تعمیر یخچال در کرمان

تعمیر یخچال در کرمان چگونه انجام می‌شود؟ یخچال یکی از ضروری‌ترین لوازم خانگی در همه جای دنیا است و بدون آن مواد غذایی فاسد شده و به هدر می‌روند. این وسیله به ویژگی‌های جذاب زیادی مجهز شده تا بتواند نیازهای خانواده را برطرف کند.

در صورت خرابی یخچال، زندگی روزمره خانواده دچار اشکال می‌شود؛ به همین دلیل در این مطلب در مورد تعمیر یخچال در کرمان صحبت می‌کنیم تا شما بتوانید به طور مستقل و ضمن افزایش اطلاعات خود در این زمینه به تعمیر اشکالات جزئی و سطحی یخچال بپردازند.

مهم‌ترین قطعات یخچال در کرمان

در این مقاله، دستگاه یک یخچال خانگی را در نظر خواهیم گرفت و در مورد مهم‌ترین قطعات آن توضیح می‌دهیم تا خوانندگان با اجزای اصلی آن و نقش آن‌ها در یخچال آشنا شوند. اجزا و قطعات اصلی یخچال شامل موارد زیر می‌شوند.

موتور

موتور هر دستگاه برقی مهم‌ترین بخش آن محسوب می‌شود و به نوعی قلب دستگاه است. موتور انرژی الکتریکی لازم برای ادامه فعالیت دستگاه را در اختیار آن می‌گذارد. موتور یخچال به ندرت از کار می‌افتد؛ اما نگران نباشید در این صورت با تعویض آن می‌توانید دوباره یخچال را به کار بیندازید و کار تعمیر موتور یخچال در کرمان را انجام دهید.

تعمیر موتور یخچال

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

کمپرسور

این وسیله پمپ مخصوصی است که وظیفه پمپاژ مبرد را از طریق لوله‌ها بر عهده دارد تا بتواند گرما را جمع‌آوری کرده و از یخچال خارج کند. خرابی کمپرسور یخچال یکی از شایع‌ترین دلایل تعمیر یخچال در کرمان است. کمپرسور قلب موجود در “ارگانیسم” یخچال محسوب می‌شود و مبرد مانند خون است. هر دو مؤلفه از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

اواپراتور 

این قطعه یکی از وظایف اصلی را انجام می‌دهد. با توجه به اینکه فریون به آن تزریق می‌شود، پس از تزریق فریون به اپراتور، فریون تا دمای پایین خنک می‌شود. کل سیستم اواپراتور را واحد تبرید می‌نامند.

رله 

یک رله راه اندازی معمولاً روی کمپرسور یا نزدیک آن قرار دارد. اصل کار رله یخچال برای راه‌اندازی آن و اطمینان از عملکرد کمپرسور و همچنین محافظت در برابر اضافه بار شبکه است. گاهی با از کار افتادن رله به تعمیر یخچال در کرمان نیاز دارید.

دماسنج 

اکنون دماسنج‌ها را یک واحد کنترل می‌نامند. هدف اصلی آن‌ها کنترل و اطلاع رسانی در مورد عملکرد یخچال و عملکرد کلیه دماهای آن است.

فیوزها 

فیوزها در یخچال معمولاً در کنار واحد کنترل قرار دارند و اغلب به دماسنج‌ها و سنسورهای دیگر متصل می‌شوند. آنها برای محافظت از کل واحد کنترل و تمام دستگاه‌های الکترونیکی یخچال از ولتاژ اضافی یا نوسانات برق در شبکه استفاده می‌کنند.

تعمیر فیوز یخچال

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

قفسه‌ها 

 شاید در نگاه اول به نظر برسد که آنها نقش مهمی در یخچال ندارند؛ اما این‌طور نیست. آنها به عنوان پوشش عایق برای فریزرها عمل می‌کنند تا سرمای داخل فریزر را مهار کنند.

واشر لاستیکی با نگهدارنده‌های مغناطیسی

از واشر لاستیکی با نگهدارنده‌های مغناطیسی برای بستن محفظه‌های یخچال، حفظ محیط درونی آن از تأثیرات خارجی و جلوگیری از ورود هوا به داخل یخچال استفاده می‌شود. این وسیله از اجزای مهم یخچال است. گاهی شما برای تعمیر یخچال در کرمان تنها به تعویض این قطعه نیاز دارید.

پروانه‌ها 

آن‌ها عملکرد یک فن یا هود معمولی را انجام می‌دهند. پروانه‌ها تبادل هوا و گردش هوا در محفظه یخچال را تنظیم می‌کند.

لامپ 

لامپ روشنایی را برای استفاده راحت از یخچال در شب فراهم می‌کند.

خنک کننده 

مبرد ماده‌ای است که در داخل یخچال گردش می‌کند و گرما را حرکت می‌دهد. گاز فریون اغلب به عنوان مبرد استفاده می‌شود. نشت همین گاز است که اغلب باعث خرابی یخچال می‌شود.

کندانسور

همه آن توری عجیب و غریب را در دیواره پشتی یخچال دیده‌اند؛ اما کمتر کسی می‌داند که این قسمت از یخچال کندانسور نامیده می‌شود و وظیفه انتقال گرما از مبرد به هوای اطراف یخچال را بر عهده دارد.

اواپراتور 

اواپراتور در واقع دیواره داخلی یخچال است. با کمک اواپراتور است که گرما از یخچال به مبرد وارد می‌شود. با خراب شدن این وسیله شما به دریافت خدمات تعمیر یخچال در کرمان نیاز خواهید داشت.

اواپراتور 

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

نحوه کار یخچال

به طور خلاصه کار یخچال از این قرار است که در اواپراتور داخل یخچال، مبرد در حالت بخار است و از آنجا تحت فشار توسط کمپرسور به کندانسور پمپ می‌شود. در عین حال مبرد تحت تأثیر فشار حالت مایع به خود می‌گیرد و به سیال تبدیل می‌شود؛ هم‌زمان دمای مبرد بالا می‌رود.

مبرد گرم شده از لوله‌های کندانسور (شبکه‌های مشکی) عبور می‌کند و گرمای گرفته شده از داخل یخچال را به هوای اطراف می‌دهد. سپس مبرد از طریق یک دهانه بسیار باریک (مویرگی) وارد اواپراتور می‌شود.

بعد از آن گرما را از دیواره‌های اواپراتور گرفته و اواپراتور نیز فضای داخلی یخچال و مواد غذایی در آن را خنک نگه می‌دارد. شما برای تعمیر یخچال در کرمان باید از نحوه کار آن اطلاع داشته باشید.

قیمت قطعات یخچال در کرمان

در قسمت قبلی با مهم‌ترین قسمت‌های یخچال آشنا شدید. در این بخش می‌خواهیم قیمت قطعات یخچال در اصفهان را به اطلاع شما برسانیم. تا چنانچه قصد تعویض قطعات یا تعمیر یخچال در کرمان را دارید، از قیمت‌ها بی خبر نباشید. خوانندگان عزیز دقت کنند که این قیمت‌ها به صورت حدودی و طبق آخرین تغییرات بازار هستند.

نام قطعات یخچال قیمت
گاز ایسکون از ۳ تا ۴ میلیون تومان
فیلتر آب یخچال از ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان
تایمر دیفراست از ۲۰۰ تا ۲۷۰ هزار تومان
اهرم دستگیره یخچال ۷۰ تا ۱۵۰ هزار تومان
دستگیره یخچال و فریزر از ۱۰۰ تا ۱۸۰ هزار تومان
ترمودیسک دو سیم از ۵۰ تا ۸۰ هزار تومان
کمپرسور یخچال از ۳ تا ۵ میلیون تومان بسته به مارک یخچال
ترموستات از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان
موتور یخچال از ۲ تا ۶ میلیون تومان
کمپرسور موتور از ۶.۵ تا ۸ میلیون تومان
فن داخل یخچال از ۳۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
لاستیک درب دور یخچال ۳ تا ۴ میلیون تومان
باکس داخل درب یخچال از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان
اهرم دستگیره یخچال از ۱۰۰ تا ۱۷۰ هزار تومان
فن پشت موتور یخچال از ۱۵۰ تا ۱۸۰ هزار تومان
شیر برقی گاز یخچال از ۳.۵ تا ۴ میلیون تومان
سوپاپ آب‌سردکن یخچال از ۶۰ تا ۸۵ هزار تومان
سیستم کنترل هوشمند یخچال از ۱ تا ۱.۵ میلیون تومان
یخ‌ساز فابریک ۱۱ میلیون تومان
رله اورلورد ۸۰۰ تا ۹۵۰ هزار تومان
بوگیر یخچال ۸۵ هزار تومان
لامپ یخچال ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان
ترموستات ۳۰۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
ترموفیوز سنسور دوبل ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان

چگونه خرابی یخچال را تشخیص دهیم؟

یخچال ۳۶۵ روز در سال بدون وقفه کار می‌کند. این دستگاه در معرض بارهای زیادی بوده و وجود آن در آشپزخانه الزامی است. صرف نظر از برند دستگاه، ممکن است مشکلات خاصی در یخچال وجود داشته باشد. تعمیر برخی از آنها بدون کمک تعمیرکار نسبتاً آسان است.

 برای بررسی اینکه آیا مشکلی در یخچال وجود دارد، چند آزمایش انجام دهید. برای اجزای جداگانه، از یک مولتی متر استفاده کنید. شایان ذکر است که اکثر خرابی‌های احتمالی یخچال‌ها بدون کمک استاد قابل رفع است. هنگام مواجهه با نقص، اجزای زیر را بررسی کنید:

 • کابل
 • الکترونیک
 • کمپرسور
 • مدار کنترل
 • موتور الکتریکی
 • زنگ رله راه‌اندازی و محافظ
 • سنسور دما و ترموستات

در برخی موارد، این کار به مهارت و تجهیزات خاصی نیاز ندارد. برای بررسی مشکل تعمیر یخچال در کرمان، ابتدا دستگاه را از شبکه جدا کنید. پس از آن، شروع به جستجوی علل خرابی کنید.

رایج‌ترین مشکلات یخچال‌ها چیست؟

تمام خرابی‌های احتمالی یخچال که ممکن است در حین کارکرد دستگاه با آن مواجه شوید را در نظر بگیرید. ما رایج‌ترین آنها را در این مقاله به همراه راه‌حل تعمیر یخچال در کرمان به اطلاع شما می‌رسانیم. یخچال‌های خانگی با چندین نوع خرابی مواجه هستند که رایج‌ترین آن‌ها موارد زیر هستند:

 • قطع برق
 • کمپرسور گرم
 • مشکل فیوز
 • خنک نشدن یخچال
 • یخ زده شدن مواد غذایی
 • نویز داشتن دستگاه

چرا یخچال کار نمی‌کند؟

اگر یخچال کار نمی‌کند، ابتدا منبع تغذیه را بررسی کنید. اگر دستگاه به برق وصل نباشد، ممکن است سیم آن آسیب دیده یا سوکت معیوب باشد. همچنین ممکن است یخچال به دلیل گرم شدن بیش از حد کمپرسور کار نکند که باید دمای دستگاه و اجزای آن را بررسی کنید.

اگر یخچال کار می‌کند؛ اما دمای آن پایین است، ترموستات را بررسی کنید. ممکن است مشکل در تنظیم دما اشتباه باشد. برای نگهداری مواد غذایی، دما باید بین ۲ تا ۶ درجه تنظیم شود. اگر به نظر می‌رسد یخچال شما به درستی تنظیم شده است؛ اما دمای آن طبیعی نیست، ممکن است مشکل از ترموستات معیوب باشد.

در این مواقع برای تعمیر یخچال در کرمان باید ترموستات معیوب را با یک ترموستات جدید تعویض کنید. اگر یخچال یخ بزند؛ اما مواد غذایی را یخ زده نکند جای نگرانی نیست. این واکنش به دلایل زیر ایجاد می‌شود.

 • یخچال پر است.
 • درب محکم بسته می‌شود.
 • اتاقی که یخچال در آن قرار دارد خیلی گرم است.

اگر مشکل جدی‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد، باید با تعمیر و سرویس یخچال در کرمان تماس بگیرید تا به عیب‌یابی دستگاه کمک کنند.

چرا یخچال کار نمی‌کند؟

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

چرا یخچال برفک می‌زند؟

یکی از مشکلاتی که کاربران با آن مواجه هستند ایجاد برفک در یخچال است. به محض ظاهر شدن برفک در یخچال که علامت جدی محسوب نمی‌شود، یخچال شما سعی می‌کند دما را به حالت عادی بازگرداند؛ اما وجود برفک از این امر جلوگیری می‌کند. برای تعمیر یخچال در کرمان لازم است دستگاه را به دقت بررسی کنید و بفهمید که چه چیزی باعث این خرابی شده است.

یخچال‌ها علاوه بر رده انرژی نشان دهنده مصرف برق، دارای درجه آب و هوا نیز هستند. انتخاب دستگاه به منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید بستگی دارد. قبل از خرید حتماً درجه آب و هوای دستگاه خود را قبل از خرید بررسی کنید. این به شما امکان می‌دهد دستگاهی را انتخاب کنید که به درستی کار می‌کند.

چرا یخچال یخ می‌زند؟

بسته به نوع دستگاه شما، یک حفره کوچک در پایین یا بالای فریزر وجود دارد. اگر به نظر می‌رسد سوراخ مسدود شده است، هوا از طریق آن جریان نمی‌یابد و این باعث یخ زدن قطرات میعان می‌شود. برای حل این مشکل و تعمیر یخچال در کرمان، یخچال را از برق بکشید و یک لیوان آب داغ از سوراخ بریزید. این کار به تمیز کردن آن کمک کرده و هوا دوباره شروع به عبور می‌کند و یخچال خود به خود یخ‌زدایی می‌کند.

برای واحدهای دارای تهویه هوا که فاقد این حفره بوده و فقط دارای یک پنل پشتی مسطح بزرگ با فن‌هایی هستند که روی آن نصب شده است، بررسی کنید که آیا صدای کارکردن فن‌ها را می‌شنوید. اگر این‌طور نباشد، ممکن است چرخش آنها متوقف شده باشد و از یخ‌زدایی جلوگیری کرده و در نتیجه باعث ایجاد یخ در یخچال می‌شود.

برای تعمیر یخچال در کرمان و حل این مشکل دستگاه را حدود ۳۰ ثانیه خاموش کنید. در مدتی که یخچال خاموش است درها را باز نکنید و دوباره آن را به برق بزنید. اگر همچنان فن‌ها شروع به چرخش نکردند و یخ‌زدگی ادامه داشت، به شما توصیه می‌کنیم با تعمیر و سرویس یخچال در کرمان تماس بگیرید.

دلیل دیگر یخ زدن یخچال درب آن است. برای تعمیر یخچال در کرمان همه چیز را در اطراف در و در امتداد واشر لاستیکی یا نگه دارنده مغناطیسی بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز در شرایط عالی است. اگر درب به درستی بسته نشود یا اگر درزگیر معیوب باشد، ممکن است یخ یا برفک در یخچال ایجاد شود.

 در صورت بروز هرگونه مشکل در واشر لاستیکی یا نگه دارنده مغناطیسی لازم است برای تعمیر یخچال در کرمان آن‌ها را تعویض کنید.

چرا یخچال یخ می‌زند؟

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

چرا یخچال صدا می‌دهد؟

گاه به گاه، دستگاه شما ممکن است صدا بدهد. اگر این صدا سبک و پیوسته باشد، کاملاً طبیعی بوده و مربوط به صدای جریان مبرد در دستگاه است.  اگر این صدا آزاردهنده است، می‌توانید موقعیت دستگاه را بررسی کنید. سعی کنید فاصله بین یخچال و دیوار بیشتر از پانزده سانتی متر نباشد.

اگر صدا عادی به نظر نمی‌رسد، ممکن است فن یا کمپرسور علت آن باشد. در این صورت تمیز کردن پشت دستگاه را شروع کنید؛ اما ابتدا دستگاه را از برق بکشید. ممکن است گردوغبار روی فن دستگاه جمع شده باشد و مانع از چرخش صحیح فن شده باشد.

چرا یخچال دیگر خنک نمی‌شود؟

دلایل متعددی برای خنک نشدن مواد در یخچال وجود دارند. برای رفع این مشکل و تعمیر یخچال در کرمان، ابتدا ترموستات دستگاه خود را بررسی کنید. ممکن است ترموستات تنظیم نشده باشد و باعث گرمای داخل یخچال شود. برای تعمیر یخچال در کرمان دکمه را بچرخانید تا دمای داخل دستگاه کاهش یابد.

در مرحله بعد به محل قرارگیری یخچال خود توجه کنید؛ زیرا اگر خیلی به دیوار نزدیک باشد، هوا به گردش در نمی‌آید و موتور دستگاه شما را گرم می‌کند؛ بنابراین برای تعمیر یخچال در کرمان فقط کافی است آن را ۱۵ سانتی متر از دیوار دور کنید.

علاوه بر این باید مطمئن شوید که موتور کثیف نیست. به دلیل گردوغبار و کثیفی، موتور یخچال دما را به درستی تنظیم نمی‌کند و منجر به گرم شدن بیش از حد آن می‌شود.

چرا یخچال دیگر خنک نمی‌شود؟

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

 

چرا یخچال نویز دارد؟

این اتفاق زمانی می‌افتد که یخچال به طور ناگهانی، خراب می‌شود. ممکن است شما برخی صداها را از یخچال بشنوید که به دلیل انبساط قطعات در اثر گرمای کمپرسور ایجاد می‌شوند. در بیشتر موارد، لازم نیست نگران باشید؛ اما گاهی اوقات نویز می‌تواند نشان دهنده خرابی دستگاه باشد.

به منظور تعمیر یخچال در کرمان اطمینان حاصل کنید که کمپرسور مشکلی نداشته باشد. شما همچنین برای بررسی بیشتر می‌توانید با بهترین تعمیرکار یخچال در کرمان تماس بگیرید.

چرا یخچال نشتی دارد؟

در خصوص نشتی یخچال چند مورد برای بررسی وجود دارد. ابتدا مطمئن شوید که نیازی به تمیز کردن دهانه کوچک بالای کشوی میوه و سبزیجات ندارید. این بررسی برای اطمینان از مسدود نشدن حفره است. برای تعمیر یخچال در کرمان یک سیم کوچک از آن رد کنید و در صورت نیاز آب داغ بریزید تا تمیز شود.

اگر نشتی از پایین یخچال باشد، توصیه می‌شود ظرفی که زیر کمپرسور قرار دارد را بررسی کنید. این ظرف برای دریافت آبی طراحی شده است که در اثر یخ‌زدایی از یخچال خارج می‌شود؛ بنابراین وجود آب طبیعی است. برای تعمیر یخچال در کرمان بهتر است مطمئن شوید که این ظرف ترک خورده یا شکسته نیست.

چرا اپراتور یخچال کار نمی‌کند؟

اکنون که دلایل احتمالی خرابی یخچال را می‌دانید، سعی کنید خودتان آنها را تعمیر کنید یا در موارد شدید با تعمیرکار برای تعمیر یخچال در کرمان تماس بگیرید. شما در صورت بروز مشکل در اواپراتور، نمی‌توانید بدون کمک متخصص آن را تعمیر کنید.

شایان ذکر است که کاربران اغلب با نقص عملکرد اواپراتور مواجه می‌شوند. در برخی موارد، این خرابی به راحتی برطرف می‌شود؛ اما برای این کار باید بدانید که دلایل خرابی اواپراتور چیست. تمیز کردن محفظه یخچال با چاقو یا سایر ابزارهای فلزی تیز به دیواره‌های دستگاه آسیب می‌رساند. این کار اغلب منجر به خرابی می‌شود.

بسیاری به اشتباه معتقدند که با کمک اشیا تیز می‌توانند یخ زدگی را در چند دقیقه و بدون استفاده از ابزار خاصی تمیز کنند؛ اما در واقع این کار به لوله‌ها آسیب می‌رساند و در نتیجه مبرد از آنها خارج می‌شود که بدون آن دستگاه کار نخواهد کرد.

برای تعمیر یخچال در کرمان باید اپراتور را تعویض کنید یا با نمایندگی تعمیر انواع یخچال در کرمان تماس بگیرید.

چرا اپراتور یخچال کار نمی‌کند؟

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

تعمیر انواع یخچال در کرمان

یخچال‌ها برندهای متنوعی دارد و هر کدام ویژگی‌های خاصی را به مشتریان ارائه می‌دهند. در ادامه در مورد تعمیر انواع یخچال در کرمان صحبت می‌کنیم.

تعمیر یخچال سامسونگ در کرمان

یخچال‌های برند سامسونگ از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. عمده خرابی این یخچال‌های مربوط به خرابی ترموستات، خرابی واحد تبرید و خرابی کمپرسور است. احتمال خرابی‌های دیگر تا حد زیادی به عملکرد صحیح یخچال بستگی دارد.

 شما با مراجعه به نمایندگی یخچال سامسونگ در کرمان می‌توانید مشکلات پیش آمده را به سرعت حل کنید و توصیه‌هایی در مورد نحوه جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی یخچال‌های سامسونگ در آینده دریافت کنید.

تعمیر یخچال امرسان در کرمان

یخچال‌های امرسان در انواع مختلف موجود هستند و شما می‌توانید بسته به شرایط و بودجه خود آن‌ها را تهیه کنید. انواع یخچال ساید بای ساید و کشویی امرسان بیشتر محبوب هستند. این یخچال‌ها مجهز به آبسرد کن، فیلتر بوگیر و گنجایش بالای ۵۹۹ لیتری هستند.

 انتخاب رنگ آن می‌تواند طبق سلیقه شما باشد. برای تعمیر یخچال در کرمان به نمایندگی یخچال امرسان در کرمان مراجعه کنید.

تعمیر یخچال فیلور در کرمان

فیلور از جمله برندهای باکیفیت است که در صورت خرید می‌توانید به مدت طولانی از آن استفاده کنید. یخچال‌های فیلور معمولاً ضمانت بلند مدت به مشتریان ارائه می‌دهند.

آن‌ها انواع مختلفی دارند که ویژگی‌هایی مانند کنترلر دیجیتال، طبقات شیشه‌ای نشکن، دستگیره آلومینیومی، سیستم انجماد سریع و سیستم خنک کننده بدون برفک جزو آن‌ها است. تعمیر این نوع یخچال در نمایندگی یخچال فیلور در کرمان انجام می‌شود.

تعمیر یخچال فیلور در کرمان

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

تعمیر یخچال بوش در کرمان

بوش برندی باکیفیت و البته گران قیمت است. مشتریان با خیال راحت به این برند اعتماد می‌کنند که دلیل آن کارایی طولانی مدت لوازم خانگی بوش است. یخچال‌های بوش به صورت دو در، چهار در، کشویی، ساید بای ساید و یخچال و فریزر موجود هستند.

خیلی کم پیش می‌آید محصولات این برند خراب شوند یا به تعمیر نیاز داشته باشند؛ با این وجود در صورت خرابی نمایندگی یخچال بوش در کرمان برای رفع آن در کنار شما است.

تعمیر یخچال اورست در کرمان

یخچال‌های اورست نیز جزو محصولات باکیفیت بالا هستند. آن‌ها با تنوع در طراحی، رنگ و قیمت به انتخاب اول بسیاری از مشتریان تبدیل شده‌اند. بوگیر مواد غذایی با کربن فعال بر روی این یخچال‌ها نصب شده است تا از بو گرفتن یخچال و سایر مواد غذایی در آن جلوگیری کند. برای سرویس یا تعمیر این یخچال با نمایندگی یخچال اورست در کرمان تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال برانت در کرمان

یخچال‌های برند برانت به اندازه مدل‌هایی مانند بوش یا سامسونگ معروف نیستند؛ اما این به دلیل کیفیت یا تنوع کمتر آن‌ها نیست. شما با خیال راحت می‌توانید برای مدت طولانی از آن‌ها استفاده کنید.

تصمیم در مورد ویژگی‌های آن‌ها مانند تعداد کشو، برچسب مصرف انرژی و امکاناتی مانند بوگیر و آب‌سردکن به سلیقه خود مشتری بستگی دارد. برای سرویس و عیب یابی این دستگاه با نمایندگی یخچال برانت در کرمان در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال ال جی در کرمان

برند ال جی طیف وسیعی از لوازم خانگی را روانه بازار می‌کند و به دلیل ویژگی‌هایی مانند کم مصرف بودن، کیفیت بالا و عمر طولانی جزو غول‌های بازار لوازم خانگی به شمار می‌رود. یخچال‌های ال جی طراحی شیکی دارند و ارتفاع آن‌ها نیز بسته به مدل متفاوت است.

این مدل جدید امکانات زیادی به مشتریان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید ابعاد آن را طبق آشپزخانه خود انتخاب کنید. با مدل‌های متنوع این وسیله شما در این مورد آزادی عمل کامل دارید برای تعمیر یخچال در کرمان یا سرویس این وسیله می‌توانید به نمایندگی یخچال ال جی در کرمان مراجعه کنید.

تعمیر یخچال ال جی در کرمان

تعمیر یخچال در کرمان

 

 

 

تعمیر یخچال دوو در کرمان

دوو جزو برندهای قدیمی موجود در بازار است. این یخچال‌ها ابعاد متفاوتی دارند و معمولاً کم مصرف هستند. شما می‌توانید مقدار مصرف انرژی آن‌ها را از برچسب مصرف انرژی متوجه شوید. یخچال‌های دوو صدای آزار دهنده تولید نمی‌کنند، دارای بوگیر هستند و به طبقات جادار مجهز شده‌اند.

اگر می‌خواهید آن‌ها را سرویس یا تعمیر کنید، بهتر است با متخصصان نمایندگی یخچال دوو در کرمان مشورت کنید.

 

شارینو

کرمان یکی از شهرهای بزرگ کشورمان ایران محسوب می‌شود که ممکن مقصد بسیاری از افراد برای مسافرت باشد یا هم اکنون شهروندان آن در حال مطالعه این مطلب باشند.

 ما در سایت شارینو مطالب زیادی در مورد تعمیر تلویزیون در کرمان، تعمیر پکیج در کرمان، تعمیر آیفون تصویری در کرمان، تعمیر ماشین ظرف‌شویی در کرمان، تعمیر جاروبرقی در کرمان و تعمیر فن کویل در اصفهان داریم که با مراجعه به آن‌ها می‌توانید تعمیرات وسایل منزل خود را تا حدودی انجام دهید.

همچنین مقالات تعمیر شومینه در کرمان، تعمیر مبل در کرمان، تعمیر سیستم تهویه در کرمان، تعمیر چرخ گوشت در کرمان، لوله کشی گاز در کرمان و تعمیر آبگرمکن در کرمان منبع خوبی برای افرادی هستند که می‌خواهند به طور مستقل از تعمیر کار وسایل خود را بازسازی کنند.

اگر فقط برای گردش و تفریح به کرمان می‌روید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از آن مقالات کافه‌های کرمان، مراکز خرید کرمان و سینماهای کرمان را مطالعه کنید تا بتوانید بیشتر شهر کرمان را بشناسید و از وقت گذرانی در این شهر لذت ببرید.

 

سؤالات متداول

 1. چرا یخچال کار نمی‌کند؟

دلیل این امر ممکن است متصل نبودن آن به برق یا خرابی یکی از اجزا باشد.

 1. در یخچال بیشتر چه قطعاتی نیاز به مراقبت دارند؟

قطعاتی مانند ترموستات، واشر و نگه دارنده‌های مغناطیسی و فن نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

 1. مهم‌ترین قسمت یخچال کدام است؟

موتور، ترموستات و رله از مهم‌ترین قسمت‌ها به شمار می‌روند.

 1. هزینه تعمیر یخچال در کرمان چقدر است؟

هزینه‌های تعمیر یخچال در کرمان به خرابی قطعات مورد نظر بستگی دارد.

 1. آیا موتور سوخته یخچال تعمیر می‌شود؟

این امر غیر ممکن به نظر می‌رسد و بهتر است آن را تعویض کنید.

سخن پایانی

یخچال از ضروری‌ترین لوازم خانگی است که قیمت بالایی هم دارد. بیشتر خانواده‌ها نمی‌توانند هزینه‌های تعویض آن را پرداخت کنند؛ بنابراین ترجیح می‌دهند از تعمیرکار کمک بگیرند تا وسیله را عیب یابی و تعمیر کند. در بسیاری مواقع با تعویض یک قطعه یخچال دوباره می‌تواند کار کند.

قیمت‌های بالای یخچال سبب شده است تا مردم نیازمند خدمات تعمیر یخچال در کرمان باشند. در این مطلب ما در مورد قطعات یخچال، رایج‌ترین خرابی‌ها و تعمیر یخچال در کرمان صحبت کرده‌ایم که امیدواریم برای خوانندگان مفید واقع شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *