باربری مجیدیه بهترین تجربه در اثاث کشی منزل را به شما میدهد

باربری مجیدیه

فهرست مطالب

تعویض منزل و جابجایی وسایل همیشه یکی از دغدغه‌های مستاجران بوده و هست، چرا که اسباب کشی همواره مشکلاتی را برای این افراد به همراه دارد. از این رو افراد به دنبال پاسخی برای این سؤال هستند که چگونه اسباب کشی راحتی داشته باشند. از طرفی جمعیت شهر تهران باعث شده تا کسب و کارهای مختلف و متعددی در این شهر روی کار بیایند که تعداد بیزینسها سبب شده تا مردم برای انتخاب بهترین گزینه همواره مشکلاتی را داشته باشند.

باربری مجیدیه با کارگران خوش اخلاق و فنی آماده ارائه بهترین خدمات بسته بندی و اسباب کشی

یکی از مشاغلی که در سالهای اخیر به دلیل نیاز مردم بسیار وسعت گرفته، شرکتهای باربری هستند. شرکت‌پهای باربری مانند باربری مجیدیه با ویژگی‌های مختلفی روی کار آمده‌اند‌ تا بتوانند برای خود مشتری پیدا کنند. اما باید گفت که در انتخاب شرکتی با باربری مناسب باید به نکات مختلفی توجه کنید. از جمله مهم ترین مسائلی که باید به آن آگاهی کامل داشته باشد وظایف باربری در تهران و همچنین خدمات شرکت باربری در تهران است.

همچنین باید گفت که قیمت باربری در تهران هیچگاه ثابت نبوده و شرکتها با در نظر گرفتن موضوعات مختلفی بر روی خدمات خود قیمت گذاری می‌کنند.

باربری مجیدیه با کارگران خوش اخلاق و فنی آماده ارائه بهترین خدمات بسته بندی و اسباب کشی در کل تهران

 

چرا از شرکت باربری برای جابجایی استفاده کنیم؟

دیگر دوران اسباب کشی به شیوه سنتی کاملاً منسوخ شده و حال برای آن که بتوان اسباب کشی راحت و ایمن‌تری را داشت شیوه‌های جدید روی کار آمده است. بسیاری از افراد هنوز بر این عقیده‌اند که برای اسباب کشی بهتر است خود دست به کار شوند و زیر بار پرداخت هزینه برای اسباب کشی راحت و بی دردسر و استرس نمی‌روند.

باربری مجیدیه با کارگران خوش اخلاق و فنی آماده ارائه بهترین خدمات بسته بندی و اسباب کشی در کل تهران بصورت 24 ساعته

اما می‌توان گفت که فرهنگ جامعه به سمتی پیش رفته که آسایش و راحتی اولویت اول زندگی مردم شده است و از این رو سختی در هنگام انجام امور مختلف مانند اسباب کشی برای کسی پذیرفته نیست. با توجه به این توضیحات، باید راهکار درست و منطقی برای داشتن اسباب کشی راحت و بدون استرسی را اتخاذ کرد.

استفاده از شرکت باربری چون باربری مجیدیه می‌تواند بهترین و منطقی‌ترین راه برای این امر باشد. از این رو در بین شرکتهای موجود که در زمینه‌ی باربری مناسب وسایل منزل فعالیت می‌کنند، می‌توان شرکت باربری مجیدیه را بهترین گزینه دانست.

باربری مجیدیه با کارگران خوش اخلاق و بدون انعام آماده ارائه بهترین خدمات بسته بندی و اثاث کشی منازل در کل تهران بصورت 24 ساعته

 

بسته بندی وسایل توسط باربری مجیدیه

همانطور که همه می‌دانید بسته بندی وسایل و اثاثها، یکی از مهم‌ترین کار‌هایی است که احتمال خسارت دیدن لوازم را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. از این رو باید گفت یکی از وظایف باربری در تهران شرکتهای معتبر، بسته بندی اثاث به بهترین شکل ممکن است.

در بین شرکتهایی با باربری مناسب، باربری مجیدیه در طول فعالیت خود سعی کرده تا از جدیدترین متد‌های روز برای بسته بندی وسایل استفاده کند و به همین دلیل یکی از خدمات باربری در تهران توسط مجیدیه استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن برای بسته بندی اثاثها است.

باربری مجیدیه آماده ارائه برترین خدمات بسته بندی و اثاث کشی منازل

 

خدمات وانت بار در باربری مجیدیه

پیک وانت از جمله پر درخواست ترین امور در کشور است چرا که وظیفه آن حمل بارهای سبک است و همانطور که می‌دانید همه اغلب با این حجم از کالا برای جا به جایی برخورد دارید، پس کاملاً طبیعی است که در سطح بالایی درخواست بشه، در حال حاضر این خدمات توسط انواع وانت مانند وانت و نیسان بار که ظرفیت آنها هم از ۳۰۰ تا ۲/۳۰۰  تن است.

که البته انتخاب آنها قبل از ارسال به عهده کارشناسان باربری مجیدیه است که بهترین گزینه را برای شما ارسال می‌کنند. به عنوان مثال برای مبلمان خانگی وانت بایستی دارای کفی مخصوص باشد تا بار به خوبی در آن جای بگیرد و آسیبی به آن وارد نشود این امر در وسایل شکستنی در کارتن هم به همین صورت است، که آنها با در اخیار داشتن همه این موارد در نظر دارند که امنیت کالای شما در بالاترین سطح ممکن باشد.

باربری مجیدیه با انواع کامیون مسقف و موکت کاری شده

 

تفکیک بار در باربری مجیدیه

باربری مجیدیه برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود، انواع بار را از هم تفکیک می‌کنند. بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در بخشی دیگر قرار می‌گیرند.

لوازمی چون مبل، یخچال، کمد لباس و میز و صندلی نهار خوری و غیره که سنگین هستند، با دقت فراوان و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین حمل بار منتقل شده و درون ماشین محکم و منظم چیده می‌شوند و از پتو‌، نایلون‌های مخصوص‌، فوم و پوششهای سه لایه که وسط آن از پشم شیشه است برای استقرار محکم و با دوام اثاثیه استفاده می‌شوند.

بسته بندی و بهترین چیدمان اثاث منزل در باربری مجیدیه

 

مدیریت و نظم در باربری مجیدیه

هنگامی که افراد به شیوه‌های سنتی  اسباب کشی منزل را انجام می‌دهند علاوه بر خستگی مشکلات دیگری را نیز به وجود می‌آورند، یکی از مهم‌ترین این مشکلات از بین رفتن نظم و انظباط است. هنگامی که به شیوه سنتی اسباب کشی می‌کنید به دلیل خستگی بیش از اندازه نمی‌‌توانید نظارت مناسبی روی امور داشته باشید. از این رو نظم و انظباط در هنگام اسباب کشی به طور کامل از بین می‌رود و کنترل امور کمی سخت و مشکل می‌شود.

به طور کلی شما همواره در کار‌هایی موفق می‌شوید که به جای کار کردن سخت و طاقت فرسا، نظارت خوبی روی آنها داشته باشید.انتخاب باربری مناسب چون مجیدیه و سپردن کارهای خود به آنها، خود می‌توانید بر روی امور نظارت مطلوبی داشته باشید تا تمامی کار‌ها با نظم و از روی برنامه ریزی انجام شود. شرکت باربری مجیدیه با در دست گرفتن کارهای سخت و طاقت فرسا ذهن شما را آزاد می‌کند تا تمام تمرکز خود را روی نظارت و کنترل امور بگذارید.

بسته بندی متنوع و بهترین چیدمان اثاث منزل در باربری مجیدیه بصورت شبانه روزی

 

صرفه جویی در زمان با مجیدیه

سیاری از افراد احساس می‌کنند که اگر اسباب کشی را خود انجام دهند و هزینه‌ای را برای سپردن کار‌ها به شرکتهای باربری در نظر نگیرند، در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اند، اما باید گفت که این طرز فکر به طور کامل اشتباه است. آسایش و راحتی مهم‌ترین بخش زندگی هر آدم بوده و از این رو باید برای آن بهایی بپردازید.

در صورتی که در هنگام اسباب کشی آسیبی به بدن شما وارد شود، مجبور خواهید شد تا هزینه‌ی بیشتری از سپردن کار‌ها به شرکتهای باربری را به بیمارستان پرداخت کنید. همچنین این امکان وجود دارد که در هنگام اسباب کشی اتفاق پیش بینی نشده‌‌ای، خساراتی را به وسایل منزلتان وارد کند. از این رو برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است که مبلغی را برای بهره گیری از خدمات باربری در تهران کنار بگذارید.

همچنین از دیگر مواردی که باید در هنگام اسباب کشی به آن توجه کنید، صرفه جویی در زمان است. به طور کلی همه‌ی افراد علاقه دارند تا اسباب کشی در کمترین زمان ممکن انجام شود و بتوانند در منزل جدید خود سکونت کنند. به همین دلیل برای اینکه بتوان سریع‌تر اسباب کشی را تمام کرد، به شرکت باربری مجیدیه با باربری مناسب نیاز دارید.

این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای زیاد در کمترین زمان ممکن اثاث شما را از منزل قدیمی به منزل جدید منتقل می‌کند. به همین دلیل توصیه می‌شود که برای کاهش هزینه و همچنین صرفه جویی در وقت و زمان به این شرکت اعتماد کنید.

باربری سریع و همیشه در دسترس در مجیدیه تهران

 

مشاوره رایگان با مشاوران مجیدیه

افراد قبل از آن که بخواهند شرکتی را برای اسباب کشی خود انتخاب کنند با سؤالات مختلفی روبه‌رو می‌شوند. از جمله این سؤالات به تعرفه و قیمتها، تعیین کردن زمان اسباب کشی و… می‌توان اشاره کرد. از این رو برای این افراد بسیار مهم‌ است که شرکت مورد نظر تیم پشتیبانی خوبی را در اختیار داشته باشد تا پاسخ سؤالاتشان را بدهد.

به همین دلیل شرکت حمل و نقل و باربری مجیدیه با باربری مناسب از تیم پشتبانی خبره و با حوصله‌ای استفاده می‌کند تا تمام ابهامات مشتریان را قبل از اسباب کشی حل کنند. علاوه بر تیم پشتیبانی این شرکت از مشاوران خبره نیز بهره می‌گیرد. این افراد می‌توانند شما را برای داشتن اسباب کشی منظم و مطلوب راهنمایی ‌کنند. از این رو می‌توانید با مشورت کردن با تیم مشاور اطلاعات کامل و جامعی را به دست آورید که این موضوع شما را در حین اسباب کشی بسیار کمک خواهد کرد.

باربری مجیدیه تهران با ارائه خدمات متنوع در حوزه اثاث کشی منزل

 

ماشینهای حمل بار در باربری مجیدیه

همانطور که گفته شرکت باربری مجیدیه از ماشینهای مختلفی برای انجام سفارشات مشتریان استفاده می‌کند. وجود خودرو‌های متنوع کیفیت خدمات باربری در مجیدیه تهران را بیش از سایر شرکتها افزایش داده است. این شرکت متناسب با نیاز مشتریان، خودرو‌های خود را به محل حمل بار اعزام می‌کند.

به عنوان مثال اعزام یک خودرو بزرگ برای جابه‌جایی مقدار کمی از وسایل، برای مشتری مقرون به صرفه نیست و هزینه‌ی اضافی برای او به همراه خواهد داشت. از این رو  شرکت باربری مجیدیه با باربری مناسب برای به وجود نیامدن این دست از مشکلات از خودرو‌های متنوعی استفاده می‌کند. این خودرو‌های حمل بار شامل موارد زیر می‌شوند.

 • ماشینهای سبک نظیر وانت، وانت پراید و وانت نیسان
 • ماشینهای نیمه سنگین نظیر خاور، کامیون، کامیونت و …
 • ماشینهای سنگین نظیر تریلی، ترانزیت، ده تن و …

انواع کامیون سبک و سنگین مسقف در باربری مجیدیه تهران جهت ارسال به کل کشور

 

مراحل صفر تا صد کار با مجیدیه

به طور کلی جابجایی اثاث منزل در شرکت باربری مجیدیه در ۵ مرحله انجام می‌شود که در ادامه با این مراحل به طور کامل آشنا خواهید شد:

 • مشاوره برای اثاث کشی: در قدم اول پس از آن که با شرکت تماس می‌گیرید، تیم پشتیبانی، مشاوره کافی و لازم را به شما ارائه می‌دهد و پس از آن قیمت باربری متناسب با نیاز‌های شما مشخص می‌شود. پس از تعیین قیمت، روز و زمان اسباب کشی را مشتری اعلام می‌کند.
 • بسته بندی اثاث منزل: نیروی کار و ماشین حمل بار در روز و زمان تعیین شده در محل حمل بار اعزام می‌شوند و برای افزایش کیفیت خدمات، اثاث و وسایل را به بهترین شکل ممکن بسته بندی می‌کنند.
 • حمل بار درون شهری: پس از بسته بندی با کیفیت، لوازم داخل ماشین حمل بار قرار می‌گیرند و سپس به مکان جدید انتقال داده می‌شوند.
 • چیدمان وسایل منزل: تیم باربری مجیدیه با باربری مناسب فقط وسایل را در محل خالی نمی‌کند، بلکه یکی از وظایف باربری در مجیدیه این است که تا چیدن شدن اثاثها باب میل مشتری در محل بمانند.
 • با توجه به این مراحل می‌توان متوجه شد که این شرکت رضایت مشتری را بیش از هرچیزی اولویت خود قرار داده است به همین دلیل برای داشتن اسباب کشی خوب و مطلوب می‌توان به آن اطمینان کرد. همچنین به این نکته توجه کنید که این شرکت علاوه بر حمل بار درون شهری، در شهرستانهای تهران نیز فعالیت می‌کند.

به روزترین تجهیزات در اسباب کشی منزل توسط باربری مجیدیه

 

عوامل مؤثر بر قیمت باربری

هزینه های باربری عامل بسیار مهمی است که قبل از بستن قرار داد باید با شرکت حمل و نقل و باربری هماهنگ کنید. از آنجا که عوامل بسیار زیادی بر تعیین قیمت نهایی باربری تأثیر می‌گذارند، قیمت ثابت  مشخصی در باربری ها وجود ندارد. تمامی نرخها در باربری مجیدیه زیر نظر اتحادیه باربری تهران محاسبه و ارائه می‌شود.

یکی از اصلی‌ترین معیارهایی که در هزینه باربری یا کرایه باربری نقش دارد،‌ مقصد شماست. نرخ باربری قاعدتاً برای هزینه باربری بین شهری بیشتر از درون شهری است و همینطور هزینه باربری به شهرستان نسبت به باربری بین شهری بیشتر خواهد بود. درنتیجه قیمت باربری با بیشتر شدن فاصله مبدأ تا مقصد بیشتر خواهد شد.

باربری ارزان در محدوده مجیدیه تهران

 

تأثیر حجم بار در قیمت باربری

خدمات باربری و اتوبارها برای تعیین قیمت به حجم بار توجه زیادی دارند. برای مثال قیمت باربری اثاث منزل با قیمت جابجایی صرفا یک تابلو نقاشی بزرگ تفاوت زیادی دارد. اولین تفاوت در نحوه انتقال آن است. به چه وسیله‌ی نقلیه‌ای نیاز دارد، کامیون باربری یا وانت باربری. مسئله بعدی این است که آیا این جابجایی نیاز به کارگر باربری دارد یا خیر، یعنی هر چه حجم بار شما بیشتر باشد قاعدتاً نیروی بیشتری نیز برای جابجایی لازم دارد.

مورد بعدی این است که آیا ساختمان به صورت آپارتمانی است یا ویلایی،‌ و اگر آپارتمانی است در طبقه چندم قرار دارد و اگر در طبقات بالاتر است در صورت داشتن و نداشتن آسانسور نیز هزینه‌های جداگانه‌ای خواهد داشت. هزینه باربری به تمامی این مسائل بستگی دارد و هر کدام از آنها در تعیین کردن قیمت باربری تاثیر به سزایی دارند.

باربری ارزان و مقرون به صرفه در محدوده مجیدیه تهران

 

تعیین هزینه باربری زیر نظر اتحادیه

شرکت حمل و نقل و باربری مجیدیه زیر نظر اتحادیه باربری فعالیت میکند و خدمات و قیمتهای خود را نیز مطابق با قیمتهای اتحادیه ارائه می‌‌دهد. قیمت باربری در شهرهای مختلف تفاوت دارد و افراد همیشه به دنبال کمترین قیمت باربری اسباب کشی و کمترین هزینه باربری اثاث منزل هستند.

یکی از دلایلی هم که افراد به هزینه باربری اثاث منزل خود توجه بیشتری می‌کنند تا به نوع وسیله یا وضعیت ایمنی آن، این است که دغدغه‌ی اصلی آنان مسائل مالی و کرایه باربری است. نرخ باربری بین شهری یکی از مسائلی است که امروزه به خاطر بیشتر شدن مهاجرت بین شهری، افزایش داشته است. شما نیز می‌توانید بر اساس نرخ اتحادیه باربری به سادگی قیمت باربری اثاث منزل خود را محاسبه کنید.

باربری و بسته بندی ارزان و مقرون به صرفه در محدوده مجیدیه تهران

 

دلایل افزایش سرعت در باربری مجیدیه

اتمام سریع فرآیند اسباب کشی، یکی از مهم‌ترین خواسته‌های مشتریان است. از این رو برای افزایش سرعت کار‌ها باید به موضوعات مختلفی توجه کرد. یکی از این موضوعات بدون شک وجود نیرو کار خبره و کاربلد است. شرکت باربری مجیدیه از کارگران خبره و حرفه‌ای بهره می‌گیرد که این افراد با توجه به تجربه بالا در کمترین زمان ممکن اثاثها را جابه‌جا می‌کنند.

از طرفی برخی از شرکتها به دلیل بهره گیری از نیرو‌های کم، نمی‌توانند کارگران زیادی را برای اسباب کشی اعزام کنند و این موضوع سبب کاهش سرعت کار‌ها می‌شود. اما باربری مجیدیه نیرو کار حرفه‌ای زیادی را در اختیار دارد و از این رو برای افزایش سرعت کار، از کارگرانی زیادی استفاده می‌کند. از دیگر مواردی که می‌‌تواند در افزایش سرعت امور کمک کننده باشد، ماشینهای حمل بار هستند.

به عنوان مثال فرض کنید که برای اسباب کشی با نیسان، این خودرو حمل بار برای انتقال وسایل از خانه‌‌ای به خانه‌ای دیگر چند بار باید مسیری را در رفت و آمد باشد. رفت و آمد متعدد، سبب می‌شود تا سرعت انجام کار‌ها کاهش یابد. از این رو برای اسباب کشی باید از شرکتی بهره بگیرید که به انواع و اقسام ماشینهای حمل بار مجهز باشد تا در صورت نیاز شما، بهترین ماشین را برای حمل بار انتخاب کنید.

تجهیزات مدرن و انواع کامیونت جهت اثاث کشی سریع و مطمئن در مجیدیه تهران

 

کادر مجرب و متخصص در باربری مجیدیه

باربری مجیدیه با دارا بودن کادر مجرب و متخصص حمل بار از جمله کارگرهای قوی و با دقت و همچنین راننده آشنا به مسیر و با دقت هیچ کم و کاستی باقی نمی‌ماند.

بیمه تمامی اثاثیه شما توسط باربری مجیدیه

باربری مجیدیه تمامی اثاثیه شما را بیمه می‌کند. که در صورت هر گونه اتفاق هزینه آن را به صورت کامل می‌پردازد. به شما بیمه بار نامه اهدا می‌شود.

تحویل به موقع بار توسط تیم مجیدیه

باربری مجیدیه کارکنان خود را مؤظف به تحویل به وقت بار کرده است و در ارائه خدمات رزرو شده بسیار دقیق و به وقت خدمات رسانی خواهد کرد.

باربری مجیدیه با بیمه و تضمینی توسط کارگران حرفه ای و با اخلاق در جابجایی اثاث منزل ارائه خدمت مینماید

 

سؤالات متداول

 1. برای تهیه تجهیزات بسته بندی آیا باید مبلغ جداگانه‌ای پرداخت شود؟

بله،در صورت سپردن امور بسته بندی به نیروهای باربری مجیدیه باید هزینه آنها بسته به نوع و حجم آنها پرداخت شود.

 1. بهترین زمان برای اسباب کشی چه زمانیست؟

بهترین زمان برای روز اسباب کشی برای کاهش هزینه‌های شما روزهای اول هفته هستند.

 1. شما در چه ساعاتی خدمات حمل بار را انجام می‌دهید؟

کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.

باربری مجیدیه با بیمه و تضمینی توسط کارگران حرفه ای و با اخلاق در جابجایی اثاث منزل و بسته بندی ارائه خدمت مینماید

در کل تهران به همشهریان گرامی خدمات ارائه میدهیم:

باربری شریعتی

صداقت بار

باربری گیشا

باربری هفت تیر

باربری آفریقا

باربری چیتگر

باربری زعفرانیه

باربری استاد معین

باربری آرژانتین

باربری اقدسیه

باربری پاسداران

باربری جمشیدیه

باربری ولیعصر

باربری جمهوری

باربری جیحون

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *