باربری حکمت با انواع کامیون و وانت آماده ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی

باربری لویزان

فهرست مطالب

منطقه لویزان در قدیم جزو روستاهای محدوده شمیران بوده است، این منطقه از شرق به شیان ختم و از غرب به حسین آباد و از شمال به ازگل و از جنوب نیز به شمس آباد مرتبط می‌شود.

باربری لویزان همیشه در دسترس با انواع کامیون مسقف

اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا می‌خواهید وسیله‌ای را از نقطه‌ای به نقطه دیگر در لویزان منتقل کنید و یا به هر دلیلی نیاز به خدمات حمل و نقل در محدوده لویزان دارید، باربری لویزان در این منطه با بهترین و مجهزترین خودروهای مسقف و متنوع کامیون و کامیونت و وانت بار و نیسان حمل بار و اثاثیه آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز تهرانی هستند. کافی است تنها زمان اسباب کشی را تعیین کنید.

باربری لویزان، دوست دار محیط زیست

در نظر داشته باشید که با توجه به موقعیت خاص محله که از نظر عبور و مرور کاملاً قابل دسترس و دارای مشکل همه گیر ترافیکهای طاقت فرسا نیست، پس توجه داشته باشید که در هر ساعت از روز می‌توانید با همان زمان که در روزهای تعطیل از خدمات آنها بهره مند می‌شوید، می‌توانید از این امور نیز استفاده کنید.

باربری لویزان سریعترین و ارزان ترین باربری در اسباب کشی و حمل بار تهران

البته فراموش نشود که تمامی این ویژگی ها صرفا مطعلق به شرکت‌هایی مانند باربری لویزان است که در محل دارای دفاتر فعال هستند، زیرا از بیرون از محل امر خدمت رسانی بسیار سخت است و زمان زیادی را باید منتظر دریافت ماشین مورد نظر باشید.

باربری لویزان با سابقه 37 ساله خیلی ارزان و سریع در اثاث کشی و بسته بندی و ارسال به کل کشور

 

چرا باربری لویزان

باربری در محدوده لویزان در زمینه باربری شهری و بین شهری ضمن سپاس گزاری و قدردانی از اعتماد و انتخاب شما هموطنان گرامی، خدمات خود را به صورت باربری لویزان و در تمامی روزهای سال با نرخ مناسب و پایینتر از هزینه کارشناسی ارائه می‌نماید.

باربری لویزان معتقد است که بهترین راه موفقیت مادی و معنوی احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل در منطقه لویزان را در بالاترین سطح ارائه نماید تا خستگی ناشی از یک اسباب کشی و حمل و نقل را به دست فراموشی بسپارید. آنها در امر اسباب کشی شما از نیروهای مجرب و با تعداد مناسب جهت حمل بار شما استفاده می‌کنند.

تماس با شرکت حمل و نقل و باربری لویزان ارائه دهنده برترین خدمات حمل و نقل شهری و باربری در منطقه لویزان سریعترین و آسانترین راه حل برای جابجایی آسان و بدون استرس است. شما با برنامه ریزی به راحتی می‌توانید هزینه‌های سنگین حمل و جابجایی اثاثیه منزل را به حداقل برسانید. شناخت کامل پرسنل باربری لویزان به محله‌های مختلف تهران باعث سرعت در ارائه خدمات به شما هستند.

 

باربری لویزان بهترین خدمات را در حوزه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل ارائه می دهد

 

اهمیت بسته بندی اصولی در باربری لویزان

در باربری لویزان برای بسته بندی لوازم با توجه به کوچک و بزرگ بودن اشیا، شکستنی بودن یا نبودن آن و همینطور میزان قیمتی بودن هر وسیله از بسته بندی مخصوص استفاده می‌شود. اشیا کوچک و بزرگ جداسازی می‌گردد و از انواع کارتن، فومهای چند لایه، نایلونهای حباب دار کوچک و بزرگ و انواع چسبهای بزرگ و قطور برای بسته بندی لوازم استفاده می‌شود. همچنین چیدمان تخصصی و اصولی بار در باربری لویزان یکی دیگر از مزایا این اتوبار است.

تمام بسته‌ها به ترتیب چیده می‌شوند. بسته‌های سنگین‌تر در زیر و بسته‌های کوچک و شکستنی‌ها بالاتر قرار داده می‌شوند تا در حین جابجایی مشکلی برای آنها پیش نیاید.

اگر دوست دارید کارتان به سرعت انجام شود به باربری لویزان اعتماد کنید.

 

نحوه جابجایی اثاثیه با باربری لویزان

از جمله موارد مهم در زمینه بحث جابجایی و حمل اثاثیه منزل در باربری لویزان چگونگی حمل و به اتمام رسیدن پروسه جابجایی شما است که خود این امر در باربری لویزان دارای مرحل خاص به خود است. در مرحله اول پس از تماس مشتری با شماره باربری لویزان و اعلام بار مورد نظر که می‌تواند اثاثیه منزل و یا اثاثیه اداری و شرکت باشد.

پس از تماس اگر از طریق تماس تشخیص بار و هزینه به صورتی باشد که قابل ارزیابی باشد توسط کارشناسان باربری اعلام می‌گردد در غیر این صورت کارشناس مربوطه به محل اعزام و پس از کارشناسی زمان بندی دقیق و هزینه‌ها را به تفکیک به مشتری اعلام می‌نماید، که اولین اصل آن بسته بندی لوازم منزل و یا اداری است،

سپس هزینه ارسال کارگر مخصوص اثباب کشی و همچنین هزینه خاور مخصوص حمل اثاثیه مخصوص و هزینه تخلیه بار در مقصد مورد نظر، البته در برخی موارد با نیسان بار و وانت بار نیز این خدمات ارائه می‌شود که به حجم بار بستگی دارد.

در کل سال با خیال راحت اثاث کشی و بسته بندی وسایل خود را به باربری لویزان بسپارید

 

مشاوره رایگان باربری لویزان

شرکت اتوبار و باربری لویزان از کارشناسان و متخصصین اسباب کشی برخوردار و بهره مند است که در اسرع وقت فقط با یک تماس تلفنی در خدمت شما مشتریان گرامی هستند. مشاوران باربری لویزان با شما صحبت خواهند کرد و جلساتی را تشکیل داده و تمامی موارد لازم اعم از نوع ماشین حمل بار، هزینه‌ی اسباب کشی، نوع بسته بندی و .. را مشخص می‌کنند.

مشاورین به طور تمام وقت در خدمت شما عزیزان مشتری هستند و می‌توانید صبح تا شب هر زمانی که بخواهید با آنها تماس بگیرید و مسائل و سؤالات مربوط به اسباب کشی را با آنها مطرح نمایید و همه‌ی آن ها را حل کنید. مهم ترین ویژگی این جلسات رایگان بودن آنهاست که می‌توانید به صوت تلفنی و حتی حضوری از آنها بهره بگیرید.

مشاوره رایگان توسط مشاوران باربری لویزان فقط کافیه تماس بگیرید

 

چگونگی بسته بندی در باربری لویزان

برای هر کدام از اسباب و لوازم شما بسته به نوع آنها نیاز است تا از یک روش بسته بندی اثاثیه به خصوص استفاده شود. برای لوازم شکستنی از بسته بندی هایی مانند پتو و نایلونهای خاص باید استفاده شود که بتواند مانع از شکستن آنها شوند. برای اسباب چوبی از بسته بندی باید استفاده شود که مانع از خراشیده شدن و یا ضربه خوردن به آنها شود.

پرسنل شاغل در باربری لویزان در محدوده شرق تهران تمامی آموزشهای لازم برای انجام انواع بسته بندی‌ها را فرا گرفته و در بسته بندی اثاثیه شما به کار می‌برند. لازم است تمامی اسباب و لوازم شما در داخل ماشینهای باربری به نحوی چیده شوند که در طول مسیر از مبدأ تا مقصد بار سلامت آنها تضمین شود.

پرسنل باربری لویزان به این نکته نیز توجه کافی داشته و اسباب و اثاثیه شما را در داخل ماشینهای باربری به نحوی چیدمان می‌کنند که امکان حرکت و تکان خوردن لوازم شما در داخل ماشین و در طول مسیر جا به جایی وجود نداشته باشد.

در باربری شرق تهران اتوبار و باربری لویزان تمامی لوازم موردنیاز جهت بسته بندی انواع بار وجود داشته و در صورت درخواست مشتریان به محل بارگیری جهت بسته بندی صحیح و حرفه‌ای انواع بار ارسال می‌شود. از جمله این لوازم می‌توان به کارتن های چندین لایه، سلفونهای بزرگ، نایلونهای حبابدار، ساک و کیسه‌های بزرگ، چسب، برچسب و … اشاره کرد که با مناسبترین قیمت ممکن تهیه شده و جهت بسته بندی لوازم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باربری لویزان عالی ترین بسته بندی و امکانات به روز

 

تفکیک بار در باربری لویزان

در هنگام بسته بندی و همچنین در زمان جابجایی نیاز است بارها بسته به نوع آنها به صورت جداگانه بسته بندی، چیدمان و جابجا شوند. به عنوان مثال لوازم شکستنی با ظرافت بیشتر و دقیقتری نسبت به لوازم پارچه ای مانند فرش و لباسها و … بسته بندی و حمل می‌شوند. لوازمی که امکان شکستن و آسیب رسیدن به آنها وجود دارد نباید در کف ماشین و زیر فشار لوازم سنگین قرار بگیرند.

مواد خوراکی باید با فاصله از مواد شوینده و یا سمی قرار بگیرند. همچنین برای جلوگیری از فساد مواد غذایی در باربری لویزان انواع کارتنهای مخصوص جابجایی موادغذایی تهیه شده است تا در طول اسباب کشی نگرانی فساد آنها برای مشتریان گرامی وجود نداشته باشد. در باربری لویزان لوازم بزرگتر و سنگینتر به صورت جداگانه از لوازم کوچکتر و ظریفتر بسته بندی و جابجا می‌شوند.

باربری لویزان تهران با بیمه و بصورت تضمینی، حمل بار و اثاث منازل و شرکت شما

 

خودروهای حمل بار در باربری لویزان

خودرو در باربری مهمترین بخش پروسه اسباب کشی محسوب می‌شود، زیرا یک شخص می‌تواند بسته بندی یا جابجایی بار تا ماشین را به صورت شخصی انجام دهد اما امکان حمل بار به منزل جدید با ماشینهای غیر از خودروهای باربری وجود ندارد. هرچه مسافت مورد نظر جهت جابجایی بیشتر باشد، ویژگی‌های خودرو، سلامت و نظافت آن برای باربری لویزان نیز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، به خصوص در مورد حمل بار به شهرستان.

شرکتهای باربری معتبر چون باربری لویزان سعی در استفاده از انواع خودروهای باربری در سایزهای مختلف و به دو صورت سرپوشیده و سرباز دارند که نیازهای مشتری را با توجه به اندازه اثاثیه و آب و هوا در فصول مختلف برآورده می‌کنند. به طور کلی سه سایز خودروی باربری وجود دارد که با توجه به میزان بار متقاضی به کار گرفته می‌شود: خودروهای سبک باری، خودروهای نیمه سنگین و خودروهای سنگین.

هر نوع از این ماشینهای باربری بر اساس عواملی چون تعداد و حجم جعبه ها، تعداد خودروهای درخواستی و فاصله مبدا و مقصد توسط کارشناسان باربری لویزان انتخاب می‌شوند. معمولاً جهت حمل و نقل اثاثیه منزل بیشتر از خودروهای نوع دوم که شامل انواع کامیونت، کامیون و خاور هستند استفاده می‌شود و در صورتی که اثاثیه بسیار کم باشد (مانند لوازم شرکتی) خودروهای نوع اول که شامل وانت و نیسان هستند، به کار گرفته می‌شوند.

تریلی‌ها نیز خودروهای باربری نوع سوم را تشکیل می‌دهند که برای حمل لوازم بزرگ مانند خودروها یا لوازم صادراتی استفاده می‌شوند. همانطور که گفته شد برای جلوگیری از ورود رطوبت با توجه به احتمال بارش هرکدام از خودروهای باربری لویزان می‌تواند مسقف باشد و یا با توجه به ارتفاع لوازم روباز باشد.

بسته بندی، حمل و جابجایی وسایل سبک و سنگین آشپزخانه با کارگران حرفه ای در باربری لویزان در کل تهران

 

خدمات باربری لویزان

از جمله خدماتی که باربری لویزان به مشتریان خود ارائه می‌دهد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • حمل پیانو، گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • ارسال انواع ماشینهای حمل بار مانند: کامیون، کامیونت، خاور، نیسان، وانت بار
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری به صورت کاملاً حرفه‌ای با ابزار روز دنیا
 • حمل بار شبانه روزی با نهایت دقت
 • اسباب کشی حرفه‌ای در سریع ترین زمان
 • بسته بندی اثاثیه منزل، وسایل اداری و شرکتی و جهیزیه عروس
 • وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • کارتن رگال دار (رگال داره، مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار ظرفیت دارد)
 • حمل جهیزیه عروس به صورت VIP
 • حمل بار به شهرستانها
 • ارائه کننده بهترین قیمت در بین باربری‌های تهران
 • ارائه مشاوره رایگان به صورت ۲۴ ساعته و اتوبار شبانه روزی

باربری لویزان در تهران بصورت 24 ساعته در کل هفته آماده ارائه خدمات بسته بندی و اثاث کشی

 

تعرفه اسباب کشی در باربری لویزان

اتوبار و باربری لویزان از زمان شروع به فعالیت خود همواره قیمت اثاث کشی را مطابق با نرخ اتحادیه حمل و نقل تهران تعیین کرده و مشتریان دیگر لازم نیست نگران قیمتهای هنگفت باشند زیرا همانطور که گفته شد قیمت بر اساس مصوبات قانونی اتحادیه است. قیمتهای باربری مقطوع نیست زیرا بر اساس پارامترهایی مثل تعداد طبقات، حجم وسایل سنگین و … می‌تواند برای هر شخصی بنابر شرایط آنها متغیر باشد.

در ادامه پارامترهایی که در قیمت تاثیر گذار هستند بیان شده‌اند:

 • تعداد سرویسهای باربری در رفت و برگشت
 • مسافت بین مبدأ تا مقصد
 • تعداد طبقات ساختمان هم در قیمت تاثیر گذار است. هر چه طبقات بالاتر باشد قیمت هم افزایش می‌یابد.
 • تعداد کارگران از یک تعداد مشخص که بالاتر برود هم روی قیمت باربری تاثیر گذار است.
 • نوع وسیله نقلیه باربری بر اساس اینکه سبک باشد یا سنگین، روباز یا مسقف هم در هزینه مؤثر خواهد بود.
 • انجام دادن امور بسته بندی وسایل و اثاثیه شما توسط نیروهای باربری
 • تهیه تجهیزات بسته بندی توسط باربری

باربری ارزان و 24 ساعته در محدوده لویزان در تهران با خدمات بسته بندی

 

کارگران متخصص در باربری لویزان

شرکت باربری لویزان با مدیریت شرایط تمام کارها را با نظم و دقت انجام می‌دهد. در هنگام اسباب کشی گاهی یک سری از کارها لازم به داشتن تخصص و آموزش لازم هستند. کارهایی که نیاز به ظرافت و دقت بالاتری دارند مانند بسته بندی وسایل قیمتی و… را به کارکنان آموزش دیده باربری لویزان بسپارید، زیرا آنها فکر همه جای کار را کرده‌اند و از کارگران متعهد و دلسوز کمک می‌گیرند.

این افراد در اسرع وقت در محل حاضر شده و تمامی کارهای مربوط به اثاث کشی را برای شما انجام خواهند داد، دوره آموزشی در این زمینه را گذرانده و تمامی مراحل را با آگاهی بالا انجام خواهند داد.

مهارت و مدیریت زمان در باربری لویزان سبب می‌شود تا آشفتگی‌های روز جابجایی برایتان آسان شود.

 

فعالیت ۲۴ ساعته توسط باربری لویزان

شما ممکن است روزها و ساعات خاصی برای اسباب کشی خود برنامه ریزی و انتخاب کرده باشید. پس شرکت خدمات اسباب کشی مورد نظر شما باید توانایی ارائه سرویس در ساعات مختلف شبانه روز را داشته باشد. شرکت حمل و نقل و باربری لویزان با فعالیت ۲۴ ساعته در تمامی ساعات شبانه روز در تمام روزهای هفته به همشهریان عزیز خدمت رسانی می‌کنند.

علاوه بر آنها باربری لویزان حتی روزهای تعطیل نیز در کنار شما خواهند بود. فقط کافیست شما بر اساس شرایط خود روز و ساعات اسباب کشی خود را مشخص کنید و روز جابجایی خود را با باربری لویزان هماهنگ کرده تا در روز و ساعات معین شده حاضر شوند.

اثاث کشی در تهران با بسته بندی توسط باربری لویزان

 

اهمیت کسب رضایت مشتریان برای باربری لویزان

هدف باربری لویزان در تمامی محدوده‌های فعالیت آن و همچنین کل تهران در وحله اول کسب رضایت مشتریان خود است. انجام اولین حمل بار برای مشتریان برای آنها به منزله پایان کار با مشتریان نبوده بلکه اولین حمل بار انجام شده برای مشتریان خود را به منزله شروع همکاری بلند مدت با آنها می‌دانند. به همین منظور تمامی تلاش خود را انجام می‌دهند تا بتوانند حداکثر رضایت مشتریان خود را جلب نموده تا در صورت نیاز به جابجایی‌های بعدی نیز به آنها مراجعه نمایید.

باربری لویزان با انواع کامیونت و مقرون به صرفه در کل تهران ارائه خدمت میکند

 

ارائه بیمه نامه باربری لویزان

در شرکت باربری لویزان تمامی تدابیر مربوط به حفظ سلامت بار از زمان بسته بندی در مبدأ تا چیدمان در ماشینهای حمل بار و تخلیه بار در مقصد و قرار گرفتن در محل مورد نظر صاحبین آن اندیشیده شده و رعایت می‌گردند. با این حال گاهی ممکن است حوادث پیش بینی نشده‌ای اتفاق بیفتد.

برای این شرایط خاص باربری لویزان اقدام به بیمه تمامی بارهای خود می‌نماید تا در صورت بروز خسارات احتمالی این زیان شامل حال صاحبین بار نشده و توسط شرکتهای بیمه معتبر به آنها پرداخت گردد. از طرفی استفاده از نیورهای متخصص و آموزش دیده و داشتن برنامه دقیق و اصولی برای جابجایی تمامی احتمالات و آسیبهای ممکن را به صفر می‌رساند و بیمه باربری لویزان صرفاٌ برای آرامش بیشتر خیال شما کاربرد دارد.

باربری لویزان با کارگران حرفه ای و بصورت 24 ساعته در 7روز هفته در کل مناطق تهران ارائه خدمت می نماید

 

نظم و برنامه ریزی

 یکی از مهمترین ویژگی‌های اتوبار و باربری لویزان داشتن نظم و برنامه کاری دقیق است که باعث می‌شود تمام خدمات در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن ارائه گردد. پروسه ارسال کادر فنی و خودرو باربری و همینطور حمل و نقل و جابجایی بار در زمان مشخص و طبق برنامه‌ای از قبل تعیین شده صورت می‌گیرد.

تعرفه مناسب در باربری لویزان

حمل بارسریع و ارزان، از اصول کلی هر باربری است و باربری لویزان، این اصل ارائه خدمات سریع و ارزان بار با کیفیت بالا را جزء اصول اولیه خود قرار داده است.

باربری لویزان دارای مجوز رسمی از اتحادیه

شرکت اتوبار و باربری لویزان با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه و با داشتن سالها تجربه در زمینه باربری و اتوبار یکی از معتبرترین باربری‌ها در شهر تهران است.

تمام هدف ما رضایت شما عزیزان است. باربری لویزان تهران با سابقه و تجربه 37 ساله

 

سؤالات متداول

 1. جابجایی اثاثیه منزل به مقصد شهرهای دیگر انجام می‌شود؟

بله، باربری لویزان به تمام نقاط کشور خدمات خود را ارائه می‌دهد.

 1. چه میزان سلامت بار را تضمین می‌کنید؟

شرکت باربری لویزان با بهترین کیفیت، رساندن بار و اثاثیه شما به مقصد را کاملا تضمین می کند.

 1. سته بندی بار توسط باربری لویزان هزینه جداگانه دارد؟

بله برای بسته بندی توسط لویزان هزینه جداگانه دریافت می‌گردد.

باربری لویزان با کارگرانی حرفه ای و بدون انعام در کل مناطق تهران بصورت 24 ساعته و ارسال به کل کشور

 ما در کل تهران ارائه خدمات داریم:

باربری باغ فیض

ظریف بار

باربری انقلاب

باربری قیطریه

باربری کامرانیه

باربری اسنپ

اسباب کشی

باربری شریعتی

صداقت بار

باربری هفت تیر

باربری آفریقا

باربری آرژانتین

باربری اقدسیه

باربری ولیعصر

باربری جمهوری

باربری آزادگان

باربری البرز

باربری دربند

باربری چیذر

باربری دزاشیب

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *