تعمیر مبل در ارومیه

تعمیر مبل در ارومیه


تعمیر مبل در ارومیه

هزینه تعمیر مبل در ارومیه چقدر است؟ آیا پیش آمده است که مبل خانه‌تان دچار خرابی‌های جزئی شود و در این شرایط و اوضاع اقتصادی به ‌جای تعویض به فکر تعمیر مبل افتاده باشید؟ این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید با صرف هزینه مالی و زمانی کم‌تری مبلمان خود را تعمیر کنید.

در چه شرایطی مبل شما نیازمند تعمیر است؟

احتمالاً تا به‌ حال متوجه برخی نشانه‌های خرابی یا ایراد در مبل خود شده باشید؛ برای مثال صدا دادن مبل وقتی روی آن می‌نشینید، سفت‌شدن فوم، سوراخ ریز در رویه مبل و مشکلات دیگری که خبر از ایراد و نیاز به یک تعمیرکار مبل در ارومیه می‌دهند. در زیر برخی از این نشانه‌ها را توضیح می‌دهیم.

صدادادن مبل حین استفاده

آیا تا به حال متوجه شده‌اید که مبل شما با شما حرف می‌زند؟ لطفاً از این به بعد با دقت بیشتری به صداهای او گوش دهید! وقتی می‌خواهید بنشینید و مبل صدای جیرجیر، ترکیدن و یا خش‌خش می‌دهد، همه نشانه وجود ایرادهایی هستند که اگر به‌موقع آن‌ها را رفع نکنید، ممکن است بعداً اوضاع بدتر شود.

اگر مبل شما نو است و باز هم صدا می‌دهد، ممکن است به دلایلی مانند استفاده از مبل ارزان قیمت در ارومیه و مواد اولیه بی‌کیفیت، ضعیف و شل ‌بودن ساختار داخلی مبل، خراب ‌بودن فوم و اسفنج مبل، فنربندی اشتباه و ضعیف، شل ‌بودن تسمه‌ کشی و ساییده‌شدن چوب‌های به‌کاررفته در مبل به یکدیگر و… باشد.

برای جلوگیری از این اتفاق ناخوشایند پیشنهاد می‌شود که مبلمان خود را حتماً از یک تولیدی معتبر تهیه کنید؛ اما اگر دیر شده است، راه‌حل شما بهترین مرکز تعمیر مبل در ارومیه است.

صدادادن مبل حین استفاده

تعمیر مبل در ارومیه

ازبین‌رفتن راحتی و سفت‌شدن مبل

هر زمان متوجه شدید که با نشستن روی مبل اذیت می‌شوید و اگر روی زمین بنشینید راحت‌تر هستید، این یک نشانه است. این حالت نشان‌‌دهنده این است که مبل شما نرمی و راحتی خود را به دلایلی مانند فرسودگی فوم و اسفنج آن ازدست‌‌داده است.

 در این شرایط بهتر است با یک استادکار رویه کوبی مبل ارومیه مشورت کنید و در صورت سالم ‌بودن رویه، تنها با پر کردن کوسن و یا تعویض اسفنج‌های داخلی مبل مشکل شما حل خواهد شد.

در مرکز تولید و تعمیر مبل در ارومیه ایرادهای مبل شما بررسی می‌شوند و در شرایطی که روکش مبلمان شما قابل‌‌جداسازی باشد، با فوم‌های مناسب کوسن مبل را پر می‌کنند یا برای بهبود تکیه‌گاه و نشیمن، طول بین بازوهای کناری و عمق نشیمنگاه مبل را اندازه‌گیری کرده و یک تخته ۳ لایه به ضخامت تقریباً ۳ سانتی‌متر را در زیر کوسن‌ها قرار می‌دهند.

پارگی رویه، لک یا بوی نامطبوع مبل

عواملی مانند داشتن حیوانات خانگی، کثیف ‌شدن رویه مبل توسط فرزندان خردسال، ایجاد بوی نامطبوع ادرار آن‌ها یا استفاده خودتان از مبلمان با بدنی عرق کرده موجب ایجاد بوی بدی در مبلمان شده و عاملی برای ناراحتی شما است که شما را به فکر تعویض آن می‌اندازد.

اگر به‌ هر دلیلی رویه مبلمان پاره شده، سوخته و رنگ آن رفته باشد، در‌این‌صورت مراکز تعمیر مبل در ارومیه با تعویض رویه مبلمان شما جان تازه‌ای به آن می‌بخشند و حال و هوای منزل شما را بهاری می‌کنند.

پارگی رویه، لک یا بوی نامطبوع مبل

تعمیر مبل در ارومیه

تغییر دکوراسیون

در شرایطی هم که مبلمان شما از هر لحاظ سالم باشد؛ اما شما دلتان بخواهد که دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و از لحاظ مادی شرایطتان محدود باشد، ممکن است به فکر خرید مبل اقساطی ارومیه افتاده باشید.

در این شرایط پیشنهاد بهتری برایتان دارم، بهترین گزینه تعمیر مبل در ارومیه است؛ ازاین‌جهت که تعویض جنس، رنگ و طرح مبلمان فعلی شما هزینه کم‌تری برای شما خواهد داشت و می‌توانید هر رنگ و طرحی که مدنظر دارید را سفارش دهید.

ویژگی‌های یک استادکار تعمیر مبل ماهر

بهترین استادکاران تعمیر مبل باید دارای خصوصیاتی باشند تا شما بتوانید با اطمینان کافی تعمیر مبلمان خود را به آن‌ها بسپارید. در زمان انتخاب تعمیرکار به موارد زیر توجه کنید:

 • سابقه کاری کارگاه و تولیدی را بررسی کنید.
 • نمونه کارهای تعویض و تعمیر مبل در ارومیه را بررسی کنید.
 • از همه مهم‌تر قیمت‌ها را بررسی و مقایسه کنید.
 • به مهارت آن‌ها در ظریفی و تمیزی کار دقت کنید.
 • به کیفیت مواد مورداستفاده آن‌ها دقت کنید.
 • به وقت‌شناسی و برخورد آن‌ها در صورت انتقاد دقت کنید.
ویژگی‌های یک استادکار تعمیر مبل ماهر

تعمیر مبل در ارومیه

مراحل تعمیر مبل در ارومیه

نوع مشکل و ایراد مبلمان شما می‌تواند در روند تعمیر مبل شما تأثیرگذار باشد. به‌طورکلی در مراکز تعمیر و تولیدی مبل در ارومیه همه ایرادات مبلمان شما اعم از شکستن دسته و پایه‌های مبل، پارگی، سوراخ روکش مبل، فرسودگی فوم، شل‌شدن فنرها، شکستن چوب‌های داخلی مبل و… توسط بهترین استادکاران رفع می‌شوند.

رنگ‌کاری مبلمان در ارومیه

رنگ‌کاری مبلمان یک مرحله اصلی در تعمیرات مبل به شمار می‌رود که به مواردی مانند اسکلت، چوب، میزان خراش و رنگ‌ورو رفتگی مبل بستگی دارد. مبلمان کلاسیک به دلیل اینکه در آن از مقدار چوب زیادی استفاده شده است، بیشتر از مدل‌های دیگر به رنگ‌کاری نیاز دارد.

در این مرحله میزان سلامت سطح چوب نکته مهمی است. در کارگاه تعمیر مبل در ارومیه باتوجه‌به میزان آسیب سطح چوب با استفاده از دستگاه‌های ویژه سطح موردنظر را صیقل داده و آن را رنگ‌کاری می‌کنند.

رنگ‌کاری مبلمان در ارومیه

تعمیر مبل در ارومیه

رویه کوبی مبل ارومیه

رویه‌کوبی مبل یکی دیگر از کارهایی است که در کارگاه‌های تعمیر مبل ارومیه انجام می‌شود. این مرحله باتوجه‌به مهارت و تخصص استادکار، معمولاً نسبت به تعمیرات دیگر مبلمان هزینه بیشتری دارد.

یک تعمیرکار ماهر رویه مبل باید به‌دقت مبل را بررسی و تمام ایرادها را به‌خوبی شناسایی کرده و با ضرافت و دقت کافی آن را تعمیر کند. هرچند هزینه این کار ممکن است بالا باشد؛ اما با بالابودن قیمت مبل در ارومیه این کار از خرید یک مبل جدید خیلی بهتر است.

رفع شکستگی‌های مبل

شکستگی‌های مبل ممکن است به‌خاطر استفاده در مدت‌زمان طولانی، ضعیف‌بودن فریم، جنس و کیفیت نامرغوب مبلمان به دلیل اهمیت زیاد به قیمت مبل ارزان در هنگام خرید است و بهترین راه‌حل در این شرایط سپردن مبلمان به دست یک استادکار ماهر تعمیر مبل در ارومیه است.

رفع شکستگی‌های مبل

تعمیر مبل در ارومیه

تعویض رویه و روکش مبل

ممکن است رویه مبلمان شما دچار پارگی و سوختگی شده باشد یا شما به دلیل تغییر دکوراسیون بخواهید رنگ مبلمانتان را نیز تغییر دهید؛ ازاین‌رو تعویض رویه مبل بهترین کار است. در این شرایط تعمیرکاران پارچه موردپسند و انتخابی شما را تهیه کرده و اقدام به تعویض روکش مبل شما می‌کنند.

تعمیر کلاف مبل در ارومیه

کلاف همان بدنه مبل است و شامل قسمت‌های مختلفی مانند چوب، فوم یا اسفنج و فنرها می‌شود. کلاف در مبلمان مخفی می‌شود و برای شما غیرقابل‌مشاهده است؛ ولی در صورت نیاز به تعمیر، یک استادکار ماهر می‌تواند آن را بررسی و تعمیر نماید.

یک تعمیرکار ماهر تعمیر مبل در ارومیه می‌تواند فنرها، تسمه‌ها و دیگر اجزای داخلی مبلمان را به‌صورت صحیح بازسازی و تعمیر نماید.

تعمیر کلاف مبل در ارومیه

تعمیر مبل در ارومیه

تعویض فوم یا اسفنج

اسفنج‌های بی‌کیفیت و نامناسب ممکن است خیلی زود فرسوده شوند و حالت وارفتگی یا نشست پیدا کنند و غیر قابل استفاده شوند. در این صورت در کارگاه‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز، اسفنج‌های باکیفیت و مرغوب را جایگزین اسفنج‌های ناسالم می‌کنند.

 چه مبل‌هایی قابل‌تعمیر هستند؟

 مراکز تولید و تعمیر مبل در ارومیه علاوه بر اینکه کار تعمیر را به بهترین شیوه و توسط بهترین استادکاران انجام می‌دهند، انواع مبلمان، سرویس‌ خواب و‌ ناهارخوری را نیز با بهترین کیفیت تولید و در بازار عرضه می‌کنند.

در این تولیدی شما می‌توانید مناسب‌ترین قیمت سرویس خواب در ارومیه را با بهترین متریال و بالاترین کیفیت خریداری کنید.

در این کارگاه‌ها نیروهای متخصص انواع مختلف مبلمان را بادقت و ظرافت کامل تعمیر کرده و شما را از دغدغه خرید مبلمان گران‌قیمت آسوده می‌کنند.

در ادامه به بررسی انواع مبل‌های قابل‌تعمیر می‌پردازیم:

 • تعمیر مبل استیل: تعمیر مبلمان استیل یکی از سخت‌ترین نوع تعمیر مبل در ارومیه است و هزینه آن به دلیل پیچیدگی‌ای که دارد، باتوجه‌به نوع آسیب، قطعات و تعداد می‌تواند متغیر باشد.
 • تعمیر مبل راحتی: تعمیر این نوع مبلمان نسبت به انواع دیگر راحت‌تر و کم‌هزینه‌تر خواهد بود؛ زیرا بیشترین نوع خرابی این مبلمان مربوط به روکش آن است که تعمیر و تعویض روکش هزینه کم‌تری دارد.
 • تعمیر مبل اداری: تأثیر مبلمان اداری بر ظاهر و کیفیت ارتباطات در محیط کاری بسیار قابل‌توجه است؛ بنابراین تمیز و مرتب بودن آن و حتی نحوه چیدمان مبلمان در فضای اداری بسیار مهم است. تعمیر مبلمان اداری به هزینه و زمان کم‌تری نیاز دارد.
 • تعمیر مبل چرم: روند تعمیر مبلمان چرم با انواع دیگر مشابه است. اگر روکش چرم مبلمان خراب شده باشد، در این شرایط شما باید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید همان روکش چرم را داشته باشید؛ یا کلاً روکش مبلمان را تعویض کنید.
 چه مبل‌هایی قابل‌تعمیر هستند؟

تعمیر مبل در ارومیه

درصورتی‌که تنها قسمتی از چرم خراب شده باشد و شما تصمیم نداشته باشید که روکش مبل را کامل تعویض کنید، استادکاران ماهر تعمیر مبل در ارومیه اقدام به تعمیر همان قسمت می‌کنند تا هزینه کم‌تری برای شما داشته باشد.

 • تعمیر مبل سلطنتی: بالابودن قیمت مبل سلطنتی ارومیه موجب می‌شود که مردم به‌جای خرید مبلمان جدید به فکر تعمیر مبلمان فعلی خود باشند. آسیب در کلاف و بخش چوبی از اساسی‌ترین اشکالاتی است که در مبلمان سلطنتی به وجود می‌آید.

استادکاران تعمیر مبل در ارومیه با استفاده از تکنیک‌ها و مواد باکیفیت کلاف را به بهترین شیوه تعمیر کرده و به حالت اول باز می‌گردانند.

 • تعمیر مبل کلاسیک: تعمیر مبلمان کلاسیک به دلیل طراحی و جزئیات ریزی که دارند، باید توسط تعمیرکاران ماهر و باتجربه انجام شود. استادکاران ابتدا باید بادقت میزان خرابی‌ را بررسی کنند؛ زیرا تعمیر و بازیابی این نوع مبلمان تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کلاف و ساختار اصلی آن سالم باشد.

شارینو

در این مقاله با شیوه‌های تعمیر مبل در ارومیه آشنا شدید، اگر به انواع تعمیرات دیگر مانند تعمیر جاروبرقی در ارومیه علاقه‌مند هستید، می‌توانید این مقاله‌ها را نیز مطالعه کنید. شما با مطالعه مقاله تعمیر پکیج در ارومیه نیز از شیوه‌ها و چگونگی تعمیر پکیج خود مطلع خواهید شد.

اگر ماشین ظرفشویی شما دچار ایراد شده است و این موضوع شما را نگران کرده است، می‌توانید با مطالعه مقاله تعمیر ماشین ظرفشویی در ارومیه اطلاعات مفیدی درباره تعمیر انواع ماشین ظرفشویی و ایرادات آن کسب کنید.

شما اگر صاحب یک کسب‌و‌کار هستید و می‌خواهید به آن رونق ببخشید و بیشتر دیده شوید، می‌توانید با کمک طراحی سایت در ارومیه سایت مناسبی در راستای کسب‌و‌کار خود ایجاد کنید. همچنین به کمک سئو سایت در ارومیه سایت خود را ارتقا و بهبود بدهید؛ به این ترتیب شانس دیدن شما بیشتر می‌شود.

شما علاوه بر تعمیر مبل در ارومیه ممکن است برای خانه‌تکانی خود به دنبال مبل‌ شویی در ارومیه باشید که مبل‌های شما را مانند روز اول کنند. همچنین می‌توانید قالی‌های خود را به بهترین قالیشویی در ارومیه بسپارید تا با استفاده از به‌روزترین تجهیزات ‌آن‌ها را به بهترین شیوه تمیز کنند.

شاید بخواهید آخر هفته خود را فارغ از دغدغه‌های روزمره در کنار خانواده بگذرانید، می‌توانید بهترین رستوران‌های ارومیه را بشناسید و یا با دوستانتان در شیک‌ترین کافه‌های ارومیه قرار بگذارید.

اگر باید در کم‌ترین زمان ممکن خانه خود را جابه‌جا کنید و به دنبال یک باربری هستید که کار خود را به بهترین شیوه انجام دهد، مقاله باربری در ارومیه را دنبال کنید.

اگر در جاده هستید و خودرو شما دچار مشکل شده است می‌توانید با امداد خودرو ارومیه تماس بگیرید تا در کم‌ترین زمان ممکن ماهرترین مکانیک سیار در ارومیه را برای کمک به شما بفرستد و اگر خودرو شما نیاز به جابه‌جایی داشته باشد، با مناسب‌ترین قیمت یدک‌کش در ارومیه ماشین شما را به تعمیرگاه منتقل کند.

سایت شارینو با ارائه انواع مختلف مقالات مانند باشگاه بدنسازی ارومیه یا سالن‌های زیبایی ارومیه در زمینه رفع نیازها و دغدغه‌های شما عزیزان می‌کوشد تا آرامش و آسودگی بیشتری را برای شما فراهم کند.

سخن پایانی

مراکز تعمیر مبل در ارومیه با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و استادکاران ماهر به شما در تعمیر و تعویض بخشی از مبلمانتان که دارای ایراد شده است، کمک می‌کنند تا بدون صرف هزینه بیشتر جهت خرید مبل جدید آن‌ها را برای شما نو کنند.

سؤالات متداول

 1. ۱. چه زمانی اقدام به تعمیر مبل کنیم؟

علایمی مانند پارگی روکش، شکستن پایه و خرابی فنر یا کلاف نشانه دهنده زمان تعمیر مبل هستند.

 1. ۲. آیا از پارچه نانو در مراکز تعمیر مبل در ارومیه استفاده می‌شود؟

بله هر پارچه‌ای که شما سفارش دهید قابل استفاده است.

 1. ۳. هزینه تعمیر مبل در ارومیه چقدر است؟

هزینه این کار باتوجه‌به نوع مبلمان و میزان آسیب متغیر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *