تعمیر آبگرمکن در کرمان

تعمیر آبگرمکن در کرمان

فهرست مطالب

تعمیر آبگرمکن در کرمان چطور انجام می‌شود؟ قطعاً وقتی این وسیله در منزل شما از کار می‌افتد، به دنبال تعمیر کردن آن هستید؛ زیرا همیشه درست کردن قطعات خراب شده دردسر و هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت.

این مطلب به طور ویژه در مورد قطعات، خرابی‌ها و نمایندگی‌های انواع آبگرمکن در کرمان صحبت می‌کند. از شما می‌خواهیم برای کسب اطلاعات در این زمینه تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

قطعات اصلی آبگرمکن در کرمان

هر یک از ما چندین بار در زندگی خود با یک خاموشی غیرمنتظره آب گرمکن مواجه شده‌ایم. می‌توانید هر سال یکبار این وسیله را سرویس کنید. سرویس آبگرمکن در کرمان از خرابی‌های احتمالی در طول سال آینده جلوگیری می‌کند؛ با این وجود اگر خرابی به بار آمد، بهتر است به فکر تعمیر آبگرمکن در کرمان باشید.

برای تعمیر آن ابتدا باید قطعات سازنده این وسیله را بشناسید. هر آبگرمکن از قسمت‌های زیر تشکیل شده است:

 • ظرف یا مخزنی برای آب
 • عنصر گرمایش
 • آند منیزیم
 • لوله برای تأمین آب
 • ترموستات
 • تنظیم کننده و نشانگر دمای آب

این قطعات اجزای اصلی آبگرمکن محسوب می‌شوند که برای تعمیر آبگرمکن در کرمان باید حتماً از عملکرد آن‌ها اطلاع داشته باشید. در ادامه وظیفه هر کدام را توضیح می‌دهیم.

سرویس آبگرمکن در کرمان

 

مخزن آبگرمکن

به عنوان یک قاعده، مخازن از فلز ساخته شده‌اند؛ اما گاهی اوقات مخازن پلاستیک نیز یافت می‌شوند.  بسیاری از مشتریان مخازن فولاد ضدزنگ را ترجیح می‌دهند و معتقدند که آنها بادوام‌تر هستند.

مخازن فولادی از داخل با ترکیب خاصی از مینای شیشه‌ای طراحی شده‌اند که آنها را از تغییر شکل و تغییرات دما محافظت کرده و از زنگ‌زدگی زودهنگام جلوگیری می‌کند.

 مخازن ساخته شده از فولاد ضدزنگ در معرض تغییر شکل هستند؛ زیرا به دلیل گرمایش و سرمایش مداوم، منبسط می‌شوند. این ویژگی سبب شده این محصولات زودتر به تعمیر آبگرمکن در کرمان نیاز پیدا کنند.

المنت گرمایش آبگرمکن

المنت مهم‌ترین قسمت این دستگاه گرمایشی است. سرعت و حداکثر دمای گرمایش آب به این قطعه بستگی دارد. اگر المنت دستگاه خراب شود به تعمیر آبگرمکن در کرمان نیاز پیدا می‌کنید.

مبدل حرارتی آبگرمکن

مبدل حرارتی تبادل گرما را در آبگرمکن افزایش می‌دهد. این قطعه از کویل مسی به علاوه چند عدد پره تشکیل شده است. مبدل حرارتی یکی از قطعات مهم آبگرمکن محسوب می‌شود و خراب شدن آن عملکرد اصلی دستگاه که گرم کردن آب است را دچار مشکل می‌کند.

رگلاتور آب در آبگرمکن

وظیفه اصلی رگلاتور در آبگرمکن تنظیم فشار آب است. شیپوره، شیر احتراق، قاب برنجی و تنظیم کننده دمای آب این وسیله را تشکیل داده‌اند. خراب شدن رگلاتور سبب افت عملکرد آبگرمکن شما می‌شود و باید تعمیر آبگرمکن در کرمان را به منظور اصلاح عملکرد رگلاتور انجام دهید.

ترموکوپل آبگرمکن

ترموکوپل از قرارگرفتن دو فلز غیر هم جنس در کنار یکدیگر تشکیل می‌شود. در محلی که این دو فلز به یکدیگر متصل می‌شوند یک شعله قرار می‌گیرد تا با گرم شدن خود ولتاژی ایجاد کند که شیر مغناطیسی آبگرمکن باز شود. تا زمانی که شعله روشن باشد و شیر مغناطیسی نیز باز باشد راهی برای عبور گاز در آبگرمکن وجود دارد.

ترموکوپل آبگرمکن

 

آند منیزیم آبگرمکن

آند منیزیم وسیله‌ای است که برای جلوگیری از زنگ‌زدگی و از بین بردن ناخالصی‌های ناخواسته در مخزن تعبیه شده است. اصل عملکرد آند منیزیم بسیار ساده است. یک میله بزرگ منیزیم تمام ناخالصی‌های منفی را که از طریق فیلتر و سایر سیستم‌های تمیز کننده نشت کرده‌اند جذب می‌کند.

یک آند بزرگ روی آبگرمکن‌ها نصب می‌شود که عمر آنها را طولانی‌تر کرده و به ماندگاری دستگاه‌ها برای مدت طولانی‌تری بدون آثار خوردگی و زنگ‌زدگی کمک می‌کند؛ به این ترتیب تعمیر آبگرمکن در کرمان را در فواصل طولانی‌تری انجام می‌دهید.

لوله‌های آب آبگرمکن

چیدمان صحیح لوله‌های آبگرمکن باعث سریع‌تر گرم شدن آب می‌شود. این لوله‌ها از جنس فولاد هستند تا بتوانند تغییرات دمایی را تحمل کرده و دچار خرابی یا نشتی نشوند و دیرتر به تعمیر آبگرمکن در کرمان نیاز پیدا کنند.

ترموستات آبگرمکن

ترموستات قطعه‌ای است که دما را تنظیم کرده و از گرم شدن بیش از حد آبگرمکن محافظت می‌کند. این واحد اجازه نمی‌دهد دمای آب از ۷۵ تا ۸۰ درجه سانتیگراد بیشتر شود. گاهی برای ایمنی بیشتر دو ترموستات روی دستگاه‌ها نصب می‌کنند تا دیرتر نیازمند تعمیر آبگرمکن در کرمان شود.

انواع آبگرمکن در کرمان

آبگرمکن‌ها وظیفه مشخصی را انجام می‌دهند و در مواقع ضروری آب گرم مورد نیاز فضاهای مسکونی و تجاری را تأمین می‌کنند. آن‌ها بنا به نوع مصرف و فضایی که در آن به کار می‌روند انواع مختلفی دارند. برای محیط‌های آپارتمانی که فضا کوچک‌تر است آبگرمکن‌های دیواری طراحی شده‌اند. در ادامه به طور خلاصه انواع آبگرمکن را معرفی می‌کنیم.

انواع آبگرمکن در کرمان

 

آبگرمکن دیواری

این محصولات به فضای کمی نیاز دارند و در طراحی‌های شیک به بازار عرضه می‌شوند. اگر خانواده پرجمعیتی ندارید یا در طول روز مصرف آب گرمتان کم است، انواع دیواری را انتخاب کنید. این محصولات ممکن است حجم کمتری نسبت به انواع زمینی داشته باشند.

آبگرمکن برقی

برخی از شهرها به دلیل شرایطی که دارند از نعمت گاز محروم هستند. شرکت‌های تولید کننده محصولات گرمایشی آبگرمکن برقی را طراحی کردند تا ساکنین این شهرها از نعمت آب گرم نیز محروم نشوند. این وسایل در صورت نیاز به تعمیر آبگرمکن در کرمان توسط نمایندگی‌ها قابل تعمیر هستند.

آبگرمن گازی

آبگرمکن‌های گازی انحصاراً فقط با گاز شهری یا طبیعی کار می‌کنند. برندهای مختلف محصولات گرمایشی این نوع از آبگرمکن‌ها را تولید می‌کنند.

آبگرمکن زمینی

آبگرمکن زمینی جزو پرطرف‌دارترین نوع از محصولات گرمایشی است. این وسیله حجم مخزن زیاد دارد و معمولاً از فلزهای ضدزنگ ساخته می‌شوند. انواع زمینی آبگرمکن به گاز شهری متصل شده و بدون نوسانات دما کار می‌کنند.

آبگرمکن مخزنی

این وسایل دارای مخزن با ظرفیت‌های بالا برای ذخیره آب هستند. آن‌ها در انواع برقی و گازی به بازار عرضه  می‌شوند. تعمیر آبگرمکن مخزنی کرمان را به نمایندگی‌های آن بسپارید تا بتوانید بهترین خدمات را دریافت کنید. نمایندگی آبگرمکن مخزنی در کرمان نیز فعال است و به مشتریان خدمات پس از فروش ارائه می‌کند.

قیمت قطعات آبگرمکن در کرمان

آبگرمکن دستگاه چندان پیچیده‌ای نیست و قطعات زیادی هم ندارد. در قسمت قبلی با مهم‌ترین اجزای این وسیله آشنا شدید. اکنون به قیمت‌های قطعات آن توجه کنید تا اگر قصد تعمیر آبگرمکن در کرمان را داشتید، بتوانید حدود هزینه‌ها را محاسبه کنید. قیمت‌هایی که می‌بینید طبق آخرین تغییرات سال ۱۴۰۲ جمع‌آوری‌ شده‌اند.

قطعات آبگرمکن در کرمان

 

نام قطعه آبگرمکن قیمت
رگولاتور آبگرمکن ۵۰۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
بوبین آبگرمکن ۱۰۰ تا ۱۳۰ هزار تومان
شیر تنظیم دما آبگرمکن ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان
ترموکوپل آبگرمکن ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان
اهرم آبگرمکن ۲۰ تا ۴۵ هزار تومان
مشعل آبگرمکن گازی ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان
شیر اطمینان آبگرمکن ۱۳۰ تا ۱۶۰ هزار تومان

رایج‌ترین خرابی‌های آبگرمکن

برای درک اینکه چرا آبگرمکن‌ها خراب می‌شوند، باید اصل عملکرد آنها و هدف عناصر اصلی را درک کنید. به طور کلی آبگرمکن از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده که یک لایه عایق حرارتی از جنس فوم پلی اورتان بین آنها قرار داده شده است.

 بدنه دستگاه شامل دو لوله انشعاب است که یکی با یک تقسیم کننده در انتها برای پمپاژ آب سرد و دیگری برای آب گرم استفاده می‌شوند. رایج‌ترین خرابی‌ها که نیازمند تعمیر آبگرمکن در کرمان هستند به طور معمول به دلایل زیر اتفاق می‌افتند:

 • نوسانات برق در شبکه
 • غفلت طولانی مدت از سرویس آبگرمکن
 • نصب یا اتصال نادرست دستگاه
 • ظهور رسوب و خوردگی روی قطعات
 • تعمیر دیرهنگام آبگرمکن

برای یافتن علت و تعیین محل دقیق مشکل، تعمیرکار آبگرمکن در کرمان به شما کمک می‌کند. در ادامه هر کدام از خرابی‌های آبگرمکن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرابی‌های آبگرمکن

 

نشتی در آبگرمکن

شایع‌ترین مشکل آبگرمکن‌ها نشتی است. این مشکل بیشتر به دلیل خوردگی مخزن، رخ می‌دهد. گاهی اوقات موارد دیگری نیز مانند عدم اتصال به زمین که منجر به خوردگی الکتریکی می‌شود و شکستن سوپاپ اطمینان می‌تواند از علل بروز این اتفاق باشد.

آیا می‌پرسید در صورت نشتی مخزن چه باید کرد؟ تمام آب را تخلیه کنید، واشر را بردارید و وضعیت آن را ارزیابی کنید. اگر مخزن آسیب دیده یا فرسوده شده است، آن را تعویض کنید. گاهی به منظور تعمیر آبگرمکن در کرمان باید ناحیه سوراخ شده را جوش دهید؛ اما دقت کنید.

شما نمی‌توانید نشتی را خودتان جوش دهید؛ بنابراین از تعمیرکار آبگرمکن در کرمان بخواهید نگاهی به دستگاهتان بیندازد. یک نصاب آبگرمکن در کرمان می‌تواند برای تعمیر آن نیز به شما کمک کند و علاوه بر آن وسایل و تجربه کافی برای انجام این کار را نیز دارد. آبگرمکن شما پس از تعمیر اصولی مجدداً نشتی نخواهد داشت.

خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن

کم شدن فشار گاز، خرابی ترموکوپل و خرابی شمعک از علل خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن هستند. این موضوع به ویژه زمانی که در حمام هستید و با خاموش وسیله ناگهان جریان آب سرد می‌شود می‌تواند عذاب‌آور باشد. برای رفع این وضعیت با یک متخصص تماس بگیرید تا تعمیر در محل آبگرمکن در کرمان را انجام دهد.

سرد شدن آب

اگر به جای آب گرم، آب سرد جاری شود، آبگرمکن خراب است. مشکلات عناصر گرمایشی به دلیل خوردگی و رسوب ایجاد می‌شوند. توصیه می‌شود به طور دوره‌ای وسیله گرمایشی خود را سرویس و بررسی کنید.

برای تعمیر آبگرمکن در کرمان و رفع مشکل آب گرم کافی است مخزن را تخلیه کرده و ولتاژ را در پایانه‌های المنت حرارتی با استفاده از تستر (۲۲۰-۲۵۰ ولت) اندازه‌گیری کنید. قطعاً تعمیرکار بهتر می‌تواند در این مورد نظر بدهد و برای تعمیر آبگرمکن در کرمان اقدام کند.

بیش از حد داغ شدن آب

اگر آب خیلی داغ شود، مشکل در ترموستات است. یک نشانه اضافی از خرابی زمانی است که ترموستات عنصر گرمایش را روشن نمی‌کند. توصیه می‌کنیم با شماره تلفن تعمیرکار آبگرمکن در کرمان تماس گرفته و برای تعمیر وسیله خود از آن‌ها وقت بگیرید.

تعمیرکار آبگرمکن در کرمان

 

تغییر رنگ آب خارج شده از آبگرمکن

چنانچه لوله‌های آبگرمکن اکسید شوند رنگ آب خارج شده از وسیله تغییر می‌کند. قطعاً تعویض لوله‌ها و رفع رسوب‌های آبگرمکن به حل مشکل کمک می‌کند؛ اما توصیه می‌کنیم برای تعمیر انواع آبگرمکن در کرمان و رفع چنین مشکل‌هایی با تعمیرکار تماس بگیرید تا تعمیر آبگرمکن در کرمان را انجام دهد.

صداهای آزاردهنده آبگرمکن

مواردی دیده شده که آبگرمکن صداهای غیر عادی ایجاد کرده است. ممکن است رسوب لوله علت این اتفاق باشد. یک تعمیر کار که تعمیر آبگرمکن در منزل را انجام می‌دهد بهتر می‌تواند در این مورد نظر بدهد. به طور کلی خرابی پمپ آبگرمکن، خرابی شیر برق، تجمع رسوب در پروانه پمپ و تنظیم نبودن الکترود می‌توانند از علل بروز صدای آبگرمکن باشند.

نشتی گاز در آبگرمکن

این مورد یکی از خطرناک‌ترین نقص‌های این وسیله به شمار می‌رود و ضروری است که سریعاً برای تعمیر آبگرمکن در کرمان اقدام کنید. تعمیرکار می‌تواند با حضور در محل و عیب‌یابی دستگاه آن را تعمیر کند.

بهتر است قبل از حضور متخصص خودتان رابط شمعک یا رگلاتور را بررسی کنید؛ زیرا سوراخ شدن یا شل شدن این رابط و ترک خوردن رگلاتور می‌توانند سبب نشتی گاز در آبگرمکن شوند.

هزینه تعمیر آبگرمکن در کرمان

آبگرمکن‌ها وسایل گرمایشی منزل هستند و آب گرم را برای فعالیت‌های روزانه هر خانوار تأمین می‌کنند. این وسایل ممکن است به دلیل رسوب یا فرسودگی به خدمات تعمیر آبگرمکن در کرمان نیاز پیدا کنند. در جدول زیر می‌توانید قیمت تعمیر آبگرمکن در کرمان را مشاهده کنید.

هزینه تعمیر آبگرمکن در کرمان

 

 شایان ذکر است که هزینه تعمیر آبگرمکن در کرمان که در جدول آمده است به صورت حدودی و طبق آخرین تغییرات سال ۱۴۰۲ است.

خدمات تعمیر آبگرمکن در کرمان تعرفه‌های تعمیر آبگرمکن در کرمان
سرویس کامل آبگرمکن ۳۰۰ تا ۴۸۰ هزار تومان
اسید شویی آبگرمکن ۲۸۰ تا ۳۴۰ هزار تومان
نصب شیرآلات آبگرمکن ۹۰ تا ۱۲۰ هزار تومان
تعویض مبدل آبگرمکن ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
هواگیری آبگرمکن ۵۰ تا ۸۰ هزار تومان
تعمیر دیافراگم آبگرمکن ۵۰ تا ۹۰ هزار تومان
تعمیر ترموستات آبگرمکن ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان
تعمیر شمعک آبگرمکن ۵۰ تا ۸۰ هزار تومان
تعمیر ترموکوبل آبگرمکن ۸۰ تا ۱۲۰ هزار تومان
تعویض پمپ آب آبگرمکن ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان
نصب آبگرمکن در کرمان ۷۰ تا ۱۵۰ هزار تومان

تعمیر انواع آبگرمکن در کرمان

این بخش یکی از مهم‌ترین قسمت‌های مقاله تعمیر آبگرمکن در کرمان است؛ زیرا می‌خواهیم تمام برندهای موجود که در بازار فعالیت دارند و آبگرمکن تولید می‌کنند را معرفی کنیم.

تعمیر آبگرمکن ایران شرق در کرمان

ایران شرق یکی از برندهای قدیمی و مطرح در بازار است و اصطلاحاً یکی از غول‌های تولید وسایل گرمایشی محسوب می‌شود. ایران شرق شرکتی است که همواره به دنبال به روز کردن تکنولوژی خود و ساخت محصولات جدیدتر بوده است تا بتواند مشتریان را راضی نگه دارد.

محصولات این برند بازدهی و ظرفیت زیاد دارند و مطابق استانداردهای اروپایی تولید شده‌اند. از این نوع آبگرمکن‌ها در هر شرایطی استفاده کنید؛ زیرا آن‌ها توانایی کار با گاز مایع و طبیعی را دارند. برای تعمیر آبگرمکن ایران شرق در کرمان با نمایندگی آبگرمکن ایران شرق در کرمان تماس بگیرید.

تعمیر انواع آبگرمکن در کرمان

 

تعمیر آبگرمکن بوتان در کرمان

برند بوتان را همه می‌شناسند و دلیل این محبوبیت کیفیت بالای محصولات و درصد زیاد رضایت مشتریان است. مهندسین ایرانی با ادغام تجربه‌های خود با تکنولوژی ایتالیایی در به دست گرفتن بازار و کسب رضایت مشتریان موفق عمل کرده‌اند.

مصرف بهینه انرژی، گارانتی خدمات پس از فروش و داشتن قطعات اصل از جمله ویژگی‌های برتر محصولات بوتان هستند. برای تعمیر آبگرمکن بوتان در کرمان با متخصصان فعال در نمایندگی آبگرمکن بوتان در کرمان مشورت کنید.

این محصولات در انواع دیواری و زمینی موجود هستند. جهت تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان یا طرح سؤالات خود در مورد طریقه کار بهتر است از راهنمایی‌های متخصصینی که در نمایندگی‌های سراسر شهر کرمان فعال هستند راهنمایی بخواهید.

تعمیر آبگرمکن آزمون در کرمان

حتماً نام برند آزمون تابه‌حال به گوشتان خورده است. این برند را در بازار لوازم خانگی با تنوع بالای محصولاتی که ارائه می‌دهد می‌شناسند. برند آزمون انواع آبگرمکن‌های برقی، گازی، دیواری و زمینی را با استاندارهای بین‌المللی تولید می‌کند.

آبگرمکن‌های برند آزمون با حجم‌های متفاوت جهت تأمین آب گرم منازل موجود هستند. یک ویژگی که این برند را متمایز می‌کند این است که نوسان دمایی در این محصولات وجود ندارد و بدون گرم یا سرد شدن مداوم آب می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود رسیدگی کنید.

برای تعمیر آبگرمکن زمینی در کرمان یا عیب‌یابی آن‌ها با متخصصان نمایندگی آبگرمکن آزمون در کرمان صحبت کنید.

نمایندگی آبگرمکن آزمون در کرمان

 

تعمیر آبگرمکن پلار در کرمان

پلار برندی است که طی سال‌های متمادی فعالیت با ارائه کیفیت بالا به مشتریان توانسته حضور خود را در بازار رقابتی حفظ کند. تعمیر آبگرمکن در کرمان برای این برند توسط نمایندگی‌های آن انجام می‌شود. طراحی جدید این محصولات نقطه قوت آن‌ها به شمار می‌رود؛ زیرا در منازل کوچک و آپارتمان‌هایی که مساحت زیادی ندارند نیز قابل نصب است.

مصرف کم انرژی، جنس باکیفیت و مقاوم و رسوب‌پذیر نبودن آن جزو ویژگی‌های بارز آبگرمکن پلار هستند. برای نصب، سرویس یا تعمیر آبگرمکن برقی در کرمان از خدمات رایگانی که در نمایندگی آبگرمکن پلار در کرمان ارائه می‌شود استفاده کنید.

تعمیر آبگرمکن آزمایش در کرمان

برند آزمایش از دهه ۳۰ شمسی کار خود را شروع کرده و با ارتقای کیفیت کار و بالا بردن تنوع محصولات توانست به برندی مطرح در بازار ایرانی و خارجی تبدیل شود. تولیدات آزمایش قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارند.

آبگرمکن آزمایش با ورق گالوانیزه ۳ میلی‌متری تهیه شده است و یک مخز ۵۶ کیلوگرمی دارد. برای تعمیر آبگرمکن در کرمان یا سرویس سالانه آن می‌توانید به نمایندگی آبگرمکن آزمایش در کرمان مراجعه کنید تا کلیه خدمات خود را به صورت رایگان به شما ارائه کنند.

تعمیر آبگرمکن ویتو در کرمان

ویتو به اندازه برندهای دیگر در بازار مطرح نشده است که دلیل آن می‌تواند درصد کم تبلیغات این محصول باشد. این آّبگرمکن برقی با توان ۱۰۵۰۰ و وزن بسیار سبک ۲ کیلوگرمی موجود است و می‌تواند انتخاب خوبی برای محیط‌های کوچک، آپارتمان‌ها، آرایشگاه‌ها و دفترها باشد.

محصولات ویتو به مشتریان گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می‌کنند؛ بنابراین جهت تعمیر آبگرمکن در کرمان و رفع نقص‌های آن می‌توانید مشکل خود را با کارشناسان نمایندگی آبگرمکن ویتو در کرمان مطرح کنید تا در اسرع وقت و بدون دریافت هزینه به درخواست شما رسیدگی کنند. این افراد خدمات تعمیر در محل آبگرمکن در کرمان را نیز ارائه می‌کنند.

تعمیر در محل آبگرمکن در کرمان

 

تعمیر آبگرمکن ایمن گاز مشهد در کرمان

این آبگرمکن را بخرید؛ زیرا مصرف انرژی کمی دارد و با ابعاد کوچک خود در هر محیطی قابل استفاده است. جنس بدنه آبگرمکن ایمن گاز مشهد از استیل بوده و وزن آن نیز ۲۸ کیلوگرم در نظر گرفته شده است که بسیار عالی است.

این آبگرمکن برای خانواده‌های کوچک و متوسط مناسب است؛ زیرا حجم مخزن ۴۰ لیتری دارد. برای نصب، تعمیر آبگرمکن در کرمان یا سرویس آن با نمایندگی آبگرمکن ایمن گاز مشهد در کرمان ارتباط برقرار کنید. این محصول به مشتریان خود ضمانت یک‌ساله و خدمات پس از فروش ارائه داده و تعمیر آبگرمکن برقی در محل را انجام می‌دهد.

تعمیر آبگرمکن لورچ در کرمان

لورچ برند معروفی در بازار است و همین می‌تواند تا حد زیادی اعتماد مشتریان را جلب کند  و اعتبار زیاد محصولات لورچ را در بازار نشان دهد. این آبگرمکن‌ها با مصرف کم‌ انرژی، ظرفیت‌های بالا، قطعات اصلی و داشتن ضمانت به بازار عرضه می‌شوند.

می‌توانید انواع دیواری یا زمینی این محصولات را تهیه کرده و با نمایندگی آبگرمکن لورچ در کرمان تماس بگیرید تا آن را در منزلتان نصب کنند. نصب، سرویس و تعمیر آبگرمکن در منزل یکی از خدماتی است که نمایندگی این محصول به مشتریان خود ارائه می‌کند.

تعمیر آبگرمکن گازی جنرال در کرمان

آیا خانواده بزرگ و پرجمعیتی دارید و به طور روزانه نیازمند آب گرم زیاد هستید؟ آبگرمکن‌های گازی جنرال را انتخاب کنید که حجم مخزن ۱۰۰ دارند. این محصولات کیفیت بالایی هم دارند و شما دیگر برای تأمین آب گرم مورد نیاز خود مشکلی نخواهید داشت.

با آبگرمکن گازی جنرال نوسانات دما و سرد شدن آب در حین شستشو دیگر هرگز در منزل شما اتفاق نمی‌افتد. برای عیب‌یابی یا تعمیر این وسیله با نمایندگی آبگرمکن گازی جنرال در کرمان تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید تا در کوتاه‌ترین زمان به آن رسیدگی شود.

نمایندگی آبگرمکن گازی جنرال در کرمان

 

تعمیر آبگرمکن کاوه در کرمان

محصولی که تحت عنوان برند کاوه در بازار وجود دارد با توان ۲۰۰۰ وات کار می‌کند و تا ۸۵ درجه سانتی‌گراد نیز حرارت‌دهی دارد. جنس بدنه باکیفیت و کم‌مصرف بودن آن جزو ویژگی‌های متمایز آبگرمکن کاوه محسوب می‌شوند. خدمات تعمیر و نصب آن در نمایندگی آبگرمکن کاوه در کرمان انجام می‌شود.

تعمیر آبگرمکن دیواری هاید وان پلاس سان در کرمان

اگر فضای زیاد در آشپزخانه خود برای قرار دادن یک آبگرمکن بزرگ ندارید، از محصولات دیواری استفاده کنید. آن‌ها طراحی شیکی دارند، می‌توانند عملکرد یکسان مدل‌های زمینی را داشته باشند و فضای زیادی هم اشغال نمی‌کنند.

 متخصصین فعال در نمایندگی آبگرمکن دیواری هاید وان پلاس سان در کرمان می‌توانند آن را در منزل شما نصب کنند. این نمایندگی‌ها تعمیر آبگرمکن دیواری در کرمان را نیز انجام می‌دهند.

شارینو

امروزه کسب اطلاعات و مهارت‌های جدید کلید داشتن خلاقیت و موفقیت در کار است. از زمانی که در اینترنت می‌گذرانید به صورت بهینه استفاده کرده و وارد سایت شارینو شوید. در این بستر اطلاعاتی در مورد دوربین مداربسته در کرمان، تعمیر یخچال در کرمان و تعمیر تلویزیون در کرمان وجود دارد.

این بستر می‌تواند منبع اطلاعاتی کاملی برای تعمیرکارها باشد؛ زیرا مقالاتی در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان، تعمیر ماشین لباسشویی در کرمان و تعمیر پکیج در کرمان را می‌توانند مطالعه کنند. این مطالب به زبانی ساده نگاشته شده‌اند تا همه افراد بتوانند اطلاعات آن را متوجه شده و از آن استفاده کنند.

شارینو سایتی برای همه است؛ زیرا اطلاعاتی مانند طراحی سایت در کرمان، سئو سایت در کرمان و استادکار کابینت در کرمان نیز در آن وجود دارد. اگر می‌خواهید کابینت‌های جدید انتخاب کنید، در مورد مشاغل آنلاین بیشتر بدانید یا تعمیر مبل در کرمان را انجام دهید، به این سایت سر بزنید.

شما حتی می‌توانید ماشین خود را با این سایت تعمیر کنید؛ زیرا ما در مورد مکانیک سیار در کرمان و امداد خودرو کرمان نیز صحبت کرده‌ایم. در نهایت شارینو سایتی است که شما را با شهر کرمان بیشتر آشنا می‌کند.

آیا قصد سفر به کرمان را دارید؟ به شارینو بروید و مقالات کافه‌های کرمان و رستوران‌های کرمان را مطالعه کنید تا بیشتر این شهر زیبا را بشناسید.

سخن پایانی

تعمیر آبگرمکن در کرمان کار سختی نیست. کافی است در مورد علل خرابی مطالعه کرده و با قطعات این وسیله آشنا باشید. در مطلب حاضر ما سعی کرده‌ایم این کار را برای شما ساده کنیم؛ به نحوی که تعمیرات ساده این وسیله را انجام دهید یا بتوانید علت خراب شدن آن را متوجه شوید. همچنین قیمت قطعات و خدمات تعمیر آبگرمکن در کرمان در این مقاله آورده شده است.

سؤالات متداول  

 1. قیمت تعمیر آبگرمکن در کرمان چقدر است؟

هزینه تعمیرات به نوع خرابی دستگاه شما بستگی دارد.

 1. هزینه سرویس آبگرمکن چقدر است؟

۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان

 1. چرا در آبگرمکن آب سرد می‌شود؟

به علت کم بودن شعله آن

 1. وظیفه ترموستات در آبگرمکن چیست؟

تنظیم دما

 1. قیمت مشعل آبگرمکن چقدر است؟

۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *