تعمیر یخچال در اراک

تعمیر یخچال در اراک


تعمیر یخچال در اراک

تعمیر یخچال در اراک یک کار تخصصی و حرفه‌ای است که به شناخت دقیق از تک تک قطعات این وسیله کاربردی نیاز دارد. در صورت عدم آشنایی با قطعات و دلیل خرابی آن‌ها، مطمئناً یخچال با مشکلات عمیق‌تری مواجه می‌شود.

در این مقاله با تعمیر یخچال در اراک و مسائل مرتبط با آن مانند قطعات در کنار دلیل خرابی آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید. شما با اندک شناخت خود از این مسائل می‌توانید مسیر فرایند تعمیر یخچال در اراک را به درستی پیش‌بینی کنید.

تعمیر یخچال در اراک

تعمیر یخچال در اراک

 

قطعات یخچال در اراک

یخچال از اصلی‌ترین لوازم منزل بوده و در صورت خراب بودن این وسیله مهم، دردسر‌های بسیاری نصیب شما در کنار دیگر اعضاء خانواده می‌شود. یخچال دارای قطعات متعددی است که هر کدام از آن‌ها نقش مهمی در عملکرد درست این لوازم خانگی ایفا می‌کنند.

در ادامه با تک تک قطعات یخچال به ویژه نقش آن‌ها در عملکرد و فرایند تعمیر یخچال در اراک بیشتر پرداخته شده است.

موتور یخچال

از مهم‌ترین قطعات یخچال، موتور بوده و البته این قطعه به عنوان قلب یخچال شناخته می‌شود. موتور با عملکرد دقیق خود، انرژی الکتریکی لازم را در اختیار دستگاه قرار می‌دهد تا فعالیت یخچال با مشکل مواجه نشود. خراب شدن یا به عبارتی دیگر از کار افتادن این قطعه، خیلی کم اتفاق می‌افتد.

اما اگر به هر دلیلی موتور یخچال شما خراب شد، بهترین تعمیرکار یخچال در اراک پیشنهاد تعویض این قطعه را می‌دهد؛ بنابراین شما با تعویض و تعمیر موتور یخچال در اراک، مشکل دستگاه خود را برطرف می‌کنید.

قطعه کمپرسور

کمپرسور یک پمپ مخصوص بوده و وظیفه آن پمپاژ مبرد از طریق لوله‌ها است. کمپرسور با انجام این عمل خود، گرما موجود را جمع‌آوری کرده و از دستگاه خارج می‌کند. از شایع‌ترین و مهم‌ترین دلایل خرابی یخچال‌ها، ایجاد مشکل در این قطعه است.

بنابراین تعمیرکار هنگام تعمیر یخچال در اراک به اولین قطعه که شک می‌کند خراب شده است، کمپرسور است. او با بررسی دلایل خرابی این قطعه پس از ارزیابی اولیه، سعی در رفع مشکل یخچال منزل شما می‌کند.

اواپراتور یخچال

قطعه اواپراتور در یخچال وظیفه بسیار مهمی بر عهده دارد. در توضیح نقش این قطعه آمده است که ابتدا فریون به اواپراتور تزریق می‌شود تا فرمان دمای پایین و خنک را صادر کند. متخصصان تعمیر یخچال در اراک کل سیستم اواپراتور را واحد تبرید می‌نامند.

اواپراتور یخچال

تعمیر یخچال در اراک

 

قطعه رله

رله راه‌اندازی قطعه در نزدیکی کمپرسور است که وظیفه اصلی آن راه‌اندازی یخچال، محافظت از دستگاه در برابر اضافه بار شبکه و همچنین اطمینان از کارایی درست کمپرسور است. در صورت از کار افتادن این قطعه مهم، چاره‌ای جز تماس با متخصصان تعمیر یخچال در اراک ندارید.

دماسنج

متخصصان و کارشناسان تعمیر یخچال در اراک قطعه دماسنج را با نام واحد کنترل می‌شناسند. زیرا هدف اصلی از قرارگیری آن در دستگاه، اطلاع‌رسانی و کنترل عملکرد یخچال در کنار تمام دما‌ها است.

فیوز

در کنار واحد کنترل یا دماسنج، فیوز‌ها قرار داشته و در بیشتر مواقع به قطعه دماسنج و سنسور‌های دیگر موجود در یخچال متصل هستند. از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نقش این قطعه کاربردی در دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محافظت از کل واحد کنترل در برابر نوسانات برق در شبکه
 • مراقبت از تمام دستگاه‌های الکترونیکی یخچال از ولتاژ اضافی

قفسه‌ها

مطمئناً در یخچال خود متوجه تعدادی قفسه شده و احتمالاً آن‌ها را بی‌تأثیر در عملکرد دستگاه می‌دانید. در رابطه با قفسه‌ها تعمیرکار تعمیر یخچال در اراک بیان می‌کنند که آن‌ها نقش پوشش عایق در فریزر را بازی می‌کنند تا سرمای موجود در این بخش از دستگاه، به خوبی مهار شود.

واشر لاستیکی با نگهدارنده‌های مغناطیسی

از اجزا مهم در یخچال، واشر پلاستیکی با نگهدارنده‌های مغناطیسی بوده و نقش اصلی آن محافظت از محیط داخلی دستگاه در کنار جلوگیری از ورود هوا به داخل یخچال است. در صورتی که تعمیرکار تعمیر یخچال تشخیص دهد، دلیل عملکرد نامناسب دستگاه این قطعه است؛ باید به پیشنهاد به دقت گوش دهید.

در برخی از موارد او توصیه به تعویض این قطعه می‌کند. در صورت عدم توجه به سخنان تعمیرکار، شما برای تعمیر یخچال در اراک مجدداً باید زمان و هزینه صرف کنید.

واشر لاستیکی با نگهدارنده‌های مغناطیسی

تعمیر یخچال در اراک

 

پروانه‌ها

نقش پروانه‌های یخچال، مانند عملکرد یک فن یا هود معمولی است. به عبارتی دیگر پروانه‌ها وظیفه تنظیم گردش و تبادل هوا در یخچال را بر عهده دارند.

لامپ

نقش این قطعه هنگامی در شب برای شما قابل لمس می‌شود؛ زیرا با روشن کردن فضای داخلی یخچال، راحتی را با خود به ارمغان می‌آورد. تعمیرکار تعمیر یخچال در اراک هنگام انجام کار خود، اگر با لامپ سوخته مواجه شود؛ حتماً آن‌ را عوض می‌کند.

خنک‌کننده

ماده مبرد در یخچال گردش کرده و گرما را به حرکت در می‌آورد. معمولاً از فریون به عنوان مبرد مورد نیاز در یخچال‌ها استفاده می‌شود. بدون تردید با نشتی گاز فریون یا خنک‌کننده، عملکرد دستگاه با مشکل مواجه می‌شود.

در چنین شرایطی تعمیرکار تعمیر یخچال در اراک، پیشنهاد تزریق گاز را می‌دهد تا عملکرد اولیه یخچال مانند روز اول شود.

کندانسور

مطمئناً با تور‌های عجیب و غریبی که در پشت یخچال قرار دارد، برخورد کرده‌اید. حتماً بار‌ها از خود پرسیده‌اید که این قطعه چیست یا چه وظیفی در دستگاه شما برعهده دارد؟ تعمیرکار تعمیر یخچال در اراک به شما می‌گوید که این قطعه کندانسور بوده و وظیفه اصلی آن انتقال گرما از مبرد به هوای داحل دستگاه است.

دلایل رایج خرابی یخچال

یخچال لوازم خانگی است که باید در تمام طول روز و همه سال به طور مداوم کار کند؛ بنابراین مانند هر دستگاه برقی دیگر احتمال خرابی آن وجود داشته و در چنین شرایطی ابتدا باید دلیل خرابی دستگاه به درستی تشخیص داده شود.

سپس با توجه به دلیل خرابی، فرایند تعمیر یخچال در اراک آغاز شود. البته برخی از قطعات یخچال را شما بدون داشتن اندک تخصصی می‌توانید انجام دهید. اما در رابطه با برخی از قطعات مانند کمپرسور یا موتور، باید با یک تعمیرکار ماهر تعمیر یخچال در اراک تماس بگیرید.

دلایل رایج خرابی یخچال

تعمیر یخچال در اراک

 

او با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و شناخت خود ابتدا ارزیابی‌های اولیه را انجام می‌دهد. سپس با توجه به تشخیص درست خود، فرایند تعمیر یخچال در اراک را آغاز می‌کند. او در رمان بررسی دستگاه، قطعات مختلفی را مورد بررسی می‌کند که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت هستند از:

 • مدار کنترل
 • کابل
 • کمپرسور
 • زنگ رله راه‌اندازی و محافظ
 • موتور الکتریکی
 • سنسور دما و ترموستات

سپس دستگاه را از شبکه برق خانگی جدا کرده و فرایند تعمیر قطعه یا قطعات خراب را آغاز می‌کند. یخچال‌های خانگی معمولاً با یک سری خرابی‌های معین مواجه می‌شوند که از اصلی‌ترین دلیل خرابی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • خنک نشدن یخچال
 • قطع برق
 • یخ‌زده شدن مواد غذایی
 • کمپرسور گرم
 • نویز داشتن دستگاه
 • مشکل فیوز

هنگام تعمیر هر کدام از این دلایل خرابی، باید از افراد متخصص کمک بگیرید تا آن‌ها با پیشنهاد بهترین و سریع‌ترین راه‌حل، مشکل شما را برطرف کنند. در ادامه با برخی از مهم‌ترین دلایل خرابی و فرایند تعمیر یخچال در اراک بیشتر آشنا می‌شود.

درست کار نکردن یخچال

اگر یخچال خانه شما کار نکند، این مسئله می‌تواند به دلایلی متعددی باشد. در چنین شرایطی تعمیرکار ماهر تعمیر یخچال در اراک، ابتدا منبع تغذیه را بررسی می‌کند. اگر دلیل خرابی از عدم اتصال باشد؛ او احتمال خرابی در سوکت یا سیم را می‌دهد.

گرم شدن بیش از اندازه یخچال، باعث ایجاد مشکل در کمپرسور شده و در نتیجه تعمیرکار دمای دستگاه را در کنار تک تک اجزاء ارزیابی می‌کند. گاهی اوقات یخچال کار می‌کند؛ اما دمای آن پایین است، در چنین وضعیتی بررسی ترموستات در اولویت است.

اگر دلیل عملکرد نادرست یخچال ترموستات باشد، او تعویض این قطعه را پیشنهاد می‌دهد. گاهی اوقات یخچال بیش از اندازه یخ می‌زند. در صورتی که مواد غذایی دچار یخ‌زدگی نشوند، نباید نگرانی به دل راه دهید. تعمیرکار برای این مشکل دو دلیل را بر می‌شمارد:

 • پر بودن یخچال
 • گرم بودن فضا

اگر پس از بررسی این دو مسئله و رفع آن‌ها، همچنان با مشکل یخ‌زدگی بسیار یخچال مواجه هستید؛ حتماً با نیرو‌های متخصص تعمیر یخچال در اراک تماس بگیرید تا آن‌ها جهت رفع مشکل راه‌حلی مناسبی ارائه دهند.

درست کار نکردن یخچال

تعمیر یخچال در اراک

 

برفک زدن یخچال

احتمالاً با مسئله برفک زدن یخچال خانه خود برخورد داشته‌اید. برفک زدن یخچال یک معضل جدی و اساسی نیست. دستگاه به دنبال برگرداندن شرایطی دمای به حالت عادی است، اما برفک این اجازه را به او نمی‌دهد. تعمیرکار تعمیر یخچال پس از ارزیابی اولیه، دلیل ایجاد برفک را پیدا می‌کند.

سرو صدای یخچال

شنیده شدن صدا‌های سبک و پیوسته از یخچال، یک امر کاملاً طبیعی و عادی است. متخصصان دلیل این صدا‌ها را جریان مبرد در یخچال معرفی می‌کنند. اما اگر صدا‌های آزاردهنده از دستگاه خود شنیدید، ابتدا موقعیت مکانی دستگاه را بررسی کنید.

فاصله بین دیوار و یخچال، باید بیش از ۱۵ سانتی‌متر باشد؛ اگر از این میزان کمتر بود، خود شما با جابه‌جاکردن یخچال می‌توانید صدا‌های آزار دهنده را از بین ببرید. اگر پس از انجام این کار همچنان صدا شنیده شد، احتمالاً فن یا کمپرسور دستگاه شما خراب شده است.

تعمیرکار تعمیر یخچال در اراک پس از حضور در محل، دستگاه را از شبکه برق خانگی خارج می‌کند. سپس تمیز کردن فن پشت دستگاه را شروع می‌کند. او با این کار خود، فرایند چرخش فن را به حالت عادی برگردانده و منبع صدا‌های نا هنجار را از بین می‌برد.

در صورتی که کمپرسور دلیل صدا‌های عجیب و غریب دستگاه باشد، او با تعویض یا تعمیر قطعه همه چیز را به حالت عادی بر می‌گرداند.

خنک نبودن یخچال

متخصصان تعمیر یخچال در اراک هنگام مواجه با خنک نبودن یخچال، دلایل بسیاری را اعلام کنند. از اصلی‌ترین دلایل خنک نبودن یخچال شما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی ترموستات: در صورت عدم تنظیم دقیق ترموستات دمای محیط داخلی دستگاه گرم می‌شود. برای رفع این مشکل، خود شما می‌توانید دکمه ترموستات را بچرخانید تا دمای داخلی دستگاه کاهش پیدا کند.
 • محل قرار‌گیری یا موقعیت مکانی یخچال: اگر یخچال بیش از اندازه به دیوار نزدیک باشد، هوا به درستی نمی‌توان به گردش در بیاید. در نتیجه موتور با مشکل مواجه شده و دمای محیط داخلی دستگاه گرم می‌شود. برای اینکه همه چیز به حالت عادی برگردد، کافی است فاصله ۱۵سانتی بین یخچال و دیوار را رعایت کنید.
 • کثیفی موتور: وجود گرد و غبار یا کثیفی روی موتور، باعث می‌شود که این قطعه دما را به درستی تنظیم نکند.

وجود نویز در یخچال

شما هنگام خراب شدن ناگهانی یخچال، با مسئله نویز دادن آن مواجه می‌شوید. وجود این مسئله در دستگاه شما، خیلی جای نگرانی ندارد. البته گاهی اوقات نویز یخچال به شما گوشزد می‌کند که دستگاه در حال خراب شدن بوده و شما باید هر چه سریع‌تر با متخصصان تعمیر یخچال در اراک تماس بگیرید.

این عزیزان پس از حضور در محل و ارزیابی‌های اولیه به شما بیان می‌کنند که کمپرسور یخچال شما خراب شده و همین مسئله به ظاهر ساده باعث ایجاد نویز در دستگاه شده است. آن‌ها برای رفع این معضل، راهکار مناسبی ارائه خواهند داد.

نشتی آب یخچال

تعمیرکاران متخصص تعمیر و سرویس یخچال در اراک هنگام مواجه با مشکل نشتی آب، چند مسئله را مورد توجه قرار می‌دهند. آن‌ها ابتدا به شما می‌گویند که دهانه کوچک بالای کشو میوه و سبزیجات را تمیز کنید. این گونه از مسدود نبودن حفره این بخش از یخچال مطمئن می‌شوند.

اما اگر این حفره مسدود باشد، با استفاده از یک سیم کوچک یا ریختن آب گرم همه چیز را به حالت عادی بر می‌گردانند. در صورتی که پس از انجام این کار، نشتی آب همچنان ادامه‌دار و البته در قسمت پایینی دستگاه بود؛ قطعه کمپرسور را مورد بررسی قرار می‌دهند.

ظرف زیر کمپرسور جهت دریافت آب طراحی شده است که به واسطه یخ‌زدگی باید از دستگاه خارج شود، اگر در این بخش آبی را مشاهده کردید؛ این مسئله کاملاً طبیعی و عادی است. تعمیرکار تعمیر یخچال در اراک هنگام بررسی این بخش از یخچال، از سالم بودن ظرف و ترک یا شکسته نشدن آن مطمئن می‌شود.

اگر این ظرف دچار شکستگی یا ترک خوردگی باشد، آب نشت کرده و او پیشنهاد تعویض ظرف زیر کمپرسور را می‌دهد.

کار نکردن اواپراتور یخچال

اگر قطعه اواپراتور دستگاه شما خراب شده است، حتماً با یک تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال در اراک تماس این برقرار کنید. زیرا انجام فرایند تعمیر این قطعه کاملاً تخصصی بوده و در صورت عدم آشنایی با فرایند تعمیر این قطعه، بار مالی بسیار را باید برای تعمیر مجدد آن متحمل شوید.

از اصلی‌ترین دلایل خراب شدن این قطعه مهم، تمیز کردن یخچال با چاقو یا ابزار تیز است. ابزار تیز با ضربه زدن به دیواره‌های دستگاه، باعث آسیب به این قطعه شده و در نتیجه عملکرد یخچال با اختلال مواجه می‌شود.

تعمیر انواع یخچال در اراک

امروزه برند‌های مختلفی در سراسر جهان یخچال طراحی و تولید می‌کنند. زیرا این دستگاه از وسایل ضروری در هر خانه‌ای است. البته صاحبان این وسیله پرکاربرد در زمان خراب شدن بهتر است با نمایندگی مجاز برند یخچال تماس برقرار کنند تا مدیر نمایندگی افراد آشنا به قطعات یخچال را برای تعمیر اعزام کند.

به طور مثال پس از برخورد شی نوک تیز با لوله و ایجاد سوراخ در این بخش، مبرد از دستگاه خارج می‌شود. شما برای حل این مشکل چاره‌ای جز تعویض اواپراتور نداشته و بدون تردید تماس با نمایندگی تعمیر یخچال در اراک می‌تواند بهترین راهکار جهت رفع مشکل باشد.

تماس با نمایندگی‌ها و اعزام نیرو‌های متخصص از سوی مدیر این مجموعه‌ها، باعث می‌شود که فرایند تعمیر یخچال راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. در ادامه با نمایندگی‌های برند‌های مختلف یخچال در شهر اراک بیشتر آشنا می‌شوید.

تعمیر انواع یخچال در اراک

تعمیر یخچال در اراک

 

تعمیر یخچال سامسونگ در اراک

از معروف‌ترین و بهترین برند‌های لوازم خانگی خارجی، سامسونگ بوده و البته محصولات این شرکت کرده‌ای در بین ایرانیان از محبوبیت بسیاری نیز بهره‌مند‌ است. یخچال فریز‌های سامسونگ مانند هر وسیله برقی دیگری، ممکن است دچار مشکل شود.

بهترین کار در چنین موقعیتی مراجعه به نمایندگی یخچال سامسونگ در اراک است تا نیرو‌های متخصص و آشنا با یخچال سامسونگ جهت رفع مشکل، به منزل شما اعزام شوند.

تعمیر یخچال ال جی در اراک

شرکت ال جی با ضمانت گلدن سرویس ایران، انواع مختلف یخچال را تولید و طراحی می‌کند. اگر از محصولات این شرکت استفاده کنید، مطمئن باشید که در آینده دور یا نزدیک با خرابی قطعات آن مواجه می‌شوید.

هنگام خرابی قطعات یخچال ال جی با نمایندگی یخچال ال جی در اراک تماس بگیرید. نیرو‌های متبحر تعمیر یخچال در اراک که کاملاً با تک تک قطعات این برند آشنایی داشته و پس از حضور در محل مورد نظر، خیلی سریع مشکل را برطرف می‌کنند.

تعمیر یخچال دوو در اراک

نمایندگی یخچال دوو در اراک با اعزام نیرو‌های متخصص، مشکل ترموستات را برطرف می‌کند. به دلیل پیچیدگی‌های خاصی که در یخچال‌های شرکت دوو وجود دارد، تمام متخصصان به شما و دیگر صاحبان یخچال‌های این برند توصیه می‌کنند که در زمان مواجه با هر گونه مشکل، از افراد ماهر کمک بگیرید.

تعمیر یخچال بوش در اراک

یخچال فریزر بوش با وجود کیفیت بسیار در قطعات، با مشکلات و آسیب‌های جدی مواجه می‌شود. بدون شک مدیر نمایندگی یخچال بوش در اراک در چنین شرایطی، بهترین نیرو‌های خود را به منزل شما اعزام می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان مشکلات دستگاه برطرف شود.

تعمیر یخچال دیپوینت در اراک

از بهترین یخچال‌های تولید شده در کشور ایران، دیپوینت است. کیفیت عالی قطعات و طراحی جذاب آن از مهم‌ترین ویژگی‌های یخچال‌های شرکت دیپوینت خواهد بود. اگر پس از خرید با مشکلی در این وسیله پرکاربرد خود برخورد کردید، کافی است با نمایندگی یخچال دیپوینت در اراک تماس برقرار کنید.

آن‌ها به واسطه اعزام نیرو‌های متخصص و با استفاده از بهترین قطعات و کمترین هزینه، خیال شما را از بابت فرایند تعمیر درست یخچال راحت می‌کنند.

تعمیر یخچال فیلور در اراک

نمایندگی یخچال فیلور در اراک با در اختیار داشتن نیرو‌های مجرب و متخصص، فرایند تعمیر دستگاه شما را بسیار کوتاه می‌کند. همچنین آن در زمان دریافت دستمزد و هزینه‌های تعمیر یخچال، منصفانه با شما برخورد می‌کنند.

تعمیر یخچال برانت در اراک

در صورتی که یخچال منزل شما از برند برانت است، باید به این نکته هنگام خرابی توجه کنید که هزینه تعمیر آن بسیار زیاد است. مطمئناً تماس با نمایندگی یخچال برانت در اراک می‌تواند از نظر اقتصادی برای شما مقرون به صرفه باشد.

تعمیر یخچال امرسان در اراک

یخچال امرسان از معروف‌ترین یخچال‌های ایرانی بوده و همچنین از کیفیت فوق‌العاده‌ای نیز برخوردار است. نمایندگی یخچال امرسان در اراک علاوه بر امکان خرید محصولات این شرکت، خدمات پس از فروش مانند تعمیر و سرویس را نیز ارائه می‌دهد.

تعمیر یخچال اورست در اراک

برند اورست از مشهور‌ترین برند‌های ایرانی در زمینه طراحی و تولید یخچال است. در صورت خرید یخچال از نمایندگی یخچال اورست در اراک می‌توانید از خدمات پس از فروش مانند تعمیر و سرویس یخچال در اراک با مناسب‌ترین قیمت بهره‌مند شوید.

هزینه تعمیر یخچال در اراک

بدون شک از مهم‌ترین دغدغه شما و دیگر افراد هنگام مواجه با خرابی یخچال، هزینه تعمیر قطعات است. در جدول زیر قیمت برخی از خدمات تعمیر یا تعویض قطعات اشاره شده است.

انواع خدمات تعمیر یخچال در اراک قیمت تعمیر یخچال در اراک
تعمیر و تعویض دمپر ۴۷۰۰۰۰ الی ۷۳۰۰۰۰ تومان
رفع نشتی آب ۱۵۰۰۰۰ الی ۳۹۰۰۰۰ تومان
تعمیر اواپراتور ۶۷۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر یخ‌ساز ۳۰۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰۰ تومان
تعویض درب یخچال ساید ۳۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر سنسور در کنار تعویض این قطعه ۳۰۰۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰۰ تومان
تعویض المنت ۴۹۰۰۰۰ الی۷۵۰۰۰۰ تومان
هزینه کارشناسی و عیب‌یابی ۸۵۰۰۰ تومان
ایاب و ذهاب ۲۵۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰ تومان
تعویض لاستیک و نوار درب یخچال ۳۵۰۰۰۰ الی ۳۹۰۰۰۰ تومان
تعویض ترموستات ۱۹۰۰۰۰ الی ۳۹۰۰۰۰ تومان
تعویض رگلاژ درب یخچال ۷۰۰۰۰ تومان
تعویض تایمر ۲۵۰۰۰۰ الی ۳۹۰۰۰۰ تومان
شارژ گاز ۴۵۰۰۰۰ الی ۹۵۰۰۰۰ تومان
برد یخچال بر اساس میزان خرابی و قطعات خراب شده متغیر است.
تعویض فیلتر درایر ۴۰۰۰۰ تومان

شارینو

شارینو از تیم ماهری بهره‌مند است که می‌توانند در زمینه طراحی سایت در اراک، سئو سایت در اراک و همچنین ادمین اینستاگرام در اراک به شما کمک کنند. آن‌ها با کمک گرفتن از تخصص و تجربه خود، مسیر موفقیت کسب و کار شما را هموار می‌کنند.

جهت آشنایی با خدماتی مانند تعمیر دوربین مدار بسته در اراک، تعمیر جاروبرقی در اراک، تعمیر تلویزیون در اراک، تعمیر پکیج در اراک می‌توانید به مقالات مربوطه مراجعه کنید.

مبل شویی در اراک، قالیشویی در اراک، باربری در اراک و تعمیر مبل در اراک مهم‌ترین خدماتی هستند که در زمان اسباب‌کشی یا تعمیرات منزل به آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد؛ پس بهتر است این خدمات را از بهترین ارائه‌دهندگان دریافت کنید.

اطلاعات مفید ارائه شده در این سایت، شما را با ریزه‌کاری‌های این خدمات آشنا می‌کند. همچنین به منظور کسب اطلاعات درباره مرکز لیزر در اراک، رستوران‌های اراک، کافه‌های اراک و مکانیک سیار در اراک نیز می‌توانید از شارینو کمک بگیرید.

سخن پایانی

خراب شدن یخچال می‌تواند دردسر‌های بسیاری را با خود برای اهالی یک خانه به همراه داشته باشد. در زمان مواجه شدن با چنین مشکلی، چاره جز تماس با تعمیرکارن متخصص تعمیر یخچال در اراک را ندارید.

آن‌ها پس از حضور در منزل و انجام ارزیابی‌های اولیه، فرایند تعمیر را آغاز می‌کنند. بدون شک تجربه و شناخت آن‌ها از تک تک قطعات، مسیر تعمیر یخچال شما را هموار‌تر می‌کند.

سؤالات متداول

 1. چرا یخچال زیاد یخ می‌زند؟

پر بودن یخچال و قرار گرفتن آن در محیط گرم اصلی‌ترین دلایل یخ زدن بیش از اندازه این دستگاه است.

 1. هزینه تعمیر المنت یخچال در اراک چقدر است؟

۴۹۰۰۰۰ الی۷۵۰۰۰۰ تومان

 1. فاصله قانونی بین دیوار و یخچال چقدر باید باشد؟

بیش از ۱۵ سانتی‌متر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *