تعمیر یخچال در شیراز

خدمات تخصصی افراد متخصص تعمیر یخچال در شیراز شامل فرایند عیب‌یابی و سپس تعمیر یا تعویض قطعات آن است. این روز‌ها یکی از اصلی‌ترین لوازم خانگی، یخچال بوده و در صورت بروز کوچک‌ترین مشکلی، باید سریعاً برای تعمیر آن اقدام کنید.

شناخت و آگاهی از قطعات و دلیل خرابی آن‌ها، می‌تواند فرایند عیب‌یابی یا تعمیر یخچال را برای شما آسان‌تر کند. طی این مقاله به جمع‌آوری مطالبی درباره دلیل خرابی و تعمیر یخچال در شیراز پرداخته شده است. در صورت علاقه به یادگیری نکاتی درباره تعمیرات یخچال تا انتها همراه ما باشید.

نشانه‌های خرابی و راهکار‌های تعمیر یخچال در شیراز

بدون تردید تعامل استفاده شما از یخچال در خانه، خیلی بیشتر از دیگر لوازم مانند چرخ گوشت و آبمیوه‌گیری است. در صورت مشاهده نشانه‌های از خرابی، باید به دنبال راهکار‌های مؤثر جهت تعمیر یخچال در شیراز باشید.

البته بسیاری از متخصصان استفاده از خدمات تخصصی تعمیر و سرویس یخچال در شیراز تعمیرکاران ماهر را توصیه می‌کنند. زیرا این افراد بر اساس سال‌ها تجربه و مهارت خود، خیلی سریع دلیل خرابی یخچال را پیدا کرده و با استفاده از شیوه مناسب تعمیر یخچال در شهر شیراز، مشکل را برطرف می‌کنند.

در ادامه به بیان توضیحاتی درباره نشانه‌های خرابی و همچنین راهکاری تعمیر یخچال در شیراز، پرداخته شده است.

نشانه‌های خرابی و راهکار‌های تعمیر یخچال در شیراز

تعمیر یخچال در شیراز

 

 

داغ شدن موتور یخچال

در حالت عادی موتور یخچال با توجه به عملکرد درست خود، داغ می‌شود. اما در صورت داغ شدن بیش از اندازه موتور تا جایی که از بدنه یخچال، متوجه این داغی زیاد شوید؛ خیلی سریع با افراد ماهر تعمیر یخچال در شهر زیبا شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها براساس تجربه خود، علت این معضل را پیدا کنند.

اصلی‌ترین دلایلی که این افراد به شما در رابطه با خرابی موتور بیان می‌کنند، عبارت هستند از:

 • تنظیم نبودن ترموستات
 • کم بودن گاز مبرد
 • درست عمل نکردن کندانسور
 • وجود مشکل در کمپرسور و فشار بسیار روی این قطعه

تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال در شیراز پس از انجام ارزیابی‌های دقیق و پیدا کردن مشکل، با استفاده راهکار مناسب مشکل را برطرف می‌کند.

داغ شدن موتور یخچال

تعمیر یخچال در شیراز

 

 

کارایی نامناسب فن

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی یخچال، عملکرد نامناسب فن است که نهایتاً این مسئله، باعث ایجاد اختلال در فرایند گردش هوا یخچال می‌شود. تعمیرکاران ماهر تعمیر یخچال در شهر شیراز دلیل به وجود آمدن این مشکل را در مسائلی مانند نوسان برق یا خرابی قطعه به دلیل گذشت زمان بیان می‌کنند.

آن‌ها پس از انجام فرایند عیب‌یابی، قطعه فن را با توجه به نوع خرابی تعمیر یا تعویض می‌کنند. بدون تردید در صورت عدم توجه به تعمیر فن، یخچال شما سوخته و تنها راه باقی مانده برای شما، خرید یخچال جدید است.

البته با توجه به نوسانات موجود در بازار و افزایش دقیقه‌ای لوازم خانگی مانند یخچال، بهتر است که سریعاً با نیرو‌های ماهر تعمیر یخچال در شیراز تماس بگیرید تا با استفاده از راهکار مناسب، مشکل را برطرف کنند.

قطع و وصل شدن برق یخچال

از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مشکلات یخچال به ویژه مدل یخچال فریزر، قطع و وصل مرتب برق آن است. در صورت برخورد با این مشکل در یخچال خود، سریعاً با نمایندگی و افراد باتجربه تماس بگیرید. آن‌ها پس از حضور در محل بر اساس سال‌های تجربه و تخصص خود، مشکل را زود حل می‌کنند.

نیرو‌های متخصص تعمیر یخچال شیراز هنگام مواجه با مشکل قطع و وصل شدن برق، موارد متعددی را مورد ارزیابی قرار می‌دهند که اصلی‌ترین آن‌ها شامل لیست زیر می‌شود:

 • ارزیابی وجود یا عدم وجود نوسانات برقی در پریز
 • وجود اختلال در قطعه‌های الکتریکی
 • فرسودگی عایق‌بندی اتصالات
 • وجود اختلال در اتصالات یا حتی شل بودن این اتصالات
 • رطوبت

بسته نشدن درب یخچال

اگر با مشکل بسته نشدن درب یخچال خود مواجه شدیدی، آن را یک مسئله بی‌اهمیت و ساده در نظر نگیرید. زیرا در صورت عدم توجه به این مسئله، دمای داخل یخچال شما افزایش پیدا کرده و در نتیجه باعث یکسره کار کردن موتور آن می‌شود.

یکسره کار کردن موتور علاوه بر افزایش هزینه برق مصرفی ساختمان شما، مشکلات جدی‌تری مانند سوختن یخچال را به دنبال دارد. برای اینکه این مشکل را برطرف کنید، ابتدا مواد غذایی موجود در یخچال را مجدداً بچینید تا درب آن بسته شود.

در صورتی که متوجه وجود مشکلی در لاستیک یا نوار درب شدید، با تعمیرکار تعمیر یخچال در شیراز تماس بگیرید تا او برای تعویض این قطعه مهم، به شما کمک کند.

یخچال بدون برفک و دلیل برفک زدن آن

از دیگر مشکلات یخچال‌های بدون برفک، برفک زدن است. مطمئناً هنگام مواجه با این مشکل، متعجب می‌شوید. در چنین شرایطی حتماً با افراد متخصص تعمیر یخچال در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها پس انجام ارزیابی‌های اولیه، معضل محصول شما را حل کنند.

این افراد مهم‌ترین دلیل برفک زدن یخچال‌های بدون برفک را یکی از موارد زیر معرفی می‌کنند:

 • شل شدن نوار درب یخچال به دلیل فرسایش یا آلودگی
 • وجود مشکل در تایمر دیفراست
 • باز و بسته کردن زیاد درب یخچال
 • وجود خرابی در قطعه ترموستات

متخصصان تعمیر یخچال در شیراز با توجه به دلیل خرابی، راه حل مناسب به شما ارائه می‌دهند؛ بنابراین به توصیه این عزیزان جهت رفع مشکل برفک یخچال خود عمل کنید تا یخچال شما مانند روز اول کار کند.

یخچال بدون برفک و دلیل برفک زدن آن

تعمیر یخچال در شیراز

 

 

دلیل یخ زدن لوله پشت یخچال

اصلی‌ترین وظیفه لوله‌های پشت یخچال، تأمین سرما و خنک کردن است؛ بنابراین در صورتی که با مشکل یخ زدگی این قسمت از یخچال خود مواجه شدید، مطمئناً باشید که یک خطر جدی آن را تهدید می‌کند. نیروی متخصص تعمیر یخچال در شیراز جهت انجام فرایند عیب‌یابی قطعاتی مانند ترموستات و هیتر دیفراست را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

سپس با توجه به مشکل یخ زدگی لوله پشت یخچال، یک راهکار ‌ایده‌آل جهت رفع آن به شما پیشنهاد می‌دهد.

دلیل روشن بودن چراغ یخچال و کار نکردن آن

شاید از نظر شما روشن بودن چراغ یخچال به صورت مدام چیزی مهمی نباشد، اما افراد متخصص تعمیر یخچال در شیراز آن را یک معضل جدی معرفی می‌کنند. زیرا این مسئله در طولانی مدت باعث گرم شدن داخل یخچال شده و در نتیجه موتور برای خنک کردن باید مداوم کار کند.

جهت رفع این مشکل انگشت خود را روی کلید خاموش و روشن چراغ یخچال قرار دهید تا درست کار کردن آن را مورد بررسی قرار دهید. البته برای تعویض کلید با نیروی متخصص تعمیر یخچال در شیراز تماس بگیرید تا او مطابق با مدل یخچال شما، کلید جدید خریداری کرده و سپس نصب کند.

یک نکته بسیار مهم در زمان رفع این مشکل، کشیدن پریز یخچال از برق است. در صورت انجام این کار، احتمال خطر برق گرفتگی و سوختگی یخچال را از بین می‌برید.

اتومات نکردن یخچال

فرایند اتومات کردن یخچال مرتبط با قطعه تایمر دیفراست است. در صورت سالم بودن در هر ۶ الی ۸ ساعت، برفک زدا را برای حدود ۲۰ دقیقه فعال می‌کند. اگر این قطعه درست کار نکند، باید با نیروی متخصص تعمیر یخچال در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها قطعه تایمر دیفراست را تعویض کنند.

استشمام بوی بد در یخچال

مطمئناً وجود مواد غذایی فاسد در درون یخچال، باعث استشمام بوی بد می‌شوند. جهت جلوگیری از عدم بوی بد در یخچال، چند نکته مهم را مد نظر قرار دهید. از اصلی‌ترین نکات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جهت جلوگیری از ایجاد بوی بد، می‌توانید از بوی گیر استفاده کنید. البته قرار دادن کمی قهوه در درون یخچال، بوی بد را از بین می‌برد.
 • یخچال را مرتباً با ترکیب آب و مایع ظرفشویی بشویید. برخی از کارشناسان استفاده از نوشابه و ترکیب آن با آب را برای تمیز کردن یخچال مناسب می‌دانند.
 • استفاده از ظرف‌های دربسته برای نگهداری غذا در یخچال، راهکار مناسبی برای جلوگیری از ایجاد بوی بد است.
استشمام بوی بد در یخچال

تعمیر یخچال در شیراز

 

 

شنیدن سروصدای زیاد از یخچال

شنیده شدن سروصدای بسیار از یخچال، می‌تواند به دلایل متعدد باشد. متخصصان تعمیر یخچال شیراز جهت رفع این مشکل، دلایل ایجاد سروصدا را بررسی کرده و سپس با توجه به آن راهکار مناسب ارائه می‌دهند. برخی از مهم‌ترین دلایل شنیده شدن صدای زیاد از یخچال، عبارت هستند از:

 • شل بودن لوله کمپرسور یا کویل کندانسور: این لوله‌های به دلیل ضربه خوردن یا بر اثر گذشت زمان، شل شده و تعمیرکار آن‌ها را با یک پیچ گوشتی سفت می‌کند تا مشکل شنیده شدن صدا از یخچال حل شود.
 • تراز نبودن یخچال: جهت بررسی تراز نبودن یخچال، از تراز کمک می‌گیرند. سپس اگر مشکل این مسئله باشد، یخچال را جابه‌جا می‌کنند تا تراز شود.

دیگر دلایل سروصدای یخچال، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اختلال در فن
 • موتور فن کندانسور
 • موتور فن اواپراتور

نشتی آب

از مهم‌ترین مشکلاتی که ممکن است یخچال شما با آن مواجه شود، نشت آب است. بدون شک این مسئله بسیار آزار دهنده بوده و بهترین راهکار برای حل این مشکل، تماس با تعمیرکاران متخصص تعمیر یخچال در شیراز است.

آن‌ها برای به وجود آمدن این مشکل، دلایل بی‌شماری مانند مسدود بودن لوله تخلیه یا شکستن سینی تخلیه را مطرح می‌کنند. در نتیجه پس از بررسی دقیق و پیدا کردن علت نشتی، تمام تلاش خود را برای حل آن به کار می‌گیرند.

تعمیر و سرویس یخچال در شیراز

در صورتی که به استفاده از خدمات تخصصی تعمیر یخچال در شیراز نیاز دارید، می‌توانید با بهترین تعمیرکار یخچال در شیراز تماس برقرار کنید. آن‌ها بر اساس توضیحات شما و همچنین ارزیابی یخچال، دلیل خرابی را متوجه شده و سپس با استفاده از بهترین روش، یخچال شما را تعمیر می‌کنند.

البته کلیه مراحل تعمیر یخچال در شیراز در منزل شما بدون نیاز به حمل و جابه‌جایی آن انجام می‌شود. در صورتی که تعمیرکاران متخصص تعمیر یخچال در شیراز تشخیص دهند که باید برخی از قطعات مانند موتور را تعویض کنید، باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

مطمئناً در نظر این افراد تعمیر موتور یخچال در شیراز غیر ممکن بوده و بهترین راهکار تعویض این قطعه است. افراد متخصص تعمیر یخچال در شهر شیراز با تعویض قطعه، خیلی سریع مشکل را برطرف می‌کند. همچنین در صورت نیاز این عزیزان فرایند سرویس کاری یخچال را نیز انجام می‌دهند.

بسیاری از متخصصان و فروشندگان انجام عملیات سرویس کاری را توصیه می‌کنند. بدون شک با انجام سرویس یخچال به صورت منظم و مرتب، یخچال شما از ماندگاری بالایی بهره‌مند می‌شود.

نکات کلیدی جهت افزایش عمر یخچال

تعمیرکاران متخصص و ماهر تعمیر یخچال در شیراز در رابطه با سالم نگه داشتن یخچال، نکاتی را به شما بیان می‌کنند. بدون شک در صورت توجه به این نکات، یخچال شما از عمر و ماندگاری بالایی برخوردار می‌شود. اما از کلیدی‌ترین این نکات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اطمینان از تراز بودن یخچال
 • باز نگه نداشتن طولانی مدت درب فریزر و یخچال
 • رعایت اصول جابه‌جایی یخچال هنگام نقل و انتقال
 • قرار ندادن غذا‌های داغ در یخچال
 • انجام فرایند سرویس و تعمیر یخچال در شیراز به صورت دوره‌ای

بدون تردید در صورت صرف وقت حداقل ۳۰ دقیقه در طول ۳ الی ۴ ماه، می‌توانید از خرابی و آسیب یخچال خود جلوگیری کنید. در ادامه به بیان توضیحاتی بیشتر در رابطه با توصیه‌های سالم نگه داشتن یخچال، پرداخته شده است.

تمیز کردن لاستیک درب یخچال

حتماً با لاستیک درب یخچال برخورد داشته و وظیفه اصلی این بخش از یخچال، جلوگیری از خروج هوای سرد درون آن پس از بسته شدن درب است. شما با تمیز کردن ماهانه این قسمت از یخچال، نیاز به نیرو‌های متخصص تعمیر یخچال شیراز نخواهید داشت.

برای انجام امر نظافت در این بخش، کافی است که از آب گرم و اسفنج کمک بگیرید. اکنون تمام درز‌های لاستیک با اسفنج آغشته به آب گرم، نظافت کنید تا از وجود هر گونه کثیفی پاک شود.

تمیز کردن لاستیک درب یخچال

تعمیر یخچال در شیراز

 

 

فرایند کندانسور و فن

گردوغبار در کنار موی حیوانات، در کندانسور یخچال شما جمع شده و همین مسئله باعث ناکارآمد شدن یخچال شما می‌شود. پس از آسیب به کندانسور، کمپرسور یخچال سخت کار کرده و در نتیجه این امر باعث افزایش مصرف برق در کنار بالا رفتن هزینه برق نصرفی در ساختمان می‌شود.

بنابراین برای اینکه از پرداخت هزینه برق و همچنین تعمیر یخچال در شیراز جلوگیری کنید، می‌توانید با استفاده از برس‌های جاروبرقی، گردوغبار روی آن را پاک کنید.

تعمیر انواع یخچال در شیراز

این روز‌ها شرکت و برند‌های مختلفی در عرصه تولید لوازم خانگی به ویژه یخچال فعالیت می‌کنند. مطمئناً شما هنگام خرید با توجه به نیاز و سلیقه خود در کنار بودجه مشخص شده خود، بهترین برند یخچال را انتخاب می‌کنید.

در صورت خراب شدن یا وجود آسیبی در یخچال، بهتر است که از نمایندگی شرکت درخواست نیروی تعمیرکار جهت تعمیر یخچال در شهر شیراز را داشته باشید. زیرا این عزیزان با تمام قطعات و شیوه کار یخچال مورد نظر شما آشنایی دارند.

البته ‌مدیران نمایندگی شرکت آن‌ها را بر اساس تجربه، تخصص و مهارت استخدام کرده است؛ بنابراین در زمینه تعمیر یخچال شیراز، بسیار ماهر هستند. در ادامه به بیان توضیحاتی درباره برند‌های مختلف و چگونگی تعمیر یخچال در شیراز بیشتر پرداخته شده است.

تعمیر یخچال سامسونگ در شیراز

شرکت سامسونگ در عرصه تولید لوازم خانگی، بسیار شناخته شده است؛ بنابراین نیاز به هیچ گونه تعریف یا تمجید نداشته و با توجه به استقبال مردم شیراز در خرید محصولات این برند به ویژه یخچال، تعداد نمایندگی‌های بسیاری در سطح شهر وجود دارد.

در صورتی که یخچال محل کار یا خانه شما تولیدی برند سامسونگ است، خیال شما از بابت ماندگاری و عمر طولانی آن راحت باشد؛ زیرا تک‌تک قطعات به کار رفته در این یخچال، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اما اگر به دلیل ضربه خوردن یا نوسانات برق دچار مشکل شد، حتماً با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شیراز تماس برقرار کنید.

مدیران این مجموعه‌ها بهترین متخصصان خود را برای رفع مشکل یخچال به محل کار یا زندگی شما اعزام می‌کنند تا پس از انجام ارزیابی‌های اولیه و پیدا کردن دلیل خرابی، راهکار مناسب را جهت رفع مشکل به کار ببندند.

تعمیر یخچال سامسونگ در شیراز

تعمیر یخچال در شیراز

 

 

تعمیر یخچال امرسان در شیراز

برند ایرانی امرسان فعالیت خود را در عرصه تولید لوازم خانگی با یخچال آغاز کرد. در صورت خرید یخچال‌های برند امرسان از خدماتی مانند ضمانت ۳۰ماهه برخوردار می‌شوید. همچنین مصرف انرژی یخچال‌های این برند A  و B است.

احتمال خرابی یخچال‌های این برند مانند هر وسیله برقی دیگر امکان‌پذیر است. در صورت مواجه با مشکل حتماً با نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها نیرو‌های کاربلد تعمیر یخچال در شیراز را به خانه شما اعزام کنند.

آن‌ها با توجه به تخصص و آموزش در کنار تجربه، مشکل را متوجه شده و با رفع آن معضل، آسودگی خاطر را به شما هدیه می‌دهند.

تعمیر یخچال فیلور در شیراز

از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید‌کننده لوازم خانگی ایرانی، فیلور است که در ابتدا یخچال و فریزر دو شرکت فیلکو آمریکایی در کنار هوور انگلیسی را مونتاژ می‌کرد. اما پس از تلاش مدیران و کارکنان، برند فیلور توانست محصولات شرکت خود را تولید و به بازار عرضه کند.

البته یخچال و فریزر‌های برند فیلور در بین مردم ایران زمین، طرفدار داشته و این استقبال گسترده از محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا قطعات، همچنان ادامه دارد. در صورتی که یخچال برند فیلور شما با مشکل نشتی آب مواجه شد، با نمایندگی تعمیر یخچال فیلور در شیراز تماس بگیرید. آن‌ها دلیل نشتی آب را پیدا کرده و خیلی زود مشکل را برطرف می‌کنند.

تعمیر یخچال بوش در شیراز

بدون تردید با خرید یخچال برند بوش از نمایندگی آن در شهر شیراز، می‌توانید از خدماتی مانند تعمیر و همچنین سرویس دوره‌ای بهره‌مند شوید. افراد حاضر در نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شیراز بسیار ماهر بوده و هنگام تعمیر یخچال در شهر شیراز، بهترین راهکار جهت رفع آن مشکل را ارائه می‌دهند.

همچنین در صورت تشخیص به تعویض قطعه‌های یخچال شما مانند کلید چراغ، حتماً از نمونه اصل و باکیفیت آن استفاده می‌کنند تا یخچال شما مجدداً، با آن مشکل مواجه نشود.

تعمیر یخچال اورست در شیراز

یکی از برند‌های تولید‌کننده یخچال اورست بوده و مطمئناً شما با خرید از این برند، می‌توانید در زمان مورد نیاز از خدمات پس از فروش نمایندگی‌های آن مانند تعمیر بهره‌مند شوید؛ بنابراین هنگام بروز مشکلاتی مانند یخ زدن لوله‌های پشت یخچال، به نمایندگی تعمیر یخچال اورست در شیراز مراجعه کنید.

آن‌ها افراد ماهر تعمیر یخچال در شیراز را به منزل شما اعزام می‌کنند تا پس از بررسی علت این یخ زدگی، مشکل را سریع برطرف کرده و آسایش را به خانه شما برگردانند.

تعمیر یخچال اورست در شیراز

تعمیر یخچال در شیراز

 

 

تعمیر یخچال برانت در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال برانت در شیراز، ایراد‌های احتمالی محصولات خود را لیست کرده‌اند؛ اما برخی ایراد‌های احتمالی خرابی یخچال‌های شرکت برانت، عبارت هستند از:

 • سرریز شدن آب از زیر یخچال
 • عدم سرما یخچال با وجود کار کردن کمپرسور
 • فاسد شدن مواد غذایی
 • منجمد شدن میوه در یخچال

بنابراین در صورتی که یخچال برانت شما با یکی از این مشکلات مواجه شد، سریعاً با آن‌ها تماس گرفته با ارسال نیروی ماهر تعمیر یخچال در شیراز با ارائه یک راه حل مناسب، عملکرد یخچال شما را مانند روز اول کنند.

تعمیرات یخچال ال جی در شیراز

تعداد بسیار زیادی از مشتریان و خریداران یخچال‌های برند ال جی، اصلی‌ترین دلیل خرابی کالای خود را در خنک نشدن آن بیان می‌کنند؛ بنابراین اگر شما نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنید، حتماً با نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز تماس بگیرید.

آن‌ها با اعزام نیرو‌های ماهر تعمیر یخچال در شیراز، به دنبال رفع مشکل شما هستند. تمام این نیرو‌ها دارای مشخصاتی مانند تجربه و مهارت بالا بوده و تمام تلاش خود را برای حل مشکل یخچال شما به کار می‌گیرند.

تعمیر یخچال دوو در شیراز

بدون تردید خراب شدن لوازم خانگی به ویژه یخچال می‌تواند آزار دهنده باشد. در صورتی که یخچال شما برند دوو است، حتماً به انجام فرایند تعمیر و عیب‌یابی با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها با توجه به نوع مشکل خرابی یخچال، تلاش خود را به کار بگیرند.

نیرو‌های متخصص و تکنسین‌های تعمیر یخچال در شیراز حاضر در نمایندگی دوو، کاملاً آموزش دیده هستند؛ بنابراین با تمام قطعات و لوازم یخچال شما آشنایی کامل دارند.

هزینه تعمیر یخچال در شیراز

مطمئناً یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شما پس از انتخاب تعمیرکار ماهر و متخصص، هزینه تعمیر یا تعویض قطعه است. در جدول زیر قیمت و نرخ برخی از خدمات تخصصی تعمیر یخچال در شیراز عنوان شده و البته این قیمت‌ها حدودی هستند.

بنابراین در زمان نیاز به تعمیر یخچال، حتماً با نمایندگی شرکت تولید‌کننده تماس گرفته و از آن‌ها در رابطه با قیمت‌های جدید تعمیر یخچال در شیراز سؤال بپرسید. مطمئناً پس از اتمام فرایند تعمیر و پرسیدن قیمت‌ها، سورپرایز نمی‌شوید.

خدمات تخصصی قیمت (تومان)
تعویض ترموستات ۲۶۵۰۰۰
تعویض فن کندانسور ۲۰۰۰۰۰
تعویض فن موتور ۱۰۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰۰
تعویض لاستیک درب یخچال پرسی ۳۴۷۰۰۰
شارژ گاز ۲۵۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰۰
برفک زدایی ۱۵۰۰۰۰
رگلاژ هر درب ۱۷۰۰۰۰

سؤالات متداول

 1. اصلی‌ترین دلایل خرابی یخچال چیست؟

یخ زدگی لوله‌های پشت یخچال، تراز نبودن، داغ شدن موتور، روشن بودن چراغ یخچال به صورت یکسره

 1. فرایند اتومات کردن یخچال به چه قطعه مرتبط است؟

قطعه تایمر دیفراست

 1. دلیل قطع و وصل برق در یخچال چیست؟

رطوبت، شل بودن اتصالات، فرسودگی عایق‌بندی، نوسانات برق پریز یخچال

 

شارینو

بخش وبلاگ سایت شارینو مطالب بسیار مفیدی در رابطه با تعمیر انواع لوازم خانگی مانند: تعمیر چرخ گوشت در شیراز، تعمیر هود آشپزخانه در شیراز، تعمیر تلویزیون در شیراز و تعمیر مبل در شیراز ارائه شده است.

بنابراین در صورت علاقه به یادگیری و تعمیر چنین لوازمی، می‌توانید به این سایت مراجعه کنید. از دیگر مطالب جذاب وبلاگ خوشنام شارینو روشنایی و نورپردازی در شیراز، لوله کشی گاز در شیراز و سمپاشی در شیراز است.

در صورتی که سلامتی شما یا یکی از اعضای خانواده به خطر افتاد، حتماً با خدمات آمبولانس در شیراز تماس بگیرید تا نیروهای متخصص در اسرع وقت به محل مورد نظر مراجعه کنند.

شما همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهر شیراز، مقالات ما را در زمینه‌های مراکز تفریحی شیراز، نویسندگان شیراز و رستوران‌های شیراز مطالعه کنید.

در صورت خراب شدن سیستم‌های گرمایشی خود نیز می‌توانید با مطالعه مقالات تعمیر فن کویل در شیراز، تعمیر موتورخانه در شیراز، تعمیر بخاری در شیراز و تعمیر شومینه در شیراز به رفع مشکل بدون نیاز به تعمیرکار بپردازید و اگر نتوانستید آن‌ها را برطرف کنید، بهترین تعمیرکاران را به شما معرفی می‌کنیم.

سخن پایانی

یخچال از مهم‌ترین لوازم خانگی بوده و در صورت خراب شدن، زندگی شما با مشکل مواجه می‌شود؛ بنابراین در صورت مشاهده کوچک‌ترین نشانه‌های از آسیب یا خرابی، حتماً با نیرو‌های متخصص تعمیر یخچال در شیراز تماس بگیرید.

این افراد پس از مراجعه به محل و انجام ارزیابی‌های لازم، دلیل مشکل یخچال شما را بیان می‌کنند. سپس با توجه به علت خرابی، راهکار مناسب را به شما پیشنهاد می‌دهند؛ بنابراین برای رسیدن به آسودگی خاطر و خیال خود، به سخنان این افراد گوش کنید تا مشکل یخچال شما سریعاً برطرف شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *