خرید تشک استاندارد- قیمت تشک در سال 1402

راهنمای خرید تشک استاندارد برای خواب راحت

تلفن تماس مشاوره و کارشناسی تشک استاندارد و طبی

شاید برایتان پیش آمده باشد که هنگامی روی تخت دراز می‌کشید، صدای غژغژ از آن شنیده باشید. برای آرامش خودتان هم که شده باید به دنبال دلیل صدای تخت باشید. گاهی اوقات این ناآرامی ممکن است به دلیل صدای تشک که به تناسب تخت انتخاب نشده، باشد.

این موضوع ناشی از توجه نکردن به استانداردهای اولیه تشک در هنگام خرید یک تشک استاندارد است. از همین رو در این مقاله قصد داریم این موارد را با یکدیگر بررسی کنیم. در این صورت شما می‌توانید با داشتن یک تشک استاندارد، خواب راحتی را نیز تجربه کنید.

اندازه مناسب یک تشک استاندارد چقدر است؟

پاسخ این سؤال را نمی‌توان به صورت کلی بیان کرد. در مرحله اول باید مشخص کنید که این تشک برای چه تخت خوابی استفاده می‌شود؟ آیا اصلاً تشک استاندارد روی تخت قرار می‌گیرد یا خیر؟ چه فردی قرار است از آن استفاده کند؟ آیا تمام تشک متعلق به یک نفر است؟ یا تشک را باید با شخص دیگری استفاده کند؟

به طور مثال اگر قرار است که از تشک استاندارد روی زمین استفاده شود، احتمالاً باید به دنبال بررسی ویژگی‌های تشک مهمان یا تشک زمینی در انواع مختلف باشید. حتی اگر از انواع تاب ریلکسی هم استفاده می‌کنید، تشک استانداردی را باید انتخاب کنید که برای درون آن مناسب و هم اندازه باشد.

ابعاد اتاقتان، حالت بدنی و وزن خود یا فرد دیگری که با آن تشک را شریک می‌شوید نیز در ادامه همین موارد جای دارند.

9فروشگاه اینترنتی تشک رویال

تشک استاندارد

 

هنگامی که این موارد را برای خود به طور واضح مشخص کردید، می‌توانید در میان ابعاد انواع تشک استاندارد موجود در بازار، بهترین اندازه را برای نیاز خود انتخاب کنید. در این صورت تشک با قرار گرفتن روی تخت خواب، کاملاً درون آن قرار گرفته و ثابت می‌شود.

تشک‌های یک نفره و دو نفره با طول ثابت ۲ متر و عرض‌های متفاوتی در بازار عرضه می‌شوند. حال شما بر اساس ابعاد تخت خواب خود باید تشک استانداردی را انتخاب کنید که عرض متناسبی با تخت داشته باشد. گفتنی است که در اکثر مواقع، تخت‌ها نیز بر همین اندازه طول استاندارد تشک‌ها ساخته می‌شوند.

این در حالی است که تشک‌ استاندارد مخصوص نوزاد نیز در ابعاد ۱۳۰ در ۷۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند. افراد نوجوان هم بر اساس اندازه تختشان می‌توانند از کوچک‌ترین ابعاد تشک یک نفره؛ یعنی ۲۰۰ در ۹۰ سانتی‌متر استفاده کنند.

با این حال اگر باز هم نتوانستید تشک استاندارد خود را در میان این ابعاد پیدا کنید، می‌توانید از تولیدی‌ها، اندازه دلخواه خود را سفارش دهید.

تأثیر حالت خواب و وضعیت بدنی در انتخاب تشک استاندارد

عادات خواب و وضعیت بدنی هر فردی با فرد دیگری متفاوت است. به همین خاطر انتخاب یک تشک با یک ویژگی نمی‌تواند راحتی را برای همه ایجاد کند. یکی از عوامل مهم انتخاب کننده تشک وزن است. اگر شما جزو افراد دارای اضافه وزن هستید، حتماً باید تشکی را انتخاب کنید که در برابر وزن شما استحکام لازم را داشته باشد.

به این معنا که با قرار گرفتن روی تشک، بدن شما نباید به طور کامل در آن فرو رود. بهتر است تشک استانداردی را با میزان سفتی انتخاب کنید که این مورد در آن لحاظ شده باشد. مخصوصاً اگر طرف‌دار روش‌های نظامی خوابیدن هستید، باید تشک استانداردی را انتخاب کنید که تمام بدن بتواند روی آن در حالت ریلکسی قرار گیرد.

افزون بر آن، شما باید عادات خواب خود را پیدا کنید. این به آن معنا است که بدن شما در چه حالتی بهترین وضعیت را برای به خواب رفتن شما دارد. برای مثال برخی از افراد حتماً باید روی پهلو خود دراز بکشند تا بتوانند بخوابند. در مسافرتهای چند روزه بررسی ویژگی تشک مسافرتی برای داشتن خوابی آسوده اهمیت زیادی دارد.

در این حالت فشار زیادی به شانه‌ها وارد می‌شود. به همین علت بهتر است تشکی انتخاب شود که نرمی قابل قبولی داشته باشد. عادات خواب دیگری مانند: به پشت خوابیدن، روی شکم خوابیدن و … نیز میزان نرمی و سفتی خاص خود را می‌طلبد.

3تاثیر-خواب-بر-سیستم-ایمنی-بدن

 

جنس مواد اولیه تشک استاندارد

موادی که در ساختار تشک به کار می‌رود مستقیماً روی دوام و راحتی آن تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل بهتر است تنها به نام و مدل تشک اکتفا نکنید. حتماً از موادی که در تولید آن استفاده شده است نیز آگاهی داشته باشید.

بسته به نوع تشک، تشک‌ها از مواد اولیه گوناگونی ساخته می‌شوند. فنرها در تشک‌های فنری، فوم، اسفنج، نمد، یونولیت در انواع دیگر تشک‌ها ازجمله ساختارهای رایج تشک‌های موجود در بازار هستند. فشردگی اسفنج و استحکام فنرها یکی از عمده‌ترین مواردی هستند که مرغوبیت یک تشک استاندارد را مشخص می‌کنند.

این مرغوبیت در نحوه تهویه هوا درون تشک، سفتی و نرمی، مسطح بودن تشک، راحتی و دوام، عمر مفید و … خود را نشان می‌دهد. علاوه بر آن نوع پارچه نیز سهمی در استاندارد بودن تشک خواهد داشت.

شماره تماس مشاوره برای خرید تشک استاندارد و ارزان از تولیدی در کرمانشاه

به‌ عنوان‌ مثال تشک دو فصل، به دلیل استفاده از پارچه و مواد داخلی خاص، در تابستان خنکی و در زمستان گرمای منحصر به فردی را ایجاد می‌کند.

البته به طور کلی امروزه جنسی که بیشتر در میان مشتریان محبوب است، جنس مموری فوم تشک است. این نوع فوم تمام انحنای بدن شما را پشتیبانی می‌کند. همچنین زمانی که وزن خود را از روی آن برمی‌دارید، تشک به حالت اولیه خود برمی‌گردد.

به همین دلیل تشک استانداردی که از این فوم در ساختار خود استفاده کرده باشد، طول عمر طولانی‌تری دارد. زیرا وسط تشک سریع فرو نمی‌رود. همچنین تشک استاندارد حالت اولیه خود را از دست نمی‌دهد.

احساس راحتی ناشی از یک تشک خوب

طبیعی است که تنها چیزی که از یک تشک استاندارد می‌خواهید، انتقال احساس راحتی است. به همین دلیل است که تمام ویژگی‌های آن را قبل از خرید به طور کامل بررسی می‌کنید. تشک راحت، تشکی است که بتواند به آرامش عضلات کمک کند.

در این حالت بدن شما در تمام ساعاتی که خواب هستید، در آرام‌ترین و راحت‌ترین وضعیت ممکن قرار می‌گیرد. اگر راهنمای خرید تشک ابری را بررسی کنید؛ متوجه می‌شوید که به عنوان یکی از راحت‌ترین مدل تشک شناخته می‌شود.

البته این تشک به دلیل آن که از سایر انواع دیگر به طور کلی نرم‌تر است، ممکن است برای افرادی که مشکل استخوانی دارند، مناسب نباشد. خاصیت انعطاف پذیری، نرمی، ضد حساسیت بودن و آرامشی که این تشک به فرد القا می‌کند، آن را به این میزان محبوب ساخته است.

6تأثیر تشک استاندارد بر رابطه جنسی

انتخاب تشک استاندارد

 

البته همان طور که گفته شد، ممکن است شما فردی باشید که راحتی را در داشتن یک تشک سفت‌تر ببینید. به همین دلیل بسیار تأکید می‌شود که در صورت امکان تشک را در محل امتحان کنید. در صورتی که امکان انجام این کار نباشد، با ارزیابی‌هایی که از تشک استاندارد مورد نظر خود قبل از خرید انجام می‌دهید؛ از انتخاب خود مطمئن خواهید بود.

تشک رویال، نامی آشنا در حوزه تولیدی تشک

در کنار تمام ویژگی‌های استاندارد بودن تشک، نام برند تولیدی تشک را نباید از یاد ببرید. البته که تشک رویال با کیفیتی که از محصولات خود در بازار به جای گذاشته است، تبدیل به نامی آشنا برای هر فردی شده است.

این در حالی است که کیفیت بالای تشک‌های رویال، تأثیر زیادی روی قیمت آن‌ها نگذاشته است. به این معنا که شما می‌توانید تشک‌ استاندارد را با کیفیت بالا و در عین حال قیمتی مناسب در بازار پیدا کنید. همین  موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد برای داشتن یک تشک جدید، تشک رویال اصل را در اولویت گزینه‌های خود قرار دهند.

1.-تولیدی-تشک-رویال-در-کرمانشاه

 

کلام پایانی

اصلی‌ترین چیزی که می‌تواند یک خواب راحت را برای شما فراهم کند، تشک استاندارد است. شما با انتخاب یک تشک استاندارد، سلامت جسمانی و روحی خود را تضمین می‌کنید. با این حال استاندارد بودن آن تنها به شرایط شما و تصوراتی که از یک تشک راحت دارید، بستگی خواهد داشت.

تماس با مشاوره جهت سفارش انواع تشک طبی استاندارد و ارسال به سراسر کشور

برگرفته از سایت تشک رویال  https://toshakrooyal.ir/

 

 

طراحی و سئوی سایت فروشگاهی و شرکتی توسط تیم شارینو 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *