انواع تبلیغات در سنندج

با انواع تبلیغات در سنندج کسب و کار خود را رونق ببخشید.

تبلیغات یکی از مهم‌ترین نیازهایی است که هر کسب ‌و کاری برای نشان دادن خود به مخاطبان و مشتریان و به نوعی ارائه دادن خدماتی که انجام می‌دهد، باید به‌کار بگیرد. وجود انواع تبلیغات در سنندج و استفاده از آن از زمان‌های گذشته تا به الآن مورد توجه هر شخصی قرار گرفته است. تبلیغات با گذشت زمان دستخوش تغییرات عمده‌ای شده است. با این حال الزام وجود تبلیغات برای بازاریابی تغییری نکرده است. همچنین با گسترش فناوری و مفاهیم بازاریابی، روش‌ها و استراتژی‌هایی که هر روزه به‌کار گرفته می‌شوند، در حال پیشرفت هستند.

با انواع تبلیغات در سنندج کسب و کار خود را رونق ببخشید.

در حال حاضر صاحبان مشاغل چه در شهرهای بزرگ و چه کوچک، تماماً در تلاش برای ایجاد خلاقیت در تبلیغات خود هستند؛ به طوری که بتوانند با جذب مخاطبان بیشتری، جایگاه خود را در بازارهای رقابتی بالا ببرند. حتماً شما نیز که صاحب کسب ‌و کاری در سنندج هستید به فکر بهبود تبلیغات خود هستید. در این مقاله سعی شده است با معرفی خدمات انواع تبلیغات در سنندج در اشکال گوناگون، در افزایش جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری در کسب ‌و کار به شما کمک کنیم.

با انواع تبلیغات در سنندج کسب و کار خود را رونق ببخشید.

 

مقاله پیشنهادی:

تولید محتوا در سنندج

 

چرا تبلیغات برای کسب‌وکارها مهم است؟

تبلیغات در قالب یک پیام، افراد را به استفاده از محصولات یا خدمات کسب ‌و کارها ترغیب می‌کند. همچنین درصدد جلب توجه هر چه بیشتر مخاطبان هدف خود قرار می‌گیرد. با افزایش مشتری، واضح است که سود شما نیز از فروش محصولات کسب ‌و کار خود افزایش پیدا می‌کند. تصور آن‌ که تنها وجود تبلیغات در روند بازار تأثیرگذاری مورد نظر را به همراه خواهد داشت، بسیار اشتباه است. مانند هر استراتژی که در یک فرآیند کسب ‌و کاری طی می‌کنید، در زمینه تبلیغات نیز باید اصولی را رعایت کنید و بر اساس برخی عوامل از انواع تبلیغات استفاده کنید. هدف هر تبلیغی در سنندج را می‌توان در ۳ مورد زیر خلاصه کرد:

 • اطلاع‌رسانی- مخاطبان از محصولات و خدمات شما آگاهی پیدا می‌کنند.
 • ترغیب- مخاطب را با مجاب می‌کند که از محصولات شما خرید کنند. در این صورت آن‌ها تبدیل به مشتریان شما می‌شوند.
 • یادآوری- به مخاطبان و مصرف‌کنندگان به نوعی از محصولات و خدمات کسب‌وکار شما اطلاع می‌دهد.

چرا تبلیغات برای کسب‌وکارها مهم است؟

در عصر امروز به دلیل انفجاری بودن تبلیغات در هر زمینه‌ای، افراد بیش‌تر آن‌ها را نادیده می‌گیرند. در طراحی تبلیغات باید در نظر داشته باشید که تبلیغاتی می‌تواند شما را به هدف خود نزدیک کند که به یاد ماندنی، تأثیرگذار و پرمخاطره و جذاب باشد. در این صورت است که می‌توانید تمایل افراد را به جستجو افزایش دهید و همچنین آن‌ها را جذب خود کنید. برخی از عواملی که می‌تواند شما را در انجام تبلیغات و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی در سنندج برای محصولات یا خدمات خود راهنمایی کند، در زیر بیان شده است:

 • بهترین تأثیرگذاری تبلیغات و در پی آن دستیابی به هدف بازاریابی شما زمانی صورت می‌گیرد که مسئله‌ و مشکلی ایجاد شود. به این معنا که در زمان نیاز مردم به یک چیزی، احتمال خرید و استفاده از آن بیش‌تر خواهد بود. بنابراین یک تبلیغ خوب در زمان و مکان مناسبی باید انجام شود تا بیشترین اثر را داشته باشد. در نتیجه شما باید از جامعه خود و خواسته‌های آن‌ها و نیازهای رایج مردم به طور مداوم و بروزی آگاهی داشته باشید.

چرا تبلیغات برای کسب‌وکارها مهم است؟

 • شناخت مخاطبان هدف یکی از اصلی‌ترین مواردی است که در اجرای انواع تبلیغات در سنندج باید در نظر بگیرید. باور، نگرش، اعتقاد، سبک زندگی و نوع استفاده آن‌ها از رسانه‌ها در طول این شناخت به شما کمک خواهند کرد. اهمیت این موضوع زمانی مشخص خواهد شد که در حالی که شما هزینه‌های هنگفتی را برای جذاب بودن یک تبلیغ صرف کرده‌اید، تغییری در روند افزایش و جذب مشتریان خود احساس نکنید. در این نقطه باید به شناخت خود از هدف و مخاطبان خود شک کنید و آن را اصلاح کنید.

چرا تبلیغات برای کسب‌وکارها مهم است؟

 • با شناخت مشتریان خود می‌توانید پیشنهاداتی به آن‌ها بدهید که نتوانند آن را رد کنند. در تبلیغات سنتی شناخت مشتری و اطلاع از نظرات و سلایق آن‌ها دشوار است؛ زیرا دسترسی به همه مخاطبان هدف و جمع‌آوری این اطلاعات علاوه‌بر هزینه‌های سنگین، هزینه زمانی را نیز دارد. در دنیای امروز با دیجیتالی شدن زندگی و تأثیرپذیری تبلیغات از این روند، این کار به آسانی انجام می‌شود.

چرا تبلیغات برای کسب‌وکارها مهم است؟

 

مقاله پیشنهادی:

طراحی سایت در سنندج در سال ۱۴۰۱+قیمت

 

 • با این وجود باید به عنوان نکته در نظر داشته باشید که بسته به نوع کسب ‌و کار شما و مشتریانی که دارید، می‌توانید با تبلیغات سنتی حتی بیش‌تر از تبلیغات مدرن، درآمد کسب کنید. به عنوان یک مثال، فردی که مدت زیادی است یک مغازه یا فروشگاهی دارد و از شبکه‌های اجتماعی استفاده و تکنولوژی استفاده نمی‌کند و اکثر مشتریان آن افراد سالمند هستند، طبیعی است که نتواند با تبلیغات دیجیتالی مانند تبلیغات در سایت مشتریان خود را حفط نماید و در مواردی حتی جذب کند. بنابراین ارزیابی شرایط و نحوه کسب ‌و کار در تبلیغات حرف اول را می‌زند.
 • یک تبلیغ خوب و جذاب می‌تواند این‌گونه عمل کند که قبل از این‌که بیننده به آن‌ چیزی که در تبلیغ می‌بیند فکر کند، به آن احساس نیاز کند. برای همه شما پیش آمده است که با دیدن یک تبلیغ به آن جذب شده‌اید و حتی در مرحله خرید و استفاده از محصولات و خدمات آن قرار گرفته‌اید؛ در صورتی که تا آن زمان اصلاً احساس نیازی به آن نداشته‌اید.

چرا تبلیغات برای کسب‌وکارها مهم است؟

 

مقاله پیشنهادی:

معرفی فرش تاریخی و اصیل بیجار-با بیش از ۱۰۰ ها رنگ و نگاره بسیار زیبا

 

این نشان می‌دهد که آن کسب‌وکار چقدر با شناخت عمیق از نیازها و مخاطبان و شرایط جامعه دست به ایجاد تبلیغات و منتشر کردن آن کرده است. به همین دلیل با یک استراتژی اصولی و هوشمندی توانسته است درآمد خود را افزایش دهد و از آن مهم‌تر جایگاه جدیدی را برای برند خود در میان مردم و رقبا به‌دست آورد.

به طور خلاصه برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی خوب در سنندج در جهت رسیدن به اهداف بازاریابی در کسب ‌و کار خود، باید به مشتری که برای محصول خود در نظر گرفته‌اید، نیازها و خواسته‌های احتمالی در آینده و البته نوع محصول و خدمات خود توجه داشته باشید.

چرا تبلیغات برای کسب‌وکارها مهم است؟

 

مقاله پیشنهادی:

خصوصیات بهترین مهدکودک سنندج-معرفی بیش از ۱۰ مهدکودک در نقاط مختلف سنندج

 

انواع تبلیغات در سنندج

در وهله اول می‌توان تبلیغات را به ۲ دسته تبلیغات در محیط آنلاین و آفلاین تقسیم ‌بندی کرد. در این مقاله قصد مقایسه کردن و برتری دادن به هیچ کدام از آن‌ها نیست. همان‌طور که می‌دانید انواع مختلفی از تبلیغات در سنندج وجود دارد که می‌توانید آن را بر اساس شرایط و نوع کار خود انتخاب کنید؛ مانند:

تبلیغات چاپی همچون: کاتالوگ‌ها، بروشور، بنر، پوستر، شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی، تبلیغات در آگهی‌های روزنامه و حتی تماس‌های تلفنی، پیامک، ایمیل. کمی امروزی‌تر شامل: اپلیکیشن‌ها، رسانه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها، رپورتاژ آگهی، پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی ارتباطی و امثال آن‌ها.

در ادامه این مقاله به رایج‌ترین روش‌های تبلیغاتی در سنندج در ۲ دسته اشاره شده است.

انواع تبلیغات در سنندج

 • پوستر

پوستر را می‌توان یکی از انواع تبلیغاتی در سنندج دانست که هیچ‌گاه قدیمی نمی‌شود. زیرا پوستر را هم می‌توان به صورت چاپی و هم به صورت دیجیتالی عرضه کرد. به همین دلیل نیز با گذشت زمان نه تنها منسوخ نشده است؛ بلکه خود را با شرایط و فناوری‌های امروزه وفق داده است. پوسترها به طور معمول برای اعلان‌هایی درباره وجود و برگزاری یک رویداد و انتقال اطلاعات در زمان کوتاهی طراحی می‌شود. بنابر خواسته صاحبان مشاغل و خدمات و اهمیت آگهی، پوستر را می‌توان در اندازه‌های مختلفی گاهاً در حد یک بیلبورد و یا به صورت یک کارت طراحی کرد.

انواع تبلیغات در سنندج- پوستر

مقاله پیشنهادی:

انواع بادام سنگی و قیمت های سال ۱۴۰۱-خصوصیات و ویژگی بادام سنگی

 

تأثیرگذاری تبلیغات از طریق پوستر زمانی به بیش‌ترین حد خود خواهد رسید که قواعد تخصصی در طراحی آن رعایت شده باشد. باتوجه به محصول، مخاطب و خدمتی که ارائه می‌شود از رنگ‌ها، تصاویر، فونت نوشته درخوری استفاده شود. همچنین باتوجه به هدفی که از تبلیغ توسط پوستر وجود دارد، باید تا حدی ساده و مینیمال و در عین حال زیبا طراحی شود تا مخاطبان را در کم‌ترین زمان جذب و هدف کسب ‌و کار را بتواند به طور صحیحی به آن‌ها انتقال دهد.

انواع تبلیغات در سنندج- پوستر

تصاویر در تبلیغات همیشه نقش جذب ‌کننده بسیاری را دارند. در پوسترها نیز تحت عنوان یک وسیله تبلیغاتی، باید تصاویر گویا در کنار هم چیده شوند. پوستری که طراحی می‌شود، باید در همان یک صفحه با ابعادی که دارد، بتواند اطلاعات را به خوبی جمع ‌آوری و به بیننده انتقال دهد. همچنین پیام نهایی آن نباید دارای ابهام باشد به طوری که برداشت‌های متفاوتی از آن شود؛ زیرا تأثیرگذاری در گرو انتقال سریع مفهوم است.

انواع تبلیغات در سنندج- پوستر

 • بنر

یکی از دیگر از انواع تبلیغات در سنندج بنر است. بنرها نیز هم در سطح شهر به صورت فیزیکی و هم در برخی سایت‌ها تبلیغاتی تحت عنوان بنر سایت قرار می‌گیرند. تعریف بنر در شکل قدیم‌تر خود به تکه پارچه‌ای گفته می‌شود که پیامی را برای اطلاع‌ رسانی روی آن به صورت دستی و یا چاپی می‌نوشتند. امر تبلیغات تجاری امروزه یکی از پرمصرف‌ترین حوزه‌های استفاده و چاپ بنر است.

انواع تبلیغات در سنندج- بنر

انواع تبلیغات در سنندج

بنر روش انتقال پیام تبلیغاتی است که شامل متن و تصاویر است. یکی از کارآمدترین و موثرترین روش‌های تبلیغات در سنندج استفاده از بنر است. پیام تبلیغات در قالب گرافیکی و با شیوه‌ای هنری را می‌توان صورت کلی بنرها دانست. بنرها مانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی و چاپ می‌شوند و پیام تبلیغاتی خود را در قالب طرحی گرافیکی به مخاطب ارائه می‌دهند.۰

انواع تبلیغات در سنندج- بنر

به دلیل آن‌که طراحی و چاپ بنرها نسبت به پوسترها ارزان‌تر و در دسترس‌تر است، بیش‌تر افراد در صورتی‌که هزینه ملاک مهمی برای آن‌ها باشد، بنر را به عنوان اولویت تبلیغاتی خود در نظر می‌گیرند. در کنار بلوار و جاده‌ها به دلیل آن‌که می‌توان با هزینه‌ای مناسب آن‌ها را در اندازه‌های بزرگی چاپ کرد، اکثراً بنرها خود را نشان می‌دهند و در مقابل دیدگان افراد زیادی قرار می‌گیرند.

انواع تبلیغات در سنندج- بنر

انواع تبلیغات در سنندج

یکی دیگر از اشکال بنر که به آن اشاره شد، بنر تبلیغاتی در وبسایت‌ها هستند. این نوع تبلیغات از اولین تبلیغاتی است که در فضای اینترنت در وبسایت‌ها مشاهده می‌شود. یک وبسایت با قراردادن تبلیغات خود و یا سایر کسب‌وکارهای دیگر، محصول و یا خدمات را به بازدیدکنندگان سایت معرفی می‌کند. با کلیک بر روی آن به صفحه‌ای دیگر هدایت می‌شوید که درباره آن محصول یا شرکت بیش‌تر توضیح داده شده است و حتی در برخی مواقع نیز پیشنهادهایی برای خرید در همان لحظه به شما می‌دهند.

انواع تبلیغات در سنندج- بنر

انواع تبلیغات در سنندج

 روش‌های مختلفی برای جذب مخاطب از طریق بنر آنلاین وجود دارد. استفاده از تصاویر، نوشته‌های متحرک و یا صدا می‌تواند از معمول‌ترین آن‌ها باشد. همانند نکاتی که در طراحی پوستر بیان شد، در طراحی بنر نیز باید برای انتقال صحیح و سریع مقصود تبلیغ، باید تا حد ایده‌آلی ساده و در عین حال جذاب و زیبا طراحی شود.

 

مقاله پیشنهادی:

منظور از محصولات ارگانیک و محصولات غیرارگانیک-شارینو۱۴۰۱

 

 • وبسایت

یکی از رایج‌ترین روش‌های تبلیغات محصولات و خدمات یک شرکت و یا کسب ‌و کار، ایجاد یک وبسایت است. با فراگیری دیجیتالی شدن زندگی تقریباً همه مردم، نیاز به بستری برای تبلیغات در فضای اینترنت به شدت احساس شد. از اولین روش‌های تبلیغات آنلاینی وبسایت‌ها هستند. امروزه همه فروشگاه‌ها و مغازه‌ها برای فروش محصولات و ارائه خدمات خود به مشتریان، وبسایت مخصوص به خود را دارند.

تبلیغات در سنندج- وبسایت

انواع تبلیغات در سنندج

وجود وبسایت برای تبلیغات مزایای زیادی را دارد. فروشگاه‌هایی که در کنار فروش فیزیکی خود وبسایت خود را راه‌اندازی می‌کنند، فروش خود را گسترش و درنتیجه سود خود را افزایش می‌دهند. به دلیل آن‌که بیش‌تر افراد وقت خود را در فضای اینترنت می‌گذرانند، تبلیغات در وبسایت‌ها مکانی بسیار عالی برای دیده شدن و جذب مخاطب خواهد بود.

تبلیغات در سنندج- وبسایت

انواع تبلیغات در سنندج

 • اپلیکیشن

اپلیکیشن تبلیغاتی، تبلیغاتی است که به واسطه اپلیکیشن‌ها انجام می‌شود. در حال حاضر کم‌تر کسی وجود دارد که گوشی هوشمند نداشته باشد. برخی از سایت‌ها با ارائه نسخه موبایلی خود در قالب اپلیکیشن، تبلیغات کسب‌ و کار خود را به فضایی که در دسترس همگان قرار دارد، کشانده‌اند. این نوع تبلیغات بسیار جذاب و جزو ایده‌های نوآورانه است.

انواع تبلیغات در سنندج- اپلیکیشن

انواع تبلیغات در سنندج

در مفهومی دیگر اپلیکیشن تبلیغاتی یک نرم‌افزار بازاریابی است که کمپین‌های فروش را ایجاد می‌کند تا محصولات و خدمات شما را مخاطبان معرفی می‌کند. همچنین پیشنهادات، تخفیف‌ها و جوایزی که برای مشتریان در نظر گرفته شده‌اند را به آن‌ها اطلاع می‌دهد تا مخاطبان بسیاری را جذب کند.

انواع تبلیغات در سنندج- اپلیکیشن

انواع تبلیغات در سنندج

 • شبکه اجتماعی اینستاگرام

اینستاگرام در طی چندین سال اخیر علاوه بر سنندج در سرتاسر دنیا به یک پلتفرم بسیار رقابتی برای تبلیغات تبدیل شده است. افراد زیادی با ایجاد صفحه‌های مختلفی برای تبلیغات محصولات خود استفاده می‌کنند. همچنین افرادی که به اینفلوئنسرها معروف هستند، با داشتن تعداد بالایی از دنبال‌کننده‌ها، تبلیغات محصولات را برعهده می‌گیرند. ‌

شبکه اجتماعی اینستاگرام

انواع تبلیغات در سنندج

در کسب ‌و کارهای بزرگ و یا حتی افرادی که با این محیط آشنایی ندارند، اشخاصی به عنوان ادمین صفحه اینستاگرامی، کار تبلیغات برای یک شرکت و یا یک فروشگاه را انجام می‌دهند. اینستاگرام در حال حاضر بهترین محیط برای تبلیغات و معرفی برند خود در میان انبوهی از کاربران است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام

انواع تبلیغات در سنندج

 

مقاله پیشنهادی:

امدادخودرو سنندج و ۱۲ خدمتی که ارائه میدهند-شماره تماس امداد خودرو

 

شارینو انتخابی مناسب برای کارهای تبلیغاتی شما

شرکت ایده آگرین در سنندج با ارائه خدماتی نظیر: ادمین‌های حرفه‌ای در اینستاگرام در زمینه‌های مختلف و ایجاد صفحات بیزینسی برای تبلیغات، طراحان مجرب و خلاق و ایده‌پرداز در حیطه طراحی پوستر، انواع بنرها و برنامه‌نویس‌های قوی در زمینه ساخت وبسایت و اپلیکیشن، انتخابی مناسب برای ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی شما خواهد بود. همچنین با پشتیبانی مداوم در تبلیغات محصولات و خدمات شما در این مسیر همواره در کنار شما خواهند بود.

شارینو انتخابی مناسب

انواع تبلیغات در سنندج

با سپردن کارهای تبلیغاتی تجارت خود به شرکت شارینو، با وجود تیمی فعال همراه با پشتکار و مسلط به قوانین بازاریابی و تبلیغاتی، در کم‌ترین زمان شاهد پیشرفت در بازارهای رقابتی و افزایش فروش محصولات و خدمات خود  خواهید بود.

شارینو انتخابی مناسب

انواع تبلیغات در سنندج

سخن پایانی

عرضه یک محصول یا خدمت و ارائه یک مفهوم به نحوی بصری موضوعی تازه نیست و از زمان‌های بسیار قدیم وجود داشته است. انسان به طور عمده‌ای با دیدن جذب می‌شود. با بیان اهمیت وجود تبلیغات برای کسب‌وکارها، احتمالاً به فکر تغییر یا استفاده از روش‌های معرفی شده برای تجارت خود هستید. با چیدن یک استراتژی خوب و البته واقع ‌بینانه و متناسب با شرایط خود انواع تبلیغات در سنندج را برای کسب ‌و کار خود به‌کار گیرید.

سخن پایانی

انواع تبلیغات در سنندج

 

سایر خدمات شارینو:😊
طراحی سایت
طراحی اپلیکیشن
سئو در سنندج
تولید محتوا
پشتیبانی اینستاگرام
طراحی و ساخت تیزر
طراحی پوستر
طراحی لوگو

 

شرکت آسانسور در سنندج
مرکز ترک اعتیاد در سنندج
نرده استیل در سنندج

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *