باربری فلسطین آماده ارائه خدمات باربری و بسته بندی در تهران

باربری فلسطین

فهرست مطالب

اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا می‌خواهید وسیله‌ای را از نقطه‌ای به نقطه دیگر منتقل کنید و یا به هر دلیلی نیاز به خدمات حمل و نقل در محدوده فلسطین دارید، باربری فلسطین با بهترین و مجهزترین خودروهای مسقف و متنوع کامیون و کامیونت و وانت بار و نیسان حمل بار و اثاثیه آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز است. کافی است تنها زمان اسباب کشی را تعیین کنید.

باربری فلسطین با انواع کامیونت مسقف و تجهیزات بسته بندی

باربری در محدوده فلسطین در زمینه باربری شهری و بین شهری ضمن سپاس گزاری و قدردانی از اعتماد و انتخاب شما هموطنان گرامی، خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال با نرخ مناسب پایینتر از هزینه کارشناسی ارائه می‌نماید.

باربری فلسطین تهران بهترین بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در کل مناطق تهران

معتقد است که بهترین راه موفقیت مادی و معنوی احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل در منطقه فلسطین را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی ناشی از یک اسباب کشی و حمل و نقل را به دست فراموشی بسپارید. آنها در امر اسباب کشی شما از نیروهای مجرب و با تعداد مناسب جهت حمل بار شما بهره می‌گیرند.

باربری فلسطین با سابقه بالا و کارگران حرفه ای

 

خدمات باربری فلسطین

باربری فلسطین در محدوده فلسطین خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که وظیفه هر باربری است. همه خدمات اتوبار فلسطین به صورت شبانه روزی است و در هر زمان که نیاز به باربری داشتید فقط کافیست با شماره‌های اتوبار فلسطین تماس بگیرید .خدمات باربری فلسطین شامل:

 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 • بیمه کردن تمام وسایل شما جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی در باربری فلسطین
 • بسته بندی لوازم با فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس، پاپل رپ، استرچ رپ
 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند: گاو صندق، کمد، پیانو، ساید بای ساید، مبلمان
 • وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر) و استرج رپ (سلفون)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستانها در اتوبار فلسطین
 • متخصص در حمل بار، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکتها و اداره‌ها در سریع ترین زمان

کادر متخصص باربری فلسطین با روشهای دکوراسیون و چیدمان منزل و محل کار به خوبی آشنا هستند

 

وانت بار فلسطین

وانت بار فلسطین متخصص در حمل بار با وانت به تمام نقاط تهران در کمترین زمان با مناسبترین قیمت و کیفیت عالی به صورت شبانه روزی و بسته بندی اصولی وسایل آماده خدمت رسانی به همشهریان غزیز هستند. وانت بار وسیله‌ای است که تقریباً همه شما به آن نیاز پیدا خواهید کرد. نیسان بار و وانت بار تلفنی فلسطین مناسبترین گزینه و راه حل نیازهای باربری شماست.

باربری فلسطین با به کارگیری وسایل نقلیه استاندارد از جمله: نیسان بار، وانت بار، ایسوزو و … باربری در تمام مناطق تهران با برترین خدمات حمل بار و اثاثیه در خدمت همشهریان گرامی هستند.

باربری کادر متخصص باربری فلسطین با روشهای دکوراسیون و چیدمان منزل و محل کار به خوبی آشنا هستند تهران با انواع ماشین سبک و سنگین و کامیونت مسقف و موکت کاری شده جهت ارسال به سراسر ایران

 

محاسبه هزینه در باربری فلسطین

تعرفه حمل بار و حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری در باربری فلسطین منطبق و گاهی پایینتر از تعرفه‌های اتحادیه باربری و اتوبار اعلام می‌گردد. این تعرفه بنا به خدمات ارائه شده متفاوت هستند..  در باربری فلسطین تعرفه‌ها و قیمتهای شفاف و بدون افزایش و مبتنی بر نرخ اتحادیه است. هزینه و قیمت اتوبار فلسطین بستگی به عوامل متعددی دارد.

چیزی که لازم است بدانید این است که خدمات باربری در تهران همانند یک کالای خاص نیست که قیمتی مشخص داشته باشد. قیمت باربری بسته به نوع خدماتی که اتوبار مورد نظر ارائه می‌دهد و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر بوده و نمی‌توان لیست کاملاً دقیقی از قیمت خدمات باربری در تهران ارائه نمود .برای مثال مسافتی که باید طی شود، استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه، چیدن لوازم و .. در هزینه نهایی اسباب کشی مؤثر هستند.

بنابراین بهترین راه، تماس با کارشناسان اتوبار فلسطین، توضیح شرایط، دریافت مشاوره و همچنین تعیین قیمت و هزینه دقیق توسط آنها است.

با باربری فلسطین تهران با خیال آسوده و مطمئن اسباب کشی کنید

 

هزینه باربری بر اساس نوع ماشین

یکی از عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری فلسطین و حمل اثاثیه نوع وسیله نقلیه‌ای است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. متداولترین وسایل نقلیه حمل بار در تهران عبارتند از :

 • کامیون ( شامل خاور ۸۰۸ و خاور ۶۰۸ ، ماشین های هیوندا و ایسوزو )
 • وانت نیسان

هزینه حمل بار با کامیون در تهران نیز به سه صورت محاسبه می‌شود :اگر داخل محدوده باشد؛ مثلاً مبدا و مقصد هر دو در منطقه فلسطین تهران باشند، اگر در خارج از محدوده باشد؛ مثلاً مبدأ در غرب و مقصد در شمال یا شرق تهران باشد و یا حمل بار به شهرستانها و مناطق حومه تهران؛ برای مثال اگر لازم باشد اثاثیه یا هر بار دیگری با کامیون از تهران به شهرهای اطراف جابجا می‌شوند.

در محاسبه هزینه وانت و نیسان نیز به طبق همین سه روش محاسبه می‌گردد، البته با این تفاوت که ماشینهای سبک تر مانند وانت و نیسان نسبت به کامیونها و ماشینهای سنگین تر تعرفه‌های ارزانتری دارند.

باربری فلسطین کل خدمات اسباب کشی را ارائه می دهد.

 

بسته بندی لوازم

همان طور که در لیست خدمات باربری فلسطین اشاره شد، یکی از خدمات ویژه باربری فلسطین بسته بندی لوازم است که این کار را با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا انجام می‌دهند و با سپردن این کار به آنها دیگر نگران شکستن یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید. بسته بندی لوازم و بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی با استفاده از مدرن ترین روش های بسته بندی اثاث کشی و جابجایی از تخصص‌های کارگران فلسطین است.

بسته بندی اثاثیه منزل با کارتن های بسته بندی و حمل بار با کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه‌ای ۲ برابر کارتن عادی برای بسته بندی لوازمی پر ارزش استفاده می‌شوند. بسته بندی اثاثیه منزل و کلیه لوازم خود برای اسباب کشی را به تیم باربری فلسطین بسپارید. شرکت باربری فلسطین متخصص در امور اسباب کشی و باربری آماده ارائه خدمات بسته بندی ارزان با لوازم بسته بندی به همشهریان گرامی است.

باربری فلسطین بهترین انتخاب برای بسته بندی اثاثیه منزل شماست. تیم آموزش دیده آنها با تخصص و تجربه در این زمینه بهترین شرایط را برای شما عزیزان فراهم آورده است. بسته بندی لوازم منزل شامل بسته بندی و اسباب کشی با تعرفه مناسب، با بهترین تجهیزات بسته بندی و اسباب کشی حرفه ای انجام می‌گیرد.

بسته بندی اثاثیه یکی از مهمترین و حساسترین مراحل اسباب کشی است که انجام صحیح آن باعث سهولت در چیدمان و عدم خسارت می‌گردد. در واقع بسته بندی لوازم منزل شروع رسمی اسباب کشی را نشان می‌دهد. این کار باید به صورت حرفه‌ای و تخصصی صورت بگیرد تا در زمان اسباب کشی، اثاثیه منزل دچار حادثه نشود. در صورتی که بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه‌ای حرفه‌ای صورت بگیرد اسباب کشی بی دغدغه‌ای را تجربه خواهید کرد.

خدمات با کیفیت بسته بندی و اثاث کشی 24 ساعته در باربری فلسطین تهران

 

حمل اثاثیه در باربری فلسطین

حمل اثاثیه توسط باربری فلسطین با سابقه طولانی در امر حمل اثاثیه منزل در استان تهران و شهرستانها است. این باربری با مجوز رسمی از اتحادیه باربریهای تهران به صورت ۲۴ ساعته (حتی در روزهای تعطیل) خدمات حمل اثاثیه منزل و حمل بار را با وانت، نیسان و کامیونهای مخصوص حمل بار انجام می‌دهد. در نهایت باربری فلسطین انتقال وسایل منزل را برایتان با اطمینان کامل و بدون هیچگونه عیب و نقصی انجام می‌دهد.

باربری فلسطین ارائه دهنده خدمات شبانه روزی باربری، حمل بار، بسته بندی، حمل اثاثیه، بسته بندی اثاثیه، حمل و نقل، جابجایی بار و اثاث کشی است. این باربری ارائه دهنده خدمات تخصصی به هموطنان عزیز در سراسر کشور علی الخصوص در محدوده فلسطین است. اسباب کشی آسان و مطمئن با اتوبار فلسطین برای حمل اثاثیه منزل از افرادی خوش اخلاق و نیرومند استفاده می‌شود.

این شرکت برای حمل اثاثیه منزل شما از خاورهای مسقف و مخصوص اسباب کشی استفاده می‌کند و اگر اثاثیه منزل، شرکت یا سازمان شما حجم زیادی اشغال نکند از ماشینهای نیسان بار و وانت بار استفاده می‌کنند تا در وقت و هزینه‌های شما صرفه جویی گردد.

با باربری فلسطین تهران با خیالی آسوده بار خود را ببندید

 

اهمیت چیدمان بار در باربری فلسطین

شاید خیال کنید که چیدمان بار موضوع مهمی نیست. اما این طور نیست. زمانی که بار شما به مقصد می‌رسد چیدمان اولین کاری است که در انتظار شماست که با خستگی بسته بندی و جابجایی می‌تواند به کاری بسیار خسته کننده و امکان ناپذیر تبدیل شود. برای این که چیدمان و دکوراسیون بار به صورت منظم انجام شود، لازم است که بارها از هم تفکیک شوند.

پس از تفکیک و دسته بندی، بارهای بزرگ، سنگین و محکم در یک ردیف و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در ردیفی دیگر قرار می‌گیرد. استفاده از تمام فضای درون خودرو حمل بار نکته دیگری است که در موقع چیدن بار باید به آن توجه کرد. استقرار درست و منظم به استفاده مفید از فضای خودرو منجر می‌شود. پس دقت در ترتیب و نظم بار در انتقال بار اهمیت فوق العاده در این مرکز حمل بار دارد.

باربری فلسطین تهران انواع خدمات در حوزه حمل و جابجایی بار و اثاث منزل

 

مزیت استفاده از بسته بندی وسایل

مهم ترین مزیت استفاده از خدمات بسته بندی شرکت باربری فلسطین کاهش استرسهای اسباب کشی، عدم ایجاد خسارت با وسایل ، صرفه جویی در زمان برای حمل بار، اطمینان از بسته بندی حرفه‌ای و اصولی و… هستند که همانطور که از مزایای آن مشخص است می‎توان به اهمیت این کار پی برد. علاوه بر تمامی این موارد قیمت بسته بندی اثاثیه بسته به مزایای آن بسیار مقرون به صرفه است. وسایل و ابزار‌های بسته بندی اثاثیه در باربری فلسطین عبارتند از:

 • ماژیک، برچسب، خودکار و کاغذ برای علامت گذاری کارتنها
 • استفاده از فومهای ضربه گیر یا استرچ رپها و بسته بندی کردن کارتنها و وسایل به وسیله آنها
 • استفاده از بابل رپ یا نایلونهای حبابدار ضربه گیر
 • بهره گیری از کارتنهای محکم چند لایه در ابعاد مختلف و جعبه‌های پلاستیکی
 • استفاده از پتو برای قرارگیری در فضای بین وسایل در ماشین حمل بار جهت جلوگیری از برخورد وسایل به یکدیگر
 • طناب با سایز و ضخامت مختلف
 • سلفون برای بسته بندی ظروف و یا دیگر وسایل جهت جلوگیری از آلوده شدن آنها
 • استفاده از روزنامه باطله برای پرکردن فضای بین وسایل جهت عدم برخورد به یکدیگر

بسته بندی عالی و کاملترین خدمات حمل اثاثیه منزل در تهران با باربری فلسطین

 

حمل اجسام سنگین توسط نیروهای فلسطین

بررسی‌ها نشان داده که امروزه بسیاری از افرادی که در حین اسباب کشی و حمل بار و یا تغییر دکوراسیون منزل، اصول درست جابجایی این گونه وسایل را رعایت نمی‌کنند و توجه و دقت لازم به سلامتی خود ندارند، در بسیاری از اوقات متأسفانه دچار مشکلات و عوارض آن می‌شوند که مسلماً برای آنها پشیمانی و ضرر به همراه خواهد داشت. جابجایی اجسام سنگین در اسباب کشی یکی از مراحل مهم است.

تیم حرفه‌ای فلسطین در باربر واتوبار فلسطین با بهترین کیفیت بسته بندی و حمل بار و اثاث شما را انجام می‌دهند و یکی از موارد مهم و حساسی که این روزها چه در زمان اسباب کشی و حمل بار و چه در موارد دیگر، اهمیت دارد نحوه جابجایی درست اجسام سنگین است.

این کار باید کاملا درست انجام شود و با بی دقتی و عجله صورت نگیرد چون در این صورت ممکن است علاوه بر خسارت زدن به اشیاء سنگین، منجر به کمر درد، دیسک کمر و یا سایر دردهای عضلانی و یا آسیب های مشابه فیزیکی دیگر شود. نیروهای آموزش دیده فلسطین نیز با مهارت و قدرت لازم تمامی اجسام سبک تا سنگین شما را بدون هیچ گونه آسیبی جابجا می‌کنند.

تجهیزات متنوع و کامل در بسته بندی اثاث در باربری فلسطین با کادری مجرب

 

باربری بین شهری در باربری فلسطین

خدمت حمل و نقل بار باربری فلسطین بین شهری شرکت تمام کار تنها محدود به باربری حمل بار در استان تهران و البرز نیست بلکه این شرکت با هدف گسترش شعبات خود، خدمات وانت بار، باربری ویژه‌ای را در ارائه خدمات باربری بین شهری و یا همان باربری جاده‌ای ارائه می‌دهد. باربری بین شهری که به باربری برون شهری نیز معروف است نیازبه کامیونت‌های سالم و درجه یک و نیروی متخصص است تا با ایمنی بسیار بالایی وسایل شما جابجا شود.

دفتر باربری فلسطین با ماشینهای مجهز و مدرن حمل و نقل و باربری بین شهری آماده جابجایی هر نوع بار و وسیله (بجز مواد غذایی) در ایران است. لازم به ذکر است که کلیه سرویسهای این مجموعه فقط از مبداء تهران به سایر نقاط کشور انجام می‌شود.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران با باربری فلسطین

 

اسباب کشی اداری

اسباب کشی اداری با اثاث کشی منزل متفاوت است. سرعت در انجام کار، نحوه جمع آوری اثاثیه، چیدمان و بسته بندی اثاثیه اداری تفاوتهای زیادی با اسباب کشی منزل دارد که فقط شرکتهای مجرب و کادر متخصص همچون باربری فلسطین از این تفاوتها آگاه است.

از آنجا که بسته بندی لوازم و مدارکهای اداری باید با احتیاط بیشتر و گاهاً به صورت محرمانه بسته بندی شوند، همچنین بسته بندی صحیح وسایلی چون لب تاب، کامپیوتر و انواع ابزارهای برقی و حساس باید با تجهیزات مناسب مانند نایلونهای حبابدار و کارتنهای محکم انجام شوند.

ارزان ترین و سریعترین باربری در محدوده فلسطین تهران

 

مشاوره رایگان اثاث کشی

قبل از انجام کار اثاث کشی و باربری منزل و برای اطمینان بیشتر می‌توانید با کارشناسان باربری فلسطین تماس بگیرید تا آنها به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای شما را راهنمایی کنند. مشاوره رایگان توسط کارشناسان خبره باربری فلسطین چه در صورت بستن قرار داد با باربری و یا غیر این صورت شما را در صفر تا صد جابجایی خود راهنمایی و مشاوره می‌کنند.

مشاوره توسط این باربری می‌تواند به صورت تلفنی و یا حضوری انجام بگیرد. مشاوران فلسطین شما را از حدود هزینه‌ای نهایی، برنامه جابجایی، هماهنگی‌های لازم برای روز جابجایی، چگونگی بسته بندی تا حمل و چیدمان آن در مقصد شما را راهنمایی می‌کنند.

باربری فلسطین تهران با یک تماس خیلی سریع اسباب کشی و حمل بار شرکتها و سازمانها را انجام میدهد

 

بیمه وسایل شما

بیمه ی باربری، سلامت کالا را برای صاحبان بار تضمین می‌کند. تضمین سلامت کالا برای صاحبان بار باعث می‌گردد تجارت کالا از طرق مختلف گسترش یافته و هر گونه خسارات احتمالی پیشاپیش جبران گردد. در باربری فلسطین برای حمل بار به شهرستان بارنامه دولتی رایگان صادر می‌گردد و نوع بیمه نیز بنابر نوع بار و درخواست مشتری برای نوع تعهدات شرکت بیمه متفاوت است.

برای اکثر بارها از طرف شرکت باربری فلسطین، بیمه رایگان صادر می‌شود اما در صورتی که مشتری درخواست افزایش تعهدات شرکت بیمه و تغییر در شرایط بیمه را داشته باشد، پرداخت هزینه بیمه بار جدید به عهد وی خواهد بود.

همچنین این نوع بیمه می‌تواند بر اساس نوع کالا متفاوت باشد. یعنی صاحبان کالا بر اساس اینکه چه نوع خطراتی می‌تواند کالای آنها را بیش از همه تهدید نماید، نوع آن خطرات را مشخص کرده و بر اساس احتمال وقوع بیمه‌ای همه جانبه برای کالای خود خریداری نمایند.

با کیفیت ترین باربری در محدوده دریاچه فلسطین تهران

 

حمل و جابجایی پیانو توسط نیروهای ویژه فلسطین

حمل و جابجایی انواع وسایل سنگین و حساس نظیر پیانو با قیمت مناسب و با دقت و حساسیت بسیار بالا توسط اتوبار و باربری فلسطین انجام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای باربری فلسطین تماس حاصل نمایید.

کامیونهای موکتدار

باربری و حمل اثاثیه منزل و وسایل لوکس شما با کامیونهای موکت دار دیگر نیازی به نگرانی در رابطه با آسیب دیدن لوازمتان نباشید. با باربری فلسطین دیگر نگران جابجایی وسایل خود نباشید.

باربری تضمینی

در نهایت کالای شما بدون هیچ گونه آسیبی و کاملاً سالم به مقصد می‌رسد و تمام این موارد با برنامه ریزی دقیق و حساب شده ی کارشناسان حمل اثاثیه فلسطین امکان پذیر است.

باربری فلسطین با سابقه 39 ساله خیلی ارزان و سریع در اثاث کشی و بسته بندی و ارسال به کل کشور

 

سؤالات متداول

 1. تعداد کارگرهای حمل بار چقدر است؟

بنا به نیاز مشتریان و میزان بارهایی که حمل می‌کنند، این تعداد ممکن است متغیر باشد.

 1. آیا امکان رزرو سرویسها از قبل وجود دارد؟

بله. در صورت نیاز می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید و جهت اسباب کشی و حمل بار از قبل هماهنگ کنید.

 1. آیا برای جابجایی جهیزیه عروس نیز می‌توان به باربری فلسطین مراجعه کرد؟

شرکت باربری فلسطین ضمن تبریک به کلیه زوجهای جوان، بدین وسیله اعلام می‌کند که آماده است تا این نگرانی را برطرف کرده و جهت حمل و جابجایی جهیزیه و کلیه وسایل زندگی شان، با بهترین کیفیت در زمینه باربری و کلیه خدمات اسباب کشی، خدمت آنها باشد.

اگر دوست دارید کارتان به سرعت انجام شود به باربری فلسطین اعتماد کنید.

 

مناطق مختلف تهران:

ظریف بار

باربری سیدخندان

باربری انقلاب

باربری سعادت آباد

باربری تهران

باربری هفت حوض

باربری جنت آباد

باربری ولنجک

باربری آفریقا

باربری چیتگر

باربری زعفرانیه

باربری استاد معین

باربری آرژانتین

باربری البرز

باربری حکیم

باربری مرزداران

باربری دربند

باربری بهبودی

باربری سعدی

باربری لویزان

باربری شهرک اکباتان

باربری صادقیه

باربری نیاوران

باربری قلهک

باربری مینی سیتی

باربری شهرزیبا

باربری دولت

باربری چمران

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *