شماره تعمیرکار هود در اصفهان

تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان

فهرست مطالب

تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان به دلیل کاربرد فراوانی که در آشپزی دارد، از اهمیت زیادی برخوردار است. خراب شدن هود می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد؛ زمانی را تصور کنید که بوی غذاهای سرخ‌شده در فضای آشپزخانه پیچیده و هود شما قادر به مکش نیست.

در این حالت حتماً با خودتان می‌گویید که ای کاش می‌توانستم هود آشپزخانه را تعمیر کنم. چرا که نه! برای این کار تنها کافی است تا با عملکرد قسمت‌های مختلف آن آشنا شوید و درنتیجه، عیب‌یابی دستگاه را خودتان انجام دهید.

پس اگر می‌خواهید شیوه تعمیر هود را یاد بگیرید، ما را تا انتهای مقاله تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان همراهی کنید. بعد از خواندن این مطلب، می‌توانید به یک استادکار هود آشپزخانه در اصفهان تبدیل شوید.

تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان

 

 

 

تعمیر انواع هود آشپزخانه در اصفهان

به طور کلی عملکرد هودهای آشپزخانه یکسان است؛ اما از لحاظ طراحی، جنس، رنگ و … با هم تفاوت‌هایی دارند. نصب انواع هود آشپزخانه در اصفهان با توجه به فضای موجود، سلیقه شما و کاربرد آن‌ها انجام می‌شود. در ادامه با انواع هودها برای تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان آشنا می‌شوید.

تعمیر هود آشپزخانه جزیره در اصفهان

وقتی اجاق گاز در آشپزخانه به صورت جزیره‌ای است، هود آن نیز باید مطابق با آن طراحی شود. شکل ظاهری این هود بسیار شبیه به هود شومینه‌ای است؛ با این تفاوت که محل و نحوه قرار گرفتن این دو نوع با هم فرق دارد. این تفاوت برای یک تعمیرکار یا نصاب هود آشپزخانه در اصفهان اهمیت زیادی دارد.

این هود لوکس، قدرت مکش نسبتاً بالایی دارد و جزو هودهای شیک به حساب می‌آید. این نوع هود با طراحی که دارد، کل فضای بالای اجاق گاز را پوشش می‌دهد. قیمت هود جزیره برای تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان متغیر است.

 

شماره تعمیرکار هود در اصفهان

 

تعمیر هود آشپزخانه زیرکابینتی در اصفهان

هود آشپزخانه زیرکابینتی در دسته پرفروش‌ترین هودها قرار می‌گیرد و به نوعی یک هود توکار هم به شمار می‌رود. همان طور که از نام این هود پیداست، زیر کابینت نصب می‌شود و لوله خروجی هوا در داخل کابینت قرار می‌گیرد. طراحی هود زیر کابینتی ساده و قیمت آن مناسب است.

طراحی هود زیرکابینتی به گونه‌ای است که با هر دکوراسیونی مطابقت دارد. دور موتور این نوع هود در ۲ یا ۳ حالت قابل تنظیم است. قیمت هود زیر کابینتی برای خدمات تخصصی هود آشپزخانه در اصفهان حدوداً ۵/۱ تا ۴ میلیون تومان است.

تعمیر هود آشپزخانه توکار در اصفهان

هود مخفی یا توکار برای استفاده در فضاهای کوچک کاربرد زیادی دارد؛ زیرا بسیاری از افراد معتقد هستند که اگر هود در داخل کابینت و به صورت مخفی باشد، کابینت‌ها و آشپزخانه نمای بهتری خواهند داشت. این نوع هود به دلیل توکار بودن با هر کابینت و فضایی هماهنگ می‌شود.

قدرت مکش این هود به مدل و کیفیت آن بستگی دارد. قیمت هود توکار برای تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان بین ۲ تا ۵/۴ میلیون تومان متغیر است.

تعمیر هود آشپزخانه توکار در اصفهان

 

 

 

تعمیر هود آشپزخانه شومینه‌ای در اصفهان

هود شومینه‌ای مانند نوع مورب روی دیوار و بین کابینت‌ها نصب می‌شود. جنس بدنه هود شومینه‌ای از استیل است؛ البته در برخی از آن‌ها برای اینکه ظاهری شیک‌تر را خلق کنند، از شیشه هم در کنار استیل استفاده می‌کنند.

این هود برای آشپزخانه‌هایی مناسب است که فضای خالی بالای اجاق گاز نیست. هود جزیره‌ای، قدرت مکش بالایی دارد و در عین حال سروصدای زیادی هم تولید نمی‌کند. قیمت هود شومینه‌ای برای خدمات تخصصی تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان به طور حدودی ۸ تا ۲۰ میلیون تومان است.

تعمیر هود آشپزخانه مورب در اصفهان

در صورتی که می‌خواهید ظاهری مدرن به آشپزخانه خود بدهید، هود مورب گزینه مناسبی برای شما است. بدنه این هودها از شیشه یا ترکیبی از شیشه و استیل ساخته می‌شود. این نوع هود معمولاً در بین کابینت‌ها و روی دیوار نصب می‌شود. شما می‌توانید فیلتر هود مورب را به راحتی جدا شده و آن را بشورید.

کیفیت قطعات این هود زیاد و سروصدای آن کم است. توجه داشته باشید که در زمان نصب این هود باید فاصله استاندارد بین اجاق گاز و هود را رعایت کنید. بهتر است این کار را به تکنسین تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان بسپارید. قیمت هود مورب از ۲ میلیون تومان شروع می‌شود.

قطعات هود آشپزخانه در اصفهان

شناخت اجزای مختلف هود آشپزخانه می‌تواند در عیب‌یابی آن کمک کننده باشد. پس قبل از یادگیری عیب‌یابی هود باید با قطعات اصلی هود آشپزخانه آشنا شوید. مهم‌ترین قطعات هود که باید برای تعمیرات هود آشپزخانه در اصفهان بشناسید، در ادامه بررسی شده‌اند.

قطعات هود آشپزخانه در اصفهان

 

 

 

موتور هود آشپزخانه

تأمین انرژی مورد نیاز دستگاه برعهده موتور هود است. به عبارت دیگر، موتور مانند قلب دستگاه است و هماهنگی اجزای دیگر هود به عملکرد آن بستگی دارد. پس در صورت خرابی می‌تواند در عملکرد بقیه قطعات هم تأثیر گذاشته و قدرت مکش هود را هم تحت تأثیر قرار بدهد.

مراقبت صحیح از هود می‌تواند تا حد زیادی از خرابی موتور جلوگیری کند. تمیز کردن هود به طور منظم، روشن کردن آن در حین پختن غذا و استفاده از محافظ در زمان اتصال دستگاه به برق از کارهایی است که باید در رابطه با هود رعایت کنید. قیمت موتور هود برای تعمیر تخصصی هود آشپزخانه در اصفهان ۲۰۰۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰۰ تومان است.

فیلتر هود آشپزخانه

خارج کردن ذرات معلق و بخار در آشپزخانه توسط فیلتر هود انجام می‌شود. برخی از این فیلترها دائمی و بعضی دیگر از آن‌ها قابل تعویض هستند. فیلتر هود با جنس‌های مختلفی تولید می‌شود؛ فیلترهای آلومینیومی، زغالی و الیافی جزو رایج‌ترین فیلترهای استفاده شده در انواع هود هستند.

استفاده از فیلتر برای هود باعث می‌شود تا چربی روی سطوح آشپزخانه ننشیند؛ همچنین از ایجاد دود در فضای آشپزخانه جلوگیری می‌کند. قیمت فیلتر برای تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان ۲۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان است.

فیلتر هود آشپزخانه

 

 

 

فن هود آشپزخانه

صدایی که در هنگام کار کردن هود از آن شنیده می‌شود، مربوط به فن آن است. این قطعه، وظیفه مکش گردوغبار موجود در هوا و ذرات موجود در فضای آشپزخانه را برعهده دارد. هزینه تهیه فن برای تعمیرات هود در اصفهان از ۲۵۰۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

خرطومی هود آشپزخانه

خارج شدن ذرات موجود در فضای آشپزخانه از طریق خرطومی انجام می‌شود. این قطعه معمولاً با طول‌های مختلفی تولید می‌شود که نوع ۶ متری آن کاربرد بیشتری دارد. قیمت خرطومی برای تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان ۳۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ تومان است.

مخزن روغن هود آشپزخانه

مخزن روغن زیر فن قرار می‌گیرد و تمامی روغن‌های جمع شده در فیلتر و بدنه به این قطعه منتقل می‌شوند. انواع مختلفی از این مخزن موجود هستند که نوع مخزن روغن هود بر اساس مدل دستگاه مشخص می‌شود.

لامپ هود آشپزخانه

لامپ بیشتر در مدل‌های جدید هود دیده می‌شود. این قطعه به شکل چراغ‌های رنگی یا LED ساخته شده و در مدل‌های قدیمی‌تر به صورت تک لامپ هم مشاهده می‌شود. وظیفه اصلی این لامپ، روشن کردن فضایی است که زیر هود قرار دارد. قیمت این قطعه در مراکز تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان حدوداً ۵۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ تومان است.

لامپ هود آشپزخانه

 

 

 

ریموت هود آشپزخانه

برخی از هودهای آشپزخانه دارای ریموت کنترل هستند که جهت روشن و خاموش کردن دستگاه و تنظیم سرعت آن استفاده می‌شود. هزینه تهیه این قطعه برای تعمیر هود آشپزخانه در منزل از ۱۵۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

خسته که نیستید؟ این چند دقیقه را به توضیح درباره انواع و قطعات هود پرداختیم تا آشنایی بیشتری با این وسیله داشته باشید.

اکنون وقت آن است تا اصل ماجرا را بررسی کنیم. شناخت رایج‌ترین مشکلات هود و شیوه عیب‌یابی آن بسیار مهم است. پس کمی استراحت کنید و ادامه مقاله را با دقت بخوانید.

عیب یابی هود آشپزخانه در اصفهان

گاهی ممکن است که پیدا کردن اشکالات هود سخت باشد و در برخی مواقع شما را به اشتباه بیندازد. به همین دلیل لازم است تا با مشکلات رایج این وسیله و شیوه صحیح عیب‌یابی آن آشنایی داشته باشید. رایج‌ترین مشکلاتی که در بحث خدمات تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان مطرح می‌شوند، شامل موارد زیر هستند.

عیب یابی هود آشپزخانه در اصفهان

 

 

 

مکش ضعیف هود آشپزخانه

ضعیف شدن مکش هود یکی از مهم‌ترین اشکالاتی است که برای این وسیله رخ می‌دهد؛ زیرا وقتی هود شما مکش نداشته باشد، عملاً کاری انجام نمی‌دهد. حال اگر با این مشکل مواجه شدید باید چه کار کنید؟ در صورت ضعیف شدن مکش هود، مراحل زیر را دنبال کنید.

در هر یک از مراحل ذکر شده، اگر خودتان قادر به حل مشکل نبودید، می‌توانید از یک استادکار هود آشپزخانه در اصفهان کمک بگیرید.

 • فیلتر دستگاه را بررسی کنید؛ اگر فیلتر کثیف بود، مسیر مکش را مسدود کرده و آن را ضعیف می‌کند. پس لازم است تا فیلتر را به خوبی تمیز کنید.
 • خروجی هوای هود باید کاملاً باز باشد؛ اگر این خروجی مسدود شده بود، آن را تمیز کنید تا قدرت مکش دستگاه افزایش پیدا کند.
 • پروانه هود را هم باید مورد بررسی قرار دهید؛ در صورتی که آسیب دیده بود، باید آن را تعویض کنید.

روشن نشدن هود آشپزخانه

مشکل روشن نشدن هود یکی دیگر از اشکالات رایجی است که در بسیاری از موارد خودتان می‌توانید آن را برطرف کنید. در صورتی که رفع این ایرادات برای شما سخت بود، می‌توانید از یک مرکز تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان کمک بگیرید. دلایل روشن نشدن هود آشپزخانه عبارت‌اند از:

 • شاید مشکل از جریان برق ساختمان باشد؛ در این صورت باید پریزها را چک کرده و از وجود جریان برق در آن‌ها مطمئن شوید.
 • سوختن فیوز یکی دیگر از دلایل روشن نشدن هود است؛ اگر فیوز سوخته بود، آن را تعویض کنید.
 • دکمه روشن و خاموش هود را هم بررسی کنید؛ در صورتی که آسیب دیده بود، باید عوض شود.
 • در آخر باید موتور، برد و مدار هود را هم بررسی کرده و در صورت مشاهده اشکال در هر کدام، آن را تعمیر یا تعویض کنید.

سروصدای زیاد هود آشپزخانه

هود در حالت عادی سروصدا دارد؛ اما زمانی که این صداها غیرعادی و زیاد می‌شوند، باید علت را جستجو کنید. دلایل افزایش سروصدای هود از نظر بهترین تعمیرکار هود آشپزخانه در اصفهان شامل موارد زیر می‌شوند:

 • در برخی از موارد علت اصلی ایجاد صدا، موتور هود است؛ بنابراین باید عملکرد موتور را بررسی کنید.
 • کثیف بودن فیلتر دستگاه هم می‌تواند در تولید صدا نقش داشته باشد؛ پس لازم است تا فیلتر را به دقت تمیز کنید.
 • خرابی فن، پروانه و گیربکس هم از دلایل دیگر سروصدای هود هستند که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

شکستن شیشه هود آشپزخانه

از دلایلی که ممکن است شما را به استفاده از خدمات کارگاه تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان وادار کند، آسیب دیدن شیشه هود است. تعویض شیشه هود به دلیل حساس بودن آن از اهمیت زیادی برخوردار است و باید به دقت انجام شود.

برای این کار ابتدا باید پیچ‌ها و پنل‌های هود را باز کرده و اقدام به عوض کردن شیشه کنید. توجه داشته باشید که هر گونه بی‌دقتی و اشتباه در زمان تعویض شیشه، منجر به شکستن یا از کار افتادن دستگاه می‌شود.

خاموش نشدن هود آشپزخانه

خاموش نشدن هود نشان دهنده وجود مشکلی جدی در آن است که باید هر چه سریع‌تر عیب‌یابی شود. تکنسین‌های مرکز تخصصی تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان، مراحل زیر را جهت برطرف کردن این مشکل اجرا می‌کنند؛ شما هم می‌توانید این مراحل را انجام داده و مشکل را حل کنید.

 • ابتدا دکمه خاموش و روشن دستگاه را چک کنید؛ اگر این قطعه به خرابی هود منجر شده، باید آن را تعویض کنید.
 • اگر پنل هود شما لمسی است، شاید ایراد از این پنل باشد؛ پس آن را بررسی و در صورت خرابی، تعویض کنید.
 • آسیب دیدن برد هود هم یکی دیگر از دلایل خاموش نشدن هود است. در این حالت باید برد الکترونیکی دستگاه به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

خاموش نشدن هود آشپزخانه

 

 

 

روشن نشدن لامپ هود آشپزخانه

روشن نشدن چراغ هود یکی از مشکلات رایج است که در زمان تعمیر هود آشپزخانه به صورت سیار یا حضوری با آن برخورد می‌کنید. این مشکل ممکن است به دلایل زیر اتفاق بیفتد. برطرف کردن این اشکالات به قدری راحت است که لازم نیست به دنبال شماره تماس تعمیرکار هود آشپزخانه در اصفهان بگردید.

 • خرابی سرپیچ: اگر سرپیچ سوخته یا آسیب دیده باشد، باید آن را تعویض کنید.
 • سوختن لامپ LED یا هالوژنی: لامپ سوخته را شناسایی و آن را عوض کنید.
 • خراب شدن سوئیچ لامپ: در صورتی که اتصالات قطع شده باشد، باید آن‌ها را برقرار کنید. یا اگر سوئیچ مکانیکی آسیب دیده، باید تعویض آن را انجام دهید.
 • ترانسفورماتور معیوب: مولتی متر یا تبدیل کننده را بررسی و از برقراری جریان برق مطمئن شوید.
 • اتصال نادرست یا شل سرپیچ: اتصال لامپ به سرپیچ را محکم کنید.

تعمیر برندهای هود آشپزخانه در اصفهان

برندهای ایرانی، ایتالیایی، ترکیه‌ای و… نقش مهمی را در بازار هود آشپزخانه در ایران ایفا می‌کنند. آشنا شدن با این برندها و شیوه دریافت خدمات تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان، می‌تواند در برطرف کردن مشکلات دستگاه شما مؤثر باشد. در ادامه نمایندگی تعمیر انواع هود آشپزخانه در اصفهان را بررسی کرده‌ایم.

تعمیر برندهای هود آشپزخانه در اصفهان

 

 

 

تعمیر هود آشپزخانه اخوان در اصفهان

اخوان از برندهای فعال در زمینه تولید و تعمیر هود آشپزخانه ایرانی در اصفهان است. هودهای برند اخوان دارای قدرت مکش قوی، ظاهری شیک و سروصدای کم هستند. برای تعمیر یا سرویس این دستگاه می‌توانید به نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه اخوان در اصفهان مراجعه کنید و از خدمات تخصصی این مرکز استفاده کنید.

تعمیر هود آشپزخانه بیمکث در اصفهان

هودهای تولید شده توسط برند بیمکث دارای کیفیت بالایی هستند و استانداردهای لازم برای تولید آن‌ها رعایت می‌شوند؛ اما این هودها مانند هر وسیله دیگری ممکن است با مشکل مواجه شوند و خراب شوند.

در بسیاری از موارد تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان به تخصص نیاز دارد و شاید خودتان نتوانید تعمیرات مربوطه را انجام دهید. در این حالت بهترین گزینه، استفاده از خدمات فنی نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه بیمکث در اصفهان است.

تعمیر هود آشپزخانه کن در اصفهان

هود کن یکی از محصولات مرغوبی است که توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارد. اگر از یکی از مدل‌های هود کن استفاده می‌کنید، می‌توانید خدمات تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان را به صورت تخصصی از تکنسین‌های نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه کن در اصفهان بخواهید.

تعمیر هود آشپزخانه صدرا در اصفهان

در صورتی که هود صدرا شما خراب و قدرت مکش آن کم شده است، باید هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. در این حالت بهتر است به جای پیدا کردن تعمیرکار برای تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان به یکی از مراکز نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه صدرا در اصفهان مراجعه کنید.

تعمیر هود آشپزخانه مستر هوم در اصفهان

مستر هوم یکی دیگر از برندهای فعال در زمینه تولید و تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان است. استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه مستر هوم در اصفهان در زمان بروز مشکل، بهترین راهکار است؛ زیرا خدمات این مجموعه کاملاً تخصصی و با ضمانت‌نامه معتبر ارائه می‌شوند.

تعمیر هود آشپزخانه مستر هوم در اصفهان

 

 

تعمیر هود آشپزخانه لامیرا در اصفهان

لامیرا برندی ایتالیایی است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرده و هود آن یکی از محصولات باکیفیت موجود در بازار به شمار می‌رود. برای دریافت خدمات تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان می‌توانید با تکنسین‌های نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه لامیرا در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر هود آشپزخانه فرامکو در اصفهان

هود آشپزخانه فرامکو از محصولات ساخت کشور ترکیه است. محصولات این برند دارای استانداردهای جهانی هستند و کیفیت بسیار خوبی دارند؛ با این حال اگر با هر گونه مشکل در رابطه با هود فرامکو مواجه شدید، بهترین راهکار این است که از نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه فرامکو در اصفهان کمک بگیرید.

تعمیر هود آشپزخانه استیل البرز در اصفهان

محصولات استیل البرز با ماشین آلات پیشرفته ساخته می‌شوند و تنوع بالایی هم دارند. نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه استیل البرز در اصفهان با داشتن تکنسین‌های مجرب و تعرفه‌های مناسب، خیال شما را از کیفیت و هزینه خدمات راحت می‌کند.

تعمیر هود آشپزخانه درخشان در اصفهان

در صورتی که از هود درخشان استفاده می‌کنید، ممکن است با خرابی قطعات آن روبرو شوید. توجه داشته باشید که استفاده از قطعات باکیفیت می‌تواند تأثیرات مثبت زیادی بر عملکرد و عمر دستگاه شما داشته باشد. نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه درخشان در اصفهان برای تعمیر دستگاه شما از قطعات فابریک استفاده می‌کند.

تعمیر هود آشپزخانه داتیس در اصفهان

روشن نشدن، سروصدای زیاد، مکش ضعیف و… از جمله مشکلاتی هستند که ممکن است برای هود داتیس شما رخ بدهند. برای برطرف کردن ایرادات رایج برای دستگاه خود می‌توانید روی تخصص و مهارت تکنسین‌های نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه داتیس در اصفهان حساب باز کنید.

تعمیر هود آشپزخانه ایگل در اصفهان

در تولید هودهای آشپزخانه ایگل، استانداردهای لازم رعایت می‌شود؛ بنابراین کمتر با مواجه می‌شوند. اما در برخی از مواقع به دلیل استفاده نادرست و بی‌رویه از این هود می‌تواند منجر به بروز اشکالاتی در عملکرد آن شود. نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه ایگل در اصفهان می‌تواند در حل این مشکلات به شما کمک کند.

تعمیر هود آشپزخانه درسا در اصفهان

هودهای درسا دارای فیلتر آلومینیومی، بدنه استیل ضد زنگ، شیشه سکوریت و رابط کاربری دیجیتال لمسی هستند. مراکز مختلفی با عنوان نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه درسا در اصفهان فعالیت می‌کنند که در صورت بروز مشکل می‌توانید به یکی از آن‌ها مراجعه کنید.

تعمیر هود آشپزخانه آلتون در اصفهان

نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه آلتون در اصفهان نیاز شما به تعمیرکار هود را رفع می‌کند؛ زیرا تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان تخصص لازم دارد و هر کسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. تکنسین‌های مجرب این نمایندگی، خدمات تعمیرات هود را به صورت کاملاً تخصصی ارائه می‌دهند و از قطعات اورجینال استفاده می‌کنند.

تعمیر هود آشپزخانه آلتون در اصفهان

 

 

 

تعمیر هود آشپزخانه ایلیا استیل در اصفهان

هودهای ایلیا استیل از کیفیت بالایی برخوردار هستند؛ بنابراین در تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان اهمیت زیادی دارند. در صورت مواجه شدن با اشکالات تداول در این هودها می‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه ایلیا استیل در اصفهان مراجعه و از خدمات تخصصی آن‌ها بهره‌مند شوید.

تعمیر هود آشپزخانه میلان در اصفهان

اگر هود میلان شما کار نمی‌کند یا قدرت مکش آن کاهش پیدا کرده است، نگران نباشید. یک استادکار تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان می‌تواند در رفع این مشکل به شما کمک کند. بهترین استادکاران هود آشپزخانه را در نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه میلان در اصفهان جستجو کنید.

تعمیر هود آشپزخانه سیمر در اصفهان

گاهی ممکن است با مشکل هود سیمر مواجه شوید و بخواهید در سریع‌ترین زمان به خدمات تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان دسترسی داشته باشید. بهترین راه‌حل در این حالت، تماس با یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه سیمر در اصفهان است.

تعمیر هود آشپزخانه هاردستون در اصفهان

خرابی قطعات هود می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. از طرف دیگر تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان به مهارت کافی در این زمینه نیاز دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود که تعمیر دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه هاردستون در اصفهان بسپارید.

تعمیر هود آشپزخانه بوش در اصفهان

تعمیر هود آشپزخانه خارجی در اصفهان یکی از دغدغه‌های کسانی است که از هود بوش استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه بوش در اصفهان، خیال خود را بابت کیفیت و تعرفه‌های تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان راحت کنید.

تعمیر هود آشپزخانه بوش در اصفهان

 

 

 

تعمیر هود آشپزخانه سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر هود آشپزخانه سامسونگ در اصفهان با ارائه خدمات متنوع خود، امکان استفاده از خدمات تعمیر هود آشپزخانه در محل را هم در برخی از شعبه‌های خود فراهم کرده است. به همین دلیل می‌توان گفت که بهترین گزینه برای تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان به شمار می‌رود.

هزینه تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان

همان طور که در زمان خرید به قیمت هود توجه می‌کنید، مسلماً قیمت نصب هود در اصفهان و هزینه‌های مربوط به تعمیر آن هم برای شما اهمیت زیادی خواهند داشت. اما چه عواملی بر قیمت تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان تأثیر می‌گذارند؟ مهم‌ترین این عوامل عبارت‌اند از:

 • میزان خرابی هود
 • نوع و مدل دستگاه
 • داشتن گارانتی
 • نوع فناوری به کار رفته در هود
 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات

تعرفه تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان را به تفکیک خدمات ارائه شده در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

خدمت هزینه
تعمیر یا تعویض موتور ۱۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض پروانه ۱۵۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی ۲۳۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض فن ۷۵۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰۰۰ تومان
تعویض شیشه ۲۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر مدار فرمان ۴۵۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض فیوز ۱۴۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ تومان
نصب هود آشپزخانه ۲۰۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰ تومان
عیب‌یابی هود آشپزخانه ۸۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان
سرویس هود آشپزخانه ۲۵۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ تومان

 

 

شماره تعمیرکار هود در اصفهان

سؤالات متداول

 1. فاصله اجاق گاز تا هود باید چقدر باشد؟

این فاصله باید استاندارد باشد و طوری تنظیم شود که گرمای اجاق گاز مستقیماً به هود برخورد نکند؛ زیرا منجر به ذوب شدن سیم‌ها و ایجاد مشکل در اتصالات می‌شود.

 1. چرا هود یکسره کار می‌کند و خاموش نمی‌شود؟

خرابی دکمه روشن و خاموش دستگاه، خراب شدن برد الکترونیکی یا تاچ پد از دلایل مهم خاموش نشدن هود به شمار می‌روند. اگر تخصص کافی را در رفع این مشکلات ندارید، می‌توانید با یک متخصص در زمینه تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان تماس بگیرید.

 1. چرا دکمه‌های صفحه نمایش هود کار نمی‌کنند؟

خراب شدن برد دستگاه یکی از مهم‌ترین علل خرابی دکمه‌های صفحه نمایش است. اگر برد مشکلی نداشت، باید پنل یا تاچر پد دستگاه و اتصالات مربوط به برد را هم بررسی کنید.

 1. قیمت هودهای آشپزخانه چقدر است؟

قیمت هودها بر اساس نوع دستگاه و برند آن تعیین می‌شود؛ اما به طور کلی می‌توان گفت که این قیمت بین ۱ تا ۲۰ میلیون تومان متغیر است. به همین دلیل در بسیاری از موارد، تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان از خرید آن به‌صرفه‌تر است.

شارینو

اگر به فکر مهاجرت هستید، باید مقدمات سفر خود را به خوبی فراهم کنید. قبل از هر چیز باید زبان خود را تقویت کنید؛ بهترین آموزشگاه زبان در اصفهان به شما کمک می‌کند تا زبان مورد نظر خود را یاد بگیرید.

همچنین شاید پیدا کردن آژانس هواپیمایی در اصفهان که هم قیمت‌های مناسبی را ارائه بدهد و هم کیفیت خدمات آن بالا باشد، سخت باشد؛ اما نگران نباشید! مقالات ما در این زمینه به شما کمک می‌کنند.

هر وقت در جاده یا هر جای دیگری تصادف کردید، باید شماره تماس بهترین مکانیک سیار در اصفهان، امداد خودرو اصفهان و آمبولانس در اصفهان را داشته باشید تا کمک‌ها در اسرع وقت به شما برسند.

زمانی که می‌خواهید خانه خود را تمیز کنید یا اسباب‌کشی در پیش دارید، باید به فکر دریافت خدمات باکیفیت باشید. قالیشویی در اصفهان و مبل شویی در اصفهان از مهم‌ترین خدمات نظافتی هستند که به احتمال زیاد به آن‌ها احتیاج پیدا کنید.

خدمات پزشکی همواره از اهمیت زیادی برخوردار هستند؛ زیرا مکمل مهمی برای درمان‌های پزشکی به شمار می‌روند. آزمایشگاه‌های اصفهان، بیمارستان‌های اصفهان، فیزیوتراپی در اصفهان، رادیولوژی در اصفهان و سونوگرافی در اصفهان از جمله مهم‌ترین این خدمات هستند.

شناخت مراکز خرید اصفهان، مراکز تفریحی اصفهان و بهترین رستوران‌های اصفهان به شما این امکان را می‌دهد تا سفری به یاد ماندنی را در شهر زیبای اصفهان تجربه کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله به مهم‌ترین نکات در رابطه با تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان پرداختیم. دانستن این نکات به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از این وسیله، قطعات آن و شیوه صحیح عیب‌یابی این دستگاه داشته باشید. به این ترتیب در صورت بروز مشکل می‌توانید در رفع آن تأثیرگذار بوده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

جمع‌بندی

 

شماره تعمیرکار هود در اصفهان

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *