آن توجه کرد

اگر در باربری مدیریت و برنامه داشته باشید قطعا یک باربری بدون دغدغه را تجربه خواهید کرد. اولین اصلی که باید قبل از باربری به آن توجه کنید این است که عجله نکنید و با صبر و تلاش ابتدا مدیریت کنید. یکی از فاکتور‌های مهم این است که کار‌ها را تقسیم بندی کنید و حتما از خدمات باربری در بسته بندی و چیدمان در خودرو و سپس در محل مورد نظر کمک بگیرید از تجهیزات مناسب برای باربری استفاده کنید و وسایلی که کمتر به آن احتیاج دارید زودتر از همه بسته بندی کنید.

سعی کنید برای ظروف شکستنی و گرانقیمت از کارتن‌های پنج لایه و پلاستیک‌های حباب دار استفاده کنید. از دیگر نکات این است که هیچکدام از وسایل را بدون بسته‌بندی در خودرو قرار ندهید و هر کدام را با توجه به حساس بودن در مکان مناسب قرا ر دهید. این نکته مهم را رعایت کنید که حتما تمام وسایل خود را بیمه نمایید. باربری فرشته تمام خدمات را به نحو احسن انجام می‌دهد و برای حفظ اعتبار خود تمام نکات را رعایت می‌کنند.

باربری فرشته تمام خدمات را به نحو احسن انجام می‌دهد و برای حفظ اعتبار خود تمام نکات را رعایت می‌کنند.

 

چندین ویژگی باربری فرشته

باربری فرشته در لولکس ترین منطقه تهران قرار دارد این باربری لاکچری می‌باشد و دارای خودرو‌ها و نیرو‌های فعال و با‌اخلاقی را دارا می‌باشد.‌ با این حال این باربری ویژگی‌های متعددی دارد که اکثر افراد با دیدن این ویژگی جزء مشتریان ثابت آن شده‌اند. اولین ویژگی این باربری داشتن پرسنل مجرب و خوش‌رو که دارای دانش‌های روز دنیا هستند و با تجهیزات زیادی که دارند کار اسباب‌کشی را به یک خاطره رویایی برای صاحبین بار به وجود آورده‌اند.

از ویژگی مطرح این باربری این است که بسته بندی اثاثیه منزل به روش ‌های خاصی انجام داده می‌شود و حمل و باربری اثاثیه از تهران به تمام نقاط کشور را بر عهده دارد و دارای بیمه نامه و بارنامه الکترونیکی نیز می‌باشد که احتیاج به رفتن حضوری به این باربری نیست.

با انتخاب باربری فرشته روز جابجایی خاطره انگیزی خواهید داشت.

 

سوالات متداول:

بهترین زمان برای اثاث‌کشی چه زمانی است؟

بهترین زمان اوایل صبح می‌باشد که بدون دغدغه زمانی نداشته باشید و اینکه حجم ترافیک در این ساعات بسیار کم‌تر می‌باشد.

باربری فرشته حمل بار به شهرستان‌ها را انجام می‌دهد؟

بله این باربری حمل اثاثیه منزل، اداره‌جات و خرده وسایل را با خدمات تخصصی به شهر‌های مختلف ایران انجام می‌دهد و بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

بسته بندی اثاثیه چگونه در باربری فرشته انجام می‌شود؟

بسته بندی اثاثیه با نهایت دقت و تلاش به شیوه کاملا اروپایی به وسیله پرسنل مجرب  که دقت و تلاش زیادی می‌کند که اصلا خش و یا ضربه وارد نشود.

باربری فرشته با سابقه بالا و تنوع در ارائه بهترین خدمات اثاث کشی بصورت 24 ساعته

 

ارائه خدمات در کل مناطق تهران:

باربری الهیه

باربری رسالت

باربری سیدخندان

باربری سعادت آباد

باربری پونک

باربری قیطریه

باربری کامرانیه

باربری نارمک

باربری جردن

باربری آزادی

باربری تهران

باربری ولنجک

باربری گیشا

باربری آفریقا

باربری میرداماد

باربری مرزداران

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری چیذر

باربری دزاشیب

باربری شهران

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *