باربری نیاوران تهران با سابقه و تجربه بالا در بسته بندی و حمل وجابجایی اثاثیه

باربری نیاوران

فهرست مطالب

بحث باربری و اسباب کشی ممکن است از نظر شما راحت باشد ولی اینکه بار و اثاثیه شما سالم به مقصد برسد خیلی مهمتر است. ممکن است وانتی سر کوچه را کرایه بگیرید و بارهای شما را با مبلغ بسیار کمی به مقصد برساند. ولی زمانی که به مقصد می‌رسید تازه متوجه می‌شوید که اسبابهایتان یا زخمی شده‌اند یا صدمه‌ی جدی دیده‌اند که اول از همه نوع بسته بندی مشکل داشته و اینکه نوع حمل آن درست نبوده است.

باربری نیاوران بصورت 24 ساعته در خدمت همشهریان عزیز

شرکت باربری نیاوران به عنوان یک شرکت نمونه در این زمینه خدمات را به صورت تخصصی و کاملاً حرفه‌ای خدمات شما عزیزان عرضه می‌کند. زمانی که بارهای خود را به شرکت باربری نیاوران می‌سپارید، با خیالی آسوده فقط نظاره گر جابجایی خود باشید.

باربری نیاوران با انواع کامیون و وانت موکت کاری ده و مسقف و ارسال به کل کشور

باربری نیاوران با خدماتی با کیفیت و تخصصی با پرسنلهای آموزش دیده در مناطق مختلف تهران در خدمت همشهریان گرامی هستند. شما می‌توانید این باربری را یک باربری اصولی بنامید چون که در حین جابجایی هیچ صدمه‌ای به وسایل وارد نمی‌شود و اینکه راه حلهای مناسبی برای حمل وسایل سنگین، وسایل شکستنی ارائه می‌دهند.

باربری نیاوران بسیار ارزان و سریع، با انواع کامیون و وانت موکت کاری ده و مسقف و ارسال به کل کشور

 

رانندگان مطمئن در باربری نیاوران

شرکت باربری نیاوران دارای رانندگان بسیار با تجربه‌ای است که می‌دانند چگونه باید یک کامیون باربری را بارگیری کنند و در تمام مراحل باربری در کدام مکانها اقلام را قرار دهند تا بسیار ایمنتر باشد.

باربری در سر زمان تعیین شده بدون ثانیه‌ای تأخیر حاضر می‌شوند، زمان برای هر دو طرف چه مشتری و چه شرکت باربری نیاوران بسیار با ارزش است و تمام مراحل باید سر وقت بدون اینکه ذره‌ای وقت تلف شود انجام گیرد تا مشتری سریعاً جابجایی اثاثیه را انجام دهد بدون اینکه وقت دو طرف تلف شود.

شرکت باربری نیاوران حمایت کاملی از شما در تمام مراحل مثل بسته بندی، ایمن سازی وسایل، حمل و نقل، انتقال اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر را با بهترین و امنترین روشها انجام می‌دهد. همچنین این رانندگان با اطلاع کامل از تمامی راه‌ها و میانبرها بارهای شما را از بهترین مسیرها به مقصد مورد نظر انتقال می‌دهند.

با باربری نیاوران با خیال راحت بارتو ببند.

 

 

ارائه بیمه نامه در باربری نیاوران

یکی از نکات مهم برای پیدا کردن یک باربری حرفه‌ای داشتن بیمه نامه باربری است. امروزه مهمترین اصل برای داشتن یک اسباب کشی مناسب سالم رسیدن اثاثیه به مقصد است. اما با وجود پیشرفت در زمینه باربری همچنان مشکلات به صفر درصد نرسیده است به همین دلیل بهتر است لوازم خود را بیمه کنید. با بیمه کردن لوازم خود می‌توانید در صورت خسارت در زمان جابجایی‌، هزینه‌ی آن آسیب را از شرکت باربری دریافت کنید.

شرکت باربری نیاوران اثاثیه شما را به صورت رایگان بیمه می‌کند تا در زمان حمل و نقل اگر از طرف نیروهای باربری مشکلی برای اثاثیه شما پیش آمد خسارت وارده را پرداخت کند.

بسته بندی و حمل بار اثاثیه منزل و شرکتها در تهران با باربری نیاوران با کارگران حرفه ای

 

ماشین باربری

لازم است تا در زمان حمل بار و اسباب کشی ماشین باربری مناسب را انتخاب کنید. انتخاب وسیله نقلیه به حجم بار و مسافت بستگی دارد. لازم است تا بر اساس نیاز یک وانت، کامیونت یا خاور و … برای حمل بار شما از طرف اتوبار ارسال شود که بهتر است پیش از روز موعد حتماً با شرکت باربری مشورت نمایید تا شما را در انتخاب مناسبترین ماشین راهنمایی کنند.

برای فاصله‌های دور خاور بهترین گزینه است و برای اسباب کشی با وسیله کم وانت می‌تواند مناسب‌تر باشد. برخی از وسیله‌ها مانند کامیون دارای محدودیت در عبور و مرور شهری هستند و از این جهت بهتر است برای حمل اسباب زیاد روزهای خلوت را انتخاب کنید. اسباب کشی در رزوهای خلوت هم آسان تر است و هم هزینه کمتری دارد.

24 ساعت 7 روز هفته باربری نیاوران با انواع کامیون مسقف آماده ارائه خدمات

 

خدمات چیدمان توسط کارگران نیاوران

سوال خیلی از مشتریان این است که خدمات چیدمان وسایل شرکتهای باربری نیاوران شامل چه مواردی است و یا دقیقا چیست؟ این خدمات مربوط به چیدمان وسیله‌ها و لوازم بعد از جابجایی در محل جدید است. معمولاً چیدمان اثاثه زمان زیادی می‌برد و برای صرفه جویی در زمان بهتر است که از خدمه باربری در این مورد کمک بگیرید. شما می‌توانید این خدمت را از قبل رزرو کنید تا بعد از حمل وسیله‌ها به محل جدید هر وسیله‌ای در اتاق مورد نظر گذاشته شود.

چیدمان وسیله‌ها به شما کمک می‌کند تا دیگر نیاز به جابجایی لوازم سنگین نداشته باشید و در زمان و انرژی صرفه جویی شود. هدف تیم باربری نیاوران از ارائه این خدمات آسان کردن اسباب کشی برای شماست.

بهترین و به روزترین امکانات در باربری نیاوران تهران

 

بسته بندی لوازم در باربری نیاوران

بسته بندی لوازم توسط تیم حرفه‌ای باربری نیاوران به کمک کارتنهای چند لایه و با کیفیت، پلاستیکهای حباب دار انجام داده می‌شود. بسته بندی مهمترین قسمت باربری است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید اگر به این قسمت مهم به اندازه کافی اهمیت ندهید امکان دارد آسیبی به لوازم شما وارد شود. از شرایط بسته بندی اثاثیه در باربری نیاوران می‌توان موارد زیر را نام برد که حتماً باید آنها رعایت شوند :

 • وسایل شما به هیچ وجه گم نمی‌شوند چرا که باید شرکت باربری خسارت آن را بپردازد و این که باعث آزرده خاطر شدن مشتری می‌شود.
 • کوچکترین آسیبی به وسایل اللخصوص وسایل شکستنی و وسایل سنگین مثل یخچال ، گاز ، هود و … وارد نمی‌شود و با احتیاط کامل توسط نیروهای آموزش دیده بسته بندی می‌شوند.
 • لازم نیست زمان طولانی بابت بسته بندی تلف شود چرا که از قبل برنامه ریزی شده و هر کارگری یک گوشه از کار را انجام می‌دهد تا سریعاً بسته بندی انجام گردد.
 • برای بسته بندی وسایل شما از کارتنها و جعبه‌هایی که بسیار محکم هستند استفاده می‌شود تا در حین جابجایی وسایل از داخل کارتن بیرون نریزند. این مرحله از باربری را دست کم نگیرید چون بحث اثاثیه‌ی شماست که باید با دقت بسیار زیادی انجام گیرد. با خیالی آسوده امور بسته بندی خود را به باربری نیاوران بسپارید تا خاطره‌ای خوش از آن روز برایتان باقی بماند.

باربری نیاوران تهران با تجهیزات کامل و انواع کامیون مسقف

 

اهداف تیم کاربلد نیاوران

این شرکت تمامی مراحل اسباب کشی را به صورت حرفه‌ای و بی نقص انجام می‌دهد و با توجه به سابقه‌ای که در این زمینه دارد سعی می‌کند رضایت مشتریان خود را در بالاترین سطح ممکن نگه دارد. با توجه به قدمت باربری نیاوران، تمامی کارکنان این شرکت به محله‌های تهران آشنایی کامل دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان و مسیر ممکن اسباب کشی شما را به صورتی کاملاً حرفه‌ای انجام دهند.

باربری نیاوران برای جلب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات، با توجه به اینکه این افراد از مهارت، تخصص، سابقه و نیروی بدنی بسیار خوبی برخوردار هستند، حمل و نقل و جابه جایی تمامی وسایل از جمله وسیله‌های سنگین و حجیم مانند مبلمان و یخچال را به بهترین شیوه ممکن انجام می‌دهند. نقطه قوت این باربری را می‌توان به استفاده از افرادی با تجربه چندین سال در زمینه حمل و نقل و همچنین وسایل بسته بندی پیشرفته و ماشین‌های عالی دانست.

خیالی آسوده و راحت با باربری نیاوران

 

مزایای استفاده از خدمات باربری شرکت نیاوران

اسباب کشی همیشه یکی از دغدغه‌های بزرگ افراد ساکن در شهرها و شهرستان‌های بزرگ است و به نوعی می‌توان آن را یکی از مشکلات اساسی زندگی محسوب کرد و افرادی که هیچگونه تخصص و مهارتی در این زمینه ندارند می‌توانند باعث خسارت‌های زیادی مالی شوند و حتی سلامت خود را نیز به خطر بیندازند.

همچنین باید در نظر داشت که امروزه به دلیل ماشینی شدن زندگی‌ها‌، وقت و زمان افراد دارای ارزش بسیار بالایی است و  از این نظر استفاده از شرکتهای باربری و اتوبارها می‌تواند دارای مزایای زیاد باشد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسته بندی وسایل و اثاثیه منازل و اداره‌ها به صورت اصولی و دقیق
 • استفاده از نیروهای متخصص‌، متعهد و مطمئن در بسته بندی و جابجایی‌ها
 • استفاده از ابزارهای پیشرفته و مدرن بسته بندی برای امنیت بیشتر
 • استفاده از انواع ماشینهای سبک و سنگین برای حمل و نقل وسایل
 • مطمئن بودن از انجام کار با سرعت و دقت بالا و عدم وارد شدن هیچگونه خسارتی به وسایل
 • ایجاد آرامش و اطمینان خاطر به صاحب وسایل
 • تضمین امنیت و بیمه وسایل منازل
 • کمک در چیدمان نهایی وسایل در مقصد
 • صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها و اطمینان از انجام کار به صورت کامل

با باربری نیاوران تهران با خیال آسوده و مطمئن اسباب کشی کنید

 

خدمات شرکت باربری نیاوران

از آنجا که هر باربری خدمات ویژه‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و وجه تمایز باربری‌ها با همدیگر خدمات آنها است، در این بخش شما با برخی از خدمات ویژه باربری نیاوران آشنا خواهید شد:

 • فراهم نمودن تمامی ابزارهای لازم برای بسته بندی اثاثیه
 • ارائه خدمات مشاوره‌ای به صورت کاملاً رایگان
 • ارائه خدمات با بهترین قیمتها و زیر نظر اتحادیه
 • استفاده از به روزترین و مدرن ترین شیوه‌های اثاث کشی
 • بیمه کردن وسایل و بار مشتریان و صدور بیمه و بارنامه رایگان
 • بسته بندی لوازم و اثاثیه منازل به شیوه‌های نوین کشورهای پیشرفته
 • حمل بار از غرب تهران به تمامی مقاصد از جمله شهرستان‌ها
 • حمل و نقل بار درون شهری با بالاترین ایمنی و تضمین
 • انجام اثاث کشی و حمل و وسایل در کوتاه‌ترین زمان و مسیر ممکن
 • هماهنگی تمام و کمال با مشتریان حقیقی و حقوقی و پاسخگویی مناسب و مشتری مدار بودن
 • ارائه خدمات و مطابق میل افراد کهن سال که چالشهای خاص مربوط به خود را دارند و پرسنل باربری مؤظف هستند که شرایط آنها را خوبی درک کنند و با آنها با اخلاقی نیکو رفتار کنند.
 • اعزام تیمها و ماشینهای باربری در تعداد مختلف مطابق با خواسته مشتریان
 • اجاره انبار، کانتینر و سوله‌ها به مشتریان حقیقی و حقوقی که به هر دلیلی نیاز دارند ابزار و وسایل خود را در یک محل مطمئن برای مدت معینی نگه دارند.

سپردن جابجایی به تیم نیاوران = کار را به کاردان سپرده‌اید

 

 

هزینه‌های باربری

خدمات جابجایی و باربری نیاوران بر اساس نرخ اتحادیه یک مبلغ پایه دارد و سپس بسته به مواردی می‌تواند هزینه آن برای شما تغییر کند. به طور مثال برای سه کارگر با یک کامیون و در روزهای عادی نرخ ثابت است و بر اساس فاصله و دوری و نزدیکی، تعداد طبقات و حجم بار و وسیله‌ها و نیاز به تعداد بیشتر ماشین باربری هزنیه‌ها متفات است.

برای داشتن باربری مقرون به صرفه بهتر است همیشه در بسته بندی به حجم بار و چیدمان در کارتن ها دقت کنید تا کمترین جا را بعد از چیدمان در ماشین بگیرد. تیم باربری نیاوران توجه ویژه‌ای به این امر دارد تا شما متحمل کمترین هزینه باشید.

نکته مهم دیگر حمل وسیله‌های سنگین مانند یخچال ساید بای ساید و پیانو و … است که می‌تواند به هزینه اتوبار اضافه کند. از زمانهای قدیم تا به الان اسباب کشی یکی از کارهای گریز ناپذیر بوده و هست. بنابراین نمی‌توان از زیر آن شانه خالی کرد و اینکه برای داشتن اسباب کشی امن و مطمئن همه میدانید که می‌توانید از شرکتهای باربری چون نیاوران کمک بگیرید. در نتیجه نرخ و قیمت باربری به چند عامل اساسی دارد که شامل :

میزان بار، اندازه وسیله‌ی نقلیه استفاده شده‌، تعداد نیروهای کمکی که می‌تواند بر روی قیمت باربری تاثیر داشته باشد البته شرکت باربری نیاوران که زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت است قیمتهایی را به شما می‌گوید که اتحادیه در نظر گرفته است.

باربری نیاوران خدمات الکترونیکی نیز دارد که به راحتی می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

 

خدمات شبانه روزی در باربری نیاوران

خدمات باربری نیاوران به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود تا شهروندان هر زمان که نیاز به حمل بار و جابجایی داشتند بتوانند از این خدمت استفاده کنند. شما ساکن هر نقطه از تهران که باشید می‌توانید در هر ساعت از روز که مایل هستید باربری را انجام دهید. معمولاً خدمات اتوبار و به ویژه اسباب کشی زمان زیادی لازم دارد. حتی در مواردی دیده شده تا چند بار از مقصد بارگیری انجام شده است.

از این جهت بر اساس قوانین اتحادیه باید شرکت‌های باربری در تمام ساعات روز خدمات را ارائه دهند و رفاه مشتریان را تامین نمایند که باربری نیاوران نیز مستثنی از این قاعده نیست. همچنین هزینه حمل بار در شب مانند روز است و هیچ تفاوتی ندارد. بر همان اساس و طبق همان معیارهای حمل بار در روز، برای شب هم حمل بار انجام خواهد شد.

باربری نیاوران تهران با بیمه و بصورت تضمینی، حمل بار و اثاث منازل و شرکت شما

 

تضمین بار توسط باربری نیاوران

رعایت نکات ایمنی در باربری باعث می‌شود که شما مطمئن شوید که اثاثیه تان به سلامت به مقصد می‌رسد و در زمان جابجایی اثاثیه هیچ کدام آسیبی نمی‌بینند. شرکت باربری نیاوران همیشه به کارگران با تجربه‌ی خود این نکته را تأکید می‌کند که اول ایمنی بعد کار چون باعث می‌شود که در زمان جابجایی اثاثیه اتفاقات بدی رخ ندهد و مشکلی پیش نیاید. اگر می‌خواهید اثاثیه تان سالم به مقصد برسد بهتر است شرکت باربری مناسبی را انتخاب کنید.

اگر انتخاب شما شرکت باربری نیاوران باشد می‌توان گفت که بهترین انتخاب را در دوران زندگیتان داشتید بهترین خدمات جابجایی را همراه با هزینه‌ی بسیار مقرون به صرفه خواهید داشت.

قبل از اثاث کشی با مشاوران باربری نیاوران تماس بگیرید

 

بهترین فصل باربری کدام است ؟

تقریبا همه مشتریان و مستاجران در فصل گرما نیاز به خدمات اسباب کشی دارند و در این فصل جابجا می‌شوند. بهترین فصل برای اسباب کشی هم همین فصل است. بعد از ایام عید تا پایان تابستان معمولاً در تمام شهر پر از کامیونهای اسباب کشی است. در این مدت چون روزها بلند است و تا ساعات زیادی امکان جابجا کردن وسیله ها وجود دارند، بهتر است در این مدت اقدام به اسباب کشی کنید.

زمستان معمولاً روزها کوتاه است و سردی هوا می‌تواند کمی آزار دهنده باشد. علاوه بر این باریدن برف و باران زمین را لیز می‌کند و حمل بار خیلی سخت می‌شود. دلیل دیگر انتخاب فصل تابستان، تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و آزاد شدن وقت مردم است. پس بیشتر در این روزها اسباب کشی انجام می‌شود. با انتخاب باربری نیاوران برای جابجایی خود روزی خاطره انگیز را برای خود بسازید.

باربری نیاوران، باربری حرفه‌ای، سریع و ارزان

 

 

 

تفکیک بار، امنیت بیشتر در باربری نیاوران

کادر مجرب نیاوران بار را به صورت منظم و دسته بندی شده در درون خودرو به صورت محکم و بادوام مستقر می‌کنند. با رسیدن به مقصد و حمل بار به محل ثانویه، کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتریان کمک می‌کنند. باربری نیاوران در تهران برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود، انواع بار را از هم تفکیک می‌کنند.

بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در بخشی دیگر قرار می‌گیرد. لوازمی چون مبل، یخچال، کمد لباس و میز و صندلی نهار خوری و غیره که سنگین هستند، با دقت فراوان و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین حمل بار منتقل شده و درون ماشین محکم و منظم چیده می‌شوند و از پتو، نایلونهای مخصوص، فوم و پوششهای سه لایه که وسط آن از پشم شیشه است برای استقرار محکم و با دوام اثاثیه  استفاده می‌شود.

مهارت و مدیریت زمان در باربری نیاوران سبب می‌شود تا آشفتگی‌های روز جابجایی برایتان آسان شود.

 

باربری برون شهری در نیاوران

حمل بار و اثاثه توسط اتوبار نیاوران به شهرهای دیگر با انواع ماشینهای خاور، نیسان و کامیون، با هزینه مقرون به صرفه انجام می‌شود.

ارائه خدمات بسته بندی حرفه‌ای

برای سهولت اسباب کشی و رفاه و آسایش مشتریان، خدمات بسته بندی به صورت اصولی و حرفه‌ای به همشهریان ارائه می‌شود.

کامیونهای موکتدار

باربری و حمل اثاثیه منزل و وسایل لوکس شما با کامیونهای موکت دار دیگر نیازی به نگرانی در رابطه با آسیب دیدن لوازمتان نیست.

باربری نیاوران با کارگران متخصص و حرفه ای در کل تهران

 

سؤالات متداول

 1. نحوه حمل و جابجایی گاو صندوق در باربری نیاوران چگونه است؟

شرکت نیاوران حمل و نقل گاو صندوق شما را به صورت اصولی انجام می‌دهد و تعداد کارگران برای جابجایی گاو صندوق شما بستگی به وزن و اندازه آن دارد.

 1. بسته بندی مبلمان در باربری نیاوران چگونه انجام می‌گیرد؟

بسته بندی مبلهای شما با استفاده از فوم، سلفون و چسب انجام میگیرد.

 1. چند روز قبل از اسباب کشی می‌توان با باربری تماس گرفت و برای جابجایی هماهنگ کرد؟

باربری نیاوران به صورت شبانه روزی و حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز هستند. شما هر زمانی که خواستید می‌توانید با باربری نیاوران تماس بگیرید.

بهترین تجهیزات بسته بندی و حمل بار در باربری نیاوران

 

در همه جای تهران با باربری نیاوران تماس بگیرید:

باربری انقلاب

باربری سعادت آباد

باربری پونک

باربری نارمک

باربری جردن

باربری اسنپ

اسباب کشی

باربری ولنجک

باربری مجیدیه

باربری زعفرانیه

باربری استاد معین

باربری ولیعصر

باربری جمهوری

باربری بهبودی

باربری پیامبر

باربری دزاشیب

باربری شهران

باربری سعد آباد

باربری فرشته

باربری سعدی

 

طراحی سایت اختصاصی باربری توسط تیم شارینو 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *