باربری تجریش

باربری تجریش

فهرست مطالب

اسباب کشی همیشه یک کار سخت و طاقت فرسا بوده و این روند تا به الان ادامه دار بوده است اما با وجود شرکتهایی مثل باربری تجریش کار اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل بسیار راحت شده است. باربری و اتوبار تجریش با داشتن چندین سال سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل آن توانسته است خدمات بی نظیر اسباب کشی را به مشتریان ارائه دهد.

از صفر تا صد اسباب کشی به صورت کاملاً تخصصی توسط نیرویی مطمئن و مجرب را به صورت تمام و کمال برای شما به عمل خواهند آورد فقط و فقط کافیست با شماره‌های اتوبار تجریش تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

باربری تجریش با ارائه خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار آماده است بهترین سرویس دهی حمل بار را برای همشهریان عزیز انجام دهد. اگر در تجریش تهران هستید اتوبار تجریش یک گزینه مناسب برای حمل بارهای شماست و می‌تواند به بهترین سبک ممکن خدمات باربری و اتوبار را در این منطقه به شما ارائه داده و در این مسیر شما را یاری دهد.

باربری در تجریش

 

مدیریت و برنامه ریزی در باربری تجریش

مدیریت شرکت اسباب کشی تجریش راهبردهای متنوعی در برنامه کاری خود به کار می برد تا با استفاده از آنها بتواند با کسب رضایت صد در صدی مشتری درآمد مؤسسه خود را بالا برد. در برنامه اجرایی این اتوبار از امکانات مالی، مادی و انسانی به بهترین شیوه استفاده می‌شود تا رضایت مشتری به دست آید. برنامه ریزی منظم و سازماندهی شده از ضروریات موفقیت کار است.

بی برنامه بودن در اتوبار  آشفتگی، بی نظمی و به هم ریختگی به دنبال دارد. در صورت داشتن یک نظم مشخص و زمان بندی شده است که موفقیت در کار و ارائه خدمات با کیفیت حاصل می‌گردد. در مرکز حمل و نقل اثاثیه تجریش همه مراحل کار به صورت دقیق و درست و زمان بندی شده برنامه ریزی شده و همه عوامل در اجرای هرچه بهتر برنامه تلاش می‌کنند.

باربری های تجریش

ارتباط با تیم باربری تجریش

برای اینکه بتوانید با اتوبار تجریش تماس بگیرید و از خدمات ارزنده اثاث کشی برخوردار شوید، می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده با دفتر اتوبار تجریش تماس بگیرید و کارشناسان مشاوره را از نیاز خود مطلع نمایید. مشاوران کاردان به شما در زمینه چگونگی ارائه خدمات و هزینه‌های دریافتی و انتخاب بهترین مسیر و بهترین زمان برای جابجایی کالا مشاوره ارائه خواهند داد. مشاوره ارائه شده کاملاً تخصصی است.

در این جلسه مشاوره موارد جزئی و ریز در رابطه با انتقال اثاثیه به شما خواهند گفت که نظیر آن را در جایی دیگر و توسط افراد عادی دریافت نخواهید کرد.

حمل بار منزل منطقه تجریش

 

اهمیت چیدمان بار در باربری تجریش

شاید خیال کنید که چیدمان بار موضوع مهمی نیست، اما این طور نیست. برای این که چیدمان و دکوراسیون بار به صورت منظم انجام شود، لازم است که بارها از هم تفکیک شوند. پس از تفکیک و دسته بندی، بارهای بزرگ، سنگین و محکم در یک ردیف و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در ردیفی دیگر قرار می‌گیرد. استفاده از تمام فضای درون خودرو حمل بار نکته دیگری است که در موقع چیدن بار باید به آن توجه کرد.

استقرار درست و منظم به استفاده مفید از فضای خودرو منجر می‌شود. پس دقت در ترتیب و نظم بار در انتقال بار اهمیت فوق العاده در این مرکز حمل بار دارد.

تخصص و دانش نیروهای باربری تجریش

همه اعضای باربری تجریش افرادی متخصص و ماهر هستند که دانش و تخصص ویژه حوضه فعالیت خویش را دریافت کرده‌اند. کارگران حرفه‌ای در رابطه با حمل و انتقال انواع بار: اعم از سبک و سنگین، بزرگ و کوچک، ظریف و ضخیم، مواد فاسد شدنی و فساد ناپذیر آشنایی دارند و هر نوع بار را با رعایت اصول حمل بار با توجه به نوع، اندازه و جنس بار و همچنین دور و نزدیک بودن فاصله انتقال بار، حمل و منتقل می‌کنند.

باربری تجریش

تجهیزات و خودروهای باربری تجریش

در این مرکز خدمت رسانی انواع مختلف خودرو سبک و سنگین برای حمل بار به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه‌ای که باشد، متناسب با بار شما خودرو مناسب وجود دارد و می‌توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و تاکسی بار برای بارهای کوچک، کامیونهای ۵ و ۱۰ تُن برای بارهای متوسط و کامیونهای بسیار بزرگ و ترانزیتهای مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند.

با توجه به نوع و جنس بار از کامیونهای مسق و بدون سقف استفاده می‌شود. همچنین بارهای فاسد شدنی با خودروهای یخچالدار منتقل می‌شوند و لوازم ظریف و شکستنی را در کامیونهای مسقف منتقل می‌کنند. بنابرای نگران خودرو مناسب نباشید، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه‌ای در این مرکز آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

کارگر تجریش

 

چرا باربری تجریش را انتخاب کنیم؟

استفاده از خدمات این شرکت باربری، تمامی نگرانی‌های شما را در زمینه حمل بار، کارگران مورد اعتماد و مؤدب، ارائه مشاوره با صبر و حوصله، حمل تخصصی بدون وارد شدن آسیب و صدمه به کالا و هزینه مطلوب را بر طرف ساخته و با ارائه بهترین خدمات پیشرفته و تخصصی، تمامی امور منزل یا اداره شما را به سرانجام می رساند.

شرکت باربری تجریش با سابقه‌ای بالا در زمینه ارائه خدمات باربری و حمل کالا از مورد اعتمادترین شرکتهای حمل بار در تهران محسوب می‌شود که شما می‌توانید با خیالی آسوده اوامر خود را به آنها بسپارید. این شرکت بهترین و مناسبترین شیوه‌ها را برای حمل اسباب شما در نظر گرفته و با حمل کالا توسط کامیونهای مسقف و تمیز، وانت یا نیسان به مناطق درون شهری و شهرستانها آماده خدمت رسانی به شما هستند.

کارگران تجریش

 

بسته بندی وسایل در باربری تجریش

باربری تجریش مفتخر است با استفاده از جدیدترین فناوری‌‌ها و موارد اولیه شامل انواع پکیجها و بسته‌ بندی‌ها متنوع و در سایزهای مورد نیاز به همراه متخصصان آموزش‌ دیده، در انجام این کار و رفع این مشکلات شما را یاری رسانند. با ارسال درخواست خود به صورت تلفنی، کارشناسان تجریش بهترین پک را بر حسب نیاز شما انتخاب می‌کنند.

خدمات بسته بندی آنها شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و کالاهای حساس و شکستنی همچنین لوازم منزل چون مبلمان، ماشین لباس شویی و سایر لوازم است. بسته بندی مناسب اسباب ادارات و شرکتها با بهترین کیفیت و استحکام جهت جایجایی نیز از جلمه دیگر خدمات باربری تجریش است.

دقت در انجام بسته بندی مناسب هم موجب سهولت در جابجایی اثاث منزل و هم موجب سرعت در اسباب کشی منزل می‌گردد و حتی در سهولت چیدمان پس از اسباب کشی نیز مؤثر خواهد بود. استفاده از جعبه‌های کارتن با کیفیت عالی باعث حفظ و جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه شما خواهد شد.

اسباب کشی تجریش

 

مراحل انتقال بار در باربری تجریش

برای این که بتوانید بار خود را توسط اتوبار تجریش منتقل کنید:

 • اولین اقدام این است که از طریق شماره‌های زیر با همکاران تجریش تماس برقرار کنید و مشاوره کامل و رایگان دریافت کنید.
 • در جلسه مشاوره‌، مشاوران کاردان شما را از چگونگی خدمات صورت گرفته، زمان بهینه حمل بار و هزینه بار مطلع می‌کنند.
 • پس از اطمینان و اعتماد به این مؤسسه می‌توانید‌، قرارداد حمل بار را امضاء کنید و با خیالی آسوده بار خود را به این مؤسسه بسپارید.
 • کادر مجرب و کارگران حرفه‌ای در بسته بندی صحیح و سریع بار در مبدإ به شما کمک می‌کنند.
 • همچنین این اعضا در حمل ایمن بار به داخل خودرو و انتقال بار از داخل خودرو به محل اصلی به شما یاری می‌رسانند.
 • اعضای اتوبار همچنین در چیدمان و مرتب کردن بار در مقصد با شما همکاری می‌کنند.

شماره باربری تجریش

خدمات شبانه روزی توسط باربری تجریش

خدمات باربری تجریش به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود تا شهروندان هر زمان که نیاز به حمل بار و جابجایی داشتند بتوانند از این خدمت استفاده کنند. شما ساکن هر نقطه تهران که باشید می‌توانید در هر ساعت از روز که مایل هستید در طول هفت روز هفته و حتی روزهای تعطیل باربری را انجام دهید. معمولاً خدمات اتوبار و به ویژه اسباب کشی زمان زیادی لازم دارد.

حتی در مواردی دیده شده تا چند بار از مقصد بارگیری انجام شده است. از این جهت بر اساس قوانین اتحادیه باید شرکتهای باربری در تمام ساعات روز خدمات را ارائه دهند و رفاه مشتریان را تأمین نمایند.

هزینه حمل بار در شب مانند روز است و هیچ تفاوتی ندارد. بر همان اساس و طبق همان معیارهای حمل بار در روز، برای شب هم حمل بار انجام خواهد شد. می‌توانید برای مشاوره و رزرو خدمات از طریق شماره‌های موجود در صفحه اقدام کنید. اگر می‌خواهید اثاثیه تان سالم به مقصد برسد بهتر است شرکت باربری مناسبی را انتخاب کنید. اگر انتخاب شما شرکت باربری تجریش باشد می‌توان گفت که بهترین انتخاب را در دوران زندگیتان داشتید و بهترین خدمات باربری را خواهید داشت.

 

حمل اثاثیه منزل در تجریش

 

 

هزینه‌های باربری در تجریش

از زمانهای قدیم تا به الان اسباب کشی یک از کارهای گریز ناپذیر بوده و هست. بنابراین نمی‌توان از زیر آن شانه خالی کرد و اینکه برای داشتن اسباب کشی امن و مطمئن همه شما میدانید که میتوانید از شرکتهای باربری همچون تجریش کمک بگیرید. وقتی با شرکتهای متعددی تماس می‌گیرید، قیمتهای بالا و پایینی را به شما می گویند. اما نرخ و قیمت باربری چند عامل اساسی دارد که شامل :

میزان بار، اندازه وسیله‌ی نقلیه استفاده شده، تعداد نیروهای کمکی که می‌تواند بر روی قیمت باربری تاثیر داشته باشد البته شرکت باربری تجریش که زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت است قیمتهایی را به شما می‌گوید که اتحادیه در نظر گرفته است.

تخلیه بار در تجریش

یکی از کارهای مهمی که بعد از جابجایی باید انجام شود کار تخلیه بار است. در مواقعی که کار اثاث کشی و جابجایی به شهرستان انجام می‌شود شما به دلیل خستگی ناشی از جابجایی و راه طولانی به کمک افرادی نیاز دارید تا بارها را برای شما تخلیه کنند. یکی دیگر از خدمات و کارهایی که باربری تجریش به مشتریان خود ارائه نموده است خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید است با این کار دیگر لازم نیست که شما خودتان را اذیت کنید کافی است از صفر تا صد کارها را به باربری و اتوبار تجریش بسپارید.

حمل اثاثیه منزل در تجریش

 

مزیت سپردن اجسام سنگین به باربری

بلند کردن جسم سنگین اگر اصولی نباشد مشکلات زیادی را برای ستون فقرات به وجود می‌آورد و موجب درد کمر، درد گردن، درد شانه، درد بازو و درد دست و مچ می‌شود .بسیاری از شما هنگام بلند کردن اجسام سنگین دچار کمر درد و سایر دردهای ستون فقرات شده‌اید.

بلند کردن جسم سنگین فشار زیادی را به ستون مهره وارد می‌کند و باعث کشیده شدن عضلات و تاندونها در ناحیه کمر و یا رگ به رگ شدن آن می‌شود. نیروهای مجرب و آموزش دیده باربری تجریش با رعایت اصول و نکات ایمنی تمامی بار و وسایل سنگین شما را با تجهیزات و روشهای به روز بدون کوچکتری آسیب انتقال می‌دهند.

نکات بسته بندی از طرف باربری تجریش

گاهی خانواده‌ها خودشان دست به کار شده و کار بسته بندی را قبل از خبر کردن پرسنل باربری بسته بندی می‌کنند. در باربری تجریش به این گروه افراد پیشنهاد می‌شود، در موقع بسته بندی نکات زیر را رعایت نمایند:

 • در قبل از هر کاری وسایل غیر ضروری را از قبل جدا نمایید و محکم بسته بندی کنید.
 • ماژیک دو دست داشته باشی. پس از بسته بندی هر بسته محتوای آن بسته را روی جعبه یا کارتون به دقت یادداشت نمایید.
 • دقت کنید؛ یک بسته سبک و یکی خیلی سنگین نباشد بلکه تقریباً همه بسته‌ها وزنی متعادل داشته باشند.
 • از ضربه گیر مناسب در فضاهای خالی و بین ظروف و اشیاء مختلف استفاده کنید. نایلون حباب دار، پارچه، حوله و کهنه، کاغذ بالطه و هر وسیله نرم دیگر را می‌توانید به عنوان ضربه گیر استفاده نمایید.
 • دقت کنید؛ سطوح صاف، صیقلی، شکستنی و پهن به صورت افقی در جعبه قرار گیرد.
 • در حمل لوسترها و لوازم حساس شکستنی دقت کنید.
 • وسایل حساس، ظریف، قیمتی و شکستنی را با دقت ویژه بسته بندی کنید.
 • بسته‌ها را به صورت طبقه بندی شده کنار هم بچینید.

حمل اثاثیه منزل در تجریش

 

سابقه درخشان

مؤسسه باربری تجریش بیش از یک دهه سابقه درخشان دارد و تا به امروز سعی و تلاش آنها  برای راحت تر کردن جابجایی اثاثیه منزل و اسباب کشی برای مشتریان و همشهریان عزیز بوده است.

تأمین تجهیزات بسته بندی توسط باربری

درصورتی که از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنید دیگر نیاز به تهیه تجهیزات لوازم مورد نیاز بسته بندی نیست، زیرا باربری تجریش تمامی تجهیزات مورد نیاز را به همراه پرسنل بسته بندی برای شما مشتریان ارسال می‌کند.

باربری ارزان

مؤسسه باربری تجریش به عنوان یکی از باربری‌های مجاز تهران تمامی تعرفه و هزینه‌های جابجایی اثاثیه منزل و کالا را زیر نظر قیمت اتحادیه ارائه می‌دهد و بی شک قیمت باربری تجریش مناسبترین قیمت جابجایی شما عزیزان خواهد بود.

باربری تجریش

 

سؤالات متداول

 1. امکان درخواست کارگر بدون ماشین باربری وجود دارد؟

به طور معمول کارگر با ماشین حمل بار ارائه می‌دهیم ولی اگر شما بخواهید برای شما ارسال می‌شود.

 1. زمان ارسال ماشین برای باربری و اسباب کشی چقدر طول می‌کشد؟

توصیه ما این است که حتماً خدمات باربری را از چند روز قبل رزرو کنید. زمان ارسال ماشین سر ساعت تعیین شده برای شما انجام می‌شود.

 1. آیا خدمات حمل بار به شهرستان را نیز انجام می‌دهید ؟

بله مؤسسه باربری تجریش خدمات باربری و حمل بار به شهرستان را نیز انجام می‌دهد.

باربری تجریش

نکات مهم درباره باربری تجریش

باربری درست و اصولی همواره از اهداف بزرگ شرکت‌های فعال در این زمینه است و همیشه سعی می‌کنند در این امر ارتقا پیدا کنند. باربری تجریش به عنوان یک نمونه موفق در این زمینه شناخته شده و رضایت اکثر مشتریان خویش را به دست آورده است. دلایل زیادی برای اهمیت این باربری وجود دارد که هر کدام از آن‌ها باعث ایجاد یک مجموعه موفق گردیده است.

در حال حاضر بخش زیادی از جابجایی بارها در شهر تهران به این مرکز سپرده می‌شود و حجم عظیمی از کارها را مدیریت می‌کند. مسلماً اگر شما هم از این مرکز استفاده کنید به کیفیت خدمات در آن پی خواهید برد و برای انجام کارهای باربری به آن اعتماد خواهید کرد. سابقه  طولانی و چندین ساله باربری تجریش نقش اساسی در اعتماد مردم به آن دارد و این خوشنامی اعتبار آن را چندین برابر کرده است. اگر شما از ساکنان تهران درباره یک شرکت باربری خوب بپرسید مسلما باربری تجریش را به شما معرفی خواهند کرد.

اتوبار تجریش

 

اهمیت ویژه باربری تجریش

همانطور که می‌دانید منطقه تجریش در شمال شهر تهران قرار دارد و از لحاظ موقعیت در بهترین نقاط این شهر دسته‌بندی می‌شود. در گذشته این منطقه جزو شمیرانات محسوب می‌شد و از شهر تهران فاصله داشت. با مرور زمان و افزایش ساخت و سازها این منطقه نیز به تهران بزرگ پیوست و به بخشی از آن بدل گشت. میدان تجریش یکی از شلوغ‌ترین میادین شهر تهران است که هر روزه هزاران وسیله نقلیه از آن رفت‌و آمد می‌کنند.

باربری تجریش به خوبی با خیابان‌ها و راه‌های این منطقه آشنایی دارد و به همین علت سرعت انجام کار را تضمین می‌کند. راننده‌های این مرکز تمامی نقاط را می‌شناسند و با استفاده از راه‌های خلوت کار باربری را سریع‌تر انجام می‌دهند. همچنین کسانی که به دنبال انتقال بار به جنوب تهران هستند از این باربری به شکل مخصوص استفاده می‌کنند. این باربری انتقال‌های درون شهری را به صورت ویژه و در نهایت دقت به انجام می‌رساند.

نمونه کار باربری تجریش

 

اصول بسته‌بندی وسایل شکستنی

کارشناسان این مجموعه با در نظر گرفتن عوامل مختلف به بسته‌بندی کالاها می‌پردازند. در واقع نوع محموله‌ای که باید حمل شود در این مورد بسیار مهم و تاثیرگذار است. مهم‌ترین جزو وسایل شکستنی شیشه‌جات هستند که اکثرا شامل ظروف خواهند شد. کارکنان باربری تجریش به دلیل تجربه و مهارت بالایی که دارند این وظیفه مهم را به انجام می‌رسانند. کارتن‌هایی که برای این هدف انتخاب می گردند باید کوچک یا متوسط باشند.

فراموش نکنید که استفاده از کارتن‌های بزرگ در چنین شرایطی ریسک شکستن آن‌ها را بیشتر می‌کند. در بسیاری از موارد سنگینی بیش از حد کارتن دردسرساز شده است. اگر وزن کارتن زیاد باشد احتمال ریختن وسایل روی زمین بیشتر می‌شود و به وسایل آسیب جدی وارد می‌کند. بین هر کدام از شیشه‌ها یک لایه نایلون محافظ قرار داده می‌شود که به صورت ضربه‌گیر عمل می‌نماید. زمانی که شخص یک کارتن شکستنی را حمل می‌کند باید احتیاط را سرلوحه کار خود قرار دهد.

امکان بسته بندی توسط مشتری وجود دارد؟

هر کسی مایل بود می‌تواند بسته بندی محصولات را خودش انجام دهد. این مورد می‌تواند بر روی قیمت تمام شده نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. اما توصیه ما به شما این است که حتماً آن را به باربری تجریش بسپارید. اگر شما بخواهید اسباب کشی انجام دهید باید مواد اولیه مختلف مانند چسب، قیچی و کارتن را در مقدار لازم تهیه نمایید. مسلماً تهیه این موارد برای شما هزینه‌ای خواهد داشت. نکته جالب این است که حتی با وجود این هزینه کار شما به خوبی پیش نمی‌رود.

فراموش نکنید که شما هیچ تخصصی در این امر ندارید و ممکن است در بسته‌بندی دچار خطاهای بزرگ شوید. در واقع هم هزینه‌ی مواد اولیه پرداخت می‌کنید و هم احتمال آسیب به اموالتان بیشتر می‌شود. از طرفی مدت زمان زیادی برای انجام این کار نیاز دارید که احتمالاً شما را از سایر برنامه‌های زندگی‌تان عقب می‌اندازد. بعضی از اقلام موجود در خانه مانند یخچال وزن زیادی دارند.

رعایت اصول اسباب‌کشی در باربری تجریش

برای اینکه میزان اطمینان شما از باربری به حداکثر برسد، تمامی متدهای مربوط به اسباب کشی در باربری تجریش رعایت می‌گردد. پس از اینکه بسته‌بندی‌ها انجام شد، بر روی کارتن‌ها نام باری که در آن است نوشته می‌شود. این علامت‌گذاری باعث می‌شود که شخص بر اساس حساسیت آن بار را حمل کند. به طور مثال اگر کارگر حمل بار بداند که درون کارتن شیشه است به طور قطع احتیاط خود را چند برابر خواهد کرد. از دیگر اصول مهم اسباب‌کشی نحوه چینش وسایل در کنار یکدیگر است.

وسایلی که مقاوم و مستحکم هستند در زیر قرار می‌گیرند و وسایل حساس بر روی آن‌ها قرار داده می‌شوند. اگر جعبه‌ها به صورت استاندارد و اصولی کنار هم چیده شوند مقدار فضای لازم به کمترین حد خود می‌رسد. کارکنان باربری تجریش وسایل را طوری کنار هم می‌چینند که در هنگام حرکت ماشین تکان‌های زیادی نمی‌خورد. در واقع قفل شدن بسته‌ها به یکدیگر باعث ایجاد یکپارچگی شده و میزان خسارت را به صفر می‌رساند.

اتوبار حمل اثاث منزل در تجریش

 

مجوزهای قانونی باربری تجریش

همانطور که می‌دانید تمامی مشاغل دارای یک اتحادیه مخصوص به خود هستند. در واقع این اتحادیه یک دستورالعمل اجرایی برای تمامی افراد فعال صادر می‌کند که باید از آن اطاعت کنند. اتحادیه باربری تهران مسئول نظارت و قانون‌گذاری بر مجموعه‌های باربری در شهر تهران است. این اتحادیه استانداردهای مشخصی را تعریف کرده و در اختیار مجموعه‌های مختلف قرار داده است. تعیین قیمت‌ها بخشی از وظیفه اتحادیه باربری تهران است که آن را به تمامی واحد‌ها ابلاغ می کند.

از آنجایی که باربری تجریش زیر نظر این نهاد مهم کار می‌کند، تمامی قوانین مربوطه را رعایت کرده و از آن‌ها پیروی می‌کند. این مرکز بار شما را به صورت صددرصد تضمینی به مقصد می‌رساند و به نظرات و انتقادات شما پاسخ می‌دهد. اگر پیشنهادی برای بهبود خدمت‌رسانی دارید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی نکات لازم را اعلام کنید. مسلماً این مرکز نیز تلاش می‌کند بیش از گذشته رضایت شما را به دست آورد و نیاز شما را در این مورد برطرف نماید.

شرایط کلی راننده‌های باربری چیست؟

رانندگی وسایل نقلیه یکی از مهارت‌هایی است که هر انسانی باید با آن دست و پنجه نرم کند. با این حال این امر برای رانندگان وسایل حمل و نقل باری اهمیت ویژه‌ای دارد. افرادی که با ماشین باری کار می‌کنند باید مهارت‌های زیادی به دست بیاورند. رانندگان باربری تجریش برای شروع کار خود در این مجموعه باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند. یک راننده خوب باید به تمامی راه‌ها، خیابان‌ها و کوچه‌های تهران مسلط باشد و مسیر‌های خلوت و پرترافیک را بشناسد.

اگر شناسایی منطقه به خوبی صورت بپذیرد مسلماً‌ انتقال بار هم بهتر انجام می‌پذیرد. داشتن صبر و حوصله ویژگی بعدی است که یک راننده حرفه‌ای باید داشته باشد. معمولاً فرایند بارگیری و تخلیه زمان‌بر است و راننده باید حوصله زیادی به خرج دهد تا کار به نحو احسن جلو برود. اخلاق و برخورد مناسب با مشتری نیز اهمیت خاصی دارد زیرا تمامی مشتریان باید رضایت کامل داشته باشند. مجموعه باربری تجریش برای استخدام راننده تمامی این موارد را به دقت بررسی می‌کند.

ارسال بار به شرق تهران

وسعت شهر تهران هر روزه افزایش می‌یابد و در حال حاضر بزرگترین شهر ایران محسوب می‌گردد. نکته جالب این است که جنوب تا شمال شهر تهران چیزی حدود ۴۰ کیلومتر فاصله دارد که یک عدد شگفت انگیز محسوب می‌گردد. با توجه به این وسعت بزرگ شما باید عوامل مختلفی را در انتخاب باربری مدنظر قرار دهید. باربری تجریش در نقطه شمالی تهران قرار دارد و اگر مقصد شما در شمال شهر قرار دارد بهترین انتخاب این باربری خواهد بود.

میزان دسترسی این باربری به نقاط شرقی تهران بسیار مناسب است و می‌‌توانید از آن بهره ببرید. در واقع پس از اینکه بارگیری در شمال تهران انجام گرفت، می‌توان از طریق بزرگراه آیت‌الله مدرس وارد بزرگراه صدر شد. وجود این دو بزرگراه باعث می‌شود که به راحتی به شرق تهران برسید و بار مدنظر را انتقال دهید. امروزه اکثر بارهایی که توسط این مرکز جابجا می‌شود دارای مبدا و مقصد شرق تهران است و روزانه این عمل تکرار می‌گردد.

بهترین وقت برای اسباب کشی چه زمانی است؟

انتخاب یک زمان مناسب برای اسباب‌کشی کاملاً یک موضوع شخصی است که هر کس با توجه به شرایط خود آن را انتخاب می‌کند. اکثر اجاره‌نامه‌ها در فصل تابستان امضا می‌شود و به همین علت در این زمان‌ها باربری تجریش به اوج کار خود می‌رسد. به طور کلی بهار و تابستان زمان‌های خوبی برای اسباب‌کشی هستند و شرایط آب و هوایی نیز مساعد است. با این حال بعضی از اوقات در سایر زمان‌ها مانند پاییز و زمستان نیز شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که باید اسباب‌کشی کرد.

خوشبختانه باربری تجریش هیچ محدودیت زمانی در این مورد ندارد و در زمستان نیز خدمت‌رسانی خود را انجام خواهد داد. با این حال همواره سعی کنید زمان اسباب کشی را مدیریت کنید و بهترین وقت سال را برای این هدف انتخاب نمایید. در صورتی که کار شما ضروری است می‌توانید به صورت شبانه نیز ‌آن را به انجام رسانید. فقط کافی است که با کارشناسان مرکز تماس حاصل کنید و شرایط و آدرس را اعلام بفرمایید تا کار شما به نتیجه برسد.

تجربه و سابقه کاری باربری تجریش

مسلماً پیشینه و گذشته هر کسب و کاری نشان‌دهنده ارزش و هویت آن است. شرکت‌هایی که به مدت طولانی در حال کار هستند معمولاً دارای یک سیستم مدیریت حرفه‌ای می‌باشند. هر چقدر که یک شرکت باربری طول عمر بیشتری داشته باشد به همان نسبت نیز اعتبار پیدا می‌کند. به طور قطع اگر شما بدانید که یک شرکت دارای بیست سال سابقه در امر باربری است، به راحتی کار خود را به آن می‌سپارید. در واقع تجربه و مهارت باعث ایجاد اعتماد و اطمینان در بین مشتریان خواهد شد و خیال آنان را راحت می‌کند.

سابقه زیاد یک مجموعه باعث خوشنامی آن در بین مردم می‌شود و در نتیجه یک برند خاص با اصالت ایجاد می‌گردد. باربری تجریش به عنوان یک مرکز تخصصی باربری در ایران شناخته می‌گردد. این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و کارآزموده انواع خدمات باری را برای طبقات مختلف جامعه انجام می‌دهد. با توجه با وجود سابقه درخشان در این مرکز، انتقال بار را با نهایت دقت و کیفیت انجام گرفته و خدمات جانبی نیز داده می‌شود.

امکان باربری وسایل سنگین و نیمه سنگین وجود دارد؟

باربری تجریش خدمات خود را برای انواع بارها گسترش داده است و در این امر محدودیتی ندارد. بعضی از وسایل خانه مانند گاوصندوق یا پیانو وزن زیادی دارند و جابجایی آن‌ها برای افراد عادی طاقت فرسا است. مهم‌ترین نکته درباره این وسایل بدبار بودن آن‌هاست به طوری که گرفتن آن‌ها با دست کار سختی است. در چنین شرایطی حتماً باید از تجهیزات حمل بار کمک گرفت و شخص باید به خوبی با فرایند بارگیری آشنایی داشته باشد.

از آنجایی که انجام این عمل برای افراد عادی ممکن نیست کارگران باربری تجریش وارد عمل می‌شوند و بار را به صورت حرفه‌ای منتقل می‌نمایند. بخش زیادی از بارها نیز از نوع صنعتی هستند که تا چند صد کیلو وزن دارند. برای این وسایل نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده و کارکنان با نهایت دقت بار را وارد تریلی می‌کنند. فراموش نکنید که بعضی از بارها بسیار خاص هستند و باید به صورت امن جابجا گردند. ابزارهای حرفه ای حمل بار در کنار کارگران ماهر دغدغه شما را در این زمینه از بین خواهد برد.

دسته بندی شرکت‌های باربری

تعداد شرکت‌های فعال در زمینه باربری به صورت مرتب در حال افزایش است. دلیل این امر اقبال زیاد مردم به استفاده از خدمات این شرکت‌هاست. با این حال تمامی این شرکت‌ها در حوزه‌ها و منطقه‌های خاصی فعالیت می‌کنند که باید به آن‌ها دقت کافی کرد. به طور مثال بعضی از شرکت‌ها بر روی ترانزیت خارجی متمرکز هستند و بار را به سایر کشورها می‌فرستند. بخش دیگری از شرکت‌ها نیز به صورت داخلی کار می‌کنند و برای ارسال بار به شهرستان مناسب هستند.

در بعضی موارد باربری‌های درون‌شهری نیز مشغول به کار می‌باشند که اکثر آن‌ها در شهر تهران حضور دارند. با توجه به وسعت زیاد شهر تهران وجود باربری‌های درون شهری از واجبات است که تمهیدات لازم برای آن اندیشیده می‌شود. دسته‌ی دیگری از باربری‌ها فقط حمل و نقل اثاثیه منزل را انجام می دهند که به صورت ویژه برای اسباب کشی کار می‌کنند. شما باید در ابتدا نوع کارکرد خود را شناسایی کنید و سپس بر اساس آن باربری تجریش را انتخاب نمایید.

بهترین باربری تجریش

 

سایر مناطق:

باربری الهیه

باربری توحید

باربری رسالت

باربری باغ فیض

ظریف بار

باربری سیدخندان

باربری انقلاب

باربری سعادت آباد

باربری پونک

باربری ستارخان

باربری ونک

باربری تهرانسر

باربری قیطریه

باربری کامرانیه

باربری پیروزی

 

طراحی سایت اختصاصی برای باربری در سایت شارینو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *