باربری ولنجک با بهترین تجهیزات و لوازم جهت اثاث کشی بصورت 24 ساعته در خدمت شما

باربری ولنجک

فهرست مطالب

روز اسباب کشی و رفتن به محل جدید، ممکن است فرآیند خسته کننده‌ای داشته باشد و از هرکسی که این فرآیند را انجام داده باشد بپرسید که سخت‌ترین بخش آن از انتخاب خانه گرفته تا بسته‌بندی چه بوده، جواب خواهد داد که روز جابجایی! در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اتوبار در تهران و حمل اثاثیه به صورت امن و با حداکثر سرعت و کیفیت دارید با باربری ولنجک تماس بگیرید.

باربری ولنجک آماده ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی

تیم باربری ولنجک متناسب با نیاز شما از بهترین وسایل حمل و نقل از قبیل وانت بار، نیسان، خاور و کامیون جهت حمل لوازم و اثاث شما در تمام مناطق تهران استفاده خواهند کرد. از آنجا که بخشی از مناطق تهران در طول روز شامل طرح زوج و فرد ترافیکی نیز می‌شود، که نیاز به شرایط خاص جهت اسباب کشی و حمل بار دارد.باربری ولنجک آماده ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی در کل تهران

ضمناً شرکت باربری ولنجک امکان باربری و حمل اثاث از کلیه مناطق تهران از جمله ولنجک تهران به شهرستانها را نیز دارد و آمادگی کامل جهت انجام کلیه امور اثاث کشی و باربری را در تهران به شهرستان با قیمتهای بسیار مناسب به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد.

باربری ولنجک آماده ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی در کل تهران بصورت 24ساعته

 

مزایای استفاده از باربری برای جابجایی

باربری حرفه‌ای چون ولنجک می‌تواند حیاتی‌ترین نقش را در اسباب کشی ایفا کند، یعنی می‌تواند روز جابجایی را برای شما به یک روز خاطره انگیز تبدیل کند. با استفاده از باربری برای امور جابجایی نیاز نیست وسیله‌ای جا به جا کنید. حمل بارهای سبک و سنگین را به متخصصان می‌سپارید که با توجه به تجارب آنها و آموزشهایی که دیده‌اند، دلیل بر انتخاب آنهاست.

با بهره گیری از یک شرکت باربری حرفه‌ای مانند باربری ولنجک دیگر نیاز نیست وسایل سنگین را جابجا، یا از پله‌ها ببرید، چرا که تمامی کارها را پرسنل اتوبار ولنجک انجام می‌دهند. حتی دیگر نیاز نیست نگران گرفتگی عضلات خود، کمر درد، اصرار به دوستان برای کمک کردن به شما و یا آسیب دیدن خانه باشید. و در ازای این می‌توانید وقتتان را صرف کارهای مهم تر مثل نگه داشتن بچه ها یا کارهای شخصیتان کنید.

یا اینکه بنشینید و استراحت کنید. با توجه به اینکه شما باربری مناسب و حرفه‌ای را انتخاب کرده‌اید، باید گفت که پرسنل آموزش دیده و قادری خواهید داشت و به طور قطع کاربری و سرعت عمل آنها نسبت به شما و دوستان شما بسیار بیشتر خواهد بود. باربری ولنجک رأس ساعت مقرر می‌آید و کار شما را آغاز می‌کند و زمان زیادی برای شما می‌خرد. در کل، بهره گیری از یک شرکت اتوبار حرفه‌ای استرسهای زیادی را از شما دور می‌کند.

هرچه از خدمات بیشتری همچون بسته بندی، حمل، چیدمان و… استفاده نمایید استرس شما کمتر و اسباب کشی شما مطمئن‌تر خواهد شد.

روز جابجایی خاطره انگیز با تیم باربری ولنجک

 

تخصص نیروهای باربری ولنجک

در شرکت باربری ولنجک از علم و دانش روز برای حمل و نقل بار استفاده می‌گردد. برخی‌ها گمان می‌کنند که حمل بار توسط کارگر و انتقال ایمن آن از یک مکان به مکانی دیگر کاری سهل و آسان است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. اما در واقع این گونه نیست. حمل ایمن و سالم بار هم برای نیروهای باربری و هم برای شما اهمیت فوق العاده‌ای دارد و برای انجام آن تخصص و مهارت لازم است.

دانش و تخصص در زمینه چگونگی حمل و نقل بار از مکان اولیه به داخل ماشینهای حمل بار، چگونگی بسته بندی، چیدمان اصولی بار در داخل ماشین حمل بار و انتقال صحیح آن به مقصد و استقرار بار در مکان ثانویه اصولی دارد که افراد حرفه‌ای در رابطه با آن دانش کسب کرده و مهارت اندوخته‌اند. دانش و تخصص در زمینه بسته بندی و چیدمان بار از دیگر موارد تخصصی است که در باربری ولنجک تهران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

با تیم باربری ولنجک با خیال آسوده اثاث کشی کنید

امنیت بار با تفکیک آنها توسط باربری ولنجک

تیمم کاربلد باربری ولنجک برای این که کار حمل و نقل به درستی و با خیالی آسوده انجام شود، انواع بار را از هم تفکیک می‌کنند. یعنی به گونه‌ای که بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در بخشی دیگر درون ماشینها قرار می‌گیرند.

لوازمی چون لوستر، مبل، یخچال، کمد لباس و میز و صندلی نهار خوری و غیره که سنگین هستند  با دقت فراوان و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین حمل بار منتقل شده و درون ماشین محکم و منظم چیده می‌شوند و از پتو، نایلونهای مخصوص، فوم و پوششهای سه لایه که وسط آن از پشم شیشه است برای استقرار محکم و با دوام اثاثیه استفاده می‌گردد.

باربری ولنجک با بهترین امکانات بسته بندی و تجهیزات به روز

 

ارائه بیمه نامه توسط باربری ولنجک

باربری ولنجک برای آرامش و آسودگی مشتریان خود اقدام به ارائه بیمه نامه قبل از بارگیری وسایل و اسباب کشی، در طول باربری وسیله‌ توسط کارکنان خود در اتوبار گم یا شکسته شود، بتوانید خسارت آن را دریافت نماید، این بیمه نامه از زمان بارگیری وسایل تا تخلیه اعتبار دارد، هدف اتوبار ولنجک این است که میزان خسارت و هزینه‌های اضافی را به حداقل برساند.

باربری ولنجک به صورت رایگان تمامی اقلام بار شما را بیمه خواهد کرد تا شما همشهریان عزیز نگران پرداخت هزینه‌های اضافی نباشید، اتوبار ولنجک در هر شرایطی حامی شما است.

باربری ولنجک تهران با بیمه و تضمینی آماده ارائه انواع خدمات اسباب کشی

 

ماشینهای باربری ولنجک

تیم حرفه‌ای باربری ولنجک از سه نوع ماشین بسته به نیاز و شرایط شما برای حمل و نقل وسایل و اثاث منزل یا شرکت شما استفاده می‌کند. اتوبار ولنجک از ماشینهای سبک مانند وانت و نیسان بار…و ماشینهای نیمه سنگین مانند کامیون و ماشینهای سنگین چون تریلی و ترانزیت استفاده می‌کند، تا شما شهروندان عزیز در هنگام اسباب کشی دچار مشکل نشوید.

باربری ولنجک دارای ماشینهای مسقف با کامیونهای موکت کاری شده است که هم باعث حفظ ایمنی وسایل شما و هم تمیز ماندن اثاث شما می‌گردد، اتوبار ولنجک متناسب با حجم بار شما از ماشینهایی با اندازه ی مختلف استفاده می‌کند و مناسبترین ماشین را برای شما می‌فرستد تا در هزنه های شما نیز صرفه جویی شده باشد. باربری ولنجک برای هر مقدار از حجم بار شما از ماشینهای متناسب با آن استفاده می کند برای حجم زیاد از ایسوزو و کامیون و برای بارهای کم حجم از نیسان بار و سایپا و وانت استفاده می‌کند.

تیم باربری ولنجک ابتدا با ارزیابی شرایط باربری و مسافت و سایر معیارهای موجود، برای شما وسیله‌ی نقلیه‌ی مناسب را در نظر می‌گیرند و بهنرین وسیله‌ی نقلیه‌ی ممکن و مناسب را در اختیارتان قرار می‌دهند.

باربری ولنجک با 10 کامیون مسقف و موکت کاری شده جهت جابجایی اثاث منزل

 

بسته بندی لوازم در باربری ولنجک

اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت باربری استفاده از خدمات بسته بندی است. خدمات بسته بندی به شما کمک می کند تا بسته بندی لوازم خود را در کمترین زمان و با بهترین اصولش انجام بدهید. اگر خودتان بخواهید بسته بندی را انجام بدهید زمان بر است اما باربری ولنجک بسته بندی را در کمترن زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به اتمام می‌رساند.

بسته بندی در باربری ولنجک به کمک کارتن‌های سه لایه و پنج لایه و باکفیت انجام می‌شود، به گونه‌ای که این کارتنها می‌توانند وزنهای بالا را به راحتی تحمل کنند بدون آن که کارتن پاره شده و لوازم شما به بیرون بریزند و خسارت به لوازم شما وارد بشود.

البته بسته بندی در شرکت باربری ولنجک تنها با کارتن انجام نی‌شود بلکه از لوازمی همچون سلفون، چسب، نایلون حباب دار، جعبه‌های چوبی و … برای بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در ولنجک تهران

 

خدمات باربری ولنجک

اتوبار باربری ولنجک همه نوع خدماتی را در حوزه اتوبار و باربری خدمت شما ارائه می‌کند و در تلاش است که تمام مشتریان از خدمات و سرویسی که انجام می‌دهد راضی باشند. اتوبار باربری ولنجک یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه ترین باربری در سطح پایتخت است که تا به حال امتیازات بالایی را در میان مردم به خود ثبت کرده.

همان طور که در لیست زیر می بینید خدمات باربری ولنجک زیاد است و مانند هر شرکت باربری دیگر خدمات متنوعی را در حوزه باربری و اتوبار ارائه می‌دهد و همه این خدمات با بهترین ابزار روز دنیا انجام می‌شوند :

 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستانها
 • متخصص در حمل بار، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکتها و اداره‌ها در سریع ترین زمان
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ

بسته بندی و انواع خدمات اثاث کشی منزل در ولنجک تهران

 

بسته بندی صحیح و اصولی توسط باربری ولنجک

بسته بندی جداگانه تمامی وسایل شکستنی، مبل، فرش و … توسط پرسنل و کارکنان مجرب باربری ولنجک آموزش دیده‌اند تا به صورت صحیح و با بالاترین کیفیت وسایل منزل یا دفتر کار شما را بسته بندی کنند. باربری ولنجک تمامی وسایل شما اعم از وسالهای ظریف و شکستنی، وسایل سنگین، لباسها و مدارک و وسایل مهم را به صورت تخصصی و متناسب با آنها بسته بندی می‌کنند.

امید است با انتخاب باربری ولنجک با توجه به سالها تجربه در حوزه حمل و نقل بتوانند بهترین خدمات حمل و یک اثاث کشی راحت و بدون دغدغه را برای شما به ارمغان بیاورند. سرعت در انجام عملیات باربری و حمل بار  توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده‌ با نهایت سرعت، دقت و کیفیت انجام و بارها و اثاثیه شما را بسته بندی و به مقصد می‌رسانند. کافیست یک بار حمل بار را با باربری ولنجک تجربه کنید. رضایت مشتریان بالاترین هدف تیم زبده ولنجک است.

بهترین تجربه اسباب کشی منزل با باربری ولنجک با بهترین نوع بسته بندی

 

هزینه های باربری

اسباب کشی و جابجایی مقوله‌ای پر زحمت و دشوار است. هماهنگی‌های زیادی باید انجام شود تا در روز جابجایی و اسباب کشی همه کارها طبق روال پیش برود. از سختی‌های اثاث کشی که بگذریم، موضوع هزینه باربری خودش یک مشکل جدی است. قیمت باربری اثاث منزل ثابت نیست. دستمزد کارگر جابجایی، هزینه کرایه کامیون و همه موارد را باید در نظر گرفت.

گاهی هزینه‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی است که انتظارش را دارید. در باربری ولنجک نرخ اتحادیه باربری ملاک، تعیین قیمتهاست و هزینه اضافی از مشتری گرفته نخواهد شد. از عوامل مؤثر بر هزینه باربری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مسافت جابجایی از مبدأ تا مقصد که هر چه این فاصله بیشتر باشد قطعاً هزینه‌های شما نیز بیشتر خواهد بود.
 • تعداد طبقات برای جابجایی وسایل چه در مبدأ و چه در مقصد هر چه بیشتر باشد دستمزد کارگران افزایش خواهد یافت.
 • تعداد کارگران مورد نیاز، که با افزایش تعداد آنها هزینه بیشتری باید بپردازید.
 • چیدمان لوازم در محل جدید توسط نیروهای باربری موجب هزینه‌های بیشتر خواهد شد.
 • بسته بندی توسط شرکت باربری که به تجهیزات و وسایل بسته بندی نیز نیاز دارد هزینه جداگانه ای از باربری دارد.
 • حجم وسایل نیز هر چه بیشتر باشد در امور بسته بندی، زمان و تعداد و نوع ماشینهای استفاده شده تأثیر گذار است.

باربری ولنجک با قیمت مناسب و مقرون به صرفه کل خدمات اثاث کشی رو انجام می دهد.

 

خدمات VIP در باربری ولنجک

اتوبار ولنجک قابلیت ارائه خدمات VIP به مشتریان جهت بسته بندی دقیق و حرفه‌ای وسایل منزل یا محل کار و حمل و چیدن وسایل به صورت ویژه را دارد. بسته بندی وسایل گران قیمت و خاص مانند پیانو ، اشیاء عتیقه و گرانبها و … نیاز به تجربه زیادی دارد. پرسنل آموزش دیده باربری ولنجک در تهران این خیال شما را از بسته بندی و جابجای اثاثیه و اشیاء باارزش راحت خواهند نمود.

خدمات VIP تیک بار شامل بسته بندی دقیق لوازم، حمل صحیح و چیدن بار در خودروهای مناسب (وانت ، نیسان ، خاور موکت کاری شده) با دقت زیاد و همچنین خالی کردن بار و حتی چیدن وسایل در منزل یا محل کار شما و متناسب با خواست شما انجام می‌گیرد.

باربری ولنجک همه مدل خدمات در جابجایی اثاث منزل را با سرعت و اطمینان جابجا میکند.

 

اسباب کشی در زمستان توسط نیروهای ولنجک

اسباب کشی در زمستان اصول خاص خود را دارد. برای اثاث کشی در زمستان و استفاده از خدمات شرکتهای باربری مانند باربری ولنجک که معمولاً سردترین فصل سال است، خیال خود را آسوده کنید. تیم باربری ولنجک با توجه به اینکه در زمستان (به خصوص زمانی که هوا بارانی و یا برفی است) از کامیونت یا وانتهای مسقف استفاده تا آب باران و برف بر روی کارتنها نریزد و آنها را خیس نکند.

سرعت کار برای این تیم در زمستان بسیار مهم است به خصوص زمانی که کارگران بسته‌ها و کارتنها را از یک فضای بسته (مانند خانه، اداره، دفتر کار و غیره) به درون ماشین حمل بار می‌برند، طوری سریع عمل می‌کنند که در هوای سرد و بارانی این فصل، کارتنها سریع به فضای اتاقک پشت خودرو رسانده شود و خیس نشوند.

همچنین بهترین و ضخیم ترین نوع کارتنهایی که می‌توان تهیه کرد را استفاده می‌کنند و در پایان اینکه شرکت باربری ولنجک، با سالها تجربه در زمینه اتوبار و باربری تهران و شهرستانها در هر زمانی از سال، با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات و همچنین پرسنل زحمتکش و دلسوز، در خدمت شماست.

باربری ولنجک همیشه در دسترس و ارسال به سراسر کشور

 

 مراحل باربری توسط رانندگان ولنجک

 آنها پیش از شروح حمل و نقل از نوع وسایلی که قرار است جا به جا کنند آگاهی کامل به دست می‌آورند تا با برنامه‌ای از پیش تعیین شده با توجه به نوع بار نحوه‌ی بارگیری را مشخص کرده و عملیات کنترل و مهار کامل وسایل را با توجه به نوع بار انجام دهند.

همچنین راننده اتوبار ولنجک پیش از شروع به حرکت کردن تمامی مهار کننده‌های بار شما را کنترل و از محکم بودن آنها اطمینان حاصل می‌کنند تا در هنگام ترمز‌های شدید و هر حادثه‌ی دیگری احتمال آسیب رسیدن به وسایل هنگام باربری را به صفر برسانند. در مسافتهای خیلی طولانی نیز رانندگان باربری ولنجک برای چک کردن بار شما برای به صفر رساندن آسیبهای احتمالی هر ۸۰ کیلومتر یک بار توقف کرده و بار را چک می‌کند.

جابجایی منصفانه، کار دلسوزانه با تیم باربری ولنجک

 

مشاوره رایگان توسط باربری ولنجک

برای داشتن یک تجربه خوب از اسباب کشی و حمل بار بهترین کار گرفتن خدمات مشاوره قبل از جمع کردن اثاثیه منزل یا دفتر کار است. شما با تماس با مشاوران باربری ولنجک می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان باربری ولنجک بهره ببرید. شرکت باربری ولنجک در خدمات مشاوره خود سعی بر این دارند تا با ارائه راهنمایی‌های خود در تمام مراحل از جمع آوری اثاثیه تا حمل وسایل منزل و حتی چینش وسایل شما در مکان جدید با مشاوران و کارگران ماهر خود در کنار شما باشند.

فقط کافیست تا با باربری ولنجک تماس بگیرید تا با ارسال کارشناسان خبره به محل یا به صورت تلفنی بهترین توصیه‌ها را جهت یک اسباب کشی راحت و با کیفیت از صفر تا صد کار جابجایی را به شما ارائه نمایند. شما نیز همین حالا می‌توانید از مشاوره رایگان باربری حمل و نقل هرجه آسانتر بار را با تیم ولنجک تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید تا در اسباب کشی راهنماییتان کنیم

خدمات ۲۴ ساعته

باربری ولنجک به صورت شبانه روزی با سالها سابقه‌ی درخشان در خدمات بسته بندی، حمل و نقل و باربری، جابجایی بار و اثاث کشی منازل در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته حتی روزهای تعطیل آماده ارائه‌ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی هستند.

استفاده از کاگران مجرب در باربری ولنجک

استفاده از کارگران با اخلاق، مجرب و مطمئن از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد شرکت باربری ولنجک است.

ارائه بارنامه در باربری ولنجک

ارائه بار نامه مطمئن برای کلیه اسباب کشی منازل و اماکان تجاری توسط راننده ولنجک به شما صورت می‌گیرید.

با باربری ولنجک یک تجربه خوب به یادگار میماند.

 

سؤالات متداول

 1. آیا وسایل مربوط به بسته بندی اثاثیه را باید خودمان تهیه کنیم؟

در صورت بسته بندی وسایل توسط باربری شما هیچ مسئولیتی ندارید و خود باربری تمامی وسایل و تجهیزات لازم را تهیه می‌کند.

 1. قیمت باربری که شما ارائه می‌دهید به چه صورتی است ؟

شرکت حمل و نقل باربری ولنجک قیمتهای باربری که ارائه می‌دهد کاملاً این قیمتها زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران است که با توجه به نرخ اتحادیه باربری‌های تهران که هر ساله اعلام می‌شود و به تمامی شرکتهای باربری مجوز دار ارائه داده می‌شود این قیمتها بر اساس نرخهای اتحادیه باربری های تهران است که یک نرخ مصوب و دولتی است.

 1. اگر روز اسباب کشی من در همان روز و همان لحظه باشد این شرکت نیرو و پرسنل را برای من ارسال می‌کند ؟

وقتی که شما در همان لحظه به پرسنل و برای اسباب کشی نیاز داشته باشید این شرکت باربری به صورت بلادرنگ سرویس اسباب کشی شما را ارسال خواهد کرد.

با باربری ولنجک یک تجربه خوب در اسباب کشی منزل به یادگار میماند.

بسته بندی و حمل اثایه در کل تهران:

باربری مجیدیه

باربری شریعتی

صداقت بار

باربری گیشا

باربری هفت تیر

باربری آفریقا

باربری چیتگر

باربری زعفرانیه

باربری استاد معین

باربری آرژانتین

باربری اقدسیه

باربری پاسداران

باربری جمشیدیه

باربری ولیعصر

باربری جمهوری

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *