باربری در یزد

هر آنچه باید درباره باربری در یزد بدانید!

فهرست مطالب

آیا بهترین باربری در یزد را می‌شناسید؟ اسباب کشی و جابه‌جایی وسایل منزل یک تجربه استرس‌زا و بسیار مهم است که افرادی که قصد جابه‌جایی منزل دارند همواره با آن روبرو هستند. اگر نگران هستید که به هنگام اسباب کشی لوازم منزل یا محل کار شما آسیب ببینند و به‌خوبی بسته بندی نشده باشند، بهترین راه کمک گرفتن از باربری‌های یزد است.

باربری در یزد با بهره‌گیری از کادر مجرب و امکانات حرفه‌ای می‌تواند به بهترین شکل وسایل شما را تا مقصد حمل کرده و در کاهش دغدغه‌های شما تأثیر بسزایی داشته باشد. اگر درمورد خدمات باربری و حمل اثاثیه در یزد اطلاعات کافی ندارید، از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

 

لیست باربری های یزد

 

۰۹۱۳۷۴۷۳۸۸۱ امیری

 

۰۹۱۳۷۸۱۲۸۱۶ محمدی

 

۰۹۱۳۹۵۳۸۶۰۷ احمدی

 

۰۹۱۳۷۶۳۴۴۹۵ قربانی

خدمات باربری شامل چه مواردی است؟

هریک از ما برای یکبار هم که شده نام باربری یا اتوبار به گوشمان رسیده است؛ اما ممکن است بسیاری از افراد دقیقاً اطلاع نداشته باشند که شرکت باربری در یزد چه کاری انجام داده و چه خدماتی ارائه می‌دهد. در این باره باید بگوییم مراکز باربری یزد شرکت‌هایی هستند که در زمینه حمل بار به صورت درون شهری و برون شهری فعالیت می‌کنند.

این شرکت‌ها در حوزه جابه‌جایی وسایل منزل یزد یا جابه‌جایی وسایل دفاتر کاری، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و دیگر موارد به ارائه خدمات می‌پردازند و تنها کافی است در مواقع لازم با شماره باربری در یزد تماس حاصل کنید. این شرکت‌ها از ابتدا تا انتهای پروسه اسباب کشی در کنار شما هستند و کمک می‌کنند هر مرحله به شکل صحیح پیش برود.

اگر قصد استفاده از خدمات پایانه باربری یزد و اسباب کشی در یزد را دارید، در ابتدا باید به طور کامل از خدمات باربری در یزد آگاهی داشته باشید. در ادامه بیشتر درمورد هریک از خدمات شرکت‌های باربری صحبت خواهیم کرد.

بسته بندی وسایل و اثاثیه

بسته بندی وسایل منزل در یزد یکی از مهم‌ترین کار‌ها به هنگام اسباب کشی است که وقت زیادی از شما می‌گیرد. چنانچه این کار توسط پرسنل باربری در یزد انجام شود، دغدغه شما برای جمع کردن و بسته بندی اثاثیه کمتر شده و اسباب کشی با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

کارگران باربری به کمک کارتن‌ها، چسب‌های مخصوص و دیگر امکانات لازم برای بسته بندی، به شکلی صحیح و اصولی لوازم منزل شما را بسته بندی می‌کنند و اصلاً نیازی نیست نگران وسایل خود به خصوص شکستنی‌ها باشید.

بسته بندی وسایل منزل در یزد

 

جداسازی وسایل

از دیگر خدمات باربری شبانه‌ روزی در یزد می‌توان به جدا کردن صحیح وسایل اشاره کرد. بسیاری از وسایل موجود در خانه یا محل کار شما باید پیش از شروع اسباب کشی از یکدیگر جدا شوند. نیرو‌های باربری اثاثیه منزل شما را به دقت از یکدیگر تفکیک می‌کنند و به شکل کاملاً منظم آن‌ها را درون ماشین‌های حمل بار قرار می‌دهند.

درواقع جداسازی وسایلی همچون تخت خواب‌های بزرگ و وسایل مختلف اتاق‌ها می‌تواند برای شما زحمت و دردسر بسیاری به همراه داشته باشد که خوشبختانه به کمک پرسنل باربری رفع می‌شود. لازم است بدانید این شرکت‌ها از تجهیزات کاملی برای این کار‌ها برخوردار هستند و لازم نیست نگران سلامت وسایل خود باشید.

بارگیری وسایل

کارگران باربری در یزد کلیه مراحل اسباب کشی از مبدأ و تخلیه اثاثیه در مقصد را برای شما انجام می‌دهند. درواقع بعد از حمل بار به مقصد نیازی نیست دغدغه انتقال وسایل به ساختمان جدید را داشته باشید؛ زیرا پرسنل باربری صفر تا صد این کار را به انجام می‌رسانند و در کمترین زمان وسایل را از خودرو‌ به مقصد نهایی منتقل می‌کنند.

معمولاً بسیاری افراد برای انتقال وسایل بزرگی همچون مبلمان از در‌های منزل نگران هستند و دغدغه آسیب دیدن وسایل خود را دارند؛ اما باید بدانید پرسنل باربری بار‌ها این کار‌ها را انجام داده‌اند و بدون ریسک و کاملاً ایمن وسایل شما را بارگیری کرده و به منزل جدید منتقل می‌کنند.

جابه‌جایی وسایل دفاتر و شرکت‌ها

معمولاً در شرکت‌ها تجهیزات الکترونیکی گران قیمت و متنوعی وجود دارد که حاوی اطلاعات مهم و ارزشمندی هستند؛ به همین دلیل حمل و جابه‌جایی این وسایل نیازمند دقت و حساسیت بالایی است و باید با بسته بندی تخصصی انجام شود.

باربری در یزد می‌تواند تجهیزات کلیه ادارات و شرکت‌ها را به بهترین شیوه و در سریع‌ترین زمان بسته بندی کرده و جابه‌جا کند. این موضوع سبب می‌شود دیگر هیچ نگرانی از بابت سلامت وسایل و تجهیزات دفاتر کاری و شرکت‌ها وجود نداشته باشد.

جابه‌جایی وسایل دفاتر و شرکت‌ها

 

جابه‌جایی وسایل سنگین

در بسیاری موارد زمانی که شما قصد جابه‌جایی دارید، ممکن است برخی وسایل سبک منزل را بتوانید خودتان حمل کنید؛ اما قطعاً برای جابه‌جایی وسایل سنگین نیاز به کمک متخصصان این حوزه دارید. عدم رعایت موارد ایمنی در حمل یخچال، گاو صندوق، مبلمان و غیره می‌تواند خسارت‌های بسیاری به شما وارد کند.

کارگران باربری در یزد می‌توانند با بهترین و ایمن‌ترین شیوه‌ها وسایل بزرگ و سنگین شما را حمل کرده و صحیح و سالم به مقصد برسانند.

چیدمان وسایل

در آخرین مرحله از روند اسباب کشی لازم است وسایل در محیط جدید چیده شده و منظم شوند. از آنجایی که باربری در یزد از صفر تا صد کار در کنار شما است در این مرحله نیز شما را تنها نخواهد گذاشت. شما می‌توانید در صورت تمایل از پرسنل باربری بخواهید مطابق نیاز‌های شما وسایل را از بسته بندی خارج کرده و در محل موردنظر قرار دهند.

این نوع خدمات برای افرادی که دست‌تنها هستند و به تنهایی نمی‌توانند کار چیدمان منزل یا دفتر کار خود را انجام دهند بسیار کاربردی و مناسب است.

مزایای استفاده از خدمات باربری چیست؟

شاید با این سؤال روبرو شده باشید که حمل وسایل منزل در یزد به کمک باربری چه مزایایی دارد؟ در این باره باید بگوییم مزایای چشمگیر خدمات باربری در یزد سبب شده است در چند سال اخیر بسیاری از مردم برای اسباب کشی و حمل بارهای سنگین خود به خدمات باربری روی بیاورند.

در گذشته بسیاری از مردم برای حمل اثاثیه از وسایل نقلیه شخصی استفاده می‌کردند و این موضوع منجر به بروز خسارات بسیار و شکستگی‌های قابل توجهی می‌شد؛ اما روی کار آمدن شرکت‌های تخصصی باربری در یزد سبب شده است، حمل وسایل منزل به شکل صحیح و ایمن در مدت زمانی کم انجام شود و دغدغه افراد از بابت سلامت وسایل کاهش پیدا کند.

در ادامه مطلب به طور کامل درمورد نکات مثبت و مزایای استفاده از خدمات باربری در یزد صحبت خواهیم کرد.

سهولت در برنامه‌ریزی

افرادی که قصد دارند خودشان برای اسباب کشی اقدام کنند و از باربری کمک نگیرند، معمولاً دچار آشفتگی و مشکل می‌شوند؛ زیرا این افراد معمولاً نمی‌توانند کار اسباب کشی را دقیقاً در زمان مشخص شده به پایان برسانند و برنامه‌ریزی خود را درست پیش ببرند.

استفاده از خدمات باربری این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که در کمترین زمان و با سرعت بالا روند بسته بندی، حمل وسایل و چیدمان آن‌ها را پیش ببرید و دچار اتلاف وقت و به‌هم‌ریختگی برنامه نشوید.

حمل وسایل منزل در یزد

 

حفظ ایمنی و سلامت وسایل

از مهم‌ترین مزایای خدمات باربری در یزد می‌توان به این موضوع اشاره کرد که پرسنل مجرب این مراکز با برخورداری از دانش و تجربه کافی درمورد حمل بار، می‌توانند وسایل شما را به شکل ایمن و سالم جابه‌جا کنند. اشتبا‌هات بسیاری نظیر بسته بندی غیراستاندارد و باربری نادرست سبب می‌شوند وسایل شما در حین اسباب کشی دچار آسیب شوند.

اما زمانی که از افراد مجرب در این زمینه کمک می‌گیرید، آن‌ها در روند بسته بندی وسایل از تجهیزات و روش‌های مناسب استفاده کرده و به هنگام حمل بار به تمام موارد ایمنی توجه می‌کنند. این نیرو‌ها کاملاً آگاهی دارند که هر وسیله باید چگونه بسته‌بندی‌شده و حمل شود تا کوچک‌ترین آسیبی به آن وارد نشود.

برخورداری از تجهیزات مناسب باربری

از مهم‌ترین مزایای باربری در یزد می‌توان به این موضوع اشاره کرد که مؤسسات باربری از تجهیزات استاندارد و مناسب برای بسته بندی صحیح وسایل و حمل آن‌ها برخوردار هستند. وجود این تجهیزات در کنار دانش و تجربه پرسنل سبب می‌شود جابه‌جایی و بارگیری وسایل شما به نحو احسن انجام شده و هیچ خسارتی به وجود نیاید.

کاهش استرس

معمولاً اسباب کشی و جابه‌جایی به یک محیط جدید از چالش‌ها و تجربه‌های اضطراب‌آور در زندگی است. اگر دست‌تنها هستید و نمی‌توانید از کسی برای اسباب کشی کمک بگیرید، فرزند کوچک دارید یا باردار هستید، طبیعتاً دغدغه و استرس شما برای اسباب کشی دوچندان خواهد بود.

در این زمینه باربری در یزد می‌توان به کمک شما آمده و تا حد زیادی از استرس‌های شما بکاهد. اگر بدون حضور افراد باتجربه برای اسباب کشی اقدام کنید، ممکن است دچار مشکلات بسیاری شده و با پیامد‌های منفی بسیاری همچون آسیب دیدن وسایلتان روبرو شوید.

در این شرایط حضور افراد ماهر از اولین تا آخرین مرحله جابه‌جایی می‌تواند خیال شما را آسوده کرده و کمک کند از پس چالش‌های اسباب کشی به‌خوبی بربیایید.

خدمات باربری در یزد

 

کاهش هزینه اسباب کشی

شاید برایتان غیر قابل باور باشد که بگوییم کمک گرفتن از پرسنل باربری در یزد برای حمل اثاثیه هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد. واقعیت این است که استفاده از خدمات این شرکت‌ها هزینه‌های شما را کمتر می‌کند؛ زیرا ریسک آسیب دیدن وسایل در حین اسباب کشی به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند.

در این شرایط دیگر نیازی نیست نگران خرابی وسایل خود باشید و لازم باشد بعدها برای تعمیر یا تعویض آن‌ها هزینه بسیاری بپردازید.

چیدمان صحیح وسایل در ماشین باربری

درمورد دیگر مزایای خدمات باربری باید به این موضوع بپردازیم که زمانی که شما از ماشین باربری خودتان برای حمل استفاده می‌کنید، طبیعتاً به نحوه درست و اصولی چیدمان وسایل آشنایی ندارد. این موضوع سبب می‌شود لازم باشد شما دائماً رفت‌وآمد کنید و حسابی وقتتان هدر می‌رود.

شرکت‌ها و مؤسسات باربری در یزد به‌خوبی نسبت به این موضوع شناخت دارند که در خودروی باربری چگونه وسایل را بچینند تا کمترین آسیبی به آن‌ها وارد نشود.

عدم حمل وسایل سنگین

به هنگام اسباب کشی در یزد لازم است وسایل سنگینی همچون یخچال، گاز، تختخواب و غیره به‌درستی بسته‌بندی ‌شده و حمل شوند. بلند کردن و جابه‌جایی این وسایل توسط خود شما و افرادی که در این زمینه تجربه کافی ندارند، ممکن است علاوه بر آسیب دیدن وسایل، منجر به بروز کمردرد و مشکلات جدی در افراد شود.

به‌خصوص خانم‌های باردار اصلاً نباید نسبت به جابه‌جایی وسایل سنگین اقدام کنند. به طور کلی پیشنهاد می‌کنیم هیچ گاه تنها خودتان برای حمل وسایل سنگین منزل اقدام نکنید و حتماً از افراد کارآزموده که در این کار‌ها مهارت دارند کمک بگیرید.

چیدمان اصولی وسایل

شما در صورت تمایل می‌توانید از پرسنل باربری در یزد برای چیدمان و چینش وسایل منزل یا محل کارتان کمک بگیرید. این موضوع برای افرادی که از مشغله زیادی برخوردار هستند و کسی را ندارند که به آن‌ها کمک کند، بسیار کاربردی است.

این موضوع خستگی شما را در اسباب کشی را کاهش می‌دهد و کمک می‌کند نسبت به امور دیگر توجه کافی داشته باشید.

اسباب کشی در یزد

 

برخورداری از رانندگان حرفه‌ای

امروزه شرکت‌های باربری به دلیل افزایش کیفیت خدمات خود از رانندگان باتجربه و حرفه‌ای برای خودرو‌های حمل بار استفاده می‌کنند. رانندگان نقش بسیار حیاتی در سالم رسیدن بار شما به مقصد دارند. این رانندگان باید بدانند که در شرایط مختلف چگونه عمل کنند.

معمولاً این رانندگان به مسیر‌های خلوت و کم‌ترافیک آشنا هستند و تمام سعی خود را به کار می‌گیرند که در کمترین زمان بار شما را به مقصد موردنظر برسانند. در شرایط جوی نامساعد همچون باران و برف وجود یک راننده باتجربه برای اسباب کشی امری ضروری است.

انواع باربری در یزد

در این بخش از مطلب لازم دیدیم شما را با انواع روش‌های باربری در یزد آشنا کنیم. امروزه حمل‌ونقل از سه طریق زمینی، هوایی و آبی انجام می‌شود و به همین خاطر خدمات باربری نیز در ۳ بخش گفته شده ارائه می‌شوند. انواع خدمات باربری شامل موارد زیر هستند:

  • باربری زمینی در یزد: در این نوع باربری از روش زمینی برای حمل وسایل و کالا‌های مختلف به مقاصد گوناگون استفاده می‌شود. این نوع باربری شامل حمل بار توسط قطار نیز می‌شود. در این روش از انواع خودرو‌های باربری همچون کامیون، نیسان، وانت، خاور، تریلی و غیره استفاده می‌شود.
  • باربری هوایی در یزد: اگر فاصله مبدأ تا مقصد بسیار زیاد و طولانی باشد و نتوان از باربری زمینی برای انتقال بار استفاده کرد، باربری هوایی به کمک هواپیما صورت می‌گیرد.
  • باربری دریایی در یزد: یکی دیگر از انواع باربری، روش دریایی برای حمل بار است که در آن از کشتی‌های بسیار بزرگ برای انتقال کالا‌های موردنظر به مقصد استفاده می‌شود.

ویژگی‌های بهترین باربری‌های یزد

بهترین باربری یزد باید از ویژگی‌های بسیاری برخوردار باشد تا بتواند ایمنی خدمات خود را حفظ کرده و رضایت و اعتماد مشتریان را جلب کند. اگر می‌خواهید پروسه اسباب کشی منزل شما با بهترین کیفیت و سرعت انجام شود، لازم است با بهترین باربری یزد تماس بگیرید.

اگر نمی‌دانید یک باربری خوب و مجرب چه ویژگی‌هایی دارد، لازم نیست نگران باشید ما در ادامه مطلب به طور کامل درمورد مشخصات یک باربری قابل اعتماد و مجرب صحبت خواهیم کرد.

بهترین باربری‌های یزد

 

برخورداری از تیم مشاوره

طبیعی است که زمانی که شما می‌خواهید از باربری در یزد برای حمل اثاثیه و وسایل خود کمک بگیرید، سؤالات و ابهامات زیادی دارید؛ به همین منظور یک باربری حرفه‌ای به جهت تکریم مشتری یک تیم مشاوره برای پاسخگویی به دغدغه‌ها و سؤالات مشتریان خود در نظر می‌گیرد تا مشتریان بتوانند در کمترین زمان به پاسخ سؤالات خود برسند.

یک تیم مشاوره قدرتمند می‌توانند از ابتدا تا انتهای کار در کنار مشتریان بوده و پذیرای ابهامات، انتقادات و پیشنهادهای آن‌ها باشد؛ بنابراین، به هنگام انتخاب باربری در یزد به این موضوع توجه کنید.

پرسنل مجرب و ماهر

دومین موضوعی که باید در انتخاب مرکز باربری در یزد به آن توجه کنید داشتن پرسنل مجرب و حرفه‌ای در زمینه باربری است. یک مجموعه حرفه‌ای به منظور ارائه خدمات باکیفیت از کارگران نیرومند، سالم، باتجربه و وظیفه‌شناس بهره می‌گیرد و در انتخاب کارگران دقت زیادی به خرج می‌دهد.

کارگران باربری باید در کنار نیروی بدنی زیاد از توانایی برقراری ارتباط با مشتری به‌خوبی برخوردار باشند؛ زیرا ممکن است چند ساعت به طور مداوم با مشتری در ارتباط باشند و باید بتوانند انتظارت و نیاز‌های مشتری را برآورده سازند. خوش اخلاق+ و خوش برخورد بودن از ویژگی‌های اصلی پرسنل باربری است.

بسته بندی مناسب وسایل

اگر نیاز دارید پرسنل باربری در یزد در زمینه بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل به شما کمک کنند، باید به این موضوع توجه داشته باشید که پرسنل در این زمینه تجربه کافی داشته باشند و از تجهیزات مناسبی برای این کار کمک بگیرند. کارگران باید کالا‌های مختلف را به‌گونه‌ای بسته بندی کنند که از ایمنی کافی برخوردار باشند.

این موضوع سبب می‌شود هیچ مشکلی برای وسایل پیش نیاید و در صحت و سلامت کامل به مقصد برسند. این موضوع برای حمل وسایل شکستنی، عتیقه و کالا‌های ارزشمند اهمیت دوچندان دارد.

پرسنل باربری در یزد

 

خودرو‌های باربری مناسب

از دیگر ویژگی‌های یک باربری خوب و حرفه‌ای می‌توان به بهره‌گیری از ماشین‌های حمل بار مناسب و سالم اشاره کرد. برای حمل کالا‌های مختلف لازم است باربری خودرو‌های بسیاری در اختیار داشته باشد که بتواند از کالا‌های کوچک گرفته تا بسیار بزرگ را به کمک آن‌ها حمل کند.

این خودرو‌ها باید از ایمنی و سلامت کافی برخوردار باشند و در زمان حمل بار دچار مشکل نشوند. برخی از این خودرو‌ها برای محافظت از مواد فاسدشدنی از یخچال نیز برخوردار هستند.

برخورداری از بیمه باربری

زمانی که قصد دارید از شرکت‌های باربری در یزد به منظور حمل اثاثیه خود کمک بگیرید، حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت موردنظر خدمات خود را بیمه کرده باشد. بیمه باربری به بیمه‌ای گفته می‌شود که در آن مجموعه باربری در یزد در ازای دریافت مقدار هزینه‌ای تعهد می‌دهد که در صورت بروز خسارت به جبران آن بپردازد.

این بیمه نامه تضمین می‌کند هرگونه آسیبی که به هنگام حمل بار از مبدأ تا مقصد به وسایل مشتری وارد شود، باربری موظف است نسبت به جبران خسارت اقدام کند. این بیمه نامه‌ها خطراتی همچون آتش‌سوزی، شکستگی و پرتاب شدن اثاثیه، خیس شدن، ضربه دیدن و هرگونه خطری که ممکن است به هنگام حمل بار ایجاد شود را پوشش می‌دهند.

عضویت در اتحادیه باربری

از مهم‌ترین موضوعاتی که باید حتماً در انتخاب باربری در یزد به آن توجه کنید، می‌توان به عضویت شرکت موردنظر در اتحادیه باربری یزد اشاره کرد. در واقع تمامی‌ خودرو‌های مورداستفاده در یک باربری باید در اتحادیه حمل‌ونقل عضو باشند.

این موضوع سبب می‌شود هزینه‌های حمل بار طبق تعرفه اتحادیه در نظر گرفته شوند. همچنین زمانی که باربری موردنظر و خودرو‌های آن عضو اتحادیه باشند، شما می‌توانید با خیال راحت‌تر از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

زمان ارائه خدمات

باربری‌های خوب و مجرب همواره پاسخگوی نیاز‌های مشتریان هستند و در تمامی‌ مواقع در دسترس قرار دارند. بسیاری از باربری‌ها به صورت شبانه‌روزی و حتی در روز‌های تعطیل فعالیت می‌کنند تا بتوانند به طور کامل نیاز‌های شهروندان یزدی را به حمل بار تأمین کنند.

انواع ماشین باربری در یزد

شاید برایتان سؤال پیش آمده باشد که مجموعه‌های باربری در یزد برای حمل کالا‌ها و وسایل مختلف از چه خودرو‌هایی استفاده می‌کنند و هر یک از آن‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟ به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این بخش از مطلب شما را با خودرو‌های مورداستفاده برای باربری در یزد آشنا کنیم.

ماشین باربری در یزد

 

وانت بار

وانت بار کوچک‌ترین عضو از خانواده بزرگ خودرو‌های باربری است. این خودرو می‌تواند به صورت پراید وانت، آریسان، مزدا یا پیکان وانت باشد. از وانت بار اغلب برای حمل بار‌های درون شهری که وزن بالایی ندارند و از ظرافت و حساسیت زیادی برخوردار نیستند استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید تحمل وزن پراید وانت و پیکان وانت ۷۰۰ کیلوگرم، آریسان ۹۰۰ کیلوگرم و مزدا وانت حدود ۱ تن است. همچین حمل بار به کمک انواع وانت از هزینه کمتری برخوردار است.

کامیونت یا خاور

از دیگر ماشین‌های باربری در یزد می‌توان به کامیونت‌ها اشاره کرد که از ابعاد کوچک‌تری به نسبت کامیون برخوردار هستند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که چرا به کامیونت‌ها خاور گفته می‌شود؟ در این باره باید بگوییم خاور نام اولین کارخانه ایرانی است که به تولید کامیونت پرداخت.

به همین دلیل از گذشته تابه‌حال این خودرو‌ها با نام خاور در ایران شناخته می‌شوند. خاور‌ها با توجه به اتاقی که دارند برای مصارف مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای مثال خاور سقف‌دار به دلیل برخورداری از ضربه‌گیر و کمک فنر‌های مخصوص، به عنوان بهترین گزینه برای اسباب کشی منزل به شکل درون شهری یا حتی برون شهری شناخته می‌شود.

خاور مسقف ظرفیت حمل ۴ الی ۵ تن بار را دارد و می‌توانید به‌خوبی از آن برای جابه‌جایی چنین حجمی‌ استفاده کنید. از دیگر انواع خاور می‌توان به خاور روباز اشاره کرد که اغلب از آن برای حمل‌ونقل مصالح استفاده می‌شود و اجازه تردد در سطح شهر را ندارد.

علاوه بر این خاور‌های دارای یخچال برای حمل‌ونقل مواد غذایی و خاور‌های بغل بازشو نیز برای حمل بار‌های خاص مورداستفاده قرار می‌گیرند.

کامیون

کامیون‌ها از دیگر انواع خودرو‌های باربری در یزد هستند که از کامیونت‌ها بزرگ‌تر بوده و از توانایی حمل بالاتری به نسبت کامیونت برخوردار هستند. کامیون‌ها مانند خاور‌ها می‌توانند با داشتن اتاق‌های مختلف برای مصارف گوناگون مورداستفاده قرار بگیرند. از کامیون‌ها برای حمل اثاثیه منزل گرفته تا مصالح با حجم بالا استفاده می‌شود.

به طور کلی از کامیون‌ها بیشتر برای جابه‌جایی محصولات معدن یا کارخانه به مقصد استفاده می‌شود. وزن قابل حمل توسط کامیون به تعداد محور‌های آن بستگی دارد. برای مثال کامیون تک محور در بخش پشتی دارای یک محور است و به همین دلیل می‌تواند باری حدود ۱۰ تن را حمل کند.

به این نوع کامیون، کامیون ۱۰ تن یا ۶ چرخ نیز گفته می‌شود. کامیون باربری دو محور نیز در بخش جلویی و عقبی خود از دو محور برخوردار است و این موضوع سبب شده است توانایی حمل بار بیشتری داشته باشد. به این ماشین‌ها، کامیون ۱۵ تن یا ماشین ۱۰ چرخ نیز گفته می‌شود؛ زیرا تا ۱۵ تن بار را می‌تواند تحمل کند.

کامیون باربری

 

هزینه باربری در یزد

بعد از آشنایی با مزایا و ویژگی‌های شرکت‌های باربری لازم است شما را با هزینه خدمات باربری و حمل اثاث منزل در یزد آشنا کنیم. تعرفه باربری در یزد به عوامل مختلفی بستگی دارد که به هنگام محاسبه هزینه تمامی‌ آن‌ها در نظر گرفته می‌شوند. در ادامه شما را با عوامل مؤثر بر قیمت باربری در یزد آشنا خواهیم کرد.

مسافت

اولین موضوعی که روی هزینه باربری در یزد تأثیرگذار است فاصله بین مبدأ تا مقصد است. هرچقدر مسافتی که باید ماشین‌های باربری طی کنند بیشتر باشد، هزینه افزایش می‌یابد. به همین علت هزینه باربری بیرون شهری از باربری درون شهری بیشتر است.

تعداد طبقات ساختمان

تعداد طبقات خانه یا محل کار شما روی دستمزد پرسنل باربری در یزد تأثیر می‌گذارد. هرچه تعداد طبقات بیشتر باشد، لازم است از تعداد کارگران بیشتری برای حمل وسایل استفاده شود و درنتیجه، زمان کار افزایش می‌یابد؛ اما چنانچه ساختمان شما فاقد پله باشد، قیمت باربری در یزد کمتر خواهد بود.

تعداد کارگران

طبیعتاً هرچقدر وسایل شما بیشتر یا سنگین‌تر باشند، لازم است از تعداد پرسنل بیشتری برای جابه‌جایی آن‌ها استفاده شود. تمامی‌ این افراد دستمزد جداگانه‌ای دارند و با افزایش تعداد آن‌ها هزینه باربری نیز بیشتر خواهد شد.

شرکت‌های باربری یزد

 

استفاده از آسانسور یا پله

لازم است بدانید اگر ساختمان محل سکونت شما فاقد آسانسور باشد و لازم باشد افراد از پله‌ها برای حمل‌ونقل استفاده کنند، باید هزینه بیشتری برای باربری بپردازید؛ زیرا کارگران باید وسایل سنگین را با زحمت و در زمان بیشتری از پله‌ها جابه‌جا کنند. حمل‌ونقل وسایلی همچون گاز، یخچال ،تختخواب و غیره از این طریق بسیار دشوار است.

وجود آسانسور می‌تواند علاوه بر ایجاد زحمت کمتر برای کارگران باربری در یزد، مدت زمان حمل اثاثیه و هزینه‌های شما را کاهش دهد.

چیدمان اثاثیه

بسیاری از شرکت‌های باربری یزد خدمات متنوع و جدیدی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند که شامل بسته بندی وسایل و چیدمان آن‌ها در مقصد است. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از این خدمات مستلزم صرف هزینه بیشتری است. این خدمات برای افرادی که وقت کافی برای بسته بندی وسایل و چیدمان منزل خود ندارند گزینه بسیار مناسبی است.

نوع ماشین باربری

امروزه مراکز باربری در یزد از ماشین‌های مختلفی برای حمل اثاثیه استفاده می‌کنند و هریک از این ماشین‌ها از هزینه مشخصی برخوردار هستند. هرچقدر ماشین باربری بزرگ‌تر باشد و از گنجایش بیشتری برخوردار باشد، هزینه استفاده از آن برای اسباب کشی بیشتر خواهد بود.

در ادامه می‌توانید به کمک جدول زیر از تعرفه باربری در یزد برحسب نوع خدمات آگاه شوید.

نوع خدمات قیمت
هزینه اجاره خاور از ۹۰۰۰۰۰ تومان
هزینه اجاره وانت و نیسان از ۲۵۰۰۰۰ تومان
هزینه کارگران باربری از ۱۹۰۰۰۰ تومان
هزینه اجاره خاور برای هر ساعت اضافه ۲۹۰۰۰۰ تومان
هزینه اجاره نیسان برای هر ساعت اضافه از ۱۷۵۰۰۰ تومان
هزینه اجاره وانت برای هر ساعت اضافه از ۱۵۰۰۰۰ تومان
دستمزد هر کارگر برای یک ساعت اضافه از ۱۰۰۰۰۰ تومان
هزینه پیاده‌روی از محل تخلیه برای مسافت بیشتر از ۱۰ متر از متری ۵۰۰۰ تومان
هزینه حمل یخچال ساید برای هر طبقه از ساختمان از ۴۵۰۰۰ تومان
هزینه حمل شیشه نهارخوری بیشتر از ۸ نفره از ۴۰۰۰۰ تومان
هزینه کارگر اضافه برای چهار طبقه به بالا از ۵۰۰۰۰ تومان

لازم به ذکر است هر سرویس اجاره خودرو‌های خاور ۳ ساعت و وانت ۲ ساعت است. معمولاً به حداقل دو کارگر برای باربری نیاز است و مدت زمان سرویس هر کارگر حدود ۲ ساعت است.

لیست باربری‌های یزد

اگر تصمیم گرفته‌اید برای جابه‌جایی وسایل محل کار خود یا اثاثیه منزل از پرسنل باربری در یزد کمک بگیرید، لازم است پیش از اقدام در این زمینه حتماً بهترین باربری‌های یزد را بشناسید. ما در ادامه مطلب لیست کاملی از مراکز باربری یزد به همراه آدرس و شماره تلفن برای شما آماده کرده‌ایم.

مراکز باربری یزد

 

نام شرکت باربری آدرس شماره تلفن
وانت تلفنی فست یزد، قاسم آباد، واقع در خیابان فروغ، کوچه ۴۰ خامنه‌ای ۰۳۵۳۸۳۰۴۷۶۰
وانت تلفنی آزاد بار یزد، واقع در نهالستان، بلوار آزادگان، خیابان سرافراز، کوچه ۵۳ ۰۳۵۳۷۳۰۰۲۰۰
وانت تلفنی ارکیده یزد، واقع در بلوار جانباز، کوچه شهید محمد جواد پارساییان ۰۳۵۳۷۲۰۷۷۷۹
اتوبار  باربری فرزانه یزد، پایانه بار، متصدی سرکار خانم فرزانه ۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶
احسان ترابر یزد یزد، جاده خضر آباد، پایانه بار مرکزی، پلاک ۴ ۰۳۵۱۷۲۱۴۱۴۵
یزد بار مجید یزد، پایانه بار، غرفه ۳ ۷۲۱۲۱۱۲
کاظم بار یزد، پایانه بار، غرفه ۳۴ ۳۷۲۳۲۰۲۱
ایمان بار یزد یزد، پایانه بار، واقع در بخش سایت نجاری ۰۳۵۳۷۲۱۸۴۸۴
شمس بار یزد، واقع در بلوار جمهوری، کوچه شمس ۰۳۵۱۵۲۶۲۹۴۰
افتخار بار یزد، کوی توحید، بلوار امام رضا (ع) ۰۳۵۱۶۲۰۳۷۱۷
بهار بار یزد، واقع در خیابان انقلاب ۰۳۵۱۶۲۴۶۲۷۳
کارا بار یزد، واقع در بلوار آزادگان ۰۳۵۱۷۲۰۶۰۰۶
آبشار بار یزد، واقع در بلوار آیت الله خامنه‌ای ۰۳۵۱۷۲۱۲۹۸۹
کارگشا بار یزد، واقع در بلوار جانباز، بعد از پمپ بنزین ۰۳۵۱۷۲۱۸۹۳۳
جوان بار یزد، واقع در خیابان آذر یزدی ۰۳۵۱۷۲۶۶۰۶۶
عدالت بار یزد، واقع در بلوار بهشتی ۰۳۵۱۷۲۶۶۱۶۳
آریا بار یزد، محله صفاییه، واقع در بلوار شهیدان اشرف ۰۳۵۱۸۲۸۴۳۷۳
ایثار بار یزد، بلوار دشتی، واقع در خیابان ایثار ۰۳۵۱۸۲۸۸۹۹۳
اختر کویر یزد پایانه بار، غرفه ۳۲ ۷۲۱۱۳۳۲
نور بار یزد یزد، پایانه بار، غرفه ۲۰ ۷۲۱۳۷۲۷
گنجی زاده یزد، پایانه بار، غرفه ۲۱ ۷۲۱۴۴۶۶
سپهر بار یزد، پایانه بار، غرفه ۳۷ ۷۲۱۳۸۳۳
گلدشت یزد یزد، پایانه بار، غرفه ۵ ۷۲۱۴۸۳۳
پویا ترابر یزد یزد، پایانه باربری، غرفه ۶ ۷۲۱۴۷۴۷
آبادان یزد یزد، پایانه بار، کنار بانک تجارت ۷۲۱۶۸۵۱
خوانسالار یزد پایانه باربری، غرفه ۲۶ ۷۲۱۷۶۷۶
مثلث سبز یزد، پایانه بار، غرفه ۷ ۷۲۲۱۴۱۱
دهقان یزد، پایانه بار، غرفه ۲۲ ۷۲۲۳۳۴۴
حمید یزد یزد، پایانه باربری، غرفه ۲۸ ۷۲۲۵۱۱۳
افشین کویر یزد، پایانه بار، غرفه ۲۷ ۷۲۲۷۰۰۱
اطمینان بار یزد، پایانه بار، غرفه ۹ ۳۷۲۱۱۲۸۰
یکتا عدالت یزد، پایانه بار، غرفه ۱۹ ۳۷۲۱۲۱۳۴
گلسار ترابر یزد، پایانه بار، غرفه ۱۷ ۳۷۲۱۲۳۶۲
یزد سامان یزد، پایانه باربری، غرفه ۱۵ ۳۷۲۱۲۹۸۸
محبوب یزد یزد، پایانه بار، غرفه ۱۴ ۳۷۲۱۳۹۰۰

شارینو

اگر قصد دارید از خدمات پزشکی در استان یزد بهره‌مند شوید، پیشنهاد می‌کنیم پیش از اقدام در این زمینه به مطالبی همچون معرفی بیمارستان‌های یزد، پزشکان قلب و عروق در یزد، پزشک مغز و اعصاب در یزد، فیزیوتراپی در یزد، پزشک ارتوپد در یزد و غیره مراجعه کنید.

اگر دوست دارید به همراه دوستان یا خانواده یک عصر دلپذیر را در کافه‌های زیبا و سنتی یزد بگذرانید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به مطلب معرفی بهترین کافه‌های یزد بزنید.

اگر قصد خرید سوغاتی‌های شهر دیدنی یزد را دارید و می‌خواهید در کنار خرید از جاذبه‌های دیدنی این شهر نیز دیدن کنید، توصیه می‌کنیم حتماً از مطالب وبلاگ شارینو با موضوع مراکز خرید یزد و مراکز تفریحی یزد استفاده کنید.

اگر قصد تغییر دکوراسیون منزل یا محل کار خود را دارید، بهتر است پیش از اقدام در این زمینه از اطلاعات کافی درمورد امور دکوراسیون داخلی و ساختمان سازی برخوردار باشید. به همین منظور می‌توانید از مطالب کلینیک ساختمانی در یزد، روشنایی و نورپردازی در یزد، نصب لوستر در یزد، کناف کار در یزد، استادکار کابینت در یزد، نقاش ساختمان در یزد، گچ کار ساختمان در یزد و غیره استفاده کنید.

سخن پایانی

اگر قصد جابه‌جایی و اسباب کشی به منزل جدید را دارید، حتماً به این فکر کرده‌اید که چگونه این کار را سریع‌تر انجام دهید و چه اقداماتی به کار بگیرید تا اثاثیه و وسایل منزل شما آسیب نبینند. در این باره باید بگوییم برای جابه‌جایی اثاثیه منزل یا محل کار بهترین گزینه کمک گرفتن از مراکز باربری در یزد است.

این مراکز به تمام زیروبم اسباب کشی و نحو صحیح بسته بندی وسایل آشنا هستند و می‌تواند در کمترین زمان و به بهترین شکل اسباب و اثاثیه شما را به مقصد برسانند. ما در این مطلب سعی کردیم اطلاعات کاربردی درمورد خدمات و ویژگی‌های باربری در یزد در اختیار شما قرار دهیم. لطفاً نظرات و تجربیات خود را درمورد باربری یزد با ما در میان بگذارید.

سؤالات متداول

۱. هزینه باربری وسایل منزل چقدر است؟

این هزینه تحت تأثیر عوامل مختلفی همچون تعداد طبقات ساختمان، مسافت، تعداد کارگران و غیره قرار دارد.

۲. آیا خدمات باربری بیمه می‌شود؟

بله شرکت‌های باربری معتبر در یزد به جهت جلب رضایت و اعتماد مشتریان خدمات خود را بیمه می‌کنند.

۳. چرا از خدمات باربری استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات باربری برای حمل وسایل سبب افزایش سرعت کار و تحویل سالم بار در مقصد می‌شود.

۴. هزینه اجاره وانت حمل بار چقدر است؟

هزینه اجاره وانت باربری برای ۲ ساعت از حدود ۲۵۰۰۰۰ تومان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *