کاشی کار در اصفهان

آیا تا به امروز با روند کار یک کاشی کار در اصفهان برخورد داشته‌اید؟ اگر یک بار از نزدیک فعالیت این افراد را از نزدیک ببینید، متوجه می‌شوید که کار آن‌ها بسیار تخصصی بوده و البته نیاز‌مند تجربه بسیار است. همچنین این عزیزان هنگام انجام مراحل انواع کاشی کاری ساختمان نیاز به ابزار مخصوص دارند.

بدون تردید به‌کارگیری گیری مجرب‌ترین و بهترین کاشی کار ساختمان در اصفهان، زیبایی و جذابیت را با خود برای شما به ارمغان می‌آورد. طی این مقاله به جمع‌آوری مطالبی در رابطه با کاشی کار در اصفهان و مراحل انجام آن پرداخته شده است. در صورت علاقه به این موضوع جذاب تا انتها مقاله، همراه ما باشید.

مزایای نصب کاشی در اصفهان

بدون تردید شما با انتخاب کاشی‌های زیبا و نصب جدید‌ترین مدل کاشی کاری ساختمان، جذابیت فوق‌العاده را به خانه یا محل کار خود هدیه می‌دهید. کاشی کار در اصفهان برای نصب کاشی در ساختمان، مزیت‌های بسیاری را محسوب می‌کند که اصلی‌ترین آن‌ها، شامل موارد زیر است:

 • کاشی‌ها نصب شده در ساختمان قابلیت شستشو دارند.
 • کاشی از دوام و ماندگاری بالایی بهره است.
 • کاشی کار اصفهان ‌ایده‌آل‌ترین پوشش در محیط‌های مرطوب مانند حمام را کاشی معرفی می‌کند.
 • کاشی در برابر نور خورشید مقاوم بوده و رنگ آن دچار تغییر پیدا نمی‌کند.
 • کاشی‌های به دلیل نوع موارد به کار رفته هنگام تولید، ضد حریق و همچنین مقاوم در برابر مواد شیمیایی هستند.

مزایای نصب کاشی در اصفهان

 

 

نصب کاشی توسط کاشی کار در اصفهان

کاشی کار در اصفهان هنگام نصب آن به شما و دیگران یادآوری خواهد کرد که انجام این کار نیاز‌مند سال‌ها تجربه و همچنین توجه به اصولی ویژه است. در صورتی که علاقه‌مند به استفاده از کاشی‌ یا سرامیک به عنوان پوشش دهنده اصلی بخش‌های مختلف ساختمان مانند دستشوئی یا حمام هستید، مطمئناً از تأثیر آن‌ها بر زیبایی دکوراسیون خبر دارید.

در طول سال‌ها گذشته، کاشی یا سرامیک با رنگ و طرح‌های جذاب تولید شده است. بدون تردید تولید انواع کاشی یا سرامیک، مدیون پیشرفت‌های بشر و همچنین وجود تکنولوژی‌های جدید است. بسیاری از دیزاینر‌ها، کاشی را یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین المان‌های طراحی داخلی معرفی می‌کنند.

مطمئناً کاشی کار هنگام انجام تعمیرات کاشی کاری ساختمان یا نصب، مسئله قیمت و هماهنگی طرح یا رنگ آن‌ها با دیگر المان‌ها ساختمان را در نظر می‌گیرد. سپس با توجه به متراژ ساختمان و نوع کاشی، قیمت کاشی کاری در اصفهان را به شما بیان می‌کند.

سپس شما پس از بیان نظرات کاشی کار اصفهان، تصمیم نهایی برای نصب کاشی یا سرامیک را می‌گیرید. به طور حتم نصب کاشی‌های هماهنگ به لحاظ طرح و رنگ در سایز یا ابعاد مناسب، ساختمان شما را بیش از بیش زیبا می‌کند.

نصب کاشی توسط کاشی کار در اصفهان

 

 

 

اصلی‌ترین متریال کاشی کار در اصفهان

اکنون که تصمیم نهایی خود را برای نصب کاشی یا سرامیک در محیط زندگی خود گرفته‌اید، کاشی کار در اصفهان بر اساس سال‌ها تجربه و اصول کار به شما لیستی را برای خرید ارائه می‌دهد. البته شما در زمان خرید هر یک از ابزار مورد نیاز کاشی کاری در شهر اصفهان، باید اطلاعات لازم درباره آن را کسب کنید.

سپس با توجه به دانش و آگاهی خود، لیست خرید را کامل کنید. بدون تردید در زمان خرید هر یک از اقلام، می‌توانید از افراد متخصص کاشی کاری کمک بگیرید. در ادامه به بیان توضیحات بیشتر درباره وسائل مورد نیاز جهت کاشی کاری در ساختمان‌های اصفهان، اشاره شده است.

اصلی‌ترین متریال کاشی کار در اصفهان

 

 

 

سطل پلاستیکی

متخصص کاشی کار اصفهان حتماً سطل پلاستیکی را در بین لیست قرار می‌دهد. زیرا او برای تهیه دوغاب، جا به جایی و چسب نیاز‌مند به وجود آن است. البته انتخاب ابعاد بزرگ‌تر سطل پلاستیکی، ‌ایده‌آل‌تر است.

اسفنج

کاشی کار در اصفهان به کمک اسفنج، باقی مانده چسب و دوغاب را از روی کاشی پاک می‌کند؛ بنابراین خرید آن جهت نصب کاشی یا سرامیک در ساختمان، لازم و ضروری است.

ماله مخصوص کاشی

استادکار کاشی کار در اصفهان جهت نصب سرامیک و کاشی، به ماله مخصوص به عنوان ابزار تخصصی نیاز‌مند است. او با استفاده از این وسیله ویژه، دوغاب با چسب را روی سطح می‌مالید. سپس کاشی یا سرامیک را در محل مورد نظر قرار می‌دهد.

ماله مخصوص جهت اجرای کاشی کاری ساختمان در اصفهان، دارای لبه‌ای مربعی بزرگ است. البته یک سمت لبه ماله، دارای شیار‌های است تا کاشی کار شهر اصفهان با کمک آن از یکنواخت پخش شدن ملات روی سطح مورد نظر، مطمئن می‌شود. وجود این شیار‌ها برای چسبندگی بهتر و بیشتر کاشی، مفید است.

تخته ماله

مشخصات اصلی این ماله و ابزار کاشی کار شهر اصفهان، پلاستیکی بودن آن است. کاشی کار جهت پخش کردن ملات بندکشی و دوغاب در بین شیار‌ها پاس از اتمام نصب کاشی، به آن نیاز دارد.

انبر کاشی

در گوشه‌های دیوار یا بخش‌های از سطح مورد نظر نصب کاشی، باید از تکه‌های کوچک‌تر استفاده کند؛ بنابراین وجود انبر کاشی لازم است تا به کمک آن کاشی را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کند. با توجه به این شرایط کاشی کار شهر اصفهان به انبر کاشی، به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزار نگاه می‌کند.

سطح لیزری

از مهم‌ترین مشکلات کاشی کاری ساختمان، رعایت نکردن خط مستقیم در زمان نصب کاشی است. کاشی کار شهر اصفهان جهت دور شدن از این مشکل و نصب تمیز کاشی‌ها، به سطح لیزری نیاز دارد. او به کمک این وسیله، کاشی‌ها را در یک جهت می‌چیند تا حاصل کار نصب کاشی‌ها زیبایی ساختمان باشد.

البته تقریباً همه کاشی کاران قدیمی و برخی از کاشی کاران جدید، از نخ برای ایجاد خط استفاده می‌کنند.

تراز حبابی

از ساده‌ترین و ضروری‌ترین ابزار کاشی کار در اصفهان جهت چیدن ردیف اول کاشی روی سطح دیوار، تراز حبابی است. کاشی کار با استفاده از این ابزار، صافی سطح را اندازه می‌گیرد. البته جهت شیب دار کردن کف زمین هنگام نصب کاشی، از تراز حبابی استفاده می‌کند.

سنگ برش کاشی

در نظر کاشی کار وجود سنگ برش لازم است، زیرا به کمک آن می‌توانند کاشی را به ابعاد کوچک و البته دقیق برش بزنند. توجه به این نکته در رابطه با سنگ برش مهم است که وجود این ابزار در نصب بهتر کاشی و ایجاد فضا زیبا‌تر کمک‌کننده خواهد بود.

اسپیسر

در صورتی که به شکل ظاهر کاشی‌ها دقت کنید، متوجه وجود فاصله بین آن‌ها می‌شود. اکنون کاشی کار در اصفهان برای یکسان کردن این فاصله، نیاز‌مند ابزاری است که ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب او، مطمئناً اسپیسر یا فاصله دهنده خواهد بود. این اسپیسر‌ها در انواع مختلفی در بازار موجود هستند.

چکش لاستیکی

کاشی کار در اصفهان پس از قرار دادن کاشی‌ها روی دوغاب یا چسب، نیاز‌مند وسیله است تا به کمک آن و ضرباتی روی کاشی، آن را محکم کند. در چنین شرایطی وجود چکش لاستیکی، لازم بوده و شخص کاشی کار با ضربه زدن به وسیله آن روی کاشی، آن را محکم می‌کند.

البته در برخی از اوقات کاشی کار اصفهان از ضربات دست استفاده می‌کند. البته بسیار بر این عقیده پایبند هستند که استفاده از دست و وارد کردن ضربه با آن روی کاشی به دلیل کنترل نشده بودن این ضربات، نمی‌تواند کاشی را محکم کند.

دستگاه میکسر دوغاب

کاشی کار در اصفهان جهت نصب کاشی در سطح مورد نظر، نیاز‌مند دوغاب یا چسب است. امروزه بسیاری از کاشی کاران برای تهیه این دوغاب یا چسب، از دستگاه میکسر دوغاب استفاده می‌کنند. آن‌ها به کمک این دستگاه پودر دوغاب یا چسب را با آب مخلوط کرده و سپس بقیه مراحل نصب کاشی را انجام می‌دهند.

البته وجود این دستگاه میکسر الزامی نیست، در صورت نبود آن کاشی کار از سطل پلاستیکی می‌تواند استفاده کند.

نحوه نصب کاشی در اصفهان

کاشی کار در اصفهان قبل از نصب سرامیک یا کاشی‌ها، ابتدا سطح مورد نظر را به خوبی تمیز می‌کند. سپس یک سطر از کاشی‌ها را قرار می‌دهد تا طرح کلی به دست آید. او با انجام این روش متوجه می‌شود که سرامیک یا کاشی‌ها را در چه قسمتی قرار دهد یا نیاز به برش چه تعداد و چه بخشی‌های از کاشی دارد.

اکنون که کاشی کار پلان مورد نظر را برای خود ترسیم کرد، نوبت به تهیه دوغاب یا چسب کاشی می‌رسد. توصیه بسیاری از کاشی کاران جهت نصب کاشی، چسب است. البته آماده کردن چسب نیز بسیار راحت بوده و کافی است که پودر چسب را با آب مخلوط کنند.

کاشی کار اصفهان پس از آماده کردن چسب، کار خود را با نصب ردیفی کاشی‌ها شروع می‌کند. البته برای اینکه کاشی‌ها دقیق‌تر کنار هم قرار بگیرند، از فرایند رفت و برگشت استفاده می‌کند. او پس از ریختن چسب روی سطح مورد نظر و کشیدن ماله شیاردار روی آن بخش، کاشی‌ها را قرار می‌دهد.

کاشی کار در اصفهان پس از قرار دادن کاشی اول، آن را با فشار دست کمی محکم کرده و بعد با چکش پلاستیکی چند ضربه به آن وارد می‌کند. اکنون به کمک اسپیسر فاصله بین دو کاشی را مشخص کرده و سپس با قرار داده یک یا دو عدد از این فاصله دهنده‌ها، کاشی بعدی را در محل مورد نظر قرار می‌دهد.

البته کاشی کار از انواع مختلف اسپیسر‌ها هنگام نصب کاشی بهره می‌برد.انتخاب اسپیسر در بین انواع مختلف آن کاملاً بستگی به نوع کاشی یا طرح مورد نظر کاشی کار دارد. سپس او کاشی‌ها را یکی پس از دیگری کنار هم قرار می‌دهد تا یک ردیف نصب کاشی، به اتمام برسد.

در صورتی که در انتهای ردیف، نتواند از یک کاشی کامل استفاده کند؛ به کمک سنگ برش آن را به تکه کوچک تقسیم می‌کند. همچنین اگر طرح مورد نظر از نظر کاشی کار در اصفهان زیبا نبود، می‌تواند بین یک فاصله ۳۰ تا ۴۰ دقیقه آن‌ها را از روی چسب یا دوغاب بردارد.

کاشی‌ها برای محکم شدن یا چسبیدن، به این مدت زمان نیاز داشته و در صورت جدا کردن کاشی در دقایق کمتر، می‌توانند ‌امیدوار باشند که کاشی‌های آسیب نمی‌بینند. البته او مدت زمان اصلاح طرح و بر داشتن کاشی از روی چسب را با توجه به شرایط آب و هوایی یا رطوبت متغیر است.

پس از نصب کامل کاشی‌ها روی سطح مورد نظر، باید بین یک روز کامل یا چند ساعت به آن‌ها برای خشک شدن فاصله داد. اکنون پس از اتمام مدت زمان خشک شدن کاشی‌ها، کاشی کار اسپیسر‌ها با یک ضربه جدا می‌کند.

البته کاشی کار هنگام انجام فرایند نصب، چسب‌های ریخته شده را با یک دستمال سریعاً از روی کاشی‌ها پاک می‌کند تا به ظاهر زیبایی کاشی، خدشه وارد نشود. کاشی کار با استفاده از پودر بندکشی یا دوغاب سیمان، مراحل نصب کاشی را تمام می‌کند.

برای این کار ابتدا این پودر یا سیمان را با آب مخلوط می‌کند. سپس با یک تخته ماله آن را روی سطح همه کاشی‌ها می‌ریزد تا تمام درز‌های کاشی پر شوند. اکنون کاشی کار در اصفهان اسفنج روی سطح کاشی می‌کشد تا سطح‌ها بدون مواد بند کشی شوند.

البته در چنین زمانی استفاده از اسفنج مرطوب توصیه می‌شود تا تمام مواد باقی مانده را از روی سطح کاشی‌ها، راحت‌تر و بهتر جذب کند. پس از اتمام فرایند بند کشی و گذشت ۱ الی ۲ روز، فرایند نصب کاشی توسط کاشی کار در اصفهان به پایان می‌رسد.

نحوه نصب کاشی در اصفهان

 

 

 

مراحل کاشی کاری کف ساختمان با سیمان

کاشی کار شهر اصفهان هنگام نصب کاشی، مراحل مختلفی را باید به ترتیب انجام دهد. او تمام این مراحل را به ترتیب و پشت سر هم انجام می‌دهد تا فرایند نصب کاشی‌ها، به درستی صورت بگیرد. اما مراحل نصب کاشی کف ساختمان با استفاده از سیمان توسط کاشی کار در اصفهان، شامل موارد زیر است:

 • کاشی کار اصفهان قبل از انجام مراحل کاشی کاری کف ساختمان، از مقاوم بودن و هموار بودن بستر سازه اطمینان حاصل می‌کند.
 • در صورت هموار نبودن سطح زمین ساختمان، ابتدا برآمدگی‌ها یا فرورفتگی‌ها را رفع می‌کنند تا پس از ایجاد سطح یکدست، کاشی را نصب کنند. البته کاشی کار در اصفهان برای ایجاد مقاومت بیشتر و بهتر کف ساختمان، حتماً از سیمان بهره می‌برد.
 • اکنون کاشی کار اصفهان به کمک شاقول خط کش و نخ، فرایند ترازبندی را انجام می‌دهد. این مرحله از اصلی‌ترین مراحل نصب کاشی است، زیرا انجام دقیق آن در اجرا کاشی‌های به شکل یکدست و مرتب لازم است.
 • در این مرحله تعدادی از کاشی‌ها را به صورت ردیفی کنار هم قرار می‌دهد تا نمای کلی از کار قبل نصب کاشی، به وجود بیایید.
 • کاشی کار در اصفهان پس از مشخص کردن نمای کلی طرح، ملات را آماده می‌کند. در این مرحله او سیمان و آب را با نسبت ۶ به ۱ ترکیب کند تا ماده‌ای با بافت سفت در اختیار داشته باشد.
 • اکنون ملات آماده شده را در محدوده تعیین شده با نخ می‌ریزد. البته او ریختن ملات را از محل شروع نصب کاشی و در محیطی به اندازه ۲*۳ متر، آغاز می‌کند. پس از اتمام این بخش دوباره ملات را ریخته و فرایند نصب کاشی روی کف ساختمان را انجام می‌دهد.
 • کاشی کار در اصفهان برای شروع کار، از گوشه ساختمان نصب کاشی‌ها را شروع کرده و حتماً یک فاصله ۳ الی ۵ سانتی‌متری را با دیوار خالی می‌گذارد. این بخش را در قسمت انتهای کار با دوغاب پر می‌کند تا فاصله بین دیوار و کاشی وجود نداشته باشد.
 • کاشی کار با استفاده از اسپیسر، فاصله بین دو کاشی را از هم مشخص می‌کند.
 • در صورتی که نیاز به وجود برش کاشی در قسمت‌های کنار دیوار باشد، حتماً کاشی کار اصفهان از دستگاه برش استفاده می‌کند تا کاشی‌ها دقیق و اندازه، برش داده شوند.
 • پس از اتمام نصب کاشی به طور کامل در کف ساختمان، فرایند دوغاب را دو مرحله و با فاصله ۳ ساعت از هم انجام می‌دهد. البته پس از ریختن دوغاب، سطح کاشی را با دستمال خوب پاک می‌کنند تا به زیبایی و نما ساختمان خدشه وارد نشود.
 • اما آخرین مرحله نصب کاشی با سیمان در کف ساختمان، پر کردن درز‌های بین کاشی با بتونه مخصوص است. بهترین و مجرب‌ترین کاشی کار در اصفهان، حتماً از این مرحله به عنوان مرحله مهم یاد کرده و تحت هیچ شرایطی، این مرحله را فراموش نمی‌کند.

مراحل کاشی کاری کف ساختمان با سیمان

 

 

 

طرز نصب کاشی روی دیوار

امروزه نصب کاشی روی دیوار به واسطه کاشی کار در اصفهان، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. زیرا این افراد با نصب کاشی، تغییرات زیبایی در دکوراسیون خانه ایجاد می‌کنند. البته کاشی کار در اصفهان پس از انتخاب کاشی به واسطه شما و با توجه به محیط مورد نظر، فرایند نصب را شروع می‌کنند.

کاشی کار برای نصب کاشی روی دیوار، مراحل زیر را به ترتیب طی می‌کند:

 • وسائلی مانند قاب یا پریز‌ها را از روی سطح دیوار برداشته و بعد دیوار را از وجود گردوغبار پاک می‌کنند.
 • نخ‌های را که به واسطه رنگ پودری آغشته شده است را به منظور تراز کردن روی دوار به شکل افقی و عمودی می‌اندازد. کاشی کار در اصفهان با انجام این کار، یک دید کلی از کاشی روی دیوار به دست می‌آورد.
 • اکنون به واسطه ماله، ملات‌های از قبل تهیه شده را روی نقش‌های ایجاد شده با نخ پر می‌کند.
 • در این مرحله کاشی را روی ملات‌ها می‌چسباند.
 • کاشی کار در اصفهان از چند پونز نگه دارنده، استفاده می‌کند تا جای کاشی‌ها را ثابت کند.
 • پس از پایان نصب کاشی‌های روی دیوار، از ملات درزگیر استفاده می‌کند تا درز‌های بین کاشی‌های را پر کند. همچنین برای پوشاندن کاشی و تجهیزات دیگر، از چسب آکواریوم بهره ببرد.
 • آخرین مرحله کاشی کار در اصفهان پاک کردن سطح کاشی‌های دیوار از ملات است.

اصلی‌ترین نکات قبل از نصب کاشی روی سقف

کاشی کار در اصفهان قبل از نصب کاشی‌ها باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشد. در ادامه به بیان مهم‌ترین آن‌ها پرداخته شده است.

انتخاب کاشی

کاشی‌های انتخابی شما باید مدت‌ها روی سقف خود نمایی کنند. بنابراین در زمان انتخاب، به کیفیت آن‌ها توجه داشته باشید. همچنین به مسائلی مانند رنگ و مدل کاشی که در تناسب با سایر عناصر دکوراسیون باشد، توجه کنید.

بدون تردید انتخاب کاشی‌های باکیفیت شما را از وجود مشکلاتی مانند رنگ پریدگی یا ترک خوردگی در کاشی هنگام و بعد نصب دور نگه می‌دارد.

اصلی‌ترین نکات قبل از نصب کاشی روی سقف

 

 

 

وزن کاشی

هنگام انتخاب کاشی، به وزن آن توجه کنید. مطمئناً انتخاب کاشی‌های سبک، ‌ایده‌آل‌ترین گزینه برای نصب روی سقف است.

فرایند تراز کردن کاشی

کاشی کار در اصفهان هنگام نصب کاشی‌ها روی سقف به مسائلی مانند عدم وجود فرورفتگی و ترک خوردگی در کاشی‌های دقت می‌کند. همچنین او کاشی‌ها را به درستی روی سقف نصب می‌کند تا از احتمال افتادن کاشی جلوگیری می‌کند.

زیرسازی مناسب

کاشی کار هنگام نصب کاشی روی سقف، ابتدا سطح آن را به خوبی بررسی می‌کند. در صو رت وجود فرورفتگی یا ترک خوردگی، آن‌ها را برطرف می‌کند.

تعداد کاشی

کاشی کار در اصفهان هنگام انتخاب کاشی، تعداد بیشتر از مورد نیاز سطح مورد نیاز خرید می‌کند. البته در یک قاعده کلی او حدود ۱۵ درصد بیشتر خرید می‌کند تا در صورت شکستگی یا ترک خوردگی هنگام برش، کاشی جهت نصب داشته باشند.

بدون تردید کاشی کار اصفهان پس از اتمام فرایند نصب کاشی و توجه به نکات قبل نصب روی سقف، یک نکته اساسی را مد نظر خود داشته باشد. او پس از نصب کاشی روی سقف، با یک پارچه مرطوب سطح آن را به درستی تمیز می‌کند.

مطمئناً او با این کار سطح کاشی را از وجود هر گردوغبار یا چسب باقی مانده ناشی از کاشی کاری، تمیز می‌کند تا جذابیت و زیبایی کاشی‌های نصب شده را به همگان نشان دهد.

انواع چیدمان کاشی در اصفهان

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ایجاد تغییرات مثبت در ساختمان، نصب کاشی‌های جدید و زیبا توسط کاشی کار در اصفهان است. البته این عزیزان با توجه به نوع و طرح کاشی، راهکار‌های متنوعی برای چیدمان در نظر گرفته‌اند. مهم‌ترین انواع چیدمان، شامل لیست زیر است:

انواع چیدمان کاشی در اصفهان

 

 

 

چیدمان راست و مستقیم

ساده‌ترین شیوه چیدمان کاشی که توسط کاشی کار در اصفهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، چیدمان راست و مستقیم است. البته به واسطه استفاده از این روش زیبایی و جذابیت کاشی‌ها، به درستی نمایان می‌شوند.

چیدمان قطری و مورب

کاشی کار در اصفهان در این راهکار، کاشی‌ها را با زاویه ۴۵ درجه قرار می‌دهند. بدون تردید استفاده از روش هنگام نصب کاشی در کف ساختمان، جذابیت و همچنین حس گستردگی را به وجود می‌آورد.

چیدمان آجری

قدیمی‌ترین و ابتدائی‌ترین شیوه نصب کاشی در ساختمان، الگوی آجری کاشی نامیده می‌شود. کاشی کار در روش آجری، هر ردیف کاشی را به اندازه نصف کاشی ردیف قبل جا به جا می‌کند.

چیدمان شطرنجی

کاشی کار در اصفهان در این روش، از کاشی‌های دو رنگ استفاده کرده و یکی در میان کاشی‌های را بر اساس رنگ، قرار می‌دهد.

قطری خال دار

کاشی کار در روش خال از کاشی‌ها بزرگ و کوچک‌تر برجسته بهره می‌برد. او این دو نوع کاشی را با فواصل منظم در کنار هم قرار می‌دهد تا ساختمان بهره‌مند از جذابیت منحصر به فردی شود.

چیدمان چرخ دنده‌ای

کاشی کار هنگام انتخاب این چیدمان کاشی، نیاز‌مند به کاشی‌های مربعی کوچک و بسیار بزرگ است. همچنین کاشی‌های مربعی انتخاب شده، باید در دو رنگ متفاوت باشند تا پس از قرار گرفتن کنار هم، تداعی‌کننده شکل و تصویر چرخ دنده شوند.

چیدمان حصیری

کاشی کار هنگام انتخاب این نوع چیدمان، از کاشی‌های مستطیلی بهره می‌برد تا کاشی کار آن‌ها را به شکل زیگزاگی کنار هم قرار دهد. البته معمولاً کاشی کار در اصفهان از این روش چیدمان، برای راهرو‌های خارجی و داخلی استفاده می‌کند. زیرا این روش حالت V انگلیسی را ایجاد می‌کند که به نوعی نشان دهنده، مسیر راهرو است.

چیدمان مدولار

کاشی کار اصفهانی از ۳ عدد کاشی یا بیشتر که در اندازه‌های مختلف هستند، در روش چیدمان مدولار بهره می‌برد. البته سرامیک‌های انتخابی، دارای طرح‌های ساده هستند. همچنین این کاشی‌ها با اندازه‌های بزرگ و کوچک، به صورت نامنظم کنار هم قرار می‌گیرند.

 

چیدمان مدولار

 

 

چیدمان چپ و راست

استفاده از چیدمان چپ و راست بیشتر برای مانور و نمایش در کف انتخاب می‌شود. البته کاشی‌های نصب شده در این شیوه، تداعی‌کننده سطح برجسته‌ای از کاشی‌های هستند.

کاشی کاران متبحر اصفهانی

در صورتی که نیاز‌مند نصب جدید‌ترین مدل کاشی کاری ساختمان در اصفهان هستید، می‌توانید از کاشی کاران متبحر این حوزه کمک بگیرید. شما می‌توانید به واسطه شماره کاشی کار در اصفهان یا مراجعه به آدرس، با او ارتباط برقرار کنید.

بدون تردید استادکار کاشی بر اساس سال‌ها تجربه و مهارت خود، بهترین شیوه نصب کاشی را با بهترین متریال به شما پیشنهاد می‌دهد. به همین دلیل می‌توانید با خیالی راحت کار کاشی‌کاری ساختمان خود را به این عزیزان بسپارید.

سؤالات متداول

 1. آیا با وجود ترک خوردگی در کف یا دیوار ساختمان می‌توان کاشی را نصب کرد؟

ابتدا باید مشکلات ترک خوردگی یا فرو رفتگی دیوار یا کف ساختمان را برطرف کرد؛ سپس فرایند نصب کاشی را شروع کرد.

 1. انواع اصلی چیدمان کاشی را نام ببرید؟

چیدمان چپ و راست، قطری، آجری و شطرنجی

 1. اصلی‌ترین ابزار نصب کاشی را نام ببرید؟

کاشی، چکش پلاستیکی، ماله مخصوص کاشی، میکسر، اسفنج و انبر کاشی

شارینو

امروزه حضور کسب و کار‌ها در دنیای مجازی و اینترنت تبدیل به یک امر عادی شده و بسیاری از آن‌ها به واسطه شبکه‌های مجازی به شکوفایی رسیده‌اند. در صورتی که شما نیز دارای یک کسب و کار بزرگ یا کوچک هستید، می‌توانید از مزیت‌های حضور فعال در این حوزه بهره‌مند شوید.

البته جهت حضور فعال داشتن در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت، نیاز‌مند سایت و ادمین اینستاگرام در اصفهان هستید. اکنون شما با کمک گرفتن از متخصصان حاضر در شارینو، می‌توانید به خواسته خود جهت حضور فعال در اینترنت برسید.

این عزیزان با طراحی سایت در اصفهان و همچنین طراحی اپلیکیشن در اصفهان، همه چیز را برای شروع کار شما در این دنیای اینترنت آماده می‌کنند.

در صورتی که به هر دلیلی نیاز‌مند دریافت خدمات پزشکی هستید، می‌توانید به سایت شارینو مراجعه کنید تا اطلاعات کامل در رابطه با کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، پزشک مغز و اعصاب در اصفهان، پزشک زنان در اصفهان، پزشک ارتوپد در اصفهان و به طور کلی بیمارستان های اصفهان به دست بیاورید.

بدون تردید داشتن اطلاعات در رابطه با تعمیر قهوه ساز در اصفهان، تعمیر مخلوط کن در اصفهان، تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان و تعمیر آیفون تصویری در اصفهان برای همگان لازم است. شما با مراجعه به سایت شارینو می‌توانید اطلاعات لازم درباره این لوازم خانگی کسب کنید.

همچنین امکان مطالعه مقاله‌های با عنوان‌های مراکز خرید اصفهان، رستوران های اصفهان و مراکز تفریحی اصفهان را برای آشنایی بیشتر با شهر اصفهان دارید.

سخن پایانی

در نظر استاد کاشی کار در اصفهان، نصب و اجرا کاشی دقیقاً به اندازه انتخاب مدل‌های آن بسیار با اهمیت است؛ بنابراین آن‌ها به شما و دیگر علاقه‌مندان به نصب کاشی پیشنهاد می‌کنند که با شماره استادکار کاشی در اصفهان تماس برقرار کنید.

مطمئناً این اساتید برجسته با توجه به نوع سازه شما، میزان بودجه، محل نصب و همچنین متراژ بهترین روش کاشی کاری ساختمان را انتخاب می‌کنند. البته آن‌ها از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات، هنگام نصب کاشی در ساختمان شما بهره می‌برند.

۶ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *