تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج در اراک


تعمیر پکیج در اراک

آیا به خدمات تعمیر پکیج در اراک نیاز دارید؟ پکیج یکی از پرمصرف‌ترین لوازم خانگی است که ممکن است به دلایل مختلف دچار خرابی شود. احتمالاً پکیج خانه شما نیز تابه‌حال با مشکلاتی مانند عدم گرم کردن آب یا نشتی مواجه شده است، در چنین شرایطی لازم است با استادکار تعمیر پکیج در اراک تماس برقرار کنید.

این افراد پس از سال‌ها تلاش امکان تعمیر پکیج ایرانی در اراک یا نوع خارجی این سیستم گرمایشی را دارند. بدون تردید خرابی این سیستم گرمایشی می‌تواند زندگی شما را به‌ویژه در فصل سرد سال تحت‌تأثیر قرار دهد.

در این مقاله به بیان مطالب مفید در رابطه با فرایند تعمیر پکیج در اراک پرداخته شده و ‌امیدواریم این اطلاعات علاوه بر امکان تعمیر سیستم پکیج، شما را با مسائل مرتبط با این سیستم گرمایشی بیشتر آشنا کنند.

قطعات پکیج در اراک

امروزه استفاده از پکیج به‌عنوان یک سیستم گرمایشی با استقبال بسیار مواجه شده و همچنین ایده‌آل‌ترین انتخاب جهت جایگزینی موتورخانه مطرح شده است. شرکت‌های تولید‌کننده با طراحی و تولید پکیج‌های دیواری یا زمینی، دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارند.

این سیستم گرمایشی دارای قطعات مختلفی بوده و شخص تعمیرکار هنگام تعمیر پکیج خارجی در اراک یا نوع ایرانی، با این قطعات به خوبی آشنا است. البته شما نیز می‌توانید با داشتن اندک اطلاعاتی در رابطه با این سیستم گرمایشی، بخشی کوچکی از فرایند تعمیر پکیج در اراک را انجام دهید.

در ادامه به معرفی برخی از قطعات اصلی و مهم سیستم گرمایشی پکیج پرداخته شده است.

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج در اراک

پرشر سوئیچ

در نظر تعمیرکار پکیج در اراک این قطعه، از مهم‌ترین اجزاء سیستم گرمایشی بوده و وظیفه اصلی پرشر سوئیچ، کنترل آب است. البته این قطعه روی فشار آب، بسیار حساس بوده و در صورت کاهش فشار آب، پرشر سوئیچ به پکیج اجازه روشن شدن نمی‌دهد.

پمپ سیرکولاتور

اصلی‌ترین وظیفه پمپ سیرکولاتور، هدایت یا انتقال آب ثابت درون پکیج به سمت شوفاژ‌ها و مبدل ثانویه است. در زمان روشن بودن پکیج، پمپ آب را از مبدل اصلی به سمت رادیاتور انتقال داده و البته این فرایند به صورت مداوم تکرار می‌شود.

در صورتی که پکیج نصب شده در منزل شما از نوع دو مبدل باشد، پمپ سیرکولاتور آب را بین دو مبدل اصلی و ثانویه به گردش در می‌آورد. نصاب و تعمیرکار تعمیر پکیج در اراک به شما اعلام می‌کند که در صورتی که پکیج شما از نوع تک مبدل است، هنگام باز کردن آب گرم پمپ سیرکولاتور باید خاموش باشد.

از نشانه‌های خراب شدن این پمپ می‌توان به شنیده شدن سرو صدای زیاد و همچنین نشتی آب اشاره کرد. در صورت مواجه با این دو مشکل، حتماً با تعمیرکار ماهر تعمیر پکیج در اراک تماس برقرار کنید تا آن‌ها در سریع‌ترین زمان مشکل را برطرف کنند.

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج در اراک

فلو سوئیچ

این قطعه در مسیر ورودی آب به پکیج قرار داشته و باعث قطع و وصل جریان الکتریکی سیستم گرمایشی می‌شود.

منبع انبساط

آب پس از داغ شدن نیاز‌مند فضای بیشتری بوده و وظیفه ایجاد فضای بیشتر در سیستم گرمایشی پکیج، برعهده منبع انبساط است. در صورت خراب شدن این قطعه مهم، عقربه‌های پکیج به صورت مداوم بالا و پایین ‌می‌روند. با این شرایط امکان نشتی آب از پکیج بسیار زیاد می‌شود.

در صورتی که سیستم گرمایشی منزل شما با این معضل مواجه شد، حتماً با یک تعمیرکار متخصص تعمیر پکیج در اراک تماس بگیرید. آن‌ها پس از ارزیابی‌های اولیه خود، فرایند تعمیر یا تعویض منبع انبساط را آغاز می‌کنند.

جرقه زن

از مهم‌ترین قطعات پکیج جرقه زن بوده و در فرایند روشن شدن شعله اصلی سیستم گرمایشی، نقش مهمی را ایفا می‌کند. مشعل پکیج ابتدا گاز و هوا را ترکیب می‌کند، سپس جرقه زن وارد عمل می‌شود تا باعث ایجاد شعله آتش شود.

در صورتی که این قطعه مهم دچار مشکل مانند رسوب شود، عملیات روشن شدن شعله پکیج با اختلال مواجه می‌شود. تعمیرکار تعمیر پکیج در اراک به شما در این شرایط توصیه می‌کند که از یک سیم ظرف‌شویی جهت نابودی رسوب استفاده کنید.

البته اگر این قطعه دچار یک مشکل جدی شده باشد، پمپ و فن دستگاه روشن می‌شود؛ اما شعله شکل نگرفته و مطمئناً شما بوی گاز را به خوبی استشمام می‌کنید. در چنین موقعیتی بهتر است از خود تعمیرکار متخصص تعمیر پکیج در اراک کمک بگیرید تا آن‌ها با استفاده از تخصص و تجربه خود، مشکل را برطرف کنند.

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج در اراک

مبدل حرارتی

از بخش‌های مهم پکیج مبدل حرارتی است که شامل چندین لوله مارپیچی بوده و این لوله‌ها دقیقاً مقابل شعله پکیج قرار می‌گیرند. اصلی‌ترین وظیفه این قطعه در سیستم گرمایشی پکیج انتقال حرارت شعله به آب داخل لوله دستگاه خواهد بود.

با توجه به نقش مهم آن در سیستم گرمایشی، اگر با خرابی مواجه شود؛ حتماً هنگام تعمیر پکیج در اراک به‌ویژه این قطعه، از افراد کاربلد بهره ببرید.

شیر هواگیری

وظیفه شیر هواگیری، کمک به خارج کردن هوا اضافی در پکیج بوده و به طور معمول هنگام زیاد بودن حجم هوا در آب و دستگاه وارد عمل می‌شود. البته تمام فرایند هواگیری توسط این قطعه، به صورت خودکار انجام می‌شود. در مدل‌های قدیمی پکیج، شیر هواگیری دستی بوده و در نتیجه شخص خود باید این کار انجام می‌داد.

بای پس پکیج

قطعه بای پس پکیج در قسمت بلوک رفت و برگشت قرار گرفته و در حالت عادی، بسته است. اما اگر به هر دلیلی مجرای جریان آب بسته باشد، فنر بای پس عقب رفته و فرایند انتقال آب از مسیر رفت به برگشت آغاز می‌شود.

پس از وارد عمل شدن این قطعه و انجام انتقال آب از مسیر رفت به برگشت، آب با مکش مناسبی به پمپ رسیده و در نتیجه سیستم گرمایشی شما دچار کم آبی نمی‌شود.

سنسور شوفاژ

نقش سنسور شوفاژ در تنظیم و انتقال دمای آب پکیج توسط شما بوده و در نتیجه با خاموش یا روشن شدن شعله، آب داخل سیستم گرمایشی پکیج، به دمای مدنظر شما می‌رسد. این قطعه به طور معمول در بخش مدار رفت آب گرم و مدار آب گرم مصرفی قرار می‌گیرد.

تعمیرکار تعمیر پکیج در اراک به شما بیان می‌کند که این قطعه در دو مدل دیواری و غوطه‌ور طراحی شده است. آن‌ها جهت اینکه تشخیص دهند که سنسور شوفاژ سالم است یا نه؟ در دمای ۲۵ درجه محیط مقاومت دو سر سنسور را با اهم متر اندازه می‌گیرند.

اگر میزان مقاومت کمتر از ۱۰ کیلو اهم بود، سنسور شوفاژ سالم است. در صورتی که عدد مقاومت بیشتر از این عدد است، حتماً سنسور خراب بوده و باید با تعمیرکار تعمیر پکیج در اراک جهت انجام فرایند تعمیر یا تعویض سنسور تماس برقرار کنید.

شیر برقی گاز

شیر برقی گاز جریان گاز را تنظیم می‌کند تا گاز به شعله برسد. به عبارتی دیگر زیاد یا کم کردن شعله توسط این قطعه از پکیج انجام شده و همیشه به شلنگ گاز متصل است تا بتواند به درستی از عهده وظیفه محول شده به خود، بر بیاید.

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج در اراک

برد اصلی

بدون تردید از اصلی‌ترین قطعات سیستم گرمایشی پکیج، برد بوده و وظیفه آن در این سیستم تجزیه، تحلیل اطلاعات در کنار ارسال دستورات لازم به دیگر قطعات است. به عبارتی برد نقش مغز در سیستم گرمایشی را داشته و در صورت خراب شدن، باید سریعاً فرایند تعمیر برد پکیج در اراک آغاز شود.

زیرا خراب بودن آن تأثیر منفی بر دیگر قطعات گذاشته و در نهایت پکیج با مشکل جدی مواجه می‌شود. این قطعه مهم خود از اجزاء کوچک‌تری تشکیل شده و اصلی‌ترین آن‌ها عبارت هستند از:

 • رله
 • ترانس تغذیه
 • فیوز

شیر اطمینان

هنگامی که دما یا فشار پکیج بیشتر از حد زیاد می‌شود، شیر اطمینان وارد عمل می‌شود. این قطعه با باز شدن به موقع خود، دما و فشار اضافی را از سیستم گرمایشی پکیج خارج می‌کند؛ بنابراین نقش این قطعه در ایمنی ساختمان شما و همچنین افراد حاضر در آن دارای اهمیت بسیاری است.

اگر به هر دلیلی قطعه شیر اطمینان با مشکل مواجه شد، حتماً از نیرو‌های ماهر تعمیر پکیج در اراک کمک بگیرید. زیرا در صورت درست تعمیر نکردن این قطعه، باید منتظر عواقب خطرناکی مانند انفجار یا آتش سوزی در ساختمان باشید.

سنسور دود

سنسور دود در پکیج دقیقاً بالای کلاهک تعدیل قرار گرفته و هنگام عملکرد نادرست دودکش، وارد عمل می‌شود. او اطلاعات لازم را در رابطه با خرابی دودکش به برد پکیج رسانده و در نتیجه برد دستور خاموش شدن سیستم گرمایشی را صادر می‌کند.

رایج‌ترین مشکلات پکیج

تعمیرکار تعمیر پکیج در اراک این نظر را قبول دارند که انجام سرویس‌های دوره‌ای، تا حد بسیار زیادی از مشکلات احتمالی سیستم گرمایشی جلوگیری می‌کند. البته در زمان انجام این سرویس‌های دوره‌ای پکیج، باید از افراد ماهر و متخصص کمک گرفت.

در غیر این صورت باید هزینه و زمان بیشتری را جهت تعمیر پکیج در اراک صرف کرد. مطمئناً انتخاب نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اراک یا بوتان و دیگر نمایندگی برند‌های تولید‌کننده این سیستم گرمایشی می‌تواند گزینه مناسبی برای انجام سرویس دوره‌ای باشد.

نیرو‌های حاضر در نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اراک یا ایران رادیاتور و سایر برند‌ها، از تخصص و مهارت بالایی بهره‌مند هستند. همچنین آن‌ها با تک‌تک قطعات، دلیل خرابی و راهکار تعمیر این قطعات به خوبی آشنایی دارند. در ادامه به معرفی برخی از اصلی‌ترین و رایج‌ترین مشکلات پکیج بیشتر پرداخته شده است.

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج در اراک

دمای نامنظم آب

آیا تا به امروزه با مشکل سرد شدن ناگهانی آب یا گرم شدن بیش از اندازه آب در سیستم گرمایشی پکیج منزل خود برخورد داشته‌اید؟ از نظر تعمیرکاران متخصص تعمیر پکیج در اراک، این مسائل نشان دهنده خراب در سیستم بوده و باید خیلی سریع جهت رفع آن اقدام کرد.

این عزیزان پس از بررسی‌های لازم و در صورت عدم امکان تعمیر پکیج، به شما پیشنهاد می‌دهند که یک سیستم گرمایشی جدید خریداری کنید. زیرا در نظر افراد باتجربه تعمیر پکیج در اراک، فرایند تعمیر این سیستم گرمایشی فقط باعث صرف هزینه و زمان بدون هیچ نتیجه‌ای می‌شود.

نشتی آب

نشتی آب در سیستم‌های گرمایشی پکیج یک امر عادی ولی مهم است. در صورت مواجه با این مشکل، حتماً با تعمیرکار ماهر تعمیر پکیج در اراک تماس بگیرید تا آن‌ها فرایند تعمیر را سریعاً آغاز کنند. متخصصان برای نشتی آب، چندین دلیل بر می‌شمارند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شل بودن عناصر گرمایشی یا خوردگی
 • نشتی آب از مخزن

در صورتی که دلیل نشتی آب پکیج شما، گزینه دوم باشد؛ شما چاره‌ای جز خرید یک سیستم گرمایشی جدید را ندارید. نیرو‌های متخصص تعمیر پکیج در اراک در زمان انجام کار خود، ابتدا آب و برق را قطع می‌کنند. سپس مخزن دستگاه را به طور کامل خالی از آب می‌کنند تا مخزن آبی نداشته باشد.

همچنین این افراد به شما توصیه خواهند کرد که تحت هیچ شرایطی هنگام نشتی آب، به سیستم گرمایشی پکیج دست نزنید. زیرا در صورت عدم آشنایی شما با فرایند تعمیر، مطمئناً باعث ایجاد خرابی و آسیب بیشتر به سیستم گرمایشی شده و در نتیجه باید هزینه بیشتری را برای تعمیر توسط شخص ماهر صرف کنید.

سروصدای غیر عادی

شنیده شدن صدا‌های خفیف از پکیج‌های که چند سال مورد استفاده قرار گرفته‌اند، کاملاً طبیعی است. شاید شما فکر کنید که پکیج در حال انفجار است، شنیده شدن چنین صدای جای نگرانی ندارد. اما شنیدن شدن صدا‌های شبیه به کوبیدن یا ترقه، واقعاً نگران‌کننده است.

در چنین موقعیتی با نیرو‌های متخصص تعمیر پکیج در اراک تماس بگیرید تا آن‌ها برای رفع این مشکل، چاره‌ای درست بیندیشند. دلیل اصلی این صدا کوبیدن یا ترقه پکیج، انباشت رسوبات در مخزن بوده و احتمال شکسته شدن لوله در کنار ترکیب آب گرم و سرد با هم وجود دارد.

اگر به هر دلیلی نسبت به این مشکل و حل آن بی‌توجه باشید، مطمئناً خیلی زود چاره‌ای جز صرف هزینه بسیار برای خرید پکیج جدید ندارید. در حالی که با انجام فرایند تعمیر پکیج در اراک و رفع رسوبات مخزن توسط شخص ماهر با صرف هزینه کمتر از خرید یک سیستم گرمایشی جدید مشکل برطرف خواهد شد.

تعمیر پکیج در اراک

تغییر رنگ آب

آبی که از پکیج خارج می‌شود، باید بی‌رنگ باشد. در صورتی که آب خارج شده از پکیج منزل قهوه‌ای یا تیره است، مطمئناً سیستم گرمایشی شما با مشکل مواجه شده است. در چنین شرایطی تعمیرکار تعمیر پکیج در اراک دلیل این تغیر رنگ آب را وجود رسوب بیان می‌کند.

او با تمیز کردن مخزن و پاک کردن از هر گونه رسوب، مشکل تغیر آب را رفع می‌کند.

تعمیر انواع پکیج در اراک

پکیج فارغ از هر مدل و برند یک وظیفه مشخص و ثابت بر عهده دارد. البته به دلیل استقبال بسیار و راحتی که با خود برای افراد جامعه به همراه دارد، شرکت‌های مختلف انواع پکیج را طراحی و تولید می‌کنند. مطمئناً مدیران تمام شرکت‌ها با تولید پکیج، به دنبال رفع نیاز شما و دیگر افراد جامعه هستند.

در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین برند‌های پکیج و فرایند تعمیر آن‌ها پرداخته شده است.

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج دیواری آگرا گاز در اراک

پکیج دیواری آگرا گاز با ارتفاع پمپ ۵ متری، از ظرفیت بالایی برخوردار است. نمایندگی با ارائه ضمانت نامه ۲۴ماهه به شما و دیگر مشتریان، به دنبال جلب رضایتتان بوده و از دیگر خدمات نمایندگی پکیج آگرا گاز در اراک انجام سرویس دوره‌ای و تعمیر قطعات است.

تعمیر پکیج لورچ در اراک

برند لورچ یکی از معروف‌ترین برند‌های در زمینه تولید پکیج بوده و شما با خیال راحت می‌توانید محصولات این شرکت را خریداری کنید. زیرا محصولات این شرکت از بهترین کیفیت و با بهترین قطعات تولید شده است. مدیر نمایندگی پکیج لورچ در اراک، حتماً مدل کم مصرف شرکت را پیشنهاد می‌دهد.

شما با خرید پکیج کم مصرف لورچ، سرمایه‌گذاری بلند مدت می‌کنید. در صورتی که سیستم گرمایشی شما با مشکل مواجه شد با نمایندگی تعمیر پکیج در اراک شرکت لورچ تماس بگیرید تا آن‌ها نیرو‌های ماهر را به منزل شما جهت رفع مشکل اعزام کنند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اراک

شرکت ایران رادیاتور پکیج‌های دیواری و زمینی تولید می‌کند تا دست خریدارانی مانند شما هنگام انتخاب، باز باشد. در صورت خرید پکیج از نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اراک می‌توانید فرایند نصب و تعمیر پکیج دیواری در اراک را به متخصصان حاضر در این نمایندگی‌های معتبر و خوشنام در اراک بسپارید.

آن‌ها پس از پایان فرایند نصب به شما ضمانت نامه ارائه می‌دهند.

تعمیر پکیج بوش در اراک

پکیج‌های تولید شده در شرکت بوش دارای ویژگی‌های بارزی مانند کم مصرفی، ضمانت نامه ۲۴ماهه، تولید در ظرفیت‌های مختلف و استفاده از بهترین قطعات است. بدون تردید انتخاب این پکیج و نصب آن در منزل، خیال شما از نظر ماندگاری و استفاده برای طولانی مدت راحت می‌شود.

در صورتی که سیستم گرمایشی شما با مشکل مواجه شد، برای انجام فرایند تعمیر پکیج حتماً با نمایندگی پکیج بوش در اراک تماس بگیرید. آن در کنار ارائه خدمات مرتبط با تعمیر، رسوب زدایی و نصب پکیج را نیز انجام می‌دهند.

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج بوتان در اراک

برند بوتان از پیشرو‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید پکیج بوده و امروزه در بیشتر منازل پکیج‌های این شرکت نصب شده‌اند. از مهم‌ترین ویژگی پکیج‌های این شرکت می‌توان به طراحی زیبا، ماندگاری بسیار و کم مصرف بودن اشاره کرد.

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اراک علاوه بر ارائه خدمات نصب پکیج بوتان در اراک، خدمات دیگری مانند انجام فرایند سرویس و تعمیر را نیز به شما ارائه می‌دهد؛ بنابراین با انتخاب و خرید پکیج‌های بوتان از نمایندگی، امکان استفاده از این خدمات را برای خود فراهم کنید.

تعمیر پکیج فرولی در اراک

برند فرولی ایتالیایی با تولید پکیج‌های کم مصرف و کم صدا، توانسته است در سراسر دنیا جایگاهی مناسبی پیدا کند. بدون تردید شما با خرید این پکیج از نمایندگی پکیج فرولی در اراک و استفاده از آن همواره راضی خواهید بود.

تعمیر پکیج شوفاژ کار در اراک

یکی از قدیمی‌ترین برند‌های تولید‌کننده پکیج، شوفاژکار است. انتخاب محصولات این شرکت مناسب استفاده در محیط خانه و همچنین شرکت‌ها یا صنایع بزرگ خواهد بود. شما با انتخاب سیستم گرمایشی پکیج از نمایندگی پکیج شوفاژکار در اراک، راحتی را برای خود به ارمغان خواهید آورد.

تعمیر پکیج آریستون در اراک

پکیج‌های دیواری آریستون از کیفیت بسیار فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و همچنین به لحاظ مصرف انرژی نیز، کم مصرف هستند. شما با انتخاب این سیستم گرمایشی از نمایندگی پکیج آریستون در اراک می‌توانید از خدمات پس از فروش شرکت بهره ببرید.

همچنین هنگام خراب شدن یکی از قطعات آن می‌توانید با نمایندگی تماس بگیرید تا آن‌ها نیرو‌های ماهر خود را برای انجام فرانید تعمیر پکیج در اراک به منزل شما اعزام کنند.

تعمیر پکیج وایلنت در اراک

از مهم‌ترین ویژگی‌های پکیج‌های وایلنت کم مصرفی و ظرفیت‌های مختلف است. شما با حضور در نمایندگی پکیج وایلنت در اراک می‌توانید بر اساس نیاز خود (محیط صنعتی یا خانگی) مناسب‌ترین را به لحاظ ظرفیت انتخاب کنید.

بدون تردید طراحی زیبا و کارآمد این پکیج‌ها، زیبایی خانه شما را دو برابر می‌کند. در صورت مواجه با یک مشکل مانند شنیدن صدا‌های زیاد، نیرو‌های متخصصی از نمایندگی برای انجام فرایند تعمیر پکیج در اراک به منزل شما اعزام می‌شوند.

تعمیر پکیج ایمرگاس در اراک

شرکت ایتالیایی ایمرگاس بهترین نوع پکیج را تولید می‌کند. در صورتی که به دنبال یک پکیج خارجی و باکیفیت هستید، انتخاب این مدل به شما پیشنهاد می‌شود. ماندگاری بالا و ضمانت نامه ۲۴ماهه از مهم‌ترین ویژگی‌های است که مدیر نمایندگی پکیج ایمرگاس در اراک در رابطه با پکیج‌های این شرکت به شما بیان می‌کند.

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج بیتا در اراک

پکیج‌های بیتا در اصل از تولیدات شرکت بوتان هستند. این پکیج‌ها دارای ویژگی‌های بارزی بوده و از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به لیست زیر اشاره داشت:

 • ظرفیت بالا
 • کم‌مصرف بودن
 • ضمانت ۱۸ماهه
 • رسوب‌پذیری کم
 • قابلیت تأمین دائمی آب گرم مورد نیاز
 • منبع ۸ لیتری
 • طراحی شیک و زیبا

اگر به هر دلیل پکیج شما با مشکل مانند نشتی آب مواجه شد، حتماً با نمایندگی پکیج بیتا در اراک ارتباط برقرار کنید تا آن نیرو‌های ماهر تعمیر پکیج در اراک را برای رفع آن معضل اعزام کنند.

تعمیر پکیج ایساتیس در اراک

از معروف‌ترین برند‌های ایرانی در زمینه تولید پکیج، ‌ایستاتیس است که ضمانت نامه ۳۰‌ماهه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما با انتخاب پکیج این برند از نمایندگی پکیج ایستاتیس در اراک می‌توانید به صورت رایگان از خدماتی مانند سرویس، نصب و تعمیر برای مدت زمان ۳۰ ماه بهره‌مند شوید.

هزینه تعمیر پکیج در اراک

از دغدغه‌های ذهنی همه افراد هنگام خراب شدن پکیج، میران هزینه است که باید به نیرو‌های تعمیر پکیج در اراک پرداخت کنند. افراد ماهر برای تعیین هزینه تعمیر پکیج در اراک، مسائل مختلفی را مدنظر قرار می‌دهند.

از اصلی‌ترین فاکتور‌های تأثیر‌گذار بر تعیین هزینه تعمیر پکیج در اراک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند
 • قطعه خراب
 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار
 • میزان خرابی قطعه
تعمیر پکیج در اراک

تعمیر پکیج در اراک

در جدول زیر تعرفه و هزینه تعمیر انواع پکیج در استان اراک به صورت حدودی مشخص شده است.

نوع خدمات تعمیر پکیج در اراک تعرفه
تعویض فلو سوئیچ پکیج ۳۵۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر برد پکیج ۴۰۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰ تومان
سرویس فن پکیج ۲۵۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ تومان
سرویس پکیج ۶۷۰۰۰۰ الی ۷۷۰۰۰۰ تومان
تعویض فلومتر پکیج ۴۰۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ تومان
تعویض مبدل پکیج ۳۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض شیر موتوری پکیج ۳۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض محدود کننده آب ۱۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر کیت شیر پکیج ۴۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض روتور و استاتور پکیج ۲۸۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰۰ تومان
تعویض هواگیر ۱۰۰۰۰۰ تومان
تعویض فن پکیج ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
تعویض فلومتر ۱۸۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض فیوز‌های کنترل ۴۰۰۰۰ تومان
تعویض فیلتر رسوب ۵۰۰۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰۰ تومان
تنظیم فشار گاز ۱۰۰۰۰۰ الی ۱۳۰۰۰۰ تومان

شارینو

در صورتی که اهل اینترنت و مطالعه در این فضا هستید، حتماً از بلاگ جذاب شارینو دیدن کنید. نیرو‌های متخصص این مجموعه مقالات متعددی مانند مرکز لیزر در اراک، تعمیر یخچال در اراک، تعمیر تلویزیون در اراک، تعمیر ماشین لباسشویی در اراک، باربری در اراک، یدک کش در اراک و مبل شویی در اراک را آماده کردند.

شما با مطالعه این مقالات و مطالب دیگری مانند قالیشویی در اراک، کافه‌های اراک، رستوران‌های اراک، مکانیک سیار در اراک و امداد خودرو در اراک اصلاً متوجه گذر زمان نمی‌شوید.

همچنین آن‌ها با ارائه خدمات تخصصی مانند سئو سایت در اراک، ادمین اینستاگرام در اراک و طراحی سایت در اراک راه موفقیت کسب و کار شما را هموار می‌کنند.

سخن پایانی

تعمیر پکیج در اراک یک کار کاملاً تخصصی بوده و در صورت عدم آشنایی با قطعات این سیستم گرمایشی، نباید برای تعمیر آن اقدام کنید. بدون تردید در صورت عدم توجه به این مسئله، باید منتظر عواقب خطرناکی و صرف هزینه بسیار باشید.

نیرو‌های ماهر تعمیر پکیج در اراک شناخت دقیق از قطعات، دلیل خرابی و همچنین راه‌های رفع مشکل دارند. آن‌ها این اطلاعات را بر اساس سال‌ها کار و تجربه به دست آورده‌اند.

سؤالات متداول

۱. هزینه تعویض مبدل پکیج در اراک چه میزان است؟

۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان

۲. اصلی‌ترین اجزای برد یا مغز پکیج شامل چه بخش‌های می‌شوند؟

رله، ترانس تغذیه، فیوز

۳. نشانه سالم بودن سنسور شوفاژ چیست؟

در صورتی که پس از اندازه‌گیری عدد میزان مقاومت آن زیر ۱۰ اهم باشد، سنسور سالم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *