تعمیر کولر گازی در اراک

تعمیر کولر گازی در اراک


تعمیر کولر گازی در اراک

استفاده از خدمات تخصصی سرویس دوره‌ای و تعمیر کولر گازی در اراک به ویژه در فصل گرم سال از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. مطمئناً با استفاده از این خدمات در سیستم خنک کننده کولر گازی منزل خود، تابستان خنک و دلنشینی را در کنار اعضاء خانواده سپری خواهید کرد.

البته هنگام نیاز به تعمیر، حتماً از تعمیرکاران متخصص و کاربلد کمک بگیرید تا این گونه از انجام درست فرایند تعمیر یا سرویس کولر گازی در اراک مطمئن شوید. در این مقاله به بیان مطالبی درباره تعمیر کولر گازی در اراک و مسائل مرتبط با آن پرداخته شده است؛ پس با ما همراه باشید.

قطعات کولر گازی در اراک

بدون شک آشنایی شما با قطعات و کاربرد کولر گازی می‌تواند تا حد بسیار زیادی فرایند تعمیر کولر گازی در اراک را برای شما روشن کند. کولر گازی و اسپیلت از قطعات مختلفی تشکیل شده‌اند.

هر کدام از این قطعات دارای وظیفه خاص بوده و همچنین در ارتباط با یکدیگر، محیط خنکی را برای شما ایجاد می‌کنند. در ادامه با برخی از مهم‌ترین قطعات و نحوه عملکرد آن‌ها در کولر گازی، بیشتر آشنا خواهید شد.

کولر گازی در اراک

تعمیر کولر گازی در اراک

کمپرسور

تقریباً همه تعمیرکاران تعمیر کولر گازی در اراک قطعه کمپرسور را به قلب در بدن انسان تشبیه کرده‌اند. وظیفه این قطعه گردش مبرد در دستگاه است تا این گونه کولر را وادار به انجام فعالیت خود یعنی تولید باد خنک کند.

به عبارتی دیگر کمپرسور گرمای هوا را گرفته و سپس آن باد گرم را به محیط بیرون منتقل می‌کند؛ همچنین کمپرسور به هوای خنک تولید شده در دستگاه اجازه گردش در محیط را نیز می‌دهد. در صورتی که قطعه کمپرسور با مشکل مواجه شود، نباید انتظار عملکرد صحیحی از کولر گازی داشته باشید.

خرابی کمپرسور کولر گازی با نشانه‌های خاص، مشخص شده و از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خارج‌شدن باد گرم از کولر
 • تولید صدا‌های غیرعادی
 • تولید جریان ضعیف هوای دریچه کولر

در چنین شرایطی شما نیاز‌مند به دریافت خدمات تخصصی کولر‌های گازی در اراک یعنی تعویض یا تعمیر کمپرسور هستید. بهترین تعمیرکار کولر گازی در اراک پس از ارزیابی قطعه کمپرسور، اقدامات لازم جهت تعویض یا تعمیر کمپرسور کولر گازی اراک به منظور بازگشت عملکرد اولیه دستگاه را انجام می‌دهد.

کندانسور

نصاب کولر گازی در اراک هنگام نصب این دستگاه پرکاربرد به شما بیان می‌کند که قطعه کندانسور گرما را از کولر خارج و به فضای بیرونی انتقال می‌دهد. کویل‌های توخالی کولر گازی در کنار هم قطعه کندانسور را تشکیل داده و البته محل قرارگیری آن در قسمت بیرونی دستگاه است.

تعمیرکار تعمیر کولر گازی در اراک جزء در یک مورد، به راحتی می‌تواند مشکل قطعه کندانسور را رفع کند. در صورتی که این قطعه به شدن ضربه بخورد یا اینکه آسیب جدی ببیند، تعمیرکار پیشنهاد تعویض کندانسور را می‌دهد. زیرا در این صورت احتمال نشتی مبرد کولر گازی بسیار زیاد است.

او به شما اعلام می‌کند که اگر در صورت آسیب جدی به کندانسور، آن را تعمیر کنید؛ مطمئناً پس از یک مدت زمان کوتاهی باید برای تعمیر دوباره این قطعه زمان و هزینه صرف کنید.

فن یونیت بیرونی

بیرون کردن گرمای دستگاه به فضای خارجی محیط، از وظایف اصلی فن یونیت بیرونی بوده و ارتباط مستقیمی بین این قطعه با کندانسور وجود دارد. مراقبت و محافظت از این قطعه به منظور ارائه عملکرد صحیح کولر گازی لازم است.

بنابراین اگر فن به دلیل عدم مراقبت خراب شود، باید منتظر تأثیر منفی آن روی کندانسور نیز باشید. با توجه به این مسئله تعمیرکار تعمیر کولر گازی در اراک به شما چند توصیه می‌کند تا با به کارگیری آن نکات، از قطعه فن یونیت بیرونی کولر گازی خود مراقبت کنید.

بدون شک اصلی‌ترین نکته اشاره شده توسط او، انجام فرایند نظافت و تمیزکاری است. شما با استفاده از یک دستمال و پاک کردن گرد و غبار روی فن یونیت بیرونی، از بروز یک سری مشکلات جدی جلوگیری خواهید کرد.

اگر به هر دلیلی این قطعه دستگاه شما خراب شد، تعمیرکار تعمیر کولر گازی در اراک پیشنهاد تعویض آن را به شما می‌دهد.

شیر انبساط

اصلی‌ترین وظیفه شیر انبساط، کنترل میزان ورود مبرد به قطعه اواپراتور کولر است. با توجه به کارکرد و عملکرد پیچیده این قطعه، انجام فرایند سرویس دوره‌ای شیر انبساط لازم خواهد بود. تکنسین‌های تعمیر کولر گازی در اراک به کمک فرایند سرویس دوره‌ای، خیلی زود متوجه عیب یا مشکل در این قطعه می‌شوند.

ترموستات

وظیفه ترموستات حفظ درجه حرارت مناسب کولر گازی بوده و در صورتی که این قطعه از عهده وظیفه خود به درستی بر نیاید، دیگر قطعات دستگاه نیز درست عمل نکرده و در نتیجه کولر گازی شما عملکرد مورد انتظار را ارائه نمی‌دهد.

استادکار تعمیر کولر گازی در اراک برای درست عمل نکردن این قطعه دلایل بی‌شماری را مد نظر قرار می‌دهند. اصلی‌ترین دلیلی که تعمیرکار به آن اشاره می‌کند، نوسانات برقی است.

بدون شک انجام فرایند سرویس دوره‌ای و ارزیابی قطعه ترموستات، تا حد بسیار زیادی از ایجاد مشکلات جدی در این قطعه جلوگیری می‌کند. البته توجه به این نکته ضروری است که فرایند سرویس دوره‌ای نیاز‌مند تخصص  بوده و باید توسط افراد متخصص تعمیر کولر گازی در اراک صورت بگیرد.

شایع‌ترین مشکلات کولر گازی

روز‌های گرم تابستان با محیطی خنکی که کولر گازی یا اسپیلت با عملکرد خود به وجود می‌آورند، بسیار خاطره‌انگیز سپری خواهد شد. بدون شک در صورت خراب بودن این ابزار پرکاربرد روز‌های تابستان، باید سریعاً برای رفع آن اقدامات لازم مانند برقراری ارتباط با شماره تلفن تعمیرکار کولر گازی در اراک انجام داد.

نصاب پس از نصب کولر گازی در اراک به شما و دیگر اعضاء خانواده، یک سری از ایرادات رایج دستگاه را معرفی می‌کند. در صورتی که با هر کدام از این ایرادات یا نشانه‌های کوچکی از بروز آن مشکلات برخورد کردید، سریعاً با تعمیرکار تعمیر کولر گازی در اراک تماس بگیرید.

این عزیزان پس از حضور در منزل شما و انجام ارزیابی‌های اولیه، فرایند تعمیر در محل کولر گازی در اراک را انجام می‌دهند. البته گاهی اوقات به دلیل نداشتن قطعات یا زمان بر بودن فرایند تعمیر، کولر را به تعمیرگاه خود منتقل می‌کنند.

اگر چه جهت رفع تمام مشکلات کولر گازی نیاز‌مند حضور تعمیرکار نیستید، در صورتی آشنایی با قطعات و دلایل خرابی آن‌ها می‌توانید یک سری از ایرادات دستگاه خنک‌کننده منزل خود را برطرف کنید. در ادامه به معرفی برخی از شایع‌ترین مشکلات کولر گازی پرداخته شده است.

شایع‌ترین مشکلات کولر گازی

تعمیر کولر گازی در اراک

خنک نکردن

مهم‌ترین وظیفه کولر‌های گازی و اسپلیت، خنک کردن محیط بوده و در صورتی که دستگاه از عهده این وظیفه خود به درستی برنیاید، باید به دنبال دلیل بروز این مشکل بگردید. تعمیرکار کولر گازی در اراک مهم‌ترین دلایل خنک نکردن کولر را به خاطر یک یا چند مورد از فاکتور‌ها زیر بیان می‌کند:

 • خرابی فن
 • خراب شدن موتور
 • یخ‌زدن کویل اواپراتور کولر
 • تمیز نبودن کندانسور
 • نشت گاز فریون

در صورتی که دلیل خنک نکردن کولر وجود گرد و غبار روی کندانسور باشد، شما با استفاده از دستمال و تمیز کردن آن می‌توانید مشکل را خیلی آسان حل کنید.

اما اگر علت درست عمل نکردن کولر به خاطر خرابی قطعات باشد، باید با افراد متخصص تعمیر کولر گازی در اراک ارتباط برقرار کنید تا آن‌ها به کمک تخصص خود مشکل را برطرف کنند.

کار نکردن فن

بدون تردید از قطعات اصلی دستگاه فن بوده و در صورت خراب بودن آن عملکرد کولر گازی با اختلال بسیار جدی مواجه می‌شود. یک کولر گازی از دو فن برخوردار بوده و در صورت خراب بودن یکی از آن‌ها، جریان هوا ضعیف خواهد بود.

در نتیجه دستگاه با مشکل جدی مواجه شده و چاره‌ای کار تماس با متخصصان تعمیر کولر گازی در اراک است. آن‌ها در ابتدا کار خازن کولر را مورد ارزیابی قرار می‌دهند، سپس رله برد فن که وظیفه تأمین ولتاژ لازم قطعات کولر را برعهده دارد را چک می‌کنند. در صورتی که این دو قطعه سالم باشند، سنسور کنترل دما را بررسی می‌کنند.

خاموش نشدن کولر

احتمالاً برای شما این اتفاق افتاده است که با وجود زدن شاسی خاموش کردن کولر، دستگاه روشن بوده و تحت هیچ شرایطی خاموش نمی‌شود. تعمیرکار تعمیر کولر گازی در اراک دلیل بروز این مشکل را در خراب بودن ترموستات جستجو می‌کند.

البته شما می‌توانید با استفاده از دفترچه راهنمای کولر، تنظیمات ترموستات را خوب بررسی کرده و سپس اقدامات لازم را برای رفع مشکل به کار بگیرید. البته گاهی اوقات مشکل به حدی جدی است که از توان شما خارج شده و تنها راهکار تماس با تکنسین تعمیر کولر گازی در اراک است.

بوی بد کولر

طراحان سیستم کولر گازی را به گونه‌ای طراحی کرده‌اند که آب در یک سینی ریخته شده و بعد از خارج از سیستم کولر منتقل می‌شود. در صورتی که سینی پر از آب بوده و آب امکان بازگشت نداشته باشد، حتماً به کولر آسیب وارد می‌کند.

از مهم‌ترین آسیب‌های که این مسئله به کولر وارد می‌کند، انتشار بوی بد است. تعمیرکار کولر گازی در اراک به منظور جلوگیری از ایجاد انتشار این بو، پیشنهاد می‌کند که هر چند وقت یکبار سینی و لوله‌های کولر را کنترل کرده و آن‌ها را تمیز کنید.

همچنین او به شما هشدار‌های درباره نوع بو و دلیل ایجاد آن بو می‌دهد که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت هستند از:

 • بوی کپک و قارچ: رطوبت در کولر باعث ایجاد انتشار این بو شده و با انجام فرایند تعویض فیلتر و سیستم تهویه یا چک کردن نشتی آب در لوله‌ها کولر می‌توان منشأ این بوی بد را از بین برد.
 • بوی استون: استشمام این بوی یک علامت خطر جدی از دستگاه بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن باید با تعمیرکار متخصص تعمیر کولر گازی در اراک ارتباط برقرار کنید. زیرا این بوی نشان دهنده انتشار گاز از کولر بوده و در چنین شرایطی اصلاً نباید در محیط نصب دستگاه حضور داشته باشید.

خاموش شدن خودکار کولر

آیا تا به امروز برای شما اتفاق افتاده است که در یک روز گرم تابستانی ناگهان کولر به طور خودکار خاموش شود. بدون شک چنین لحظه‌ای بسیار آزاردهنده بوده و بروز این مشکل به خاطر دلایل بسیار است که اصلی‌ترین آن‌ها شامل لیست زیر می‌شوند:

 • اتصالی در کابل‌کشی ساختمان
 • نیم‌سوز شدن برد کولر
 • خرابی کمپرسور

به منظور رفع این مشکل آزاردهنده حتماً با تکنسین تعمیر کولر گازی در اراک تماس بگیرید تا او با پیدا کردن دلیل اصلی خاموش شدن خودکار کولر شما، راهکار مناسبی جهت رفع آن به شما پیشنهاد دهد.

نشت آب

پس از تبدیل بخار به مایع از یک ناودانی در کولر گازی عبور کرده و پس از وارد شدن به لوله‌های درین به خارج منتقل می‌شود. گاهی اوقات این قطرات آب از کولر خارج نشده و از بخش پنل داخلی نشت می‌کنند.

دلیل بروز این نشتی آب می‌توان به خاطر یکی از مسائل زیر باشد:

 • مشکل ناودانی
 • کثیف بودن فیلتر

اکنون شما جهت رفع نشتی آب، باید با افراد متخصص و باتجربه تعمیر کولر گازی در اراک تماس بگیرید تا آن به کمک تخصص خود مشکل را سریعاً برطرف کنند.

زیاد بودن صدای کولر

امروزه بیشتر کولر‌های گازی تولید شده، با ویژگی بی‌صدای تولید می‌شوند. بنابراین در صورت شنیدن صدا‌های غیر عادی، باید آن را یک مشکل جدی تلقی کرده و مشکل را با افراد متخصص تعمیر کولر گازی در اراک در میان بگذارید.

البته ابتدا با تراز کردن کولر یا چک کردن تمیز بودن کندانسور، سعی کنید مشکل را برطرف کنید؛ اما اگر با انجام این کار‌ها شنیده شدن صدا‌های آزاردهنده همچنان ادامه داشت، حتماً از افراد متخصص جهت رفع مشکل کمک بگیرید.

شایع‌ترین مشکلات کولر گازی

تعمیر کولر گازی در اراک

 

تعمیر انواع کولر گازی در اراک

خراب شدن کولر‌های گازی و اسپیلت، بسیار ناراحت‌کننده و آزاردهنده است. در چنین شرایطی باید از افراد متخصص تعمیر کولر گازی و اسپیلت اراک تقاضا کنید تا به کمک تجربه و شناخت خود، دلیل خرابی دستگاه را پیدا کرده و جهت رفع آن یک راه‌حل مناسب ارائه دهند.

در این بخش از مقاله به معرفی برند‌های معروف کولر گازی در ایران و همچنین خدمات ارائه شده از جانب نمایندگی‌های آن‌ها مانند سرویس و تعمیر کولر گازی در اراک بیشتر سخن می‌گویم.

تعمیر کولر گازی ال جی در اراک

نمایندگی کولر گازی ال جی در اراک خدمات متعددی مانند تعمیر و سرویس دوره‌ای را به صاحبان کولر‌ها و اسپیلت‌های تولیدی این برند ارائه می‌دهد. این شرکت معتبر کره‌ای با تولید محصولات درجه یک و باکیفیت، توانسته است در بازار فروش کولر‌های گازی، حرف اول را بزند.

بدون شک مهم‌ترین خدماتی که نمایندگی برند ال جی به شما و دیگر صاحبان کولر‌های گازی ارائه می‌دهد، تعمیر کولر گازی در اراک است. البته استفاده از خدمات نمایندگی برای شما مزیت‌های بی‌شماری را به همراه دارد که از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم جابه‌جایی دستگاه جهت تعمیر
 • استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته در تولید و ساخت کولر گازی ال جی
 • دریافت هزینه‌های مربوط به تعمیر کولر گازی در اراک بر اساس نرخ نامه مصوب
 • ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • ارائه گارانتی و ضمانت‌نامه پس از تعمیر
 • احترام به رفاه حال مشتریان

نمایندگی کولر‌های گازی برند ال جی در اراک به منظور رفاه حال مشتریان و جلب رضایت آن‌ها، بهترین متخصصان تعمیر کولر گازی در اراک را استخدام می‌کند تا آن‌ها به کمک شناخت خود از دستگاه و تخصص در کنار تجربه، مشکل کولر گازی شما را سریعاً برطرف کنند.

تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اراک

از مهم‌ترین ویژگی کولر‌های گازی برند جنرال مکس مصرف انرژی کم، موتور قدرتمند و گران قیمت بودن است. با وجود کیفیت بسیار زیاد قطعات، کولر‌های گازی این شرکت ممکن است دچار ایراداتی مانند قدرت پایین در پرتاب باد، تولید هوای بسیار کم و انتشار صدا‌ها آزاردهنده می‌شوند.

در چنین شرایطی بهتر است با نمایندگی کولر گازی جنرال مکس در اراک تماس بگیرید تا آن‌ها نیرو‌های ماهر تعمیر کولر گازی در اراک را به منظور رفع مشکل به منزل یا محل کار شما اعزام کنند.

تعمیر کولر گازی اجنرال در اراک

شرکت اجنرال با تولید کولر‌های گازی در عرصه لوازم خانگی، بر میزان محبوبیت و معروفیت خود افزوده است. محصولات تولید و طراحی شده این برند از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار هستند. در صورتی که علاقه‌مند به خرید کولر‌های این برند هستید، حتماً از نمایندگی کولر گازی اجنرال در اراک کالای خود را خریداری کنید.

بدون شک شما با خرید از این مجموعه، مطمئن می‌شوید که محصول خریداری شده دارای کیفیت بسیار بوده و همچنین امکان استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی در اراک را نیز برای خود فراهم می‌کنید.

تعمیر کولر گازی اجنرال در اراک

تعمیر کولر گازی در اراک

 

تعمیر کولر گازی‌ گری در اراک

شرکت‌ گری از معروف‌ترین برند‌های چینی فعال در عرصه تولید کولر گازی است که توانسته است با تولید محصولات باکیفیت و کم مصرف، نام خود را در بازار فروش کولر‌های گازی کنار برند‌های مانند سامسونگ و ال جی قرار دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های کولر‌های برند‌ گری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوام بالا
 • قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه
 • کیفیت بسیار

اگر به هر علتی کولر گازی برند ‌گری شما با مشکلی مانند کمبود شارژ مواجه شد، حتماً از نمایندگی کولر گازی ‌گری در اراک تقاضا کنید تا نیرو‌های متخصص خود را جهت انجام فرایند شارژ کولر گازی به منزل یا محل کار شما اعزام کنند.

تعمیر کولر گازی بوش در اراک

کولر‌های تولید شرکت آلمانی بوش از قطعات مرغوب و باکیفیت تولید شده‌اند. البته با وجود پیشرفته بودن و بهره‌مندی از امکانات بسیار کولرهای گازی بوش، از قیمت مناسب برخوردار هستند. بدون تردید قیمت مناسب در کنار دیگر ویژگی‌های کولر‌های بوش، باعث ترغیب شما برای خرید از نمایندگی می‌شود.

در صورتی که کولر‌های گازی بوش را از نمایندگی کولر گازی بوش در اراک خریداری کنید می‌توانید از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی مانند نصب و تعمیر کولر گازی در اراک بهره‌مند شوید.

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اراک

ایران رادیاتور کگی از معروف‌ترین شرکت‌های ایرانی در زمینه طراحی و تولید کولر گازی است. از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات این برند می‌توان به لیست زیر اشاره داشت:

 • بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا
 • کیفیت بالا
 • قیمت مقرون به صرفه

بدون تردید وجود این ویژگی‌ها تأثیر بسیار زیادی بر میزان فروش آن در بازار داشته و کولر‌های ایران رادیاتور را به یکی از پرفروش‌ترین کولر‌های بازار ایران تبدیل کرده‌اند. اگر کولر ایران رادیاتور منزل یا محل کار شما با ایرادی مواجه شده است، حتماً با نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در اراک تماس برقرار کنید.

آن‌ها نیرو‌های مجرب و کاربلد تعمیر کولر گازی در اراک را به محل نصب اعزام می‌کنند تا با استفاده از تخصص و مهارت خود، مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف کنند.

تعمیر کولر گازی جی پلاس در اراک

برند‌های باکیفیت و معروف شرکت گلدیران، جی پلاس بوده و محصولات این برند در بازار‌های خاورمیانه مانند ایران، از محبوبیت بسیار برخوردار است. وجود  فناوری‌های نوین در کولر‌های گازی این شرکت، نیاز شما و دیگر مشتریان را به خوبی برطرف خواهد کرد.

در صورتی که نیاز‌مند دریافت خدمات این برند مانند تعمیر هستید، حتماً با نمایندگی کولر گازی جی پلاس در اراک ارتباط برقرار کنید. بدون شک وجود تعمیرکاران حرفه‌ای و کاربلد که اطلاعات کافی درباره قطعات دستگاه دارند در کنار استفاده از قطعات اورجینال هنگام تعمیر، باعث می‌شود که سرعت فرایند تعمیر دستگاه را تسریع پیدا کند.

تعمیر کولر گازی جی پلاس در اراک

تعمیر کولر گازی در اراک

 

هزینه تعمیر کولر گازی در اراک

بدون شک از مهم‌ترین دغدغه فکری شما و دیگر صاحبان کولر گازی، میزان هزینه‌ای است که تعمیرکار پس از تعمیر کولر گازی در اراک از شما طلب می‌کند. تعمیرکاران برای تعیین هزینه دریافتی تعمیر کولر، فاکتور‌های متعددی را مد نظر قرار می‌دهند که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت هستند از:

 • برند
 • محل نصب
 • هزینه ایاب‌وذهاب تعمیرکار
 • مدل
 • مقدار ظرفیت
 • معمولی یا اینورتر دار بودن کمپرسور
 • تعویض قطعات
 • میزان تجربه استادکار
 • مدت‌زمان انجام فرایند تعمیر
هزینه تعمیر کولر گازی در اراک

تعمیر کولر گازی در اراک

در جدول زیر تعرفه برخی از اصلی‌ترین خدماتی که تعمیرکار هنگام تعمیر کولر گازی در اراک پرداخته شده است.

شارژ روغن کمپرسور ۱۰۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ تومان
نصب کولر گازی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض ترانس برد ۸۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان
تعویض بلوور یونیت ۳۰۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ تومان
شستشوی مدار کولر گازی ۲۰۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
تعویض خازن کولر گازی ۲۵۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰۰ تومان
تعویض لوله مویی ۱۵۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض کنتاکتور ۲۰۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰ تومان

شارینو

آیا اهل گشت و ‌گذار در فضای مجازی هستید؟ آیا علاقه‌مند به مطالعه مطالب جذاب در رابطه با تعمیر لوازم خانگی یا خدماتی مانند باربری هستید؟ در صورتی که پاسخ شما به این سؤالات مثبت است، حتماً با بلاگ جذاب شارینو سر بزنید.

تیم متخصص شارینو مطالب مفیدی درباره باربری در اراک، مکانیک سیار در اراک، یدک کش در اراک، قالیشویی در اراک، مرکز لیزر در اراک و باشگاه بدنسازی در اراک تهیه کرده و در اختیار شما قرار داده است.

برای اطلاع از رایج‌ترین مشکلات وسایل برقی یا سیستم‌های گرمایشی هم می‌توانید به مقالات تعمیر پکیج در اراک، تعمیر تلویزیون در اراک و تعمیر جاروبرقی در اراک مراجعه کنید.

بدون تردید با مطالعه این محتوا‌ها در کنار مقالاتی مانند کافه‌های اراک، رستوران‌های اراک و سالن‌های زیبایی اراک اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد. مطمئناً این اطلاعات در زمان نیاز، حلال بسیاری از مشکلات و سؤالات شما می‌شوند.

از دیگر خدماتی که تیم تخصصی و حرفه‌ای شارینو به شما ارائه می‌دهند شامل ادمین اینستاگرام در اراک، طراحی سایت در اراک و سئو سایت در اراک است. شما با استفاده از این خدمات تخصصی می‌توانید مسیر موفقیت کسب و کار خود را هموار‌تر کنید.

سخن پایانی

این روز‌ها همه خانواده‌ها با توجه به گرم شدن بیش از اندازه کره زمین به کولر گازی به منظور سپری کردن روز‌های گرم تابستان نیاز‌مند هستند. بدون شک خراب شدن این دستگاه خنک‌کننده، لحظات سختی را برای شما و دیگر خانواده‌ها به ارمغان می‌آورد.

در چنین شرایطی باید از نیرو‌های متخصص تعمیر کولر گازی در اراک کمک بگیرید. این افراد آشنایی کاملی از تک تک قطعات کولر داشته و با استفاده از تجربه خود، مشکل دستگاه خنک‌کننده منزل یا محل کار شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل می‌کنند.

سؤالات متداول

 1. چرا کولر گازی به صورت خودکار خاموش می‌شود؟

وجود اتصالی در کابل‌کشی ساختمان، نیم‌سوز شدن قطعه برد، خراب شدن قطعه کمپرسور

 1. هزینه تعمیر ترانس برد در اراک چقدر است؟

۸۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان

 1. اصلی‌ترین وظیفه ترموستات چیست؟

حفظ درجه حرارت مناسب کولر گازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *