سؤالات متداول

تعمیر کولر گازی در یزد

تعمیر کولر گازی در یزد با توجه پرکاربرد بودن استفاده از کولر‌های گازی در فصول گرم سال موضوع بسیار مهمی‌ است که باید حتماً توسط بهترین تعمیرکار کولر گازی در یزد انجام شود. آیا اخیراً متوجه شده‌اید که کولر گازی شما مانند سابق محیط را خنک نمی‌کند یا دچار نشتی گاز شده است؟

در چنین شرایطی لازم است دراسرع‌وقت با شماره تلفن تعمیرکار کولر گازی در یزد تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصان در میان بگذارید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را با تمام موضوعات مهم در زمینه تعمیر کولر گازی در یزد آشنا کنیم تا بتوانید کیفیت تعمیر کولر گازی خود را افزایش دهید.

تعمیر کولر گازی در یزد

 

 

 

قطعات کولر گازی در یزد

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در زمینه تعمیر کولر گازی در یزد می‌تواند به شما کمک کند؛ شناخت قطعات کولر گازی است. کولر‌ها از قطعات مختلفی ساخته می‌شوند که هریک از نقش مهمی‌ برخوردار هستند و در کنار یکدیگر کار اصلی دستگاه را به انجام می‌رسانند. در ادامه درمورد اصلی‌ترین قطعات کولر گازی صحبت می‌کنیم.

کمپرسور

کمپرسور قلب کولر گازی محسوب می‌شود و وظیفه دارد مبرد را به گردش درآورده تا این موضوع سیستم را وادار به فعالیت نماید. درواقع کمپرسور گرمای هوا را گرفته و به بیرون انتقال می‌دهد؛ سپس به هوای خنک شده اجازه گردش در داخل اتاق را می‌دهد. بدون کمپرسور به‌هیچ‌وجه دستگاه تهویه به‌درستی کار نخواهد کرد.

مواردی همچون خارج‌شدن باد گرم از کولر، تولید صدا‌های غیرعادی و جریان ضعیف هوای دریچه کولر از نشانه‌های خرابی کمپرسور کولر هستند. تعویض یا تعمیر کمپرسور کولر گازی در یزد نیازمند تخصص و تجربه بالایی است و باید حتماً در این زمینه از استادکار تعمیر کولر گازی در یزد کمک بگیرید.

کندانسور

از دیگر بخش‌های مهم کولر گازی می‌توان به کندانسور اشاره کرد که گرما را از درون دستگاه خارج کرده و به فضای بیرون انتقال می‌دهد. کندانسور کولر گازی از کویل‌های توخالی ساخته می‌شود و این کویل‌ها در قسمت خارجی کولر تعبیه شده‌اند.

خوشبختانه به‌ غیر آسیب یا ضربه سنگین، بسیاری از مشکلاتی که برای کندانسور ایجاد می‌شود به‌راحتی قابل‌رفع هستند؛ اما در بد‌ترین حالت ممکن است مبرد نشت پیدا کند که باید در این شرایط کولر گازی به طور کامل تعویض شود. قیمت کندانسور در مرکز تعمیر کولر گازی در یزد از ۵۰۰۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

فن یونیت بیرونی

فن یونیت بیرونی با کندانسور کولر گازی ارتباط مستقیم دارد و وظیفه این قطعه دمیدن گرمای کولر به بیرون از فضای منزل است. این فن ممکن است به علت نگهداری غیرصحیح کند شود یا اصلاً نتواند کار خود را انجام دهد. اگر این فن خراب شده و از کار بیفتد، می‌تواند سبب گرم‌شدن بیش از اندازه کولر شده و در درازمدت روی کارکرد کمپرسور تأثیر بگذارد.

به‌منظور پیشگیری از خرابی این قطعه توصیه می‌شود نسبت به تمیزکردن و نگهداری از آن توجه نشان دهید و آلودگی و گردوغبار آن را با یک دستمال برطرف کنید تا از بروز مشکلات جدی ممانعت به عمل آید. درنهایت برای تعویض این قطعه باید از تکنسین تعمیر کولر گازی در یزد کمک بگیرید.

شیر انبساط

از دیگر قطعاتی که آشنایی با آن در زمینه تعمیر کولر گازی در یزد حائز اهمیت است می‌توان به شیر انبساط اشاره کرد. این شیر وظیفه کنترل مقدار ورود مایع مبرد به اوپراتور را بر عهده دارد. زمانی که مبرد از شیر انبساط خارج می‌شود فشار و دمای این مایع کم شده و به شکل مبرد مایع، سرد و کم‌فشار به‌سوی اوپراتور حرکت می‌کند.

کارکرد این شیر پیچیده است و بهتر است به‌صورت منظم توسط متخصص تعمیر کولر گازی در یزد مورد بررسی و عیب‌یابی قرار گیرد. در حوزه تعمیر کولر گازی و اسپلیت در یزد قیمت شیر انبساط از ۳۰۰۰۰۰ تومان آغاز می‌شود.

ترموستات

ترموستات به‌عنوان یکی از اجزای مهم کولر‌های گازی به آن‌ها کمک می‌کند تا درجه حرارت مناسب خود را حفظ کنند. اگر ترموستات به شکل درست کار نکند، دیگر قطعات کولر گازی نیز عملکرد صحیحی نخواهند داشت. چنانچه نوسانات برقی وجود داشته باشد، کارکرد ترموستات دچار اختلال شده و به‌احتمال زیاد دچار خرابی می‌شود.

به‌طورکلی می‌توان گفت این قطعه از اجزای ضروری کولر‌های گازی محسوب می‌شود و دمای سیستم گرمایشی و سرمایشی کولر گازی را کنترل می‌کند. بهتر است ترموستات به‌صورت دوره‌ای توسط استادکار تعمیر کولر گازی در یزد مورد بررسی قرار گیرد. تعمیر این قطعه نیازمند تجربه بالایی است و باید حتماً از کمک کولر گازی در یزد استفاده کنید.

قیمت ترموستات کولر گازی در حوزه تعمیر کولر گازی در یزد از ۸۵۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان است.

ترموستات

 

 

 

رایج‌ترین مشکلات کولر گازی

کولر گازی به دلیل پرکاربرد بودن در فصل تابستان ممکن است پس از مدتی دچار مشکلات و ایرادات مختلف شود و به تعمیرات تخصصی کولر گازی در یزد نیاز پیدا کند. شناخت متداول‌ترین مشکلات کولر‌های گازی سبب می‌شود در برخی موارد بتوانید خود شما دستگاه را تعمیر کنید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را با این ایرادات رایج آشنا کنیم.

خنک‌ نکردن

خنک‌کردن فضا مهم‌ترین وظیفه کولر گازی است و زمانی که این وظیفه به‌درستی انجام نمی‌شود باید نسبت به یافتن علت مشکل اقدام کرد. مشکل خنک نکردن کولر گازی به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. مهم‌ترین این دلایل عبارت‌اند از:

 • خرابی فن
 • خرابی موتور
 • یخ‌زدن کویل اوپراتور کولر
 • کثیف بودن کندانسور
 • نشت گاز فریون کولر

اگر مشکل کثیفی کندانسور باشد، خود شما می‌توانید نسبت به تمیزکردن آن اقدام کنید؛ اما در صورتی خرابی قطعات ذکر شده لازم است حتماً از استادکار تعمیر کولر گازی در یزد کمک بگیرید تا مشکل کولر شما برطرف شود.

 

 

“در مورد خرید سینک اخوان بیشتر بخوانید”

 

 

کار نکردن فن

فن از اصلی‌ترین قطعات کولر گازی به شمار می‌آید و خرابی این قطعه می‌تواند در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد کند. هر کولر گازی دارای دو عدد فن است. اگر هریک از آن‌‌ها خراب باشند، جریان هوا ضعیف شده و کولر دچار مشکل می‌شود. چنانچه به این مشکل رسیدگی نکنید، کل سیستم کولر از کار می‌افتد.

برای علت‌یابی این مشکل در اولین قدم خازن کولر را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد. در قدم بعدی نیز لازم است به بررسی رله برد فن بپردازید که وظیفه تأمین ولتاژ لازم برای قطعات کولر را بر عهده دارد. سومین گام نیز چک کردن سنسور کنترل دما است. اگر نتوانستید مشکل را رفع کنید بهترین کار تماس با تعمیرکار کولر گازی در یزد و استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی در یزد است.

خاموش نشدن کولر

در برخی موارد کولر گازی شما خاموش نمی‌شود و نمی‌تواند دستورات را از سیستم کنترل کولر دریافت کند. این مشکل ممکن است به علت خرابی ترموستات کولر باشد. می‌توانید با مطالعه دفترچه راهنمای کولر تنظیمات ترموستات را بررسی کرده و مشکل را رفع کنید؛ اما در بسیاری موارد نیز رفع این ایراد از عهده شما خارج است و لازم است از متخصصان کارگاه تعمیر کولر گازی در یزد کمک بگیرید.

برای حل این مشکل می‌توانید از خدمات تعمیر کولر گازی به‌صورت سیار در یزد بهره‌مند شوید.

خاموش نشدن کولر

 

 

 

 

بوی بد کولر

یکی از آزاردهنده‌ترین ایرادات کولر‌های گازی تولید بوی بد و نامطبوع است. کولر گازی وظیفه دارد هوای گرم خانه را گرفته و به محیط بیرون منتقل کند. لوله‌هایی در سیستم کولر گازی وجود دارند که این رطوبت را به یک سینی می‌ریزند و درنهایت به خارج از سیستم می‌برند.

چنانچه لوله دچار گرفتگی شود یا سینی پر از آب شده باشد، آب می‌تواند دچار برگشت شده و به سیستم کولر آسیب برساند. علت بوی بد کولر نیز دقیقاً همین بازگشت آب و بی‌حرکت ماندن آن است. برای جلوگیری از ایجاد این بو لازم است هرچند وقت یکبار سینی و لوله‌های کولر خود را کنترل کرده و در صورت وجود کثیفی تمیز کنید.

کمک‌گرفتن از سرویس‌کار کولر گازی در یزد نیز با ازبین‌بردن آلودگی‌های کولر گازی سبب پیشگیری از این مشکل می‌شود.

خاموش شدن خودکار کولر

از دیگر مشکلات رایج کولر گازی می‌توان به خاموش‌شدن خودکار کولر اشاره کرد که در اثر علل مختلفی روی می‌دهد. این دلایل عبارت‌اند از:

 • اتصالی در کابل‌کشی ساختمان
 • نیم‌سوز شدن برد کولر
 • خرابی کمپرسور

بهتر است وجود اتصالی را در سیم‌کشی ساختمان بررسی کنید و سپس برای رفع مشکل با نمایندگی‌های تعمیر کولر گازی در یزد تماس بگیرید؛ زیرا رفع این مشکل تنها از عهده افراد متخصص برمی‌آید.

نشت آب

زمانی که بخار تبدیل به مایع می‌شود، کولر گازی آن را از یک ناودانی عبور می‌دهد و سپس به لوله‌های درین می‌رساند. درنهایت این مایع از سیستم خارج می‌شود؛ اما در برخی موارد این قطرات آب از پنل داخلی کولر نشت می‌کنند و از کولر خارج نمی‌شوند. این نشتی ممکن است در اثر موارد زیر ایجاد شود:

 • مشکل داشتن ناودانی
 • کثیف بودن فیلتر کولر گازی

این مشکل تخصصی بوده و لازم است برای برطرف‌کردن آن از خدمات تعمیرات کولر گازی در یزد استفاده کنید و دستگاه خود را به متخصص بسپارید.

زیاد بودن صدای کولر

معمولاً انواع مدل‌های کولر گازی از قابلیت بی‌صدا بودن برخوردار هستند. چنانچه به هنگام کارکردن کولر متوجه صدا‌های غیرعادی شدید، باید آن را جدی کرده و از خدمات تعمیر کولر گازی یزد بهره‌مند شوید. خود شما می‌توانید برای رفع مشکل به بررسی کندانسور، ترازکردن کولر و غیره بپردازید. اما اگر مشکل حل نشد حتماً با بهترین مراکز تعمیر کولر گازی در یزد تماس بگیرید.

تعمیر انواع کولر گازی در یزد

امروزه به دلیل ضرورت استفاده از کولر‌های گازی و محبوبیت آن‌ها در میان مردم، شرکت‌های بسیاری نسبت به تولید مدل‌های مختلف کولر گازی اقدام کرده‌اند. در ادامه قصد داریم درمورد معروف‌ترین برند‌های کولر گازی که خدمات تعمیر تخصصی کولر گازی در یزد برای آن‌ها انجام می‌شود صحبت کنیم.

تعمیر انواع کولر گازی در یزد

 

 

 

تعمیر کولر گازی ال جی در یزد

به‌جرئت می‌توان شرکت کره‌ای ال جی را به‌عنوان یکی از بر‌ترین شرکت‌های تولیدکننده کولر گازی در جهان معرفی کرد. کیفیت بالای محصولات، بهره‌گیری از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا و قیمت به‌صرفه کولر‌های گازی برند ال جی دلیل محبوبیت این محصولات بین خریداران شده است.

یکی از مهم‌ترین خدمات تخصصی کولر‌های گازی در یزد مربوط به سرویس و تعمیر کولر‌های برند ال جی است که توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در یزد به بهترین شکل ارائه می‌شود. اگر می‌خواهید بهترین خدمات حوزه تعمیر کولر گازی ال جی را دریافت کنید، حتماً با این نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی اُجنرال در یزد

از دیگر شرکت‌های معروف و محبوب در زمینه ساخت کولر گازی می‌توان به شرکت اُجنرال اشاره کرد. کولرهای ساخت این برند از کم‌مصرف‌ترین کولر‌های جهان محسوب می‌شوند. اگر از مصرف‌کنندگان این برند هستید و می‌خواهید کولر خود را سرویس یا تعمیر کنید، پیشنهاد ما به شما نمایندگی تعمیر کولر گازی اُجنرال در یزد است.

علاوه بر این می‌توانید از خدمات نصاب کولر گازی در یزد که توسط متخصصان این نمایندگی ارائه می‌شود جهت نصب و راه‌اندازی اصولی کولر گازی خود بهره‌مند شوید.

تعمیر کولر گازی جنرال در یزد

محصولات شرکت جنرال در حوزه کولر گازی جزو قیمت مناسب‌ترین کولر‌های گازی هستند که مزایای دیگری همچون موتور قدرتمند و مصرف انرژی پایین نیز دارند. از رایج‌ترین ایرادات این کولر‌ها می‌توان به قدرت پایین در پرتاب باد، سروصدای زیاد و عدم تولید هوای خنک اشاره کرد که با کمک کادر مجرب نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در یزد به‌راحتی قابل‌رفع هستند.

اگر می‌خواهید از بهترین خدمات تعمیر کولر گازی در یزد استفاده کنید، این نمایندگی بهترین گزینه است و می‌تواند در کم‌ترین زمان خدمات خود را به شما ارائه دهد.

تعمیر کولر گازی جنرال در یزد

 

 

 

 

تعمیر کولر گازی گری در یزد

کولر گازی‌ گری تولید کشور چین است و این برند توانسته‌ است به‌خوبی با دیگر رقبای این عرصه همچون شرکت‌های آلمانی، ژاپنی و کر‌ه‌ای به رقابت بپردازد. با وجود اینکه این کولر‌ها از قیمت پایینی برخوردار هستند جزو کولر‌های کم‌مصرف به شمار می‌آیند.

این کولر‌ها کیفیت بالا در سرمایش و دوام بالایی دارند؛ اما ممکن است در اثر گذشت زمان و استفاده غیرصحیح دچار ایراداتی شوند که در این شرایط بهترین راه کمک‌گرفتن از نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در یزد است. از مهم‌ترین خدمات این نمایندگی در زمینه تعمیر کولر گازی در یزد می‌توان به تعمیر در محل کولر گازی در یزد اشاره کرد.

تعمیر کولر گازی بوش در یزد

شرکت آلمانی بوش یکی از معروف‌ترین تولیدکنندگان لوازم‌خانگی از جمله کولر گازی است که محصولات باکیفیت و پیشرفته‌ای را در اختیار خریداران قرار می‌دهد. قیمت این محصولات با توجه به امکانات آن‌ها مقرون‌به‌صرفه و مناسب است.

اگر از کولر گازی بوش استفاده می‌کنید و متوجه شده‌اید که دستگاه شما نیاز به عیب‌یابی و تعمیر دارد، پیشنهاد می‌کنیم حتماً روی کمک نمایندگی تعمیر کولر گازی بوش در یزد حساب باز کنید. این نمایندگی در زمینه تعمیرات کولر گازی در یزد به‌خوبی پاسخگو نیاز‌های شما خواهد بود.

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در یزد

ایران رادیاتور یکی از معروف‌ترین شرکت‌های ایرانی سازنده انواع کولر گازی است که در سال‌های فعالیت خود توانسته است با بهره‌گیری از جدید‌ترین فناوری‌های روز دنیا، بر‌ترین کولر‌های گازی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تولید کند. کولر گازی‌ برند ایران رادیاتور باتوجه‌به سطح بالای کیفیت در حال حاضر به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین‌های بازار شناخته می‌شود.

اگر از کولر گازی ایران رادیاتور استفاده می‌کنید و اخیراً متوجه بروز اختلال در عملکرد کولر خود شده‌اید، نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در یزد می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در یزد را با کیفیت بالا از این نمایندگی بخواهید.

تعمیر کولر گازی پاکشوما در یزد

پاکشوما بیش از ۵۰ سال است که در حوزه طراحی و ساخت انواع لوازم‌خانگی در ایران فعالیت می‌کند و محصولات سرمایشی نظیر کولر گازی را با کیفیت بالا در اختیار خریداران قرار می‌دهد. کولر گازی‌های برند پاکشوما از تنوع بالا، سطح کیفیت بی‌نظیر، فیلتر پلاسما و غیره برخوردار هستند و انتخاب بسیار مناسبی محسوب می‌شوند.

اما این کولر‌ها نیز ممکن است بعد از مدتی به خدمات تعمیر کولر گازی در یزد نیاز پیدا کنند. اگر بهترین مراکز تعمیر کولر گازی در یزد را نمی‌شناسید، پیشنهاد ما به شما نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در یزد است.

تعمیر کولر گازی جی پلاس در یزد

جی پلاس از دیگر برند‌های شناخته شده شرکت گلدیران به شمار می‌آید که در بازار ایران و خاورمیانه محصولات خود را ارائه می‌دهد. کولر گازی‌ این برند با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته می‌شود و به‌خوبی پاسخگوی نیاز خریداران است.

اگر می‌خواهید بهترین خدمات تعمیر کولر گازی در یزد را برای کولر گازی جی پلاس دریافت کنید، باید بدانید کمک‌گرفتن از بهترین تعمیرکار کولر گازی در یزد یک اصل مهم در این زمینه است. از آنجایی که پیداکردن تعمیرکاران مجرب کار سختی است؛ پیشنهاد می‌کنیم از نمایندگی تعمیر کولر گازی جی پلاس در یزد کمک بگیرید.

در این نمایندگی امکانات کافی و متخصصان مجرب و متبحر در اختیار شما قرار داده می‌شوند و در کم‌ترین زمان دستگاه شما به‌خوبی تعمیر می‌شود.

تعمیر کولر گازی جی پلاس در یزد

 

 

 

هزینه تعمیر کولر گازی در یزد

آیا از قیمت تعمیر کولر گازی در یزد خبر دارید؟ قیمت تعمیرات کولر گازی در یزد بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود که لازم است پیش از اقدام در زمینه تعمیر کولر گازی در یزد با آن‌ها آشنا باشید. این عوامل شامل موارد زیر هستند:

 • اینورتر یا معمولی بودن کمپرسور
 • مقدار ظرفیت کولر
 • برند کولر
 • مدل کولر
 • محل نصب کولر
 • میزان تجربه و مهارت تعمیرکار
 • مقدار زمان موردنیاز برای تعمیر
 • تعویض قطعات کولر

در ادامه به‌منظور آشنایی کامل شما با هزینه تعمیر کولر گازی در یزد تصمیم گرفتیم طبق مصوبه سال ۱۴۰۱ لیست کاملی از قیمت هریک از خدمات تعمیر کولر گازی در یزد را برای شما آماده کنیم.

نوع خدمات قیمت
سرویس کولر گازی در یزد ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
نصب کولر گازی در یزد ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض کمپرسور ۱۰۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰۰ تومان
نصب پنل کولر گازی ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض برد ۱۰۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰۰ تومان
تعویض سنسور دما ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض شیر برقی ۲۰۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض خازن ۲۰۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض ترانس برد ۸۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰۰ تومان
نصب پایه ۴۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰۰ تومان
داکت کشی (متری) ۵۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ تومان
تعویض شیر‌های رفت و برگشت ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
شستشوی مدار کولر گازی ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
تخلیه آب درین ۵۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰ تومان
تعویض فیلتر درایر ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
عیب‌یابی کولر گازی ۵۰۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰۰ تومان
شارژ گاز کولر گازی در یزد ۱۶۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
رفع نشتی گاز و وکیوم ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۱۰۰۰۰ تومان
تعویض لوله مویی ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض کنتاکتور ۱۰۰۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰۰ تومان
تعویض بلوور یونیت ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰۰ تومان
تعویض سنسور یونیت داخلی ۸۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰۰ تومان
تعویض یا شارژ روغن کمپرسور کولر ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
تعویض مهره لوله رفت و برگشت ۱۰۰۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰۰ تومان
رفع مشکل لرزش یونیت داخلی و بیرونی ۱۰۰۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰۰ تومان
تعویض قطعات داخلی ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان

سؤالات متداول

۱. چرا باد کولر گازی پرتاب کمی‌ دارد؟

معمولاً این مشکل در اثر مسدود بودن یا کثیف بودن فیلتر‌های کولر گازی یا نیم‌سوز شدن موتور بلوور رخ می‌دهد.

۲. چرا بعد از اینکه کولر گازی را روشن می‌کنیم فیوز می‌پرد؟

این مشکل می‌تواند به دلیل خرابی برد، ایراد در سیم‌کشی، انتخاب فیوز نامناسب، خرابی کمپرسور، خرابی فن، کثیفی فیلتر و سایر موارد باشد.

۳. چگونه بفهمیم کولر گازی گرمایش دارد؟

یکی از روش‌های فهمیدن اینکه کولر گازی قابلیت گرمایش دارد یا نه این است که عبارت HEAT را روی ریموت کنترل کولر گازی جست‌وجو کنید.

۴. بهترین درجه برای کولر گازی چند است؟

پیشنهاد می‌شود در تابستان درجه کولر گازی روی ۲۴ یا ۲۵ درجه سانتی‌گراد و در زمستان روی ۱۸ تا ۲۰ درجه سانتی‌گراد باشد.

۵. سرد‌ترین دمای کولر گازی چقدر است؟

صرف‌نظر از مارک و مدل، سرد‌ترین دمای کولر‌ گازی ۱۶ درجه سانتی‌گراد است.

سؤالات متداول تعمیر کولر گازی در یزد

 

 

 

شارینو

اگر می‌خواهید به طور حرفه‌ای زبان انگلیسی یا سایر زبان‌های دنیا را یاد بگیرید و از طریق آن‌ها نسبت به مهاجرت اقدام نمایید، شرکت در کلاس‌های آموزشگاه‌های زبان یزد می‌تواند بهترین گزینه باشد. به‌منظور شناخت بیشتر این مراکز توصیه می‌کنیم حتماً سری به مطلب آموزشگاه زبان در یزد بزنید.

به‌منظور شناخت بهترین و معروف‌ترین قالیشویی‌های یزد، می‌توانید به مطالب وبلاگ شارینو در زمینه قالیشویی در یزد مراجعه کنید.

به هنگام خراب‌شدن لوازم‌خانگی، یافتن یک تعمیرکار مجرب و حرفه‌ای از مهم‌ترین اقدامات محسوب می‌شود. اگر بهترین تعمیرکاران لوازم‌خانگی یزد را نمی‌شناسید، لازم نیست نگران باشید ما در وبلاگ شارینو مطالب مفیدی در زمینه تعمیر فن کویل در یزد، تعمیر آبگرمکن در یزد، تعمیر شوفاژ در یزد، تعمیر چیلر در یزد، تعمیر بخاری در یزد و غیره برای شما آماده کرد‌ه‌ایم.

استان یزد از گذشته‌های دور مهد پرورش و تربیت بسیاری از شاعران و نویسندگان ایرانی بوده است که توانسته‌اند خدمات ارزشمندی در حوزه علم و فرهنگ ارائه کنند. به‌منظور شناخت بزرگان شهر یزد می‌توانید سری به مطلب نویسندگان یزد بزنید.

شناخت بهترین و محبوب‌ترین مراکز دیدنی و تفریحی یزد چه برای مسافران و توریستان و چه برای شهروندان یزدی موضوع بسیار مهمی‌ است. به این منظور می‌توانید از مطالب وبلاگ شارینو با موضوع مراکز تفریحی یزد استفاده کنید.

اگر دوست دارید یک وعده‌غذایی مطلوب و خوشمزه را در یک محیط سنتی و جذاب با موسیقی زنده میل کنید، رستوران‌های سنتی یزد بهترین گزینه هستند. اگر این رستوران‌ها را نمی‌شناسید، می‌توانید به مطلب رستوران‌ های یزد مراجعه کنید.

اگر تمایل دارید توسط بهترین پزشکان استان یزد ویزیت شوید و خدمات درمانی دریافت کنید، می‌توانید با مطالعه مطالبی همچون پزشک ماما در یزد، پزشک زنان در یزد، سونوگرافی در یزد، کلینیک دندانپزشکی در یزد، پزشک ارتوپد در یزد و غیره با این پزشکان مجرب آشنا شوید.

سخن پایانی

طبیعتاً هیچ‌کس دوست ندارد یک روز داغ تابستانی را بدون کولر سپری کند. اگر شما هم یک روز گرم و آفتابی را با خرابی سیستم‌های سرمایشی همچون کولر گازی گذرانده‌اید، لازم است حتماً برای رفع این مشکل با استادکار تعمیر کولر گازی در یزد تماس گرفته و به رفع ایراد موردنظر اقدام کنید.

ما در این مطلب درمورد تمام نکات مهم در زمینه تعمیر کولر گازی در یزد صحبت کردیم تا شما بتوانید به هنگام خراب‌شدن کولر گازی خود بهترین تصمیم را گرفته و از مجرب‌ترین مراکز تعمیر کولر گازی یزد خدمات دریافت کنید. لطفاً اگر تجربه‌ای در مورد تعمیرات کولر گازی دارید با در میان بگذارید. ممنون از همراهی شما.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *