تعمیر یخچال در ارومیه

تعمیر یخچال در ارومیه

آیا برای تعمیر یخچال در ارومیه به دنبال راه‌حل‌ هستید؟ ایجاد مشکلاتی مانند اتوماتیک نکردن، تغییر میزان صدای موتور، ازکارافتادن فریزر و… در یخچال نیازمند رسیدگی در سریع‌ترین زمان هستند؛ زیرا امروزه نیاز ما به یخچال تقریباً دائمی شده است.

درصورتی‌که مشکل را رفع نکنید، ممکن است مواد غذایی داخل یخچال خراب شوند و شما بیشتر دچار مشکل شوید. در این مقاله انواع مشکلات رایج، برندهای مختلف و قیمت تعمیر انواع یخچال در ارومیه را بررسی کرده‌ایم. اگر شما هم دغدغه تعمیر یخچال در منزل را دارید؛ با ما همراه باشید.

انواع خدمات تعمیر یخچال در ارومیه

وقتی یخچال دچار مشکل می‌شود، به دلیل وزن بالای آن جابه‌جایی و مراجعه به تعمیرکار دردسرساز خواهد شد. ازاین‌رو بهترین کار در این شرایط کمک‌گرفتن از بهترین تعمیرکار یخچال در ارومیه است. یک تعمیرکار ماهر به‌خوبی توانایی تعمیر برندهای مختلف یخچال را دارد.

انواع خدماتی که یک تعمیرکار یخچال می‌تواند انجام دهد عبارت‌اند از:

 • سرویس یخچال
 • عیب‌یابی
 • تعویض قطعات معیوب
 • تعمیر موتور یخچال
 • نصب و تعمیر یخچال سایدبای‌‌ساید
 • شارژکردن گاز یخچال
 • تعمیر ارور
 • تعمیر افتادگی درب و…

مشکلات رایج یخچال

یک متخصص تعمیر یخچال در ارومیه باید توانایی رفع مشکلات رایج و نصب انواع مختلف یخچال را داشته باشد. مشکلات معمولی که اکثراً برای یخچال ایجاد می‌شوند به شرح زیر هستند.

مشکلات رایج یخچال

تعمیر یخچال در ارومیه

بوی بد یخچال

اگر مواد غذایی در یخچال فاسد شده یا به‌صورت غیراصولی نگهداری شوند، ممکن است باعث ایجاد بوی بدی در یخچال شوند. شما می‌توانید برای جلوگیری از ایجاد این مشکل از ظروف دربسته استفاده کرده و در صورت بروز مشکل از بوگیر، قهوه، نمک یا جوش‌شیرین استفاده نموده و محفظه داخلی را با مایع ظرفشویی و آب بشویید.

گاهی ممکن است به دلیل خاموش‌شدن یخچال برای مدت طولانی، مواد غذایی فریز شده آب شوند و این آب در سینی مخصوص تخلیه آب جمع شود و بوی ناخوشایندی را ایجاد کند. در این شرایط تمام محفظه یخچال و سینی را تمیز نمایید.

اتوماتیک نکردن یخچال

اتوماتیک نکردن یخچال نشان‌دهنده این است که یخچال به‌ طور مداوم کار می‌کند و این می‌تواند به دلایل مختلفی مانند: نشتی گاز، خرابی فن، مشکل ترموستات و خرابی سنسور یخچال باشد و باید در سریع‌ترین زمان ممکن رفع شود.

برطرف‌کردن تمامی این مشکلات به عهده یک متخصص تعمیر یخچال در ارومیه است که با پرکردن گاز و رفع مشکلات دیگر یخچال شما را تعمیر کند.

اتوماتیک نکردن یخچال

تعمیر یخچال در ارومیه

یخ‌ زدن محفظه داخل یخچال

خراب‌شدن ترمیستور دستگاه، تجمع آلودگی روی کویل‌های کندانسور، تنظیم نبودن ترموستات، تنظیم نبودن دما، انسداد فن خروجی هوا و خرابی برد از جمله دلایل احتمالی یخ‌زدن محفظه داخلی یخچال هستند.

با تنظیم‌کردن بازه دمایی یخچال بین ۳ تا ۶ درجه سانتی‌گراد، استفاده از یک مولتی‌متر، بررسی و تعویض ترمیستور و همچنین بررسی و تعمیر برد توسط یک متخصص تعمیر یخچال در ارومیه این مشکل نیز رفع خواهد شد.

مشکل بازشدن درب یخچال

ممکن است برای شما هم پیش‌آمده باشد که وقتی درب یخچال را به‌ طور مداوم باز می‌کنید، درب قفل شده و تا مدتی باز نمی‌شود. معمولاً این مشکل به دلیل خلأ در داخل یخچال یا عدم تراز بودن یخچال رخ می‌دهد. برای رفع این مشکل بهتر است قبل از باز کردن دوباره یخچال کمی صبر کنید تا خلأ ایجاد شده از بین رود.

برای تراز شدن یخچال نیز می‌توانید از دستگاه تراز استفاده کرده و یخچال را به‌گونه‌ای ثابت کنید که اگر درب آن را باز کردید، درب ثابت باشد یا نهایتاً با سرعت بسیار کمی بسته شود. همچنین می‌توانید از پیچ‌های تنظیم پایه استفاده نمایید.

مشکل بازشدن درب یخچال

تعمیر یخچال در ارومیه

فریز نشدن مواد غذایی در یخچال

اینکه مواد غذایی در فریزر یخ نزنند، نشان‌دهنده مشکل جدی است که باید به آن رسیدگی کنید؛ چون ممکن است مواد غذایی شما پس از مدتی خراب شوند.

این مشکل ممکن است به دلایلی مانند خرابی کمپرسور، خرابی ترموستات و انسداد لوله‌های اواپراتور به وجود آمده باشد. یک متخصص تعمیر یخچال در ارومیه با بررسی ترموستات و تنظیم آن و همچنین رفع انسداد مسیرهای گردش هوا می‌تواند این مشکل را حل کند.

داغ ‌شدن موتور یخچال

وجود اختلال و مشکل در بخش کمپرسور، کم‌شدن میزان گاز مبرد، تنظیمات اشتباه ترموستات و عدم کارکرد صحیح کندانسور می‌تواند باعث داغ‌شدن بیش از حد موتور یخچال شود.

ازاین‌رو با تنظیم مناسب دمای یخچال، عدم قراردادن مواد غذایی زیاد در یخچال، پرهیز از باز و بسته کردن مداوم درب و قرارندادن مواد غذایی گرم در داخل آن احتمالاً مشکل رفع خواهد شد. در صورت ادامه مشکل حتماً با یک متخصص تعمیر موتور یخچال در ارومیه مشورت کنید.

داغ ‌شدن موتور یخچال

تعمیر یخچال در ارومیه

بسته ‌نشدن درب یخچال

اگر درب یخچال به‌خوبی بسته نمی‌شود، ابتدا بررسی کنید که حجم مواد غذایی درون آن بیش از ظرفیت یخچال نباشد و مواد را به‌درستی بچینید. اگر ایراد آن رفع نشود، احتمالاً باید تراز بودن پایه‌های دستگاه را بررسی کرده و از سالم‌بودن لاستیک‌های دور درب یخچال مطمئن شوید.

سعی کنید از پرکردن یخچال با وسایل سنگین پرهیز کنید و هرگونه مانعی که جلوی درب یخچال را گرفته‌ است، بردارید.

خاموش ‌شدن صفحه‌نمایش یخچال

صفحه‌نمایش یخچال ممکن است به دلایلی مانند قطعی برق یا خرابی سیم‌کشی خاموش شود؛ در این شرایط ابتدا برق و پریز را چک کنید و در صورت رفع‌نشدن مشکل می‌توانید از یک متخصص تعمیر یخچال در ارومیه برای بررسی و تعمیر سیم‌کشی داخلی، برد الکترونیک، سنسور دما و ترموستات کمک بگیرید.

خاموش ‌شدن صفحه‌نمایش یخچال

تعمیر یخچال در ارومیه

نشت آب در یخچال

یخچال ممکن است به دلایلی مانند گرفتگی و انسداد لوله‌های تخلیه، معیوب‌شدن لوله‌های متصل به آب‌سرد‌کن، نشتی در شیر ورودی آب، اختلال در فرایند یخ‌زدایی، جداشدن لوله زهکش در اثر ضربه و شکستگی سینی مخصوص تخلیه آب دچار نشتی شود.

به دلیل این که این مشکل تخصصی است، بهتر است برای رفع آن با یک تعمیرکار یخچال در ارومیه تماس بگیرید و از اقدام به رفع ایراد به‌تنهایی و بدون تخصص خودداری کنید.

یخ‌ زدن لوله‌های کندانسور یخچال

برای بررسی مشکل یخ‌زدن لوله‌های کندانسور یخچال بهتر است از یک تکنسین تعمیر یخچال در ارومیه کمک بگیرید. تعمیرکار با بررسی هیتر المنت، تایمر دیفراست یخچال و ترموستات مشکل یخچال را رفع خواهد کرد.

تولید برفک در یخچال بدون برفک

یخچال ممکن است به دلایلی مانند اتصال در بدنه، خرابی و معیوب‌شدن تایمر دیفراست، نصب نادرست دستگاه، خرابی ترموستات، باز و بسته‌شدن غیرمعمول درب یخچال و فرسودگی یا شل‌شدن لاستیک دور آن ایجاد برفک کند.

ازاین‌رو نیاز است که شما برای رفع این مشکل حتماً از یک متخصص تعمیر و سرویس یخچال در ارومیه کمک بگیرید.

از دیگر مشکلات رایج یخچال می‌توان به تولید سروصدای زیاد، عدم تولید هوای خنک در محفظه یخچال، قطع و وصل‌شدن جریان برق دستگاه، کارکرد نادرست فن، و روشن و خاموش‌شدن متوالی یخچال اشاره کرد که بهتر است توسط یک متخصص تعمیر یخچال در ارومیه حل شوند.

تعمیر انواع یخچال در ارومیه

در خدمات تعمیر یخچال مواردی مانند برند یخچال، قیمت، گارانتی و خدمات پس از فروش آن اهمیت زیادی دارند. در ادامه به تعمیر انواع برند یخچال پرداخته‌ایم.

تعمیر انواع یخچال در ارومیه

تعمیر یخچال در ارومیه

تعمیر یخچال اسنوا در ارومیه

تعمیرکاران آموزش‌دیده و حرفه‌ای در نمایندگی یخچال اسنوا در ارومیه هرگونه مشکل پیش‌آمده برای یخچال اسنوا شما را به‌خوبی و در کم‌ترین زمان رفع می‌کنند. برای دریافت خدمات تعمیر یخچال در ارومیه با شماره نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر یخچال الکترو استیل در ارومیه

نمایندگی یخچال الکترو استیل در ارومیه با کادری مجرب آماده خدمت‌رسانی در سریع‌ترین زمان ممکن به دارندگان این برند یخچال است. کافی است در زمان نیاز به تعمیر یخچال با شماره نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر یخچال دوو در ارومیه

در صورت نیاز به تعمیر یخچال دوو باتو‌جه‌به وجود نمایندگی یخچال دوو در ارومیه بهترین راه مراجعه یا تماس با نمایندگی و کمک‌گرفتن از متخصصان مجرب است.

تعمیر یخچال هیمالیا در ارومیه

تعمیر و سرویس یخچال درارومیه برای برند هیمالیا نیز توسط تعمیرکاران مجرب نمایندگی یخچال هیمالیا در ارومیه به‌صورت سالانه و در هنگام نیاز امکان‌پذیر است.

تعمیر یخچال امرسان در ارومیه

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در ارومیه در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال در ارومیه است تا نگرانی و دغدغه‌ شما را در لحظه رفع کند.

تعمیر یخچال امرسان در ارومیه

تعمیر یخچال در ارومیه

تعمیر یخچال بکو در ارومیه

برای دریافت خدمات نصب، تعمیر تخصصی و سرویس برند بکو با نمایندگی یخچال بکو در ارومیه تماس بگیرید و از کارشناسان مجرب آن‌ها برای رفع مشکل خود کمک بگیرید.

تعمیر یخچال الجی در ارومیه

در صورت نیاز به خدمات تعمیر یا نصب با نمایندگی یخچال الجی در ارومیه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به سفارش شما رسیدگی شود.

تعمیر یخچال سامسونگ در ارومیه

هرگاه به تعمیر یخچال در ارومیه برای برند سامسونگ نیاز پیدا کردید، به‌راحتی می‌توانید با نمایندگی یخچال سامسونگ در ارومیه تماس بگیرید و از کیفیت کلیه خدمات و متخصصان آن مطمئن باشید.

تعمیر یخچال سامسونگ در ارومیه

تعمیر یخچال در ارومیه

تعمیر یخچال بوش در ارومیه

نمایندگی یخچال بوش در ارومیه برای تمامی دارندگان این برند خدمات تعمیر، نصب و سرویس یخچال بوش را توسط بهترین تعمیرکار یخچال در ارومیه انجام می‌دهد.

تعرفه تعمیر انواع یخچال در ارومیه

هزینه تعمیر یخچال در ارومیه به مواردی مانند نوع قطعه معیوب، قابل‌تعمیر بودن قطعه یا تعویض آن و فیک یا اورجینال‌ بودن قطعه تعویضی بستگی دارد.

در جدول زیر قیمت‌های حدودی تعمیر یخچال را به شما نشان داده‌ایم. باتوجه‌به بی‌ثباتی نرخ تعرفه‌ها در بازار برای اطلاع از قیمت دقیق‌تر هر خدمات و برند حتماً با نمایندگی صحبت کنید.

خدمات تعمیر یخچال در ارومیه تعرفه تعمیر یخچال در ارومیه
نصب یخچال ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض فیلتر ( داخلی و خارجی) ۲۵۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض فن موتور ۴۰۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰۰ تومان
تعویض فن داخل ۴۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض لاستیک درب یخچال ۳۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
رگلاژ در یخچال ۳۰۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض ترموستات یخچال ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰۰ تومان
تعویض دیفراست ۳۵۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰۰ تومان
شستشوی کامل مدار ۳۶۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض رله و اورلود یا خازن ۳۰۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر آبسردکن یخچال ۳۵۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر یخساز یخچال ۶۰۰۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰۰ تومان
تعویض لولای در یخچال ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰۰ تومان
تعویض کمپرسور یخچال (بدون شارژ گاز) ۵۰۰۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰۰ تومان
تعویض فن سایدبای‌ساید ۳۵۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰۰ تومان
نصب و سرویس یخچال ساید ۲۵۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض موتور دمپر ۳۵۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض مگنت ۳۰۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر برد توافقی
شارژ گاز یخچال و هزینه گاز توافقی

شارینو

تیم حرفه‌ای و مجرب شارینو با ارائه خدمات مشاوره رایگان، طراحی سایت در ارومیه و سئو سایت در ارومیه در توسعه کسب‌و‌کار آنلاین به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید با مطالعه مقاله‌های دیگر وبلاگ ما مانند تعمیر تلویزیون در ارومیه از دلیل اصلی مشکل تلویزیون و نحوه تعمیر آن اطلاعات لازم را کسب کنید.

مقاله تعمیر پکیج در ارومیه به شما کمک می‌کند تا از مشکلات رایج پکیج خود مانند کاهش بار، نشتی و… مطلع شوید و اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام دهید.

به‌جز تعمیر یخچال در ارومیه در حوزه تعمیرات لوازم منزل، مقاله تعمیر کولرگازی در ارومیه تعمیرکاران ماهر این وسیله را به شما معرفی می‌کند و مقاله تعمیر جاروبرقی در ارومیه مشکلات رایج جاروبرقی و چگونگی رفع آن‌ها را در اختیار شما می‌گذارد.

اگر ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده و مدتی است آن را روشن نمی‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله تعمیر ماشین ظرفشویی در ارومیه را مطالعه کنید.

مقاله‌های مبل شویی در ارومیه بهترین مراکز شست‌وشوی مبل و قالیشویی در ارومیه به‌روزترین قالیشویی‌ها را در ارومیه به شما معرفی می‌کنند.

اگر خودروی شما دچار مشکل شده است و از آن سر در نمی‌آورید، مقاله مکانیک سیار در ارومیه به شما کمک می‌کند. مقاله امداد خودرو در ارومیه با معرفی انواع خدمات امداد خودرو و مقاله یدک کش در ارومیه برای زمانی که به یدک کش نیاز دارید بسیار کمک‌کننده هستند.

اگر زیبایی و آراستگی یک اصل مهم در زندگی شماست، حتماً دوست دارید با بهترین مرکز لیزر در ارومیه و خدمات آن آشنا شوید و بهترین سالن‌های زیبایی ارومیه را بشناسید.

اگر در یک موقعیت‌ بحرانی قرار دارید و اوضاع اصلاً مناسب نیست، پس شما به کمک‌های یک فرد متخصص در زندگی نیاز دارید، در این شرایط حتماً مقاله روانشناس در ارومیه را مطالعه نمایید.

 

سخن پایانی

تعمیر و سرویس یخچال در ارومیه باتوجه‌به برند یخچال و نوع مشکلات آن هزینه و خدمات متفاوتی دارد که شما با کمک یک متخصص ماهر تعمیر یخچال در ارومیه به‌خصوص از طریق نمایندگی یخچال خود به‌راحتی می‌توانید مشکل پیش‌آمده را رفع کنید.

سؤالات متداول

 1. ۱. هزینه تعمیر یخچال در ارومیه چقدر است؟

بستگی به نوع مشکل و وضعیت خرابی قطعات دارد.

 1. ۲. علت بوی بسیار بد یخچال چیست؟

ممکن است به دلیل آب‌شدن وسایل داخل فریزر و نشتی آن به درون سینی پشت یخچال باشد.

 1. ۳. دلیل سروصدای زیاد یخچال چیست؟

خرابی موتور، تراز نبودن دستگاه، آسیب دیدن پره‌های فن، شل ‌شدن لوله‌های کمپرسور و کویل کندانسور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *