مرکز لیزر در کرمان

مرکز لیزر در کرمان


مرکز لیزر در کرمان

مرکز لیزر در کرمان چه امکاناتی دارد و چه خدماتی به عموم مردم ارائه می‌کند؟ این مراکز در طول دهه گذشته رشد زیادی داشته‌اند و به دلیل استقبال مردم در حال پیشرفت هستند.

علت این اتفاق می‌تواند موفقیت‌آمیز بودن روش لیزر در حذف موهای زائد بدن و سایر درمان‌های لیزری باشد. با ما همراه باشید تا در مورد مرکز لیزر در کرمان و برخی جنبه‌های آن بیشتر بدانید.

خدمات کلینیک لیزر در کرمان

از بین بردن موهای زائد بدن دغدغه بسیاری از افراد است. این موها زائد بوده و از نظر بهداشتی باید حتماً حذف شوند. مسئله دیگر ظاهر نامتعارفی است که موهای زائد به صورت و بدن می‌دهند. حضور آن‌ها در بدن فایده‌ای نداشته و به همین دلیل زائد محسوب می‌شوند.

لیزر بدن در کرمان عوارض خاصی ندارد. برخی از سرطان‌زا بودن آن صحبت می‌کنند و عده دیگری لیزر را با ناباروری در خانم‌ها و آقایان مرتبط می‌دانند. این باورها هرگز طی تحقیقات معتبر تأیید نشده‌اند. پس می‌توانید با خیال راحت برای دریافت انواع خدمات زیبایی به مرکز لیزر در کرمان مراجعه کنید.

 مرکز لیزر در کرمان جایی است که برای حذف اصولی و بدون برگشت موهای زائد به مشتری‌ات کمک می‌کند؛ اما این همه داستان نیست و مشتریان می‌خواهند بدانند به طور دقیق برای چه نوع خدمات دیگری نیز می‌توانند به مرکز لیزر در کرمان مراجعه کنند. در این مراکز می‌توانید درمان‌های زیبایی زیادی دریافت کنید.

کافی است با شماره تماس لیزر در کرمان ارتباط برقرار کرده و نوبت خود را رزرو کنید. خدمات کلینیک لیزر در کرمان برای زیبایی و جوان‌سازی شامل موارد زیر می‌شوند.

خدمات کلینیک لیزر در کرمان

مرکز لیزر در کرمان

تزریق بوتاکس نواحی مختلف

تزریق ژل و بوتاکس برای نواحی که سریع دچار پیری و چروک می‌شوند؛ مانند پیشانی یا اطراف چشم در مرکز لیزر در کرمان انجام می‌شود. هزینه این خدمات به مقدار و نوع دارویی دارد که هر شخص دریافت می‌کند. این خدمات موقتی هستند و باید مراجعین ۶ تا ۸ ماه پس از تزریق برای ترمیم ناحیه مورد نظر مجدداً مراجعه کنند.

فیشیال یا پاک‌سازی تخصصی پوست

پوست همیشه در معرض آلودگی و بوهای مختلف است و به دلیل بافت خود ذرات معلق در هوا را به خود جذب می‌کند. پوست همه افراد به مراقبت و پاک‌سازی نیاز دارد. برای دریافت خدمات فیشیال تخصصی بهتر است به مرکز لیزر در کرمان در کرمان مراجعه کرده و زیر نظر یک پزشک متخصص این کار را انجام دهید. فیشیال پوست شما در مراکز لیزر با جدیدترین روش‌های روز دنیا انجام می شود.

برداشتن خال در نواحی مختلف بدن

بعضی از افراد خال‌هایی روی پوست خود دارند که ممکن است چندان خوشایند آن‌ها نباشد. آن‌ها می‌توانند خال این نواحی را بدون خطر یا درد و خون‌ریزی در مرکز لیزر در کرمان با تجهیزات پیشرفته و زیر نظر پزشکان متخصص پاک کنند.

پس از برداشتن خال عوارضی برای پوست ایجاد نمی‌شود و لکه یا منتشر شدن آن در سایر نقاط پوست اتفاق نمی‌افتد.

مزوتراپی

مزوتراپی بیشتر به حوزه جوان‌سازی پوست مربوط شده و برای سفت شدن یا بازسازی پوست انجام می‌شود. این روش پوست شما را جوان کرده و سبب می‌شود ناحیه مورد نظر مجدداً کلاژن تولید کند.

مزوتراپی چین و چروک و خطوط صورت را حذف کرده، روشنایی پوست را افزایش می‌دهد و به کاهش سلولیت یا تجمع چربی در سایر نواحی بدن کمک می‌کنند.

همچنین این تکنیک یکی از روش‌های کاهش چربی در نواحی دیگر مانند باسن، شکم و ران محسوب می‌شود. در مرکز لیزر در کرمان مزوتراپی هم برای پوست و هم مو انجام می‌شود. این روش درمانی عوارض جدی برای بیماران ایجاد نمی‌کند.

مزوتراپی

مرکز لیزر در کرمان

 مزونیدلینگ

مزونیدلینگ نیز خدماتی مشابه مزوتراپی است و هر دو این روش‌ها در مرکز لیزر در کرمان به منظور تحریک پوست برای کلاژن‌سازی و جوان شدن آن انجام می‌شوند. به طور قطع مهم‌ترین هدف پزشکان از انجام این روش افزایش کلاژن‌سازی پوست صورت است. با این کار خطوط صورت کم شده و بافت خشک شده و دهیدراته پوست شما یکدست و صاف می‌شود.

لیزر پوست

لیزر پوست انواع مختلفی داشته و با اهداف متفاوتی در مرکز لیزر در کرمان برای مراجعین انجام می‌شود. این نوع از لیزر می‌تواند در درمان آکنه، جای جوش، فرورفتگی‌های صورت، رفع واریس، رفع چین و چروک و پاک کردن تتو یا خال‌کوبی در نواحی مختلف بدن کمک کننده باشد.

 لیزر موهای زائد بدن

بدن پستانداران به دلیل نیازهای متفاوتی که در گذشته داشته‌اند با مو پوشیده شده است. امروزه بدن پستانداران در اثر تکامل و تغییر نحوه زندگی آن‌ها به مو نیازی نداشته و به همین دلیل موهای موجود در سراسر بدن زائد محسوب می‌شوند. این موها در نواحی مختلفی حتی صورت رشد می‌کنند.

با دریافت خدمات لیزر پوست در مرکز لیزر در کرمان پس از چندین جلسه می‌توانید این موها را تقریباً برای همیشه از بین ببرید و سطح بهداشت خود را افزایش دهید. لیزر مو هیچ عوارضی ندارد، سبب روشن شدن ناحیه مورد نظر شده و ریشه موها را تا حد زیادی سست می‌کند.

ویژگی‌های مرکز لیزر معتبر

حتماً خوانندگان این مطلب می‌خواهند در مورد ویژگی‌های مراکز معتبر لیزر بیشتر بدانند. به هر حال انتخاب یک مرکز لیزر معتبر که از دستگاه‌های جدید و به روز استفاده می‌کند و اپراتورهای حرفه‌ای دارد امری بسیار مهم است. در این بخش مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرکز لیزر که شایستگی اعتماد شما را دارد معرفی می‌کنیم.

ویژگی‌های مرکز لیزر معتبر

مرکز لیزر در کرمان

داشتن پرسنل حرفه‌ای در کار

همه پرسنل یک مرکز لیزر در کرمان از اپراتور تا منشی و پزشکان باید در کار خود حرفه‌ای و دقیق باشند و علاوه بر آن طرز ارتباط صحیح و درست با مشتریان را آموزش ببینند. آن‌ها باید به کار خود متعهد بود و در اجرای وظایف محوله به بهترین نحو بکوشند. پرسنل هر مجموعه‌ای یکی از مهم‌ترین عوامل در جذب مشتری هستند.

استفاده از دستگاه‌های جدید و معتبر

دستگاه‌های زیادی در بازار برای لیزر وجود دارند که انواع به‌روزتری از آن‌ها نیز در دسترس مراکز لیزر در کرمان قرار گرفته است. انواع قدیمی این وسایل دیگر مورد تأیید نیستند و ممکن است پوست را بسوزانند یا دردآور باشند.

در مقابل، انواع جدید با تکنولوژی جدید طراحی و تولید شده و امکانات جالبی دارند. آن‌ها مانند گذشته دردآور نیستند و حتی دارای برخی پنکه‌های کوچک خنک کننده پوست هستند.

به طور قطع مرکز لیزر در کرمان که از دستگاه‌های جدید استفاده می‌کند مشتریان بیشتری دارد؛ زیرا عموم مردم تجهیزات پیشرفته را ترجیح داده و آن را با حرفه‌ای بودن مرکز مرتبط می‌دانند.

ایجاد راه‌های ارتباطی مختلف برای مشتریان

چه حسی پیدا می‌کنید اگر مدام با یک مرکز یا مطب تماس بگیرید؛ اما موفق به برقراری ارتباط نشوید؟ اگر به عنوان یک مرکز لیزر در کرمان این مطلب را می‌خوانید، آگاه باشید که ایجاد راه‌های ارتباطی مختلف بین شما و مشتریان از اصلی‌ترین نکات برای پیشرفت مجموعه شما است.

از مراجعان خود بخواهید با شما تماس بگیرند یا از طریق سایت نوبت‌دهی کنید. برای یادآوری مراجعه‌های ماهانه به آن‌ها پیامک بزنید، تخفیف‌های مناسبتی را به اطلاع آن‌ها برسانید و از این طریق ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنید.

مرکزی که مدام تلفن‌های مراجعان را نادیده می‌گیرد یا نوبت‌های ماهانه را به آن‌ها یادآوری می‌کند به تدریج مشتریان خود را از دست می‌دهد.

پاسخگویی سریع

فرقی نمی‌کند با چه سیستمی به مراجعان خود وقت می‌دهید؛ در هر صورت مرکز لیزر در کرمان باید برای وقت مشتریان خود ارزش قائل باشد و آن‌ها را بیش از اندازه در اتاق انتظار معطل نکند.

پاسخگویی سریع و نوبت‌دهی دقیق اهدافی هستند که باید توسط پرسنل حرفه‌ای و منظم مجموعه اجرایی شود. به همین دلیل است که ابتدا به اهمیت داشتن پرسنل منظم تأکید کردیم.

داشتن هویت آنلاین

شاید قابل‌باور نباشد؛ ولی مراجعان به مراکزی که هویت آنلاین دارند و در شبکه‌های اجتماعی محبوب فعال هستند بهتر و سریع‌تر اعتماد می‌کنند. مرکز لیزر در کرمان که به صورت آنلاین فعال است به مشتریان خود اجازه می‌دهد از خدمات، تخفیف‌های ویژه مناسبتی و حرفه‌ای بودن آن‌ها اطلاع پیدا کنند.

این کار همچنین یکی از راه‌های جذب مشتری است. اطلاع روزانه از فعالیت‌های مرکز، نوع دستگاه‌های شما و مزیت‌های آنان، تخفیف‌های ویژه و سایر خدمات مشتریان را ترغیب می‌کند تا از مجموعه شما بازدید کنند.

داشتن هویت آنلاین

مرکز لیزر در کرمان

قیمت‌های مناسب

مرکز لیزر در کرمان باید قیمت‌های مناسب و معقول به مشتریان بدهد. این تعرفه‌ها باید مطابق با آنچه باشد که در اتحادیه به آن‌ها اعلام می‌شود. نه قیمت‌های بیشتر و نه تعرفه‌های کم نمی‌توانند نشان دهنده یک مرکز حرفه‌ای باشند.

بهتر است در تعیین هزینه‌ها میانه‌رو باشید و خدماتی را ارائه کنید که مشتریان آن را با مقدار پولی که پرداخت می‌کنند معقول بدانند.

کسب رضایت مشتریان

حتماً شما هم جمله معروف همیشه حق با مشتری است را شنیده‌اید. البته که همیشه هم حق با مشتری نیست؛ ولی راضی کردن آن‌ها مهم‌ترین کاری است که اید انجام دهید. اگر از مرکز شما شکایتی دارند، به حرف آنان گوش کنید و در جهت رفع اشکالات بربیایید.

همچنین می‌توانید فرم‌های نظرسنجی را در سایت خود قرار دهید یا در ساعات انتظار میان مراجعین توزیع کنید. دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادهای مشتریان به رشد مرکز لیزر در کرمان کمک می‌کند. یکی دیگر از راه‌های کسب رضایت مشتریان استفاده از تجهیزات جدید، قیمت‌های معقول و ارائه تخفیف در مناسبت‌های مختلف به مشتریان وفادار است.

ایجاد محیطی تمیز و منظم

یک مرکز لیزر در کرمان فضایی تمیز، جدید، مجهز و مرتب به وجود می‌آورند تا مشتریان بتوانند برای دریافت خدمات زیبایی خود به آن جا مراجعه کنند. این مورد از اصلی‌ترین معیارهای مشتریان برای انتخاب شما محسوب می‌شود و هرگز نباید آن را دست کم بگیرید. فضا را با گل و نورپردازی صحیح برای مراجعینی که در اتاق انتظار هستند دلنشین‌تر کنید.

همکاری با پزشکان باتجربه

آیا به عنوان یک مشتری نظر مثبت‌تری به مجموعه‌ای دارید که پزشکان باسابقه در آن فعالیت می‌کنند؟ پزشکان باتجربه اعتبار مرکز لیزر هستند و باعث می‌شوند تا مشتریان راحت‌تر به مجموعه مورد نظر اعتماد کنند. همکاری با پزشکان حرفه‌ای در مرکز لیزر در کرمان نکته‌ای بسیار مهم در حفظ سلامت مشتریان به شمار می‌رود.

عوارض لیزر برای بدن چیست؟

در قسمت ابتدایی مقاله به خوانندگان اطمینان دادیم که لیزر عوارضی ندارد. درست است که خطرات جدی مانند سرطان یا ناباروری در اثر لیزر به وجود نمی‌آیند؛ اما برخی عوارض سطحی دیگر وجود دارند که در نتیجه لیزر غیراصولی با دستگاه‌های قدیمی یا غیراستاندارد در بدن خود را نشان می‌دهند.

برخی عوارض لیزر که به خاطر استفاده از دستگاه‌های بی‌کیفیت ایجاد می‌شوند؛ عبارت‌اند از:

 • تحریک پوست و قرمز شدن آن
 • ایجاد تغییر در رنگ‌دانه‌های پوست
 • پوسته‌پوسته شدن ناحیه لیزر شده
 • ایجاد تاول‌های پوستی

مرکز لیزر در کرمان وظیفه دارد مراجعین خود را از نکات مراقبتی در مورد لیزر آگاه کند. به طور مثال خانم‌های باردار نمی‌توانند لیزر انجام دهند و افرادی که فارغ شده‌اند نیز تا ۶ ماه از انجام لیزر و هر گونه خدمات زیبایی مرتبط با آن منع می‌شوند. دلیل آن به هم خوردن هورمون‌های بدن در دوران بارداری ذکر شده است.

همچنین افراد زیر ۱۸ سال و افراد مبتلا به بیماری‌های هورمونی نیز نباید لیزر کنند و به جای آن توصیه می‌شود سایر روش‌های درمانی را امتحان کنند. مراجعین مبتلا لپوس و کلوئید نیز مجاز به لیزر نیستند.

مرکز لیزر در کرمان وظیفه دارد فرمی را در این خصوص در اختیار مراجعین خود قرار بدهد و از آن‌ها بخواهد با تکمیل فرم به جلوگیری از ایجاد عوارض ناخواسته لیزر کمک کنند.

دستگاه‌های مختلف برای لیزر در کرمان

حتماً شنیده‌اید که دستگاه‌های جدید در حذف موهای زائد عملکرد بهتری دارند؛ به همین دلیل است که بیشتر مراجعین در مرکز لیزر در کرمان ابتدا در مورد دستگاهی که استفاده می‌شود سؤال کرده و آن را با نمونه‌های دیگر مقایسه می‌کنند. می‌خواهید بدانید در مراکز لیزر در کرمان از چه دستگاه‌هایی استفاده می‌شود؟

دستگاه‌های مختلف برای لیزر در کرمان

مرکز لیزر در کرمان

دستگاه لیزر الکسانداریت در کرمان

این دستگاه طول موج ۷۵۵ نانومتر را دارد که سبب رفع مؤثر موهای زائد و کسب بهترین نتیجه می‌شود. دستگاه الکساندرایت برای افرادی با پوست روشن بهترین انتخاب ممکن است و به طرز قدرتمندی ریشه موها را سست می‌کند. در کیفیت بالای این دستگاه شکی نیست؛ اما به دلیل طول موج خود استفاده از آن برای افرادی با پوست تیره توصیه نشده است.

همچنین دستگاه‌های لیزر آریو، آلما و کوترا از انواع مختلف الکساندرایت به شمار می‌روند. علاوه بر حذف موهای زائد می‌توانید از این دستگاه برای کمک در درمان واریس، رگ‌های عنکبوتی، پاک کردن تتو و لکه‌های پوستی بهره ببرید. قبل از اقدام در این مورد با متخصص پوست خود مشورت کنید.

دستگاه لیزر دایود در کرمان

در مرکز لیزر در کرمان از دایود برای مواردی مانند لیزر موی زائد، پاک‌سازی و جوان‌سازی نیز استفاده می‌شود. این دستگاه ممکن است درد بیشتری داشته باشد؛ اما یک مزیت مهم آن جلسات درمانی کوتاه‌تر است. افرادی که پوست سبز یا تیره دارند با دایود به نتیجه مطلوب خود می‌رسند.

دایود ویژگی‌های منحصر به فرد و قابل توجهی دارد؛ به طور مثال قطر تابش بیشتری دارد، دارای سیستم بازیافت فوتون‌ها است که همین ویژگی سبب می‌شود اثر درمانی آن ۲ برابر بیشتر باشد و از سیستم خنک کننده برخوردار است. داشتن یک سیستم خنک کننده پوست به کاهش درد هنگام لیزر کمک می‌کند.

دستگاه لیزر ان دی یاگ در کرمان

اگر پوستی تیره با موهای نازک دارید، به یک مرکز لیزر در کرمان مراجعه کنید که از دستگاه ان دی یاگ برای رفع موهای زائد استفاده می‌کند. ان دی یاگ با کاهش انرژی پرتوها سبب کاهش خطرات جانبی لیزر شده است و به این ترتیب درمان یا حذف موهای زائد به نحو مؤثرتری انجام می‌شود.

طول موج این دستگاه لیزر دارای مادون قرمز است. کسانی که در این زمینه اطلاعات دارند می‌دانند که مادون قرمز برای ملانین پوست هیچ خطری نداشته و تنها فولیکول‌های مو را ضعیف کرده و از بین می‌برد.

دستگاه لیزر روبی در کرمان

روبی جزو اولین دستگاه‌هایی است که در دسترس پزشکان قرار گرفته و در مرکز لیزر در کرمان برای حذف موهای زائد و سایر درمان‌ها استفاده شده است. این دستگاه برای افرادی که پوست خیلی روشن دارد بی‌نظیر است و در چند جلسه موها را نابود می‌کند؛ اما برای پوست تیره چندان اثربخشی ندارد.

موهای بور و نازک با استفاده از این دستگاه که طول موجی معادل ۴۹۶ نانومتر دارد از بین می‌روند. این دستگاه به سیستم خنک کننده مجهز نیست؛ بنابراین اپراتور در میان پالس‌های لیزر به منظور کاهش درد استراحت کوتاهی به بیماران می‌دهد. همین استراحت‌های کوتاه سبب شده‌اند تا استفاده از دستگاه روبی مدت زمان بیشتری لازم داشته باشد.

مراقبت‌های پس از لیزر

به طور قطع لازم است پس از انجام لیزرهای مختلف روی پوست و مو نکاتی را رعایت کنید. توجه به این نکات برای حفظ سلامتی شما و اثربخش بودن نتیجه درمان الزامی است.

مراجعین محترم پس از لیزر خود به این نکات دقت کنید:

 • برای کاهش درد از کمپرس آب سرد یا یخ استفاده کنید.
 • توصیه‌های مرکز لیزر در کرمان را به دقت اجرا کرده و جدی بگیرید.
 • به تاریخ جلسات خود توجه کرده و با مداومت و نظم در درمان آن را نتیجه‌بخش کنید.
 • هرگز پس از لیزر پوست خود را اصلاح نکنید.
 • از تابش مستقیم آفتاب به بدن و صورت خود جلوگیری به عمل بیاورید.
 • از مواد معطر و انواع خوشبوکننده‌های بدن استفاده نکنید.
 • لباس‌های نخی بپوشید و از انجام هرگونه اسکراب جلوگیری کنید.
 • پس از لیزر تا ۴۸ ساعت از رفتن به استخر، سونا و حمام بخار پرهیز کنید.
 • پس از لیزر نباید ورزش کنید؛ زیرا عرق بدن سبب تحریک پوست شما می‌شود.
مراقبت‌های پس از لیزر

مرکز لیزر در کرمان

لیزر صورت در کرمان

لیزر صورت در کل به دو دسته از خدمات مربوط می‌شود. برخی هستند که به دنبال لیزر موهای زائد و کرک مانند صورت هستند و برخی دیگر برای رفع نواقص صورت یا جای جوش آن را لیزر می‌کنند.

لیزر موهای زائد صورت

در مرکز لیزر در کرمان برای شما توضیح می‌دهند که موهایی در نواحی صورت رشد می‌کنند که برای خانم‌ها ناخوشایند هستند و شاید این طور تصور کنند که به زیبایی آن‌ها لطمه می‌زنند. موهای چانه، لب فوقانی و دور گردن جزو این دسته از موهای ناخواسته هستند.

در صورتی که می‌خواهید موهای این ناحیه از بدن را از طریق لیزر حذف کنید، باید تا ۸ هفته درمان را ادامه دهید.  لیزر موهای صورت سریع هستند؛ چون این نواحی نیز مساحت چندانی ندارند. توصیه می‌کنیم زیر نظر یک پزشک متخصص این کار را انجام دهید و چهارچوب‌های زمانی را برای گرفتن نتایج بهتر رعایت کنید.

این درمان لیزری سبب صرفه‌جویی در پول و زمان شما می‌شود و به صورتتان نیز آسیبی نمی‌رساند؛ بنابراین راهی مناسب برای ازبین‌بردن موهای این بخش بدن است.

لیزر صورت برای از بین بردن جای جوش و سایر نواقص آن

جوش در صورت یک مهمان ناخوانده است که به دلیل عوامل زیادی مانند بلوغ، رژیم غذایی ناسالم، استرس و برخی بیماری‌ها ایجاد می‌شود. برخی از جوش‌ها پس از بهبودی جای فرورفتگی در صورت ایجاد می‌کنند. لیزر جای جوش روشی برای حذف این فرورفتگی و زیبایی پوست صورت است.

در مرکز لیزر در کرمان برای این کار نور را در لایه‌های سطحی پوست متمرکز می‌کنند تا تحریک شده و سلول‌های جدیدتری بسازد. به عبارت دیگر با لیزر پوست را تحریک به ترمیم و بازسازی خود می‌کنند. این روش برخی از عارضه‌ها را به دنبال دارد و ممکن است پوست صورت شما را بسوزاند.

در حال حاضر با پیشرفت‌هایی که در زمینه زیبایی پوست اتفاق افتاده است و دستگاه‌هایی که حساسیت‌های بالاتری دارند امکان بروز چنین مشکلاتی بسیار پایین آمده است. این روش درمان صددرصدی جای جوش نیست؛ اما تا حد بالایی به رفع این فرورفتگی‌ها کمک می‌کند. به گفته پزشکان در هربار درمان مقداری از این نقایص پوستی جبران می‌شوند.

هزینه لیزر در کرمان

آگاهی از حدود هزینه‌های درمانی همیشه جزو مواردی بوده که مشتریان می‌خواهند هرچه سریع‌تر از آن اطلاع پیدا کنند. در مرکز لیزر در کرمان خدمات گوناگونی انجام می‌شود که هر کدام قیمت‌های خود را دارند. اگر می‌خواهید موهای زائد را لیزر کنید، باید قیمت را برای هر ناحیه بپرسید.

به همین منوال اگر قصد شما تزریق ژل یا بوتاکس باشد، قیمت‌ها به ازای هر سی‌سی مشخص می‌شود. هزینه هر سی‌سی ژل به طور حدودی ۳ تا ۴.۵ میلیون تومان است. بقیه خدمات مانند جوان‌سازی، مزوتراپی پوست و مو و میکرونیدلینگ نیز برای هر جلسه مبلغی حدود ۸۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان هزینه دارد.

مقدار دارویی که دریافت می‌کنید، نوع دارو یا ژل، نوع درمان و دکتر شما مواردی هستند که بر هزینه‌ها تأثیر می‌گذارند. به طور کلی خدمات زیبایی مشمول بیمه نمی‌شوند و هزینه‌های بیشتری برای مشتریان دارند. هزینه لیزر در کرمان چندان تفاوتی با تعرفه‌های سایر شهرستان‌ها ندارد.

هزینه لیزر در کرمان

مرکز لیزر در کرمان

شماره تماس و آدرس مراکز لیزر در کرمان

بهترین مرکز لیزر در کرمان مجموعه‌هایی هستند که همواره در جهت کسب رضایت مشتریان خود می‌کوشند و در تلاش هستند تا با تکنولوژی روز دنیا پیش بروند.

در اینجا لیستی از بهترین مراکز لیزر در کرمان جمع‌آوری‌شده است که پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به آن بیندازید. آدرس مرکز لیزر در کرمان شماره‌تلفن‌های آنان نیز در این لیست وجود دارد.

مرکز لیزر در کرمان شماره تلفن آدرس
دکتر کریمیان بلوار جهاد، کوچه جهاد ششم، کنار عینک ملی ۰۳۴-۳۲۴۷۰۱۳۰
مرکز لیزر و زیبایی آرمان خ فردوسی، پارک نشاط، خیابان سعدی، سعدی هفتم
کلینیک مهر نگار خ امام جمعه، نبش کوچه بیستم، مجتمع پارسیان، طبقه سوم ۰۳۴-۳۲۴۴۷۲۲۶
کلینیک دکتر مهدیه پورزاد حسینی آخر خیابان شفا، مجتمع پزشکی شفا، طبقه ۲، واحد ۲۰۶ ۰۳۴-۳۲۴۷۸۱۶۳
دکتر زهرا ترابی پاریزی چهار راه طهماسب آباد، مجتمع پزشکان متخصص ۰۳۴-۳۲۴۵۵۴۵۰
کلینیک تخصصی یاس سفید خ هزار و یک شب، کوچه سوم ۰۹۱۳۶۷۹۰۰۷۹
کلینیک دکتر سیمین سریزدی بلوار جمهوری، مجتمع پزشکان میلاد، طبقه ۳، واحد ۲۲ ۰۳۴-۳۲۴۴۲۲۶۵

 

کلینیک پوست، مو و لیزر چشمه خیابان شفای سیزدهم، درب ۳، سمت چپ ۰۹۱۳۰۴۵۵۰۱۷

 

کلینیک لیزر کرمان میدان آزادی، بلوار جمهوری، خ هزار و یک شب، کوچه بیستم ۰۳۴-۳۲۴۵۴۸۶۳

 

شارینو

آیا می‌خواهید تعمیر یخچال در کرمان یا تعمیر آیفون تصویری در کرمان انجام دهید؛ اما از چگونگی آن هیچ اطلاعی ندارید؟ آیا می‌خواهید در کرمان گشت‌وگذار کنید؛ ولی در مورد کافه‌های کرمان و رستوران‌های کرمان چیزی نمی‌دانید؟ اصلاً نگران نباشید.

کامپیوتر خود را روشن کرده و سایت شارینو را جستجو کنید. سپس وارد بخش وبلاگ آن شده و مقالات کاربردی ما را در مورد شهر کرمان از جمله: مکانیک سیار در کرمان، تعمیر مبل در کرمان و استادکار کابینت در کرمان مطالعه کنید؛ به این ترتیب توضیحات دقیقی در مورد اجزای هر دستگاه و وظایف آن‌ها را در این مقاله پیدا می‌کنید.

این مقالات از منابع موثق علمی جمع‌آوری‌شده‌اند و کاملاً قابل اعتماد هستند. می‌توانید در حوزه تعمیرات مطالب بسیار مفیدی در مورد تعمیر تلویزیون در کرمان، تعمیر آبگرمکن در کرمان، تعمیر پکیج در کرمان، تعمیر ماشین لباسشویی در کرمان و تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان پیدا کنید.

درنهایت مطالب دیگری نیز در مورد سئو سایت در کرمان، طراحی سایت در کرمان و ادمین اینستاگرام در کرمان در بستر شارینو پیدا می‌شوند که اطلاعات مفیدی در این موارد به شما انتقال می‌دهند. به شما پیشنهاد می‌کنیم بازدید از این سایت فوق‌العاده را از دست ندهید.

سخن پایانی

مرکز لیزر در کرمان از جمله مجموعه‌هایی است که مردم به طور روزانه به آن مراجعه کرده و خدماتی متفاوتی نیز به عموم مردم ارائه می‌دهد. در این مطلب در مورد خدمات این مراکز، قیمت‌ها، نوع دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنند و ویژگی‌های مهم مراکز معتبر لیزر صحبت کرده و خوانندگان را بیشتر با این مجموعه و فعالیت‌هایشان آشنا ساخته‌ایم.

سؤالات متداول

 1. بهترین مرکز لیزر در کرمان کدام است؟

کلینیک تخصصی یاس سفید، کلینیک لیزر کرمان و مرکز لیزر و زیبایی آرمان

 1. هزینه مزوتراپی چقدر است؟

حدود ۵۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان برای هر جلسه درمانی

 1. آیا می‌توانیم در مرکز لیزر در کرمان بوتاکس پیشانی انجام دهیم؟

بله بوتاکس پیشانی یکی از خدمات مراکز لیزر محسوب می‌شود.

 1. بهترین دستگاه لیزر برای پوست تیره کدام است؟

دستگاه ان دی یاگ و دستگاه دایود

 1. بهترین دستگاه لیزر برای پوست روشن کدام است؟

دستگاه روبی و الکساندرایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *