تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

فهرست مطالب

تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز یکی از خدماتی است که در صورت بروز مشکل به آن نیاز پیدا خواهید کرد و خیلی زود باید نسبت به رفع آن اقدام کنید؛ زیرا این وسیله برقی نیز مانند هر دستگاه الکتریکی دیگر خراب می‌شود. البته در زمان تعمیر باید از نمایندگی لباسشویی در شیراز کمک گرفت.

زیرا هر کدام از برند‌ها، محصولات خود را به شیوه خاص تولید کرده و در نتیجه با مراجعه به نمایندگی خیال شما راحت‌تر خواهد بود. طی این مقاله به بیان مطالبی درباره تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز و تعرفه‌های تعمیر لباسشویی در شیراز پرداخته شده است؛ پس ما را همراهی کنید.

مهم‌ترین قطعات ماشین لباسشویی در شیراز

آشنایی شما با تک‌تک قطعات ماشین لباسشویی، می‌تواند در زمان استفاده از خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز کمک‌کننده باشد. در ادامه به معرفی برخی از این قطعات مهم پرداخته شده است.

مهم‌ترین قطعات ماشین لباسشویی در شیراز

لامپ هشدار

در صورتی که دستگاه شما قدیمی باشد، لامپ هشدار را مشاهده می‌کنید. اما محصولات جدید ماشین لباسشویی نمایشگر دارند. این قطعه با روشن بودن به شما بیان می‌کند که دستگاه شما روشن و در حال کار است.

هنگام روشن بودن این لامپ، دستور قطعه تایمر به قطعات دیگر رسیده و در نتیجه فرایند‌های شستشو یکی پس از دیگری انجام می‌شوند.

ترموستات

اسم این قطعه را در زمان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز و همچنین دیگر لوازم خانگی زیاد شنیده‌اید. دلیل آن استفاده از آن در همه این دستگاه‌ها جهت ایجاد عملکرد بهتر است. هیتر ماشین‌های لباسشویی از جریان برق بسیار استفاده کرده و در نتیجه هنگام قطع و وصل شدن پشت سر هم، باعث ایجاد اتصال می‌شود.

در صورت خراب شدن تایمر، دمای آب بالا رفته و در نتیجه مشکلات بسیار در لباسشویی به وجود می‌آید. بنابراین طراحان ماشین لباسشویی با استفاده از این قطعه، از بروز این مشکلات جلوگیری می‌کنند. هنگام خراب شدن ترموستات، باید با افراد ماهر تماس بگیرید.

زیرا با سالم بودن و ارائه عملکرد درست خود، شما را از هزینه‌های متعدد برای تعمیر دستگاه لباسشویی در‌امان نگه می‌دارد.

میکروسوئیچ

نقش میکروسوئیچ در دستگاه، دقیقاً نقش قفل امنیتی درب ورودی را دارد. با این تفاوت که قفل درب ورودی از ورود افراد متفرقه به داخل خانه جلوگیری می‌کند، اما میکروسوئیچ از باز کردن درب دستگاه هنگام کار جلوگیری کرده و همچنین خطر را از کودکان دور می‌کند.

وجود این قطعه در دستگاه شما، برق را به شیر الکتریکی رسانده و در نتیجه آب برای شستشو فراهم می‌شود.

شیر برقی

آب برای ورود به ماشین لباسشویی نیاز‌مند وجود شیر برقی و رله‌های مغناطیسی آن است؛ بنابراین هنگام اتصال برق به بوبین شیر برقی، مغناطیس به وجود آمده باعث جذب اهرم فلزی شده و در نتیجه جدا شدن لاستیک سر اهرم از منفذ شیطانک دستگاه می‌شود.

آب از مسیر ورودی در نظر گرفته خود به سمت جاپودری حرکت می‌کند تا هنگامی که برق آن متصل است، به این کار خود ادامه می‌دهد. در صورت خراب شدن این قطعه، باید از افراد ماهر و متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز کمک بگیرید تا مشکل برطرف شود.

متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

المنت یا هیتر

قطعه المنت در قسمت زیر مخزن اصلی ماشین لباسشویی قرار دارد و وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد. فرایند آب‌بندی المنت یا هیتر به کمک یک لاستیک فشرده در میان دو صفحه انجام می‌شود. با توجه به نقش مهم آن در دستگاه، از دست‌کاری آن خودداری کنید.

پمپ تخلیه

وظیفه واتر پمپ یا پمپ تخلیه، خارج کرد آب کثیف از طریق شیلنگ ویژه‌ای است. اگر دستگاه شما در این بخش دچار مشکل شده و شما نیز مهارت کافی جهت رفع آن معضل را ندارید، از افراد دارای تخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز کمک بگیرید.

موتور

هدف طرحان و تولید‌کنندگان از قرار دادن موتور در ماشین لباسشویی، حرکت لباس‌ها و همچنین خشک شدن نسبی آن‌ها است. در حالت عادی این قطعه دو‌سرعته بوده و دور موتور برای شستشو با دور موتور به منظور خشک کردن لباس‌ها با هم متفاوت است.

در بسیاری از موارد هنگام خراب شدن این قطعه، تعمیرکاران ماهر تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز توصیه به خرید قطعه جدید و انجام فرایند تعویض می‌کنند. زیرا بسیاری از آن‌ها معتقد هستند که احتمال نمایش نشانه‌های خرابی در موتور تعمیر بسیار زیاد است.

از دیگر قطعات ماشین لباسشویی که وجود آن‌ها برای کارایی بهتر دستگاه لازم است، می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • تسمه
 • پولی
 • تایمر
 • لاستیک دور درب

اصلی‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی

تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز، آشنایی کاملی با تمام قطعات این دستگاه کاربردی دارد؛ بنابراین این افراد در زمان خراب شدن دستگاه، ابتدا ارزیابی‌های اولیه را انجام می‌دهد تا فرایند عیب‌یابی به درستی صورت بگیرد. سپس با توجه به نوع و دلیل خراب، راهکار‌های تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز را به کار می‌گیرد.

در ادامه این بخش به معرفی برخی از اصلی‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی و فرایند تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز توسط شخص ماهر پرداخته شده است.

مشکلات ماشین لباسشویی

مشکل در آب‌گیری

هنگامی که ماشین لباسشویی را روشن می‌کنید، تایمر حرکت کرده و همچنین لامپ روشن شده است؛ اما فرایند آب‌گیری در دستگاه شما انجام نمی‌شود.

مطمئناً این مسئله، دلیلی داشته و شخص تعمیرکار ماهر تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، تمام علت‌ها را یکی پس از دیگری بررسی می‌کند. سپس پس از عیب‌یابی عدم آبگیری ماشین لباسشویی، فرایند تعمیر خود را آغاز می‌کند.

مشکل شیر برقی

اصلی‌ترین وظیفه شیر برقی، ورود آب به داخل ماشین لباسشویی بوده و در صورت درست کار نکردن این قطعه مهم، ابتدا از متصل بوده آن به برق اطمینان حاصل کنید. سپس قطعه بوبین را بررسی کنید تا از ورود آب به داخل مخزن ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

در صورتی که شیر برقی به برق متصل است، اما آبی وارد دستگاه نمی‌شود؛ تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، توصیه به تعویض قطعه شیر برقی می‌کند. هنگام تعویض این قطعه و در صورت نداشتن مهارت کافی، حتماً از افراد ماهر کمک بگیرید.

مشکل فیلتر ورودی

قطعه فیلتر ماشین لباسشویی وظایفی مانند جلوگیری از ورود ذرات خوردگی لوله آب یا رسوبات اضافی و آشغال‌ها را بر عهده دارد. البته عملکرد این فیلتر کاملاً وابسته به شیر برقی بوده و همچنین تمیز بودن فیلتر ماشین لباسشویی بسیار بااهمیت است. زیرا نقش مهمی بر عملکرد دستگاه دارد.

افراد متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز به شما نحوه تمیز کردن فیلتر را می‌آموزند. بر طبق دستورالعمل آن‌ها، شما ابتدا باید شلنگ‌های ورودی آب را باز کنید. سپس فیلتر ماشین لباسشویی را خارج کرده و خوب آن را تمیز کنید. با انجام این کار، عملکرد دستگاه شما مانند روز اول می‌شود.

جاپودری و کثیف بودن آن

جهت انجام فرایند تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز به ویژه تمیز کردن جاپودری، نیاز به حضور افراد متخصص و ماهر نیست. برای این کار ابتدا جاپودری را از ماشین جدا کرده و سپس آن را به دقت تمیز کنید. باید این کار شما مشکلی قطعی آب یا فشار کم در قسمت جاپودری برطرف می‌شود.

تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

مشکل شیلنگ‌های ورودی

اگر فرایند آب‌گیری در ماشین لباسشویی شما به درستی انجام نشود، متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز یکی از دلایل این مسئله را در پیچ خوردگی یا سوراخ شدن شیلنگ‌های ورودی آب معرفی می‌کنند. آن‌ها به منظور بررسی این مسئله، ماشین را جلو کشیده و سپس وضعیت شیلنگ‌ها را به خوبی بررسی می‌کنند.

در صورتی که شیلنگ سوراخ یا پیچ خورده باشد، توصیه آن تعویض شلنگ است. مطمئناً با انجام این کار فرایند آب‌گیری ماشین لباسشویی به درستی انجام می‌شود.

روشن بودن چراغ لباسشویی و کار نکردن

در صورتی که چراغ لباسشویی شما روشن است، اما کار نمی‌کند؛ دلیل را باید در موتور تایمر جستجو کنید. نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، سیم‌های موتور تایمر باز کرده و مستقیماً به برق می‌زند؛ احتمالاً ماشین در چنین شرایطی باید روشن شود.

اما اگر همچنان مشکل باقی بود، موتور تایمر را تعویض می‌کنند. از دیگر دلایل وجود این مشکل، می‌تواند از خرابی چرخ دنده‌ها باشد. متخصصان این قسمت از ماشین را تعویض می‌کنند تا دیگر با همچنین معضلی در دستگاه خود مواجه نشوید.

نشتی آب

یکی از اصلی‌ترین دلایل نیاز به تعمیر مدل‌های لباسشویی در شیراز، نشتی آب است. از اصلی‌ترین علل وجود این مشکل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود سوراخ در مخزن: در صورت وجودی سوراخی در مخزن باید برای تعمیر یا تعویض قطعه خیلی زود عمل کنید.
 • وجود سوراخ در لاستیک دور درب: پس از گذشت چند سال استفاده از ماشین لباسشویی، املاح موجود در آب باعث ایجاد خوردگی یا سوراخ در آن می‌شوند. در صورت وجود سوراخ‌های ریز، با آپارات کردن و چرخاندن ۱۸۰ درجه مشکلی حل می‌شود.

در صورتی که مهارت لازم برای انجام تعمیر این قطعات را ندارید، از افراد ماهر تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز کمک بگیرید تا آن‌ها با توجه به تجربه و تخصص خود، مشکل را برطرف کنند.

نشتی آب ماشین لباسشویی

آسیب دیدن لوله لاستیکی رابط جاپودری

متخصصان درباره نحوه اتصال لوله لاستیکی به عنوان رابط محفظه جاپودری به مخزن اصلی دستگاه، بیان می‌کنند که نحوه اتصال این دو، بسیار بااهمیت است. در صورت وجود کوچک‌ترین مشکل یا خرابی، خیلی زود برای تعمیر یا تعویض این قطعه باید اقدام کند تا دستگاه شما عملکرد، مطلوبی داشته باشد.

توقف عملیات شستشو

اگر ماشین لباسشویی شما مرحله آب‌گیری را به درستی انجام می‌دهد، اما فرایند شستشو در آن ادامه پیدا نمی‌کند، حتماً به دنبال دلیل بروز این مسئله باشید. متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز دلیل شکل‌گیری چنین اتفاقی را در مسائلی زیر معرفی می‌کنند:

 • خرابی هیدروستات: در صورت عدم اتصال پلاتین‌ها به موتور تایمر، قطعه هیدروستات خراب می‌شود. متخصصان جهت بررسی این قطعه، دمیدن در هیدروستات را پیشنهاد می‌کنند تا این گونه عملکرد پلاتین‌ها مورد بررسی قرار بگیرد.
 • خرابی موتور: اگر موتور دستگاه یا چرخ دنده‌ها خراب باشند، عملیات شستشو در ماشین لباسشویی متوقف می‌شود. انجام فرایند بررسی این بخش را به تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز بسپارید.
 • قطع بودن سیم رابط بین موتور تایمر و هیدروستات: در صورت مشاهده این مشکل در ماشین لباسشویی خود، حتماً برای تعویض قطعات اقدام کنید تا عملکرد ماشین شما ماند روز اول خود شود.

کار نکردن موتور پس از آب‌گیری

در صورتی که ماشین لباسشویی شما فرایند آب‌گیری را انجام می‌دهد، اما موتور شستشو کار نمی‌کند؛ باید به دنبال دلیل این مسئله باشید. از اصلی‌ترین دلایل بروز این مشکل، عبارت هستند از:

 • خراب بودن تایمر می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. در چنین شرایطی متخصصان توصیه به تعویض قطعه می‌کنند.
 • در صورت خراب شدن موتور شستشو، باید سیم پیچی موتور تعویض شود.
 • اگر علت کار نکردن موتور شستشو، در چرخ دنده‌های رابط موتور و چرخ دنده‌های اصلی باشد؛ تنها راه باقی مانند تعویض این قطعات است.
 • متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، سفت بودن تسمه را یکی از دلایل اصلی بروز این معضل معرفی می‌کنند. البته راهکار آن‌ها جهت رفع مشکل، رگلاژ کردن تسمه ماشین لباسشویی است.

متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

تخلیه نشدن آب کثیف مخزن

اگر فرایند شستشو ماشین لباسشویی ما مانند روز اول کار می‌کند، اما آب کثیف از مخزن آن تخلیه نمی‌شود؛ باید دلیل چنین مشکلی را در مسائل مختلف جستجو کرد. دلیل به وجود آمدن این مسئله متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، شامل لیست زیر می‌شود:

 • تا یا پیچ خوردگی شلنگ خروجی
 • گیرپاچ پمپ آب
 • خرابی پلاتین تایمر به پمپ
 • وجود آشغال در فیلتر پمپ آب

وجود سوراخ در شیلنگ خروجی

در صورتی که سرویس کار ماشین لباسشویی در شیراز هنگام کار خود، متوجه سوراخ شیلنگ خروجی شد؛ این قطعه را برای بازگشت عملکرد اولیه دستگاه، تعویض می‌کند.

لبریز شدن مخزن

اگر متوجه مشکل آب‌گیری به طور مرتب از جانب ماشین لباسشویی خود شده‌اید، باید بدانید که شما با یک معضل جدی روبرو شده‌اید. متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز با انجام فرایند عیب‌یابی و پیدا کردن دلیل این مسئله، خیلی زود مشکل را برطرف می‌کنند.

اما از اصلی‌ترین دلیل بروز چنین معضلی، شامل موارد زیر می‌شود.:

 • تنظیم نبودن هیدروستات یا خراب بودن این قطعه
 • خرابی شلنگ ورودی به هیدروستات

گرم نشدن آب درون مخزن ماشین لباسشویی

وجود آب گرم برای انجام بهتر فرایند شستشو ماشین لباسشویی لازم بوده و در صورت برخورد با این معضل، خیلی زود با نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز تماس برقرار کنید تا مشکل موجود را حل کنند. این افراد دلیل بروز چنین مسئله را در موارد زیر جستجو می‌کنند:

 • خرابی در المنت
 • تنظیم نبودن یا خراب بودن ترموستات
 • وجود خرابی در پلاتین تایمر المنت
 • قطع بودن سیم رابط تایمر المنت

تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز پس از انجام ارزیابی و پیدا کردن علت، جهت رفع آن همه تلاش خود را به کار می‌گیرند.

گرم نشدن آب ماشین لباسشویی

کار نکردن دور تند آبکشی ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی شما فرایند شستشو را خیلی دقیق و کامل انجام می‌دهد، اما دور تند آب کشی آن کار نمی‌کند؛ حتماً دستگاه شما با یک مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز مسائلی مانند خرابی یاتاقان و خازن، قطع بودن سیم موتور و خازن یا دستکار تنظیمات و حذف انتخاب کلید دور تند را معرفی می‌کنند.

این افراد پس از بررسی و پیدا کردن علت، با توجه به تخصص و مهارت خود مشکل را سریع برطرف می‌کنند.

شنیده شدن سروصدای زیاد

اگر علاوه و بر لرزش از ماشین لباسشویی خود سروصدا‌ها آزاردهنده شنیدید، با تعمیرکار ماهر تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها پس از انجام ارزیابی و فرایند عیب‌یابی، اقدامات لازم مانند تعمیر یا تعویض قطعه جهت رفع مشکل را انجام دهند.

این افراد وجود یکی از مسائل زیرا را دلیل اصلی شنیده شدن سروصدای زیاد از ماشین لباسشویی معرفی می‌کنند:

 • وجود مشکل در یاتاقان محور مخزن
 • شل بودن پولی‌ها
 • خرابی بلبرینگ‌های نگهدارنده محور مخزن یا موتور
 • گیر کردن جسم خارجی در بین قطعات چیلک و مخزن
 • قرار دادن تعداد زیاد لباس‌ها در مخزن ماشین لباسشویی

وجود لرزش هنگام آب کشیدن

بدون تردید مسئله لرزش ماشین لباسشویی به ویژه هنگام آب کشیدن لباس‌ها، بسیار آزار دهنده است. در چنین شرایطی حتماً با تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها جهت رفع مشکل، ارزیابی‌های اولیه را انجام دهند.

سپس با توجه به دلیل خرابی، قطعه مورد نظر را تعمیر یا تعویض کنند. به طور در صورت وجود خرابی در تسمه یا ایراد در پمپ آب، احتمالاً بسیار زیاد باید آن‌ها را تعویض کنند. اما یکی از اصلی‌ترین دلایل بروز مشکل لرزش زمان آب کشیدن لباس، تراز نبودن دستگاه است که با تراز کردن، مشکل رفع می‌شود.

لرزش ماشین لباسشویی

نکات کلیدی جهت مراقبت از ماشین لباسشویی

احتمال خرابی در ماشین‌های لباسشویی و نیاز به انجام تعمیرات لباسشویی در شیراز، امری اجتناب ناپذیر است. اما شما با رعایت چند نکته کلیدی، می‌توانید مدت زمان ماندگاری و عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید.

متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز برخی از این اصول را در لیست زیر یادآور می‌شوند:

 • قسمت جاپودری و فیلتر ماشین لباسشویی خود را به طور مرتب و منظم، تمیز کنید تا با انجام این کار، از بروز مشکل در این بخش‌ها جلوگیری کرده باشید.
 • همواره برای شستشو لباس‌ها، برنامه خاصی داشته و بر اساس آن برنامه، لباس‌ها را بشویید. این گونه دستگاه شما، استراحت کرده و دچار فرسودگی یا فرسایش زودرس نمی‌شود.
 • لباس‌های رنگی و مشکی را از هم جدا کرده و پس از قرار دادن در درون ماشین لباسشویی از پودر و برنامه مخصوص آن‌ها برای شستشو بهره ببرید.
 • یکی از مهم‌ترین نکات مورد اشاره نصاب و تعمیرکار تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، قرار دادن دستگاه در یک سطح صاف و بدون شیب یا پستی و بلندی است. این گونه ماشین لباسشویی تراز شده و در نتیجه با لرزش‌های آزار دهنده، شما را اذیت نمی‌کند.
 • هنگام مواجه با مشکلاتی مانند لرزش غیر عادی، شنیده سروصدای زیاد یا نشتی آب خیلی زود ماشین خاموش کنید. سپس با تعمیرکاران ماهر تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها با توجه به علت بروز مشکل، راهکار مناسب جهت رفع معضل ارائه دهند.
 • اضافه کردن لباس بیش از اندازه ظرفیت ماشین لباسشویی شما، باعث ایجاد آسیب به آن می‌شود؛ بنابراین همیشه لباس‌ها را کمتر از میزان ظرفیت ماشین به آن اضافه کنید تا فرایند شستشو را انجام دهد.

نمایندگی‌های تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

اگر به هر دلیلی ماشین لباسشویی شما دچار مشکل و خرابی شد، حتماً با نمایندگی برند آن دستگاه تماس بگیرید. زیرا آن‌ها تمام پیچیدگی‌ها و جزئیات ماشین لباسشویی برند خود را بهتر می‌شناسند. در نتیجه فرایند عیب‌یابی و تعمیر یا تعویض قطعات را به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهند.

در ادامه به معرفی برخی از ویژگی‌ها نمایندگی‌های معتبر و متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی در شهر شیراز پرداخته شده است.

تخصص و تجربه

تمام افراد حاضر در نمایندگی‌های ماشین لباسشویی از تخصص و مهارت کافی برخوردار هستند. همچنین به دلیل انجام تعمیرات بسیار، تجربه زیادی در این زمینه دارند. البته همه این عزیزان دوره‌های آموزشی را به طور مرتب می‌گذارند تا دانش آن‌ها در فرایند تعمیر یا تعویض قطعات، به روز باشد.

مایندگی‌های تعمیر ماشین لباسشویی در شهر شیراز

ارائه خدمات سریع و تخصصی

نیرو‌های متخصص نمایندگی‌های مجاز و معتبر ماشین لباسشویی هنگام نیاز، خود را سریعاً به شما می‌رسانند تا با استفاده از تخصص و همچنین ابزارآلات استاندارد، مشکل دستگاه شما در کوتاه‌ترین زمان حل کنند. البته این عزیزان تمام خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز را انجام می‌دهند.

بنابراین با خیال راحت با این افراد تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان، خدمات تخصصی مرتبط با ماشین لباسشویی را به شما ارائه دهند.

پرداخت هزینه کمتر

در صورت کمک گرفتن از تعمیرکاران ماهر نمایندگی‌های جهت تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، هزینه کمتری را پرداخت می‌کنید. زیرا این عزیزان دارای جدول قیمت تعمیر انواع لباسشویی در شیراز بوده و موظف به دریافت دستمزد خود بر اساس آن جدول هستند.

به طور مثال اگر کمپرسور چیلر دستگاه شما خراب شود، افراد متخصص اعزامی از نمایندگی قیمت تعمیر کمپرسور چیلر را بر اساس نرخ تعیین شده دریافت می‌کنند. اما بدون تردید نیرو‌های متفرقه مبلغ بیشتر به عنوان هزینه تعمیر چیلر در شیراز دریافت می‌کنند.

تعمیر مدل‌های لباسشویی در شیراز

این روز‌ها برند‌های مختلفی در زمینه تولید ماشین لباسشویی فعال هستند. آن‌ها با تولیدات متنوع و مختلف، بسیاری از افراد جامعه مانند شما به سوی خود جلب کرده‌اند. البته این برند‌ها نمایندگی‌های خود را در سراسر شهر مستقر کرده‌اند تا شما هنگام نیاز، از خدمات تخصصی این مراکز بهره ببرید.

توجه به یک نکته درباره این نمایندگی‌های این است که قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، بسیار مناسب است. در ادامه با برخی از معروف‌ترین برند‌های ماشین لباسشویی در شیراز و خدمات ارائه شده در آن مراکز، بیشتر آشنا می‌شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز

محصولات تولیدی برند ال جی یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین و کم‌مصرف‌ترین مدل ماشین لباسشویی است. اگر دستگاه شما پس از انجام فرایند آب‌گیری، هنگام عملیات شستشو متوقف شد؛ حتماً با نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در شیراز مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شیراز

شرکت ایتالیایی کندی در بین ایرانیان، محبوبیت بسیاری دارد. در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار مشکلی مانند نشتی آب است، حتماً با نمایندگی ماشین لباسشویی کندی در شیراز تماس بگیرید تا با اعزام نیرو‌های متخصص، مشکل شما را حل کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در شیراز

کادر مجرب و متخصص نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در شیراز، خدمات تخصصی درباره تعمیر یا تعویض قطعات این مدل محصول را به شما ارائه می‌دهند. این عزیزان بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهند.

از اصلی‌ترین خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار ماهر تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز برند پاکشوما، شامل موارد زیر می‌شود:

 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض بلبرینگ لباسشویی
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی
 • تعویض لاستیک دور درب
 • تعمیر یا تعویض برد ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز

تعمیرکاران متخصص نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز با کمک بهترین ابزار و قطعات اورجینال مشکل دستگاه شما را حل می‌کنند. برند سامسونگ از مهم‌ترین و بهترین برند تولید‌کننده محصولات و لوازم خانگی در سراسر دنیا است.

البته این برند در بین مردم ایران علی‌الخصوص شهر شیراز، به دلیل استفاده قطعات باکیفیت و طراحی جذاب بسیار مشهور است. در صورتی وجود مشکلاتی مانند سوراخ شدن شیلنگ ورودی یا خرابی در موتور تایمر ماشین لباسشویی خود با شماره تعمیرات لباسشویی سامسونگ در شیراز تماس بگیرید.

نیرو‌های آموزش دیده و متخصص این نمایندگی‌ها، سریعاً به منزل شما اعزام می‌شوند تا با توجه به دلیل خرابی، فرایند تعمیر یا تعویض قطعات را انجام دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شیراز

نیرو‌های ماهر نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در شیراز تمام فرایند تعمیر دستگاه را انجام می‌دهند تا ایرادات لباسشویی شما برطرف شود. تعمیرکاران ماهر متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز هنگام خرید محصولات دوو، نکاتی را به شما ارائه می‌دهند.

بدون شک مهم‌ترین نکته‌ای آن‌ها، این است که هنگام خرید اطلاعات کافی و لازم درباره مدل ماشین لباسشویی دوو اطلاعات کسب کنید. دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی دوو را سالم نگه دارید تا هنگام نیاز به تعمیرکار ارائه دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شیراز

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شیراز

از مهم‌ترین برند‌های موجود ماشین لباسشویی در بازار لوازم خانگی شیراز، بوش است. در صورت خرید دستگاه از این برند و مواجه شدن با مشکلی مانند خرابی در تایمر، حتماً با نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در شیراز تماس برقرار کنید تا نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، آسودگی خیال را به شما هدیه دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی کرال در شیراز

شرکت کرال زیر مجموعه پاکشوما بوده و اهمیت بسیار زیادی برای محصولات خود قائل است. نمایندگی ماشین لباسشویی کرال در شیراز خدمات تخصصی تعمیر و همچنین پس از فروش را به شما و دیگر مشتریان ارائه می‌دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز

ماشین‌های لباسشویی اسنوا نیاز به تعریف یا تمجید ندارند. اما محصولات این برند نیز مانند هر دستگاه دیگری خراب شده و در این شرایط به نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز مراجعه کنید تا تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز مشکل دستگاه شما خیلی سریع برطرف کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی پارس خزر در شیراز

این برند پارس خزر در بین مردم ایران و شیراز شناخته شده است. در زمان خراب شدن و نیاز به انجام فرایند تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، بهتر است که با نمایندگی ماشین لباسشویی پارس خزر در شیراز تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون در شیراز

نمایندگی ماشین لباسشویی هاردستون در شیراز با ارائه خدمات تخصصی تعمیر و سرویس محصولات خود، آسایش را به شما هدیه می‌دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شیراز

تکنسین‌های متخصص و باتجربه حاضر در نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در شیراز، خدمات تخصصی را به شما ارائه می‌دهند. آن‌ها با انجام دقیق و درست کار خود، مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند تا شما با خیال راحت از آن برای شستن لباس‌ها استفاده کنید.

نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در شیراز

تعمیر ماشین لباسشویی هوور در شیراز

یک برند تازه تأسیس و به عبارتی تازه وارد در عرصه تولید لباسشویی، هوور است. در صورت خرید از این برند و بروز مشکل، حتماً با نمایندگی ماشین لباسشویی هوور در شیراز ارتباط برقرار کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در شیراز

نمایندگی ماشین لباسشویی هاتسنس در شیراز، خدمات تخصصی تعمیر یا سرویس را با بهترین کیفیت به شما ارائه می‌دهد و مشکل دستگاه شما را به طور تخصصی و اصولی رفع می‌کند.

تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در شیراز

قطعات به کار رفته در ماشین‌های وایت هاوس بسیار باکیفیت هستند؛ اما در صورت خراب شدن آن می‌توانید با نمایندگی ماشین لباسشویی وایت هاوس در شیراز تماس بگیرید تا نیرو‌های ماهر تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز حاضر در این مجموعه، مشکل را حل کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی پارس در شیراز

برند پارس سال‌ها در عرصه تولید لوازم خانگی فعال بوده و هنگام خراب شدن و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز به ویژه این برند، توصیه به استفاده از خدمات تخصصی نمایندگی ماشین لباسشویی پارس در شیراز شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شیراز

نمایندگی ماشین لباسشویی کنوود در شیراز خدمات متعددی در عرصه سرویس دستگاه یا تعمیر قطعات به شما ارائه می‌دهد. در صورتی که لباسشویی شما از این برند است، حتماً با نیرو‌های ماهر حاضر در این نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ارج در شیراز

برند ارج از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید‌کننده لوازم خانگی ایرانی است. در صورتی که دستگاه شما از این برند است، خیال شما راحت باشد؛ زیرا این برند به مسائلی مانند خدمات پس از فروش بسیار اهمیت می‌دهد. در زمان خراب بودن دستگاه با نمایندگی ماشین لباسشویی ارج در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها برای رفع مشکل سریعاً در محل حاضر شوند.

قیمت تعمیرات لباسشویی در شیراز

نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز برای هر یک از خدمات تخصصی خود، تعرفه مشخصی دارند. در جدول زیر به برخی از تعرفه تعمیر انواع ماشین لباسشویی در شیراز اشاره شده است.

قیمت تعمیرات لباسشویی در شیراز

این قیمت‌ها حدودی بوده و در زمان نیاز به تعمیر دستگاه خود، با نمایندگی برند ماشین لباسشویی خود تماس بگیرید تا آن‌ها قیمت‌های جدید را بیان کنند.

خدمات هزینه
نصب و آموزش ۷۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان
باز و بسته کردن شیلنگ خروجی تخلیه ۹۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر و تعویض لاستیک درب لباسشویی ۱۵۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر برد وپنل لباسشویی ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰۰ تومان
باز و بسته کردن قطعه هیدروستات آب ۸۵۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰ تومان
تعویض بلبرینگ الکترونیک ۱۲۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ تومان
تعویض پولی ۵۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ تومان
باز و بسته کردن المنت ۹۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان
تعویض تسمه ۴۵۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰ تومان
تعویض پایه‌ها ۸۰۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰۰ تومان
جوشکاری پایه‌ها ۸۰۰۰۰ تا ۱۱۵۰۰۰ تومان
تنظیم شبکه ۱۵۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ تومان
تعویض شیر برقی ۲۱۰۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰۰ تومان
انجام فرایند سرویس به شکل کامل ۳۰۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض ترموستات ۲۴۴۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

سؤالات متداول

 1. رایج‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی چیست؟

نشتی آب، تخلیه نشدن آب کثیف، لرزش شدید، شنیده شدن سروصدا

 1. نمایندگی‌های ماشین لباسشویی در شیراز چه ویژگی‌های دارند؟

ارائه خدمات تخصصی، انجام فرایند تعمیر یا تعویض با مناسب‌ترین قیمت، خدمات دهی سریع

 1. نشتی آب در ماشین لباسشویی به چه دلیل رخ می‌دهد؟

سوراخ شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی، سوراخ شدن مخزن

 

شارینو

وبلاگ معتبر شارینو مقاله‌های جذابی با عنوان‌های مختلف مانند: تعمیر یخچال در شیراز، تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز، تعمیر پکیج در شیراز، تعمیر تلویزیون در شیراز و تعمیر مبل در شیراز را تهیه کرده و شما می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید.

البته در این سایت مقاله جذاب دیگری مانند مراکز تفریحی شیراز، نویسندگان شیراز و مراکز خرید شیراز وجود دارند. بدون شک با مطالعه مقاله‌های این سایت، اطلاعات بسیاری کسب می‌کنید.

از دیگر مطالب جذاب می‌توان به آموزشگاه زبان در شیراز، آموزشگاه موسیقی در شیراز، آموزشگاه آشپزی در شیراز، آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در شیراز، مکانیک سیار در شیراز، دوربین مداربسته در شیراز و تعمیر شومینه در شیراز اشاره کرد.

 

سخن پایانی

ماشین لباسشویی از وسیله‌های کاربردی و ضروری در هر خانه‌ای است. مطمئناً با وجود این دستگاه، فرایند شستشو لباس‌ها و خشک کردن آن‌ها خیلی سریع‌تر و البته بدون دردسر انجام می‌شود. البته توجه به این نکته ضروری است که احتمال خراب شدن آن بسیار زیاد است.

بنابراین نکاتی را درباره افزایش ماندگاری و عمر ماشین لباسشویی خود به کار بگیرید. به طور هنگام قرار دادن لباس‌ها در لباسشویی، به ظرفیت مدل دستگاه خود توجه کنید. در صورت عدم توجه به این مسئله، مطمئناً دستگاه شما خراب شده و باید با تعمیرکار ماهر تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *