باربری ملاصدرا 24 ساعته و کل مناطق تهران

باربری ملاصدرا

فهرست مطالب

با گسترش شهرها و صنعتی شدن زندگی، جابجایی و اثاث کشی نیز در جامعه به یکی از امورات مهم در زندگی تبدیل شده است. با افزایش نیاز به جابجایی و نقل مکان میان مردم، شرکتهای مختلف باربری نیز به وجود آمده‌اند. در اصل شرکتهای باربری یک ارگان حقوقی هستند که وظیفه حمل بار و اثاثیه منزل را از نقطه‌ای به نقطه دیگر بر عهده دارند. شرکت باربری ملاصدرا نیز یکی از شرکتهای معتبر و بزرگ در شهر تهران است که خدمات جابجایی، اثاث کشی منزل، ادارات، فروشگاه‌ها، مراکز درمانی و … را بر عهده دارد.

باربری ملاصدرا تهران بهترین بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در کل مناطق تهران

این شرکت باربری با برخورداری از تیمی مجرب و حرفه‌ای با بیش از ده سال سابقه کاری خدماتی مطمئن و ایمن را به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد. با اتخاب شرکت باربری ملاصدرا، یکی از بهترین و درست ترین تصمیمات را در زندگی خود گرفته‌‌اید، لذا با اعتماد به این تیم روز جابجایی را به خاطره‌ای زیبا برای خود تبدیل کرده‌اید. همچنین باربری ملاصدرا علاوه بر نیروهای آموزش دیده و کاربلد از به روزترین تجهیزات و جدیدترین روشهای حمل و بسته بندی وسایل استفاده می‌کند تا رضایت کامل شما را به دست آورد.

در این روزها با افزایش شرکتهای مختلف باربری شاید انتخاب صحیح میان همه آنها کمی دشوار باشد، به همین دلیل در ادامه با ما همراه باشید تا با تمام ویژگی‌ها و خدمات بی‌نظیری که باربری ملاصدرا را میان تمامی شرکتها متمایز کرده است آشنا شوید.

 

24 ساعت 7 روز هفته باربری ملاصدرا تهران آماده ارائه خدمات در کل تهران

 

مزیت استفاده از باربری ملاصدرا برای جابجایی

شرکت باربری ملاصدرا از معتبرترین شرکتهای باربری در شهر تهران به حساب می‌آید. اعتباری که این شرکت با خدماتی چند ساله در میان مردم این شهر به دست آورده حاصل رضایت صد درصدی تمامی مشتریان اوست. از مزیتهای استفاده از این باربری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از ماشینهای حمل بار مجهز و به روز
 • مجهز به انواع ماشینهای باری سبک و سنگین
 • قابلیت ارتباط و دسترسی آسان با آنها به وسیله راه‌های ارتباطی متنوع
 • داشتن نیروی کاری متخصص و حرفه‌ای
 • داشتن رانندگانی دلسوز و خوش اخلاق و قابل اعتماد
 • ارائه قیمتهای معقول و مناسب زیر نظر اتحادیه باربری تهران
 • ارائه بیمه نامه رایگان جهت افزایش اطمینان و آسودگی خاطر شما
 • مدیریت باربری ملاصدرا با در نظر گرفتن تمامی جوانب قیمتهایی را ارئه می‌دهد که تمامی اقشار جامعه بتوانند از خدمات باربری آنها بهره‌مند شوند. تمامی تجهیزات به روز و تمامی امور جابجایی در باربری ملاصدرا به صورت کاملاً تخصصی انجام می‌گیرند.

باربری ملاصدرا تهران با یک تماس خیلی سریع اسباب کشی و حمل بار شرکتها و سازمانها را انجام میدهد

 

فعالیت ۲۴ ساعته در باربری ملاصدرا

شرکت اتوبار و باربری ملاصدرا به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده ارائه خدمات بی‌نظیر خود به همشهریان گرامی هستند. شما در هر زمانی و هر ساعاتی که نیاز به باربری و قصد جابجایی داشتید، فقط کافی است که با شماره‌های باربری ملاصدرا تماس بگیرید. با فعالیت بدون وقفه در باربری ملاصدرا دیگر لازم نیست نگران تعیین روز جابجایی باشید، فقط کافیست برنامه‌های خود را چک کنید و روز مورد تأیید خود را انتخاب کنید، حتی اگر روز تعطیل باشد نیز باز بدون محدودیت تمامی خدمات خود را ارائه خواهند داد.

با سابقه ترین باربری در محدوده ملاصدرا تهران

 

نیروهای آموزش دیده و متخصص در باربری ملاصدرا

یکی دیگر از مزیتهای باربری ملاصدرا که سبب متمایز شدن آن میان سایر باربری‌ها شده، استفاده از نیروهای با تجربه و متخصص در تمامی امور جابجایی هستند. همچنین ملاصدرا پس از استخدام نیروهای جدید، آموزشهای لازم را جهت بسته بندی، حمل و چیدمان اسباب و اثاثیه به آنها ارائه می‌دهند.

شرکت اتوبار و باربری ملاصدرا همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات برای جلب رضایت شما را داشته است. تمامی کارگران و نیروهای باربری ملاصدرا در امور بسته بندی، چیدمان، بارگیری و تخلیه بار، حمل بار و … تخصصی عمل کرده و بدون هیچ گونه آسیبی تمامی اسباب و اثاثیه شما را به مقصد خواهند رساند.

تجهیزات متنوع و کامل در بسته بندی اثاث در باربری ملاصدرا با کادری مجرب

 

اعتبار باربری ملاصدرا

اعتبار یک موقعیت و یا یک شی نیست که یک شبه بتوان آن را به دست آورد، بلکه باید طی سالها تجربه و خدمات خالصانه و دلسوزانه آن را به دست آورد. اعتبار باربری ملاصدرا از تجهیزات و روشهای به روز گرفته، تا نیروهای متعدد و متخصص، و از همه مهمتر رضایتمندی مشتریان در تمامی نقاط تهران به خصوص در منطقه ملاصدرا توانسته اعتماد مشتریان و همشهریان گرامی را به دست آورد. اعتماد به باربری ملاصدرا با سالها ارائه خدمات در زمینه باربری و تلاشهای شبانه روزی به دست آمده است.

حمل بار و اثاث منزل و سازمان ها در تهران به همراه بسته بندی در باربری ملاصدرا

 

بیمه باربری و اهمیت آن

بیمه باربری یکی دیگر از گزینه‌هایی است که باید حین انتخاب باربری صحیح به آن توجه داشته باشید. یک باربری مناسب باید دارای بیمه نامه معتبر برای بار و اثاثیه‌ای که حمل می‌کند باشد. شاید در برخی از موارد استفاده از بیمه اجباری نیز نباشد اما، استفاده از بیمه باربری هم برای شرکت باربری و هم مشتری یک اطمینان خاطر است و وسایل و بار مورد نظر را در حین جابجایی و انتقال به مقصد از تمامی خطرات احتمالی حفظ می‌کند.

با رائه بیمه باربری از طرف باربری ملاصدرا خیال شما بابت وسایلتان راحت است، هر چند که تمامی مراحل به صورت مطمئن و تخصصی انجام خواهد گرفت اما کار از محکم کار عیب نمی‌کند. در صورت رسیدن هر گونه آسیبی به وسایل و اثاثیه شما از جانب باربری تمامی هزینه‌ها و خسارتهای وارده از طرف بیمه طرف قرارداد پرداخت خواهد شد.

بسته بندی عالی و جابجایی اسباب و وسایل منزل و شرکت در باربری ملاصدرا تهران

 

خدمات بسته بندی در باربری ملاصدرا

یکی دیگر از خدمات باربری ملاصدرا که به صورت تخصصی و با متدهای جدید روز اروپا انجام خواهد گرفت، ارائه بسته بندی کامل و حرفه‌ای است. از آنجا که بسته بندی وسایل و اثاثیه از مهمترین مراحل در باربری به حساب می‌آید، باید توسط افرادی کاربلد و آموزش دیده در این زمینه صورت بگیرد. از آنجا که اهمیت بالای بسته بندی مشخص شد در نتیجه باربری ملاصدرا با استفاده از نیروهای متخصص در زمینه بسته بندی اقدام به بسته بندی وسایل و اثاثیه شما خواهد کرد.

با بسته بندی توسط این افراد دیگر نگران شکستن و یا آسیب به وسایل خود نباشید. تیم بسته بندی در باربری ملاصدرا تمامی اسباب خانه، آشپزخانه، وسایل سنگین، حساس و شکستنی مانند میزهای شیشه‌ای، بوفه، لوستر، لامپ و … را با روشهای نوین و ایمن بسته بندی خواهند کرد.

جدیدتری متدها در اثاث کشی و بسته بندی در باربری ملاصدرا تهران

 

حمل وسایل سنگین با باربری ملاصدرا

یکی از سختترین قسمت اثاث کشی و یا جابجایی، حمل و جابجایی وسایل سنگین است. شاید شما فکر کنید که لازمه بلند کردن اجسام سنگین، قدرت بدنی بالاست. متأسفانه باید گفت که اشتباه فکر می‌کنید، زیرا در بلند کردن اجسام سنگین علاوه بر قدرت بدنی باید مهارت و ترفندهای لازم برای بلند کردن و حمل آن را بلد باشید. چه بسا بدون چنین مهارتی‌هایی علاوه بر آسیب به وسیله مورد نظر ممکن است سبب آسیبهای جدی به بدن خود نیز شوید.

باربری ملاصدرا با به کارگیری نیروهای توانمند و کاربلد تمامی اجسام سنگین مانند یخچالهای ساید بای ساید، گاو صندوق، میزهای بزرگ، مبلمان، بوفه و … را بدون هیچ گونه آسیبی برای شما حمل خواهند کرد. نیروهای این باربری ترفندهای لازم و نکات ایمنی را به خوبی بلد هستند و تمامی وسایل و اثاثیه سنگین شما را در کمترین زمان ممکن در سالمترین حالت خود جابجا خواهند کرد. در نتیجه با سپردن امور جابجایی خود به تیم باربری ملاصدرا با آرامش خیال فقط گوشه‌ای بایستید و نظاره گر باشید تا تمامی امورات شما در کمترین زمان ممکن به اتمام برسند.

بهترین بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در باربری ملاصدرا تهران

 

تجهیزات بسته بندی در باربری ملاصدرا

از آنجا که با اهمیت بسته بندی صحیح آشنا شدید، باید به این نکته اشاره کرد که فقط مهارت برای بسته بندی صحیح کافی نیست، بلکه تجهیزات لازم برای بسته بندی نیز بسیار حائز اهمیت است. تجهیزات و وسایل با کیفیت می‌توانند یک بسته بندی ایمن و با کیفیت را ایجاد کنند. باربری ملاصدرا نیز با استفاده از جدیدترین تجهیزات و روشهای اروپایی اقدام به بسته بندی وسایل و اثاثیه شما می‌کند. در این باربری از چندین تجهیزات برای بسته بندی استفاده می‌گردد که هر کدام برای نوع خاصی از بسته بندی کاربرد دارند. در زیر با برخی از آنها آشنا خواهید شد:

 • کارتنهای بسته بندی، دارای ضخامت سه و پنج لایه جهت بسته بندی تمامی وسایل خانه، به خصوص ظروف شکستنی، کتابها، آلات موسیقی و … مناسب هستند که در سایزهای متنوعی موجوداند.
 • نایلونهای حبابدار یا پاپل رپ، که نوعی محافظ برای تمامی وسایل هستند و برای اقلام ریز و درشت از ظروف شکستنی گرفته تا بوفه و آینه‌های بزرگ را می‌توان با آنها بسته بندی کرد. همچنین برای پر کردن جای خالی درون کارتنهای بسته بنید برای جلوگیری از تکان خوردن آنها نیز می‌توان از این نایلونهای حبابدار استفاده کرد.
 • سلفون یا استرچ رپ، لایه‌ای نازک پلاستیکی هستند که برای پیچیدن دور وسایلی مانند مبلمان و وسایل نرمی که برای جلوگیری از کثیف شدن آنها بسته بندی می‌شوند مناسب است.
 • از دیگر تجهیزات بسته بندی در باربری ملاصدرا فومهای بسته بندی با ضخامتهای متخلف هستند که برا یپیچیدن دور وسایل بزرگ پچیده می‌شوند.
 • چسبهای قوی با قطرهای محتلف جهت چسباندن کارتن و وسایل محافظتی دور وسایل
 • برچسب عنوان گذاری جهت نوشتن محتویات درون کارتنهای بسته بندی

باربری ملاصدرا تهران با کیفیت ترین بسسته بندی و جابجایی اثاث منزل

 

چگونگی ارائه قیمت نهایی در باربری

امروزه به دلیل افزایش هزینه‌های زندگی، هزینه و تعرفه باربری نیز جزو اولین سؤالاتی است که مشتریان از کارشناسان باربری خواهند پرسید. شاید از خود بپرسید چرا هزینه باربری همه افراد با هم متفاوت است، باید در جواب گفت که، هزینه و تعرفه باربری بنابر شرایط باربری و محیطی شما تعیین می‌گردد در نتیجه برای هر شخصی متفاوت خواهد بود. در زیر به تمامی مواردی که می‌توانند روی تعرفه باربری تأثیر گذار باشند اشاره شده است:

حجم یا تناژ بار:

حجم و میزان وسایل شما می‌تواند هم به طور مستقیم و هم به طور غیر مستقیم روی هزینه نهایی باربری تأثیر داشته باشد. در برخی از باربری‌ها حجم وسایل و بار شما را بر حسب تن/تومان قیمت گذاری می‌کنند. اما به طور غیر مستقیم به این منظور است که حجم بار شما می‌تواند روی تعداد کارگرهای مورد نیاز، نوع بسته بندی، میزان تجهیزات لازم برای برای بسته بندی، ماشین مورد نیاز، دفعات حمل بار و حتی تایم کاری نیز تأثیر داشته باشد که هر کدام از این موارد به نوبه خود نیز روی قیمت نهایی تأثیر خواهند گذاشت.

پس می‌توان گفت که حجم بار مهمترین و تأثیرگذارترین عامل در هزینه باربری خواهد بود.

مسافت حمل بار:

بعد از حجم بار مهمترین عامل تعین کننده نرخ باربری میزان فاصله میان مبدأ و مقصد است. هرچه این میزان بیشتر باشد هزینه بیشتری را شامل می‌شوید. زیرا با افزایش فاصله باید نوع بسته بندی برای ایجاد امنیت بیشتر متفاوت خواهد بود، استهلاک و سوخت مصرفی توسط ماشین حمل بار بیشتر نیز خواهد بود درنتیجه باید هزینه بیشتری را بپردازید.

تعداد کارگران:

در باربری ملاصدرا به ازای هر کدام از ماشینهای باربری بسته به نوع آن تعداد مشخصی کارگر فرستاده خواهد شد، اما در صورت نیاز شما به هر دلیلی به تعداد کارگران بیشتر باید به ازای هر کدام قیمت جداگانه‌ای پرداخت شود.

شرایط محیطی:

شرایط محیطی و حتی جوی شما در مقصد و مبدأ نیز از عوامل مؤثر در هزینه باربری هستند. برای مثال ممکن است خانه شما در طبقات بالای یک طبقه قرار گرفته باشد و امکان استفاده از آسانسور نیز وجود نداشته باشد که در این صورت به ازای هر طبقه مشمول هزینه جداگانه‌ای خواهید شد. یا اینکه جابجایی شما در شریط آب و هوایی خاصی مانند هوای بارانی و یا برفی صورت گرفته است که باید شرایط خاصی لحاظ شود.

باربری ملاصدرا با ماشین های مسقف امکان ارسال به کل کشور را دارد

 

مدت زمان لازم برای جابجایی

زمان از مهمترین عامل در امر اثاث کشی است. قیمت نهایی اعلام شده در باربری ملاصدرا به ازای چند ساعات اولیه است که به صورت توافقی بین مشتریان و باربری صورت گرفته است اما در صورت طول کشدن کار (در صورتی که از طرف نیروهای باربری نباشد)، باید به ازای هر ساعت هزینه اضافی پرداخت شود. در نتیجه باید با رعایت تمامی جوانب مراقب زمان خود باشید.

برای مثال بسته بندی صحیح در حمل سریع و درنتیجه صرفه جویی زمان تأثیر خواهد داشد، تعداد کارگران مورد استفاده نیز سبب افزایش روند پروسه باربری خواهند شد، همچنین تعیین زمان و روز باربری نیز بسایر مهم است که در ساعات شلوغی و یا ترافیک درون شهر گیر نیفتید. با رعایت تمامی این جوانب می‌توانید با نیروهای ماهر و خبره باربری ملاصدرا علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کنید.

باربری ملاصدرا خدمات الکترونیکی نیز دارد که به راحتی می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

 

مشاوره رایگان در باربری ملاصدرا

همه شما با این جمله آشنایی دارید که: پرسیدن عیب نیست، ندانستن عیب است. باربری ملاصدرا با برخورداری از کارشناسان و مشاوران خبره و با تجربه بهترین راه‌حلها را در تمامی مراحل جابجایی به شما ارائه می‌دهند. پس در صورتی که حتی قصد همکاری با باربری ملاصدرا را نداشتید، برای کسب اطلاعات و نکات مفید برای روز جابجایی از مشاوره آنها استفاده کنید.

شما می‌توانید فقط با گرفتن شماره تلفنهای باربری ملاصدرا با مشاوران و کارشناسان آنها در ارتباط باشید و بدون حضور در باربری از آنها مشاوره رایگان بگیرید و اطلاعات کاملی از چگونگی بسته بندی صحیح، تعیین روز مناسب برای جابجایی و تمامی ترفندهای لازم برای حمل و جابجایی صحیح را یاد بگیرید.

بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی با انواع کارتن جهت حمل بار و اثاثیه منزل در باربری ملاصدرا تهران

 

رانندگان باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا رانندگانی با تجربه و ماهر را برای رانندگی و انتقال بار و اثاثیه شما استفاده می‌کند. تمامی رانندگان موجود در باربری ملاصدرا حدااقل دارای ده سال سابقه رانندگی در جاده‌های خارج از شهر را دارند و به طور کامل با تمامی راه‌های درون شهری و حتی راه‌های منتهی به شهرستانها را بلد هستند. آگاهی کامل این رانندگان در باربری ملاصدرا سبب شده تا مناسبترین راه را برای انتقال بار و اثاثیه شما به صورت کاملاً ایمن و مطمئن انتخاب کنند.

رانندگان باربری ملاصدرا افرادی صبور و خوش اخلاق هستند که در طول مسیر در صورت طولانی بودن راه نیز به بار شما سرکشی خواهند کرد تا سالم به مقصد برسند.

باربری ملاصدرا با انرژی ترین و متخصص ترین کارگران را در اختیار دارد و بدون انعام!

 

چیدمان بار چیست؟

چیدمان بار در دو مرحله توسط افراد باربری صورت می‌گیرد. اولی چیدمان بار درون ماشینهای حمل بار است که در باربری ملاصدرا به صورت اصولی بارها را از هم تفکیک کرده و هر کدام را در قسمتی خواهند چید. به گونه‌ای که بارهای سنگین در طرفی و بارهای سبک و حساس در طرف دیگر قرار می‌گیرند تا وسایل شما دچار هیچ گونه آسیبی نشوند. در نوع دوم چیدمان، چیدمان وسایل در مقصد توسط نیروهای متخصص و زبده در باربری ملاصدرا است.

پس از پایان تخلیه بار و اثاثیه در مقصد در صورت درخواست از طرف مشتریان تمامی وسایل بسته نبدی شده دوباره خارج و هر کدام را بنابر سلیقه و دستور شما در جای خود قرار می‌دهند. در این صورت نیروهای باربری ملاصدرا صفر تا صد باربری همراه شما خواهند بود.

بسته بندی کل اثاث و انواع ماشین در ارائه خدمات 24 ساعته اسباب کشی در باربری ملاصدرا تهران

 

برنامه ریزی دقیق در باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا با تجربه چندین ساله تمامی امور جابجایی شما را طبق برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده به پیش خواهند برد.

خدمات وانت بار

باربری ملاصدرا برای تأمین تمامی نیازهای شما و حمل بارهای سبک و کم حجم درون شهری نیز خدمات وانت بار با کارگر را نیز ارائه داده است.

عضویت در اتحادیه

شرکت باربری ملاصدرا به عنوان یکی از معبتبرترین باربری‌ها در سطح شهر تهران دارای عضویت رسمی در اتحادیه باربری تهران است و تمامی فعالیت و تعرفه‌های خود را زیر نظر این سازمان به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

با خیال آسوده اسباب کشی خود را به باربری ملاصدرا بسپارید.

 

 

سؤالات متداول

 1. آیا تجهیزات بسته بندی را باید خودمان تهیه کنیم؟

خیر در صورت نیاز به تجهیزات بسته بندی می‌توانید آنها را از باربری ملاصدرا خریداری کنید.

 1. ایا امکان ارسال کارگر بدون ماشن هم در باربری ملاصدرا وجود دارد؟

باربری ملاصدار به هر شیوه‌ای که شما بخواهید آماده خدمت رسانی به شما خواهند بود و حتی کارگر خالی را نیز به هر تعدادی که نیاز داشته باشید ارسال خواهد کرد.

 1. تعداد کارگرانی که برای من ارسال می‌شود به نوع ماشین بستگی دارد؟

خیر، تعداد کارگران ارسالی برای شما بسته به نیاز و حجم بار شما دارد که در صورت درخواست شما برای افزایش روند کار می‌توانید تعداد بیشتری نیز درخواست کنید.

باربری ملاصدرا همیشه در دسترس با کادری مجرب و قیمت عالی و اراده خدمات در کل مناطق تهران

 

کل محلات تهران با باربری ملاصدرا:

باربری تجریش

باربری الهیه

باربری توحید

باربری رسالت

باربری اسنپ

اسباب کشی

باربری تهران

باربری هفت حوض

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری زعفرانیه

باربری استاد معین

باربری آرژانتین

باربری اقدسیه

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری پرند

باربری جوادیه

باربری دامپزشکی

باربری حصارک

باربری هروی

باربری فردوسی

باربری مهرآباد

باربری پردیسان

باربری فاطمی

باربری قلهک

باربری دولت

باربری چمران

باربری فرحزاد

باربری فرمانیه

باربری کشاورز

باربری آپادانا

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *