باربری شهرزیبا تهران بسیار ارزان و سریع و ارائه خدمات در کل مناطق تهران

باربری پونک

فهرست مطالب

باربری پونک یکی از شرکتهای خدمات پیشرو در ایران، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است. باربری پونک با در اختیار داشتن کارگران با تجربه و ورزیده با استفاده از انواع ماشینهای باری چون خاور، نیسان و وانت آماده خدمت رسانی برای امور بسته بندی اسباب منزل، حمل بار به شهرستان، حمل بار درون شهری، اسباب کشی و جابجایی اسباب خاص از قبیل گاو صندوق، پیانو و غیره به صورت شبانه روزی به شما مشتریان عزیز است.

باربری پونک تهران

کلیه قیمتهای حمل اثاثیه منزل در باربری پونک زیر نظر اتحادیه انجام می‌گیرد. اگر قصدجابجایی و حمل بار دارید باربری پونک با سالها تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما همشهریان عزیز هستند. پونک بخشی از مناطق شهرداری‌های منطقه دو و پنج تهران است و یکی از بهترین مناطق شمال غرب تهران است که در دهه‌های اخیر بسیار بزرگ و پر جمعیت شده و توسعه پیدا کرده است.

ساخت و احداث صدها و یا هزاران واحد مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی و فرهنگی در این منطقه و مناطق اطراف آن به خصوص در دو دهه اخیر بی سابقه بوده است. به همین جهت با افزایش جمعیت در پونک، میزان تقاضا جهت خدمات اسباب کشی و باربری در محدوده پونک تهران افزایش یافته است. شرکت بابری پونک تهران نیز از ابتدای تأسیس تاکنون تلاش کرده در زمینه کلیه خدمات مربوطه به همشهریان گرامی در منطقه پونک بهترین سرویس دهی را انجام دهد.

باربری پونک تهران 24 ساعته

 

باربری پونک همیشه در دسترس است.

آنچه مشخص است این است که امروزه تعداد بسیار زیادی باربری وجود دارد. همین مسئله باعث شده تا مشتریان دچار یک سردرگمی بزرگ شوند. برخی از این باربری‌های تازه کار به صورت واسطه کار می‌کنند و می‌توانند شما را داخل دردسر بیاندازند. به علاوه اسباب کشی و حمل بار کاری است تخصصی، که نیاز به وسایل تخصصی و نیروی کار متخصص دارد.

باربری پونک تهران 24 ساعته 7روز هفته

اتوبار و حمل بار پونک یکی از باربری‌های بزرگ شهر تهران بوده و با بهره گیری از متخصصین و وسایل تخصصی، کار بسته بندی و ارسال بار را انجام می‌دهد. مهم‌تر از آنچه گفته شد، همیشه در دسترس بودن باربری پونک است. در اتوبار پونک این شما هستید که تشخیص می‌دهید بارتان در چه زمانی بارگیری و بسته بندی شود و در چه زمانی تحویل داده شود.

این باربری در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی با شیفتهای مختلف در حال فعالیت است و می‌تواند این اطمینان خاطر را به مشتری بدهد که هرگز کارش بر روی زمین نمی‌ماند. شما می‌توانید در تمام طول شبانه روز در هر ساعاتی که خواستید با مشاوران و کارشناسان پونک تماس حاصل فرمایید.

باربری پونک تهران 24 ساعته 7روز هفته

 

نحوه بسته بندی جعبه‌ها توسط باربری پونک

اتوبار و باربری پونک در امر بسته بندی وسایل ابتدا جعبه‌هایی با ابعاد وسایل تهیه نموده و در بسته بندی وسایل شکستنی به منظور حفاظت و جلوگیری از شکستن آنها و ضربه‌های احتمالی که در هنگام بارچینی و جابجایی ممکن است اتفاق بیافتد ابتدا در کف جعبه‌ها از ضربه گیر‌های مخصوص استفاده نموده زیرا نبود ضربه گیر در کف جعبه احتمال شکستگی را افزایش می‌دهد.

با کادری مخصوص بسته بندی و با بالاترین دقت عمل ظروف را در جعبه قرار داده و فضاهای خالی را با استفاده از پلاستیکهای حبابدار پر می‌نماید و بعد از اتمام این کار درب جعبه‌ها به درستی محکم و چسب زده می‌شود و برچسب می‌خورد تا چیدمان آنها در مقصد به آسانی صورت بپذیرد.

باربری با بسته بندی در پونک تهران

 

دلیل سپردن جابجایی به باربری پونک

حال اگر بخواهید خود به تنهایی تمامی کارهای اسباب کشی را انجام دهید دست تنها خواهید بود و دچار سردرگمی و استرس خواهید شد زیرا انجام چنین کارهایی بدون زمانبندی و نبود نیروی کار طول می‌کشد و جز خستکی و کوفتگی برای شما چیزی باقی نخواهد ماند.

پس از مدتی خواهید دید که با انبوهی از وسایل روبرو می‌شوید که باید آنها را چگونه چیدمان و دسته بندی نمایید، و این کار چنان سخت خواهد شد که شما را برای اثاث کشی دوباره بیزار خواهید شد. پس اتوبار و باربری پونک این کابوس را به یک حقیقت شیرین تبدیل می‌کند.

باربری با کارگر باتجربه در پونک تهران

 

مدیریت حرفه‌ای در باربری پونک

کنترل و مدیریت کارها توسط رهبر تیم انجام شده و امور بسته بندی بر عهده کارگران حرفه‌ای پونک خواهد بود. بارچینی در ماشینهای کاملاً پیشرفته انجام می‌شود این ماشینها استاندارد محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند. استراتژی به کار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریعتر کارهای یک پروژه اثاث کشی است.

انجام خدمات رسانی به مشتریان توسط وانت بار، نیسان با، خاور مسقف و… اتوبار و باربری پونک با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین بعد از تماس مشتریان با شماره‌های ارائه شده شروع می‌شود.

باربری با سابقه در پونک تهران

 

بسته بندی صحیح در باربری پونک

اسباب کشی و حمل بار یکی از کارهای مشکل و البته پیچیده است. همیشه یکی از دغدغه‌های مشتریان این است که بسته بندی لوازم شان به درستی انجام شود، و صدمه‌ای به وسایل و بارهایشان وارد نشود. پروسه اسباب کشی یک پروسه طولانی و سخت است و بر خلاف تصور عامه، این نیست که شما با یک وانت بار یا کامیون کلیه وسایل را پر کنید و سپس تخلیه کنید.

هرگز اشتباه نکنید و این مسئله را عادی در نظر نگیرید. در پروسه اسباب کشی، و حمل بار اولین مرحله بحث بسته بندی صحیح وسایل است. متخصصین باربری پونک با بهره بردن از وسایل استاندارد و روز دنیا عمل بسته بندی را به صحیح‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهند. بسته بندی اثاثیه منزل و یا خانه نیازمند برخی از امکانات ویژه است. البته خودتان هم می‌توانید بسته بندی وسایل را انجام دهید.

اما توصیه می‌شود که حتماً از تجارب مشاورین باربری پونک در اتوبار پونک هم بهره ببرید. به عنوان مثال اگر خواستید خودتان بسته بندی را انجام دهید؛ در حالت کلی بهتر است از لوازمی مثل چسب، سلفون، ضربه گیرهای حباب دار، کارتنهای بسته بندی سه لایه و پنج لایه ضخیم، کیفهای زیپ داری که برای بسته بندی لوازم رخت خواب استفاده می شود و … سود ببرید.

باربری با بسته بندی اثاثه در پونک

 

مزایای بسته بندی وسیله و اثاثیه در جابجایی

دلایل زیادی برای اهمیت بسته بندی وسایل در جابجایی وجود دارد، ازجمله:

جلوگیری از صدمه رسیدن به اسباب و لوازم که اولین و مهمترین مزیت آن است، بعضاً وسایل مهم در جابجایی دچار آسیب شده و خسارتهای هنگفتی را برای صاحبان بار به بار می آورند. همچنین با بسته بندی صحح و اصولی سرعت اسباب کشی نیز افزایش خواهد یافت و به طور منظم و مرتب چیده خواهند شد.

بسته بندی توسط شرکتهای باربری چون باربری پونک با توجه به محتویات داخل کارتن ها برچسب گذاری خواهند شده همچنین با این کار فرد در هنگام باز کردن هر بسته دچار سردرگمی و یا زمان بر شدن پیدا کردن وسیله مورد نظر نخواهد شد.

باربری با بسته بندی اثاثه در پونک

 

تجهیزات و خودروهای باربری پونک

در شرکت حمل و نقل و باربری پونک انواع مختلف خودرو سبک و سنگین برای حمل بار به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه‌ای که باشد، متناسب با بار شما خودرو مناسب وجود دارد و می‌توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و تاکسی بار برای بارهای کوچک‌، کامیونهای ۵ و ۱۰ تُن برای بارهای متوسط و کامیونهای بسیار بزرگ و ترانزیتهای مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند.

با توجه به نوع و جنس بار از کامیونهای مسقف و بدون سقف استفاده می‌شود که این تصمیم به تشخیص کارشناسان و مشاوران باربری پونک بر اساس شرایط شما گرفته می‌شوند. به عنوان مثال بارهای فاسد شدنی با خودروهای یخچالدار منتقل می‌شوند و لوازم ظریف و شکستنی را در کامیون‌های مسقف منتقل می‌کنند تا در طول راه در صورت شرایط جوی ناپایدار دچار آسیب نشوند.

بنابراین نگران خودرو مناسب نباشید، باربری پونک متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه‌ای‌ در این مرکز آماده ارائه خدمت به شما عزیزان هستند.

باربری با کامیون مسقف در پونک

 

مراحل جابجایی شما با باربری پونک

برای این که بتوانید بار خود را توسط اتوبار پونک به مقصد مورد نظرتان منتقل کنید مراحل کار شما به صورت زیر خواهد بود:

 • اولین اقدام این است که از طریق شماره‌های زیر با همکاران پونک تماس برقرار کنید و مشاوره کامل و رایگان دریافت کنید.
 • در جلسه مشاوره، مشاوران کاردان شما را از چگونگی خدمات صورت گرفته، زمان بهینه حمل بار و هزینه بار مطلع می‌کنند.
 • پس از اطمینان و اعتماد به این مؤسسه می‌توانید، قرار داد حمل بار را امضاء کنید و با خیالی آسوده بار خود را به این مؤسسه بسپارید.
 • کادر مجرب و کارگران حرفه‌ای در بسته بندی صحیح و سریع بار در مبدأ به شما کمک می‌کنند.
 • همچنین این اعضاء در حمل ایمن بار به داخل خودرو و انتقال بار از داخل خودرو به محل اصلی به شما یاری می‌رسانند.
 • اعضای اتوبار همچنین در چیدمان و مرتب کردن بار در مقصد در صورت درخواست شما، با شما همکاری می‌کنند.

باربری پونک با کل خدمات اثاث کشی

 

خدمات باربری پونک به مشتریان

 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در باربری پونک توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده
 • حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری در اتوبار پونک
 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند: پیانو، ساید بای ساید، گاو صندق، کمد و … با جدیدترین متدهای روز دنیا
 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستانها
 • متخصص در حمل بار، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکتها و اداره‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن
 • بسته بندی لوازم با انواع فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس، پاپل رپ، استرچ رپ در باربری پونک
 • حمل و نقلی مطمئن، آسان، تضمینی و با هزینه باربری کمتر
 • خدمات شبانه روزی، همه روزه و حتی در روزهای تعطیل
 • بهره گیری از کادری حرفه‌ای، مجرب، خوش سلیقه و خوش اخلاق
 • اتوبار آرژانتین خدماتی از قبیل حمل و نقل مطمئن و ارزان، خدمات بسته بندی با بهترین کیفیت، خدمات شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل، مشاوره های حضوری و تلفنی و بیمه نامه رایگان را به همشهریان عزیز در خارج از استان نیز ارائه خواهد داد.

باربری پونک با کل خدمات اثاث کشی

 

تفکیک نوع بار در باربری پونک

باربری پونک در تهران برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود، انواع بار را از هم تفکیک می‌کنند. بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در بخشی دیگر قرار می‌گیرد.

لوازمی چون مبل، یخچال، کمد لباس و میز و صندلی نهار خوری و غیره که سنگین هستند، با دقت فراوان و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین حمل بار منتقل شده و درون ماشین محکم و منظم در کف ماشین چیده می‌شوند و از پتو‌، نایلونهای مخصوص، فوم و پوششهای سه لایه که وسط آن از پشم شیشه است برای استقرار محکم و با دوام اثاثیه استفاده می‌شود.

باربری ارزان در پونک

 

چیدمان اصولی بار در اتوبار غرب تهران

کادر مجرب اتوبار غرب تهران بار را به صورت منظم و دسته بندی شده در درون خودرو به صورت محکم و بادوام مستقر می کنند. با رسیدن به مقصد و حمل بار به محل ثانویه ، کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتریان کمک می کنند.

باربری در دسترس در پونک

باربری غرب تهران به شهرستان ها

موسسه حمل و نقل صداقت بار تهران از جمله خدمات ارزنده ای که به مشتریان خود ارائه میدهد ارائه خدمات حمل و نقل به شهرستان ها می باشد.

باربری غرب تهران نیز که زیر نظر شرکت صداقت بار فعالیت می کند خدمات جابجایی اثاثیه منزل از غرب تهران به شهرستان ها را به اهالی محترم غرب نشین تهران ارائه میدهد. باربری غرب تهران به شهرستان ها می تواند بلعکس هم باشد و شما می توانید هر گونه بار و اثاثیه منزل خود را از شهرستان ها به منطقه غرب تهران نیز توسط اتوبار صداقت بار جابجا کنید .

باربری در پونک ارسال به سراسر ایران

 

هزینه حمل بار در باربری پونک

یکی از نکاتی که برای مشتری خیلی با ارزش است و از اهمیت ویژه برخوردار است، بحث هزینه‌های انتقال بار است. در اتوبار پونک تهران نسبت خدمات صورت گرفته از طرف اتوبار با هزینه دریافتی از مشتری متناسب است. بارهای نزدیک و کوچک هزینه کمتر و بارهای بزرگتر و مقصد دورتر هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.

مدیریت باربری بر این عقیده است که همه اقشار جامعه حق دارند از خدمات باربری برخوردار باشند، برای همین هزینه‌ها را به گونه‌ای در نظر گرفته است که پایین‌ترین قشر جامعه نیز از عهده پرداخت هزینه‌های حمل بار برآید.

عوامل مؤثر در تعیین قیمت باربری

از آنجا که قیمت باربری در هر باربری متفاوت است، تعرفه‌های آنها نیز متفاوت و به دلایل مختلفی بستگی دارند. در زیر برخی از مهمترین عواملی که بر قیمت بار تأثیر خواهند گذاشت را با هم بررسی می‌کنیم:

حجم بار: حجم یا تناژ بار اولین و اصلی ترین عامل تعیین کننده تعرفه باربری‌هاست. از آنجا که شاید در برخی از باربری‌ها حجم بار به طور مستقیم روی قیمت بار تأثیر نگذارد اما با تأتیری که روی عواملی چون نوع بسته بندی، حجم بسته بندی، تعداد کارگران و ماشین باربری دارد به طور غیر مستقیم روی قیمت نهایی تأثیر خواهد گذاشت.

نوع بار نیز یکی دیگر از عوامل مؤثر خواهد بود که میتواند در قیمتها تأثیر گذار باشد.

مسافت حمل بار پس از حجم بار مهمترین عامل تعیین کننده قیمت و هزینه نهایی بار است. در این عامل نیز هرچه مسافت طی شده بیشتر باشد هزینه‌های بیشتری را به بار خواهد آورد.

باربری در پونک با کارگر حرفه ای

 

دانش نیروهای متخصص باربری پونک

امروزه دانش و تخصص بخشی جدایی ناپذیر از زندگی و حرفه افراد شده است. بدون دانش و تخصص هیچ کاری به درستی انجام نمی شود. در شرکت حمل بار پونک از علم و دانش روز برای حمل و نقل بار استفاده می‌شود. برخی‌ها گمان می‌کنند که حمل بار توسط کارگر و انتقال ایمن آن از یک مکان به مکانی دیگر کاری سهل و آسان است و نیاز به تخصص ندارد. اما این یک باور اشتباهی بیش نیست.

حمل ایمن و سالم بار اهمیت فوق العاده‌ای دارد و برای انجام آن تخصص و مهارت لازم است. دانش و تخصص در زمینه چگونگی حمل و نقل بار از مکان اولیه به داخل ماشین های حمل بار، بسته بندی، چیدمان اصولی بار در داخل ماشین حمل بار و انتقال صحیح آن به مقصد و استقرار بار در مکان ثانویه اصولی دارد که افراد حرفه‌ای در رابطه با آن دانش کسب کرده و مهارت اندوخته اند.

باربری در پونک با کارگر حرفه ای

 

فعالیت پونک زیر نظر اتحادیه

باربری پونک، دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران است که کلیه قیمتها و فعالیتهای حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می‌گیرد. اگر قصدجابجایی و حمل بار دارید باربری پونک در کنار شما خواهد بود و شما را در تمامی مراحل جابجایی یاری خواهد نمود.

اسباب کشی به یادماندنی

اسباب کشی به یاد ماندنی را با تیم باربری پونک تجربه کنید. باربری پونک با برخورداری از افراد خوش برخورد و خوش اخلاق و کاملاً حرفه‌ای در کار خود چنین روزی را به یک روز به یاد ماندنی تبدیل خواهند کرد.

بهترین روش اسباب کشی

شرکت باربری پونک با استفاده از جدیدترین متدها یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما انجام خواهند داد.

سؤالات متداول

 1. آیا باربری پونک بار و اثاثیه ما را بیمه هم می‌کند ؟

کلیه اثاثیه و لوازم شما از زمان شروع فعالیت تیم باربری پونک، تحت پوشش بیمه معتبر قرار می‌گیرد تا درصورت صدمه دیدن هزینه آن تمام کمال پرداخت شود. ارائه بیمه نامه و بارنامه در شروع باربری برای شما صادر می‌شود و تا زمان باربری اعتبار خواهد داشت.

 1. آیا جعبه‌ها و کارتنهای حمل بار هزینه‌ی جدا دارد؟

بله –در صورت بسته بندی وسایل توسط باربری و تهیه تجهیزات آن توسط خود باربری تمامی هزینه‌ها مطابق با تعرفه‌های درج شده محاسبه می‌شود

 1. آیا امکان درخواست کارگر بدون ماشین نیز وجود دارد؟

بله شما می‌توانید برای درخواست کارگر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

باربری در پونک

 

سایر مناطق:

باربری ستارخان

باربری ونک

باربری تهرانسر

باربری قیطریه

باربری کامرانیه

باربری پیروزی

باربری نارمک

باربری جردن

باربری آزادی

باربری ارزان

باربری اسنپ

اسباب کشی

باربری تهران

باربری هفت حوض

باربری جنت آباد

 

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *