تنوع در بسته بندی و حمل آسان و سریع اثاثیه منزل شما در باربری شهرک نفت تهران

باربری پاسداران

فهرست مطالب

یکی از کار های روزمره در این دنیا جابجایی کالا و یا جابجایی محل سکونت ما انسانها است. در طول زندگی حتما شما با کلمه اثاث کشی سروکار داشته‌اید، اثاث کشی در زندگی به معنی جابجایی و یا کوچ کردن از مکانی به مکانی دیگر است .در زمانهای قدیم جابجایی کاری سخت و دشوار بوده است ، این که چگونه و با چه وسیله ای کالا و وسایل خود را از مکانی به مکانی دیگر انتقال دهید.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در باربری پاسداران تهران

ولی با گذر زمان و پیشرفت علم و فناوری، امروزه شما می‌توانید به راحتی کالا ، محل سکونت و … را به راحتی و در کمترین زمان به محل مورد نظر انتقال دهید. شرکتهای متعددی برای این کار به وجود آمده‌اند، یکی از این شرکتها و ناوگان حمل و نقل در استان تهران شرکت باربری پاسداران است. همه شما حتی برای یک بار هم شده اثاثیه منزل خود و یا اقوام خود را جابجا کرده اید و می‌دانید چقدر اسباب کشی کار سخت و طاقت فرسایی است.

باربری پاسداران تهران با کیفیت ترین و کامل ترن خدمات اسباب کشی و بسته بندی را انجام میدهد.

شرکت باربری پاسداران با تیمی کاربلد و همچنین حرفه‌ای آماده این است که ذهن شما را از چنین دغدغه‌هایی پاک کند و کاری کند که دیگر اسباب کشی به یک نگرانی یا دلهره تبدیل نشود.

باربری پاسداران تهران با انواع کامیون مسقف و کامل ترین تجهیزات، اسباب کشی و بسته بندی را انجام میدهد.

 

خدمات باربری پاسداران

باربری پاسدارن طوری برای شما اثاث کشی و حمل بار انجام می‌دهد که تا آخر عمرتان فراموش نخواهید کرد و ۱۰۰ درصد با تجربه خدمات ما جزو مشتری‌های دائمی پاسداران خواهید شد. در زیر برخی از خدمات باربری پاسداران برای شما عزیزان ذکر شده است:

 • حمل و نقل بار و اثاثیه منازل شرکتها و … به تمام نقاط تهران و شهرستان (همراه با فول خدمات)
 • حمل بار کاملاً تضمینی همراه با بیمه نامه معتبر حمل و نقل
 • حمل و نقل بار و اسباب اثاثیه با کامیونت, وانت بار, خاور, نیسان بار (سرویس شده و مجهز )
 • مشاوره رایگان جهت اسباب کشی راحت همراه با نکات باربری
 • هزینه‌های جابجایی در تهران مناسب و مشتری محور
 • ارائه خدمات بسته بندی حرفه‌ای, درست و اصولی ( تضمینی )
 • حمل و بسته بندی هر گونه بار و وسایل همچون مبلمان, کمد, یخچالهای ساید بای ساید
 • استفاده از کارگران و رانندگان با اخلاق و مجرب جهت انجام خدمات حمل و نقل, بسته بندی و چیدمان
 • استفاده از با کیفیت ترین ماشینها و ابزارهای باربری و بسته بندی
 • ارائه خدمات بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته
 • حمل و بسته بندی ویژه جهیزیه نوعروسان جوان

باربری پاسداران تهران با کارگران حرفه ای و بهترین تجهیزات، اسباب کشی و بسته بندی را انجام میدهد.

تخصص افراد در باربری پاسداران

یکی از سؤالاتی که همواره در تماس با باربری پاسداران پرسیده می‌شود این است که آیا کارگران پاسداران جهت حمل بار و اثاثیه منزل دارای تخصص می‌باشند؟ یا اینکه مانند خیلی از باربری‌ها از کارگرانی ساده و معمولاً از سر گذر به کار گرفته می‌شوند.

لازم به ذکر است که در تمام سالهای سرویس دهی باربری پاسداران هرگز و حتی برای یک بار از کارگران غیر متخصص در حمل بار و اثاثیه مشتریان استفاده نکرده و این یکی از افتخارات مجموعه باربری پاسدارن به حساب می‌آید.

باربری پاسداران: همیشه با یک تلفن برای خدمت رسانی آماده هستیم

 

بسته بندی حرفه‌ای توسط باربری پاسداران

بسته بندی وسایل منزل یکی از سختترین کارها در اسباب کشی است که باید با دقت و نظم انجام شود. کارگران باربری پاسداران تمام وسایل خانه شما را با نظم و دقت بالا بسته بندی می‌کنند تا در تخلیه بار هیچ مشکلی پیش نیاید و شما بهتر و سریعتر وسایل خود را در محل دقیق قرار دهید.

این کار نیاز به متخصص و تجربه زیاد دارد که باربری پاسداران با در اختیار گرفتن کارگران متخصص بسته بندی وسایل منزل و بار شما را با بهترین کیفیت انجام می‌دهند. باربری پاسداران وسایل منزل شما را با روشهای استرچ رپ، بابل رپ، روشهای جدید و به روز انجام خواهند داد.

بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در باربری پاسداران تهران

 

کارتن های اسباب کشی در باربری پاسداران

کارتن اسباب کشی شرکت باربری پاسداران با ارائه انواع کارتن های محکم بسته بندی در انجام اسباب کشی در انتقال اثاثیه به شما کمک می‌کنند. نوع، جنس و مقاومت کارتن در اسباب کشی به عنوان یکی از ارکان اصلی در بسته بندی برای تیم پاسداران محسوب می‌شود. کارتنهای بسته بندی در باربری پاسداران شامل کارتنهای ۵ لایه با بیشترین مقاومت و کارتنهای بسته بندی لباس با کارتنهای رگال دار هستند.

وسایل و اثاثیه سنگین در کارتن های کوچک و وسایل سبکتر در کارتن های بزرگتر قرار می‌گیرند تا کمترین آسیب ممکن را در جابجایی و حمل داشته باشند.

بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی با انواع کارتن جهت حمل بار و اثاثیه منزل در باربری پاسداران تهران

 

 

چرا باربری پاسداران را انتخاب کنیم؟

باربری پاسداران سالهاست که در حمل بار و اسباب کشی خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. باربری پاسداران با بهره‌گیری از کارگرانی مجرب و حرفه‌ای تمام سعی خود را کرده تا بتواند خدمات با کیفیتی به مشتریان خود ارائه دهد. زمانی که اسباب واثاثیه خود را به پاسداران می‌سپارید هیچ اتفاقی برای وسایل و اثاثیه شما نخواهد افتاد و با امنیت کامل جابجا می‌شوند.

همچنین تیمی متخصص در امر بسته بندی و اثاث کشی وسایل قیمتی منزل در پایتخت هستند. باربری پاسداران با انجام برنامه ریزی و مدیریت زمان دقیق، سعی در جلب رضایت شما هموطنان عزیز دارد و قبل از اسباب کشی مشاوره‌هایی را برای مشتریان خود در نظر دارند که تمام روشهای بسته بندی، هزینه باربری و خدماتی که ارائه می‌دهند را به مشتریان عزیز ارائه دهند.

اتوبار و باربری پاسداران به نیازهایتان در هنگام اسباب کشی به بهترین نحو ممکن پاسخگو است.

اتوبار و باربری پاسداران به نیازهایتان در هنگام اسباب کشی به بهترین نحو ممکن پاسخگو است.

 

مزایای استفاده از خدمات بسته بندی پاسدارن چیست؟

 • بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلویزیون، مانیتورها و لوازم شکستنی، به دلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه‌ای احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می‌رساند.
 • از طریق سپردن بسته بندی لوازم منزل خود به تیم مجرب پاسداران، می‌توانید از هدر رفتن زمان جلوگیری کرده و به جای آن به فعالیت اصلی و کسب و کار خود بپردازید.
 • استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی پاسداران برای بسته بندی اثاث منزل باعث می‌شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریعتر انجام گیرد. زیرا طبق تجربه این تیم می‌دانند از چه ابعاد کارتنهایی استفاده کنند چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نمایند تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند.
 • ضمناً بسته بندی وسایل هرچه دقیق تر و اصولی تر انجام شود، باز کردن و چیدن آنها در منزل و مقصد جدید نیز سریعتر و راحت تر خواهد بود.
 • به صورت کلی با توجه به تمامی موارد گفته شده، از طریق سپردن وظیفه بسته بندی لوازم خود به شرکت خدمات اسباب کشی حرفه‌ای چون پاسداران از خستگی و ایجاد آسیب جسمی جلوگیری کرده و احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل برسانید و به این ترتیب در زمان و هزینه نهایی اسباب کشی خود صرفه جویی نمایید.

اتوبار و باربری پاسداران به نیازهایتان در هنگام بسته بندی و اسباب کشی به بهترین نحو ممکن پاسخگو است.

 

هزینه‌های باربری

در صنعت حمل و نقل کالا، قیمت باربری از مهم ترین عوامل به شمار می‌رود. قیمت باربری و کرایه بار به چندین عوامل مختلف بستگی دارد. تناژ بار، یا همان وزن محموله که بر اساس تن محاسبه می‌شود، اولین عاملی است که در تعیین محاسبه نرخ کرایه حمل بار تاثیر دارد و با افزایش آن به صورت خطی قیمت باربری افزایش می‌یابد. وزن بالا، استهلاک و افزایش سوخت بالایی نیز برای کامیوندار به همراه می‌آورد.

بعد از تناژ، نوع بار است که عامل مهمی در تعیین قیمت باربری‌ها محسوب می‌شود. شاید نوع بار در ظاهر به قیمت حمل و نقل آن بستگی نداشته باشد، ولی در واقع وزن، نوع و جنس بار است که تعیین می‌کند در چه وسیله‌ای با چه مشخصاتی حمل شود. میزان مصرف سوخت هر وسیله نقلیه نیز با توجه به مدل آن تفاوت دارد.

مسافتی که ماشین باری باید طی کند نیز به دلیل رابطه مستقیمی که با هزینه‌های ماشین و زمان کاری راننده دارد، بر قیمت باربری تاثیر مستقیم می‌گذارد. سازمان راهداری و اتحادیه باربری‌ها، پایانه‌ها را مؤظف کرده‌اند که از نرخ مصوب حمل بار پیروی کنند. این نرخ مصوب حمل بار شامل تعرفه حمل بار بین شهری برای سواری، کامیونت و کامیون و همینطور نرخ کرایه خاور بین شهری و ماشینهای باربری دیگر است.

ماشین حمل بار معمولاً بسته به وزن، نوع و تناژ بار انتخاب می‌شود. به صورت خلاصه نیز می‌توان عنوان کرد که با انتخاب هر کدام از این ماشینها با نرخها و تعرفه کرایه‌های خاصی مواجه می‌شوید. این ماشینها هر کدام قیمت باربری مخصوصی دارند که بسته به مدل بار شما به دست می‌آید.

باربری پاسداران نازلترین قیمت را در منطقه دارد

 

چند نکته اصولی در باربری پاسداران

خوشبختانه حمل بار سریع با پیشرفتهایی که در ماشینهای باربری پاسداران و تجهیزات مربوط به بسته بندی کالاها حاصل شده، بسیار راحتتر و ایمنتر شده است. بسته بندی صحیح و اصولی یکی از مهمترین نکاتی است که برای جابجایی کالا باید آن را رعایت کرد.

بسته بندی مناسب مزایایی چون صرفه جویی در زمان بارگیری و تخلیه بار، ایمنی کالا در زمان جابجایی، چیدمان راحت تر بارها در ماشینهای باربری، به حداقل رسیدن صدمه به کالا در زمان انتقال، جابجایی آسان و سریع تر در بارگیری و تخلیه کالاها و کم شدن هزینه‌های حمل و نقل را به دنبال دارد.

باربری و حمل سریع بار در پاسداران تنها به بسته بندی اصولی کالاها بستگی ندارد، بلکه استفاده از ماشینهای باربری مجهز و نو و رانندگان ماهر هم در زمان جابجایی کالاها تاثیر زیادی دارد. باربری پاسداران با به کارگیری کادر مجرب و کارآزموده، بارها را بدون کمترین آسیب به مقصد می‌رسانند.

باربری پاسداران، با سابقه‌ای درخشان تجربه‌ای بی نظیر در جابجایی برای شما

 

 

مشاوره رایگان در باربری پاسداران

امروزه مشورت کردن در هر کاری یکی از عوامل تضمین موفقیت است. از آنجایی که باربری یک کار کاملاً حرفه‌ای و تخصصی به شمار می‌آید مسلماً برای موفقیت در آن به تجربه و مهارت نیاز است. این تجربه و مهارت در اختیار همه افراد نیست. مسلماً برای کسانی که تا به حال اسباب کشی نکرده‌اند حمل و نقل وسایل بسیار مشکل و زمان بر است.

از این رو توصیه به مشتریان عزیز استفاده از خدمات مشاوره باربری پاسداران است تمام مشتریان می‌توانند قبل از انجام هر گونه جابجایی بار و اثاثیه، از مشاوره تخصصی مشاورین باربری پاسداران در زمینه باربری و جابجایی بهره‌مند شوند. در طی مشاوره رایگان، مشتریان عزیز می‌توانند بهترین زمان و برنامه را برای جابجایی خود انتخاب کنند.

افرادی که دارای جابجایی‌های بزرگ و پر دردسر هستند و یا از اسباب کشی و کارهای آن بیزارند می‌توانند درخواست کارشناس اسباب کشی کنند.

کارشناسان زبده باربری پاسداران با یک برنامه ریزی دقیق و منظم سعی دارند تا اسباب کشی شما در بهترین شرایط ممکن انجام بگیرد و با مشاوره با آنها می‌توانید هماهنگی‌های لازم از قبیل: بررسی و ارزیابی وسایل و محل، بررسی خدمات مورد نیاز، بررسی تعداد کارگران مورد نیاز، بررسی تعداد ماشینهای مورد نیاز، اعلام هزینه، برنامه ریزی بسته بندی، برنامه ریزی حمل و برنامه ریزی چیدمان را با آنها انجام دهید.

باربری پاسداران، با سابقه‌ای درخشان تجربه‌ای بی نظیر در جابجایی برای شما، با ما تماس بگیرید

 

تضمین بار در باربری پاسدان با بیمه نامه

باربری پاسدارن با بیمه کردن لوازم و کالاهای شما از خسارتهای احتمالی که ممکن است در حین حمل و نقل و چیدمان رخ دهد خیال شما مشتریان عزیز را راحت می‌کند.

باربری پاسداران تمام کالا و وسایل شما را آسان و با دقت کامل توسط افراد مجرب جابجا و چیدمان می‌کند پس خیالتان از صحیح و سالم رسیدن وسایلتان راحت باشد. در صورت هرگونه خسارت به بارتان باربری پاسداران تمامی خسارتهای وارد شده را تمام و کمال پرداخت می‌کند هدف پاسداران رضایت و اعتماد شما عزیزان است چون سرمایه اصلی باربری پاسداران شما مشتریان عزیز هستید.

باربری ارزان و سریع در محدوده پاسداران

 

حمل وسایل سنگین و حساس

برای حمل وسایل سنگین خود از باربری پاسداران کمک بگیرید. پرسنل این شرکت دارای مهارت بالا در این زمینه هستند. برای مثال در حمل ساید از طناب و ملحفه مخصوص، حمل شیشه ناهار خوری از افراد قد بلند و ماهر در این کار استفاده می‌گردد تا بتوانند در پاگرد راه پله‌ها شیشه را بچرخانند. گاوصندوق با چرخ مخصوص، حمل مبل ۳ نفره تخت خوابشو توسط ۲ نفر ماهر و قدرتمند، حمل تخصصی مبل ۳ نفره توسط کارگر ماهر و قدرتمند انجام می‌شود.

کارگرهای متخصص حمل وسایل سنگین مثل ساید، گاوصندوق و پیانو که از کارگرهای معمولی جدا هستند و زمانی که مشتری هدفش فقط جابجایی لوازم سنگین هست پرسنل مختص این کار خدمت مشتریان عزیز فرستاده می‌شوند. بعضی وقتها جهت جابجایی راحتتر ساید بای ساید نیاز هست که درهای آن باز شود که این کار نیز به راحتی توسط تیم پاسداران انجام می‌گردد.

باربری پاسداران با انواع کامیونت امکان ارسال به سراسر کشور را داراست

 

عوامل اضافی تأثیر گذار بر قیمت باربری

هزینه اصلی باربری بر اساس موارد گفته شده مشخص می‌شود و گاهاً بر اساس شرایط غیر منتظره و یا مشکلات به وجود آمده برای صاحبان بار ممکن است آنها را مشمول هزینه‌های بیشتری ‌کند.

از این شرایط خاص می‌توان به مواردی چون: شرایط خاص محل بارگیری و یا تخلیه بار مانند وجود پله‌های زیاد و ساختمانهای فاقد آسانسور، کوچه‌های صعب العبور، شرایط آب و هوایی بد، افزایش تعداد کارگران به درخواست مشتری، بسته بندی و حمل وسایل حساس و بزرگ مانند لوستر یا گاو صندوق، استفاده از بیمه‌نامه‌های درون شهری به درخواست مشتری و میزان سوخت بیشتری که با معطل شدن ماشینهای باربری ممکن است پیش بیاید و متحمل هزینه‌های بیشتری شود، اشاره کرد.

با باربری پاسداران با خیالی آسوده بار خود را ببندید

مراحل کار با باربری پاسداران

تیم باربری پاسداران صفر تا صد جابجایی و اسباب کشی با شما همراه هستند. یعنی از زمانی که مشتری تصمیم می‌گیرد اسباب، اثاثیه و لوازم محل کار یا زندگی خود را از یک مکان به مکانی دیگر منتل نماید تا زمانی که وسایل خود را در محل جدید میچیند. مراحل کار با باربری پاسداران به صورت زیر است:

ابتدا با مشاورین این مرکز تماس برقرار ‌کنید. پس از برقراری تماس ، مشاوره و راهنمایی کامل برای شما انجام می‌شود. قرار داد بین شما و باربری پاسداران بسته می‌شود. کادر مجرب شرکت به محل اعزام می‌شوند و در محل اولیه حمل بار مستقر می‌شوند. کادر باربری در بسته بندی اصولی بار به شما کمک می‌کنند و بارها از هم تفکیک شده و دسته بندی و بسته بندی کامل می‌شوند.

بارها با رعایت تمام نکات ایمنی به داخل خودرو حمل بار منتقل می‌شوند. چیدمان بار درون خودرو به خوبی انجام می‌شود و پس از اطمینان از محکم بودن بار خودرو به سمت مقصد حرکت می‌کند سپس در مقصد کارگران آموزش دیده بار را به محل اصلی با رعایت نکات امنیتی و تخصصی منتقل می‌کنند و در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به شما کمک می‌کنند.

 1. چیدمان در داخل ماشینهای موکت کاری شده

کارگران اثاث کشی باربری پاسداران با دقت هرچه تمام تر و با رعایت اصول جابجایی اثاثیه آنها را به داخل کانتینر خاور انتقال می‌دهند و چیدمان اثاثیه را طوری انجام می‌دهند که حتی الامکان تمام وسایل شما با یک سرویس تمام شود و هزینه کمتری متحمل شوید.

 1. پشتیبانی ۲۴ ساعته باربری پاسداران

تیم حرفه‌ای و کاربلد پاسداران در ۲۴ ساعات تمامی ۷ روز هفته حتی روزهای تعطیل شما را تنها نمیگذارند و دیگر در هیچ شرایطی نگران جابجایی اثاث خود نباشید.

 1. قیمت ارزان در باربری پاسداران

مؤسسه باربری پاسداران بار به عنوان یکی از باربری‌های مجاز تهران تمامی تعرفه و هزینه‌های جابجایی اثاثیه منزل و کالا را زیر نظر قیمت اتحادیه ارائه می‌دهد و بی شک قیمت باربری پاسداران مناسبترین قیمت جابجایی شما عزیزان خواهد بود.

بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در کل تهران با باربری پاسداران

 

سوالات متداول

 1. چه تعداد کارگر باربر برای من مناسب است؟

با توجه به حجم بار و تعداد طبقات ساختمان خود، تعداد کارگر باربر را انتخاب کنید. توصیه می‌شود برای اسباب کشی در ساختمانی با طبقه بالاتر از ۳ طبقه، از ۴ کارگر استفاده کنید. لازم به ذکر است، راننده یکی از ۴ کارگر محسوب می‌شود که وظیفه چیدمان بار در داخل ماشین را برعهده دارد.

 1. بهترین زمان برای اسباب کشی چه ساعاتی از روز است؟

بهترین زمان برای حمل اثاثیه منزل ساعات ابتدایی روز است و همچنین بعد از ظهر تا پیش از غروب آفتاب زیرا بار ترافیکی در این ساعتها کم است

 1. آیا امکان درخواست کارگر بدون ماشین یا بلعکس وجود دارد؟

بله شما می‌توانید برای درخواست کارگر یا ماشین با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در کل تهران با باربری پاسداران بصورت تضمینی

 

در تهران و کرج برای اسباب کشی با ما تماس بگیرید:

باربری جمشیدیه

باربری ولیعصر

باربری جمهوری

باربری جیحون

باربری اکباتان

باربری میرداماد

باربری کریم خان

باربری آزادگان

باربری البرز

باربری حکیم

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری پرند

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *