مکانیک سیار در کرمان

مکانیک سیار در کرمان


مکانیک سیار در کرمان

مکانیک سیار در کرمان فرشته‌ای است که تنها وقتی که در جاده‌ای دور ماشینتان خراب می‌شود به حسن وجود آن پی می‌برید. ماشین‌ها وسیله‌ای بسیار کاربردی برای ما هستند که زندگی را آسان و سریع‌تر کرده‌اند. قطعات و قسمت‌های مختلف این وسایل به تعمیر و تعویض و رسیدگی پیوسته نیاز دارند.

در این مقاله می‌خواهیم در مورد تعمیر کار سیار ماشین و خدماتی که می‌توانید از آن‌ها دریافت کنید بیشتر توضیح بدهیم؛ پس با ما همراه باشید.

 

 لیست مکانیک های سیار در کرمان:

 

۰۹۳۳۷۷۱۳۳۷۳ سعیدی 

 

۰۹۰۱۹۹۱۰۳۰۰ مشهدی 

 

۰۹۱۴۶۱۳۵۷۱۵ علیزاده

 

۰۹۱۳۲۴۷۳۵۱۳ سلطانی

 

تعمیر ماشین در کرمان

امروزه در هر خانه‌ای حداقل یک ماشین پیدا می‌شود؛ گویا داشتن این وسیله برای همه به یک الزام تبدیل شده است. ماشین تنها وسیله‌ای برای رسیدن به مقصد نیست؛ بلکه مکانی امن و مناسب برای روزهای گرم یا سرد سال محسوب می‌شود. شما می‌توانید در امنیت ماشین خود به شهر دیگری سفر کرده یا از شرایط نامساعد جوی محفوظ شوید.

هر ماشین از قطعات زیادی تشکیل شده است که کاری تخصصی در سیستم انجام می‌دهند. ممکن است شما با همه این قطعات و لوازم یدکی خودرو آشنایی نداشته باشید؛ اما در اثر توقف خودرو به مکانیک سیار در کرمان نیاز داشته باشید.

مکانیک سیار شبانه روزی کرمان در هر لحظه از شبانه روز می‌تواند خود را به شما برساند و در برطرف کردن نقص ماشین کمک کند.

یک مکانیک معمولی هرگز به محل حادثه نمی‌آید و ممکن روزها شما را برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین‌تان معطل کند؛ اما مکانیک سیار بهتر موقعیت را درک کرده و با شما راه می‌آید. او به سرعت در محل حاضر شده و حتی قطعات و لوازم مورد نیاز را به همراه خود می‌آورد تا تعمیر ماشین را به بهترین نحو انجام دهد.

خدمات مکانیک سیار در کرمان

به خدمات و فعالیت‌هایی که در جهت رفع نقص یا بهبود عملکرد ماشین توسط مکانیک سیار در کرمان انجام می‌شود مکانیکی خودرو می‌گویند. به طور قطع بیشتر خوانندگان این مقاله دارای خودرو هستند و پیش آمده است که در برخی مواقع خودرو خراب شود. در این صورت مراجعه به مکانیک راه حل اول بسیاری از مردم است.

اگر شما در زمان و مکان نامناسب در سفر باشید، باید با مکانیک سیار در کرمان تماس بگیرید. در چنین وضعیتی شما راه‌حل دیگری ندارید و به افراد رهگذر نیز نمی‌توانید اعتماد کنید. افرادی که در نمایندگی مکانیک سیار در کرمان فعالیت می‌کنند متخصص بوده و در عیب‌یابی و رفع نقص خودرو به شما کمک می‌کنند.

این افراد مجهز به لوازم یدکی مورد نیاز هستند و در کمترین زمان ممکن خود را به لوکیشن شما می‌رسانند. اگر خود شما به مهارت تعمیر ماشین مسلط هستید، می‌توانید از لوازم یدکی شبانه روزی قطعات لازم را تهیه کنید؛ اما در هر صورت تماس با مکانیک سیار در کرمان راه بهتری است.

یکی از خدمات جالب این نمایندگی‌ها این است که در صورت نیاز با امداد خودرو کرمان نیز تماس می‌گیرند و ماشین شما را در امنیت کامل اسکورت می‌کنند.

مزایای استفاده از خدمات مکانیک سیار در کرمان

هر شخصی که دارای خودرو شخصی باشد به طور مسلم در مورد قطعات و انواع خرابی‌های آن تا حدودی اطلاعات دارد. رانندگان زیادی هستند که از عهده تعمیرات ماشین خود برمی‌آیند و به اصطلاح آن را می‌شناسند. ممکن است بپرسید که با این تفاسیر دیگر چه نیازی به استفاده از خدمات مکانیک سیار در کرمان داریم؟

شما با هر میزان از اطلاعات و شناخت خودرو باز هم دلایل زیادی برای مراجعه به مکانیک سیار در کرمان دارید. اول اینکه این افراد به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند و عیب‌یابی انواع ماشین‌ها را انجام می‌دهند.

بنابراین تجربه زیادی در این زمینه دارد و باعث خسارت به وسیله نقلیه شما نمی‌شوند. دلیل دوم این است که خرابی‌های تخصصی در حیطه شناخت مردم عادی و رانندگان قرار ندارد.

شما باید حتماً از نظر یک متخصص در این زمینه استفاده کنید. شرایط دیگری نیز وجود دارد که رانندگان عجله داشته یا نیاز فوری به مکانیک پیدا می‌کنند. مکانیک سیار در کرمان بدون فوت وقت خود را به محل حادثه می‌رساند و با لوازم یدکی مورد نیاز خرابی خود را برطرف می‌کند؛ بنابراین وجود یک مکانیک در محل نعمت است.

پیشنهاد می‌کنیم در شرایط بحرانی با مکانیک سیار بیرون شهری تماس گرفته و از خدمات سریع و مطمئن آن‌ها بهره‌مند شوید. به این ترتیب وقت خود را از دست نمی‌دهید، امنیت خود را تأمین می‌کنید و از ایجاد ترافیک یا مزاحمت برای دیگر شهروندان جلوگیری می‌کنید.

مزایای استفاده از خدمات مکانیک سیار در کرمان

مکانیک سیار در کرمان

عملکرد مکانیک سیار در کرمان

افراد در گذشته در هر حرفه‌ای به صورت تجربی به مهارت‌اندوزی می‌پرداختند و نزد استادان خود آموزش می‌دیدند؛ اما در حال حاضر این گونه نیست. در همه مشاغل لازم است افراد در مورد تاریخچه شغل خود مطالعه کنند و اصول آن را به صورت تئوری و سپس عملی فرا بگیرند. این اصل در مورد مکانیک سیار در کرمان نیز صدق می‌کند.

افرادی که در نمایندگی‌های مکانیک سیار شبانه‌روزی بیرون شهری فعالیت می‌کنند به طور تخصصی در همین رشته تحصیل کرده و سپس وارد بازار کار شده‌اند تا مهارت‌های خود را محک بزنند. پس از تماس با مکانیک سیار در کرمان آن‌ها در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و به عیب‌یابی خودرو مشغول می‌شوند.

متخصصان در نمایندگی مکانیکی سیار پس از مشخص شدن علت خرابی خودرو در صورت نیاز آن را تعمیر کنند. آن‌ها معمولاً لوازم جانبی پرکاربرد را به همراه خود دارند. حتی اگر ماشین سنگین شما خراب شده باشد، می‌توانید از خدمات تعمیرکار سیار ماشین سنگین استفاده کنید.

چنانچه مکانیک سیار در کرمان قادر به تعمیر یا رفع خرابی ماشین شما نباشد، با جرثقیل کرمان آن را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه منتقل می‌کند.

آموزش کارکنان سرویس خودرو

در همه جا به متخصصان شایسته نیاز است و خدمات خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. داشتن صلاحیت بالا و انجام کار تعمیر کارآمد و سریع همیشه معتبر بوده و تقاضا برای چنین کارگرانی سال به سال افزایش می‌یابد. با این حال، لازم است که مکانیک سیار در کرمان به طور منظم دوره‌های تکمیلی را بگذراند، دانش و مهارت‌های خود را بهبود ببخشد و چیزهای جدید یاد بگیرد.

گسترش میزان دانش و مهارت‌های موجود، مطالعه آخرین نوآوری‌ها در زمینه عیب‌یابی واحدها و سیستم‌های خودرو برای ارتقای سطح استادان خدمات خودرو کمک خواهد کرد؛ زیرا تکنولوژی به طور مداوم در حال گسترش و پیشرفت است و تعمیرکاران باید با قطعات خودروهای جدید نیز آشنا باشد.

افزایش صلاحیت‌ها و سطح دانش برای مکانیک‌ها نوعی کمک به آینده خود است. بدون آموزش، می‌توانید به سرعت شهرت و در نتیجه مشتریان خود را از دست بدهید. به همین دلیل است که در نمایندگی‌های مختلف موضوع آموزش کارمندان بسیار جدی گرفته می‌شود و به طور مداوم اطلاعات آن‌ها را به روز می‌کنند.

مباحثی که به این افراد آموزش داده می‌شوند؛ عبارت‌اند از:

 • دانش نظری جدید و مهارت‌های عملی
 • حداکثر جذب اطلاعات
 • مشاوره فردی با معلمان در مورد موضوعات دوره
آموزش کارکنان سرویس خودرو

مکانیک سیار در کرمان

مکانیک سیار در کرمان و تعمیر انواع خرابی‌های ماشین

مکانیک سیار در کرمان در شرایط بحرانی یا عادی می‌تواند به شما کمک کند. اگر فرصت مراجعه به مکانیک را ندارید یا نمی‌توانید ماشین خود را چند روز نزد مکانیک خودرو نگه دارید، به آسانی با مکانیک سیار در کرمان تماس بگیرید.

آن‌ها برای رفع انواع خرابی‌های ماشین به شما سرویس می‌دهند. برخی از سرویس‌هایی که این افراد ارائه می‌دهند شامل موارد زیر می‌شوند.

تعمیر سرسیلندر

تاب دیدگی یا خرابی سرسیلندر یکی از دلایلی است که می‌تواند ماشین شما را متوقف کند. عواملی مانند گرم شدن زیاد موتور خودرو، مخلوط شدن آب و روغن، دیر روشن شدن یا عملکرد ناقص سرسیلندر و سوختن واشر سرسیلندر می‌توانند نشانه‌هایی برای خراب شدن آن باشند.

مکانیک سیار در کرمان می‌تواند این نوع خرابی را تشخیص به طور دقیق داده و برای رفع آن نیز به شما کمک می‌کند.

تعمیر دینام

دینام قطعه‌ای اصلی و مهم در خودروها محسوب می‌شود. چراغ دینام به شما کمک می‌کند عملکرد آن را زیر نظر داشته باشید. پررنگ‌شدن چراغ این وسیله نشانه‌ای برای نقص در عملکرد آن است. البته بهتر است عیب‌یابی و تشخیص نهایی را به عهده مکانیک سیار در کرمان بگذارید. برخی اقدامات پیچیده‌تر مانند تعویض آفتامات به منظور شارژ شدن چراغ دینام نیز انجام می‌شود.

تعمیر دینام

مکانیک سیار در کرمان

 

تعمیر شمع خودرو

شمع خودرو یکی دیگر از قطعه‌هایی است که امکان آسیب رسیدن یا خرابی آن وجود دارد. اگر مکانیک سیار در کرمان تشخیص دهد که در شمع خودرو نقصی وجود دارد، آن را تعویض می‌کند. باید دقت کنید که تعویض شمع خودرو تنها راه‌حلی موقتی است.

در اصل خراب شدن این قطعه از وجود عیب در سیستم سوخت‌رسانی خودرو، موتور و احتراق آن صحبت می‌کند.

می‌توانید از افرادی که خدمات شبانه‌روزی خودرو ارائه می‌دهند بخواهید خودرو شما را بررسی کرده و علت خرابی شمع آن را به شما گزارش کنند. تعویض به موقع شمع و رسیدگی به قطعات مختلف آن یکی از راه‌های کاهش هزینه به شمار می‌رود.

تعمیر خودرو همیشه به این آسانی که از آن صحبت می‌کنیم نیست و نیازمند دانش بالا، عیب‌یابی صحیح و توانایی کافی برای رفع خرابی‌ها است.

مکانیک سیار شبانه‌روزی بیرون شهری در کرمان

برای هر راننده‌ای پیش آمده است که علاوه بر سفرهای تفریحی و خانوادگی به مأموریت برود یا در شرایط نامساعد و به تنهایی مسیری را در خارج از شهر طی کند.

در این سفرها شما به اندازه مواقعی که داخل شهر هستید امنیت ندارید و نمی‌توانید به هر کسی اعتماد کنید. اگر ماشین شما خراب شد، روشن نشد یا دود از آن بلند شد، فقط با مکانیک سیار در کرمان تماس بگیرید.

مسلماً دردسترس‌بودن این خدمات برای عموم مردم موهبت بزرگی محسوب می‌شود؛ زیرا آن‌ها در خارج از شهر به قطعات نیز دسترسی ندارند. اصلاً لازم نیست نگران یا مضطرب شوید.

مکانیک سیار ایران خودرو در کرمان برای عزیزانی که در خارج شهر هستند نیز نیروی باتجربه به همراه لوازم یدکی می‌فرستد. آن‌ها قطعاتی که بیشترین احتمالی خرابی را دارند همواره با خود حمل می‌کنند.

این مرکز به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می‌دهد و همشهریان را از سراسر کشور حمایت می‌کند. بهتر است شماره مکانیک سیار در کرمان را در لیست شماره‌های ضروری خود ذخیره کنید تا در مواقع ضروری بتوانید با آن‌ها تماس بگیرید.

در این صورت فرقی نمی‌کند که نیمه شب است یا صبح تازه شروع شده باشد؛ در هر صورت افراد فعال در نمایندگی مکانیک سیار برای رفع مشکل به کمک شما می‌آیند.

مهم‌ترین خدمات مکانیک سیار در کرمان

ما به طور مکرر در مورد مکانیک سیار در کرمان صحبت کرده‌ایم و می‌دانید که آن‌ها می‌توانند ماشین شما را در هر شرایطی تعمیر کنند؛ اما آیا این تنها خدماتی است که مکانیک‌های سیار ارائه می‌دهند؟ قطعاً این طور نیست و تعمیر ماشین مراحل زیادی دارد.

در ادامه لیستی از اصلی‌ترین خدمات این مراکز را می‌بینید:

 • عیب‌یابی انواع خودروها
 • تعمیر ماشین‌های سبک و سنگین
 • تهیه قطعات ضروری ماشین‌های سبک و سنگین
 • تماس با جرثقیل و امداد خودرو کرمان
 • تعویض روغن خودرو
 • تنظیم باد برای چرخ‌های خودرو
 • رفع مشکلات برق
 • انجام تعمیرات گیربکس
مهم‌ترین خدمات مکانیک سیار در کرمان

مکانیک سیار در کرمان

ویژگی‌های مکانیک سیار حرفه‌ای در کرمان

مشتریان همواره به دنبال دریافت خدمات باکیفیت و سریع هستند. در مواقع بحرانی مانند خرابی خودرو در داخل و خارج شهر لازم است حتماً در اسرع وقت رسیدگی انجام شود. این موضوع در کار مکانیک سیار در کرمان اهمیت ویژه‌ای دارد.

لازم است آن‌ها در ۲۴ ساعت از شبانه روز و در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیده و خدمات ارائه دهند.  به طور کلی مکانیک سیار در کرمان باید چنین ویژگی‌هایی داشته باشد:

داشتن تجربه زیاد

تجربه همیشه عاملی است که سبب تمایز کار تعمیرکاران مختلف می‌شود. چنین ویژگی ای به تعمیرکار سیار امکان می‌دهد مدیریت بحران بهتری انجام دهد و سریع‌تر به کار تعمیر ماشین مشغول شود. برای همین است که داشتن تجربه زیاد حتی از دانش نیز مهم‌تر تلقی شده است.

ویژگی‌های مکانیک سیار حرفه‌ای در کرمان

مکانیک سیار در کرمان

آشنایی وسیع با انواع خودروهای جدید و قدیمی

طیف وسیعی از افراد ممکن است با مکانیک سیار در کرمان تماس بگیرند. ماشین‌ها ممکن است خارجی، قدیمی یا جدید باشند. مکانیک ماهر باید با همه این خودروها آشنا باشد و قطعات موجود در آن‌ها را به خوبی بشناسد تا بتواند خدمات بهتری ارائه کند. این تسلط به کار باعث افزایش سرعت مکانیک سیار می‌شود.

مسئولیت‌پذیری

هر تماسی که با مکانیک سیار در کرمان گرفته می‌شود در واقع مسئولیتی است که بر دوش او گذاشته می‌شود. او باید با حس مسئولیت را در خود تقویت کند و تمام تلاش خود را برای کمک به مشتریان و رفع نقص ماشین آن‌ها انجام دهد. وجدان کاری و استفاده از لوازم اصلی ویژگی مهمی برای تعمیرکار سیار است.

برقراری ارتباط مناسب

مشتری یکی از مهم‌ترین دارایی‌های هر کسب و کار است. فرقی نمی‌کند چه کاری انجام می‌دهید؛ شما در هر صورت باید مشتریان خود را راضی نگه دارید و با آن‌ها ارتباط مؤثری برقرار کنید. مشتریان در شرایط بحران عصبی و مضطرب هستند. این وظیفه مکانیک سیار در کرمان است که با حضور به موقع و تسلط بالا به کار خود بتواند این شرایط را کنترل کند.

او باید صبور، خوش برخورد و منظم باشد و از قطعات باکیفیت برای تعمیر ماشین استفاده کند. داشتن وجدان کاری ویژگی مهمی برای همه افراد در همه صنوف است. همچنین لازم است از قبل این افراد برای برقراری ارتباط مناسب و داشتن برخورد درست با مشتریان آموزش ببینند؛ زیرا اخلاق حرفه‌ای به همراه هر فعلی که بیاید می‌تواند آینده آن کسب‌وکار را تغییر دهد.

عیب‌یابی صحیح مشکل خودرو

همان‌طور که از نام آن پیداست، چنین متخصصی باید با استفاده از تجهیزات مدرن نقص‌ها را تشخیص بدهد. مکانیک سیار در کرمان باید برای عیب‌یابی صحیح به طور حرفه‌ای به موتور، بلوک‌ها و سیستم‌های خودرو مسلط باشد. بررسی کیفیت همه سیستم‌ها تضمینی است که تعمیرات بعدی به سرعت و به طور کامل انجام می‌شود.

انجام یک تشخیص کامل تنها پس از مطالعه دقیق رابطه همه سیستم‌های خودرو امکان‌پذیر می‌شود. تا به امروز، متخصصان تشخیص ابزار و تجهیزات مدرن زیادی برای انجام انواع تحقیقات در اختیار دارند. متخصص تشخیص با داشتن مجموعه‌ای از دانش و مهارت‌ها می‌تواند به طور مؤثر از آخرین پیشرفت‌ها و تکنیک‌ها برای شناسایی عیوب، علل ریشه‌ای آنها و راه‌های حل مشکلات استفاده کند.

متخصص تشخیص موظف است به طور مداوم سطح آموزش و کیفیت دانش خود را بهبود بخشد؛ زیرا اثربخشی تعمیرات بیشتر به کار او بستگی دارد. یک متخصص در این زمینه به طور کامل ساختار تمام سیستم‌های خودرو و کامیون را مطالعه کرده و بر انتشار نسخه‌های به روز تجهیزات و دستگاه‌ها برای تشخیص نظارت می‌کند.

تخصص یک عیب‌یابی در تمام زمینه‌های مربوط به خدمات خودرویی بسیار مورد تقاضا است و در نتیجه دستمزد بالایی دارد. شاید جالب باشد که بدانید عیب‌یابی صحیح حتی از تعمیر ماشین هم مهم‌تر است.

مکانیک سیار در کرمان باید بداند چه قطعه‌ای سبب خرابی ماشین شده است و آیا به تعمیر نیاز دارد یا باید تعویض شود. عیب‌یابی و تشخیص درست مشکل خودرو می‌تواند باعث صرفه جویی در هزینه و زمان مشتری و مکانیک شود.

ویژگی‌های مکانیک سیار حرفه‌ای در کرمان

مکانیک سیار در کرمان

مکانیک سیار برای ماشین‌های سنگین در کرمان

حتمأ شما هم ماشین‌های سنگین را در جاده دیده‌اید که برای حمل بارهای مختلف مسافت‌های بسیار طولانی را طی می‌کنند. این ماشین‌ها نیز ممکن است دچار خرابی شده و در جاده‌های خارج از شهر به مکانیک سیار ماشین سنگین در کرمان نیاز داشته باشند. آن‌ها به سادگی می‌توانند با یک تماس ماشین خود را دوباره تعمیر کرده و به سمت مقصد حرکت کنند.

مکانیک سیار باید با قطعات و لوازم جانبی که ممکن است برای ماشین‌های سنگین نیاز باشد خود را به موقع به محلی برساند که راننده اعلام کرده است. هزینه‌ها پس از عیب‌یابی و تعمیر به راننده اطلاع داده می‌شود.

در صورتی که تعمیرکار قادر به برطرف کردن نقص خودرو نباشد، با امداد خودرو تماس می‌گیرد تا متخصصان دیگری به محل بیایند یا ماشین به تعمیرگاه مجهزی منتقل شود.

شرکت سایپا در کرمان اقدام به راه‌اندازی نمایندگی خود کرده است و برای عموم هم‌شهریان خدمات ارائه می کند. در صورت بروز هرگونه مشکل برای خودروی شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با آن‌ها تماس گرفته و از مکانیک سیار سایپا در کرمان درخواست خدمات کنید.

کارشناسان و مکانیک‌های حرفه‌ای این مجموعه سرویس‌های زیادی برای رفع مشکلات جاده‌ای شما ارائه می‌دهند.

مسئولیت‌های مکانیک سیار در کرمان

هر فردی که در زمینه تعمیرات خودرو فعالیت می‌کند باید علاوه بر دانش بالا در حوزه تخصصی خود بتواند مسئولیت‌ها را نیز به نحو احسن انجام دهد. حوزه تعمیرات پیچیدگی‌های زیادی دارد و وظایف زیادی بر دوش افراد فعال در آن می‌گذارد. مسئولیت‌های تعمیرکاران سیار خودرو شامل موارد زیر می‌شوند.

تعمیر خودرو

مکانیک خودرو موظف است استانداردهای کیفیت را در نظر بگیرد، اقدامات احتیاطی ایمنی را رعایت کند و با صلاحیت تمام به انجام وظایف خود مشغول شود.

اگر شما نیز یک مکانیک سیار در کرمان هستید، به طور مداوم صلاحیت‌ها را بهبود ببخشید، موارد جدید را در زمینه پیشرفت‌های خودرو و فنی مطالعه کرده و از تجربه و دانش در هنگام کار با هر مارک خودرو استفاده کنید.

جلب رضایت مشتری

مکانیک خودرو نه تنها مسئولیت کیفیت کار را بر عهده دارد؛ بلکه باید در خصوص جلب رضایت مشتری بکوشد. او همچنین موظف است روند پیشرفت کار را به اطلاع مدیریت برساند. فراموش نکنید که مشتریان راضی همیشه بهترین مبلغ‌های کسب و کارها هستند.

مسئولیت‌های مکانیک سیار در کرمان

مکانیک سیار در کرمان

بازرسی خودرو پس از تعمیر

انجام بازرسی از خودرو برای شناسایی عیوب و خرابی‌هایی که در سفارش مشخص نشده یک الزام است. نیاز به اعمال تعمیرات اضافی را که اجرای آن باید با مشتری توافق شود به مدیر اطلاع دهید. مکانیک خودرو قطعات یدکی را برای کار از انبار سفارش می‌دهد و تمام مدت تعمیر و نگهداری خودرو به عهده اوست.

پس از تعمیر و اتمام کار باید نظارت کلی مکانیک سیار برای بررسی عملکرد صحیح خودرو به طور کامل انجام شده باشد.

هزینه خدمات مکانیک سیار در کرمان

در جدولی که می‌بینید هزینه‌های دریافت خدمات از مکانیک سیار را می‌توانید مشاهده کنید. این قیمت‌ها به صورت میانگین هستند و ممکن است قیمتی کم‌تر یا بیشتر از سمت این افراد برای تعمیرات ماشین دریافت کنید.

نوع خدمات مکانیک سیار تعرفه خدمات
جلوبندی ماشین ۴۰۰ تا ۷۴۰ هزار تومان
تعویض تسمه تایم ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان
باز و بسته کردن سرسیلندر ۸۰۰ تا ۹۸۰ هزار تومان
تعویض دیسک و صفحه کلاچ ۷۰۰ تا ۸۸۰ هزار تومان
تعمیر کاربراتور ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترموستات ۴۰۰ تا ۴۸۰ هزار تومان
تعویض واترپمپ ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض سیم کلاچ ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان

 

چه عواملی بر هزینه مکانیک سیار تأثیر می‌گذارد؟

مکانیک سیار کسی است که در مواقع بحران با دانش و عملکرد صحیح و به موقع خود باعث تعمیر خودرو شما و نقص خرابی‌های آن می‌شود. هزینه خدمات مختلف می‌تواند متفاوت باشد و اعلام یک قیمت ثابت امکان‌پذیر نیست؛ اما به طور کلی برای تعیین حدود قیمت‌ها به این موارد دقت کنید:

 • میانگین هزینه یک مکانیک سیار به مدت زمان تعمیر بستگی دارد. هیچ یک از قیمت‌های فوق شامل هزینه قطعات و مواد نمی‌باشد. مدت زمانی که ارائه دهنده خدمات شما برای رفت و آمد به محل کار صرف می کند، باید بر روی هزینه مکانیک سیار تأثیر بگذارد.
 • فوریت کار نیز یک عامل مهم است. آن‌ها فوری خود را به محل رسانده و تعمیرات را سریع انجام می‌دهند.
 • روز هفته نیز می‌تواند بر هزینه تأثیر بگذارد؛ زیرا تعمیرات در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات اغلب گران‌تر از تعمیرات در روزهای هفته است.
 • خاص بودن تعمیر باعث افزایش هزینه نیز می‌شود و تعمیرات تخصصی همیشه هزینه بیشتری دارند.
 • خودرویی که در کنار جاده پارک شده است ممکن است برای تعمیرات اساسی ناایمن یا نامناسب باشد؛ بنابراین محل تعمیرات بر قیمت‌ها مؤثر است.
 • اکثر مکانیک‌های سیار به ابزارهای مورد نیاز برای انجام تعمیرات مجهز هستند؛ اما ممکن است گاهی آن‌ها همه چیز مورد نیاز هر وسیله نقلیه را همراه خود نداشته و نیاز به سفارش قطعات یا استفاده از ابزارهای تخصصی داشته باشند که باعث بالارفتن قیمت‌ها می‌شود.
 • تقریباً تمام مکانیک‌های سیار خدمات اضطراری ارائه می‌دهند؛اما استفاده از خدمات آن‌ها در ساعات پایانی شب و ساعات اولیه صبح ممکن است هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.
 • در کنار مواردی که توضیح داده شد فاکتورهای دیگر نیز مانند تجربه و مهارت، گواهینامه‌ها و مجوزها نیز بر دستمزدها مؤثر هستند. با تمام این تفاسیر گاهی هزینه مکانیک سیار معمولاً کمتر از مکانیک معمولی است که در گاراژ یا تعمیرگاه کار می‌کند.
چه عواملی بر هزینه مکانیک سیار تأثیر می‌گذارد؟

مکانیک سیار در کرمان

شارینو

حوزه تعمیرات بسیار گسترده و پیچیده است. شما بدون مطالعه قبلی و آشنایی با قطعات مختلف وسایل نمی‌توانید تعمیر یا عیب‌یابی وسایل خود را انجام دهید. در سایت شارینو مقالات متنوعی در مورد تعمیر ماشین لباسشویی در کرمان، تعمیر پکیج در کرمان و تعمیر یخچال در کرمان وجود دارد که با مطالعه آن‌ها می‌توانید دستگاه‌های منزل خود را تعمیر کنید.

این لوازم بسیار مهم هستند و تعمیر آن‌ها نیز باید با اطلاعات زیادی انجام شود. مقالات دیگر ما در مورد تعمیر تلویزیون در کرمان و تعمیر جاروبرقی در کرمان هستند. بسیاری از این وسایل تنها به دلیل یک نقص جزئی ممکن است از کار بیفتند. اطلاعات خود را با این مقاله‌ها بالا ببرید تا بتوانید نقص‌های کوچک را تشخیص دهید.

مطالعه مقالات شارینو در زمینه آموزشگاه زبان در کرمان و آموزشگاه آشپزی در کرمان قطعاً خالی از لطف نخواهد بود. شما به این طریق هم یک سرگرمی مفید دارید و هم به سادگی اطلاعات زیادی به دست می‌آورید.

مراکز زیادی هستند که فعالیت‌های مفیدی انجام داده و خدمات باکیفیتی ارائه می‌دهند. مرکز لیزر در کرمان، سالن‌های زیبایی در کرمان و باشگاه‌های بدنسازی در کرمان از جمله این مراکز هستند. در سایت شارینو به تفصیل خدمات این مراکز توضیح داده شده‌اند.

در کنار همه این موارد ما به معرفی کافه‌های کرمان و سینماهای کرمان پرداخته‌ایم تا خوانندگان کنجکاو از این طریق بیشتر با شهر تاریخی کرمان آشنا شوند. توصیه می‌کنیم برای کسب این اطلاعات وارد سایت شارینو شوید.

سخن پایانی

مکانیک سیار کسی است که می‌تواند در مواقع بحرانی به شما خدماتی مانند عیب‌یابی، تعمیر و تعویض قطعات را ارائه دهد. آن‌ها راه حلی عالی برای مشکل خرابی ماشین در جاده‌های داخل و خارج از شهر هستند. در این مقاله علاوه بر خدمات و ویژگی‌های مکانیک سیار در کرمان نکات دیگری در مورد کار این افراد بیان شده‌اند که امیدواریم برای خوانندگان مفید باشد.

سؤالات متداول

 1. مهم‌ترین خدمات مکانیک سیار در کرمان کدام است؟

عیب‌یابی و تعمیر انواع خودروها، تعیین حدود هزینه‌ها، تهیه لوازم موردنیاز برای تعمیر

 1. وظیفه مکانیک سیار چیست؟

ارتباط صحیح با مشتری، ارزیابی و تعمیر ماشین، برآورد هزینه‌ها

 1. هزینه مکانیک سیار در کرمان چقدر است؟

هزینه خدمات به نوع خرابی، زمان انجام کار و نوع تعمیر ماشین شما بستگی دارد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *